Zaujalo nás:

Posledné komentáre:

24.04. 14:42 Cubirkova Irena:


Fest dobre bolo!
7.3.2026 DRUGS, DELFÍNI V BRNĚNÍ, RANA Poprad @ Tatran (report)

29.03. 18:35 kočo:


joj nadherne slova ci bože ❤️ nabuduce ti skocim na hlavu slubujem
18.3.2026 MEKENZY, HEMIPTERA Košice @ Collosseum (report)

16.03. 07:01 Wrbo:


Wau, keď mi to Pali spomínal, že majú novú bandu so saxofónom, tak som bol voči tomu skeptický, ale toto je riadne dobré!
(novinka)

11.03. 15:23 lakkatoš:


Toto sledujem nejakú dobu, strašná mrda, odporúčam.
(novinka)

23.02. 07:06 punktum:


Andy16661 dakujem za vzaacnu reakciu :D Clovek co na punkgene pise o punku ze

,,Som rád že punk na SK zomiera lebo toto nemá ozaj cenu živiť,, :D

Gratulujem
..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)

17.02. 15:55 Andy16661:


Starí "dobrí" pankáči. Up.čovaní ľudia ktorí neveria mediam ale veria všetkému čo vidia na nete. Na UA sú náckovia asi tak ako u nás a všade vo svete. keby ste vyliezli zo svojím krči ..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)

08.02. 13:20 Stanislav237:


Datra to je taký koňýk opačnej tak isto drbnutej strany jednej mince
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)

08.02. 12:22 Stanislav237:


NAVŽDY DEZERTER! kľudne sa pozabijajte za akékolvek vaše vyššie ciele/ náboženstvo/hranice/ a iné izmy . Fakof rozpor
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)

03.02. 15:10 axc:


super album ,kupim si ho,dúfam dostanu support aj bývaly clenovia danej lp a nepojde vytazok na minu/dron pre UA :-D.
(novinka)

03.02. 07:16 punktum:


Nezaujíma ma kapela a Bratislava, ale skôr tá téma.

Nemôžeš čakať od ľudí, čo veria v „menšie zlo“, čítaj mesiáša, že budú čítať medzi riadkami v klude, pozor ..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)

Po 25.3.2024: Nový album the PUBLIC

the PUBLIC - SanctifySú kapely, u ktorých je od prvopočiatku zreteľné, že sa silou mocou snažia bušiť na bránu slávy a obecného povedomia. A potom sú naopak kapely, o ktorých nič moc nevieš, a pritom sú schopné ti kedykoľvek svojou produkciou vyraziť dych. Príkladom tých druhých sú bez pochýb the PUBLIC. Na doskách, čo neznamenajú zase toľko, sa pohybujú už peknú dobu, a pritom sa maximálne občas objaví info, že kdesi hrajú a výnimočne sa vylúpne rozhovor v nejakom nízkonákladovom podzemnom fanzine. Tajná kapela, dalo by sa povedať ... lenže potom ich ale počuješ a spadne ti čelusť.
Z nástrojov rokmi vyhraných muzikantov sa na teba linie nekompromisný hudobný tlak podrážajúci nohy. To, čo kedysi začalo akýmsi osobitým poňatím hardcore punku plným vplyvov crustu, grindu, metalu, power violence, ale i jazzu, sa čoskoro vykryštalizovalo vo svojbytnú tvrdú muziku s množstvom tvorivých nápadov. Naviac s textami, nad ktorými sa vyplatí zamyslieť sa. A presne na tomto mieste prichádza na radu otrepané klišé, ktoré ale u the PUBLIC sedí ako prdel na hrniec - čím je kapela staršia, tým je jednoducho lepšia. Vlastne trochu náhodou sa objavil tretí radový album "Sanctify", ktorý veľa fans ešte nepozná a pritom bol nahraný ešte v roku 2020, akurát sa doposiaľ nedočkal vinylovej podoby. A uznali sme, že to je chyba. Veľká chyba, ktorá sa musí napraviť.
U PHR vychádza tento album na 12" vinyle vo viacerých farebných verziách.

Pridaj komentár k novinke:

Meno:

Email:

Antispam: W+Y+1

Správa:

Pozývame:


Pi 1.5.2026
Košice @ Collosseum

INNOXIA CORPORA (CZ), ANTISOCIAL SKILLS (CZ), MY O VLKOCH (SK)
... ostatné koncerty

Vyhľadávanie:


Najnovšie fotky:

AYUCABA, SMAUŻ, MIAM (26.4.2026, Krakow @ Sny)

Najnovší rozhovor:

Čurby

Najnovší report:

YI, KOLMO, INCRIMINATE, HYACINTH, KRANG, HOPES (28.2.2026, Brno @ Kabinet múz)

Najnovšia recenzia:

HOUBA - Bootleg MC

Najnovší cestopis:

Pozsony 2025

Najnovší článok:

Pozvánka na Riot over river 8

Naposledy naskenovaný zin:

Predčasná vzbura #14 / 2020

Naposledy preložený text:

ARTURO - Walzer

Najnovší recept:

Goody foody na cibuľke a hríboch