Zaujalo nás:

Posledné komentáre:

20.05. 06:57 Wrbo:


Tiež sa pripájam, má to blekmetalový fíling!!!
Toto chce kazetu
(novinka)

19.05. 16:23 Prasiak:


boha krista ta toto je perfektne
(novinka)

24.04. 14:42 Cubirkova Irena:


Fest dobre bolo!
7.3.2026 DRUGS, DELFÍNI V BRNĚNÍ, RANA Poprad @ Tatran (report)

29.03. 18:35 kočo:


joj nadherne slova ci bože ❤️ nabuduce ti skocim na hlavu slubujem
18.3.2026 MEKENZY, HEMIPTERA Košice @ Collosseum (report)

16.03. 07:01 Wrbo:


Wau, keď mi to Pali spomínal, že majú novú bandu so saxofónom, tak som bol voči tomu skeptický, ale toto je riadne dobré!
(novinka)

11.03. 15:23 lakkatoš:


Toto sledujem nejakú dobu, strašná mrda, odporúčam.
(novinka)

23.02. 07:06 punktum:


Andy16661 dakujem za vzaacnu reakciu :D Clovek co na punkgene pise o punku ze

,,Som rád že punk na SK zomiera lebo toto nemá ozaj cenu živiť,, :D

Gratulujem
..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)

17.02. 15:55 Andy16661:


Starí "dobrí" pankáči. Up.čovaní ľudia ktorí neveria mediam ale veria všetkému čo vidia na nete. Na UA sú náckovia asi tak ako u nás a všade vo svete. keby ste vyliezli zo svojím krči ..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)

08.02. 13:20 Stanislav237:


Datra to je taký koňýk opačnej tak isto drbnutej strany jednej mince
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)

08.02. 12:22 Stanislav237:


NAVŽDY DEZERTER! kľudne sa pozabijajte za akékolvek vaše vyššie ciele/ náboženstvo/hranice/ a iné izmy . Fakof rozpor
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)

Napíš niečo do guestbooku:

Meno:

Email:

Antispam: P+V+O

Správa:

#3841 Vomit napí­sal/a: 05.03.2012 00:35:53

Zabudol som na názov, prepáčte!

East Way Punk Fest

#3840 Vomit napí­sal/a: 05.03.2012 00:35:06

Nekomerční festival s nekomerční atmosférou

Zahrají:
Zóna A, N.V.Ú, Nežfaleš, Zputnik, Everyday hate, Bad lovers, Los candelabros, Stolen lives, PLH

Občerstevní zajištěno, bude se opékat prase, udit domácí klobásky, bude i gulášek.

#3839 lukas napí­sal/a: 04.03.2012 21:32:28

to kde?

#3838 rikArdo napí­sal/a: 04.03.2012 19:26:42

ludze preberte ma, Stolen Lives hrá na jednom fesťáku spolu so Zónou A?

#3828 axc @ napí­sal/a: 03.03.2012 17:58:24

+Programm C-Lucifer Turns UpThe Volume (7"),

#3827 axc napí­sal/a: 03.03.2012 17:52:47

predam alebo vymenim nehranu 7"ep swedskeho hc-Lycosa -Lycobra Command + world downfall-6track ep.Ak mas zajem pis.dispunx@centrum.cz

#3814 News napí­sal/a: 02.03.2012 15:07:13

http://www.disbeatkolektiv.wz.cz/

#3813 aXc @ napí­sal/a: 01.03.2012 14:02:49

kupim ep popr lp sore throat ak sa xces zbavit pis na-dispunx@centrum.cz popr lp intestinal disease split Rot

#3812 strapatý @ napí­sal/a: 01.03.2012 11:29:47

Predám/vymením cd vz osobnej zbierky.Punk/metal/Hc.Napr.:DOOM/VOIVOD/BALACLAVA/D.KENNEDYS/G.ISSUE...zoznam na:strapo@seznam.cz

#3811 adrik napí­sal/a: 28.02.2012 16:43:36

Andrej: Ahoj, PASSIV DODSHJALP len Häng dom, zvyšok nie.

#3810 Andrej napí­sal/a: 28.02.2012 16:16:57

Ahoj Adrik, prosim ta budes mat Passiv Dodshjalp - Fasader LP a ORDER OF THE VULTURE - Martyr for Nothing EP, Death Mask EP ?

#3809 Twiggy @ napí­sal/a: 28.02.2012 10:23:56

new distro list:


https://sites.google.com/site/disbeatkolektiv/ZOZNAMBURNINGMUSIC.docx

#3806 Hakunama tata napí­sal/a: 25.02.2012 17:03:47

Caute cikule , kde najdem POLSKU kapelu WARHEAD ? diky moc

#3802 innman @ napí­sal/a: 23.02.2012 14:12:23

Kúpim platňu RadiolokatoR/Nunslaughter píšte na mail innman8@gmail.com

#3799 Twiggy napí­sal/a: 22.02.2012 15:51:31

dik uz som v kontakte

#3798 Spikey napí­sal/a: 22.02.2012 14:09:31

Seredanom pis sem BarneyGumbleHC@gmail.com alebo konkretne Uzlovi: radovan.jom@gmail.com

#3797 Twigg napí­sal/a: 21.02.2012 20:28:24

a ak mate nejake nahravky FUCKED UP a chcete sa ich zbavit tak piste na mail:

HEAVYMETALVOMITPARTY69@gmail.com

#3796 Twiggy @ napí­sal/a: 21.02.2012 19:53:50

zdravim bratia a sestry, potreboval by som kontakt na niekoho kdo robi akcie v Seredi???

#3795 palos napí­sal/a: 21.02.2012 04:33:40

diky

#3794 ment napí­sal/a: 20.02.2012 20:30:17

vokad: hanbi sa

#3793 adrik napí­sal/a: 20.02.2012 17:34:08

palos: budú obe, JONESTOWN / ADACTA vyšlo len dnes a ten druhý split spoluvydávam aj ja.

#3792 palos @ napí­sal/a: 20.02.2012 17:19:53

pocuj Adrik tieto dve veci budes mat aj ty ?
split LP JONESTOWN / ADACTA
split 7" STOLEN LIVES / RAPSÖD!

#3791 vokad napí­sal/a: 20.02.2012 16:55:12

wtf?? nebola to dajaka gospelova kapela?

#3790 Vomit napí­sal/a: 20.02.2012 08:00:22

http://bandzone.cz/testimonysk
!!!17.11.2012!!! sa bratislavskom RANDAL CLUBE alebo MMC (podľa predbežného záujmu publika) sa uskutoční veľký REUNION koncert, na ktorom zahrajú Testimony v pôvodnej zostave.

#3783 michalko napí­sal/a: 15.02.2012 23:03:42

jáj outlook, sorry :D

Staršie komentáre:

# [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60]

Pozývame:


Št 25.6.2026
Lovčica - Trubín @ Jama

NAK´AY (USA), WHORESNATION (Francúzsko), ABORTION (SK), JAKUBYSKO (SK)
... ostatné koncerty

Vyhľadávanie:


Najnovšie fotky:

CIRLCE END, the STRUKCJAA, TRAIDORA (9.6.2026, Krakow @ Baza)

Najnovší rozhovor:

Čurby

Najnovší report:

KRAGROWARGKOMN, FÄT, MÖBIUS, CLAVV (5.6.2026, Brno @ Sibiř)

Najnovšia recenzia:

ŠANOV 1 - Konec světa 12"

Najnovší cestopis:

Toutatis fest 2025 (Česko)

Najnovší článok:

Pozvánka na Riot over river 8

Naposledy naskenovaný zin:

Predčasná vzbura #14 / 2020

Naposledy preložený text:

ARTURO - Walzer

Najnovší recept:

Goody foody na cibuľke a hríboch