Zaujalo nás:
Posledné komentáre:
20.05. 06:57 Wrbo:
Tiež sa pripájam, má to blekmetalový fíling!!!
Toto chce kazetu
(novinka)
19.05. 16:23 Prasiak:
boha krista ta toto je perfektne
(novinka)
24.04. 14:42 Cubirkova Irena:
Fest dobre bolo!
7.3.2026 DRUGS, DELFÍNI V BRNĚNÍ, RANA Poprad @ Tatran (report)
29.03. 18:35 kočo:
joj nadherne slova ci bože ❤️ nabuduce ti skocim na hlavu slubujem
18.3.2026 MEKENZY, HEMIPTERA Košice @ Collosseum (report)
16.03. 07:01 Wrbo:
Wau, keď mi to Pali spomínal, že majú novú bandu so saxofónom, tak som bol voči tomu skeptický, ale toto je riadne dobré!
(novinka)
11.03. 15:23 lakkatoš:
Toto sledujem nejakú dobu, strašná mrda, odporúčam.
(novinka)
23.02. 07:06 punktum:
Andy16661 dakujem za vzaacnu reakciu :D Clovek co na punkgene pise o punku ze
,,Som rád že punk na SK zomiera lebo toto nemá ozaj cenu živiť,, :D
Gratulujem
..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
17.02. 15:55 Andy16661:
Starí "dobrí" pankáči. Up.čovaní ľudia ktorí neveria mediam ale veria všetkému čo vidia na nete. Na UA sú náckovia asi tak ako u nás a všade vo svete. keby ste vyliezli zo svojím krči ..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
08.02. 13:20 Stanislav237:
Datra to je taký koňýk opačnej tak isto drbnutej strany jednej mince
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
08.02. 12:22 Stanislav237:
NAVŽDY DEZERTER! kľudne sa pozabijajte za akékolvek vaše vyššie ciele/ náboženstvo/hranice/ a iné izmy . Fakof rozpor
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
Napíš niečo do guestbooku:
#3841 Vomit napísal/a: 05.03.2012 00:35:53
Zabudol som na názov, prepáčte!East Way Punk Fest
#3840 Vomit napísal/a: 05.03.2012 00:35:06
Nekomerční festival s nekomerční atmosférouZahrají:
Zóna A, N.V.Ú, Nežfaleš, Zputnik, Everyday hate, Bad lovers, Los candelabros, Stolen lives, PLH
Občerstevní zajištěno, bude se opékat prase, udit domácí klobásky, bude i gulášek.
#3839 lukas napísal/a: 04.03.2012 21:32:28
to kde?#3838 rikArdo napísal/a: 04.03.2012 19:26:42
ludze preberte ma, Stolen Lives hrá na jednom fesťáku spolu so Zónou A?#3828 axc @ napísal/a: 03.03.2012 17:58:24
+Programm C-Lucifer Turns UpThe Volume (7"),#3827 axc napísal/a: 03.03.2012 17:52:47
predam alebo vymenim nehranu 7"ep swedskeho hc-Lycosa -Lycobra Command + world downfall-6track ep.Ak mas zajem pis.dispunx@centrum.cz
#3814 News napísal/a: 02.03.2012 15:07:13
http://www.disbeatkolektiv.wz.cz/
#3813 aXc @ napísal/a: 01.03.2012 14:02:49
kupim ep popr lp sore throat ak sa xces zbavit pis na-dispunx@centrum.cz popr lp intestinal disease split Rot#3812 strapatý @ napísal/a: 01.03.2012 11:29:47
Predám/vymením cd vz osobnej zbierky.Punk/metal/Hc.Napr.:DOOM/VOIVOD/BALACLAVA/D.KENNEDYS/G.ISSUE...zoznam na:strapo@seznam.cz#3811 adrik napísal/a: 28.02.2012 16:43:36
Andrej: Ahoj, PASSIV DODSHJALP len Häng dom, zvyšok nie.#3810 Andrej napísal/a: 28.02.2012 16:16:57
Ahoj Adrik, prosim ta budes mat Passiv Dodshjalp - Fasader LP a ORDER OF THE VULTURE - Martyr for Nothing EP, Death Mask EP ?#3809 Twiggy @ napísal/a: 28.02.2012 10:23:56
new distro list:https://sites.google.com/site/disbeatkolektiv/ZOZNAMBURNINGMUSIC.docx
#3806 Hakunama tata napísal/a: 25.02.2012 17:03:47
Caute cikule , kde najdem POLSKU kapelu WARHEAD ? diky moc
#3802 innman @ napísal/a: 23.02.2012 14:12:23
Kúpim platňu RadiolokatoR/Nunslaughter píšte na mail innman8@gmail.com#3799 Twiggy napísal/a: 22.02.2012 15:51:31
dik uz som v kontakte
#3798 Spikey napísal/a: 22.02.2012 14:09:31
Seredanom pis sem BarneyGumbleHC@gmail.com alebo konkretne Uzlovi: radovan.jom@gmail.com
#3797 Twigg napísal/a: 21.02.2012 20:28:24
a ak mate nejake nahravky FUCKED UP a chcete sa ich zbavit tak piste na mail:HEAVYMETALVOMITPARTY69@gmail.com
#3796 Twiggy @ napísal/a: 21.02.2012 19:53:50
zdravim bratia a sestry, potreboval by som kontakt na niekoho kdo robi akcie v Seredi???
#3795 palos napísal/a: 21.02.2012 04:33:40
diky#3794 ment napísal/a: 20.02.2012 20:30:17
vokad: hanbi sa#3793 adrik napísal/a: 20.02.2012 17:34:08
palos: budú obe, JONESTOWN / ADACTA vyšlo len dnes a ten druhý split spoluvydávam aj ja.#3792 palos @ napísal/a: 20.02.2012 17:19:53
pocuj Adrik tieto dve veci budes mat aj ty ?split LP JONESTOWN / ADACTA
split 7" STOLEN LIVES / RAPSÖD!
#3791 vokad napísal/a: 20.02.2012 16:55:12
wtf?? nebola to dajaka gospelova kapela?#3790 Vomit napísal/a: 20.02.2012 08:00:22
http://bandzone.cz/testimonysk!!!17.11.2012!!! sa bratislavskom RANDAL CLUBE alebo MMC (podľa predbežného záujmu publika) sa uskutoční veľký REUNION koncert, na ktorom zahrajú Testimony v pôvodnej zostave.
#3783 michalko napísal/a: 15.02.2012 23:03:42
jáj outlook, sorry :DStaršie komentáre:
Pozývame:
Št 25.6.2026
Lovčica - Trubín @ Jama
NAK´AY (USA), WHORESNATION (Francúzsko), ABORTION (SK), JAKUBYSKO (SK)
... ostatné koncerty
Vyhľadávanie:
Najnovšie fotky:
CIRLCE END, the STRUKCJAA, TRAIDORA (9.6.2026, Krakow @ Baza)
Najnovší rozhovor:
Najnovší report:
Najnovšia recenzia:
Najnovší cestopis:
Najnovší článok:
Naposledy naskenovaný zin:
Naposledy preložený text:
Najnovší recept:

