Zaujalo nás:

Posledné komentáre:

20.05. 06:57 Wrbo:


Tiež sa pripájam, má to blekmetalový fíling!!!
Toto chce kazetu
(novinka)

19.05. 16:23 Prasiak:


boha krista ta toto je perfektne
(novinka)

24.04. 14:42 Cubirkova Irena:


Fest dobre bolo!
7.3.2026 DRUGS, DELFÍNI V BRNĚNÍ, RANA Poprad @ Tatran (report)

29.03. 18:35 kočo:


joj nadherne slova ci bože ❤️ nabuduce ti skocim na hlavu slubujem
18.3.2026 MEKENZY, HEMIPTERA Košice @ Collosseum (report)

16.03. 07:01 Wrbo:


Wau, keď mi to Pali spomínal, že majú novú bandu so saxofónom, tak som bol voči tomu skeptický, ale toto je riadne dobré!
(novinka)

11.03. 15:23 lakkatoš:


Toto sledujem nejakú dobu, strašná mrda, odporúčam.
(novinka)

23.02. 07:06 punktum:


Andy16661 dakujem za vzaacnu reakciu :D Clovek co na punkgene pise o punku ze

,,Som rád že punk na SK zomiera lebo toto nemá ozaj cenu živiť,, :D

Gratulujem
..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)

17.02. 15:55 Andy16661:


Starí "dobrí" pankáči. Up.čovaní ľudia ktorí neveria mediam ale veria všetkému čo vidia na nete. Na UA sú náckovia asi tak ako u nás a všade vo svete. keby ste vyliezli zo svojím krči ..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)

08.02. 13:20 Stanislav237:


Datra to je taký koňýk opačnej tak isto drbnutej strany jednej mince
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)

08.02. 12:22 Stanislav237:


NAVŽDY DEZERTER! kľudne sa pozabijajte za akékolvek vaše vyššie ciele/ náboženstvo/hranice/ a iné izmy . Fakof rozpor
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)

Napíš niečo do guestbooku:

Meno:

Email:

Antispam: W+J+R

Správa:

#2690 rikArdo napí­sal/a: 20.04.2011 16:44:42

Sajmon:dík, len ma to zaujímalo a k tomu vegánstvu, čo sa týka stravy nie je to problém, ale čo sa týka vecí testovaných na zvieratách je to takmer nemožné vyhnúť sa všetkému...takže niečo ako 100% vegan naneštastie neexistuje

#2689 Sajmon napí­sal/a: 20.04.2011 14:29:32

rikArdo: áno som, a dodám tomu, že práve vegetariánstvo považujem za akúsi formu pokrytectva, no na druhú stranu sa snažím aspoň vajcia konzumovať z domáceho chovu... problém je v tom, že vajcia nájdem všade možne a na vegánstvo rozhodne nie som dostatočne vyzretý...

#2687 rikArdo napí­sal/a: 19.04.2011 21:59:59

pre Sajmon: si vegetarian?

#2686 Sajmon napí­sal/a: 19.04.2011 18:03:56

*prežilO

#2685 Sajmon napí­sal/a: 19.04.2011 18:03:06

osobne by som chcel vidieť frutariána, ktorý žil týmto spôsobom života celý svoj život... pochybujem , že by to 95% dnešnej populácie, čo sa pchá drogami (potraviny z Tesca a iných veľkoobchodných predajní, lieky) a pri látkach ktoré obsahujú "rastliny" prežila...

#2684 YdozorZnadZmládežouY napí­sal/a: 19.04.2011 15:48:44

Už je.

#2683 XnajvacsiXpankacX napí­sal/a: 19.04.2011 15:25:43

preco tu nikde nie je koncert co bude vo stvrtok v koloseu? Johnny Bravo, Allocation, Rewritten..?

#2682 zucchini napí­sal/a: 19.04.2011 14:42:47

vegánstvo som myslel

#2681 zucchini napí­sal/a: 19.04.2011 14:41:33

vedánstvo smrdí pokrytectvom fruitarian life - with love and hope for all beings everywhere

#2680 LeboMedved napí­sal/a: 19.04.2011 12:30:29

su zrusene kvoli vzrusovaniu nocneho kludu ... kedze zaciatok niektorych koncertov sa kvoli dochvilnosti divakov posuval skoro k desiatej hodine ... pri aktualnom trende je teda organizacia koncertov do 22:00 f podstate bezpredmetna ...

#2679 lukas napí­sal/a: 19.04.2011 10:26:36

prečo sú koncíky v Spišskej zrušené?

#2665 slime @ napí­sal/a: 10.04.2011 21:08:30

tu si?ado?ci..? je zatra skuska ci ne?

#2660 vl@dko napí­sal/a: 08.04.2011 21:08:21

share music wich you like
No hope for kids
http://www.ulozto.sk/8583873/no-hope-for-the-kids-discography-perpetualvomit-blogspot-com-rar

#2654 Waldo napí­sal/a: 08.04.2011 16:14:34

a splitko je vonku paráda ! ... čekujte :-)http://bandzone.cz/morted
http://bandzone.cz/parte

#2643 weak heart napí­sal/a: 03.04.2011 15:46:20

http://static.obscure.cz/images/20110428_macabre.jpg

#2629 axc to victom napí­sal/a: 29.03.2011 20:02:57

nie mne nic nedoslo...

#2628 victim napí­sal/a: 29.03.2011 17:58:30

a analcrusterovi pokial viem stale nic nedoslo

#2627 victim napí­sal/a: 29.03.2011 17:51:00

takze cca 10 dni po mojom nasratom prispevku mi od dotycneho dosli dosky. sice nie vsetko ale dal aj nejake nahrady takze z mojej strany pokladam vec za uzavretu. neverim ale ze by nieco poslal keby som to sem nenapisal...

#2626 chcem zit v hline napí­sal/a: 28.03.2011 11:04:17

Po sto rokoch stravenych v carokrasnych lesoch mladasi od Malej Fatry PARTE vydali DIY split CD so zbojnikmi zo zvolenskych hor MORTED!Blizsie info na http://bandzone.cz/parte

#2625 Axc distro napí­sal/a: 26.03.2011 13:41:57

novinky v axc distre....http://analxcrustdistro.blogspot.com/

#2624 masskillah napí­sal/a: 25.03.2011 12:59:57

lukas zohnat sa da vsetko aj minor threat salad days prvy press a podobne len je otazne za kolko looove:D

#2623 lukas napí­sal/a: 25.03.2011 12:35:18

dá sa toto ešte zohnať? -> Skitsystem - Profithysteri 7"

#2622 pf napí­sal/a: 24.03.2011 23:50:09

id do pice, idem autom

#2621 Večne nespokojný Viktor napí­sal/a: 24.03.2011 21:34:10

Vyjeb sa na to, jazdi na bicykli! Vyjeb sa na to, ride a bike! Dík za muziku, popočúvam

#2620 Mäthäw @ napí­sal/a: 24.03.2011 20:39:04

T.F.T.U. - Demo 2010 for free download at: http://www.mediafire.com/?mt9ur9s5j53piz0 ..kludne šírte jak radioaktivny mrak z fukušimi.. (a sorry za spam)

Staršie komentáre:

# [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60]

Pozývame:


Št 25.6.2026
Lovčica - Trubín @ Jama

NAK´AY (USA), WHORESNATION (Francúzsko), ABORTION (SK), JAKUBYSKO (SK)
... ostatné koncerty

Vyhľadávanie:


Najnovšie fotky:

DISSOCIŌ, INFEKCJA, MEA CULPA, OHYDA, TRÄUME (23.5.2026, Krakow @ Warsztat)

Najnovší rozhovor:

Čurby

Najnovší report:

YI, KOLMO, INCRIMINATE, HYACINTH, KRANG, HOPES (28.2.2026, Brno @ Kabinet múz)

Najnovšia recenzia:

ŠANOV 1 - Konec světa 12"

Najnovší cestopis:

Toutatis fest 2025 (Česko)

Najnovší článok:

Pozvánka na Riot over river 8

Naposledy naskenovaný zin:

Predčasná vzbura #14 / 2020

Naposledy preložený text:

ARTURO - Walzer

Najnovší recept:

Goody foody na cibuľke a hríboch