Zaujalo nás:
Posledné komentáre:
20.05. 06:57 Wrbo:
Tiež sa pripájam, má to blekmetalový fíling!!!
Toto chce kazetu
(novinka)
19.05. 16:23 Prasiak:
boha krista ta toto je perfektne
(novinka)
24.04. 14:42 Cubirkova Irena:
Fest dobre bolo!
7.3.2026 DRUGS, DELFÍNI V BRNĚNÍ, RANA Poprad @ Tatran (report)
29.03. 18:35 kočo:
joj nadherne slova ci bože ❤️ nabuduce ti skocim na hlavu slubujem
18.3.2026 MEKENZY, HEMIPTERA Košice @ Collosseum (report)
16.03. 07:01 Wrbo:
Wau, keď mi to Pali spomínal, že majú novú bandu so saxofónom, tak som bol voči tomu skeptický, ale toto je riadne dobré!
(novinka)
11.03. 15:23 lakkatoš:
Toto sledujem nejakú dobu, strašná mrda, odporúčam.
(novinka)
23.02. 07:06 punktum:
Andy16661 dakujem za vzaacnu reakciu :D Clovek co na punkgene pise o punku ze
,,Som rád že punk na SK zomiera lebo toto nemá ozaj cenu živiť,, :D
Gratulujem
..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
17.02. 15:55 Andy16661:
Starí "dobrí" pankáči. Up.čovaní ľudia ktorí neveria mediam ale veria všetkému čo vidia na nete. Na UA sú náckovia asi tak ako u nás a všade vo svete. keby ste vyliezli zo svojím krči ..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
08.02. 13:20 Stanislav237:
Datra to je taký koňýk opačnej tak isto drbnutej strany jednej mince
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
08.02. 12:22 Stanislav237:
NAVŽDY DEZERTER! kľudne sa pozabijajte za akékolvek vaše vyššie ciele/ náboženstvo/hranice/ a iné izmy . Fakof rozpor
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
Napíš niečo do guestbooku:
#2690 rikArdo napísal/a: 20.04.2011 16:44:42
Sajmon:dík, len ma to zaujímalo a k tomu vegánstvu, čo sa týka stravy nie je to problém, ale čo sa týka vecí testovaných na zvieratách je to takmer nemožné vyhnúť sa všetkému...takže niečo ako 100% vegan naneštastie neexistuje#2689 Sajmon napísal/a: 20.04.2011 14:29:32
rikArdo: áno som, a dodám tomu, že práve vegetariánstvo považujem za akúsi formu pokrytectva, no na druhú stranu sa snažím aspoň vajcia konzumovať z domáceho chovu... problém je v tom, že vajcia nájdem všade možne a na vegánstvo rozhodne nie som dostatočne vyzretý...#2687 rikArdo napísal/a: 19.04.2011 21:59:59
pre Sajmon: si vegetarian?#2686 Sajmon napísal/a: 19.04.2011 18:03:56
*prežilO#2685 Sajmon napísal/a: 19.04.2011 18:03:06
osobne by som chcel vidieť frutariána, ktorý žil týmto spôsobom života celý svoj život... pochybujem , že by to 95% dnešnej populácie, čo sa pchá drogami (potraviny z Tesca a iných veľkoobchodných predajní, lieky) a pri látkach ktoré obsahujú "rastliny" prežila...#2684 YdozorZnadZmládežouY napísal/a: 19.04.2011 15:48:44
Už je.#2683 XnajvacsiXpankacX napísal/a: 19.04.2011 15:25:43
preco tu nikde nie je koncert co bude vo stvrtok v koloseu? Johnny Bravo, Allocation, Rewritten..?#2682 zucchini napísal/a: 19.04.2011 14:42:47
vegánstvo som myslel
#2681 zucchini napísal/a: 19.04.2011 14:41:33
vedánstvo smrdí pokrytectvom
fruitarian life - with love and hope for all beings everywhere
#2680 LeboMedved napísal/a: 19.04.2011 12:30:29
su zrusene kvoli vzrusovaniu nocneho kludu ... kedze zaciatok niektorych koncertov sa kvoli dochvilnosti divakov posuval skoro k desiatej hodine ... pri aktualnom trende je teda organizacia koncertov do 22:00 f podstate bezpredmetna ...#2679 lukas napísal/a: 19.04.2011 10:26:36
prečo sú koncíky v Spišskej zrušené?#2665 slime @ napísal/a: 10.04.2011 21:08:30
tu si?ado?ci..? je zatra skuska ci ne?#2660 vl@dko napísal/a: 08.04.2011 21:08:21
share music wich you likeNo hope for kids
http://www.ulozto.sk/8583873/no-hope-for-the-kids-discography-perpetualvomit-blogspot-com-rar
#2654 Waldo napísal/a: 08.04.2011 16:14:34
a splitko je vonku paráda ! ... čekujte :-)http://bandzone.cz/mortedhttp://bandzone.cz/parte
#2643 weak heart napísal/a: 03.04.2011 15:46:20
http://static.obscure.cz/images/20110428_macabre.jpg
#2629 axc to victom napísal/a: 29.03.2011 20:02:57
nie mne nic nedoslo...#2628 victim napísal/a: 29.03.2011 17:58:30
a analcrusterovi pokial viem stale nic nedoslo#2627 victim napísal/a: 29.03.2011 17:51:00
takze cca 10 dni po mojom nasratom prispevku mi od dotycneho dosli dosky. sice nie vsetko ale dal aj nejake nahrady takze z mojej strany pokladam vec za uzavretu. neverim ale ze by nieco poslal keby som to sem nenapisal...#2626 chcem zit v hline napísal/a: 28.03.2011 11:04:17
Po sto rokoch stravenych v carokrasnych lesoch mladasi od Malej Fatry PARTE vydali DIY split CD so zbojnikmi zo zvolenskych hor MORTED!Blizsie info na http://bandzone.cz/parte
#2625 Axc distro napísal/a: 26.03.2011 13:41:57
novinky v axc distre....http://analxcrustdistro.blogspot.com/#2624 masskillah napísal/a: 25.03.2011 12:59:57
lukas zohnat sa da vsetko aj minor threat salad days prvy press a podobne len je otazne za kolko looove:D#2623 lukas napísal/a: 25.03.2011 12:35:18
dá sa toto ešte zohnať? -> Skitsystem - Profithysteri 7"#2622 pf napísal/a: 24.03.2011 23:50:09
id do pice, idem autom
#2621 Večne nespokojný Viktor napísal/a: 24.03.2011 21:34:10
Vyjeb sa na to, jazdi na bicykli! Vyjeb sa na to, ride a bike!
Dík za muziku, popočúvam#2620 Mäthäw @ napísal/a: 24.03.2011 20:39:04
T.F.T.U. - Demo 2010 for free download at: http://www.mediafire.com/?mt9ur9s5j53piz0 ..kludne šírte jak radioaktivny mrak z fukušimi.. (a sorry za spam)Staršie komentáre:
Pozývame:
Št 25.6.2026
Lovčica - Trubín @ Jama
NAK´AY (USA), WHORESNATION (Francúzsko), ABORTION (SK), JAKUBYSKO (SK)
... ostatné koncerty
Vyhľadávanie:
Najnovšie fotky:
DISSOCIŌ, INFEKCJA, MEA CULPA, OHYDA, TRÄUME (23.5.2026, Krakow @ Warsztat)
Najnovší rozhovor:
Najnovší report:
YI, KOLMO, INCRIMINATE, HYACINTH, KRANG, HOPES (28.2.2026, Brno @ Kabinet múz)
Najnovšia recenzia:
Najnovší cestopis:
Najnovší článok:
Naposledy naskenovaný zin:
Naposledy preložený text:
Najnovší recept:

