EASTWOOD - ANTIBIOSE MC

Autor: Fog | Pridané: 10.1.2022 | Počet videní: 213

Coxinha records
EASTWOOD z Nemecka som zaregistroval už dávnejšie, predsa len, ich diskografia začína už deväť rokov dozadu. Držal som ich v hľadáčiku na bandcampe, aj keď úprimne, nejak detailne som ich nesledoval. To sa však zmenilo, akonáhle som zachytil, že sa do zostavy sa na bicie pridal Mak z WARFUCK, a to je informácia, ktorá ma rozhodne navnadila. Sú proste ľudia, ktorých výsledok práce ťa zaujíma takmer vždy.

Popasovať sa s logistikou v dnešnej pretechnizovanej ére zrejme nebol až taký problém. Vo finále to nakoniec dopadlo tak, že sa nahrávalo na niekoľkých miestach, v šiestich mestách a v priebehu vyše dvoch rokov. Celkom tlak. Aj na trpezlivosť asi. Každopádne sa s tým chalani neponáhľali a to je len dobre. Na tej nahrávke je to počuť. Takže čo sa na teba vysype? Vysoko natlakovaný grindcore, ktorý sa opiera nielen o štandardné, ale aj modernejšie postupy, ako tradičný sound prvej éry tohto žánru. Menej hrubozrnného primitivizmu, zato viac odbočiek a nápaditosti. Nič pre žánrových puristov. Veľká paleta riffov nabalená na Makovu intenzívnu hru, ktorej nechýbajú tak potrebné spestrujúce zmeny, stopky, breaky. A tie sypačky, bože môj. Ten chalan je proste vyjebaný stroj. Nechcem to preháňať, ani brať ostatným členom zásluhy, ale mať takéhoto bubeníka, to je polovica úspechu. Bodka. Ale nie je to len o ňom. Ako celku tomu nič nechýba. Je to intenzívne, ukričané, hlučné a útočné. Zvuk brutálny, výkon vyhratý. Prihoď si nejaké to dobre mierené intro, zaujímavý cover a nemecké texty a dielo je hotové. Prestížny grindcore.

Neostáva už nič iné, len ťa presmerovať na kapelný bandcamp alebo niekde, kde si tento pekne zorganizovaný bordel vychutnáš. Ak si potrebuješ poriadne vyvetrať v byte alebo v hlave, toto je tvoj soundtrack. Poď do toho.

https://eastwoodgrind.bandcamp.com

 1. 90 Minutes Hate
 2. Schall und Rauch
 3. Anthropozentrische Kackscheiße
 4. Reality Construction Kit
 5. Algorithmus
 6. Subtraktion
 7. Bewusstseinsimplantat
 8. Plastiglomerat
 9. Das Ziel Versperrt den Weg
 10. Monoperceptose
 11. Windmühlen
 12. Downtown
 13. Antibiose
 14. Das Nichts am Ende des Tunnels
 15. Weißes Rauschen
 16. Lochfraß
 17. Faser für Faser

Pridaj komentár k recenzii:

Meno:

Email:

Antispam: G+E+Z

Správa:

Zaujalo nás:

Posledné komentáre:

06.07. 12:26 kočo:


teufelsmauer moja oblubena kapela
TEUFELSMAUER (rozhovor)

24.06. 11:33 Mišo Štich:


Paráda! Dík za tip.
GOVERMENT BADTRIP - Demo MC (recenzia)

20.06. 15:21 4X3L:


Velice dobrý album aj bez žánrové čistoty:)
DISTAX - Božská komédia 12" (recenzia)

26.05. 22:19 miro:


dobre ti to kuruje axc
ROZPOR - Hrubá sila 12" (recenzia)

17.05. 08:09 Mišo Štich:


Super, zaujímavá stránka. Dík za info.
(novinka)

10.05. 15:21 Zxxx:


za ten Slavin 9.5 si mozte podať ruky z našimi náckami z lsns a Kotlebom,to iste robili pred pár rokmi...hnus*a ze liberálny fašizmus nieje :-D mozte náckov dovzdelavat v nenavisti...
ROZPOR - Hrubá sila 12" (recenzia)

05.05. 20:08 Wrbo:


Mňa by len zaujímalo, že keby jeblo v hlave napr takému Orbanovi. Kedy by si nárokoval územie niekdajšieho Uhorska a začal by vyhlasovať, že tu operuje fašistická uderka Slovenskí branci, ..
ROZPOR - Hrubá sila 12" (recenzia)

04.05. 19:49 axc:


sheby to je snad otazka na mna nie na tvorenie domnenok od inych ;)ale ano mas pravdu tiez sa cudujem niekedy.rad zajdem precitat recky info o koncertoch a som rad ze to tu niekdo drzi pri zivote ps n ..
ROZPOR - Hrubá sila 12" (recenzia)

04.05. 15:18 Scheby:


Prečo sem vlastne ten axc furt lozí?
ROZPOR - Hrubá sila 12" (recenzia)

04.05. 12:42 anti:


axc: Chudacik sa v tom stracas. Uz si skusal vysoku skolu zivota?
ROZPOR - Hrubá sila 12" (recenzia)