Pozývame:


Ne 30.6.2024
Košice @ Collosseum

WHORESNATION (FRA), ENDORPHINS LOST (USA), SUMA (SK)
... ostatné koncerty

Vyhľadávanie:


Najnovšie fotky:

MASSA NERA, SNACKTHIEF (19.5.2024, Praha, Café Na půl cesty)

Najnovší rozhovor:

Čurby

Najnovší report:

ARCRA, SUKOB, KORIDOR (17.5.2024, Žilina @ Hájovňa)

Najnovšia recenzia:

KAZOSTROJ - Masopust MC

Najnovší cestopis:

NONCONFORMIST (Slovensko)

Najnovší článok:

Pozvánka na Riot over river 8

Naposledy naskenovaný zin:

Predčasná vzbura #7 / 2015

Naposledy preložený text:

ARTURO - Walzer

Najnovší recept:

Goody foody na cibuľke a hríboch


Koncerty v roku:
[2024] [2023] [2022] [2021] [2020] [2019] [2018] [2017] [2016] [2015] [2014] [2013] [2012] [2011] [2010] [2009] [2008] [2007] [2006] [2005]
Pridaj nový koncert!
Ut 1.1.2008 17:00 Mutné @ KD 40,- SK PLAGÁT
Panta rei, Vagris, AB^n, ..

Pi 4.1.2008 19:00 Prievidza @ Divadlo 50,- SK
Vandali, Cad, Zhoreny zaves, T!cho

Pi 11.1.2008 Bratislava @ Randal 70,- SK
Syndrom, Antivirus, ZNT, Oi!Factory, Zlny

Pi 11.1.2008 Banska Bystrica @ Kino Hviezda
Plexis (CZ), S.N.A.D., Aplle Juice (CZ), Konec Koncu

Pi 11.1.2008 Poprad 99,- SK
Rozpor, Degustator, Drevotrieska

So 12.1.2008 18:00 Žiar nad Hronom 40,- SK
Kruhový objazd ,Bez súhlasu! ,S.n.a.d. (CZ)

So 12.1.2008 20:00 Skalica @
Plexis (CZ), Apple juice (CZ), Odpad

So 12.1.2008 20:00 Šaľa @ Metro klub
Rozpor, Vandali, DPH

So 12.1.2008 20:00 Prievidza @ Divadlo
Street spirit, The Coopers,Zdanie Klame

Pi 18.1.2008 19:00 Košice @ ICCT 320,-SK
Napalm Death (grind legenda z ostrovov!), Ingrowing (grind, Cechy), Uprise (grind, Cechy), Obliterate (domáca grind legenda), Rubufaso Mukufo, Sanatorium

So 19.1.2008 Stříbro @ Argentária klub 110,- KČ
SPZ 06-05 (krst CD), 3Brats, Houba, Punk Floid, How?No!Cuc, Mandrage

Pi 25.1.2008 19:30 Stará Turá @ Hasicaren
Stavebny material, Konflikt, Anonym kids

Pi 25.1.2008 20:00 Zvolen @ V - klub 80,- SK
Rozpor, ŠHT, Minimálna trvanlivosť

So 26.1.2008 Topoľčany @ Taverna
Muerti (CZ), DPH

So 26.1.2008 Košice @ Colloseum PLAGÁT
Absinth grill party (okrem fajného grilovania a ešte lepšej ceny absinthu ( 25,- SK! ) bude aj párty v backstage s DJ Citrónom)

So 26.1.2008 18:00 Martin @ Pistol pistol 60 / 89,- SK PLAGÁT
Znouzectnost (CZ), Vandali, Punkreas, How?No!Cuc (súťaž v pití piva)

So 26.1.2008 19:00 Banský Bystrica @ Klub 77 70,- SK PLAGÁT
Hippie killer, Idiots parade, Jakubysko, Signa synistra

So 26.1.2008 19:00 Vavrečka @ Osako bar 80,- SK
Srouby (CZ), The Coccots (CZ), Vec verejná, Letka, Skandal, Vagris, the Lampions

Pi 1.2.2008 19:00 Revúca @ Hostinec U sklenára 60,- SK
Street spirit, Na smiech, Protesta

Pi 1.2.2008 19:00 Partizánske @ Reset 90,- SK
Rozpor, ČAD, Vandali, Psychicky na dne, Idiots Parade

Pi 1.2.2008 20:00 Bardejov @ Castella 60,-SK
Obliterate, Awariant Nato (PL), Turtle Fighters, Kamufláž

So 2.2.2008 Rožnov pod Radhoštěm @ Vrah
Steh, Bestia Triumphans, ČSTV

So 2.2.2008 20:00 Bratislava @ Sub club 100,- SK PLAGÁT
Discoballs (CZ), Skapela, Vec Verejná + Respect Vibration Soundsystem

So 9.2.2008 16:00 Liptovský Mikuláš @ Kolotočovo free
Disident, Norton (posledný koncert), Prípad pre Samantu, Deformácia, the Bullboxers, Zivelna pohroma, Antivirus

So 9.2.2008 20:00 Bratislava @ Hopa 70,- SK
Degradace (CZ), Konec hry (CZ)

Pi 15.2.2008 Banska Bystrica @ Kino Hviezda
ZNC

Pi 15.2.2008 Humenné @ Klub 80 70,- SK PLAGÁT
DPH, Saprophyte, Turtle fighters

Pi 15.2.2008 Kladno @ Krušovický sklípek PLAGÁT
Police bastard (UK), Hippie killer, Jonestown

So 16.2.2008 Topoľčany @ Taverna 50,- SK
Psychicky na dne, Ilegality, TVT

So 16.2.2008 Moravany nad Váhom @ Topvar pub
Vypsaná fixa, Zdanie klame, Metamorfóza

So 16.2.2008 17:00 Banská Bystrica @ Tartaros 80,- SK PLAGÁT
Needful things (CZ), Mizar , Disaster , Profesor Lefebvre (CZ)

So 16.2.2008 17:00 Havlíčkův brod @ klub Čechovka 180,- KČ
Mad pigs, Demarche, Red insect, Zeměžluč, Hippie killer, ..

So 16.2.2008 18:00 Orlová @ Futra 60,- KČ PLAGÁT
Police bastard (UK), Thema 11, Ema Camelia

So 16.2.2008 18:00 Polná u Jihlavy @ club Zámecká Rychta 100,- KČ PLAGÁT
Translunaria, Critical madness, Feeble minded, Draco hypnalis, Cotribe, Hirošima, Empty feeling, D.A.D.

Št 21.2.2008 20:00 Trenčín @ Lúc 100,- SK PLAGÁT
Thema Eleven (CZ), Ted Kaczynski (Rusko), Vintaer

Pi 22.2.2008 Banská Bystrica @ Klub 77
Konflikt

Pi 22.2.2008 Zlín @ U Tetoura
Zeměžluč, Degradace, Zatrest

Pi 22.2.2008 20:00 Bardejov @ Castella 60, - SK
Thema Eleven (CZ), KuMURU

So 23.2.2008 České Budějovice @ klub Martys
Pilsner oiquell, Operace artaban, United rebels

So 23.2.2008 18:00 Moravany nad Váhom @ Topvar pub 100 / 120,- SK
Konflikt, Kaktus, Zdanie klame, Šoková terapia, Anonym kids, ..

So 23.2.2008 19:00 Žiar nad Hronom @ Škandál PLAGÁT
Thema eleven (CZ), Gospel of the future (CZ), Ted Kaczynski (Rusko)

So 23.2.2008 19:00 Prešov @ Bunker 80,- Sk
The Riot (CZ), Streetfight, ..
ZRUŠENÝ!

So 23.2.2008 20:00 Praha @ Klub 007
Spes Erepta, Nidal, Lakmé

So 23.2.2008 20:00 Český Tešín @ Liberte klub 90,- KČ
Bulbulators (PL), Pils (CZ), Geldshit (PL) + po koncerte rnr párty do rána

So 23.2.2008 20:00 Topoľčany @ Vox 50,- SK PLAGÁT
Head 2 down, TVT, Orgazma, Hystanic (Rakúsko)

So 23.2.2008 20:00 Košice @ Khoi-Khoi 70,-SK PLAGÁT
Innoxia Corpora (hc-punk CZ), Mac Gyver (punk CZ, ex Pazi Snajper) + after death party - DJ Citron, Denesh, Dieter

Ne 24.2.2008 Košice @ Khoi khoi 39,- SK PLAGÁT
Ted Kaczynski (Dis-core z matičky Rusi), Roxor (japan fast core s členmi Hippie killer a ich 6 minútové vystúpenie)

Ne 24.2.2008 20:00 Bratislava @ Randal 333,- SK PLAGÁT
The beat (UK), Joe 67
ZRUŠENÝ!

Ne 24.2.2008 20:00 Bratislava @ Subclub 100,- SK
Thema 11 (CZ), If there is a hope, Signa Sinistra

Ne 24.2.2008 20:30 Kežmarok @ Ponorka PLAGÁT
Flowers of whores (CZ), Time of my life, Turtle fighters

Št 28.2.2008 Praha @ 007 PLAGÁT
Loikaemie (Nemecko)

Pi 29.2.2008 Martin @ Pistol pistol 100,- SK
Slobodna Európa, DPH, New Project, Problem

Pi 29.2.2008 20:00 Ostrava @ Marley 140 / 180,- KČ PLAGÁT
Tleskač, Sultan soliman, Tabu (PL)

So 1.3.2008 19:00 Hodonin @ klub Beseda 130,- KČ
Načo Názov, Zdanie Klame, DPH, Bessare Ungas, Anonym kids

Pi 7.3.2008 Banská Bystrica @ Klub 77 200,- SK
Total chaos (USA), Clockwork rebels (CZ)

So 8.3.2008 18:00 Orlová @ Futra 60,- KČ PLAGÁT
Whitman (PL), Eye for eye (PL), Innoxia corpora

So 8.3.2008 19:00 Liptovský Mikuláš @ Kolotočovo dobrovoľné
Verejná bezpecnosť

So 8.3.2008 19:00 Lučenec @ Slimák PLAGÁT
Saprophyte, Deformácia

So 8.3.2008 20:00 Prešov @ Bunker 100,- SK PLAGÁT
Zóna A, Varovný signál

Pi 14.3.2008 Michalovce @ U Flinstona 80,- SK PLAGÁT
Odpad, No future, Turtle fighters, ZoPsaHlava

Pi 14.3.2008 Košice @ Collosseum 220 / 270,- SK PLAGÁT
Skaville UK (kapela zložená z ex-členov Bad Manners a Selecter, hviezdy anglickej ska/reggae/pop scény), Polemic (SK SKA)
ZRUŠENÉ!

Pi 14.3.2008 Sabinov @ Siesta restaurant 60,- SK
System error, Out of age, Punkreas

Pi 14.3.2008 17:00 Banská Bystrica @ KD Podlavice 150,- SK
N.V.Ú. (CZ), Degradace (CZ), Ex Tip, Hasiaci Prístroj, Zhoda Náhod, Cenzúra, S.R.O., Pivnica, PPS

Pi 14.3.2008 19:00 Bratislava @ Sub club 200,- SK PLAGÁT
Non servium (Španielsko), Železná kolóna

So 15.3.2008 Bratislava @ Randall
Skaville UK (UK), Joe 67
ZRUŠENÉ!

So 15.3.2008 Prešov @ Ester
Odpad

So 15.3.2008 18:00 Žilina @ Honey buney 70,- SK PLAGÁT
Everything falls apart (USA), Mänsklig ladugard, Vocation interna

So 15.3.2008 19:00 Praha @ 007 PLAGÁT
Non servium (Španielsko), Angry brigade, Last strike

So 15.3.2008 20:00 Svit @ M-klub 40,- SK
The Bullboxers, Porucha

So 15.3.2008 20:00 Košice @ Khoi Khoi
Zzub (bicie&basa live, Prešov), + afterparty

Ne 16.3.2008 Praha @ 007
Skaville UK (UK), Discoballs
ZRUŠENÉ!

Ut 18.3.2008 20:00 Brno @ Muzak 90,- KČ PLAGÁT
Molotov cocktail, Intruderss

Št 20.3.2008 20:00 Ostrava @ Bogotá club 90,- KČ PLAGÁT
Sublime cadaveric decomposition (Francúzsko), Rubufaso mukufo, Praselizer
ZRUŠENÝ

Pi 21.3.2008 18:00 Zvolen @ World club 70,- SK PLAGÁT
Načo názov, Minimálna trvanlivosť, Streetfight, Prípad pre Samantu, T.Z.B.

Pi 21.3.2008 18:30 Košice @ Collosseum 80,- SK PLAGÁT
English dogs (metalpunková legenda, UK), Determination (kurevsky rýchly hcpunk, Rakúsko) Svině! (rýchly punk as fuck, CZ), Dezinfekce (old school hard core v štýle NYC kapiel, CZ), Saprophyte (ostrieľaní HC chlapci z Prešova)

Pi 21.3.2008 19:00 Žiar nad Hronom @ Rybárska bašta 100,- SK PLAGÁT
Step on it (HU), Fire walk with me (CZ), Komplex viny (CZ)

Pi 21.3.2008 20:00 Samorin @ Amfiteater
Pliaga
ZRUŠENÝ

So 22.3.2008 Topoľčany @ Vox
Svině! (CZ), Dezinfekce (CZ)

So 22.3.2008 Lučenec @ Slimák pub
Skambulance (HU), Chaos revival

So 22.3.2008 20:00 Banská Bystrica @ Klub 77
Embers (Maďarsko), Flowers of whores (CZ), the Escapist

So 22.3.2008 20:00 Bratislava @ Black hill pub 70,- SK PLAGÁT
Mugshot (Rakúsko / USA), Konec hry (CZ)

So 22.3.2008 20:00 Bardejov @ Castella
Fire walk with me (CZ), Komplex viny (CZ), April bias

Ne 23.3.2008 19:00 Košice @ Khoi khoi 100,- SK
Embers (metalcore, Maďarsko) the Idoru (Maďarsko), the Escapist (KE)

Ne 23.3.2008 19:30 Humenné @ RC Meteora 60,- SK PLAGÁT
Nidal (CZ), Fading tomorrow + premietanie a prednáška

Ne 23.3.2008 20:00 Trenčín @ Lúč 100,- SK PLAGÁT
Svině! (CZ), Dezinfekce (CZ), Fire walk with me (CZ), Komplex viny (CZ)

Št 27.3.2008 Banská Bystrica @ Klub 77
Skarface (Francúzsko), Die young (USA), Last minute (Maďarsko),

Pi 28.3.2008 20:00 Ostrava @ Prostor - Tancirna
Skarface (Francúzsko), ..

So 29.3.2008 Uherské Hradiště @ Mír
Skarface (Francúzsko), Discoballs, Bessar Unggas, Clockwork Rebels

So 29.3.2008 Žilina @ Piváreň Smer 70,- SK
The fialky (CZ), Disident, Jelly babies

Ut 1.4.2008 19:00 Banská Bystrica @ Klub 77 350,- SK PLAGÁT
Victims (Švédsko), Rotten sound (Fínsko), Trap them (USA), The ocean (Nemecko)

Pi 4.4.2008 Humenné @ Meteora 70,- SK PLAGÁT
To be continued (A), Time of my life

So 5.4.2008 19:00 Jihlava @ Edgar klub 130,- KČ
Zóna A, The fialky, Exni!to, Mimoritmus, Výměna

So 5.4.2008 20:00 Košice @ Khoi-Khoi 70,- SK
Flowers For Whores (Hardcore, CZ), To Be Continued (Emocore, A), Fadding tomorrow (emo, KE)

Po 7.4.2008 20:00 Bratislava @ Sub club 100,- SK PLAGÁT
Va Taip Vat (Litva), Nedráždiť

St 9.4.2008 Spišská nová ves @ Semafor
Supraphon family, Goosli noise (Rusko)

Pi 11.4.2008 19:00 Vavrečka @ Osako 80,- SK PLAGÁT
Toy pištoľs, Killing Oma (A), Bez súhlasu, Panta rei

So 12.4.2008 Banská Bystrica @ RC Tartaros
Čad, Ora et labora, Godnoise, Crusade of fanatizm

Po 14.4.2008 20:00 Bardejov @ Castella
Krapnek (Francúzsko), Kumuru

Pi 18.4.2008 Košice @ Collosseum 99 / 129,- SK
HT (alternatíva, Žilina), Alternatiwe, Punkreas (krst nového albumu), Zakazaný ovoce (CZ), Zpozdenej vlak (CZ)

Pi 18.4.2008 18:00 Havlíčkův Brod @ Čechovka Klub 100,- KČ PLAGÁT
Totální Nasazení, Zatrest, V.P.R., Zkažený Vejce, Novoveska, Brak, Výměna, Nouzovej Výstup

Pi 18.4.2008 19:00 Trenčín @ Piano 100,-SK
Houba, Ilegality, Tryskaci

So 19.4.2008 Bardejov @ Castella
HT, Gate, Alternatiwe

So 19.4.2008 Nitra @ RC Naozzay PLAGÁT
Cripple bastards (Taliansko), Hippie killer, Abortion

So 19.4.2008 Uherské Hradiště @ Mír
Houba, Vision Days, Načo Názov, Tryskáči, Bačkůrky z Mechu

So 19.4.2008 16:00 Martin @ Pistol pistol 140/160/190,-SK PLAGÁT
KANAL PARTY 9: Speichelbrois (D), Eye for an eye (PL), Houba (CZ), Ilegality, Odpad, Rozpor, Tri groše, Disident, Brmbolce, Jelly babies, Chov hrochov, Kohout plaší smrt (CZ)

So 19.4.2008 18:00 Brezová pod Bradlom @ Belan pub 69,- SK
Zašitá Diera, Kaktus, Street Spirit, Zdanie Klame,..

Po 21.4.2008 19:30 Košice @ Khoi khoi 50,- SK PLAGÁT
Frivolvol (screamo hc, Fínsko), Karysun (Francúzsko)

Št 24.4.2008 Nitra @ Stará pekáreň
Agnostic front (USA), ..

Pi 25.4.2008 Bardejov @ Castella
Complicité candide (CZ), Roxor

So 26.4.2008 Zlín @ U Tetoura
The Gogets (Rakúsko), Bessar Unggas, Empty hall of Fame

So 26.4.2008 12:00 Havlíčkův Brod @ Čechovka Klub 150 / 200,- KČ PLAGÁT
S.P.S., Slut, Punk Floid, Dezinfekce, Pedofilní Děti, D.A.D., Aggressive Tyrants, Medulin, Projekt - X, Primitiv Plebs, 3 Mimo, Nu Pagadi, Seltaeb, h.USA.

So 26.4.2008 19:00 Košice @ Collosseum 80,- SK PLAGÁT
Complicité candide (Rožňovský vrah stále na slobode!, punk CZ), Time of my life (youth hard core spod Tatier), Kumuru (prasopal z Bardejova)

So 26.4.2008 19:00 Banská Bystrica @ Klub 77
Punkreas, Prípad pre Samanthu

So 26.4.2008 19:00 Banská Bystrica @ Klub 77
Punkreas, Prípad pre Samanthu

Ut 29.4.2008 Košice @ Collosseum 50,- SK PLAGÁT
Trigger (riadny fast core nájeb z Nemecka!) + Supraphon family (noise noise noise, Spišská nová ves)

St 30.4.2008 19:00 Žiar nad Hronom @ Rybárska Bašta 100,- SK PLAGÁT
Trigger (Nemecko), Mizar, Paskuda

Št 1.5.2008 14:00 Praha @ Cisářska louka free
FESTIVAL PROTI RASIZMU:
The (international) noise oonspiracy, Vladimir 518, Fast food orchestra, GNU, Jay Diesel, Die Outsiders + afterpárty v Cross clube.

Pi 2.5.2008 17:00 Havlíčkův Brod @ Čechovka Klub 120,- KČ PLAGÁT
N.V.Ú., The Fialky, Ilegality, TASS, Soustruh, RV-4, Nauzea, Oi! Zone, Sociální Teror, Vision Days, Rachot Strojů

Pi 2.5.2008 19:00 Bratislava @ Black hill pub 80,- SK PLAGÁT
PNS (CZ), Stolen lives (CZ), Dead is sexy + párty do rána

Pi 2.5.2008 20:00 Košice @ Khoi Khoi 100,- SK
Daymares (Old school hardcore, PL), Turtle Fighters (SK-Ke)

Ut 6.5.2008 20:00 Bardejov @ Castella
Sheeva yoga (CZ), Not! (CZ), Kumuru

Ut 6.5.2008 20:00 Žďár nad Sázavou @ klub Batyskaf 100,- KČ
After the bombs (Kanada), Evidence smrti, Tommorow´s hell

St 7.5.2008 Košice @ Collosseum
Znouzectnost (CZ)

St 7.5.2008 Banská Bystrica @ RC Tartaros
Sheeva yoga (CZ), Not! (CZ), Kumuru

St 7.5.2008 20:00 Praha @ 007
Guided Cradle

Št 8.5.2008 ??? @ ???
(Hľadá sa flek na hranie!) Sheeva yoga (CZ), Not! (CZ), Kumuru

Št 8.5.2008 Praha @ Milada squat
Mister X (Bielorusko), Pipes and Pints, Ginnungagap

Št 8.5.2008 15:00 Košice @ Anička free PLAGÁT
Open air ska párty

Št 8.5.2008 20:00 Bratislava @ Randal 120,- SK
Znouzectnost (CZ), Myšý šramot

Pi 9.5.2008 Bratislava @ Garáže
Sheeva yoga (CZ), Not! (CZ), Kumuru

Pi 9.5.2008 Bilina (Teplice) @ KD Fontana 80,- KČ PLAGÁT
The Talks (UK), Zatrest, Do řady!, Apple juice

Pi 9.5.2008 Zvolen @ World club 50,- SK
Sitňan, Grobiani, Kruhový objazd, Pivnica

Pi 9.5.2008 17:00 Havlíčkův Brod @ Čechovka Klub 100,- KČ PLAGÁT
Němá Barikáda, Komplex Viny, Rapsod, Nebezpečí Úrazu, Nihil, Stolen Lives, Hirošima, Pray For Death, Disbeatless, Life Possession, Tupak Amaru

Pi 9.5.2008 19:30 Košice @ Collosseum 100 / 120,- SK PLAGÁT
Skaprašupina, Redguy sound experience + after párty

So 10.5.2008 Lučenec @
Creepshow (Kanada), ..
ZRUŠENÝ!

So 10.5.2008 Uherské Hradiště @ Mír
NVÚ, Benjaming Band, Punk Floid, Brajgl

So 10.5.2008 Hurbanovo @ U Aničky 50,- SK
Problém 5, TVT, Karneval, ZSO

So 10.5.2008 Olomouc @ Mitril 70,- KČ PLAGÁT
The Talks (UK), Zatrest, Bratrova svatba

So 10.5.2008 Brezno @ Bumbura
Mister X (Bielorusko), Edelweiss piraten (CZ), Last strike (CZ)

So 10.5.2008 Turzovka @ Depo klub
See You In Hell, Lycanthrophy, Steh, Únikový Východ, Vocatio Interna

So 10.5.2008 19:00 Havlíčkův Brod @ Čechovka klub 100 / 150,- KČ PLAGÁT
Tleskač, Ticho De Pre Cupé Band, N.S.O.S., Žabí Majer, J.Z.L.F..

So 10.5.2008 20:00 Trenčín @ Lúč 120,- SK PLAGÁT
Depresy mouse (CZ), Hibakusha (CZ), Sheeva yoga (CZ), Not! (CZ), xDISNEYx (CZ), Kumuru, Roxor

Ne 11.5.2008 Ostrava @ Chlív 60,- KČ PLAGÁT
The Talks (UK), Zatrest, Degradace

Ne 11.5.2008 18:00 Humenné @ RC Metheora 159 / 199,- SK PLAGÁT
Hopes die last (Vatikán / Taliansko), Stepaside

Ne 11.5.2008 20:00 Košice @ Collosseum 60,- SK PLAGÁT
Mister X (streetpunk z Bieloruska), Porucha (punk 77 z Humenného)

Po 12.5.2008 Praha @ Bordo 80,- KČ PLAGÁT
The Talks (UK), Zatrest, Brain Drain

Ut 13.5.2008 Banská Bystrica @ Tartaros 70,- SK PLAGÁT
The Talks (UK), Zatrest (CZ), Odpad, Anonym Kids

St 14.5.2008 Bratislava @ Randal 90,- SK PLAGÁT
The Talks (UK), Zatrest (CZ), Odpad

St 14.5.2008 20:00 Ostrava @ Club Bogota 90,- KČ PLAGÁT
Two minute silence (D), Konfident, Hibakusha, Dobytčí mor

Št 15.5.2008 Martin @ Pistol pistol 70,- SK PLAGÁT
The Talks (UK), Zatrest (CZ), Kali-yuga, Brmbolce

Pi 16.5.2008 Prešov @ Bunker 99,- SK PLAGÁT
The Talks (UK), Zatrest (CZ), No sympathy, Deformácia, Čo koho do toho

Pi 16.5.2008 19:00 Košice @ Collosseum 70,- SK
Ad acta (crust core s novým spevákom!), Cortribe (metalcore), Astarot

So 17.5.2008 Košice @ Collosseum 80,- SK PLAGÁT
the Talks (UK, reggae/punk/indie), Zatrest (CZ, punk rock strih 77), Bullboxers (punk, Poprad), DPH (zábavkový streetpank, Nitra)

So 17.5.2008 Kežmarok @ Ponorka 50,- SK
Adacta, Roxor

So 17.5.2008 20:00 Ružomberok @ piváreň Korzo free
Bačova fujara, Problém, Whisper of lie

Po 19.5.2008 20:00 Bratislava @ Randal club 50,- SK
Joey Ramone birthday Bash SK vol.2

Pi 23.5.2008 Brno @ Brooklyn
Scound, Scarecrow, Six is the gods number, Extinction

Pi 23.5.2008 21:00 Poprad @ Rock Fabric 100,- SK
Slobodná Európa, The Bullboxers

Pi 23.5.2008 21:00 Šaľa @ Metro klub 120,- SK
Problém 5, Zóna A Boicot!

So 24.5.2008 Topoľčany
Operace artaban (CZ), ..

So 24.5.2008 Ruskovce @ KD
Zona A, Nikdy Viac, Sayrayt! (krst CD)

So 24.5.2008 19:00 Čadca @ klub 69 100,- SK
Thesus, Disident, Odpad, Tri Groše

Ne 25.5.2008 18:00 Žiar nad Hronom @ Rybárska Bašta 120,- SK PLAGÁT
F.U.B.A.R. (Holandsko), Jesus crost (Holandsko), Lycantrophy (CZ), Vocatio interna

St 28.5.2008 19:30 Praha @ 007 150,- KČ PLAGÁT
The Offenders (Taliansko), Sin Sospechas (Venezuela), Jet8, Dj Ruddeboy Riddim

Pi 30.5.2008 19:00 Jihlava @ Club Trane 150,- KČ
Zeměžluč, Ilegality, Red insect, Climax, Sociální teror, PNS, SAS

Pi 30.5.2008 20:00 Bardejov @ Castella 40,- SK
Kamufláž, Mucha puk, Padla na hlavu

So 31.5.2008 Brezová pod Bradlom @ U Belana
Mišý šramot, D´babs

So 31.5.2008 12:00 Skrýchov u Opařan @ KD 220,- KČ
N.V.Ú., Houba, Svině!, Ilegality, Dezinfekce, Exni! To, Sociální Teror, Pipes and Pints, RV-4, J.Z.L.F., Marná Snaha, K.Z.O., Němá Výčitka, Despaires, Hodně Podně

Pi 6.6.2008 Hoste @ DK 50,- SK
C4, Stainless, Boicot!, The Shit, Sprostá otázka

Pi 6.6.2008 19:00 Prievidza @ Divadlo 80,- SK
Ema Camelia, Time of my life, Feed the vulture, Breed, Die without sins

Pi 6.6.2008 20:00 Prešov @ City club 60,- Sk PLAGÁT
Madcult , Turtle Fighters, April Bias

So 7.6.2008 Šašovské podhradie 222 / 277,- SK
Totální nasazení (CZ), Skapala, ŠHT, Sitňan, Jediná možnosť, Karavana, Oheň 2, Vec verejná, Mimo prevádzky, Panta rei, Agáta, Respect vibration + prekvapenie

So 7.6.2008 Lučenec @ Slimák
ČAD, Yack (Maďarsko), Jakubysko, Paskuda

Ut 10.6.2008 Košice @ Collosseum 60,- Sk PLAGÁT
Gomora (crust beat, CZ), Ginnungagap (crust punk, CZ)

St 11.6.2008 Spišská nová ves @ Semafor 60,- SK PLAGÁT
Gomora (CZ), Ginnungagap (CZ)

Pi 13.6.2008 Ostrava @ Tančírna
NVÚ, Čertůf punk, Družba, Načo názov, The Neunikneš, Backflipping dog, ČSTV

Pi 13.6.2008 Banská Bystrica @ klub 77
Twinkles (Taliansko), DPH, Bullboxers

Pi 13.6.2008 Rožňava @ Kúpalisko
Konflikt,Romeó Vérzik,Devil Street 13, Phoenix

Pi 13.6.2008 19:00 Revúca @ Sklenár free
Na smiech (oslava 5 rokov fungovania)

So 14.6.2008 Banská Bystrica @ Tartaros
Operace artaban (CZ), Hovorkovi chuligani (CZ), Street fight

So 14.6.2008 Brezová pod Bradlom @ Belan pub 69,- SK
Anonym Kids, Algena, Antivirus, Zdanie Klame

So 14.6.2008 13:00 Zruč nad Sázavou @ Palasit 150 KČ
Tass, Do řady, RV4, Pray for death, Dezinfekce, Rachot strojů, Ježíšovi pivo nelej, Vostuda společnosti, Life Possession (možnosť stanovania a kúpania)

So 14.6.2008 13:00 Zruč n. Sázavou 150,- KČ PLAGÁT
Do řady!, Life possession, Dezinfekce, Rachot strojů, Tass, Ježišovi pivo nelej, Pray for death, RV4, Vostuda společnosti

Po 16.6.2008 Bratislava
Looser life (USA), the Rats

Ut 17.6.2008 Brno
Looser life (USA), the Rats

Ut 17.6.2008 Banská Bystrica @ klub 77
Carburetors (Nórsko)

St 18.6.2008 Rožňov @ Vrah
Looser life (USA), Discarga (Brazília)

Pi 20.6.2008 - 21.6.2008 Martin @ Amfiteáter
UNDERGROUND FEST:
Plexis (CZ), Šanov 1 (CZ), SPS (CZ), Rozpor, Ilegality, Ska2tonics, Čertůf punk (CZ), The riot (CZ), Hasiaci prístroj, Punk floyd, The fialky (CZ), VAP (CZ), Aqva silentia (CZ), Fast food (CZ), Jaksi taksi (CZ), Heebie-jeebies (CZ), Seven crowns (UK), Dimenzia X, Pandemia sistema (PL), Vandali, Bačova fujara, Sakumprásk (CZ), Demarche (CZ), Soukromey pozemek (CZ) , Cenzúra, Apple juice (CZ), Zhoda náhod, Minimálna trvanlivosť, Street spirit, Zotrwačnosť, Zakázaný ovoce (CZ), ..

Pi 20.6.2008 20:00 Bratislava @ Garáže 60,- SK PLAGÁT
Ema camelia (CZ), River for sale (CZ), RBNX, Q3OJ666222

So 21.6.2008 Prievidza @ Divadlo
D.O.R.A.

So 21.6.2008 Strážske @ Park pub
Perversity, St. Black

So 21.6.2008 17:00 Čadca @ Klub 69 120,- SK PLAGÁT
Quiritatio (Nórsko), Ema Camelia (CZ), River for sale (CZ), Breed, Sheeva yoga (CZ), Good reason, Thesus, Vocatio interna + afterparty

Pi 27.6.2008 Nové mesto nad Váhom @ Zelená voda
TOPVAR ROCK FEST: Slayer (USA), Konflikt, Zóna A, HT, Tleskač (SK), ..

Pi 27.6.2008 16:30 Žiar nad Hronom @ MSKC Zrkadlovka 40,- SK
ŠHT, Pivnica, Agata, Na smiech, Výpadok prúdu, Paranoja

Pi 27.6.2008 19:00 Humenné @ Meteora 90,- SK PLAGÁT
To be continued (Rakúsko), Lost in mind

So 28.6.2008 Hlohovec @ Amfiteáter
Nekultúra, Rozpor, HT, Street Spirit, Zdanie Klame, Vandali, Sitňan...

So 28.6.2008 14:00 Bardejov 100,- SK
Life possession (CZ), Ortodox (PL), H 407 (PL), Time of my life, Ram1´s, Paskuda, Kumuru, Dátum výroby, Mucha puk, Dj Bandaska

So 28.6.2008 20:00 Košice @ Khoi khoi 70,- SK
To be continued (emo screamo, Rakúsko), Feed the vulture (ex Firestars, KE)

So 28.6.2008 22:00 Košice @ Collosseum 20,- SK PLAGÁT
Tequila ska reggae oldies párty (tequila za dvacku!)

Pi 4.7.2008 - 5.7.2008 Piešťany @ Letisko
HODOKVAS 2008:
Sex pistols (UK), Mäso, HT, Slobodná Európa, Karpina, Punkreas, ..

Pi 4.7.2008 19:00 Bratislava @ Obluda (ex Hopa) 120,- SK PLAGÁT
Sakatat (Turecko), Another way (Maďarsko), Onanizer (CZ), Radiation

Po 7.7.2008 Pécs 4000 / 10900 HUF
Demented are go (UK), The locos, Konflikt, ..

Št 10.7.2008 - 12.7.2008 Trutnov @ Na bojišti 800,- KČ
OBSCENE EXTREME:
Agathocles (Belgicko), Alehammer (UK / USA), Discarga (Brazília), Extreme Noise Terror (UK), Pisschrist (Austrália), Splitter (Švédsko), Voetsek (USA), Ass To Mouth (Poľsko), Blood Phoenix (USA), Death Toll 80k (Fínsko), Disturbance Project (Španielsko), Jesus Cröst (Holandsko), Namek (Portugalsko), Le scrawl (Nemecko), Cock and ball torture (Nemecko), Gride, Abortion, ..

Pi 11.7.2008 - 12.7.2008 Trnava @ Záhrada v múzeu 150 / 200,- SK
EKOFEST:
Konflikt, Smola a hrušky, ZWC, Sakumprásk (CZ), Plus mínus , Editor, Golden vein, ToXYkácia, Chronická únava, Bloodcase4

So 12.7.2008 Jablonica
Mišý šramot, The Hat, Back Pain, Cranium, Zašitá Diera, Zdanie Klame

So 12.7.2008 20:00 Bratislava @ Obluda 80,- Sk
Faak am See (Chorvátsko), Kriva Istina (Chorvátsko), I hope you suffer (Chorvátsko) + DJ Sickboy

Ut 15.7.2008 19:00 Žiar nad Hronom @ MKC Zrkadlovka 120,- SK PLAGÁT
Voetsek (USA), Bloody Phoenix (USA), Alehammer (USA / UK), Vintaer

Ut 15.7.2008 19:00 Banská Bystrica @ klub 77 250,- Sk PLAGÁT
Annotation of an autopsy (UK), Acacia strain (USA), Knights of the Abyss (USA), Eternal bleeding, Turtle fighters

Pi 18.7.2008 - 19.7.2008 Olší u Tábora
MIGHTY SOUNDS:
Anyway, Born To Lose (USA), Bukkake Karaoke, Buzzkill (UK), Crazy Arm (UK), Dr. Ring Ding & Sharp Axe Band (D), Fast Food Orchestra, Failsafe (UK), Howards Alias (UK), Love And a .45 (UK), Mouthwash (UK), Obrint Pas (Španielsko), The Palookas (Holandsko), Prague Ska Conspiracy, Random Hand (UK), The Resignators (Rakúsko), Skaos (D), Sonic Boom Six (UK), Sto Zvířat, The Real McKenzies (Kanada), The Toasters (USA), The Turbo A.C.\'s (USA), The Upsessions (Holandsko), Vice Squad (UK), Voodoo Glow Skulls (USA), Yellow Umbrella (DE)

Pi 18.7.2008 - 19.7.2008 Dohrohosť 500 / 590,- SK PLAGÁT
PUNK ISLAND:
Anti nowhere league (UK), Polemic, Konflikt, HT, Slobodná Európa, HétköznaPICSAlódások (Maďarsko), N.V.Ú. (CZ), Načo Názov, Zeměžluč (CZ), Rozpor, DPH, Odpad, Sitňan, Ska-Pécs (Maďarsko), Hasiací Prístroj, Tri Groše, Devil Street 13, Gauneři (CZ), Barackca (Maďarsko), Clockwork Rebels (CZ), Psycho Killers (Rakúsko), Ilegality, Punkreas, Fegyelmező Részleg (Maďarsko), Wergljuv Pjos (CZ), BSC, The Fialky (CZ), Grobiani, Zotrwačnosť, Cenzúra, Vyčurát a spát (CZ), Last Voice (Rakúsko), Street Spirit, Prípad pre Samantu, Antivirus, Škandál, Editor, 17 (Maďarsko)

Pi 18.7.2008 Prešov @ City pub 50,- SK PLAGÁT
Time of my life, the Escapist

So 19.7.2008 18:00 Sereď @ Kemping 90,- SK PLAGÁT
Tri groše, Los puercos, Hopsasala, Ad acta, Nils Holgersson, Kapeta zedels, Tma, Untermesch delux

Pi 25.7.2008 - 26.7.2008 Martin @ Amfiteáter
INFERNO BOOM FEST:
Sham 69 (UK). Tleskač (CZ), Visací zámek (CZ), Slobodná Európa, ..

Pi 25.7.2008 - 26.7.2008 Rokycany
FLUFF FEST:
Raein (Taliansko), Herodishonest (Fínsko), Bane (USA), Lack (Dánsko), Meneguar (USA), Death By Stereo (USA), SSS (UK), Discarga (Brazília), True Colors (Belgicko), Daitro (Francúzsko), Black Friday 29 (Nemecko), Anchor (Švédsko), Voetsek (USA), No Turning Back (Holandsko), Cataract (Švajčiarsko), Something Inside (Nemecko), Trainwreck (Nemecko), Julith Krishun (Nemecko), Deal With It (UK), Lakmé, Nidal, Gride, ..

So 26.7.2008 14:00 Vodňany @ Sokolovská louka 200 / 250,- KČ PLAGÁT
Gride, Problém 5, Uštkni, Dezinfekce, Svině!, Ilegality, PNS, See you in hell, Illegal ilusion, Michaels uncle, Sociální teror, H.USA

St 30.7.2008 Bratislava @ Obluda 100,- SK
The fight (Poľsko), Anchor (Poľsko)

St 30.7.2008 20:00 Prievidza @ Divadlo 60,- SK PLAGÁT
Syn error (Nemecko), Experiment 17, Mitch Buchannon

Št 31.7.2008 20:30 Rožnov pod Radhoštěm @ Vrah 100,- KČ PLAGÁT
Pisschrist (Austrália), Disney, Evidence smrti

Pi 1.8.2008 - 2.8.2008 Brezová pod Bradlom @ Belan pub 250 / 300,- SK
PUNKÁČI DEŤOM:
Street Spirit, Zdanie Klame, Nekultára, Kaktus, Exni! to, Načo Názov, Odpad, Punkreas, Sitňan, Zhoda Náhod, ŠHT, Ilegality, Zašitá Diera, Sakumprásk (CZ), Dimenzia X, Cenzúra, Zotrwačnosť

Pi 1.8.2008 - 2.8.2008 Praha @ Džbán 600,- KČ
SUBCULTURE FEST:
Misfits (USA), Lurkers (UK), Agitators (Belgicko), Mouthguard (Austrália), The corps (Austrália), Rico Rodriguez (Jamaika), Hotknives (UK), Deadline (UK), Los fastidios (Taliansko), Evil conduct (Holandsko), 999 (UK), Astro zombies (Francúzsko), Riddimstix (Rakúsko), Gangnails, Konflikt, Les skalopes (Francúzsko), Charge 69 (Francúzsko), Church of confidence (Nemecko), Spicy root (Nemecko), Sto zvířat, Spankers, Ultimo asalto (Španielsko), Skampararas (Poľsko), Discoballs, Pipes and pints, The fialky, Die outsiders, Last minute (Maďarsko), Vespa (Poľsko), Riot company (Nemecko), NVÚ, Streetmachine, Totální nasazení, Holly B. (Nemecko), Degradace, Clockwork rebels, Krawal brueder (Nemecko), Sakra (Poľsko), Nežfaleš, Proti směru, Volant, Green smatrol, Carlos and his howling coyottes

Pi 1.8.2008 - 2.8.2008 14:30 Oravská priehrada
ORAVA ROCK FEST:
Karpina, Sanatorium, Vec verejná, Zóna A, HT, Konflikt, Emor, Hospital bukra, ..

Pi 1.8.2008 19:00 Bratislava @ Obluda (ex Hopa) 100,- SK PLAGÁT
Pisschrist (Austrália), Sotatila (Rakúsko / Fínsko), Mänsklig ladugard

So 2.8.2008 18:00 Michalovce @ U Flinstona 60,- SK PLAGÁT
KSS, KSČ, No future, Na smiech, Poďme do práce

Pi 8.8.2008 - 9.8.2008 Šurany @ Rekreačný areál Tona 350,- SK iba sobota / 500,- obe dni
STREETROCK FEST:
Antivirus, Padla na hlavu, Beerstreet Boi!s, ZNT, Kaktus, Vandali, Spínací špendlík (CZ), Pipes and Pints (CZ), Rozpor, Sewer rats (Nemecko), Sham 69 (UK), Konec hry (CZ), Zatrest (CZ), Munícia, Die hards, Rebel Assholes (Francúzsko), Charlie Fiasco (Francúzsko), Conspiracy Failed, Saprophyte, Proti směru! (CZ), Climax (CZ), Analogs (Poľsko), Krawallbrüder (Nemecko), Perkele (Švédsko), DPH, Skampararas (Poľsko)

Pi 8.8.2008 20:00 Trenčín @ ESO pub 60,- SK PLAGÁT
Tomorrows hell (CZ), Mansklig ladugard

Pi 8.8.2008 20:00 Bratislava @ Obluda 60,- SK
Killanation (Taliansko), Steh, MC Štvanec & SkunkFunk crew

So 9.8.2008 14:00 Trnavá hora 150 / 200,- SK
Houba, Punkfloid, Sakumprask, Načo Názov, Hospital Bukra, Editor, Tri Groše, Punkreas, Sitňan, ŠHT, PPS, Grobiani, Agáta, Definičný Obor, Skapela

So 9.8.2008 20:00 Poprad @ Rock fabric
Ex tip, Pink panther
ZRUŠENÉ!

Ne 10.8.2008 19:00 Turzovka @ Depo 100,- SK
The rebel assholes (Francúzsko), Charly fiasco (Francúzsko), Anti-climax (CZ), Ex lex (CZ)

Ne 10.8.2008 19:00 Spišská nová ves @ Semafor 60,- SK PLAGÁT
Tomorrows hell (CZ), Mansklig ladugard

Po 11.8.2008 Banská Bystrica PLAGÁT
Tomorrows hell (CZ), Mansklig ladugard

St 13.8.2008 Banská Bystrica @ Irish pub free
Escaress (Francúzsko), Time of my life, Mitch Buchannon,

St 13.8.2008 Tisovec @ Školský dvor
Zóna A, Ploštín punk, Protesta, ..

Št 14.8.2008 - 15.8.2008 Jaslovské Bohunice
HARD FEST:
the Casualties (USA), Vandali, Polemic, Karpina, Houba (CZ), Punkreas, X-Core, Editor, Lunatic Gods, Ska2Tonnics, ..

Ne 17.8.2008 - 18.8.2008 Moravská Třebová
FEST POD PAROU:
the Casualties (USA), UK Subs (UK), Total chaos (USA), Aurora (HU), Barackca (HU), Leftover, Crack (UK), Znouzectnost, SPS, Konflikt, NVÚ, Ilegality, Tleskač, Totální nasazení, Čertůf Punk, Volant, Slobodná Európa, Šanov 1, The Chancers, Werglův Pjos Punk Floid, Ska\'N\'Daal, Benjaming Band, Mad Pigs, Hoten Toten, Vision Days, Red Insect, Houba, Heebie Jeebies, Vyčůrat a spát, Green Smatroll, MHD, Kulturní Zřízenost, In public ill, Bella Fica, Družba, Soukromey Pozemek, Bojkot, Biblbroxx, MDT, Mentálně narušená moucha, Zakázaný ovoce, ..

Št 21.8.2008 Banská Bystrica @ Irish pub PLAGÁT
Depresy mouse (CZ), Komatos (Rusko)

Pi 22.8.2008 19:30 Košice @ Collosseum 60,- SK PLAGÁT
Depresy mouse (grind mince core v štýle Agathocles, CZ), Paskuda (mladá fast core krv z Banskej Bystrice)

So 23.8.2008 19:00 Spišská nová ves @ Semafor 60,- SK PLAGÁT
Depresy mouse (CZ), Paskuda

So 23.8.2008 19:00 Dubnica nad Váhom @ Doors pub free
D.O.R.A., Dark Side, ReWmA

So 23.8.2008 21:00 Trenčín @ Eso pub 80,- SK PLAGÁT
Komatoz (Rusko), Mitch Buchannon, Rotten ass

St 27.8.2008 20:00 Košice @ Collosseum 120 / 170,- SK PLAGÁT
Total chaos (USA), Deformácia (Prešov)

Št 28.8.2008 - 30.8.2008 20:00 Kranj @ Izbruhov kulturni bazen 10 € deň / 25 € 3 dni
BALKANIKA CORE:
Mob 47 (Švédsko), Konflikt, Aktivna propaganda (Slovinsko), F.P.O. (Macedónsko), Kurwa aparata (Rakúsko), Drek u pest (Slovinsko), Driller killer (Švédsko), Wolfbrigade (Švédsko), Instinct of survival (Nemecko), Hell patrol (Slovinsko), Paviolonul (Rumunsko), Gelo (Taliansko), Agathocles (Belgicko), Extreme noise terror (UK), True (Chorvátsko), Dislike (Chorvátsko), Vision of war (Belgicko), Nulla osta (Chorvátsko)

Št 28.8.2008 20:00 Ostrava @ U Pecivála free
Malignant tumour

Št 28.8.2008 21:00 Ostrava @ Club Bogotá 80,- KČ
Slavebreed (Grécko), Rubufaso mukufo, Praseliser

Pi 29.8.2008 - 30.8.2008 Bernardov U Chvaletic
PUNX PICNIC 6:
Pogotowie Seksualne (PL), Pray for Death, SayWhy?, Gomora, Messerschmitt 109, Life Possession, Niemand, Bestia Triumphans

Pi 29.8.2008 Banská Bystrica @ Tartaros 160 / 200,- SK
Zóna A, DPH, Konflikt, Robo Mikla s Projekt náhoda, Orchester nového primitivizmu, Sakumprásk (CZ), ČAD, Konec Konců (CZ), Mystery Of 19th October, Ilegality, Paskuda, Tichý Bordel, Prípad pre Samantu, Pivnica

So 30.8.2008 Trebišov @ MsKS 99,- SK
Konflikt, MF, S.N.P., Fall Back, Amoniak, Turtle Fighters, Alternatiwe, Retarded Fish, No Future

So 30.8.2008 12:00 Tatranská Lomnica @ Jazdecký areál
PARK´S NOT DEAD: ČAD, Time of my life, Másfél, S.A.T.A.N., H407, Turtle Fighters, Dalla Mattina Alla Sera, Olgoj Chorchoj, The Pillows

So 30.8.2008 15:00 Oravská priehrada @ Terasa Ametyst
Ilegality, Šrouby (CZ), The Coccots (CZ), Propaganda, Panta rei, Hell driver, Dream, Kadaverozny proces, Fastback, Vagris, Kristov bachor, ..

Št 4.9.2008 Viedeň @ Tüwi
Vivisick (Japonsko), See you in hell, Ruidosa inmundicia (Rakúsko)

Pi 5.9.2008 - 6.9.2008 Hradec Králové 500,- KČ
PLAY FAST OR DON´T 5:
Wolfbrigade (Švédsko), Cockroach (Holandsko), Unholy grave (Japonsko), Vivisick (Japonsko), Looking for a answer (Španielsko), Agents of abhorrence (Austrália), Quattro stagioni (Nemecko), Mass grave (Kanada), Fubar (Holandsko), Kontatto (Taliansko), Krush (Holandsko), Giuda (Taliansko), Warvictims (Švédsko), Los dolares (Venezuela), Joe Pesci (UK), Potop (Moldavsko), Pavilionul (Rumunsko), Gride, Festa desperato, Hibakusha, ..

Pi 5.9.2008 Čertovo údolí (Háj) 159 / 189,- KČ PLAGÁT
MUSICART: Akurat (PL), Sultan soliman, Gentlemens club, All skapones, Surové zneužití panenky, Empty pipen, Ostravska band, ..

Pi 5.9.2008 Brno @ RC Brooklyn PLAGÁT
Pitbull Diesel, Translunaria, Ingrowing

Pi 5.9.2008 19:00 Handlová @ District 50,- SK PLAGÁT
Mitch Buchannon, Experiment 17, Paskuda

Pi 5.9.2008 19:30 Brno @ Yacht PLAGÁT
Vivisick (Japonsko), See you in hell, Gride, Dezinfekce, Climax, Last call for peace

Pi 5.9.2008 20:00 Dobšiná 130 / 160,- SK
Slobodná Európa, Živé kvety, Interpunkcia

So 6.9.2008 Žilina @ Smerr pub 99,90,- SK PLAGÁT
Pivnica, Proti Srsti, Disident, Zhoda náhod, Kaktus

So 6.9.2008 Košice @ Collosseum
Slobodná Európa (rock, Bratislava), Živé kvety

Ne 7.9.2008 19:00 Žiar nad Hronom @ MsKC - Zrkadlovka 180,- SK PLAGÁT
Unholy grave (Japonsko), Agents of abhorrence (Austrália), ČAD, Potop (Moldavsko), Idiots parade

Ne 7.9.2008 19:00 Praha @ 007
Vivisick (Japonsko), See you in hell, Hjertestop (Dánsko), Night fever (Dánsko)

Pi 12.9.2008 Bratislava @ Obluda
Phantoms in fire (CZ), Devil street 13 + DJ Joey 67, DJ Chichiman (CZ)

So 13.9.2008 18:00 Bratislava @ Obluda
Pavilionul 32 (Rumunsko), Nihilistic (Rumunsko), Toy pištoľs, Ježišovi pivo nelej + premietanie filmu LOOSE CHANGE: Final cut + afterpárty

So 13.9.2008 19:30 Prešov @ Bunker 60,- SK PLAGÁT
Poďme do práce (krst CD), Babayaga ojo (PL), Cena pravdy, Dr. Zetor

So 13.9.2008 20:00 Poprad @ Rock fabric
Street spirit, The Bullboxers, Nasmiech

So 13.9.2008 20:00 Košice @ Khoi khoi 80,- SK PLAGÁT
Vogue (Belgicko), Saprophyte (POxHC)

Pi 19.9.2008 Brno @ Yacht
Destruct (USA), Mad pigs, Demarche, Intruderss, Roxor

Pi 19.9.2008 19:00 Strážske @ Park pub PLAGÁT
Crosscheck (CZ), Saprophyte, Stepaside

Pi 19.9.2008 19:00 Trnava @ Country 100,- SK PLAGÁT
Zóna A, Lord Alex

So 20.9.2008 Bratislava @ Obluda
Destruct (USA), Mad pigs (CZ)

So 20.9.2008 19:00 Žilina @ Smerr pub 100,- SK PLAGÁT
Zóna A, Vandali, Proti srsti

So 20.9.2008 20:00 Bratislava @ Sub club 120,- Sk
Czismáskandúr (Maďarsko), Ska2tonics, Skafander, Skapela + DJ Respect vibration, DJ Conqueror

So 20.9.2008 20:00 Prešov @ Bunker 75,- SK PLAGÁT
Crosscheck (CZ), Saprophyte, slave 4 you

So 20.9.2008 20:00 Ružomberok @ Korzo free
Whisper of a lie, Die for all

So 20.9.2008 21:00 Košice @ Collosseum 20,- SK
Disco reggae párty (ovocníčkovia za 15,-SK!)

Ne 21.9.2008 Łodz 50 zł
Adicts (UK), Zóna A

Ne 21.9.2008 18:30 Košice @ Collosseum 100,- SK
Zubrowska (psychocore z Francúzska), Obliterate (domáca grind smečka), April bias (post HC, KE), Fading tommorow (emo, KE)

Št 25.9.2008 Košice @ Colloseum
Totální Nasazení (punk rock, CZ), Bez Súhlasu! (punk, BB), Sitňan (alko pank/pop, Žiar nad hronom), Padla na hlavu (ultra fast core, KE)

Pi 26.9.2008 15:00 Stará Turá @ KD Dunajovec
D.P.K, Zotrwačnosť, Peter Nat, Zdanie klame, Anonym kids, Nekultúra, Fuera fondo, HT, Vandali, Ska2tonics, Tri groše, Stavebný materiál, TZB, How?no!cuc

Pi 26.9.2008 19:00 Spišská nová ves @ Semafor 50,- SK PLAGÁT
Roxor, Turtle fighters

Pi 26.9.2008 20:00 Ostrava @ Tančírna 100,- KČ
Slobodná Európa. Degradace, Kohout plaší smrt, Prikázaný smer

So 27.9.2008 Ostrava @ Prostor - Tančírna 100,- KČ
Ziggie Piggie (PL), Dub Artillery, Vysoké napětí

So 27.9.2008 18:00 Turzovka @ Depo 100,- SK
Tomorrows hell (CZ), Evidence smrti (CZ), Kriminalitat (CZ), Festa desperato (CZ), The coccots (CZ), Roxor

Ne 28.9.2008 19:00 Trenčín @ Lúč 100,- SK PLAGÁT
Lvmen (CZ), Depresy (CZ)

Št 2.10.2008 19:30 Praha @ Rock café PLAGÁT
Loikaemie (Nemecko), Rozpor

Pi 3.10.2008 19:00 Košice @ Collosseum 80,- SK PLAGÁT
Hibakusha (crust grind commando rychlé ako tsunami, ČR), ČAD (temný ripcore, ex Vandali), Vandali (rock n roll ze Svatého Jura, ex ČAD)
ZRUŠENÉ

Pi 3.10.2008 20:00 Brno @ Yacht
Armagedom (Brazília), Lycantrophy, Zeměžluč, Roxor, Evidence smrti

So 4.10.2008 Trenčín @ Lúč
Načo Názov, Náhodný výskyt, Street spirit, Peter Nať, Anonym kids

So 4.10.2008 Praha @ klub Gaštan 100,- SK
Napalmed, Do shaska!

So 4.10.2008 15:00 Nové sady (pri Nitre) @ Doctors pub 200 / 250,- SK
Konflikt, Chiki liki tu-a, Karpatské chrbáty, ..

So 4.10.2008 19:00 Bratislava @ Obluda 130,- SK
Armagedom (Brazília), Morkhimmel (CZ), Ad acta, Roxor

So 4.10.2008 19:00 Prešov @ City pub 90,- SK
Fallen into ashes (Maďarsko), Birthmark, My blood unchained

So 4.10.2008 20:00 Trenčín @ Eso pub 80,- Sk PLAGÁT
Hibakusha (CZ), ČAD, Vandali

So 4.10.2008 20:00 Banská Bystrica @ Tartaros 50,- SK
Zopsahlava, Slobodná voľba, Prikázaný smer

Ut 7.10.2008 20:00 Bardejov 70,- SK
Mondo Gecko (Izrael), Chrumkies

St 8.10.2008 19:00 Spišská nová ves @ Semafor 60,- SK PLAGÁT
Mongo Gecko (Izrael), Time of my life

Pi 10.10.2008 19:00 Prešov @ Véčko 120,- SK
Mladé rozlety, Strecha, Karpina

Pi 10.10.2008 20:00 Přelouč @ Cosa Nostra 150 / 180,- SK PLAGÁT
Inner Terrestrials (UK), Mac Gyver, PNS

Pi 10.10.2008 20:00 Ostrava @ Marley 120 / 160,- KČ PLAGÁT
Tleskač, Moskvič

So 11.10.2008 Svidník @ Holíčstvo
Mladé rozlety, Strecha, Karpina

So 11.10.2008 19:00 Žilina @ Fancy Molock club 100,- SK PLAGÁT
Inner Terrestials (UK), Macgyver (CZ), Turtle fighters, Škoda reči

So 11.10.2008 20:00 Púchov @ Queen´s pub
D.O.R.A.

Ne 12.10.2008 20:00 Brno @ Muzak
Active minds (UK), Stolen lives, Průmyslová smrt, Tummo, Risposta

St 15.10.2008 20:00 Košice @ Khoi khoi 120,- SK PLAGÁT
Inner terrestrials (energický punk rock s prvkami ska a reggae s bubeníkom z kapely Conflict, Londýn UK), Innoxia corpora (DIY punk, CZ)

St 15.10.2008 20:00 Kežmarok @ Ponorka 100,- SK PLAGÁT
The 4 sivits (Nemecko), Tangled lines (Nemecko), Time of my life
ZRUŠENÉ

Št 16.10.2008 20:00 Nitra @ Naozzay 200,- SK PLAGÁT
Inner terrestrials (UK), Innoxia corpora (CZ)

Pi 17.10.2008 Košice @ Collosseum
Twinkles (77 z Talianska), the Fialky (ďalší punk rock strihu 77, Čechy)
ZRUŠENÉ

Pi 17.10.2008 Brno @ RC Brooklyn PLAGÁT
Malignant tumour, 6 is the gods number, Škoda 120

Pi 17.10.2008 19:00 Košice @ Khoi khoi PLAGÁT
Flowers for whores (CZ), Feed The Vulture (KE), Turtle Fighters (KE)

Pi 17.10.2008 20:00 Prešov @ City club 80,- SK
Odpad, Problém, Deformácia

So 18.10.2008 Staré město pod Sněžníkem @ KD
The Fialky, Propaganja, Oranžovej Vykřičník, Brycanyl Turbuhaler

So 18.10.2008 Michalovce @ Flinston 80,- SK
Odpad, Problém, Deformácia, Turtle fighters,

So 18.10.2008 Lačnov @ Chata PLAGÁT
Depresy mouse (10 rokov!), ČAD, Veto, Hibakusha, Konfident

So 18.10.2008 19:00 Poprad @ Irish pub free
Horrorshow (PL), Bullboxers

So 18.10.2008 20:00 Bratislava @ Randal club PLAGÁT
The Clash tribute: Clash City Rebels (Maďarsko), Joe67 Dance Craze Soundsystem + hostia

Ne 19.10.2008 19:00 Žiar nad Hronom @ MsKC - Zrkadlovka 120,- SK PLAGÁT
P.L.F. (USA), Cyness (Nemecko), Krupskaya (UK), Jakubysko

Ne 19.10.2008 19:00 Prešov @ City club 80,- SK
Flowers for whores (CZ), Feed the vulture, April bias

Ne 19.10.2008 20:00 Trnava @ Art klub 100,- SK PLAGÁT
Flowers for whores (CZ), Feed the vulture, Birthmark
ZRUŠENÉ!

Po 20.10.2008 19:00 Žilina @ Smerr 80,- SK PLAGÁT
Flowers for whores (CZ), Feed the vulture, Birthmark, Whisper of a lie

St 22.10.2008 20:00 Pardubice @ RC Ponorka
Pretty little flower (USA), Cyness (Nemecko), Filth of mankind (Poľsko) + support

Št 23.10.2008 19:00 Žilina @ Smerr 80,- SK PLAGÁT
Krupskaya (UK), Vocatio interna, Rotten äss, Hopeless youth

Pi 24.10.2008 18:00 Martin @ Kocka rock café 50,- SK
3 brats (CZ), SPZ 06-05 (CZ), Kali-yuga, How?no!cuc, Das projekt kokot,

Pi 24.10.2008 18:00 Polná u Jihlavy @ Zámecká Rychta 99,- KČ PLAGÁT
Tisíc let od ráje, Bed sores, Synergy, Scound, From beyond, Renewal

Pi 24.10.2008 19:30 Stará Turá @ Country and Rock bar Hasičáreň 100,- SK PLAGÁT
Punk floid, Stavebný Materiál, Fatal Error, Dr.Zetor

Pi 24.10.2008 20:00 Bytča @ Bristol café
D.O.R.A.

Pi 24.10.2008 20:00 Brno 100,- KČ PLAGÁT
Dysmorfic (Taliansko), Lycantrophy, Profesor lefebve, Spineless fuckers

So 25.10.2008 Košice @ Collosseum
Problém 5 (starý punk rock opäť na scéne s gitaristom Davovej pschózy), Oddplan (alternatíva, Košice), Domino efekt (neokinder, Košice)

So 25.10.2008 18:00 Žilina @ Smerr 99,- SK
Sitňan, 3 brats (CZ), SPZ 06-05 (CZ), How?no!cuc, Das kokot projekt, Delikvent

So 25.10.2008 19:00 Brezno @ Bombura 100,- SK
Toy pištoľs, Na smiech, Display

So 25.10.2008 19:00 Velké Meziříčí @ Rock Depo club PLAGÁT
Bed sores, Synergy, Scound

So 25.10.2008 20:00 Trenčín @ Eso pub 80,- SK PLAGÁT
Kobra XI (CZ), Paskuda, Crusade of fanatism

Po 27.10.2008 Rožnov pod Radhoštěm @ Vrah
Family man (Nemecko), Colera (Brazília), Bu By (Litva)

Ut 28.10.2008 19:00 Košice @ Khoi khoi PLAGÁT
To kill (Taliansko), Liferuiner (Kanada), Recon (NY, USA)

Pi 31.10.2008 19:00 Sačurov pri Vranove @ Krčma pri ihrisku 80,- SK
Risposta (CZ), Evidence smrti (CZ), Roxor

So 1.11.2008 Hurbanovo @ U Aničky 70,- SK
legality, Sprostá otázka, ZSO, Tranz, Passenger

So 1.11.2008 18:00 Martin @ Kocka Rock café 80,- SK PLAGÁT
Degradace, Načo názov, Street spirit, Jelly babies

Št 6.11.2008 Brno @ Skúšobňa SYIH
Yakuza horror (Španielsko), Blood in our wells

So 8.11.2008 Vsetin @ Semetín
Sick on the bus (UK), Zeměžluč, Malignant tumour, D.E.I., ..

So 8.11.2008 20:00 Poprad @ Rock fabric
Princovia, Kaktus

So 8.11.2008 21:30 Banská Bystrica @ Klub 77
Punk floid, Agáta

Po 10.11.2008 Bratislava @ Randall
the Casualties (USA), Riot brigade (Nemecko)

Ut 11.11.2008 20:00 Košice @ Collosseum 250 / 300,- SK
the Casualties (chaos punkovci z NYC), Riot brigade (hard core / punk, Nemecko)

Pi 14.11.2008 Rožnov pod Radhoštěm @ Vrah
Petula Clarck (Belgicko), Macgyver

Pi 14.11.2008 19:00 Bánovce nad Bebravou @ Msks 90,- SK
Nikdy viac, Tri groše, Odpad, ŠHT, Sayrayt, Hypnóza, Orgazma

So 15.11.2008 Šumperk @ H - klub
Ilegality, Mentally corrupted, Cutting embrio, BBT, Disbeatless, 380V, the Neunikneš

So 15.11.2008 17:00 Liptovský Mikuláš @ Kolotočovo 60,- SK PLAGÁT
Dimenzia X, Antipatia, Verejná bezpečnosť, Prípad pre Samantu

So 15.11.2008 19:00 Michalovce @ U Flinstona 80,- SK
Toy pištoľs, No future, S.N.P.,Žumpa

St 19.11.2008 20:00 Praha @ Retro music hall 100 / 120,- KČ PLAGÁT
Apple juice (8. narodeniny a krst nového CD), PS, Evelynne

Pi 21.11.2008 18:00 Banská Bystrica @ Tartaros 20,- SK
the Kľemones, Pivnica, Na smiech, Strata vkusu

Pi 21.11.2008 20:00 Košice @ Collosseum 60,- SK
Alternatiwe (alternatívny punk rock, Košice), Kotúče DM (punk rock, Bratislava)

Pi 21.11.2008 20:00 Banský Bystrica @ klub 77 220,- SK
For the fallen dreams (USA), The Warriors (USA), The Banner (USA), Abhorrence

So 22.11.2008 Banská Bystrica @ Klub 77 99,- SK
Hospital bukra, Grobiani, Sitňan, Prípad Pre Samantu

So 22.11.2008 Rožnov pod Radhoštěm @ Vrah
Napszyklat (Poľsko), Mancuso

So 22.11.2008 Michalovce @ Enjoy IT free
Alternatiwe, Kotúče DM

So 22.11.2008 18:00 Turzovka @ Depo 150,- SK
Gride (CZ), Risposta (CZ), Reakce na změnu (CZ), Mad pigs (CZ), Idiots parade, Ilúzia, Únikový východ

So 22.11.2008 19:30 Košice @ Collosseum - Békstejdž 100,- SK PLAGÁT
See you in hell (pekelný trash hard core, Brno), Roxor (raw japan nakládačka, ex Hippie killer, Vränov), Kumuru (experimentálny uvriešťaný prasopal)

Po 24.11.2008 19:00 Košice @ Khoi khoi PLAGÁT
Verse (USA), Anchor (Švédsko), I rise (USA)

Pi 28.11.2008 Stará Turá @ Hasičáreň 100 / 150,- SK
Hospital bukra, Stavebný materiál, Grobiani, Sitňan

Pi 28.11.2008 20:00 Ostrava @ Marley klub PLAGÁT
Stará dobrá ruční práce, Electrick mann

So 29.11.2008 Sládkovičovo @ starý DK Sládkovičovo 120,- SK
Hospital bukra, Grobiani, Sitňan, The Storms

Po 1.12.2008 Banská Bystrica @ Klub 77
Krum bums (USA)

Pi 5.12.2008 19:00 Banská Bystrica @ Tartaros
Ad acta, die Hards, Paskuda, Crusade of fanatism
ZRUŠENÉ!

Pi 5.12.2008 19:00 Košice @ Collosseum 80,- Sk
Nekultúra, Jediná možnosť, Minimálna trvanlivosť

So 6.12.2008 Púchov @ XXX 260,- SK
Loikaemie (Nemecko), Thunderbirds (CZ), Načo názov, D.N.S.J. crew, Munícia

So 6.12.2008 18:00 Plzeň @ Neutral 100,- Sk PLAGÁT
PNS, Assassins, PLH, Taras Bullba, Barrel, Azid

So 6.12.2008 19:00 Žilina @ Smerr 60 / 80,- SK PLAGÁT
Edda (Poľsko), !ÚL.. (CZ), Mitch Buchannon, Boiling point

So 6.12.2008 19:00 Bratislava @ Sub club PLAGÁT
ČAD, Majster kat, Vandali, Kaktus, Anonym kids

So 6.12.2008 19:00 Michalovce @ U Flinstona 60,- SK
Padla na Hlavu, Zo psa hlava, Žumpa

So 6.12.2008 20:00 Šaľa @ Metroclub 80,- SK PLAGÁT
Kazamate (Taliansko), Dogma inc., Idiots parade, D.N.S.J. crew

So 6.12.2008 20:00 Trenčín @ Eso 100,- Sk PLAGÁT
Morkhimmel (CZ), Jonestown (CZ), Ad actra, Mansklig ladugard

Pi 12.12.2008 Svidník @ Holíčstvo
Konflikt

Pi 12.12.2008 19:00 Havlíčkův Brod @ Effeckt klub 150,- KČ PLAGÁT
Prague ska conspiracy, HFD, Libor Ctibor, Mimo ritmus, Parantampareil

So 13.12.2008 Prievidza @ Divadlo 80,- SK
Hospital bukra, Grobiani, Sitňan, Jediná Možnosť

So 13.12.2008 Kralupy nad Vltavou @ klub Kréta
Družba, Rozpor, Svoloč, the Neunikneš

So 13.12.2008 18:30 Havlíčkův Brod @ Effect klub 150,- KČ PLAGÁT
X-core, Fourth face, Projekt-X, Headache (krst CD), Positive mind, Noostrak

So 13.12.2008 19:00 Brno @ Yacht PLAGÁT
KILLED BY BRNO 6.: Resurgo, Kulma, Needful things, Korubo, See you in hell, Svině!, Thema 11, Rádiolokátor, Firewalk with me
(benefit na Nesehnutí, od 17:00 spoločná vegánska / vegetariánska večera)

Pi 19.12.2008 Nové Zámky @ IMC 120,- SK
Katéter (Maďarsko), Zo psa hlava, Prikázaný smer, Odpad, Zákon spoločného osudu

Pi 19.12.2008 19:00 Žilina @ Fancy molock 90,- SK PLAGÁT
Degradace (CZ), the Kľemones, Disident, Brmbolce, Škoda reči

So 20.12.2008 Košice @ Collosseum
Punkreas, Podfuck

So 20.12.2008 Uherské Hradiště @ Mír
Skampararas (Poľsko), The Eccos (Rakúsko), Soukromey pozemek, Zdanie klame, Averse

So 20.12.2008 19:00 Prievidza @ klub Divadlo 40,- SK PLAGÁT
DPH, Die hards, Kade ľahšie, Černobil children

So 20.12.2008 20:00 Přelouč @ Cosa nostra 100,- KČ PLAGÁT
Stolen lives, Caximba, Bestia triumphans, Rapsod, Komplex viny

Ut 23.12.2008 19:00 Spišská nová ves @ Semafor free
ZoPsaHlava, Na Smiech, Cliftons

Št 25.12.2008 Svidník @ Holíčstvo
CBA, Gate, Khaj dyas

Pi 26.12.2008 Spišská nová ves @ Semafor free
Jakutin, Prezident klaun, ..

So 27.12.2008 Košice @ Collosseum
Absinth párty (ska / reggae / oldies / dnb párty, púšťajú DJ Deneš, Waddup, Citronela, Simon, Muro, MSK, Telephone)

So 27.12.2008 18:00 Oravská Lesná @ bar LNGY 50,- SK PLAGÁT
Panta rei, Vec verejná, Fast back, Vagris, 4example, Memento mori, Dream

So 27.12.2008 19:00 Prievidza @ Divadlo 100,- SK PLAGÁT
If there is a hope, Heartbeat, Mitch Buchannon, Boiling point, Experiment 17

Zaujalo nás:

Posledné komentáre:

včera 22:30 Bretfa:


,, chlapci měl sem vás rád, ale dnes jsme každý na jiné straně barikády... ti zoufale jednoduché argumenty, ani se mě to nechce nějak vyvracet,, je mi z toho smutno
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)

11.06. 11:12 Mišo Štich:


Peckä!
(novinka)

07.05. 09:00 Tomáš Ničiteľ:


Skvelý scene report :) Som sa normálne vrátil v čase. Pre Ničiteľa to bol zásadný rok. V novembri 2013 sme odohrali náš prvý koncert práve v Interactive. Spolu s Human Humus, Warshock, Bur ..
Východné Slovensko scene report (archív zinov)

03.04. 21:34 Rado RK:


Bolo skvele, kopa ľudí naozaj odkiaľkoľvek...ako vždy naozaj ústretové prostredie bosorky...dik...normálne mi to pripomenulo BB spred skoro 20 rokov keď v Irishi, Tartarose, Podlaviciach, 77m ..
18.3.2024 PRACH, PIVNICA, NONCONFORMIST Banská Bystrica @ Bosorka (report)

28.03. 14:49 deegee:


Wrbo: Nesom istý, či si Adam pamätá večer :(
23.3.2024 MIND.OFF, ĎAS, DEPTHS OF MEXICO, MOIRA Košice @ Collosseum (report)

27.03. 07:06 Wrbo:


haha super report :-) Adam mi to podal podstatne strohejšie, už aj čítam, že prečo :-D
23.3.2024 MIND.OFF, ĎAS, DEPTHS OF MEXICO, MOIRA Košice @ Collosseum (report)

22.03. 19:06 emo:


Jedina moznost spieval Achmed. bol aj Vrabec ale nie vzdy. a staly clen bol Papi na gitare. Bicie neviem kto.
18.3.2024 PRACH, PIVNICA, NONCONFORMIST Banská Bystrica @ Bosorka (report)

22.03. 12:15 Majo:


Jasné že Košice!!!pilier ug scény vtedy a z chromatic A
18.3.2024 PRACH, PIVNICA, NONCONFORMIST Banská Bystrica @ Bosorka (report)

21.03. 19:21 adrik:


http://muzika-komunika.blogspot.com/2017/02/jedina-moznost-skusobna-live-atrium.html
18.3.2024 PRACH, PIVNICA, NONCONFORMIST Banská Bystrica @ Bosorka (report)

21.03. 19:20 Noro TT/Wien:


A bola tu otazka na tu Jedinu Moznost. Mysli sa JM z Kosic, kde hrali clenovia Nonc., tusim v 1989-91 (inac velmi potesilo, toto pocut po vyse 30 rokoch!)
18.3.2024 PRACH, PIVNICA, NONCONFORMIST Banská Bystrica @ Bosorka (report)