Pozývame:

So 4.7.2026
Šarišské Michaľany @ Kino

NIČITEĽ (SK), TVOI POSTOI (SK), NÄ (SK), NABOSOPOSKLE (SK), ŠARKAŇE (SK), FAJRONT (SK)
... ostatné koncerty

Najnovšie fotky:

CIRLCE END, the STRUKCJAA, TRAIDORA (9.6.2026, Krakow @ Baza)

Najnovší rozhovor:

Čurby

Najnovší report:

KRAGROWARGKOMN, FÄT, MÖBIUS, CLAVV (5.6.2026, Brno @ Sibiř)

Najnovšia recenzia:

ŠANOV 1 - Konec světa 12"

Najnovší cestopis:

Toutatis fest 2025 (Česko)

Najnovší článok:

Pozvánka na Riot over river 8

Naposledy naskenovaný zin:

Predčasná vzbura #14 / 2020

Naposledy preložený text:

ARTURO - Walzer

Najnovší recept:

Goody foody na cibuľke a hríboch


OI POLLOI - FUCK EVERYBODY WHO VOTED TORY

V roku 1979 išla laburistická vláda k zemi kvôli neschopnosti garantovať čiastočnú autonómiu Škótsku, ako sľubovali vo svojich manifestoch. Bohužiaľ, ďalšie voľby urobili z Margaret Tacherovej predsedkyňu vlády a zaviedly nočnú moru – scenár dlhoročnej pravicovej konzervatívnej vlády. Od tej doby sme boli svedkami systematickej likvidácie našich občianskych práv, deštrukcie odborového hnutia, celkového rozloženia stavu zdravotníctva a Národnej zdravotnej služby – a to nehovoríme o stúpajúcej štátnej kontrole televízie a tlače a o zrušení práva nevypovedať.

Ozbrojená polícia v uliciach... Televízne kamery sledujú každý tvoj pohyb... Orwellov rok 1984 je tu a teraz...

Toryovci víťazia v roku 1979 – poď a pridaj sa do fronty na podporu... Ničia odbory, útočia na chudobných... Vitajte v roku 1984!

Do piče so všetkými, čo volili konzervatívcov!

Riaditeľ spoločnosti, vivisektor, sudca štátneho dvora a vyberači daní... Yuppies, ktorý sa nestarajú o ľudské potreby... Ľudia motivovaní len vlastnou chamtivosťou... Sobeckí, lakomí blázni, čo veria rozprávkam médií...

Do piče so všetkými, čo volili konzervatívcov!

Čo pravičák, kresťan, obchodný bankér, to špinavý srab, onanista, čo striela líšky! Polícia – armáda bohatých! Mary Whitehouse – prekliata kurva! Do piče s kráľovnou – skurvená šlapka! A pojebaná Tacherová – spičená bosorka!

Teraz vidím, že Labour prichádza k moci v ďalších voľbách... možno... a možno nie... kto vie? Ale to v skutočnosti neznamená žiadny rozdiel... kto je pri moci... Štát zostáva rovnaký, štruktúra je stále taká istá... len s tým trochu potriasli... sem a tam...

Autor: whack
Počet videní: 1286

Pridaj komentár k prekladu:

Meno:
Email:
Antispam: V+W+K
Správa:

Zaujalo nás:

Posledné komentáre:

20.05. 06:57
Wrbo:
Tiež sa pripájam, má to blekmetalový fíling!!!
Toto chce kazetu
(novinka)

19.05. 16:23
Prasiak:
boha krista ta toto je perfektne
(novinka)

16.03. 07:01
Wrbo:
Wau, keď mi to Pali spomínal, že majú novú bandu so saxofónom, tak som bol voči tomu skeptický, ale toto je riadne dobré!
(novinka)

11.03. 15:23
lakkatoš:
Toto sledujem nejakú dobu, strašná mrda, odporúčam.
(novinka)