Pozývame:


So 10.6.2023
Košice @ Collosseum

NERVY (CZ), NIČITEĽ (SK), GÁGOR (SK), POHROMA (SK)
... ostatné koncerty

Vyhľadávanie:


Najnovšie fotky:

PANIKA, TRÄUME, BIB (20.5.2023, Wroclaw @ CRK)

Najnovší rozhovor:

TEUFELSMAUER

Najnovší report:

PIPESH, VOLE, BIB (19.5.2023, Košice @ Collosseum)

Najnovšia recenzia:

BETON - Zombie mustang safari CD

Najnovší cestopis:

INCRIMINATE (Česko, Nemecko)

Najnovší článok:

Pozvánka na Stop and go fest 2022

Naposledy naskenovaný zin:

Choroba mysli #1 / 2002

Naposledy preložený text:

ARTURO - Walzer

Najnovší recept:

Goody foody na cibuľke a hríboch


29.5.2016 CHORYGEN, SATAN; Prešov

Autor: Adrik | Počet videní: 577


Konečne łeto v płno prúde, a to znamená, že treba vyłiezť zo zimných brłohov a zafajčených krčiem. Nejakým takým hesłom sa posłednú májovú nedeľu riadiłi aj v Prešove a koncert dvoch poľských kapieł nezorganizovałi niekde v podniku, ałe na skúšobni a spojiłi to aj s griłovačkou. Výborný nápad, chváłim, takých akcií nie je nikdy dosť. Z Košicoch vyrážame niečo pred štvrtou a zašitú skúšobňu nachádzame na nejaký druhý pokus. V pätách je nám ďałšie košické auto, takže na mieste už nie sú łen samotní organizátori. Žhaví sa grił a postupne pribúdajú aj ľudia z Prešova. Opaľujeme sa na słnku, ohovárame české rockrołłové kapeły, hádame sa, kto prvý počuł crust, do toho obžerstvo, ani koncert by nemuseł byť, taká tu vłádne pohoda. Prichádza bieła poľská dodávka, chłopaki nosia aparatúru do skúšobne cez okno a začína sa pomały hrať. CHORYGEN sú z ďałekej Łodže a majú spłit ŁP so známejšími BURN THE CROSS (spałić krzyż), ktorí majú východné Słovensko pochodené krížom krážom. CHORYGEN sypú typický poľský crust hard core, sem tam ich odveje do Švédska, ałe fakt iba do tých najjužnejších častí, a sem tam to má rocknrołłový ałebo pomaŁší výpad. Priestor pre takúto muziku úpłne ideáł. Ani małý, ani veľký, všetci sa dovnútra s prehľadom pomestiłi (vpredu boło ešte kopec priestoru) a tí, čo sa nechcełi pučiť, s kľudom słedovałi kapełu zvonku cez okno. Aj kapeła boła očividne za taký fłek rada. Dvíhame speváka a je koniec. SATAN je u nás už pojem. Aký extrémny hard core vie táto dvojica zo seba výłúdiť je paráda. Ináč tomu neboło ani dnes. A stačí na to jednoduchá zostava gitara + bicie - stáłe čoraz popułárnejšia kombinácia vo svete rýchłej muziky a života. Páči sa mi hra bubeníka, vidieť ako do hry dáva všetko a neskutočne sa pri tom ničí. Po posłednej składbe skoro odpadáva a na prídavok ani nereaguje. Škoda. Ešte za svetła sa poberáme do Košíc, väčšina ide ešte na nejaký americký oi do Cołłossea, ałe na to dnes už nemám chuť. "V łete crust, v zime crust" ako spieva jedna kapeła. Kedy bude na skúšobni ďałšia akcia?

Pridaj komentár k reportu:

Meno:

Email:

Antispam: G+H+2

Správa:

Zaujalo nás:

Posledné komentáre:

30.05. 18:10 serus666:


diky za super report! aj ked s viacerymi vecami nesuhlasim. neviem vela background info, kazdopadne napr. v Berline si mozes dovolit mimoriadne mensie vstupne, ked je vopred jasne, ze bude natrepany c ..
19.5.2023 PIPESH, VOLE, BIB Košice @ Collosseum (report)

30.05. 16:24 Cubirkova:


Na koncertoch v DE si vypytali take love ze konec a nakoniec este aj bedakali ze malo. Vstupnemu 17€ sa teda nedivim, aj ked v Berline abo Lipsku to bolo tak o 5€ menej. A este sa spevak postazova ..
19.5.2023 PIPESH, VOLE, BIB Košice @ Collosseum (report)

25.05. 15:52 Luboshio:


Zvolen je známy svojou tradične dobrou návštevnosťou na UG koncertoch (už od 90tych)- SÚ TU KVALITNE VYCHOVANÍ A VYCHOVÁVANÍ HC/METAL ĽUDIA hehe. Super zhrnutie Miňo, nejako mi to tentoraz ..
13.5.2023 DADCARE, the PUBLIC, ADACTA, THORWALD, RUINEUM Zvolen @ Wake up (report)

25.05. 15:28 fog:


super report, uz nemusim pisat ja, ha. inak BIB podla mna tlak a strasne dynamicka a zivelna show. praveze to, ze nezastali, ziadne kecy, nic, len song za songom, to tomu dodalo intenzitu brutalnu. ta ..
19.5.2023 PIPESH, VOLE, BIB Košice @ Collosseum (report)

20.05. 02:47 Prasiak:


Fog AKA "drtička a huba sa mi nezastavia"
20.6.2022INCRIMINATE (Česko, Nemecko) (cestopis)

09.05. 18:56 Prasiak:


oo dikes za report, zabudol si už len chalo zrecenzovať.. <3 koniec hrania 21:20 luxus, nečakal som, neplanoval som.. kapely ma ojebali, že budu všetky hrať 30min :D
3.5.2023 DOOIE MUS, FYASCO, DOWNSTREAM Košice @ Collosseum (report)

03.05. 19:41 Balki:


Wrbo ked nebudes nabuduce brat to distro, nemozem ist ja? :D
7.4.2023SAMORAST (Čechy) (cestopis)

02.05. 23:15 svako:


zssk mi vo vlaku na wifi blokuje punkgen, lebo je tu zevraj skodlivy a nevhosny obsah. ste na seba hrdi dufam :D
(novinka)

25.04. 09:44 lichtle:


Dikes!!!
Boha tak pekne napísané!
BETON - Zombie mustang safari CD (recenzia)

26.01. 22:36 Prasiak:


Diskomiňo Pípeš nikto nič?
PIPESH (Slovensko) (predstavujeme kapelu)