Zaujalo nás:
Posledné komentáre:
20.05. 06:57 Wrbo:
Tiež sa pripájam, má to blekmetalový fíling!!!
Toto chce kazetu
(novinka)
19.05. 16:23 Prasiak:
boha krista ta toto je perfektne
(novinka)
24.04. 14:42 Cubirkova Irena:
Fest dobre bolo!
7.3.2026 DRUGS, DELFÍNI V BRNĚNÍ, RANA Poprad @ Tatran (report)
29.03. 18:35 kočo:
joj nadherne slova ci bože ❤️ nabuduce ti skocim na hlavu slubujem
18.3.2026 MEKENZY, HEMIPTERA Košice @ Collosseum (report)
16.03. 07:01 Wrbo:
Wau, keď mi to Pali spomínal, že majú novú bandu so saxofónom, tak som bol voči tomu skeptický, ale toto je riadne dobré!
(novinka)
11.03. 15:23 lakkatoš:
Toto sledujem nejakú dobu, strašná mrda, odporúčam.
(novinka)
23.02. 07:06 punktum:
Andy16661 dakujem za vzaacnu reakciu :D Clovek co na punkgene pise o punku ze
,,Som rád že punk na SK zomiera lebo toto nemá ozaj cenu živiť,, :D
Gratulujem
..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
17.02. 15:55 Andy16661:
Starí "dobrí" pankáči. Up.čovaní ľudia ktorí neveria mediam ale veria všetkému čo vidia na nete. Na UA sú náckovia asi tak ako u nás a všade vo svete. keby ste vyliezli zo svojím krči ..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
08.02. 13:20 Stanislav237:
Datra to je taký koňýk opačnej tak isto drbnutej strany jednej mince
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
08.02. 12:22 Stanislav237:
NAVŽDY DEZERTER! kľudne sa pozabijajte za akékolvek vaše vyššie ciele/ náboženstvo/hranice/ a iné izmy . Fakof rozpor
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
5.5.2013 WYNSTON SMYTH, DISTAX, COUNTDOWN; Košice, Collosseum
Autor: Adrik | Pridané: 8.5.2013 | Počet videní: 1066
Bola by o obyčajná kresťanská nedeľa, keby sa nekonal nedeľný veget a po
ňom hneď koncert nášho bordelu v miestnej nalievárni. Veget stíhame až
na piatu (začiatok je o 4) a je tu nejako málo ľudí a ešte menej jedál.
Neviem, čo sa stalo. Vegáni pozerajú hokej? :D Dúfam, že to začiatočné
nadšenie z ľudí ešte neopadlo. Vonku je kurevsky horúco, v našej
skúšobni je dva krát toľko stupňov ako vonku, preto dávame len
polovicu setu a aj tak z nej vychádzame spotení ešte aj na vajciach.
Hráme ako prví, kamarátskych ksichtov, ktoré sa na nás prišli pozrieť je
tu požehnane, dík za návštevu. Nastavujeme na mašinách ultra bordel (v Collosseu máme
stále nejaký kokotský zvuk), ktorý väčšina nechápe. Málokto zo
slušnosti krúti aspoň hlavou. Bez nejakého srania a väčších predslovov
sme naprali do ľudí 10 skladieb. Rýchle ako Denisova sračka, ktorou
trpel posledné dni a už sa zberáme z pódia dole, aspoň to už máme za sebou. Tak o rok možno zase.
Po nás DISTAX so zmenenou zostavou. Nevidel som ich ani s novým
spevákom, nie ešte s novými gitaristami, tak som bol zvedavý. Žiadna zmena sa
nekonala, je to ten notoricky starý známy dis buchot ako predtým. Znelo
to fakt úplne presne ako z bandzone. Došlo aj k novému / novým songu /
songom, a to už bola iná liga, o dosť komplikovanejšie a chaotičnejšie
ako staršie skladby. A aj na ex speváckom poste Ižďa to znelo podobne,
takže spevák môže pokojne spávať so zlatom (chrchľami) v hrdle, len sa mi zdalo, že v príhovoroch
niekedy ani sám nevedel, čo chce povedať. A do tretice
Belgičania COUNTDOWN, kvôli ktorým sa tu trepali predkapely až z
Kolosea a Svitu. Zrazu sa boh vie odkiaľ dopredu nahrnuli ľudia, ktorí
neboli na predchádzajúcich kapelách (pozdravujem vašu hc scénu), začali
sa vyzliekať a rozcvičovať, to nie je dobré znamenie. A keď sa to
spustilo, vedel som, čo bude nasledovať: prijebané karate moshe, circle
pity pomaly 5x za pesničku a podobne. Sledujeme to radšej z diaľky,
nechcem prísť ani o tie posledné zuby, ktoré mi ešte nezhnili. Na
bandcampe to znelo oveľa príjemnejšie, tu je to samý breakdown a pomalé
pásaže pre ranné vojenské rozcvičky. Aspoň že sa ľudia neznížili robiť kačičky a
sinking sračky (našťastie neviem ako sa to volá). Posledná kapela pre
mňa dosť sklamanie, ale aspoň sa plno ľudí porozcvičovalo, keď budú celý
týždeň v tomto krásnom počasí sedieť pred facebookmi. Viac tabletov na koncertoch kurva!
Pridaj komentár k reportu:
#5230 adrik napísal/a: 09.05.2013 12:25:56
anti: A to si sa ešte nepochválil, ako bolo na byte
#5229 anti napísal/a: 08.05.2013 21:02:58
Netreba zabudnut ako gitarista Countdown na nefajciarskej akcii odjebal po dofajceni spak z podia medzi ludi.#5228 Večne nespokojný napísal/a: 08.05.2013 13:43:41
Countdown bol zlý sen, niečo tak zlé som už dlhšie nevidel.. Ale prvé kve kapely perfektné
Pozývame:
Št 25.6.2026
Lovčica - Trubín @ Jama
NAK´AY (USA), WHORESNATION (Francúzsko), ABORTION (SK), JAKUBYSKO (SK)
... ostatné koncerty
Vyhľadávanie:
Najnovšie fotky:
DISSOCIŌ, INFEKCJA, MEA CULPA, OHYDA, TRÄUME (23.5.2026, Krakow @ Warsztat)
Najnovší rozhovor:
Najnovší report:
YI, KOLMO, INCRIMINATE, HYACINTH, KRANG, HOPES (28.2.2026, Brno @ Kabinet múz)
Najnovšia recenzia:
Najnovší cestopis:
Najnovší článok:
Naposledy naskenovaný zin:
Naposledy preložený text:
Najnovší recept:

