28.9.2012 SHITOBA FAMILY, WYNSTON SMYTH, HUMAN HUMUS; Spišská nová ves, Interactive

Autor: Adrik | Počet videní: 630


Po veľmi veľmi veľmi dlhom čase sa v Spišskej novej vsi robil aj nejaký tvrdší bašável. Naposledy to boli české spolky PROCES OF DECAY a HIROSHIMA NIGHTMARE a odvtedy sa už veľa ľudí v Hornáde utopilo. Spočiatku som si myslel, že pôjde o komornú akciu, ako boli asi všetci zvyknutí z Marekovho Semaforu, ale nakoniec sa nazbieralo kopec hlukuchtivých ľudí. Žeby hlad po muzike? Alebo k tomu dopomohlo dobrovoľné vstupné? Občasné koncerty sa presťahovali do Interactive clubu, čo je vlastne herňa s kobercami a LCDčkami na stenách, ale kedy budeš mať možnosť hrať v takom klube? A buďme radi, že je kde vôbec hrať. Číslo jeden dnes padlo na domácu frakciu hlukových nezmarov SHITOBA a SUPRAPHON FAMILY pod jednotným názvom SHITOBA FAMILY. Dnes im tých harabúrd pribudlo asi 3x toľko, ako bežne zvyknú nosiť na výjazdy. Doma je doma. Novinkou bol gramofón, na ktorom sa počas setu menili dosky. Takže hučanie, škrípanie a spätné väzby dostali aj podmaz. Normálne by sa na to s troškou predstavivosti alebo promilé dalo aj vyšáliť. Po poupratovaní kovošrotu ideme my. Pribudli nejakí ľudia, takže miestnosť je celkom naplnená. Písať report na svoju kapelu je somarina, ale hralo sa nám fajne a tuším, že ani chýb nebolo nejako extra veľa. Trochu sebachvály nikoho nezabije, citujem Balkiho: "Musím trošku kriticky povedať, že po inštrumentálnej stránke ešte je na čom makať, hlavne bubeník, ale ináč to bol parádny náter! Ďaleko lepšie ako nahrávka ... Páčilo sa mi Adrik ako si pred každou skladbou vysvetlil o čo ide, celé to tým pádom dostaválo určite ďalší rozmer. Najlepšia sa mi zdala posledná skladba..." Díky chlope za slová chvály. HUMAN HUMUS už mali nažhavené publikum, takže počas ich grind core sa začali nejakí ľudia aj pohybovať. Zaručene im svedčia malé miestnosti, kde vedia spraviť celkom slušný bordel. Bez debaty najlepší opus večera bol cover od RATOS DE PORAO "Crocodila"! Na klip na tento song som čumel dookola ešte ako násťročný. Už sa len naučiť konečne po španielsky. Pekná bodka pred koncom. Po koncerte časť kapely ide vlakom domov, zvyšok do Smižian na chatu, kde sa už ale žiadne veľké akcie nekonajú. Z pôvodne komornej akcie sa stal podarený večer. Ďakujeme za zavolanie. Jediná škoda je, že sa nehralo v Semafore.

Pridaj komentár k reportu:

Meno:

Email:

Antispam: 3+H+7

Správa:

#4543 Balki napí­sal/a: 09.10.2012 19:44:55

Hehe nemas zac chlope. Semafor je uz len spomienka z minulosti, je to nahovno, ale nic sa neda robit.

Zaujalo nás:

Posledné komentáre:

06.07. 12:26 kočo:


teufelsmauer moja oblubena kapela
TEUFELSMAUER (rozhovor)

24.06. 11:33 Mišo Štich:


Paráda! Dík za tip.
GOVERMENT BADTRIP - Demo MC (recenzia)

20.06. 15:21 4X3L:


Velice dobrý album aj bez žánrové čistoty:)
DISTAX - Božská komédia 12" (recenzia)

26.05. 22:19 miro:


dobre ti to kuruje axc
ROZPOR - Hrubá sila 12" (recenzia)

17.05. 08:09 Mišo Štich:


Super, zaujímavá stránka. Dík za info.
(novinka)

10.05. 15:21 Zxxx:


za ten Slavin 9.5 si mozte podať ruky z našimi náckami z lsns a Kotlebom,to iste robili pred pár rokmi...hnus*a ze liberálny fašizmus nieje :-D mozte náckov dovzdelavat v nenavisti...
ROZPOR - Hrubá sila 12" (recenzia)

05.05. 20:08 Wrbo:


Mňa by len zaujímalo, že keby jeblo v hlave napr takému Orbanovi. Kedy by si nárokoval územie niekdajšieho Uhorska a začal by vyhlasovať, že tu operuje fašistická uderka Slovenskí branci, ..
ROZPOR - Hrubá sila 12" (recenzia)

04.05. 19:49 axc:


sheby to je snad otazka na mna nie na tvorenie domnenok od inych ;)ale ano mas pravdu tiez sa cudujem niekedy.rad zajdem precitat recky info o koncertoch a som rad ze to tu niekdo drzi pri zivote ps n ..
ROZPOR - Hrubá sila 12" (recenzia)

04.05. 15:18 Scheby:


Prečo sem vlastne ten axc furt lozí?
ROZPOR - Hrubá sila 12" (recenzia)

04.05. 12:42 anti:


axc: Chudacik sa v tom stracas. Uz si skusal vysoku skolu zivota?
ROZPOR - Hrubá sila 12" (recenzia)