Pozývame:

Pi 9.8.2024 - 10.8.2024
Sereď @ Kemping

Ffud fest:
ÁDA & KOBYLKA (CZ), ASTRIS LAPSUS (SK), BEROSSZULÁS (Maďarsko), BLIND RÄTTVISA (SK), BRÜNNER TODERSMARSCH (CZ), DAMATO (SK), DIN - ADDICT (Maďarsko), DISTAX (SK), HYACINT (CZ), LUTRA (SK), MÖBIUS (SK), NÄ (SK), NERVA (SK), NIČITEĽ (SK), NOWITCHOK 5 (Rakúsko), OSTROV P (SK), RAID SIREN (SK), RÜBÄNISKÖ (SK), SCUMSTRIKE (Kanada), SEDEM MINÚT STRACHU (SK), TRHAN (CZ), TWO MANKY HOOKERS AND RACIST DWARF (SK), YPERITIFF (CZ)
stan piatok: IMPULSEALER (SK), INTERPUNKCE (CZ), LILIXELBE (CZ), MEDICATION TIME (SK), RETORSION (Maďarsko)
afterparty : SNIFFAH DJ set
stan sobota: MENTAL TENSION (SK), TIME SPROUT ORCHESTRA (SK), NABOSOPOSKLE (SK), ATOMIC CANDY CREEPS (CZ), SEPARATE ISOLATED (?)
afterparty : selektor POTKAN
... ostatné koncerty

Vyhľadávanie:


Najnovšie fotky:

KNUR, HABAK (13.7.2024, Varšava @ ADA Puławska)

Najnovší rozhovor:

Čurby

Najnovší report:

WOLNERA, INCRIMINATE, BRAIN TOURNIQUET, DELIRIANT NERVE (16.7.2024, Bratislava @ garáže pod Prístavným mostom)

Najnovšia recenzia:

HORSEBASTARD – From the axial to the appendicular - an equestrography MC

Najnovší cestopis:

INCRIMINATE (Rakúsko, Slovensko, Česko)

Najnovší článok:

Pozvánka na Riot over river 8

Naposledy naskenovaný zin:

Predčasná vzbura #8 + #9 / 2016

Naposledy preložený text:

ARTURO - Walzer

Najnovší recept:

Goody foody na cibuľke a hríboch


28.9.2012 SHITOBA FAMILY, WYNSTON SMYTH, HUMAN HUMUS; Spišská nová ves, Interactive

Autor: Adrik | Počet videní: 779

Po veľmi veľmi veľmi dlhom čase sa v Spišskej novej vsi robil aj nejaký tvrdší bašável. Naposledy to boli české spolky PROCES OF DECAY a HIROSHIMA NIGHTMARE a odvtedy sa už veľa ľudí v Hornáde utopilo. Spočiatku som si myslel, že pôjde o komornú akciu, ako boli asi všetci zvyknutí z Marekovho Semaforu, ale nakoniec sa nazbieralo kopec hlukuchtivých ľudí. Žeby hlad po muzike? Alebo k tomu dopomohlo dobrovoľné vstupné? Občasné koncerty sa presťahovali do Interactive clubu, čo je vlastne herňa s kobercami a LCDčkami na stenách, ale kedy budeš mať možnosť hrať v takom klube? A buďme radi, že je kde vôbec hrať. Číslo jeden dnes padlo na domácu frakciu hlukových nezmarov SHITOBA a SUPRAPHON FAMILY pod jednotným názvom SHITOBA FAMILY. Dnes im tých harabúrd pribudlo asi 3x toľko, ako bežne zvyknú nosiť na výjazdy. Doma je doma. Novinkou bol gramofón, na ktorom sa počas setu menili dosky. Takže hučanie, škrípanie a spätné väzby dostali aj podmaz. Normálne by sa na to s troškou predstavivosti alebo promilé dalo aj vyšáliť. Po poupratovaní kovošrotu ideme my. Pribudli nejakí ľudia, takže miestnosť je celkom naplnená. Písať report na svoju kapelu je somarina, ale hralo sa nám fajne a tuším, že ani chýb nebolo nejako extra veľa. Trochu sebachvály nikoho nezabije, citujem Balkiho: "Musím trošku kriticky povedať, že po inštrumentálnej stránke ešte je na čom makať, hlavne bubeník, ale ináč to bol parádny náter! Ďaleko lepšie ako nahrávka ... Páčilo sa mi Adrik ako si pred každou skladbou vysvetlil o čo ide, celé to tým pádom dostaválo určite ďalší rozmer. Najlepšia sa mi zdala posledná skladba..." Díky chlope za slová chvály. HUMAN HUMUS už mali nažhavené publikum, takže počas ich grind core sa začali nejakí ľudia aj pohybovať. Zaručene im svedčia malé miestnosti, kde vedia spraviť celkom slušný bordel. Bez debaty najlepší opus večera bol cover od RATOS DE PORAO "Crocodila"! Na klip na tento song som čumel dookola ešte ako násťročný. Už sa len naučiť konečne po španielsky. Pekná bodka pred koncom. Po koncerte časť kapely ide vlakom domov, zvyšok do Smižian na chatu, kde sa už ale žiadne veľké akcie nekonajú. Z pôvodne komornej akcie sa stal podarený večer. Ďakujeme za zavolanie. Jediná škoda je, že sa nehralo v Semafore.

Pridaj komentár k reportu:

Meno:

Email:

Antispam: V+E+H

Správa:

#4543 Balki napí­sal/a: 09.10.2012 19:44:55

Hehe nemas zac chlope. Semafor je uz len spomienka z minulosti, je to nahovno, ale nic sa neda robit.

Zaujalo nás:

Posledné komentáre:

včera 11:06 fog:


pracuje sa na nom. som v polke. ak vsetko vyda, tento vikend to doklepem. skorej napisem report na jednu kapelu ako zhruba styridsat. trpezlivost. vsetko je na ceste.
7.7.2024 SOLIPSISM, WIEGEDOOD Bratislava @ Pink whale (report)

včera 10:02 elramon:


Nemal tomuto reportu predchadzat report na oef? Ten uvod tomu nasvedcuje
7.7.2024 SOLIPSISM, WIEGEDOOD Bratislava @ Pink whale (report)

22.06. 18:19 fog:


planujem.
Čurby (rozhovor)

22.06. 10:05 Dirigentova zlomena palička:


Prosim vas pan recenzent,skladba prokofiev nieje symfonicky track,nezavadzajte!!!
GRIDE - Vyzobat CD (recenzia)

19.06. 08:53 Scheby:


viac rozhovorov!
Čurby (rozhovor)

17.06. 22:30 Bretfa:


,, chlapci měl sem vás rád, ale dnes jsme každý na jiné straně barikády... ti zoufale jednoduché argumenty, ani se mě to nechce nějak vyvracet,, je mi z toho smutno
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)

11.06. 11:12 Mišo Štich:


Peckä!
(novinka)

07.05. 09:00 Tomáš Ničiteľ:


Skvelý scene report :) Som sa normálne vrátil v čase. Pre Ničiteľa to bol zásadný rok. V novembri 2013 sme odohrali náš prvý koncert práve v Interactive. Spolu s Human Humus, Warshock, Bur ..
Východné Slovensko scene report (archív zinov)

03.04. 21:34 Rado RK:


Bolo skvele, kopa ľudí naozaj odkiaľkoľvek...ako vždy naozaj ústretové prostredie bosorky...dik...normálne mi to pripomenulo BB spred skoro 20 rokov keď v Irishi, Tartarose, Podlaviciach, 77m ..
18.3.2024 PRACH, PIVNICA, NONCONFORMIST Banská Bystrica @ Bosorka (report)

28.03. 14:49 deegee:


Wrbo: Nesom istý, či si Adam pamätá večer :(
23.3.2024 MIND.OFF, ĎAS, DEPTHS OF MEXICO, MOIRA Košice @ Collosseum (report)