Pozývame:

Pi 9.8.2024 - 10.8.2024
Sereď @ Kemping

Ffud fest:
ÁDA & KOBYLKA (CZ), ASTRIS LAPSUS (SK), BEROSSZULÁS (Maďarsko), BLIND RÄTTVISA (SK), BRÜNNER TODERSMARSCH (CZ), DAMATO (SK), DIN - ADDICT (Maďarsko), DISTAX (SK), HYACINT (CZ), LUTRA (SK), MÖBIUS (SK), NÄ (SK), NERVA (SK), NIČITEĽ (SK), NOWITCHOK 5 (Rakúsko), OSTROV P (SK), RAID SIREN (SK), RÜBÄNISKÖ (SK), SCUMSTRIKE (Kanada), SEDEM MINÚT STRACHU (SK), TRHAN (CZ), TWO MANKY HOOKERS AND RACIST DWARF (SK), YPERITIFF (CZ)
stan piatok: IMPULSEALER (SK), INTERPUNKCE (CZ), LILIXELBE (CZ), MEDICATION TIME (SK), RETORSION (Maďarsko)
afterparty : SNIFFAH DJ set
stan sobota: MENTAL TENSION (SK), TIME SPROUT ORCHESTRA (SK), NABOSOPOSKLE (SK), ATOMIC CANDY CREEPS (CZ), SEPARATE ISOLATED (?)
afterparty : selektor POTKAN
... ostatné koncerty

Vyhľadávanie:


Najnovšie fotky:

KNUR, HABAK (13.7.2024, Varšava @ ADA Puławska)

Najnovší rozhovor:

Čurby

Najnovší report:

WOLNERA, INCRIMINATE, BRAIN TOURNIQUET, DELIRIANT NERVE (16.7.2024, Bratislava @ garáže pod Prístavným mostom)

Najnovšia recenzia:

HORSEBASTARD – From the axial to the appendicular - an equestrography MC

Najnovší cestopis:

INCRIMINATE (Rakúsko, Slovensko, Česko)

Najnovší článok:

Pozvánka na Riot over river 8

Naposledy naskenovaný zin:

Predčasná vzbura #8 + #9 / 2016

Naposledy preložený text:

ARTURO - Walzer

Najnovší recept:

Goody foody na cibuľke a hríboch


SEE YOU IN HELL - ÚTOK 12"

Autor: Adrik | Počet videní: 867

Insane society
Na druhý radový album brnenských See you in hell som bol zvedavý už od avíza jej vydania. Predsa len táto kapela má niekoľko nahrávok v mojom rebríčku top ten českých vecí. "Útok" som si zadovážil na poslednú chvíľu tesne pred vypredaním v limitovanej sérii, ktorej vyšlo len sto kusov. K platni bol naviac plátený obal (dosť praktické na nosenie asfaltov hehe), ďalej dvoj DVDr s trojhodinovým zostihom japonského turné See you in hell, ktorého sa zúčastnili minulý rok. Okrem nich má na tomto DVD po jednom songu každá kapela, ktorá s nimi hrala. Takže sa môžete pozrieť na takých Age, Voco protesta alebo Contrast attitude na DVD, keď už nie na živo. Plus je tu množstvo pokoncertných záberov, z chlastačiek a podobne. Obraz aj zvuk v brutálnej kvalite! (pozn. AdRik: Dúfam, že si niekedy nájdem čas aj na recenziu týchto DVD, lebo naozaj stoja za to! Teraz sa skôr chcem zamerať na nový album) Aby som ešte nezabudol, k dévedéčkam boli priložené ešte aj paličky (pozn. AdRik: na jedenie vole!). Naozaj luxus táto limitovaná edícia!!! Bohužiaľ je už celá beznadejne rozobratá. Tak prejdem radšej už k samostatnému asfaltu: Celé to spáchali, dovolím si tvrdiť, že dnes už kultové labely: Insane society a Phobia records. Na "Útoku" nájdeš 8 úplne nových nikde nepoužitých skladieb. Počul som snáď všetky doterajšie výtvory od SYIH (okrem SYIH - s/t EP) a musím uznať, že tentoraz dali páni z Brna latku oveľa oveľa vyššie ako som bol zvyknutý! Vidieť, že kapela nestojí celé tie roky len na jednom mieste. Dokazujú to do podrobna prepracované skladby s gitarovými vyhrávkami a sólami, brutálne texty, ktoré môžete nájsť na roztvárajúcom farebnom obale v rodnej, ale aj v anglickej reči. Tiež je na ňom dlhosiahly zoznam pozdravov a poďakovaní. Po textovej stránke ma najviac zaujali "Lovná zver": ".. Naučený pohyb, zakleknout, odjistit, člověk nebo zvíře, už nedokážu rozlišit. Ať jěšte nekončí, ať trvá ještě chvíli slastný pocit, když mezi oči mířim." a "Pohřeb zaživa". Teda všetky texty majú niečo do seba, ale nad týmito som najviac rozmýšľal. B strana sa zas bude páčiť fandom rýchlejších gitarových vychytávok, a to hlavne v posledných dvoch skladbách. Púšťam si ju dookola celé dni! Koncom leta by mal výjsť "Útok" aj na CD. Nejaké koštofky sa dajú počut na koncertoch alebo na myspace.com/seeyouinhellthrash. ".. Nikdy se nenechat zaživa pohřbit, do ksichtu vysmát se téhle pomalé smrti .." Uvidíme sa v pekle!

01. Dny
02. Lovná zvěř
03. Útok
04. Jen mrtvý dech
05. Bod zlomu
06. Noční můry
07. Bezmocnost
08. Pohřeb zaživa

Pridaj komentár k recenzii:

Meno:

Email:

Antispam: 2+J+U

Správa:

#2324 Hanza napí­sal/a: 11.12.2010 06:32:59

to disbeat161 : to jsem zvědav až dostaneš do ruky opravdu po všech stránkách "skurveně dobrou desku" do ruky. hudebně obyčejnej průměr,co týče barvy vinylu, tak normální edice + celkového provedení desky. Nevidím na této desce nic extra!!!!

#153 papuč napí­sal/a: 12.08.2007 16:03:00

kurva fix ! :D

#152 disbeat161 napí­sal/a: 11.08.2007 11:12:00

musim sa v prvom rade pochváliť,že patrím k tým 10 šťastlivcom čo vlastnia limitovanú verziu tejto LP,ktorá je úplne popičová,perfektná,skurvene dobrá.obal plátený skurvene dobrý,vyberám LP ktorá ma skurvene dobrý obal,vkladám ju na gramec je vyjebane skurvene popičovo výborná,skvelá.dvd-čka k tomu?o ďakujem skurvene perfektne urobené,v profi úprave.je to proste to skurvene najlepsie čo v československu,alebo aj v európe kedy vyšlo.ďakujem za príjemny pekelný zažitok.

Zaujalo nás:

Posledné komentáre:

včera 11:06 fog:


pracuje sa na nom. som v polke. ak vsetko vyda, tento vikend to doklepem. skorej napisem report na jednu kapelu ako zhruba styridsat. trpezlivost. vsetko je na ceste.
7.7.2024 SOLIPSISM, WIEGEDOOD Bratislava @ Pink whale (report)

včera 10:02 elramon:


Nemal tomuto reportu predchadzat report na oef? Ten uvod tomu nasvedcuje
7.7.2024 SOLIPSISM, WIEGEDOOD Bratislava @ Pink whale (report)

22.06. 18:19 fog:


planujem.
Čurby (rozhovor)

22.06. 10:05 Dirigentova zlomena palička:


Prosim vas pan recenzent,skladba prokofiev nieje symfonicky track,nezavadzajte!!!
GRIDE - Vyzobat CD (recenzia)

19.06. 08:53 Scheby:


viac rozhovorov!
Čurby (rozhovor)

17.06. 22:30 Bretfa:


,, chlapci měl sem vás rád, ale dnes jsme každý na jiné straně barikády... ti zoufale jednoduché argumenty, ani se mě to nechce nějak vyvracet,, je mi z toho smutno
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)

11.06. 11:12 Mišo Štich:


Peckä!
(novinka)

07.05. 09:00 Tomáš Ničiteľ:


Skvelý scene report :) Som sa normálne vrátil v čase. Pre Ničiteľa to bol zásadný rok. V novembri 2013 sme odohrali náš prvý koncert práve v Interactive. Spolu s Human Humus, Warshock, Bur ..
Východné Slovensko scene report (archív zinov)

03.04. 21:34 Rado RK:


Bolo skvele, kopa ľudí naozaj odkiaľkoľvek...ako vždy naozaj ústretové prostredie bosorky...dik...normálne mi to pripomenulo BB spred skoro 20 rokov keď v Irishi, Tartarose, Podlaviciach, 77m ..
18.3.2024 PRACH, PIVNICA, NONCONFORMIST Banská Bystrica @ Bosorka (report)

28.03. 14:49 deegee:


Wrbo: Nesom istý, či si Adam pamätá večer :(
23.3.2024 MIND.OFF, ĎAS, DEPTHS OF MEXICO, MOIRA Košice @ Collosseum (report)