Pozývame:

Pi 9.8.2024 - 10.8.2024
Sereď @ Kemping

Ffud fest:
ÁDA & KOBYLKA (CZ), ASTRIS LAPSUS (SK), BEROSSZULÁS (Maďarsko), BLIND RÄTTVISA (SK), BRÜNNER TODERSMARSCH (CZ), DAMATO (SK), DIN - ADDICT (Maďarsko), DISTAX (SK), HYACINT (CZ), LUTRA (SK), MÖBIUS (SK), NÄ (SK), NERVA (SK), NIČITEĽ (SK), NOWITCHOK 5 (Rakúsko), OSTROV P (SK), RAID SIREN (SK), RÜBÄNISKÖ (SK), SCUMSTRIKE (Kanada), SEDEM MINÚT STRACHU (SK), TRHAN (CZ), TWO MANKY HOOKERS AND RACIST DWARF (SK), YPERITIFF (CZ)
stan piatok: IMPULSEALER (SK), INTERPUNKCE (CZ), LILIXELBE (CZ), MEDICATION TIME (SK), RETORSION (Maďarsko)
afterparty : SNIFFAH DJ set
stan sobota: MENTAL TENSION (SK), TIME SPROUT ORCHESTRA (SK), NABOSOPOSKLE (SK), ATOMIC CANDY CREEPS (CZ), SEPARATE ISOLATED (?)
afterparty : selektor POTKAN
... ostatné koncerty

Vyhľadávanie:


Najnovšie fotky:

KNUR, HABAK (13.7.2024, Varšava @ ADA Puławska)

Najnovší rozhovor:

Čurby

Najnovší report:

WOLNERA, INCRIMINATE, BRAIN TOURNIQUET, DELIRIANT NERVE (16.7.2024, Bratislava @ garáže pod Prístavným mostom)

Najnovšia recenzia:

HORSEBASTARD – From the axial to the appendicular - an equestrography MC

Najnovší cestopis:

INCRIMINATE (Rakúsko, Slovensko, Česko)

Najnovší článok:

Pozvánka na Riot over river 8

Naposledy naskenovaný zin:

Predčasná vzbura #8 + #9 / 2016

Naposledy preložený text:

ARTURO - Walzer

Najnovší recept:

Goody foody na cibuľke a hríboch


SIBERIAN MEAT GRINDER 12"

Autor: Fog | Počet videní: 677

Destiny records
Rusi sú bezpochyby zvláštny a svojský národ. Mnohé veci robia úplne inak, ale hardcore je vec medzinárodná. Pochádzajú stade výborné spolky, ako WHAT WE FEEL, 210 či SIBERIAN MEAT GRINDER. Tí sa u nás ukázali na turné v júli minulého roku a ten koncert bola čistá energetická bomba. Jedna z top akcií, ktoré sme u nás mali. Seriózne. Tento rok sa objavia na Ffud feste a bude to peklo. Bez preháňania. Vďaka tomu, že som ubytoval ich kolegov z 210, si ma táto platňa priebežne našla. Lebo byť nápomocný sa niekedy fakt aj vypláca, díky Kuko!

Songy na bandcampe visia na stiahnutie už dlho, ale nemali žiadny nosič, ak si dobre spomínam. To sa však zásluhou kooperácie labelov zmenilo a svetlo svetla uzreli na veľkom asfaltovom formáte obe EPčky, ktoré títo maniaci pustili do sveta. LP je biela ako sibírsky sneh a je rozdelená na Chaos side a Pirate side. To v praxi znamená, že strana Chaos obsahuje EP "Hail to the tsar" plus jeden bonus a strana Pirate EPčku "Versus the world". Ručne kreslený obal s charakteristickým medveďom. Toľko k info. Muzika je, jednoducho povedané, masaker. Je to čistá energetická bomba. Gitary, ktoré to celé ženú dopredu neskutočným riffovaním, sú už na hranici thrashu, ale nabalené na hardcore rytmiku. Nápady cez thrash, metal, hardcore, crossover - čo sa hodí a je v primeraných otáčkach, to sa použije. A funguje to viac než výborne. Energetická a výbušná zmeska, ktorá má hlavu a pätu, šikovné muzikantské prevedenie a svoj širokospektrálny feeling. Zvuk ako zo škatuľky. A jednoznačný ničivý potenciál. Je to vyhraté, baví to a hlavne, je to tlak. Odsýpa to a LP dokonale zachytáva hlavnú schopnosť tejto kapely: hrať nasranú, agresívnu muziku s priamočiarym ťahom, muzikantskou ľahkosťou a pritom devastačnou energiou.

SIBERIAN MEAT GRINDER patria k špičke východoeurópskeho hardcoru a bolo načase, aby tento fakt niekto (doslova) pretavil do asfaltu. V tých drážkach je pekná porcia dvoch kvalitných EPčiek od jednej kvalitnej kapely. Kto nemal tú česť, rozhodne odporúčam do pozornosti. Alebo najlepšie, dojdi rovno na FFUD. Jednak si tento rozjeb pozrieš pekne na živo, lebo to fakt treba vidieť. Osprostieš. A keď dohrajú, tak ku kúpe tej platne ťa ani nikto nebude musieť prehovárať. Ešte sa o ňu pobiješ.

siberianmeatgrinder.bandcamp.com

 1. Hail to the tsar
 2. Still in the game
 3. Chainsaw in the dark
 4. Slay the dragon
 5. Laughing in your face
 6. Fire in the heart (bonus track)
 7. From the dust returned
 8. Die on the road
 9. Fukk your life
 10. Siberian keelhaul
 11. Fire from the grave

Pridaj komentár k recenzii:

Meno:

Email:

Antispam: V+C+J

Správa:

#6468 fog napí­sal/a: 24.07.2015 14:31:17

moja chyba, vobec som to nepostrehol ale ked hrali v LC nemali nic so sebou tak som predpokladal ze to nikde nevyslo, ale popatrat som mohol. dik za upozornenie

#6458 Majto napí­sal/a: 12.07.2015 18:01:18

Len mierna poznámočka: Tento materiál vyšiel na nosiči - kapela si to vydala na cd (ktoré však neobsahuje bonus "Fire in the heart")...

http://deathfistzine.blogspot.sk/2014/04/siberian-meat-grinder-hail-to-tsar.html

Zaujalo nás:

Posledné komentáre:

včera 11:06 fog:


pracuje sa na nom. som v polke. ak vsetko vyda, tento vikend to doklepem. skorej napisem report na jednu kapelu ako zhruba styridsat. trpezlivost. vsetko je na ceste.
7.7.2024 SOLIPSISM, WIEGEDOOD Bratislava @ Pink whale (report)

včera 10:02 elramon:


Nemal tomuto reportu predchadzat report na oef? Ten uvod tomu nasvedcuje
7.7.2024 SOLIPSISM, WIEGEDOOD Bratislava @ Pink whale (report)

22.06. 18:19 fog:


planujem.
Čurby (rozhovor)

22.06. 10:05 Dirigentova zlomena palička:


Prosim vas pan recenzent,skladba prokofiev nieje symfonicky track,nezavadzajte!!!
GRIDE - Vyzobat CD (recenzia)

19.06. 08:53 Scheby:


viac rozhovorov!
Čurby (rozhovor)

17.06. 22:30 Bretfa:


,, chlapci měl sem vás rád, ale dnes jsme každý na jiné straně barikády... ti zoufale jednoduché argumenty, ani se mě to nechce nějak vyvracet,, je mi z toho smutno
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)

11.06. 11:12 Mišo Štich:


Peckä!
(novinka)

07.05. 09:00 Tomáš Ničiteľ:


Skvelý scene report :) Som sa normálne vrátil v čase. Pre Ničiteľa to bol zásadný rok. V novembri 2013 sme odohrali náš prvý koncert práve v Interactive. Spolu s Human Humus, Warshock, Bur ..
Východné Slovensko scene report (archív zinov)

03.04. 21:34 Rado RK:


Bolo skvele, kopa ľudí naozaj odkiaľkoľvek...ako vždy naozaj ústretové prostredie bosorky...dik...normálne mi to pripomenulo BB spred skoro 20 rokov keď v Irishi, Tartarose, Podlaviciach, 77m ..
18.3.2024 PRACH, PIVNICA, NONCONFORMIST Banská Bystrica @ Bosorka (report)

28.03. 14:49 deegee:


Wrbo: Nesom istý, či si Adam pamätá večer :(
23.3.2024 MIND.OFF, ĎAS, DEPTHS OF MEXICO, MOIRA Košice @ Collosseum (report)