Zaujalo nás:
Posledné komentáre:
20.05. 06:57 Wrbo:
Tiež sa pripájam, má to blekmetalový fíling!!!
Toto chce kazetu
(novinka)
19.05. 16:23 Prasiak:
boha krista ta toto je perfektne
(novinka)
24.04. 14:42 Cubirkova Irena:
Fest dobre bolo!
7.3.2026 DRUGS, DELFÍNI V BRNĚNÍ, RANA Poprad @ Tatran (report)
29.03. 18:35 kočo:
joj nadherne slova ci bože ❤️ nabuduce ti skocim na hlavu slubujem
18.3.2026 MEKENZY, HEMIPTERA Košice @ Collosseum (report)
16.03. 07:01 Wrbo:
Wau, keď mi to Pali spomínal, že majú novú bandu so saxofónom, tak som bol voči tomu skeptický, ale toto je riadne dobré!
(novinka)
11.03. 15:23 lakkatoš:
Toto sledujem nejakú dobu, strašná mrda, odporúčam.
(novinka)
23.02. 07:06 punktum:
Andy16661 dakujem za vzaacnu reakciu :D Clovek co na punkgene pise o punku ze
,,Som rád že punk na SK zomiera lebo toto nemá ozaj cenu živiť,, :D
Gratulujem
..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
17.02. 15:55 Andy16661:
Starí "dobrí" pankáči. Up.čovaní ľudia ktorí neveria mediam ale veria všetkému čo vidia na nete. Na UA sú náckovia asi tak ako u nás a všade vo svete. keby ste vyliezli zo svojím krči ..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
08.02. 13:20 Stanislav237:
Datra to je taký koňýk opačnej tak isto drbnutej strany jednej mince
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
08.02. 12:22 Stanislav237:
NAVŽDY DEZERTER! kľudne sa pozabijajte za akékolvek vaše vyššie ciele/ náboženstvo/hranice/ a iné izmy . Fakof rozpor
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
Pi 5.4.2013: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
U Crapoulet práve vychádza debutné LP nasranej francúzskej punkovej kapele MONDE DE MERDE s ešte nasranejším dievčenským spevom. Ten sa nahrával 2 dni, zvyšné nástroje 5 hodín.
Pi 5.4.2013: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Give praise records porodilo ďalšie dve zaujímavé vecičky:
FUBAR - "Lead us to war" 12" / CD: 10 rokov fast old school grind core nemohli títo Holanďania osláviť lepšie ako novou veľkou doskou. Niečo pre fanúšikov AGORAPHOBIC NOSEBLEED, PHOBIA alebo MAGRUDERGRIND.
WAKE / REHASHED 7": Split dvoch kanadských fofrov. WAKE hrajú intezívny metalický grind hc a nasekali tu 5 kúskov, REHASHED sú viac do thrashu a punku a toto je ich ochutnávka pred veľkou doskou, ktorá má výjsť u Power it up.
Št 4.4.2013: REPORT
Report na včerajší koncert BARNEY GUMBLE, ANTIMELODIX a MINUALA v šuranoch!
Št 4.4.2013: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Práve vychádza prvá demo kazeta poctivého noisecore SEDEM MINÚT STRACHU. Na ploche 7 minút a 24 sekúnd nájdeš 51 pesničiek vo vynikajúcej zvukovej aj hudobnej kvalite. Nesmú chýbať nesmrteľné hity ako "Smrť všetkým jukeboxom!!!", "Horúca krv v paneláku a ja už naozaj nemám čo stratiť", "Shell a McDonalds vystriedalo mrazivé apokalyptické peklo disbeatu", alebo "Kolega čo sedí v práci za mnou je úplný kokot". Neobmedzené množstvo bielych kaziet s obojstranným, troj panelovým čb bookletom za cenu 2€ + poštovné zoženieš na známej adrese: sozaoffice@gmail.com!
Št 4.4.2013: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Švédski pankáči KRONOFOGDEN tiež u nás hľadajú miesto, kde by si mohli zahrať v auguste. Na triku majú split LP s kolegami INKVISITIONEN, samostatné CD a niekoľko dém. V priebehu tohto alebo budúceho mesiaca by mali mať vonku sedmičku. Spomínané splitko si môžeš vypočuť tu! Ak ťa zaujali, píš na millez_89@hotmail.com!
Št 4.4.2013: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Taliansky hard core punk RAW (Random warriors) hľadajú koncerty u nás na svojom európskom turné v septembri tohto roku. 5 ľudí by bolo rado za jedlo, nocľah a 150 až 200 eúr na benzín (dá sa s nimi dohodnúť). Pre ďalšie info píš Andrei.
St 3.4.2013: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
D-beat z Bratislavy DISPOSE zverejnili svoje EP "Anthem of massacre", ktoré sa dá vypočuť tu. Zlé jazyky tvrdia, že by malo výjsť aj na vinyle.
St 3.4.2013: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Driemajúci TIME OF MY LIFE hodili na bandcamp všetky svoje nahrávky ("Social life is overrated", split 7" s MONDO GECKO, samostatný 7", split 12" s VINTAER a split 7" so STOLEN LIVES).
St 3.4.2013: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Tento týždeň vychádza split LP československého REMEK a Slovincov PAPERPLANECRASH - druhý diel série troch splitek troch kapiel. Doska má ručne tlačený obal a 14 stránkový A4 booklet z dielne Černého Voříška. O mix a master oboch strán sa opäť postaral Will Killingsworth (ORCHID, AMPERE, VACCINE, ...). Doska vychádza v kooperácii 11 labelov z celého sveta, u nás k dostaniu u Slavery and resistance alebo Pure heart.
CHILD MEADOW už majú nahraný materiál na split s PAPERPLANECRASH. Počúvaj tu!
St 3.4.2013: NOVINKA
[pridaj komentár: 7]
Papagájův hlasatel odhaľujú svoje vydavateľské plány pre tento rok. Tradícia posledného obdobia
pokračuje, takže i tentokrát môžete u PHR počítať iba s produkciou vinylových
dosiek. Pripravených je opäť niekoľko nahrávok zo zeme, odkiaľ sa punk rozšíril na víťaznú cestu
svetom, teda z Anglicka. Samozrejme nechýbajú ani nové tuzemské tituly. Tento súpis je iba
malou ukážkou toho, na čom sa v súčasnej chvíli pracujeme. Stále sa chystajú nové tituly, ďalšia
várka noviniek prebehne niekedy začiatkom jesene, a bude to ZLO!
Takže na aké LP sa okrem iných môžete tešiť?
UK SUBS - "Riot": Posledná veľká doska UK SUBS, ktorá dosiaľ nikdy nevyšla na vinyle.
CITIZEN FISH – "Dancing on spikes" - Nová doska anglických ska-punkerov.
RETROPROTEST: Prvý album najlepšej juhočeskej cover kapely.
RISPOSTA / KUTYA HARAP: Split dvoch crustovíc z Vranovíc/Brna a Valašska.
UŠTKNI: Unikátne spojenie punku a alternatívy, nezameniteľný sound rožňovskej scény.
E!E - "Poslouchej" – Konečne tiež na vinyle, druhá doska E!E.
NAŠROT – "Totálně našrot" – Prvé demo NAŠROT na vinylovej doske.
DAVOVÁ PSYCHÓZA - "Nakŕmte prežratých": Posledná radová doska Davovky prvý krát na vinyle!
Ut 2.4.2013: Novinky v distre
[pridaj komentár: 0]
V distre novinky od Insane society: M:40 - Diagnos 12" (aj limitovaná edícia), tričká, zadové a malé nášivky ROXOR, ale tiež medzinárodná lp kompilačka Too short too handle #3 so slovenskou ALEA IACTA EST, BLIND RATTVISA a maďarskou účasťou HUMAN ERROR, CSIHÁS BENO a split 7" WARVICTIMS / SKUNK!
Ut 2.4.2013: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Na Swamper rec. za spolupráce niekoľkých miestnych labelov vychádza doska dvoch českých kapiel. Thrash punk s dievčenským spevom a na druhej polovici hardcore punk. To sú WOUNDEAD KNEE a CONQUESTIO. Vo vnútri nájdeš čierny kotúč, texty od každej kapely spracované zvlášť, support od ABC a u 60 kusov tiež live DVD z Truhly s RED INSECT a CONQUESTIO.
To celé je zabalené do hnedého trvrdého papiera a potlačené sieťotlačou.
Ut 2.4.2013: FOTKY
Nejaké snímky z koncertu VIA ANIMA, FACAN a MACGYVER v Martine!
Ut 2.4.2013: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
19. apríla vychádza split 12" TOMORROWS HELL a TUMMO. Na fialovom vinyle je vyrytých sedem výstrelov temnoty, zimy, hnevu, nenávisti a bolesti. Celý obal je ručne kreslený. Nahrané, mix a master v štúdiách Hellsound, Jámor (Ondra Ježek) a Shaark, súčasťou pressu je download karta. Split vychádza v DIY kooperácii Aback distribuce, Dead heroes, Nuclear madness, Phobia, Rarach katus, Slave of bearfoam, Svoboda records a Waking the dead.
Po 1.4.2013: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Milí priatelia, prichádzame s ďalším, v poradí už piatym, vegetom. Tentokrát sme sa rozhodli obohatiť program o premietanie skvelej inšpiratívnej prednášky Garyho Yourofskeho. V nedeľu 7. apríla, v čase od 14:00 do 17:00 bude prebiehať už tradičná ochutnávka vegánskych jedál, ktoré môžte pripraviť aj vy a podeliť sa o ne s ostatnými, voľná diskusia a priestor pre spoznanie nových ľudí. K dispozícii budú tlačoviny, letáky a nálepky s tematikou vegánstva a ochrany zvierat a prírody a stánok kolektívu Wild & free. Po 17-tej sa v backstage bare uskutoční premietanie prenášky Garyho Yourofského o vegánstve.
Na stránku pribudli recepty z predošlých vegetov: Hrachofel v sviečkovej omáčke, ovsené placky, bublanina s ovocím, guličky, plnené rožteky, cappuccino brownies, slaný koláč, závitky z ryžového papiera, mandľovo - ryžové mlieko, mrkvová polievka, Vichyssoise - studená krémová zemiakovo - pórová polievka, cícer na paradajkách, brokolicovo - pórová polievka s kokosovým mliekom, cukinovo - ovsené placky, perník, panzerotti, tofu fašírky, kokosový koláč, repové brownies, cesnaková a drožďová nátierka, zemiakovo - zeleninová baba, praclíky od babičky, raw šalát z pekingskej kapusty s bylinkami, čo mala, to dala, proteínové bomby od kristovho syna, trený koláč a muffinky.
Po 1.4.2013: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Behund the mountain práve vydali split 9" MASSGRAVE / SUFFERING MIND, ktorý už predtým vyšiel na kazete. Na doske nájdeš 4 záseky grind crustu z Kanady a 5 skladieb poľských grinderov. Prvých 50 kusov má na obale zlatú potlač.
Po 1.4.2013: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Rawmantic disasters prichádza hneď so 6 novými vydaniami:
DISCOVER - "crimes of humanity" 12": Švédi, ktorí hrajú špinavý a hlučný d-beat v štýle DISCLOSE. Vinylová verzia ich dema z roku 2006. V kapele nájdeš členov GIFTGASATTACK. Vychádza v náklade 300 kusov, z toho prvých 50 obsahuje "Food for the warmachine" EP.
FRIHET / HONNOR SS - "Scandinavian death dealers" 12": Obe kapely sú zo Švédska. FRIHET hrajú brutálny hard core v škandinávskom strihu, HONNOR SS klasický old school švédsky hard core. Limitované tiež iba na 300 kópií.
DISKONTO - "Diskontinued" 12": Fantastický d-takt thrash zo Švédska. 9 nových skladieb, ktoré pokračujú v štýle MOB 47, MASSGRAV alebo SLAKTRENS. 400 dosiek na bielom a 100 na fialovom vinyle.
DISWAR - "Sounds of war" 12": Vykrádačka DISCHARGE zo Španielska s 11 skladbami klasického d-beat raw punku. Tiež limit 300 kusov.
ANGRY MOB - "The genocide continues" 12": Kapela vytvorená s členov VIOLENT HEADACHE a DISPUTA, ktorá hrá nasraný, primitívny a hlučný dbeat, a toto je vinylová verzia ich dema z roku 1996. Vonku tiež len 300 kusov.
WARVICTIMS / DROPEND 12": Zabijácky split! WARVICTIMS si opäť ponechali žezlo švédskych krľov d-beatu. Členovia sa angažujú aj v kapelách PARANOID, ELECTRIC FUNERAL, BROTTSKOD 11, GIFTGASATTACK alebo HUMAN WASTE. Na druhej strane Japonci DROPEND hrajú na miestne končiny typický noise d-beat crust. Obe kapely tu vraj majú najlepší materiál, aký kedy vydali. 500 kópií na čiernom a 200 na striebornom plaste prichádza v dvoch odlišných obaloch.
Ne 31.3.2013: SKEN
Naskenovaný fanzin Jagannatha #1/96, ktorý sa venuje spojeniu hard core a hare krišna. Samozrejme nepodporujeme žiaden náboženský smer, chceli sme len ukázať, aké bizardné kombinácie môžu niekedy vzniknúť.
Ne 31.3.2013: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Brazílsky anarcho punk TUNA sa chystá na svoje druhé európske turné. V kapele nájdeš ľudí
XECRADORES, DISKONTROLL alebo ONE DAY KILLS a samy prevádzkujú infoshop v Sao Paule. Pomoc potrebujú na 12. júla, so sebou budú mať backline, potrebujú spanie a vegánske jedlo pre 6 osôb a nejaké peniaze na zaplatenie pohonných hmôt. Ak ťa zaujali, napíš Josimasovi!
So 30.3.2013: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
V nemeckom Hamburgu sa 19. a 20. apríla bude konať prvý ročník zaujímavého festivalu s názvom Malmö hardcore invasion. A kapely z akého štátu sa stretnú pod týmto názvom? Žeby Švédsko? V piatok HARDA TIDER,
URSUT,
PRIMITIVE RITES,
SVART STÄDHJÄLP,
FY FAN,
SLÖA KNIVAR, JEALOUS COWARDS
a v sobotu REVENGE,
YARDBOMB (jediná nešvédska kapela),
TERRIBLE FEELINGS, INFERNÖH a
KORSFÄST. Vstupné je prekvapivo nízke - 12.50 €. Viac informácií dostaneš na maily mail@burnoutrecords.de!
Staršie novinky:
Pozývame:
Št 25.6.2026
Lovčica - Trubín @ Jama
NAK´AY (USA), WHORESNATION (Francúzsko), ABORTION (SK), JAKUBYSKO (SK)
... ostatné koncerty
Vyhľadávanie:
Najnovšie fotky:
CIRLCE END, the STRUKCJAA, TRAIDORA (9.6.2026, Krakow @ Baza)
Najnovší rozhovor:
Najnovší report:
Najnovšia recenzia:
Najnovší cestopis:
Najnovší článok:
Naposledy naskenovaný zin:
Naposledy preložený text:
Najnovší recept:

