Zaujalo nás:
Posledné komentáre:
09.07. 08:47 Oscar:
supelak napísal/a: 02.01.2025
1. ...system neni problem. to ako je nastaveny a kto z neho profituje ano.
2. ... a nebude to konicek pre zopar elitarov, ktori pohrdaj ..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
08.07. 12:28 Supelak:
Oskar,
ty takto komunikujes aj v beznom zivote, alebo patris medzi tych, ktori sa zvyknu opustit ked sadnu za klavesnicu?
myslim, ze minimalne v 2 veciach sa zhodneme:
1. tiez mi ..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
03.07. 13:23 Oscar:
Fryette a jeho prispevok..
,,Je to hanba, ale presne taki ako ty stavaju okolo anarchistickych myslienok hradzu. Zalez do svojej teoretickej socialne revolucnej diery a cakaj, kym sa p ..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
03.07. 12:28 Oscar:
pozrel som clanok kontradikce od akademikov.
priestor tam ma npr. udavac Dubovik
https://antimilitarismus.noblogs.org/post/2024/04/29/vypraskat-praskace-a-jejich-komplice/
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
03.07. 10:43 Ali:
Fryette mam zaujem stebou pokecat ty core anarchizmus. Prosim prezentuj sa takto aj pri stoloch z A distrom kde tam ked bude.. Lebo internet je plny tochto hnoja co aj ty tu grcias a v reale nikde vas ..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
03.07. 10:37 Ali:
Vyrastla nam tu generacia nedotknutelnych ludi, ktori maju neskutocne sebavedomie a dokazu naramne klamat, len aby odvratili pozornost od toho, na com naozaj zalezi... napisal herec Emil Horvath.
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
03.07. 09:11 Oscar:
zasadna vec. vlastne tato subkulturna frajerina tu pise utocne na anarchist, na tip, ktori ale ani sam poriadne nepozna vid..co ma za svoje a ako pise... cestuj citaj debatuj.. nech je co najmenej toh ..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
03.07. 08:58 Oscar:
SUPELAK
Vysvetli mi uz ako sa da existovat ako anarcho elitar? Pocuvaj semka, ludia co nikdy nemali hodnoty smerovanie a cestu. Kto si vlastne TY ze takto pises?? spominas Kontradikce. To su ak ..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
18.05. 01:08 Scheby:
long live emo
ITLOOKSSINISTER (Slovensko) (predstavujeme kapelu)
06.05. 09:54 mato Y:
keby mal niekdo zajem-https://hudba.bazos.sk/inzerat/178365205/mc-crust-grindcore-noisecore-punk-hardcore.php
(guestbook)
Ne 10.11.2013: NOVINKA
Ne 10.11.2013: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Crust grindová banda 6MAS z Brna a fastcorová parta PRŮMYSLOVÁ SMRT z Jihlavy oznamujú, že
uplynulo 10 rokov od ich prvých vystúpení a týmto by chceli pozvať všetkých svojich priateľov a známych
i neznámych na oslavy tohto jubilea, ktoré sa uskutoční 16.11. v brnenskom klube Boro za podpory kapiel ALEA IACTA EST a V DOBĚ MORU - plagát a 29.11. v jihlavskom Chilli bare společne
s LYCANTHROPHY a RAPSÖD - plagát.
So 9.11.2013: NOVINKA
So 9.11.2013: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Už po piaty raz sa tradične pod Vysokými Tatrami v Starom Smokovci v Casa dolce uskutoční Okthober fest, tentokrát v novembri 15. a 16.. V piatok vystúpia ČAD, DISTAX, ROXOR,
7EDEM MINUT STRACHU + SUPRAPHON FAMILY, NOSTALGIA, MOONBUSTERS a RÚBANISKO. V sobotu zase TELEFON, ILÚZIA, the BULLBOXERS, RATS GET FAT,
CONCUSSA, TIME OF MY LIFE, DÁŠA FON FĽAŠA + selectory a distrá. Ak chceš doniesť niečo z distra a ušetriť na poštovnom, píš na punkgen@mgial.com!
Pi 8.11.2013: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
V Macedónsku vychádza ďalšia punková LP "You, me and nobody else" od kapely CULTURE DEVELOPMENT. 15 sviežich a melodických skladieb vhodných do auta alebo na také bežné žuvanie.
Pi 8.11.2013: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
U D-takt & rapunk každú chvíľu výjde 5 skladbový 7" hlučných japonských crusterov DROPEND s príznačným názvom "Distortion hell" v počte 700 kusov, z toho 200 na zelenom vinyle.
Chystá sa aj tretí press dvoj LP diskografia "Back to attack" starých pupkáčov MOB47 v počte 500 kusov, z toho 300 budú obsahovať bonusový 7", na ktorom bude jedna nikde nevydaná skladba od SPEEDY SNAILS (pre MOB47), dve skaldby od CENSUR a na béčku nájdeš štyri staršie, znovunahrané skladby od MOB47.
Sublabel Distort the world má v merku kazety NERVVRAK a WARVICTIMS.
Pi 8.11.2013: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Nemecké antifašistické vydavateľstvo Mad butcher records má mnoho nových vydaní:
STAGE BOTTLES - "One world one crew" 7": tento exkluzívny sedempalec vychádza 20-temu výročiu založenia tejto nemeckej streetpunkovej kapely. EP obsahuje špeciálnu verziu antifašistickej hymny "One world one crew", v ktorej hosťujú Roddy Moreno (OPPRESSED), Attila (STOCKBOKER), Enrico (LOS FASTIDIOS), Monchi (FEINE SAHNE FISCH FILET), Thomas (LOIKAEMIE), Fred ALPI), Sylvain (PROWLERS), Milan (BAYONNETTES) a Igor (WHAT WE FEEL). EP ešte obsahuje 3 ďalšie skladby, z ktorých jedna je cover od 7 SECONDS "Young till I die". Limit 500 kusov!
WHAT WE FEEL - "To continue or give up?" 7": antifašistický a autonómny hard core poskladaný z členov z troch miest - Moskva, Petrohrad a Ryazan s viac ako 200 koncertami po celej Európe, na ktorých premietali rôzne ruské antifašistické dokumenty.
STAGE BOTTLES / WHAT WE FEEL split CD: CD obsahuje najnovšie sedmičky od oboch kapiel.
DEVASTED - "Hopeless" CD: Po dvoch rokoch od posledného albumu "Never give up" je táto kapela z Parmy späť s novým albumom. 30 minút melodického street punku v modernejšom strihu.
ENRAGED MINORITY / OPRESSED "Live at crash" split 12" / CD: dve silno antifašistické kapely na jednom splitku. Každá kapela tu má po 7 skladieb, EM dokonca všetky nové. Vinylová verzia je limitovaná na 500 kusov.
Pi 8.11.2013: NOVINKA
Predstavujeme crust punk hluk ČAK NOJS z Liptovského Mikuláša!
Št 7.11.2013: NOVINKA
Reporty na extrémne koncerty GORDON SHUMWAY, ABORTION, PRUGELKNABE, OTLOUKÁNEK, SEDEM MINÚT STRACHU v Košiciach a WARSHOCK, BURN THE CROSS, S.A.T.A.N., ABORTION, PRUGELKNABE, OTLOUKÁNEK, SEDEM MINÚT STRACHU v Bardejove!
Št 7.11.2013: NOVINKA
Recenzia na LP album "Club Sarcoma 18-30" od londýnskych pankerov DISCO LEPERS!
Št 7.11.2013: NOVINKA
[pridaj komentár: 1]
Na Slovensku o sebe dáva vedieť nový politický vegan straight edge rapový projekt s názvom XCEPTION a koreňmi v hardcore scéne. Prvotné demo so štyrmi skladbami je umiestnené na bandzone.
St 6.11.2013: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Prvým vydaním u Abekeit records je split 7" animálneho grind core ATTACK OF THE MAD AXEMAN a šialeného thrash core violence spolku
TRIGGER. Doska dostala názov "Fuck porngrind sympathy" a grindové zvieratká na nej majú 6 nenávistných songov, TRIGGER tri. Vyšlo v 130 kusoch na červenom a zelenom vinyle a v 275 kusoch na čiernom.
St 6.11.2013: NOVINKA
St 6.11.2013: NOVINKA
Krátky článok o prepojení hardcore a skejtu s názvom Najlepšia kombinácia!
Ut 5.11.2013: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Na Doomentia records konečne vyšlo dlho sľuobované split LP LAHAR / EXORCIZPHOBIA: 5 skladieb nadupaného thrashu od veteránov LAHAR, ktorých netreba predstavovať na druhej strane s thrashermi z Trutnova, ktorí už tiež robia bordel nejaký ten piatok v tradícii Bay Area a old school kapiel. O zabíjacky obal sa opäť postaral Andrei Bouzikov. Pre potešenie vonku aj 100 kusov na dvojfarebnom vinyle. Thrasheri všetkých zemí, spojte sa!
Ut 5.11.2013: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Trabuc records práve vydali prvé vinylové vydanie relatívne mladej kapele ALERTA! z Barcelony poskládané starými firmami známych aj z kapiel MORDAZAS, TOTALICKERS, CRIMEN DE ESTADO, ARREST alebo DISUNDEAD. Na sedmičke nájdeš 5 rýchlejších skladieb inšpirovaných katalánskym a talianskym hc 80-tych rokov. 500 kusov na čiernom asfalte.
Ut 5.11.2013: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Čoskoro výjde split 12" slovinskému apokalyptickému death dbeat crustu HELLCRAWLER a austrálskemu grind buchotu
WOLFE s názvom "The end of humanity", ktorú si kapely vydávajú vo vlastnej réžii v 300 kusovom náklade. Prví menovaní majú za sebou aj zabijácke digipack CD "Wastelands", celé k vypočutiu tu.
Ut 5.11.2013: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Po vinylovej a kazetovej verzii sa minuloročný album "Jed brnenských SEE YOU IN HELL dočkal vydania i na CD, a to v spolupráci kapely a Insane society records. 8 skladieb + na CD ako bonus skladba z kompilácie "Brno stále v plamenech". Cena 100,- KČ, pri väčšom odbere zľava, k dostaniu na orba@seznam.cz alebo u Insane society.
Po 4.11.2013: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Po 4.11.2013: NOVINKA
[pridaj komentár: 0]
Po roku a troch mesiacoch práce si môžeš pozrieť nový oficiálny videoklip ROZPORU - "Potrebujeme makať na sebe" Pozeraj tu! Keďže sa toto video nakrúcalo v lete 2012, je to posledný produkt ROZPORU, na ktorom sa ešte spolupodieľal pôvodný bubeník Filip. Táto skladba výjde spolu s ďalšími piatimi songami začiatkom budúceho roka na split LP s kapelou ZLÁ KREV (ex EDELWEISS PIRATEN). Ich posledný videoklip "Chains" si môžeš pozrieť tu!
Staršie novinky:
Pozývame:
Pi 25.7.2025 - 26.7.2025
Poprad @ Koľaj 22
Akcia 22:
PLAGUE BOMB (Taliansko), MORDE (CZ), KATHAA (Poľsko), GLOBAL HORROR (Francúzsko),
DAMATO (SK), FAT (SK), BRUDNE CZYNY (Poľsko), DISTROPHY (SK), NIČITEĽ (SK), QUIETQUIETQUIET (Poľsko),
TRAVEX (SK), KOVOŠROT (SK), BLVE VELVET (SK), AMENTMA (SK), ZRCADLO SRDCA (SK), SCREEN (SK),
HADONOS (SK), STELA (SK), HMOTA (SK)
afterparty: KULO.ARE, ERREKTOR, MAUZER, RAYAA
... ostatné koncerty
Vyhľadávanie:
Najnovšie fotky:
ITLOOKSSINISTER, CAMILLE COROT (13.7.2025, Prešov @ Čierny most)
Najnovší rozhovor:
Najnovší report:
ITLOOKSSINISTER, CAMILLE COROT (8.7.2025, Prešov @ Čierny most)
Najnovšia recenzia:
Najnovší cestopis:
Najnovší článok:
Naposledy naskenovaný zin:
Naposledy preložený text:
Najnovší recept:
