Pozývame:


Št 5.10.2023
Bratislava @ garáže pod Prístavným mostom

SKARNIO (Brazília), BLAMAGE (SK)
... ostatné koncerty

Vyhľadávanie:


Najnovšie fotky:

RANA, S.A.T.A.N. (23.9.2023, Košice @ Collosseum)

Najnovší rozhovor:

ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!"

Najnovší report:

INFECTIOUS PIT, JACK, CRIPPLED FOX, NUCLEAR CULT, RUIDOSA INMUNDICIA, YACOPSAE (22.9.2023, Budapešť @ Golya)

Najnovšia recenzia:

BETON - Zombie mustang safari CD

Najnovší cestopis:

SAMORAST (Čechy)

Najnovší článok:

Pozvánka na Riot over river 8

Naposledy naskenovaný zin:

Choroba mysli #1 / 2002

Naposledy preložený text:

ARTURO - Walzer

Najnovší recept:

Goody foody na cibuľke a hríboch


Ne 27.3.2022: REPORT + FOTKY

plagátReport a niekoľko fotiek z koncertu PRACH, SMALL TOWN LIFE, RUTKA LASKIER, the WILDERNESS a FYASCO v trnavskom Kubíku!

Št 24.3.2022: Druhý album FEASTEM na vinyle

[pridaj komentár: 0]

FEASTEM - World deliriumDruhý radový album Fínov FEASTEM - "World delirium" z roku 2011 sa vďaka L´inphantile collective dočkal aj vinylovej podoby. Obsahuje osemnásť skladieb totálne nasraného a rýchleho grind punku. Vonku 500 kusov, z toho 100 na oranžovom vinyle. Zoženieš u

St 23.3.2022: Ugly punk made by Doug Long

[pridaj komentár: 0]

IGNORANT CORPSE - Catastrophic conclusionIGNORANT CORPSE je názov sólového projektu Doug Longa (HELLNATION, BRODYS MILITIA, ERECTILE DEMENTIA), ktorému práve u Austrálčanov Innercity uprising vyšla reedícia demo kazety "Catastrophic conclusion" z roku 2020. Dvadsaťdva skladieb absolútne neotesaného ugly punk rocku.
No trends, no friends, fast as fuck, fuck off and die.

Ut 22.3.2022: Diskografia nemeckých SKEEZICKS

[pridaj komentár: 0]

SKEEZICKS - Discography 1985-1987Novým vydaním na Refuse records je dvoj LP SKEEZICKS "Discography 1985-1987": Kapela začala v roku 1984 v malom mestečku na juhu Nemecka. Spolu so SPERMBIRDS alebo HOSTAGES OF AYATOLLAH boli jednou z prvých nemeckých kapiel inšpirovaných US hardcore-om , a to hlavne kapelami NEGATIVE APPROACH, MINOR THREAT, FAITH alebo VOID. Táto diskografia obsahuje ich 12" "Selling out", 7" "There’s a Charlie Brown in everyone of us!" a skladby z kompilácií, ale tiež demo "We make noise ..." a dve predtým nevydané skladby vrátane coverov the VIBRATORS, NEGATIVE APPROACH a FAITH. Sprievodný búklet obsahuje fotky, plagáty a texty a komentáre. Vylisovaných bolo 304 žltých a 366 čiernych asfaltov.

Po 21.3.2022: RECENZIA

V/A Hit mania violence Recka na 7" kompilačku Hit mania violence "Violence still remains"!

Po 21.3.2022: Rapsodie en France na vinyle

[pridaj komentár: 1]

Rapsodie en FranceRapsodie en France sa kedysi volala kazetová kompilácia z roku 1985 s účasťou francúzskych hcpunkových kapiel LES VANDALES, RAPT, FINAL BLAST, KROMOZOM, BUTCHER, HEIMAT LOS, BLOODY FUCKERS a GONOKOKE. Na vinyl sa po toľkých rokoch dostala až teraz vďaka Crapoulet records a World gone mad. Všetky skladby boli starostlivo remastrované. Okrem LP dostaneš ešte 24 stránkový búklet, v ktorom okrem pôvodnej grafiky nájdeš napríklad aj rozhovor s tvorcom tejto kompilačky.

Št 17.3.2022: Nový album SPASTIC AMOEBAS

[pridaj komentár: 0]

SPASTIC AMOEBAS - Hellscape of stars"Hellscape of stars" je názov novej nahrávky pankáčov z Kentucky SPASTIC AMOEBAS, ktorý práve vyšiel ako 12" u Backwood butcher records. Dvadsať špinavých skladieb plných čierneho humoru a zvláštnych melódií s množstvom hostí.

St 16.3.2022: Telepatie #4

[pridaj komentár: 0]

Telepatie #4Po roku je Telepatie späť s novým číslom, ktoré na 162 stranách prináša prevažne rozhovory. Tie sú z veľkej časti zamerané na osobnosti: Skoří (EXORCIZPHOBIA), Roman Holý (J.A.R., MONKEY BUSINESS, ...), Tomáš Mitura (VOLE, SNĚŤ), Lilek (Stoned to death), Zdeněk Nevělík (ET MORIEMUR), Anton Rozbora (GOATCRAFT, RADIATION, ...), Milan Urza (PRVNÍ HOŘE, ...), Lukáš Páral (Doomentia records) a Ondřej Pěkný (VELLOCET ROLL, VOLUPTAS). Zrod svojej čerstvej dosky komentujú Johan a Mičl z PRŮMYSLOVEJ SMRTI, s kompletnou zostavou NĀV sa vypravíme do sveta black metalu, zatiaľčo s CHLAD sa ponoríme do hĺbin tradičného doom metalu. Po mnohých rokoch činnosti vydali hcpunkoví JONESTOWN svojú prvú veľkú dosku - jasný dôvod k rozhovoru. Vlani vyšla silná nahrávka i HOODED MENACE, o ktorých sa rozhovoril Lasse Pyykkö. S kanadskými veteránmi speed thrash metalu RAZOR zaspomínáme na osemdesiate roky, ale dôjde i na súčasnosť. Farbitý a vtipne pojatý tour report z putovavia kapiel CONTRASTIC a PERFECITIZEN napísal Ossie (L´inphantile collective). Zaujímavými miestami nás v texte "Koncertní genius loci" prevedie Ondřej Helar. V článku s podtitulom "Najlepší punk byl stejně DYBBUK" si podrobne prejdeme históriu kapiel PLYN, DYBBUK a ZUBY NEHTY. V zine nechýbajú ani dve ankety. Prvá je na tému muzikant / recenzent, zatiaľčo tá druhá sa zaoberá umeleckými dielami na obaloch dosiek. A jedno umelecké dielo sa tradične nachádza i na titulnej strane a opäť sa o neho postaral Andy. Zoženieš na telepatiezine@seznam.cz!

Ut 15.3.2022: Poľsko versus Mexiko

[pridaj komentár: 0]

SQUASH BOWELS / ANARCHUSV kooperácii Extreme terror production a Grind father production vyšiel split 7" SQUASH BOWELS / ANARCHUS: Poľskí grindoví klasici s tromi živými skladbami nahranými ešte v roku 2007 v Ostrave a mexickí grindoví veteráni s piatimi novými songami. Vonku 300 kusov na zlatom vinyle a s dvomi rozdielnymi verziami coverov.

Po 14.3.2022: RECENZIA

OLD TOMB / TERROR CÓSMICORecenzia na split 12" OLD TOMB / TERROR CÓSMICO!

Po 14.3.2022: Exkurzia do nemeckého punkového praveku

[pridaj komentár: 0]

TARNFARBE - Vorstufe apokalypse recordingsU Power it up vyšla kompilácia TARNFARBE - "Vorstufe apokalpse recordings 1983-1986 vol. 1", ktorá obsahuje štrnásť skladieb zo začiatku tejto klasickej nemeckej punkovej kapely. LP obsahuje prvé demo plus raritný materiál z rôznych kazetových a vinylových kompilácií. Gatefold ešte tiež rozhovor, texty a nepublikované obrázky. A bonusové CD ešte jednu skladbu navyše.

So 12.3.2022: FOTKY

[pridaj komentár: 0]

plagátFotky zo včerajšieho benefičného koncertu kapiel TEUFELSMAUER, DRUGS, INCRIMINATE a OTRAS v Košiciach!

Pi 11.3.2022: Nová kazeta KIAL?

[pridaj komentár: 0]

KIAL? - Gen de violenciaPo skvelom debutnom singli tu máme tentokrát formát kazety dbeat raw punk napalmu z Francúzska KIAL? s členmi BAKOUNINE, USA LA TUA RABBIA, OSTAVKA alebo SINNACIÖN. "Gen de violencia" ukrýva dvanásť skvelých hrubých a neskrotených výbrusov za sedemnásť minut odvrieskaných opäť v španielčine. 200 kusov na kazete v rôznom farebnom prevedení vyšlo u Aback distribude. V príprave je tiež LP a CD.

Št 10.3.2022: Nový album REPULSIONE

[pridaj komentár: 0]

REPULSIONE - Human destruction frontTalianskému drum & bass grindovému tornádu REPULSIONE vyšiel na CD nový album. "Human destruction front" obsahuje 16 skladieb a zoženieš ho napríklad u ¡ZAS! autoproduzioni, ktorí sa na vydávaní spolupodieľali.

St 9.3.2022: Bomba padá ...

[pridaj komentár: 0]

DISATTACK - A bomb drops ...Jeden z prvých dis klonov niesol názov DISATTACK. V roku 1986 vydali kazetu "A bomb drops ...", ktorá o niekoľko rokov neskôr vyšla aj na 7" (2011). V kapele sa mihli budúci členovia CARCASS alebo NAPALM DEATH. Jednostranný 12", ktorý vyšiel u Demo tapes records, obsahuje šesť skladieb z dema a dve zo skúšobne s naozaj kanálovým zvukom plus 28 stránkovým búkletom plným archívnych materiálov, plagátov a fotiek.

Ut 8.3.2022: grind core po poľsky

[pridaj komentár: 0]

S.R.O.M. / HIVU Left hand patches vyšlo split CD S.R.O.M. / HIV: S.R.O.M. je najnovší projekt členov kapely ŁEB PROSIAKA. Šesť skladieb šialeného grind core crust punku versus dvadsať skladieb old school grind core líznutých death metalom s členmi NUCLEAR HOLOCAUST, DEATH CRUSADE alebo PUTRID EVIL

Ut 8.3.2022: Riot over river winter

[pridaj komentár: 0]

plagátPozvánka na benefičný festival pre ľudí na úteku pred vojnou Riot over river winter, ktorý sa uskutoční už túto sobotu (12.3.) v Prahe v klube Cross, kde na troch scénach zahrá cez 25 kapiel a 15 DJs!

Po 7.3.2022: Druhý album PRŮMYSLOVEJ SMRTI

[pridaj komentár: 0]

PRŮMYSLOVÁ SMRT - Pedagogika poraženýchAlbum "Pedagogika poražených" predstavuje druhú samostatnú dlhohrajúcu vinylovú dosku PRŮMYSLOVEJ SMRTI, ktorá práve vyšla u PHR.
Na novom albume kapela prichádza s novými nápaditými kompozíciami skladieb, kde sa miešajú agresívne rýchle pasáže s pomalými, čo nie je pre kapelu obvyklé oproti ich prvému albumu "Invaze změn". Ťažkotonážne začiatky i thrash metalové rozbehy pesničiek doplňujú extrémne rýchle pasáže doplnené ťažkými metalovými medzihrami.
"Pedagogika poražených" dáva víziu sveta takého aký je, sveta paranoje, sveta strachu z reality, sveta z reálne odžitého života, sveta strachu zo skutočných ľudí a skutočných emócií, je to svet hrôz, ktoré tu už sú a sú nevidené, je to peklo v éteri, v štvrtej dimenzii levitujúce medzi nami, je to pravda, ktorú nevidíme, je to cesta, ktorú nechceme ísť a aj tak ideme.
Kazetovú verziu zoženieš u kapely.

Ne 6.3.2022: Metalpunx for Ukraine

[pridaj komentár: 0]

plagátPiatok 11. marca 2022 Košice @ Collosseum (plagát)
Doba je zlá, nič nové. No aktuálne je to ešte horšie ako sme zvyknutí, tak prečo nevyužiť hudbu, 
ktorá nám všetkým pomáha brodiť sa v tomto blate, na pomoc tam, 
kde to momentálne najviac potrebujú. 
Skúsme pomôcť našim susedom spôsobom, ktorý je našim čiernym srdiečkam blízky. 
Súčasťou koncertu bude aj artsale. Rozhodila sa sieť a pochytali sa šikovní ľudia, 
ktorých plagáty/printy a všetko možné si budete môcť zadovážiť a ešte tým aj podporíte 
dobrú vec.
Výťažok z celej akcie poputuje organizácii Človek v ohrození.
DRUGS: Skúsení rytieri z kapiel ako FAT, CONCUSSA alebo ROXOR dali meče do kopy a privolali beštiu menom DRUGS. 
Žiadny hippie fest sa nekoná, východ zas vypľul metalpunk beštiu. Aj ten disbeat v tom prekvapivo šlape. 
Nedávno vyšiel album, ak si nepočul tak hybaj a teš sa na show.

OTRAS: Demáče druhej vlny nórskeho blackmetalu rituálne znásilnili súčasné hardcore kapely a o rok sa v kryte pod cintorínom zrodili štvorčatá s corpsepaintom.
 V ničom nevynikali, tak zobrali do rúk nástroje. Rituálny tupa-tupa pochod sprevádzaný karbobrúskou, škrekom a slučkou nad hlavou.
 Búchať sa budú novinky z pripravovaného releasu.


INCRIMINATE: Hardcore jak tatkov remeň. Kapela pozbieraná z členov pv úderky MEDICATION TIME. 
Prísne tempo a zvuk ala youthattack na striebornom podnose, ktorý čašník donesie twostepom. Nový album vyšiel pred pár dňami, narvú nám ho rovno do papule.

TEUFELSMAUER: Blackmetal prievan zos Svidníka. Rúhačský powercouple z kapiel ako OBLITERATE a -273.15 podkopávajúci kristove bosé nohy zatiaľ čo v pozadí hraje PANZERFAUST. Spáľ babke sväté obrázky a doklusaj pozrieť jak sa to má robiť. Nedávno tiež nový release na pant y meddygon, bude na čo kukať.
Vstup 7+ €
No nazi | No smoking | No Putin

Št 3.3.2022: Za čo kopeš?

[pridaj komentár: 0]

ENDLESS BORE - What do you dig for?!"What do you dig for​?​!" je názov novej nahrávky austrálskeho p/v hard core ENDLESS BORE. Sedem rýchlych skladieb vyšlo aj v obmedzenom náklade na vinyloch a CDčkách.

Staršie novinky:

#[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401]

Zaujalo nás:

Posledné komentáre:

25.09. 22:55 Prasiak:


hej a dikes za pusu, z ktorej som ohluchol a ty ešte doteraz musiš citiť moj ušny maz na svojich perach!
23.9.2023 RAID SIREN, RANA, S.A.T.A.N., BESNA Košice @ Collosseum (report)

25.09. 22:54 Prasiak:


<3 dikes.. shoutout Ničiteľ :D
23.9.2023 RAID SIREN, RANA, S.A.T.A.N., BESNA Košice @ Collosseum (report)

17.09. 11:03 Hedrik:


Super report...pozdravujem chalošov a Iwo nedaj sa!!! A.C.A.B.
9.9.2023 SAMORAST (Čechy) (cestopis)

16.09. 12:17 adrik:


Ahoj, napíš prosím ťa na punkgen@gmail.com. Vďaka!
(guestbook)

16.09. 11:54 lenka:


Čaute, ako prosim funguje punkgen, keby chcem pridat nejaky report alebo tak? :) diki
(guestbook)

19.08. 13:11 Skulda:


konečně někdo přesně vystihnul tu ostravskou kutálku Ÿperitiff
12.8.2023 YPERITIFF, JAKUBYSKO, SLUTBOMB Žilina @ Hájovňa (report)

15.08. 22:01 Erje:


Axc,áno skončí,USA tam bude pestovať chlieb na stromoch pre Afriku
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)

15.08. 13:23 axc:


ako fakt??Ak Rusko prestane dodávať zbrane na Ukrajinu - skončí vojna. Sláva Ukrajine?(to treba na vychode casto pouzivat tam s tym podravom maju vela skusenosti...vám to dobre jebe.
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)

11.08. 17:08 axc:


mam na predaj zbierku kazet vhodne pre zberatela mozna aj vymena link na zoznam -https://ulozto.sk/file/4c6EZ2pX7K86/tapes-xls#!ZJZlZmR2AmN5A2RjMQx0BGAvLmWvAQL4FmqfEIqanGIkpmyzBD==
(guestbook)

27.07. 09:25 fog:


spokojne chlapci. dobre ste nalozili.
5-9.7.2023 Obscene extreme 2023 Trutnov @ Bojiště (report)