Zaujalo nás:
Posledné komentáre:
23.02. 07:06 punktum:
Andy16661 dakujem za vzaacnu reakciu :D Clovek co na punkgene pise o punku ze
,,Som rád že punk na SK zomiera lebo toto nemá ozaj cenu živiť,, :D
Gratulujem
..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
17.02. 15:55 Andy16661:
Starí "dobrí" pankáči. Up.čovaní ľudia ktorí neveria mediam ale veria všetkému čo vidia na nete. Na UA sú náckovia asi tak ako u nás a všade vo svete. keby ste vyliezli zo svojím krči ..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
08.02. 13:20 Stanislav237:
Datra to je taký koňýk opačnej tak isto drbnutej strany jednej mince
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
08.02. 12:22 Stanislav237:
NAVŽDY DEZERTER! kľudne sa pozabijajte za akékolvek vaše vyššie ciele/ náboženstvo/hranice/ a iné izmy . Fakof rozpor
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
03.02. 15:10 axc:
super album ,kupim si ho,dúfam dostanu support aj bývaly clenovia danej lp a nepojde vytazok na minu/dron pre UA :-D.
(novinka)
03.02. 07:16 punktum:
Nezaujíma ma kapela a Bratislava, ale skôr tá téma.
Nemôžeš čakať od ľudí, čo veria v „menšie zlo“, čítaj mesiáša, že budú čítať medzi riadkami v klude, pozor ..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
10.01. 19:47 elephasxfalconeri:
Kutos, aj keby som tu Kocovu tezu neviemako nechapal, tak hned po takomto komente by som ju pobral asi hned.
7-8.11.2025 IT LOOKS SINISTER, KOVOŠROT, EVERSAME, PIPESH + MEKENZY vs GORC, PRUGELKNABE vs LILIXELBE, OBLAST vs ALISON WALKS, SLANT Žilina @ Hájovňa + Praha @ Eternia (report)
08.01. 12:07 supelak:
https://sanctuspropaganda.bandcamp.com/album/sanctus-propaganda-sessions-vol-4-north-atlantic-terror-organization
(novinka)
04.01. 19:05 Miro:
Chuju, ty si stelesnená sprostosť. Rozprávaš jakeby si vyletel ficlerovi rovno z predkožky. Alebo čegeblahovi. Dezoláti na scéne nemajú žiadne miesto, tak sa spakuj a vypadni.
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
04.01. 15:16 Andreas:
Mirko, Mirko aj sprostosť je dar boží. Môžeš začať mávať Venezuelskoou alebo Palestískou vlajkou, ak si tak zásadový. Ty útlocitný kryptonácko, ktorý hádže svoje kydy bez argumentov ..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
Št 25.5.2017: NOVINKA
EXIT-STANCE je kapela, ktorá predstavuje to najlepšie z pozoruhodnej a pestrofarebnej vlny britského anarchopunku. Má v sebe mocný zvuk, dunivé šamanské údery bicích a nabrúsené gitarové vyhrávky. Samotná skupina sa stala slávnou aj vďaka priateľstvom s neústupnými CONFLICT, ktorí vydávali ich dosky. Toto je jedna z oných tvrdších anarchopunkových kapiel, ktorá sa vôbec nehrala s experimentami, ale šla priamou cestou k vytýčenému cieľu. "While backs are turned ..." je minialbum z roku 1986 textovo zameraný na práva zvierat. Diabolsky silná nahrávka prejde hlavou ako rozbehnutý tank. Pôvodná verzia je už tažko zohnateľnou raritou. Doska sa aktuálne vôbec po prvýkrát objaví vo vinylovej reedícii, naviac rozšírená o 9 raritných bonusových songov. Vychádza u PHR.
Pridaj komentár k novinke:
Pozývame:
Pi 13.3.2026
Žilina @ Hájovňa
LUFICER EFEKT (CZ), AM (Poľsko), HORS DE COMBAT (SK)
... ostatné koncerty
Vyhľadávanie:
Najnovšie fotky:
HORS DE COMBAT, MACOCHA, RISPOSTA, MÄRNO (7.2.2026, Košice @ Collosseum)
Najnovší rozhovor:
Najnovší report:
FAJRONT, NÄ, PIVNICA, the PLAN C (31.1.2026, Liptovský Mikuláš @ Fläk)
Najnovšia recenzia:
Najnovší cestopis:
Najnovší článok:
Naposledy naskenovaný zin:
Naposledy preložený text:
Najnovší recept:

