Zaujalo nás:
Posledné komentáre:
dnes 01:01 Andreas:
Andy16661...Kto tu obhajuje napadnutie UA Ruskom, ty trapko. Kde som sa tak vyjadril? Sa nauč aspoň chápať písaný text. To, že kritizujem Zelenského juntu a jeho náckovských kamošov, ktorí ..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
15.07. 09:12 Andy16661:
To je presne ako aj v Palestíne. Hamas sú hajzli ale bojujú proti Izraelu takže preto im tam rastie podpora. Bandera a Melnik boli hajzli ale bojovali proti komunistom na ktorích sa odvoláva Put ..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
15.07. 08:25 Andy16661:
Ja históriu UA poznám. A asi na rozdiel od teba viem čo sa tam dialo aj pred druhou svetovou. Ja viem aj čo je Zelenský zač lebo sledujem tie tvoje "neexistujúce a zakázané" opozične média ..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
10.07. 13:22 slon:
axc, si vtipny asi ak rakovina
(novinka)
09.07. 09:32 axc:
Ako vždy proti systému, nadnárodným korporáciám, svetovým lídrom a vojnám....no co scena do ruska snimi?? ;)
(novinka)
08.07. 21:39 Andreas:
Andy16661, jasné, len ty si aeroplán... Áno, všade sú náckovia a podobné existencie (dokonca aj v Mongolsku), lenže ako nejaké okrajové elementy. Ale v Európe, hlavne UA to má ako štátnu ..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
06.07. 12:19 Andy16661:
Andreas a punktum. Ja dúfam že ste už odleteli zo zeme lebo náckovia a podobní primitívi sú skoro v každej krajine.
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
01.07. 20:13 Andreas:
Ani neprešlo 4 mesiace (od kadeakých obvinení o hoaxoch a bla, bla) a už máme v UA ten Panteón hrdinov Ukrajiny... Samí nácek a kolaborant v ňom. Ruský žid Zelenskyj sa kľačí pred pozost ..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
01.07. 18:34 fog:
tak je. mea culpa.
12-13.6.2026 Siedmy kruh priateľov Mošovce @ areál Drienok (report)
30.06. 18:05 wsxw:
Ak si dobre pamatam, tak v piatok hrala kapela The Blots. Summa Iru hrali v sobotu ?
12-13.6.2026 Siedmy kruh priateľov Mošovce @ areál Drienok (report)
Po 27.6.2016: NOVINKA
E!E je česká punková stálica. Kapela u ktorej zľudovelo také množstvo pesničiek, že jej to môžu iní len závidieť. Partia, ktorá sa na českej hudobnej scéne pohybuje už od roku 1987 a stále platí, že nezkazí žiadnu zábavu. To sú příbramskí E!E.
Doteraz majú E!E na konte šesť radových albumov, ale len jeden z nich (ten prvý) vyšiel i na vinyle. V týchto dňoch ale vychádza na PHR vo vinylovej podobe i druhý album E!E. Doska "Poslouchej" pôvodne z roku 1993 pevne nadväzuje na svojho o rok mladšieho predchodcu. Energický a chytľavý punk s textami, ktoré nám všetkým dávno utkveli v hlave a ktoré si okamžite môžete zaspievať spolu s kapelou. Kto by nepoznal songy ako "Kufříček", "Kleš", "Číro", "Pelikáni", "Vláček" nebo "Lidová demokracie"? Vôbec prvý raz nájdete na albume v kompletnej verzii i pesničku "Míša", a to v podobe v akej dodnes bola dostupná len na kompilácii Plzeňská scéna. Obal dosky bol doplnený o raritné, skôr nezverejnené historické fotografie a svoju spomienku na kapelu pridal i Petr Korál. Doska vychádza v limitovanej edícii 300 kusov na klasickom čiernom vinyle.
Pridaj komentár k novinke:
Pozývame:
Vyhľadávanie:
Najnovšie fotky:
ET TU FATTYÚ, HUMAN NEEDS, OUST (19.7.2026, Budapešť @ Kripta)
Najnovší rozhovor:
Najnovší report:
TOLUEN, JAKUBYSKO, WHORESNATION, NAK´AY (25.6.2026, Lovčica - Trubín @ Jama)
Najnovšia recenzia:
Najnovší cestopis:
Najnovší článok:
Naposledy naskenovaný zin:
Naposledy preložený text:
Najnovší recept:
