Pozývame:


Pi 3.2.2023
Košice @ Collosseum

HUTA PLASTIKU (Poľsko) TVOI POSTOI (SK) FUKOTY (SK)
... ostatné koncerty

Vyhľadávanie:


Najnovšie fotky:

MALERBÆ, REVERIE, ØJNE (6.1.2023, Fontanafredda @ Astro)

Najnovší rozhovor:

TEUFELSMAUER

Najnovší report:

MALERBÆ, REVERIE, ØJNE (6.1.2023, Fontanafredda @ Astro)

Najnovšia recenzia:

MORBID ANGEL DUST - Retaliation EP MC

Najnovší cestopis:

INCRIMINATE (Slovensko)

Najnovší článok:

Pozvánka na Stop and go fest 2022

Naposledy naskenovaný zin:

Choroba mysli #1 / 2002

Naposledy preložený text:

ARTURO - Walzer

Najnovší recept:

Goody foody na cibuľke a hríboch


Koncerty v roku:
[2023] [2022] [2021] [2020] [2019] [2018] [2017] [2016] [2015] [2014] [2013] [2012] [2011] [2010] [2009] [2008] [2007] [2006] [2005]
Pridaj nový koncert!
Pi 7.1.2022 19:00 Praha @ Balada PLAGÁT
ROSA PARKS (CZ), MARNE (CZ), KUNTA KINTE (CZ) SURFIN’ BAZOOKA & THE OWL (CZ)

Pi 14.1.2022 19:00 Brno @ Bajkazyl PLAGÁT
ZABLOUDIL(A) (CZ), MASSOLA (CZ), USNU? (CZ), INSTINCT PRIMAL / WILLHELM GRASSLICH collab set (CZ)

Pi 14.1.2022 20:00 Žilina @ Hájovňa PLAGÁT
the PAU (Poľsko), VLOČKA (SK)

So 15.1.2022 Brno @ bajkazyl PLAGÁT
FYASCO (SK), 2 MANKY HOOKERS & RASIST DWARF (SK), SLAŤ (CZ)

So 22.1.2022 20:00 Žilina @ Hájovňa PLAGÁT
INSPIRATIO (CZ), TVOJ TATKO (SK)

So 29.1.2022 Bratislava @ Kulturák PLAGÁT
BETON (SK), DAMATO (SK), THERAPIST (SK), DEATHLEHEM (SK)
ZRUŠENÉ!

Št 10.2.2022 18:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
prednáška: Ochrana prírody je naNIČ

Št 10.2.2022 19:30 Praha @ Balada PLAGÁT
OUTWARD (CZ), POSTEA (CZ)

So 19.2.2022 Košice @ Collosseum PLAGÁT
HAXLLY ORCHESTRA (SK), FUKOTY (SK), UCHAFU (SK)

Po 21.2.2022 20:00 Žilina @ Hájovňa PLAGÁT
PARNEPAR (Chorvátsko), DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

Št 10.3.2022 Bratislava @ CykloKuchyňa PLAGÁT
CTIB (CZ), DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

Pi 11.3.2022 Košice @ Collosseum PLAGÁT
DRUGS (SK), OTRAS (SK), INCRIMINATE (SK), TEUFELSMAUER (SK)

Pi 11.3.2022 Žilina @ Hájovňa PLAGÁT
PROTI SRSTI (SK), KALIMERO (SK), SEKTOR 20. (SK)

So 12.3.2022 Bytča @ Ladovňa
BOKOM OKOLKY (SK), PRACH (SK), AHOJ (SK), KALIMERO (SK)

So 12.3.2022 Praha @ Cross PLAGÁT
ZATRATA (Poľsko), NONSANTO (Poľsko), 2 MANKY HOOKERS & AND RACIST DWARF (SK), BOWELFUCK (CZ), NÁV (CZ), NEEDFUL THINGS (CZ), LAID TO WASTE (CZ), MURDER INC. (CZ), KRONŠTADT - (CZ), KAAR (CZ), HNUS UMÍRAJÍCÍ (CZ), BOB (CZ), KRAOST (CZ), ST.MINCER (CZ), BAJONET (CZ), SPLITTER (Nemecko), THALIDOMIDE (CZ), ŠVINDL (CZ), BLANK OUT (CZ), BEZ ŠANCE (CZ), RV-4 (CZ), ASO NAGA (CZ), CONQUESTIO (CZ), ALDO RAINE (CZ), GIRL ON HORSE (CZ), MATTER TUA (CZ)
+ techno & hip hop live after párty, benefičné vegan jedlo, ...
benefičný festival pre ľudí na úteku pred vojnou

So 12.3.2022 19:00 Svidník @ Holičstvo PLAGÁT
HAXLLY ORCHESTRA (SK), DRUGS (SK), UCHAFU (SK), SAMAJA BANDA (SK)

Pi 18.3.2022 19:00 Brno @ Bajkazyl PLAGÁT
DOSHASKA! (CZ), MAGADAN (CZ), UGFC (CZ), SÄKKIKANGAS + VJ JV (CZ)

Št 24.3.2022 Košice @ Collosseum - 777 PLAGÁT
MY O VLKOCH (SK), NAZI TAMPONS (SK), DEAD RATS (SK)
vinyl afterpárty

So 26.3.2022 Trnava @ Kubík PLAGÁT
PRACH (SK), SMALL TOWN LIFE (SK), RUTKA LASKIER (SK), the WILDERNESS (SK), FYASCO (SK)

So 26.3.2022 19:00 Brno @ Yacht PLAGÁT
SAMASAPOKUSALA (CZ), SKIPLIFE (CZ), KAOSQUAD (CZ), RISPOSTA (CZ), SEE YOU IN HELL (CZ), HOW LONG? (CZ), V.O.H. (CZ)

So 26.3.2022 19:00 Prešov @ Fester PLAGÁT
SISTEM ERORR (SK), MY O VLKOCH (SK), DF (SK)

Št 31.3.2022 18:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
prednáška LZ VLK: Biomasaker

Pi 1.4.2022 19:00 Košice @ La:bell PLAGÁT
prednáška & diskusia: Reggae & rum

Pi 1.4.2022 20:00 Žilina @ Hájovňa PLAGÁT
RÚBANISKO (SK), KURVY ČEŠI (CZ), NAZI TAMPONS (SK)

So 2.4.2022 Bratislava @ Weranda PLAGÁT
RÚBANISKO (SK), KURVY ČEŠI (CZ), MENTAL TENSION (SK)

So 2.4.2022 18:00 Košice @ La:bell PLAGÁT
prednáška & diskusia: Fanziny, ziny a samizdaty

So 2.4.2022 19:00 Vraclav @ Absolutely free PLAGÁT
HUMAN FAULT (CZ), POSTEA (CZ), LOCURA (CZ), REVOLT BLUES (CZ)

Ne 3.4.2022 Praha @ 007 PLAGÁT
RÚBANISKO (SK), KURVY ČEŠI (CZ), WOUNDEAD KNEE (CZ)

Št 7.4.2022 19:30 Praha @ Balada PLAGÁT
NEKRODEUS (Rakúsko), OČI VLKA (CZ)

Pi 8.4.2022 20:00 Bratislava @ Weranda PLAGÁT
WASTED STRUGGLE (Maďarsko), UN AUTOMNE DE PLUS (Francúzsko), FLOWERS FOR WHORES (CZ), FACE DEFECT (SK), DAMATO (SK)

So 9.4.2022 20:00 Bardejov @ Bašta
BARAKA FACE JUNTA (Poľsko), DRUGS (SK), MY O VLKOCH (SK)

Ne 10.4.2022 20:00 Žilina @ Hájovňa PLAGÁT
BARAKA FACE JUNTA (Poľsko), CAMELEON (SK)

Št 14.4.2022 19:00 Bratislava @ Fuga PLAGÁT
BETON (SK), SNĚT (CZ), 2 MANKY HOOKERS AND A RACIST DWARF (SK), DEATHLEHEM (SK)

St 20.4.2022 Opava @ Pivotéka 13 PLAGÁT
GREG REKUS (Kanada), TIM HOLEHOUSE (UK), DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

Št 21.4.2022 19:30 Žilina @ Hájovňa PLAGÁT
GREG REKUS (Kanada), TIM HOLEHOUSE (UK), DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

So 23.4.2022 Plzeň @ Družba PLAGÁT
NONSANTO (Poľsko), ZATRATA (Poľsko), LILIxELBE (CZ)

So 23.4.2022 20:00 Banská Bystrica @ Bosorka PLAGÁT
DISIDENT (SK), PIVNICA (SK), TVOI POSTOI (SK), NAZI TAMPONS (SK), ZAČIATOK KONCA (SK)

Pi 29.4.2022 18:00 Žilina @ Hájovňa PLAGÁT
ROZPOR (SK), MY O VLKOCH (SK), PRACH (SK)
+ prednáška, benefit pre VLKa

Pi 29.4.2022 19:30 Praha @ Balada PLAGÁT
LYCANTHROPHY (CZ), SEDEM MINÚT STRACHU (SK), TERMINATOR X (CZ), ST. MINCER (CZ)

So 30.4.2022 18:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
ROZPOR (SK), MY O VLKOCH (SK), DF (SK)
+ prednáška, benefit pre VLKa

Pi 6.5.2022 - 7.5.2022 16:30 Šurany @ Infoshop Malatesta / Dole
V piatok od 16:30 premietanie dokumentov a diskusie v infoshope Malatesta, vegan jedlo
Sobota od 19:00: SEDEM MINÚT STRACHU (SK), DEATHLEHEM (SK), OLD HEROLD (SK), HRDZAVÝ NÔŽ (SK), RUINEUM (SK)

So 7.5.2022 20:00 Banská Bystrica @ Bosorka PLAGÁT
SAMORAST (SK), CACIB DORTMUND (SK), NERVA (SK), NIČITEĽ (SK), STRAGE DI STATO (CZ)

Po 9.5.2022 19:30 Trnava @ Kubík PLAGÁT
ARMOR (USA), BIG LAUGH (USA), VOLE (CZ), BAHRATAL (CZ)

Pi 13.5.2022 Žilina @ Hájovňa PLAGÁT
INNOXIA CORPORA (CZ), DEZINFEKCE (CZ), MARNE (CZ), the OWL (CZ)

So 14.5.2022 19:00 Zvolen @ Wake up PLAGÁT
ADACTA (SK), JAKUBYSKO (SK), DRUGS (SK), GÁGOR (SK)

So 14.5.2022 20:00 Bardejov @ Bašta
DEZINFEKCE (CZ), INNOXIA CORPORA (CZ), MARNE (CZ), the OWL (CZ)

Ne 15.5.2022 19:30 Trnava @ Kubík PLAGÁT
TORPUR (Poľsko), HELTER SKATER (Poľsko), KALIMERO (SK)

Ne 15.5.2022 20:00 Košice @ kino Úsmev
premietanie Punk the capital za účasti Jeffa Nelsona (MINOR THREAT, Dischord records)

Pi 20.5.2022 Poprad @ garáže PLAGÁT
MASS//REACTION (Maďarsko), BLIND RÄTTVISA (SK), NIČITEĽ (SK), SAMOTA (SK)

So 21.5.2022 Olomouc @ SF mini PLAGÁT
RÚBANISKO (SK), BRUNNER TODESMARCH (CZ), KADONNUT MANNER (Fínsko), SWIMMING SLOTH (CZ)

So 21.5.2022 19:00 Brno @ Vegalité PLAGÁT
LUTRA (SK), RISPOSTA (CZ), HATERS (CZ), HLUCH (CZ)

So 21.5.2022 20:00 Žilina @ Hájovňa PLAGÁT
DUBEN V PEŠTI (CZ), POSLEDNÉ DECEMBROVÉ DNI (SK)

Po 23.5.2022 Košice @ Collosseum PLAGÁT
BISHOPS GREEN (Kanada), PLIZZKEN (Nemecko), 50% PANNA (SK)

Št 26.5.2022 20:00 Žilina @ Hájovňa PLAGÁT
FAJRONT (SK), GOVERNMENT BADTRIP (CZ), TVOI POSTOI (SK)

Pi 27.5.2022 Banská Bystrica @ Bosorka
FAJRONT (SK), GOVERNMENT BADTRIP (CZ), TVOI POSTOI (SK)

Pi 27.5.2022 Brno @ Tři Ocásci
VLOČKA (SK), JEŽIŠOVI PIVO UNPLUGGED (SK)

So 28.5.2022 Praha @ Zdena PLAGÁT
VLOČKA (SK), DISKOTEROR SS (SK)
afterpárty Anarchistického festivalu knihy

So 28.5.2022 19:00 Bratisalva @ garáže pod Prístavným mostom
NAZI TAMPONS (SK), NERVA (SK), LUTRA (SK)

So 28.5.2022 20:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
FAJRONT (SK), GOVERNMENT BADTRIP (CZ), TVOI POSTOI (SK)

Pi 3.6.2022 Poprad @ garáže
DISTAX (SK), DRUGS (SK), GÁGOR (SK)

Pi 3.6.2022 19:30 Praha @ Underdogs PLAGÁT
AHOJ (SK), TEUFELSMAUER (SK), CÍSAŘPANCÍŘ (CZ)

So 4.6.2022 Nitra @ Hidepark
MY O VLKOCH (SK), NIČITEĽ (SK), ADACTA (SK), SAMÜHAYA (SK), JÓB (SK), DRUGS (SK), BLAMAGE (SK)

So 4.6.2022 Žilina @ Smer 77 PLAGÁT
DR. PAKO (SK), DISIDENT (SK, krst CD), ZPUNKRUKY (CZ)

So 4.6.2022 16:00 Černá u Bohdance PLAGÁT
AHOJ (SK!, IMPULSEALER (CZ), KULMA (CZ), LICKSPIT (CZ), MANKURT (CZ), NARCOSA (CZ), SICK DESTROYER (CZ), TEUFELSMAUER (SK)

So 4.6.2022 17:00 Olomouc @ Skatepark Neredin
PRISONERS OF WAR (CZ), HIGH SOCIETY (CZ), OUT OF CONTROL (CZ), NAZI TAMPONS (SK), the SLOBS (CZ)

So 4.6.2022 20:00 Banská Bystrica @ Bosorka
SITŇAN (SK), TRI GROŠE (SK), PEXESO (SK)

Ne 5.6.2022 Olomouc @ SF mini PLAGÁT
SKELETON GLOVE (Nemecko), AHOJ (SK), TEUFELSMAUER (SK)

Ut 7.6.2022 19:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
MIASMATIC NECROSIS (USA), SEPTAGE (Dánsko), SANGRE DE IDIOTAS (SK)

Ut 7.6.2022 19:30 Praha @ Balada PLAGÁT
ZABLOUDIL/A (CZ), NOIX (CZ), SURFIN’ BAZOOKA (CZ)

Pi 10.6.2022 - 11.6.2022 Zruč nad Sázavou @ Pallasit PLAGÁT
Pallasit fest:
VISIONS OF WAR (Belgicko), FACEPALM NATION (Nemecko), HAEXLER (Nemecko), STRAGE DI STATO (CZ), MIKEXWAZOVSKI (CZ), RV4 (CZ), TELESA OHNEPAL (CZ), KIBERA (CZ), KOMPLEX VINY (CZ), JEŽÍŠOVI PIVO NELEJ (SK), MORDLOCH (CZ), GORC (CZ), FORREST TRUMP (CZ), SAYRAID (CZ), IMPULSEALER (CZ), LILIXELBE (CZ), DEATH CULTURE DEPRIVATION (CZ), LOCURA (CZ), RABIES (CZ), INSPIRATIO (CZ)

Ne 12.6.2022 19:00 Trnava @ Kubík PLAGÁT
OUST (Holandsko), TEUFELSMAUER (SK), AHOJ (SK)

Po 13.6.2022 Bratislava @ Kulturák PLAGÁT
SPY (USA), LIFECRUSHER (Švajčiarsko), INCRIMINATE (SK)

St 15.6.2022 19:00 Brno @ Sibiř PLAGÁT
LIFECRUSHER (Švajčiarsko), HYACINTH (CZ), SCARY SIGHT (SK), CALL US NAMES (CZ)

Št 16.6.2022 - 18.6.2022 Bardejov @ Bašta PLAGÁT
Forever Megashit:
štvrtok: divadlo Kontra piatok: BESNA (SK), FROM THE DEPTHS OF MEXICO (SK), STABBED (SK), SISTEM ERORR (SK), HELADO INFINITO (Argentína / Chile) sobota: HIT THE WALL (Poľsko), S.A.T.A.N. (Poľsko), EMPTY HALL OF FAME (CZ), IZUREWARA (CZ), ALEX KELMAN (SK), THORWALD (SK)
vernisáž výstavy Punk je viac jak hudba

Pi 17.6.2022 Poprad @ garáže
EMPTY HALL OF FAME (CZ), IZUREWARA (CZ), MELMOSH (Rakúsko), CLIFTONS (SK)

So 18.6.2022 Košice @ Collosseum PLAGÁT
NIČITEĽ (SK), CONCUSSA (SK), MY O VLKOCH (SK)

Ne 19.6.2022 18:30 Bratislava @ garáže pod Prístavným mostom PLAGÁT
PESTARZT (Srbsko), ČISTÁ RYŽA (SK), WE STILL HERE (SK)
ZRUŠENÉ!

Pi 24.6.2022 Žilina @ Hájovňa PLAGÁT
STARÉ DETI (SK), NIČITEĽ (SK)

Pi 1.7.2022 - 2.7.2022 15:00 Havlíčkův Brod @ Pod Chlístovskou skálou PLAGÁT
the EXPLOITED (UK), STARTS (Nemecko), MAD SIN (Nemecko), HUMANDOGFOOD (Francúzsko), LOS FASTIDIOS (Taliansko), PROUD CITY FATHERS (UK), SPS (CZ), E!E (CZ), NAČO NÁZOV (SK), ILEGALITY (SK), ŠANOV 1 (CZ), JUST WÄR (CZ), KONFLIKT (SK), ZEMĚŽLUČ (CZ), DO ŘADY! (CZ), TOTÁLNÍ NASAZENÍ (CZ), V.T.MARVIN (CZ), ČERTŮF PUNK (CZ), V.V.Ú. (CZ), NAŠROT (CZ), RV-4 (CZ), T.D.O. (CZ), OUT OF CONTROL (CZ), AGGRESSIVE TYRANTS (CZ), PROJEKT X (CZ)

So 2.7.2022 Poprad @ garáže
DEFIANT (Chorvátsko), PARNEPAR (Chorvátsko), TEUFELSMAUER (SK)

So 2.7.2022 Žilina @ Hájovňa PLAGÁT
INCRIMINATE (SK), MENTAL TENSION (SK), FYASCO (SK)

So 2.7.2022 16:00 Zvolen @ skúšobne (Lučenecká cesta)
BLIND RATTVISA (SK), DADCARE (SK), HROBÁR (SK), RUINEUM (SK), SAMORAST (SK), SEDEM MINÚT STRACHU (SK), THORWALD (SK)

Ut 5.7.2022 Bratislava @ Kulturák PLAGÁT
PRIAMA ČEPEĽ (SK), HEVER (SK), DARE (USA)

Ut 5.7.2022 19:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
ECSTATIC VISION (USA), VESMYR (SK), BONGSILISK (SK)

So 9.7.2022 15:00 Martin @ kúpalisko Sunny PLAGÁT
HOTEN TOTEN (SK), DIMENZIA X (SK), TRI GROŠE (SK), SITŇAN (SK), SARGAZMUS (SK), RUMASKA (SK), FAJRONT (SK)

Po 11.7.2022 19:00 Bratislava @ garáže pod Prístavným mostom
P.L.F. (USA), BANDIT (USA), CIVILIAN THROWER (Francúzsko), DEVULTIVATE (CZ)

St 13.7.2022 - 16.7.2022 Trutnov @ Bojište PLAGÁT
Obscene extreme:
3 ONANY BOYS (CZ), ABU GHRAIB (Austrália), AGGRESSIVE TYRANTS (CZ), AVULSED (Španielsko), BANDIT (USA), BEGGAR (UK), BENEDICTION (UK), BOUND TO PREVAIL (Malta), CARNAL DIAFRAGMA (CZ), CONAN (UK), CRISIX (Španielsko), D.I.S. (USA), DEAFKIDS (Brazília), DEATH CRUSADE (Poľsko), DESALMADO (Brazília), DISMEMBER (Švédsko), ESCUELA GRIND (USA), FAILURE (Taliansko), FAMILY VACATION (USA), FEASTEM (Fínsko), FORGOTTEN SILENCE (CZ), GALVANIZER (Fínsko), GATECREEPER (USA), GENDO IKARI (UK), GOATBURNER (Fínsko), GOD MACABRE (Švédsko), GODFLESH (UK), GRIDE (CZ), GRUNT (Portugalsko), HELLBASTARD (UK), HERESY (Kostarika), HETZE (Belgicko), INCANTATION (USA), INDIAN NIGHTMARE (Nemecko), INFEKCJA (Poľsko), INFEST (USA), INTERNAL BLEEDING (USA), INTESTINAL DISEASE (Belgicko), INTOXXXICATED (Mexiko), JIG-AI (CZ), KRLJA (Chorvátsko), LIFELESS (Nemecko), LIK (Švédsko), MACABRE (USA), MALEVOLENT CREATION (USA), MEMORIAM (UK), MIDNIGHT (USA), MORBID EVILS (Fínsko), ONA SNOP (UK), ONSLAUGHT (UK), ORIGIN (USA), OVERCHARGE (Taliansko), P.L.F. (USA), PHANTOM CORPORATION (Nemecko), PIG DESTROYER (USA), PURE (CZ), PYREXIA (USA), RAW PEACE (Belgicko), SHEEVA YOGA (CZ), SKITSYSTEM (Švédsko), SNĚŤ (CZ), SOCIAL CHAOS (Brazília), SXFXCX (Peru), TANKARD (Nemecko), TERVEET KÄDET (Fínsko), the CREATURES FROM THE TOMB (Nemecko), UNSU (Francúzsko), VARUKERS (UK), VISCERAL VOMIT (Bolívia), VOLE (CZ), VOMI NOIR (Francúzsko)

Št 14.7.2022 Žilina @ Hájovňa PLAGÁT
MÄKKELÄ (Fínsko / Nemecko), DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

So 16.7.2022 Martin @ Včelín PLAGÁT
TRI GROŠE (SK), DÁŠA FON FĽAŠA (SK), MADAFAKABRADA (SK)

Ut 19.7.2022 19:00 Lovčica - Trubín @ Iba pohoda pub PLAGÁT
ONA SNOP (UK), FAMILY VACATION (USA), DADCARE (SK), SANGRE DE IDIOTAS (SK)

Ut 19.7.2022 20:00 Bratislava @ garáže pod Prístavným mostom
DIZTORT (USA), SKOURGE (USA), SCARY SIGHT (SK)

Pi 22.7.2022 Poprad @ garáže
SPERM OF MANKIND (SK), DADCARE (SK), POTHRATOR (SK)

Po 25.7.2022 19:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
PORTRAYAL OF GUILT (USA), PAKOSTEŇ (CZ), OTRAS (SK), THERAPIST (SK)

Ut 26.7.2022 Žilina @ Hájovňa PLAGÁT
PAKOSTEŇ (CZ), THERAPIST (SK), OTRAS (SK)

Pi 5.8.2022 Žilina @ Hájovňa PLAGÁT
FROM ANOTHER MOTHER (Chorvátsko), SMALL TOWN LIFE (SK), OLD TOMB (SK)

So 6.8.2022 Poprad @ garáže PLAGÁT
SYSTEMIC DAMAGE (SK), FUNUS (SK), HADONOS (SK), INCINERATION (SK), STABBED (SK)

So 6.8.2022 16:00 Vyšní Lhoty u Frýdku - Místku @ areál Kamenité PLAGÁT
HNF (CZ), DAVOVÁ PSYCHÓZA (SK), ŠANOV 1 (CZ), HASIACI PRÍSTROJ (SK), NEKULTÚRA (SK), AQVA SILENTIA (CZ)

Ne 7.8.2022 Trnava @ Kubík PLAGÁT
URIN (Nemecko), DESINTEGRATION VIOLENTA (Nemecko)

Ut 9.8.2022 19:00 Banská Bystrica @ Bosorka
EFA SUPERTRAMP (UK), KILLDREN (UK), JANYK TIGER ORAVEC (SK)

Št 11.8.2022 Bardejov @ Bašta
DEMERSAL (Dánsko), OMSORG (Dánsko)

Pi 12.8.2022 - 13.8.2022 Sereď @ Kemping PLAGÁT
Ffud fest:
piatok: SMALL TOWN LIFE (SK), TVÖ (SK), 2 MANKY HOOKERS AND RACIST DWARF (SK), GRINDHOUSE (Austrália), OMSORG (Dánsko), DEMERSAL (Dánsko), BETON (SK), RATO TRISTE (CZ), KURWS (Poľsko)
COURO (SK) x FVCK KVLT (SK), DUŠAN VLK (SK), CISAŘPANCÍŘ x GGSTALIN (CZ), IT´S EVERYONE ELSE (Slovinsko), IAMNOT (SK)
sobota: BLAMAGE (SK), KORIDOR (Chorvátsko), FAILURE (Taliansko), RÚBANISKO (SK), REK (CZ), KAKOFONIUM (Poľsko), TORPUR (Poľsko), HELTER SKATER (Poľsko), BEZLAD (Ukrajina), RIVERS RUN DRY (Maďarsko), PRACH (SK), SANGRE DE IDIOTAS (SK), TENDENCIE (SK)
LICKSPIT (CZ), IS DODELIJK (Nemecko), INCRIMINATE (SK), ARNOxDUEBEL (Nemecko), ORBÁN (CZ)

So 13.8.2022 18:00 Moldava nad Bodvou @ Imperial club
PUNKREAS (SK), DF (SK), BREAKING THE TAROT (SK), TVOI POSTOI (SK), OBSESSION (SK), ČO KOHO DO TOHO (SK)

So 13.8.2022 19:00 Trenčín @ Hasič pub PLAGÁT
DIMENZIA X (SK), VÝSTRAHA (SK), PADLA NA HLAVU (SK)

Pi 19.8.2022 Poprad @ garáže PLAGÁT
S.A.T.A.N. (Poľsko), INCRIMINATE (SK), DIKTÄT (SK), BLAMAGE (SK)

Pi 19.8.2022 19:00 Bratislava @ garáže pod Prístavným mostom PLAGÁT
SILENCE MEANS DEATH (Belgicko), SERIAL PISSERS (Belgicko), 2 MANKY HOOKERS & A RACIST DWARF (SK)

So 20.8.2022 Snina @ Fiesta
PUNKREAS (SK), TVOI POSTOI (SK)

So 20.8.2022 16:00 Svidník @ minigolf PLAGÁT
S.A.T.A.N. (Poľsko), DISTAX (SK), INCRIMINATE (SK), KATHAA (Poľsko), DRUGS (SK), MORE (SK), OLD TOMB (SK), CONSTIPATION (SK), CONCUSSA (SK)

Ne 21.8.2022 20:00 Prešov @ Wave PLAGÁT
S.A.T.A.N. (Poľsko), ZINTAER (SK)

Po 22.8.2022 19:00 Lipsko
LIDSKÉ ZDROJE (CZ), NAZI TAMPONS (SK)

Ut 23.8.2022 Košice @ Collosseum PLAGÁT
MOSCOW DEATH BRIGADE (Rusko), SISTEM ERORR (SK), BRIZOLIT (SK), TATROFKA (SK)

Ut 23.8.2022 19:00 Drážďany @ Chemiefabrik
LIDSKÉ ZDROJE (CZ), NAZI TAMPONS (SK), CYANIDE PILLS (UK)

St 24.8.2022 19:00 Hof
LIDSKÉ ZDROJE (CZ), NAZI TAMPONS (SK)

Št 25.8.2022 19:00 Praha @ Balada
LIDSKÉ ZDROJE (CZ), NAZI TAMPONS (SK)

Pi 26.8.2022 - 27.8.2022 18:00 Hostašovice @ U Zrzávky PLAGÁT
Vzdor fest:
AFRONT (Poľsko), ANTIGEN (CZ), ART//FAGS (CZ), BEAUTIFUL ROT (CZ), BEZLAD (Ukrajina), DEZINFEKCE (CZ), INFEKCJA (Poľsko), KRIMINALITÄT (CZ), KRONSTADT (CZ), LUCIFER EFEKT (CZ), NERVA (SK), PANENSKÉ PLAMENY (CZ), PROCURATOR (Poľsko), PRŮMYSLOVÁ SMRT (CZ), READ OR DIE (CZ), SAMASAPOKUSALA (CZ), SORROW (Poľsko), SEE YOU IN HELL (CZ), TRUE REASON (SK), YE.STEM (Poľsko), VSTÁVEJ DEME SPÁT (CZ)
doprovodný program na sobotu: Limity jsme my!, Káťa Brekekex, Áňa Ptáčková

Pi 26.8.2022 19:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
DAVOVÁ PSYCHÓZA (SK), TVOI POSTOI (SK)

Pi 2.9.2022 - 3.9.2022 18:00 Žilina @ Stanica Zárečie
piatok: DIMENZIA X (SK), FYASCO (SK), VLOČKA (SK), CTIB (CZ)
sobota: FVCK_KVLT (SK), MASSOLA (CZ), BLIETZKRIEG BOYS (CZ), the PUBLIC (SK), HEVER (CZ), TVOiTATKO (SK)
skate U rampa, výstava Biany Machovičovej, graffiti jam, vegan catering.

Pi 9.9.2022 20:00 Topoľčany @ BarBar PLAGÁT
CRIPPLED FOX (Maďarsko)

Ne 11.9.2022 17:00 Holubnica @ Remeselný šenk PLAGÁT
MÄKKELÄ (Fínsko / Nemecko), ZABIŤ FRANTIŠKA (SK)

Po 12.9.2022 Banská Bystrica @ Bosorka PLAGÁT
MÄKKELÄ (Fínsko / Nemecko)

Po 12.9.2022 20:00 Praha @ Balada PLAGÁT
TAUPE (UK), SURFIN´ BAZOOKA (CZ)

St 14.9.2022 19:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
ANTAGONIZERS ATL (USA)

Pi 16.9.2022 Brno @ Vegalité
TVOI POSTOI (SK), MORAL HANGOVER (CZ), ALTERCATION (CZ)

Pi 16.9.2022 20:00 Prostějov @ Družba PLAGÁT
DNO (CZ), JEŽÍŠOVI PIVO NELEJ (CZ), PERLY SVINÍM (CZ), PRISONERS OF WAR (CZ), BULLFROG (CZ)

So 17.9.2022 12:00 Praha @ Cross PLAGÁT
LOS FASTIDIOS (Taliansko), BRIGADA FLORES MAGON (Francúzsko), ROZPOR (SK), BEZLAD (UA), DISAVOIR VIVRE (CZ), THE SHIFTY GRIFTS (CZ), ACULEOS (CZ), GODOT YOUTH (CZ), KIBERA (CZ), STÁLE NIČ (CZ), OCASO (DE), LYCANTHROPHY (CZ), PRUMYSLOVÁ SMRT (CZ), EAT ME FRESH (CZ), M.A.C OF MAD (CZ), NO MORE HIROSHIMA (CZ), TVOI POSTOI (SK), ROŽAVA (CZ), MIKE X WAZOWSKI (CZ), AMOCLEN (CZ), BEKLAGA (CZ), ALTERCATION (CZ), DOBŘE MÍŘENÁ (CZ), RAVACHOL (CZ), AŽ NAPRŠÍ A USCHNE (CZ), SPECIAL X DELIVERY (CZ), MATTER TUA (CZ), SKOURGED (CZ), ZKRAT (CZ), GENERACE YPSILON (CZ)

Ne 18.9.2022 19:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
BAD BREEDING (UK), TORPUR (Poľsko), DRUGS (SK)

Št 22.9.2022 19:00 Zvolen @ Wake up PLAGÁT
SURFIN BAZOOKA (CZ)

Pi 23.9.2022 Bratislava @ garáže
DISTAX (SK), SAMORAST (SK), VLKN (SK), DIKTÄT (SK)

Pi 23.9.2022 - 24.9.2022 18:38 Prešov @ prešovský Amfík PLAGÁT
SISTEM ERORR (SK), TOY PIŠTOĽS (SK), DIMENZIA X (SK), TRUE REASON (SK), TIME TO REST (SK), DF (SK), NERVA (SK), ...

Pi 23.9.2022 20:00 Košice @ Tabačka
SURFIN BAZOOKA (CZ), ZINTAER (SK), STANDARD SOCIETY (SK)

So 24.9.2022 19:30 Nitra @ Hidepark,
the IILLS (SK), KAZOSTROJ (SK), UNDERDOSE (SK)
benefit pre VLKa
v prípade zlého počasia sa koncert presúva do Mariatchi

Ne 25.9.2022 19:30 Trnava @ Kubík PLAGÁT
JANPALACH (Ukrajina), SUPERFLAT (Ukrajina)

Št 29.9.2022 19:00 Praha @ Underdogs
TURBOHALER (Nórsko), DUASSEMICOLCHEIASINVERTIDAS (Portugalsko), PAREGORIK (CZ)

Pi 30.9.2022 Praha @ Underdogs PLAGÁT
EXTINCTION OF MANKIND (UK), INSTINCT OF SURVIVAL (Nemecko), NARCOSA (CZ), JONESTOWN (CZ)

Pi 30.9.2022 19:00 Košice @ Collosseum
AHOJ (SK), UCHAFU (SK), CAMELEON (SK)
Benefit pre Wilczyce

Pi 30.9.2022 19:00 Bratislava @ garáže pod Prístavným mostom PLAGÁT
IN OBSCURITY REVEALED (Mexiko), IZUREWARA (CZ), WINE FAULT (SK), KAZOSTROJ (SK)

Pi 30.9.2022 20:00 Vsetín @ Vesmír PLAGÁT
BAMBULKYNĚ DOBRODRUŽSTVÁ (CZ), ST. MINCER (CZ), WALTHRAKA (CZ)

So 1.10.2022 Spišská Nová Ves @ divadlo Kontra PLAGÁT
AHOJ (SK), CAMELEON (SK), HADONOS (SK)

So 1.10.2022 19:00 Bratislava @ garáže pod Prístavným mostom PLAGÁT
BAMBULKYNĚ DOBRODRUŽSTVÁ (CZ), ST. MINCER (CZ), OROS (SK)

Pi 7.10.2022 Bratislava @ garáže pod Prístavným mostom PLAGÁT
ENDFORM (Kanada), KRONSTADT (CZ), CHOROSIA (Rakúsko)

Pi 7.10.2022 18:30 Praha @ 007 PLAGÁT
CYNESS (Nemecko), WOJCZECH (Nemecko), JALANG (Austrália), NEEDFUL THINGS (CZ), PRŮMYSLOVÁ SMRT (CZ)

So 8.10.2022 Brno @ Kabinet múz PLAGÁT
CYNESS (Nemecko), WOJCZECH (Nemecko), DISTASTE (Rakúsko), SHEEVA YOGA (CZ), ORBAN (CZ), NO GOD RHETORIC (CZ)

So 8.10.2022 20:00 Banská Bystrica @ Bosorka PLAGÁT
the WILDERNESS (SK), DUŠAN VLK (SK), JAKUBYSKO (SK), BLAMAGE (SK), 2 2 MANKY HOOKERS AND A RACIST DWARF (SK)

So 8.10.2022 20:00 Bratislava @ Fuga PLAGÁT
NAČO NÁZOV (SK), JEDINÁ MOŽNOSŤ (SK), TRIBUTE TO FREEDOM (SK)

So 15.10.2022 19:00 Spálené Pořičí @ Music sklep
DELEO OMNE (CZ), SPHERES (CZ), DELUSION (CZ), COMANDER (CZ)

So 15.10.2022 19:30 Zruc nad Sazavou @ Pallasit PLAGÁT
TURTLE RAGE (Nemecko), FACEPALM NATION (Nemecko), VICIOUS THREAT (Nemecko), INTERPUNKCE (CZ), LADY GAZA (CZ), SPECIALxDELIVERY (CZ), ZRŮDNÝ ALLEN (CZ)

Pi 21.10.2022 Banská Bystrica @ Bosorka
DUŠAN VLK (SK), the WILDERNESS (SK), PROTI SRSTI (SK), ATARAXIA (SK)

Pi 21.10.2022 19:00 Malacky @ CO kryt
IMPETUS (SK), IMPULSEALER (CZ), INSISTENT (CZ), GRIDE(CZ)

Pi 21.10.2022 19:00 Bratislava @ Pink whale PLAGÁT
MORDLOCH (CZ), RATO TRISTE (CZ), FUNUS (SK), BETON (SK)

So 22.10.2022 Praha @ Chapeau rouge
CHAIN CVLT (Grécko), CIERŃ (Nemecko)

So 22.10.2022 18:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
GRIDE (CZ), INSISTENT (CZ), IMPULSEALER (CZ), THORWALD (SK)

So 22.10.2022 18:30 Praha @ Kulturní centrum Novodvorská
ROLLTREPPE (Rakúsko), SZENE PUTZN (Rakúsko), PEACE VAULTS (Rakúsko), SORGE (CZ)

So 22.10.2022 20:00 Ráztočno @ Eso PLAGÁT
DIMENZIA X (SK), BLAMAGE (SK), GODNOISE (SK), PROTI SRSTI (SK)

Ne 23.10.2022 20:00 Bardejov @ Bašta
SHY,LOW (USA), DIVIDED (Belgicko)

So 29.10.2022 Bardejov @ Bašta PLAGÁT
BLACK LIGHT (SK), STABBED (SK), TEUFEUSMAUER (SK)

So 29.10.2022 20:00 Banská Bystrica @ Bosorka PLAGÁT
POSLEDNÝ ZAMYKÁ (SK) , VEĽKOSKLAD (SK) , CLIFTONS (SK) , VÝSTRAHA (SK)

Pi 4.11.2022 19:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
BERLIN MANSON (SK) EDÚV SYN (CZ), ŽAKHELES (SK), the WILDERNESS (SK), PIPESH (SK)

So 5.11.2022 18:00 Martin @ Včelín
ZAČIATOK KONCA (SK), PIVNICA (SK), VEĽKOSKLAD (SK), FAJRONT (SK)

So 5.11.2022 20:00 Žilina @ Hájovňa PLAGÁT
BERLIN MANSON (SK), NO VIDA (CZ), PATOLE (CZ)

Št 10.11.2022 Brno @ Vegalité
DEECRACKS (Rakúsko), NAZI TAMPONS (SK), BLANK OUT (CZ)

Pi 11.11.2022 Žilina @ Hájovňa PLAGÁT
NAZI TAMPONS (SK), DAFY and the RAFTERS (SK)

So 12.11.2022 Košice @ Collosseum PLAGÁT
SAMORAST (SK), PIVNICA (SK), UCHAFU (SK)

So 12.11.2022 18:00 Spisšká Nová Ves @ Divadlo Kontra
BERLIN MANSON (SK), DISTAX (SK), MY O VLKOCH (SK), PIPESH (SK)

So 12.11.2022 19:00 Žilina @ Smer klub 77
TVOI TATKO (SK), TRI GROŠE (SK), RESEKCIA (SK)

Po 14.11.2022 Ostrava
YPERITIFF (CZ)

Ut 15.11.2022 Trnava @ Kubík
YPERITIFF (CZ)

St 16.11.2022 20:00 Bardejov @ Bašta
YPERITIFF (CZ), KURVY ČEŠI (CZ), CHOROBOPOP (CZ), CTIB (CZ)

Št 17.11.2022 Žilina @ Hájovňa PLAGÁT
IT´S EVERYONE ELSE (Slovinsko), FRAU ZWEI (CZ)

Št 17.11.2022 - 18.11.2022 19:00 Banská Bystrica @ Bosorka
štvrtok: BOX (SK), CHOROBOPOP (SK), ZNOUZECNOST (SK)
piatok: 29. AUGUST (SK), DISTAX (SK) , MATEJ MAKOVICKY (SK)

So 19.11.2022 19:00 Šurany @ Infoshop Malatesta
the PUBLIC (SK), RUINEUM (SK), KOCKA CUKRU (SK)

So 19.11.2022 19:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
JAD (Poľsko), SANGUISUGABOGG (USA), FULL OF HELL (USA)

So 19.11.2022 20:00 Frydek - Mistek @ zkušebna Art club
PLEXIS (CZ), JEDINÁ MOŽNOSŤ (SK), ČERTŮF PUNK (CZ)

Ne 20.11.2022 Olomouc
YPERITIFF (CZ)

Št 24.11.2022 19:00 Bratislava @ Veranda PLAGÁT
ASSUMPTION (Taliansko), INTO COFFIN (Nemecko), OLD TOMB (SK)

So 26.11.2022 Blatná @ Vinice PLAGÁT
FUNKCE ŠROUBU (CZ, 25 rokov), COMMODORE 64 (CZ), AUTONOÉ (CZ), PISSYCAT (CZ), UCHO (CZ), ANČA BAND (CZ)

So 26.11.2022 19:00 Martin @ Včelín PLAGÁT
AQVA SILENTIA (CZ), UHOL DOPADU (SK), RESEKCIA (SK)
+ autorská čítačka Neklan

So 26.11.2022 19:00 Námestovo @ Furmanka
ROZPOR (SK), NAZI TAMPONS (SK), KUCA-PACA (SK)

Ut 29.11.2022 19:00 Praha @ Punctum PLAGÁT
NAKED IN THE ZOO (Francúzsko / Nemecko), REK (CZ), VŠETULY{SFINX} (CZ)

Pi 2.12.2022 Polná @ Polenský klub PLAGÁT
DEATH CULTURE DEPRIVATION (CZ), DEVIANCE (CZ), PRŮMYSLOVÁ SMRT (CZ), FAÜST (CZ), NARCOSA (CZ)

Pi 2.12.2022 Žilina @ Hájovňa PLAGÁT
DISTAX (SK), DIKTÄT (SK)

Pi 2.12.2022 - 3.12.2022 Győr PLAGÁT
A Betonfest #6:
24/24 (Maďarsko), ANOTHER WAY (Maďarsko), APOPTOSIS (Maďarsko), CONTRA (Maďarsko), CORNIX (Maďarsko), DIKTÄT (SK), DISTAX (SK), ESCALATE (Maďarsko), FURUNCULUS (Maďarsko), GEAR (Maďarsko), GIPSYSS (Maďarsko), HIDEGKÚT (Maďarsko), MILLIÓ RÓZSASZÁL (Maďarsko), NORMS (Maďarsko), ORBAN (CZ), STEP ON IT (Maďarsko), STRAGE DI STATO (CZ), TETEM (Maďarsko), TISZTÁN A CÉL FELÉ (Maďarsko)
Djs: DJ Tinisellők, DJ Pénz

Pi 9.12.2022 Banská Bystrica @ Bosorka
ADACTA (SK), SEDEM MINÚT STRACHU (SK), HROBÁR (SK), RUINEUM (SK)
benefit pre VLKa

So 10.12.2022 Žilina @ Hájovňa PLAGÁT
WHORESNATION (Francúzsko), SEDEM MINÚT STRACHU (SK), RUINEUM (SK)

So 10.12.2022 19:00 Praha @ Underdogs PLAGÁT
BETON (SK), ANTISOCIAL SKILL (CZ), INTERPUNKCE (CZ)

Ne 11.12.2022 19:30 Košice @ Collosseum PLAGÁT
WHORESNATION (Francúzsko), CONSTIPATION (SK), CONSTIPATION (SK)

Pi 16.12.2022 Banská Bystrica @ Bosorka
JAKUBYSKO (SK), DEMONIC EYED (SK), RUMASKA (SK), NÄ (SK)
benefit pre azyl mačkin majer

Pi 16.12.2022 Košice @ Collosseum PLAGÁT
the BULLBOXERS (SK), NAZI TAMPONS (SK), FUKOTY (SK), OKOLO OHŇOV (SK)
+ vinyl afterpárty

Pi 16.12.2022 20:00 Bratislava @ Weranda PLAGÁT
INCRIMINATE (SK), HEVER (CZ), MAKEPEACE (CZ)

So 17.12.2022 19:00 Martin @ Včelín
DR. PAKO (SK), DPH-DK (SK), BOKOM OKOLKY (SK), NASCHVAL (SK)

Zaujalo nás:

Posledné komentáre:

26.01. 22:36 Prasiak:


Diskomiňo Pípeš nikto nič?
PIPESH (Slovensko) (predstavujeme kapelu)

17.01. 13:05 Spikey:


Dobry report ale blednú iba v Lucenci!
6.1.2023 MALERBÆ, REVERIE, ØJNE Fontanafredda @ Astro (report)

13.01. 15:13 shupo:


zaujimavy typ reportu boha tam. ani neviem, ci to bolo dobre posadene, ale hadam ste pobledli trocha.
6.1.2023 MALERBÆ, REVERIE, ØJNE Fontanafredda @ Astro (report)

10.01. 19:03 fog:


dzivy report koco. pis viacej.
6.1.2023 MALERBÆ, REVERIE, ØJNE Fontanafredda @ Astro (report)

09.01. 10:18 boiler:


ta fajne
6.1.2023 MALERBÆ, REVERIE, ØJNE Fontanafredda @ Astro (report)

09.01. 09:06 deegee:


Še ci tu nepáči ta ic sebe tam žic!
https://www.youtube.com/watch?v=i2aO3NOvXbk
6.1.2023 MALERBÆ, REVERIE, ØJNE Fontanafredda @ Astro (report)

03.01. 19:24 Mišo Štich:


Super, dúfam že to bude kasaštyk!
(novinka)

27.12. 14:26 Scheby:


my ďakujeme!
16.12.2022 HEVER, MAKEXPEACE, INCRIMINATE Bratislava @ Weranda (report)

19.11. 20:27 Limomada :


Pro mě kultovní nahrávka, v 93 jsem ji měl ve walkmanu nonstop
APATIA - Bóg, honor, ojczyzna faszyzm 12" (recenzia)

01.11. 22:02 Wrbo:


Je tvoja Dášo, nikto sa neozval :-). Ak budeš vedieť o niekom, kto pôjde okolo BB/ZV, tak sa ozvi a hodím mu/jej ju :-)
APATIA - Bóg, honor, ojczyzna faszyzm 12" (recenzia)