Pozývame:


Ne 30.6.2024
Košice @ Collosseum

WHORESNATION (FRA), ENDORPHINS LOST (USA), SUMA (SK)
... ostatné koncerty

Vyhľadávanie:


Najnovšie fotky:

NAZI TAMPONS, EGZEKUCJA, LUCIFER EFEKT, POSTEA, BODRUZAL (15.6.2024, Bardejov @ Bašta)

Najnovší rozhovor:

Čurby

Najnovší report:

ARCRA, SUKOB, KORIDOR (17.5.2024, Žilina @ Hájovňa)

Najnovšia recenzia:

GRIDE - Vyzobat CD

Najnovší cestopis:

NONCONFORMIST (Slovensko)

Najnovší článok:

Pozvánka na Riot over river 8

Naposledy naskenovaný zin:

Predčasná vzbura #7 / 2015

Naposledy preložený text:

ARTURO - Walzer

Najnovší recept:

Goody foody na cibuľke a hríboch


Koncerty v roku:
[2024] [2023] [2022] [2021] [2020] [2019] [2018] [2017] [2016] [2015] [2014] [2013] [2012] [2011] [2010] [2009] [2008] [2007] [2006] [2005]
Pridaj nový koncert!
St 3.1.2018 20:00 Banská Bystrica @ Kaktus
CALL THE COPS (Taliansko), PEXESO (SK)

Pi 12.1.2018 Ružomberok @ Panoptikum 3 €
the WILDERNESS (SK), VYDRAPENÁ BUŽÍRKA PUNK SYSTEM (SK)

Pi 12.1.2018 21:00 Liberec @ Azyl PLAGÁT
MASSOLA (CZ), PRUGELKNABE (CZ), DECULTIVATE (CZ)

So 13.1.2018 Ostrava @ Rock hill 190,- KČ PLAGÁT
the WILDERNESS (SK), VYDRAPENÁ BUŽÍRKA PUNK SYSTEM (SK), CASCABEL (SK), HWCO (CZ), WE PLAY APARÁT (CZ), BANDA (CZ)

So 13.1.2018 12:45 Košice @ Collosseum 10 €
BARIKÁDY Z POPELNIC (CZ), ODPAD (SK), PUNKREAS (SK), ILEGALITY (SK), VISION DAYS (CZ), ZPUTNIK (CZ), FUNKCE ŠROUBU (CZ), SITŇAN (SK), HASIACI PRÍSTROJ (SK), DO XICHTU (SK), SARGAZMUS (SK)

Pi 19.1.2018 20:00 Banská Bystrica @ Farhof 3 € PLAGÁT
NIČITEĽ (SK), ZOZOO (SK), RANA (SK), ĎAS (SK), SAMORAST (SK)
od 19:00 vegánska večera

Pi 19.1.2018 20:00 Trnava @ Art Klub 3 € PLAGÁT
the WILDERNESS (SK), KUNDOTKOV SYNDŔOM (SK)

So 20.1.2018 20:00 Martin @ Včelín 3 € PLAGÁT
SHEEVA YOGA (CZ), SAMORAST (SK), ZOZOO (SK), RANA (SK)

Po 22.1.2018 Košice @ Collosseum 5 € PLAGÁT
BLIND AUTHORITY (UK), DAY BY DAY (USA), MEDICATION TIME (SK), CINNAMON WIND (SK)

Ut 23.1.2018 20:00 Trenčín @ Lúč
LVMEN (CZ), TOMÁŠ PALUCHA (CZ)

St 24.1.2018 Bratislava @ Fuga
LVMEN (CZ), TOMÁŠ PALUCHA (CZ)

Št 25.1.2018 Košice @ Tabačka
LVMEN (CZ), TOMÁŠ PALUCHA (CZ)

So 27.1.2018 16:00 Bratislava @ British rock stars 6.50 € PLAGÁT
the WILDERNESS (SK), LANDLESS (SK), SUPPRESSER (SK), HOWL (CZ), HRDZAVÝ NÔŽ (SK),

So 27.1.2018 20:00 Prostějov @ Nezávislý prostor Echo
ADACTA (SK), NO GOD RHETORIC (CZ), BLIND PRIDE (CZ), ALKALMOTLANKODIK (CZ), LŽI (CZ)

So 27.1.2018 20:00 Šaľa @ Peklo 3 € PLAGÁT
the WILDERNESS (SK), COCO BONGO (SK), NAGY&BENY (SK), the AUSGEZEICHNET (SK)

Št 1.2.2018 Plzeň @ Divadlo Pod lampou PLAGÁT
the WILDERNESS (SK), POVODÍ OHŘE (CZ), JACK PRESCOTT (CZ)

Št 1.2.2018 19:00 Košice @ Collosseum 10 € predpredaj v klube / 11 € na mieste PLAGÁT
UK SUBS (UK), BRATISLAVSKÉ DIEVČATÁ (SK)

Pi 2.2.2018 Tábor @ Orion PLAGÁT
the WILDERNESS (SK), POVODÍ OHŘE (CZ), JACK PRESCOTT (CZ)

Pi 2.2.2018 19:00 Spišská Nová Ves @ Pinocchio pizza 3 € PLAGÁT
GRINDING JESUS BROTHERS (SK), DISTAX (SK), MENTAL TENSION (SK), MEDICATION TIME (SK)

Pi 2.2.2018 - 3.2.2018 20:00 Bratislava @ Fuga 14 € deň / 26 € za oba dni PLAGÁT
Streetpunk winter riot fest IV.:
INFA RIOT (UK), RED ALERT (UK), SABOTAGE STHLM (Švédsko), LA INQUISICION (Španielsko), HIGH SOCIETY (Nemecko), AGGRESSIVE (Nemecko), BOILER (Maďarsko), ROZPOR (SK)

So 3.2.2018 Praha @ Eternia PLAGÁT
the WILDERNESS (SK), POVODÍ OHŘE (CZ), JACK PRESCOTT (CZ)

So 3.2.2018 20:00 Bardejov @ Bašta 3 €
the PUBLIC (SK), MEDICATION TIME (SK), NABOSOPOSKLE (SK)

So 3.2.2018 20:00 Trnava @ Zelený kríček PLAGÁT
VEĽKÁ POTREBA (SK), NAGY&BENI (SK), MALCOLM THE HORSE (SK), MPNP (SK), OSTRAKIZMOS (CZ)

Pi 9.2.2018 20:00 Šaľa @ Peklo 3 € PLAGÁT
LIBERAL YOUTH (Maďarsko), EMPTY HALL OF FAME (CZ), METSZET (Maďarsko)

So 10.2.2018 19:00 Martin @ Včelín 4 € PLAGÁT
ILEGALITY (SK), NEKULTÚRA (SK), BOKOM OKOLKY (SK), BRMBOLCE (SK)

So 10.2.2018 20:00 Brno @ Dům pánů z Kunštátu 100,- KČ PLAGÁT
LYCANTHROPHY (CZ), NEEDFUL THINGS (CZ), HUGH PURITY (CZ), CARL GUT (CZ), ALEA IACTA EST (SK), ALIUSTERRA (CZ)

So 10.2.2018 20:00 Bardejov @ Bašta 3 € PLAGÁT
EMPTY HALL OF FAME (cz), SMALL HOURS (Rakúsko), YOUTH (Rakúsko)

So 10.2.2018 20:00 Topoľčany @ BarBar 4 € PLAGÁT
DEGRADACE (CZ), UNITY (SK), BEAUTIFUL BASTARDS (SK)

Št 15.2.2018 20:00 Bardejov @ Bašta 5 €
DOPELORD (Poľsko), FAT (SK)

Pi 16.2.2018 - 17.2.2018 Ostrava @ Barrák PLAGÁT
Guttural gore grind mafia fest #10:
LENG TCH´E (Belgicko), ANTIGAMA (Poľsko), TEETHGRINDER (Holandsko), JIG-AI (CZ), MELANCHOLY PESSIMISM (CZ), CARNAL DIAFRAGMA (CZ), PURULENT SPERMCANAL (CZ), MINCING FURY AND GUTTURAL CLAMOUR OF QUEER DECAY (CZ), BRUTALLY DECEASED (CZ), CONGENITAL ANOMALIES (CZ), ČAD (SK), SPERM OF MANKIND (SK), ACID FORCE (SK), UNBORN SUFFER (Poľsko), PSYCHONEUROSIS (Poľsko), PLANET HELL (Poľsko), VAPAHTAJA (Fínsko), VIOLENT FAILURE (Fínsko), KURVA (CZ)

Pi 16.2.2018 20:00 Prešov @ Fester 3 € PLAGÁT
the WILDERNESS (SK), C.A.C.I.B. DORTMUND (SK), SISTEM ERORR (SK)

Po 19.2.2018 Liberec @ Azyl
KRUPSKAYA (UK), VOLE (CZ), BOB (CZ)

Ut 20.2.2018 20:00 Čadca @ Acafe 6 €
KRUPSKAYA (UK), DOPELORD (Poľsko)

Št 22.2.2018 Košice @ Collosseum PLAGÁT
NAPALM DEATH (UK), CONTRASTIC (CZ), DEATHRITE (Nemecko), HUMAN HUMUS (SK)

Pi 23.2.2018 19:00 Zvolen @ DK ŽSR 7 € PLAGÁT
the WILDERNESS (SK), ŽIVÉ KVETY (SK)

Pi 23.2.2018 19:00 Lučenec @ Slimák PLAGÁT
MENTAL TENSION (SK), MEDICATION TIME (SK), FYASCO (SK)

Pi 23.2.2018 19:00 Trnava @ Kubik dobrovoľné PLAGÁT
TORPUR (Poľsko), LUTRA (SK), PASKUDA (SK)

Pi 23.2.2018 20:00 Žilina @ Stanica Záriečie
SEE YOU IN HELL (CZ), ADACTA (SK), ZOZOO (SK)

So 24.2.2018 16:00 Havlíčkův Brod @ Hala Bodus 400,- KČ PLAGÁT
PURGEN (Rusko), HIGH SOCIETY (Nemecko), ROZPOR (SK), NAČO NÁZOV (SK), RÚBANISKO (SK), N.V.Ú. (CZ), DO ŘADY! (CZ), P.S. (CZ), ČERTŮF PUNK (CZ), JUST WAR (CZ), RV-4 (CZ), ZPUTNIK (CZ), T.D.O. (CZ)

So 24.2.2018 20:00 Banská Bystrica @ Kaktus PLAGÁT
SEE YOU IN HELL (CZ), ADACTA (SK), SEDEM MINÚT STRACHU (SK), KONTRA (SK)

Ut 27.2.2018 20:00 Žilina @ Hájovňa PLAGÁT
7AM (Slovinsko), CAMELEON (SK)

St 28.2.2018 19:00 Trnava @ Kubík dobrovoľné
7AM (Slovinsko), LEMUR AUTOBUSÁROM (SK)
výstava Deso (Slovinsko)

Pi 2.3.2018 20:00 Čadca @ Acafe 5 € PLAGÁT
H.W.C.O. (CZ / SK), ADACTA (SK), VETO (CZ)
afterparty ALI

So 3.3.2018 17:00 Praha @ Dejvická Klubovna 150,- KČ PLAGÁT
UŽ JSME DOMA (CZ), THANX (CZ), CTIB (CZ), KARMA (CZ), MIŠO ŠTICH (SK), VÁCLAV MAGID (CZ), MIROSLAV OTTOMANSKÝ (CZ), E.D.A. (CZ)

So 3.3.2018 19:30 Brno @ Bajkazyl 130,- KČ
TIGERWIZARD (Rakúsko), HOWL (CZ), -273,15 (SK), DEADLY SADISCTIC EXPERIMENT (CZ)

So 3.3.2018 20:00 Čadca @ Acafé PLAGÁT
LUCIFER EFEKT (CZ), UŠTKNI (CZ), CACIB DORTMUND (SK), MR. TEDDY AND THE SIDEKICKS (SK)

So 3.3.2018 20:00 Zruč nad Sázavou @ Pallasit PLAGÁT
PRŮMYSLOVÁ SMRT (CZ), SCALP (CZ), THALIDOMIDE (CZ), CONQUESTIO (CZ)

Ne 4.3.2018 19:00 Košice @ Collosseum 12 € v klube / 14 € na mieste PLAGÁT
BOOZE GLORY (UK), UNITY (SK)

Št 8.3.2018 Košice @ Collosseum 6 €
HIEROPHANT (Taliansko), DECULTIVATE (CZ)

Pi 9.3.2018 19:00 Lučenec @ Slimák 4 € PLAGÁT
PROTEIN (Poľsko), MY O VLKOCH (SK), CINNAMON WIND (SK)

So 10.3.2018 Košice @ Collosseum 5 €
BLUESBREAKER (Ukrajina), REMINDED (Ukrajina), TOUCH (Maďarsko), PROTEIN (Poľsko), FYASCO (SK)

Ne 11.3.2018 20:30 Bratislava @ Flame 4 €
PROTEIN (Poľsko), BLACK PASSENGER (SK), COCO BONGO (SK)

Pi 16.3.2018 Trnava @ Kubík dobrovoľné PLAGÁT
MEDICATION TIME (SK), MENTAL TENSION (SK), -273.15 (SK), BLACK PASSENGER (SK), ZOZOO (SK)

Pi 16.3.2018 20:00 Velké Meziříčí @ Depo 150,- KČ PLAGÁT
ZNOUZECTNOST (CZ), BOD VARU (CZ)

So 17.3.2018 Hurbanovo @ U Aničky 3 € PLAGÁT
GENUINE JACKS (SK), SMALL TOWN LIFE (SK), the AUSGEZEICHNET (SK)

So 17.3.2018 20:00 Havličkův Brod @ Oko 150,- KČ PLAGÁT
NAŠROT (30 rokov, CZ), NONSENSE (CZ), NU PAGADI (CZ)

So 17.3.2018 20:00 Veľký Krtíš @ Marťák PLAGÁT
DÁŠA FON FĽAŠA (SK), FAJRONT (SK), P.R.D. (SK)

Ut 20.3.2018 21:00 Kolín @ bar Pod hodinama PLAGÁT
SOCIETY´S DECLINE (Švédsko), TERRORVÄLDE (Švédsko), FICKEN LEBEN (CZ)

St 21.3.2018 19:00 Bratislava @ garáže pod Prístavným mostom 4 € PLAGÁT
4 SCUMS (Rusko), BLIND RÄTTVISA (SK)

Pi 23.3.2018 19:30 Košice @ Collosseum 6 € predpredaj v klube / 8 € na mieste PLAGÁT
DAVOVÁ PSYCHÓZA (SK)

Pi 23.3.2018 20:00 Banska Bystrica @ Kaktus PLAGÁT
4SCUMS (Rusko), PROTI SRSTI (SK), HROBÁR (SK), HLAS (SK)

So 24.3.2018 Brno @ Yacht PLAGÁT
SOCIETY´S DECLINE (Švédsko), TERRORVÄLDE (Švédsko), SEE YOU IN HELL (CZ), LYCANTHROPHY (CZ), BRUNNER TODESMARSCH (CZ), HIGH PURITY (CZ), KANÁL (CZ)

So 24.3.2018 20:00 Bardejov @ Bašta 3 € PLAGÁT
KULTRA! (CZ), SAMORAST (SK)
DJ Selector conqueror
Od 18:00 pred koncertom vernisáž výstavy plagátov kolektívu Hogwash

So 24.3.2018 20:00 Bratislava @ Randal PLAGÁT
DAFY AND THE RAFTERS (SK), PARTYZÁNI (SK), GULERVÁČ (SK), HASIACI PRÍSTROJ (SK)

Po 26.3.2018 20:00 Brno @ Kabinet múz PLAGÁT
SILENT ERA (USA), I AM PENTAGON (CZ)

Št 29.3.2018 20:00 Havličkův Brod @ Oko 150,- KČ PLAGÁT
ZÁVIŠ (CZ), ŽIRAFIČKA (CZ), ILLNESS (CZ)

Pi 30.3.2018 Trnava
SHEEVA YOGA (CZ), KULMA (CZ), FLUMMOX (CZ)

Pi 30.3.2018 20:00 Šurany @ Underground pub PLAGÁT
DIS-K47 (CZ), ROZRUCH (SK), HRZAVÝ NÔŽ (SK)

So 31.3.2018 Nitra @ Mariatchi PLAGÁT
PSYCHOCANDY (CZ), SMALL TOWN LIFE (SK), the AUSGEZEICHNET (SK)

So 31.3.2018 19:00 Košice @ Collosseum 5 € PLAGÁT
SHEEVA YOGA (CZ), KRAOST (CZ), KULMA (CZ), FLUMMOX (CZ), DAERRWIN (CZ)
Od 18:00 vegánska žranica

So 31.3.2018 19:00 Praha @ Theremin 150,- KČ PLAGÁT
DISASTE (Rakúsko), LMDA (Francúzsko), ARNØ X DUEBEL (Nemecko), GODSFURY (CZ), BAMBULKYNE DOBRODRUŽSTVÁ (CZ), POSTEA (CZ), HROBOKOP (CZ)

So 31.3.2018 19:30 Brno @ Bajkazyl PLAGÁT
LAZARETH (Srbsko), SIKSA (Poľsko), POCHWALONE (Poľsko), KOLEKTIVNÍ VINA (CZ)

Po 2.4.2018 Liberec @ Azyl
KLS (Španielsko), ENCONO (Španielsko)

Po 2.4.2018 20:00 Košice @ Collosseum 6 € PLAGÁT
the DEAD PRESIDENT (Rusko)

Pi 6.4.2018 19:00 Liptovský Mikuláš @ Riders club PLAGÁT
ČAD (SK), MALIGNANT TUMOUR (CZ), ACID FORCE (SK), HUMAN HUMUS (SK)

Pi 6.4.2018 19:00 Banská Bystrica @ Bosorka 4 €
PACINO (CZ), ANNE M. CHRISTIANSEN (CZ), DNO (CZ), AENEMA (SK)

Pi 6.4.2018 19:00 Trnava @ Kubík dobrovoľné
WLVS (Rusko) , VÓLAN (Rusko)

So 7.4.2018 Košice @ Collosseum PLAGÁT
ČAD (SK), MALIGNANT TUMOUR (CZ), ACID FORCE (SK)

So 7.4.2018 Bardejov @ Bašta
PACINO (CZ), ANNE M CHRISTIANSEN (CZ), DNO (CZ)

So 7.4.2018 18:00 Liptovský Mikuláš @ Kolotočovo 3 € PLAGÁT
P.U.M. (CZ), ANGRY TRUTH (CZ), JEDINÁ MOŽNOSŤ (SK)

So 7.4.2018 20:00 Bratislava @ Kulturák 5 €
ESAZLESA (CZ), the WILDERNESS (SK)

Po 9.4.2018 19:00 Sereď @ (ex) New York 3 € PLAGÁT
ONE BURNING MATCH (Francúzsko), LUTRA (SK)

Ut 10.4.2018 20:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
ONE BURNING MATCH (Francúzsko), WAR OF AGES (USA), NABOSOPOSKLE (SK)

Ut 10.4.2018 20:00 Ostrava @ Psí kusy PLAGÁT
the PAU (Poľsko), DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

St 11.4.2018 20:00 Valašské Meziříčí @ Přístav PLAGÁT
the PAU (Poľsko), DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

Št 12.4.2018 19:00 Trnava @ Kubík dobrovoľné
SMÍCH HYEN (CZ), ŽELEZNÁ KOLÓNA (SK)
premiera You´re welcome - dokumentu o slovenskej diy skejtovej scéne

Št 12.4.2018 20:00 Modra @ Kinečko PLAGÁT
the PAU (Poľsko), DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

Pi 13.4.2018 - 14.4.2018 Brno @ Druhý pád PLAGÁT
FCKN BSTRDS (Holandsko), PURGIST (Poľsko), COMPANY FUCK (Nemecko), V0NT (CZ), ZABLOUDIL(A) (CZ), TOMÁŠ VTÍPIL (CZ), BLUES FOR THE RED SUN (CZ), LIONEL DIXIT (CZ), THE MOND (CZ), PAREGORIK (CZ), LHOSTEJNOST (CZ), USNU? (CZ), EVROPSKÁ UNIE (CZ), MNE (Írsko)

Pi 13.4.2018 Bratislava @ garáže pod Prístavným mostom PLAGÁT
ROZPOR (SK), the WILDERNESS (SK), FYASCO (SK)
benefit na United colours of football

Pi 13.4.2018 19:30 Žilina @ Hájovňa PLAGÁT
SMÍCH HYEN (CZ), the PAU (Poľsko), CTIB (CZ), HLAS (SK)

Pi 13.4.2018 20:00 Brno @ Kabinet múz 220 / 280,- KČ PLAGÁT
DOWNFALL OF GAIA (Nemecko / USA), HIGH FIGHTER (Nemecko), HEXER (Nemecko), PRESSOR (Rusko), YPRES (Rusko)

Pi 13.4.2018 20:00 Bratislava @ Kulturák PLAGÁT
UŽ JSME DOMA (CZ), VELKÁ POTREBA (SK), ANYONE (SK)

So 14.4.2018 19:30 Ružomberok @ Panoptikum PLAGÁT
the PAU (Poľsko), CTIB (CZ), DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

So 14.4.2018 20:00 Šaľa @ Peklo 4 € PLAGÁT
DR. PAKO (SK), PFA (Maďarsko), HRDZAVÝ NÓŽ (SK)

Ne 15.4.2018 20:00 Trenčín @ Lúč PLAGÁT
the PAU (Poľsko), CTIB (CZ), DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

St 18.4.2018 19:00 Bratislava @ garáže pod Prístavným mostom PLAGÁT
MATRAK ATTAKK (Belgicko), ZTRATILA SE KOČKA (Francúzsko), MRKVA/BOLKA (SK)

Pi 20.4.2018 19:30 Zvolen @ Dom kultúry ŽSR Zvolen 7 € PLAGÁT
ČAD (SK), MALIGNANT TUMOUR (CZ), ACID FORCE (SK), JAKUBYSKO (SK)

Pi 20.4.2018 20:00 Banská Bystrica @ Farhof 2 € PLAGÁT
PANČUCHY ELENY HRÍBOVEJ (SK), VELKÁ POTREBA (SK)

So 21.4.2018 Košice @ Collosseum PLAGÁT
SPS (CZ)

So 21.4.2018 Trnava
ITS EVERYONE ELSE (Slovinsko)

So 21.4.2018 19:00 Plzeň @ garáže Újezd dobrovoľný PLAGÁT
KOSY GEN (CZ), VZTEKLEC (CZ), THALIDOMIDE (CZ)
Od 17:00 benefičný beh

So 21.4.2018 20:30 Banská Štiavnica @ Spojár kafe dobrovoľné PLAGÁT
DADCARE (SK), STAY HIGH 4EVER (SK)

Po 23.4.2018 Košice @ Collosseum 13 € / 15 € PLAGÁT
MICHALE GRAVES (USA), REPTIL (Nemecko)

Po 23.4.2018 20:00 Brno @ Vegalite 100,- KČ PLAGÁT
CRISIS BENOIT (Taliansko), BRICANYL TURBUHALER (CZ), PANZER THANATRON (CZ)

Po 23.4.2018 20:00 Bratislava @ garáže pod Prístavným mostom
TOSIRO (CZ), STÁRNEŠ (CZ), ABSINTH DRIVERS (SK)

Po 23.4.2018 20:00 Bratislava @ Randal 18 € / 20 €
EXHUMED (USA), ROTTEN SOUND (Fínsko), IMPLORE (Nemecko), KILLCHAIN (SK)

Ut 24.4.2018 19:00 Trnava @ Kubík dobrovoľné
FOR DRUMMIES (Mexiko), EREMO (Taliansko)

Ut 24.4.2018 20:00 Bratislava @ Kulturák
BISHOPS GREEN (Kanada), GRADE 2 (UK), the FURIES (Španielsko)

St 25.4.2018 Poprad @ Corner
TOSIRO (CZ), STÁRNEŠ (CZ)

St 25.4.2018 19:30 Brno @ Bajkazyl PLAGÁT
KOMPLEX VINY (CZ), DEATH WISH KIDS (CZ), POISON SWEETS (CZ)

Pi 27.4.2018 19:30 Košice @ Collosseum 11 € / 13 € PLAGÁT
PETER AND THE TEST TUBE BABIES (UK), RÚBANISKO (SK / CZ)

Pi 27.4.2018 20:00 Sereď @ Kemping 3 € PLAGÁT
RODEO IDIOT ENGINE (Španielsko), JAKUBYSKO (SK), the PUBLIC (SK), -273,15 (SK)

Pi 27.4.2018 20:00 Ružomberok @ Panoptikum
VELKÁ POTREBA (SK)

So 28.4.2018 19:00 Martin @ Včelín 4 € PLAGÁT
PUNGEA (SK), HASIACI PRÍSTROJ (SK), P.R.D. (SK)

So 28.4.2018 20:00 Okrouhlička u Havl. Brodu @ chata Hubertka 100,- KČ PLAGÁT
NOVOVESKA (CZ), BRAK (CZ), ABSOLUTE ZERO (CZ), ILLNESS (CZ)

So 28.4.2018 20:00 Uherské Hradiště @ Mír 100,- KČ PLAGÁT
RÚBANISKO (SK / CZ), UŠTKNI (CZ), ALIUSTERRA (CZ), BOLEST BUDE VĚTŠÍ (CZ)

Ne 29.4.2018 20:00 Brno @ Kabinet múz PLAGÁT
NEIGHBORHOOD BRATS (USA), RÚBANISKO (SK), PRŮMYSLOVÁ SMRT (CZ)

Po 30.4.2018 Bratislava @ Fuga
NEIGHBORHOOD BRATS (USA), RÚBANISKO (SK / CZ), LUTRA (SK)

Po 30.4.2018 19:00 Brno @ Vegalité PLAGÁT
NINE ELEVEN (Francúzsko), GERANIÜM (Francúzsko), ED WARNER (Francúzsko), POTENCE (Francúzsko)

Po 30.4.2018 19:00 Brno @ Melodka 200,- KČ
HIGH PURITY (CZ), ŠKODA 120 (CZ), MALIGNANT TUMOUR (CZ), AHUMADO GRANUJO (CZ)

Po 30.4.2018 20:00 Banská Bystrica @ Kaktus PLAGÁT
CC (Chorvátsko), SISTEM ERORR (SK), KONTRA (SK)

Ut 1.5.2018 14:00 Žilina @ Hájovňa 5 €
MELUZÍNA (SK), BAKING BREAD (SK), FOREST GOLDY (CZ), DŽARAPAKALA SELEKTORZ (SK)

Št 3.5.2018 19:00 Bratislava @ garáže pod Prístavným mostom PLAGÁT
VICTIMS OF CLASSWAR (Nemecko), INDOCTRINATE (Rakúsko), RANA (SK), BESNA (SK)

Št 3.5.2018 20:00 Žilina 3 €
NIKANDER (CZ), RAW DEAL (CZ)

Pi 4.5.2018 - 5.5.2018 20:00 Věžnička u Jihlavy @ hospoda U Tadeáše PLAGÁT
Fotbal proti rasizmu 2018:
piatok: HLEDÁNÍ (CZ), VOLE (CZ), GATTACA (CZ), PTKZ: JUNGIES + RHINO GAVEL + EDOSH (CZ)
sobota: ROSA NEBEL (Rakúsko), SEVERNÍ NÁSTUPIŠTĚ (CZ), CALVERA (CZ), BETTER OFF DEAD (Francúzsko), BITPART (Francúzsko), PACINO (CZ), DAGMAR ANDRTOVÁ VOŇKOVÁ (CZ), HISSING FAUNA (CZ), PRIS (CZ), the WILDERNESS (CZ), 7/9 (CZ)
futbal, ping pong, lukostreľba, prednášky, premietania, workshopy, ...

Pi 4.5.2018 20:00 Bardejov @ Bašta
NIKANDER (CZ), RAW DEAL (CZ)

So 5.5.2018 19:00 Trnava @ Kubík dobrovoľné
NIKANDER (CZ), RAW DEAL (CZ)

So 5.5.2018 20:00 Havlíčkův Brod @ Oko 100,- KČ PLAGÁT
FVTVRE (CZ), DAERRWIN (CZ), AGGRESSIVE TYRANTS (CZ), SALAZAR (CZ)

So 5.5.2018 21:00 Sala @ Peklo free PLAGÁT
MASS\REACTION (Maďarsko), ALEA IACTA EST (SK), DAMATO (SK)

So 5.5.2018 21:00 Nitra @ Mariatchi 5 € PLAGÁT
LORD ALEX (SK), BRATISLAVSKÉ DIEVČATÁ (SK), ZHODA NÁHOD (SK)

Pi 11.5.2018 Žilina @ Stanica Zárečie PLAGÁT
BOILING POINT (10 rokov, SK), MENTAL TENSION (SK), SHEEVA YOGA (CZ), BETON (SK)

Pi 11.5.2018 Šaľa @ Peklo 3 €
SMALL HOURS (Rakúsko), HIENA (Rakúsko), the AUSGEZECHNET (SK)

Pi 11.5.2018 19:30 Bratislava @ garáže pod Prístavným mostom PLAGÁT
SEE YOU IN HELL (CZ), HOW LONG? (CZ), KRUTÁ ZIMA (SK), HROBOKOP (SK)

So 12.5.2018 17:00 Slovenská Ľupča @ Prírodný areál v Táborisku Mlynčok 10 € PLAGÁT
CATASTROFY (SK), ALIUSTERRA (CZ), DISTAX (SK), FYASCO (CZ), JAKUBYSKO (SK), SAMORAST (SK), PASKUDA (SK), COCO BONGO (SK), FAJRONT (SK), MY O VLKOCH (SK), HOPSASALA (SK), HROBÁR (SK)

So 12.5.2018 19:30 Šurany @ Underground pub 4 € PLAGÁT
GYILKOS (Maďarsko), WITCH BONE GARDEN (Maďarsko), HROBOKOP (CZ), the WILDERNESS (SK), UHOL DOPADU (SK), OLD HEROLD (SK).
Od 18:00 spoločná vege večera

So 12.5.2018 20:00 Hurbanovo @ U Aničky 3 € PLAGÁT
SITŇAN (SK), BOX (SK), HRDZAVÝ NÓŽ (SK)

So 12.5.2018 20:00 Sereď @ Kemping 3 €
BOILING POINT (10 rokov, SK), SHEEVA YOGA (CZ), DAMATO (SK), NAURU (Maďarsko)

Ut 15.5.2018 Košice @ Collosseum PLAGÁT
NO TURNING BACK (Holandsko), COLDBURN (Nemecko), WORLD EATER (Nemecko), EISBERG (Rakúsko)

Ut 15.5.2018 Košice @ Pokhoi
GREG REKUS (Kanada), DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

Pi 18.5.2018 19:00 Praha @ Modrá vopice PLAGÁT
PASKUDA (SK), JAKUBYSKO (SK), KIBERA (CZ), SEBESTŘET (CZ), GINNUNGAGAP (CZ), INTERPUNKCE(CZ), BLIND KAMF (CZ), TO BY ŠLO (CZ)

So 19.5.2018 20:00 Liberec @ Azyl PLAGÁT
JAKUBYSKO (SK), PASKUDA (SK), AMOCLEN (CZ), SEKEROMLAT (CZ), SMASHING DUMPLINGS (CZ), BUM (CZ), HOPSASALA (CZ)

So 19.5.2018 20:00 Prostějov @ Echo PLAGÁT
FACAN (CZ), URBURA (CZ), RODINA (CZ), NAKOPALYPSA (CZ), CONTINUA RECTO (CZ)

So 19.5.2018 20:00 Žilina @ 12 opíc 3 € PLAGÁT
NOTA EKRAZIT (SK), JEDINÁ MOŽNOSŤ (SK), NSU (SK), HLAS (SK)

Ne 20.5.2018 Košice @ Collosseum
WORST (Brazília), ALWAYS WAR (Švédsko), OWE YOU NOTHING (Rakúsko)
ZRUŠENÉ

St 23.5.2018 Košice @ Collosseum
TOTAL CHAOS (USA)

Pi 25.5.2018 - 26.5.2018 Praha @ Modrá vopice PLAGÁT
FEAR FEST 2018:
ASOCIAL (Švédsko), PARASIT (Švédsko), URSUT (Švédsko), APPÄRATUS (Malajzia), ADRESTIA (Švédsko), MYTERI (Švédsko), VOIDFILLER (Švédsko), DISTRESS (Rusko), VISIONS OF WAR (Belgicko), EARTH CRUST DISPLACEMENT (Nemecko), SVART UT (Nemecko), MÖRKHIMMEL (CZ), KRUTÁ ZIMA (SK), BARBAR (SK), FEAR OF EXTINCTION (CZ), GRÄNSLANDET (Švédsko), ...

Pi 25.5.2018 - 26.5.2018 Olomouc @ SF mini PLAGÁT
3. diy zine fest:
piatok: I AM PENTAGON (CZ), PRŮMYSLOVÁ SMRT (CZ), -273.15 (SK)
sobota: Od 14:00 panelová diskusia na tému týkajúcu sa zinov
DAYLIGHT ROBBERY (CZ), CHOROBOPOP (CZ), V0NT (CZ), HLEDÁNÍ (CZ), FLANEL MADE (CZ)

Pi 25.5.2018 19:00 Trnava @ Kubík dobrovoľné PLAGÁT
the WILDERNESS (SK), VBPS (SK), NAGY&BENI (SK), OUR STORIES (SK)

So 26.5.2018 17:00 Banska Bystrica @ Kaktus 5 € PLAGÁT
DIMENZIA X (SK), ROZPOR (SK), DR. PAKO (SK), MR. TEDDY AND THE SIDEKICKS (SK), FAJRONT (SK), KAZOSTROJ (SK), NASCHVÁL (SK), DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

So 26.5.2018 20:00 Trenčín @ Stejdž 5 €
the WILDERNESS (SK), VYDRAPENÁ BUŽÍRKA PUNK SYSTEM (SK), MENTAL TENSION (SK)

Po 28.5.2018 20:00 Žilina @ Hájovňa 4 € PLAGÁT
SEINE (Chorvátsko), DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

Št 31.5.2018 Trnava @ Kubík
NANA (Taliansko)

Pi 1.6.2018 - 2.6.2018 Záježová @ Kultúrny dom PLAGÁT
Akustický Hodoštiak:
DÁŠA FON FĽAŠA (SK), CTIB (CZ), HLEDÁNÍ (CZ), OI OI PIRATOI (CZ), NANA (Taliansko), HELEMESE UNPLUGGED (CZ), MONA UND HUMMEL (Rakúsko), CASCABEL (SK), N3O (SK), MELUZÍNA (SK), SAMČO BRAT DÁŽĎOVIEK (SK), MIŠO ŠTICH (SK), YAP SNOW (Poľsko), WANDEREROVE SEGRY (SK), BELTZA GORRIA (CZ), FAJRONT (SK), JOZEF ŽEMĽA (SK)
+ radikálne vyšívanie Kundy crew, prednášky, afterpárty ...

Pi 1.6.2018 20:00 Vsetín @ T klub 80,- / 100,- KČ PLAGÁT
KULTRA! (CZ), C.A.C.I.B. DORTMUND (SK)

So 2.6.2018 Liberec @ Azyl PLAGÁT
FREAKNATION (Španielsko), BOB (CZ), BEZEJMÉNA (CZ)

So 2.6.2018 19:00 Vranov nad Topľou @ Barónka PLAGÁT
RISPOSTA (CZ), SYSTEMIC DAMAGE (SK), CONCUSSA (SK)

Ne 3.6.2018 Košice @ Collosseum 12 € / 14 € PLAGÁT
TWITCHING TONGUES (USA), VEIN (USA), FYASCO (SK)

Po 4.6.2018 Bratislava @ Fuga 10 € / 12 € PLAGÁT
WIEGEDOOD (Belgicko), BETON (SK)

Pi 8.6.2018 - 9.6.2018 Zruč nad Sázavou @ Pallasit 2 dni 300,- KČ PLAGÁT
Pallasit fest:
SABOT NOIR (Nemecko), ROTTEN SHOCK (Nemecko), the PRIM (Nemecko), MOLE (Nemecko), NEEDFUL THINGS (CZ), GINNUNGAGAP (CZ), CASA DE LUNA (CZ), ASO-NAGA (CZ), LOCURA (CZ), AGGRESSIVE TYRANTS (CZ), DEATH WISH KIDS (CZ), SVÍZEL (CZ), LŽI (CZ), KOMPLEX VINY (CZ), JOHNY FOXTER (CZ), INTERPUNKCE (CZ), VZTEKLEC (CZ), MORAL HANGOVER (CZ), TENDENCIE (SK), RV4 (CZ)

So 9.6.2018 20:00 Žilina @ Hájovňa PLAGÁT
KÝBEL MAČIEK (SK), VEĽKÁ POTREBA (SK)

Ne 10.6.2018 18:00 Spišská Nová Ves @ ZáZeMie 3 € PLAGÁT
PLUM GREEN (Austrália), the KOWAI CHICKS (SK)

St 13.6.2018 19:00 Lučenec @ Slimák PLAGÁT
FUCK IT I QUIT (USA), KONTRA (SK)

Pi 15.6.2018 19:00 Bratislava @ garáže pod Prístavným mostom 3 € PLAGÁT
ZEA (Holandsko), MIŠO ŠTICH (SK), HRB/BOL (SK), VEĽKÁ POTREBA (SK)

So 16.6.2018 Púchov @ Piváreň 6 5 € PLAGÁT
ADACTA (SK), LUTRA (SK), TENDENCIE (SK), S.N.T! (SK)

So 16.6.2018 14:00 Čermná u Sušice @ areál Boudy
MÄKKELÄ (Nemecko), MASSOLA (CZ), THALIDOMIDE (CZ), DÁŠA FON FĽAŠA (SK), LAHAR (CZ), SHEEVA YOGA (CZ), DRUTTY (CZ), ASMODEUS (CZ)

So 16.6.2018 21:00 Nitra @ Mariatchi 10 € PLAGÁT
RUDE PRIDE (Španielsko), CENZÚRA (SK)

Ne 17.6.2018 18:00 Spišská Nová Ves @ ZáZeMie 3 € PLAGÁT
MÄKKELÄ (Fínsko), DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

Po 18.6.2018 20:00 Brno @ Bajkazyl 120,- KČ
SETSUKO (Švédsko), PRESCRIPTIONDEATH (Švédsko), HIGH PURITY (CZ)

St 20.6.2018 20:30 Bratislava @ garáže pod Prístavným mostom 5 €
HILL DUNES (USA), TOMÁŠ PALUCHA (CZ)

Pi 22.6.2018 - 23.6.2018 Meziříčko @ Skalákův mlýn PLAGÁT
GOLDEN ORIOLE (Nórsko), BRUTAL BLUES (Nórsko), RICARDA COMETA (Argentína), LÉCHE MOI (Francúzsko), NIKANDER (CZ), POVODÍ OHŘE (CZ), ZABLOUDIL-A (CZ), PACINO (CZ), TOSIRO (CZ), FRISK (CZ), OBERKORPERFREI (CZ), BAHNHOFFREUNDSCHAFT (CZ), MADEBYTHEFIRE (CZ), DECEASED SQUIRREL ON THE PHONE (CZ), SÝČEK (CZ)
DJs: KALIMANKOU DENKOU (ex NÁRUČ ASTER), SVĚCENÍ NOVÉ VARNY

So 23.6.2018 13:00 Liptovský Mikuláš @ Kolotočovo 5 € PLAGÁT
DIMENZIA X (SK), PUNKREAS (SK), NEKULTÚRA (SK), BRMBOLCE (SK), UNITY (SK), TRIX (SK), NE(V)HODNÉ LOUTKY (CZ), LUPARA (CZ), MAN OF THE EAST (SK), DROWNING CHARON (SK)
benefit pre útulok Očami psa

So 23.6.2018 20:00 Brno @ Bajkazyl 130,- KČ PLAGÁT
AVALANCHE (Rakúsko), BAD ASCENT (Rakúsko), FYASCO (SK), HEVER (CZ)

Ne 24.6.2018 19:00 Košice @ Collosseum 11 € / 13 € PLAGÁT
CHELSEA (UK), DISIDENT (SK)

Ut 26.6.2018 20:00 Plzeň @ Pohoda dobrovoľný PLAGÁT
BAESTIEN (CZ), ORPHANAGE NAMED EARTH (Poľsko)

Pi 29.6.2018 20:00 Vsetín @ Vesmír 250,- KČ
SUBHUMANS (UK), OBSCENE REVENGE (Taliansko), ZEMĚŽLUČ (CZ)

Pi 29.6.2018 20:00 Brno @ Kabinet múz PLAGÁT
THE WAR GOES ON (Dánsko), BARAKA FACE JUNTA (Poľsko), INNOXIA CORPORA (CZ)

So 30.6.2018 19:00 Orlová @ Futra 100,- KČ PLAGÁT
SKINPIN (Austrália), the PUBLIC (SK), the MISOGYNIST (CZ)
Od 18:00 vegan večera

So 30.6.2018 20:00 Trenčín @ Lúč 10 € PLAGÁT
the ANALOGS (Poľsko), the CHANCERS (UK / CZ), NEW VILLAGE GANG (SK), C.A.C.I.B DORTMUND (SK)

Ne 1.7.2018 20:00 Žilina @ Hájovňa PLAGÁT
SKINPIN (Austrália), PROTI SRSTI (SK)

Pi 6.7.2018 - 7.7.2018 Duchonka @ malá pláž 17 € PLAGÁT
EXTIP (SK), FROM OUR HANDS (SK), EDITOR (SK), ILEGALITY (SK), ZAČIATOK KONCA (SK), BARRICADE (CZ), MERESIEW (CZ), TRUE REASON (SK), HEAD2DOWN (SK), HAPPY COCKS (SK), ...

Pi 6.7.2018 19:00 Banská Bystrica @ Farhof 3 € PLAGÁT
MYCOP (CZ), DAMATO (SK), CAMELEON (SK)
Od 19:00 spoločná vegánska večera

Pi 6.7.2018 19:00 Košice @ Collosseum 3 € PLAGÁT
NABOSOPOSKLE (SK), DÁŠA FON RÚBANISKO (SK), #POKORA (SK)

Ut 10.7.2018 Čadca @ Acafé
TOOLS OF THE TRADE (Malajzia), the DITCHRUNNERS (USA)

Ut 10.7.2018 20:00 Žilina @ Hájovňa 5 € PLAGÁT
HANAKUSO (Japonsko), INUKAZE (Japonsko), SAMOTÁR (SK)

Ut 10.7.2018 21:00 Nitra @ Mariatchi 10 € PLAGÁT
ADOLESCENTS (SK), the WILDERNESS (SK)
ZRUŠENÉ!

St 11.7.2018 19:00 Lovčica - Trubín @ Pohoda pub 4 € PLAGÁT
HANAKUSO (Japonsko), INUKAZE (Japonsko), DÁŠA FON FĽAŠA (SK), ONE MAN ŠTRK (SK)

Pi 13.7.2018 - 14.7.2018 Sklabiňa @ Strelnica piatok 7 € / sobota 10 € / piatok + sobota 15 €
Opičí bál:
KOVAA RASVAA (Fínsko), RABIES (CZ), CTIB (CZ), KULLERVO (CZ), MASSOLA (CZ), HIBAKUSHA (CZ), ARALKUM (CZ), DROM (CZ), VOLE (CZ), PTAKZ (CZ), MY O VLKOCH (SK), CONCUSSA (SK), MIŠO ŠTICH (SK), COCO BONGO (SK), HUMAN HUMUS (SK), KOSY GEN (CZ), CAMELEON (SK), LŽI (CZ), SVÍZEL (CZ), the BLOTS (SK), RÚBANISKO (SK)
afterpárty: DENISA & STRAPATÝ (SK)

So 14.7.2018 Čadca @ Acafé
DAWN RAY´D (UK), UNYIELDING LOVE (UK)

Ne 15.7.2018 Bratislava @ garáže pod Prístavným mostom PLAGÁT
UNYIELDING LOVE (UK), DAWN RAY´D (UK), RIGHT TO KILL (SK)

Ne 15.7.2018 19:00 Trnava @ Kubík dobrovoľný
VOLE (CZ), PTAKZ (CZ), JEŽIŠOVI PIVO NELEJ (SK), #POKORA (SK)

Po 16.7.2018 Čadca @ Acafé
CLOWNS (Austrália), the PUBLIC (SK)

Po 16.7.2018 19:00 Nitra @ Mariatchi 5 € PLAGÁT
DEMERIT (Čína), LUTRA (SK)

Ut 17.7.2018 19:00 Bratislava @ garáže pod Prístavným mostom PLAGÁT
DEMERIT (Čína), -273.15 (SK)

St 18.7.2018 - 22.7.2018 Trutnov @ Bojiště PLAGÁT
Obscene extreme 2018:
ABORTION (SK), ACIDEZ (Mexiko), AFGRUND (Švédsko), AGATHOCLES (Belgicko), AGROTÓXICO (Brazília), ANTIGOD (CZ), ARMAGEDOM (Brazília), ASOCIAL (Švédsko), ASPHYX (Holandsko), AXIS OF DESPAIR (Švédsko), BASEMENT TORTURE KILLINGS (UK), BENIGHTED (Francúzsko), BIO CRISIS (Mexiko), BIRDFLESH (Švédsko), BRAINWASH (Taliansko), BRUCEXCAMPBELL (USA), BUT (CZ), BUTCHER ABC (Japonsko), COCK AND BALL TORTURE (Nemecko), CONVULSIONS (Španielsko), CORPSESSED (Fínsko), CRIPPLE BASTARDS (Taliansko), ČAD (SK), DAYGLO ABORTIONS (Kanada), DEFLORACE (CZ), DEPARTMENT OF CORRECTION (Francúzsko), DESECRATION (UK), DISFIGURED CORPSE (CZ), DOBYTČÍ MOR (CZ), ENTRAILS MASSACRE (Nemecko), EXHUMED (USA), EXPURGO (Brazília), F.U.B.A.R. (Holandsko), FLAGITIOUS (Japonsko), FLESHLESS (CZ), FORCA MACABRA (Brazília), GENERAL SURGERY (Švédsko), GOD MOTHER (Švédsko), GOLERS (Kanada), GRUESOME (USA), GRUESOME STUFF RELISH (Španielsko), GUTALAX (CZ), HAEMORRHAGE (Španielsko), CHEPANG (Nepál), INGROWING (CZ), INHUMATE (Francúzsko), ISACAARUM (CZ), JACK (Maďarsko), KOVAA RASVAA (Fínsko), KRAANIUM (Nórsko), LE SCRAWL (Nemecko), LICH KING (USA), LOBOTOMIA (Brazília), MALIGNANT TUMOUR (CZ), MELANCHOLY PESSIMISM (CZ), METH LEPPARD (Austrália), MOB 47 (Švédsko), NAPALM DEATH (UK), NASHGUL (Španielsko), NEEDFUL THINGS (CZ), ONANIZER (CZ), ORGAN DEALER (USA), OXIDISED RAZOR (Mexiko), POWERXCHUCK (Austrália), RATTUS (Fínsko), ROTTEN SOUND (Fínsko), SELF DECONSTRUCTION (Japonsko), SHAMPOON KILLER (CZ), SOLSTICE (USA), SQUASH BOWELS (Poľsko), SUFFOCATION (USA), THANATOLOGY (Mexiko), TOOLS OF THE TRADE (Malajzia), TORTHARRY (CZ), TWISTED TRUTH (CZ), ULTRA-VIOLENCE (Taliansko), UNDERGANG (Dánsko), VULVODYNIA (JAR), WOLFHOUR (Švédsko), WORMROT (Singapur)

St 18.7.2018 20:00 Košice @ Úsmev 3 € PLAGÁT
JOHNNY NÁSILNÍK (CZ), MY O VLKOCH (SK), KONIAR (SK)

Pi 20.7.2018 Poprad @ Na garážach PLAGÁT
SHALLOV (SK), DÁŠA FON FĽAŠA (SK), the WILDERNESS (SK)

So 21.7.2018 - 22.7.2018 Trnava @ Kubík dobrovoľný
Zine fest vol. 1:
sobota: NABOSOPOSKLE (SK), RANA (SK), SHALLOV (SK)
Od 15:00 do 19:00 prezentácia zinov, prednášky, diskusia
nedeľa: DÁŠA FON RÚBANISKO (SK), SEDEM MINÚT STRACHU (SK), MÄLAD (Ukrajina), SETE STAR SEPT (Japonsko), TRANSHUNTER (Macedónsko)
Od 15:00 do 19:00 prezentácia zinov, prednášky, diskusia ...

St 25.7.2018 Trnava @ Archa PLAGÁT
SPEED!! NOISE!! HELL!! (Japonsko)

Št 26.7.2018 Čadca @ Acafé
HEXIS (Dánsko), WOES (Dánsko)

Št 26.7.2018 Brno
DAYS N DAZE (USA), WE THE HEATHENS (USA), FAJRONT (SK), SEVERNÍ NÁSTUPIŠTĚ (CZ)

Pi 27.7.2018 Sereď @ Kemping PLAGÁT
DAYS N DAZE (USA), WE THE HEATHENS (USA), FAJRONT (SK)

So 28.7.2018 Valašské Meziříčí @ Přístav
UŠTKNI (CZ), KULTRA! (CZ), LUCIFER EFEKT (CZ), CHOROBOPOP (CZ), TELESA OHNEPAL (CZ), THANX (CZ)

So 4.8.2018 15:00 Jihlava @ Pohoda 250,- KČ PLAGÁT
PRŮMYSLOVÁ SMRT (15 rokov, CZ), GODOT YOUTH (CZ), CARL GUT (CZ), KÜLMA (CZ), MC BROKO (Rakúsko), KAOSQUAD (CZ), STOLEN LIVES (CZ), VLNĚNA (CZ), JOHNY FOXTER (CZ), BLIND RÄTTVISA (SK)

Ne 5.8.2018 Bratislava @ Kulturák 7 € PLAGÁT
ACIDEZ (Mexiko), RIGHT TO KILL (SK)

Št 9.8.2018 Bratislava @ garáže pod Prístavným mostom PLAGÁT
LOMA PRIETA (USA), FOREST HUM (Rusko), JOHNY FOXTER (CZ), SHALLOV (SK)

Pi 10.8.2018 - 12.8.2018 Sereď @ Kemping 15 jeden deň / 20 € dva dni PLAGÁT
Ffud fest:
HEXIS (Dánsko), the ARSON PROJECT (Švédsko), NIBOOWIN (USA), JOLLIETE (Mexiko), FOREST HUM (Rusko), the TRUTH (Srbsko), OBSCENE REVENGE (UK / Taliansko), RULES (Chorvátsko), HUMAN HOST BODY (Slovinsko), PAKT (Slovinsko), GIPSY SS (Maďarsko), SHEEVA YOGA (CZ), RUTKA LASKIER (CZ), JAKUBYSKO (SK), SYSTEMIC DAMAGE (SK), ALEA IACTA EST (SK), FYASCO (SK), SHALLOV (SK), TENDENCIE (SK), SUMA (SK), PRACH (SK), DAMATO (SK)
afterpárty: TrsniSi!, Diskoteror soundSystem
akustické triezvenie: ZRCADLO SRDCA (SK), FAJRONT (SK)
prednášky, workshopy, chilli contest, súťaž v pretáčaní kazety, vegan food, distrá, ...

Ut 14.8.2018 Bratislava @ Kulturák
DEEZ NUTS (Austrália), COUNTERPARTS (Kanada)

So 18.8.2018 15:00 Námestovo @ nábrežie Oravskej priehrady free PLAGÁT
TRI GROŠE (SK), VLASTNÝ NÁZOR (SK), VIFONERS (SK), the BLOTS (SK), KUCA-PACA (SK), SHROT (SK), CAT´S POP (SK), VESELÁ FARMA (SK)

So 18.8.2018 17:00 Zemplínska Šírava @ bufet Ideál dobrovoľné PLAGÁT
DÁTUM VÝROBY (SK), SARGAZMUS (SK), KSS (SK), ANGRY DOLPHINS (SK), 50% PANNA (SK), SKRYTÝ VÝZNAM (SK)

So 18.8.2018 18:00 Bórsky Sv. Jur @ Tomky dobrovoľné
DASA FON FLASA (SK), BETON (SK), LUTRA (SK), DAMATO (SK), STAMPFEN (SK), BAND OF FICTION (SK), BLIND RATTVISA (SK)

Ne 19.8.2018 Bratislava @ T3 PLAGÁT
PAURA (Brazília), PROTI SRSTI (SK), ZOZOO (SK)

Ne 19.8.2018 Poprad @ Na garážach PLAGÁT
IL (Rusko), SADO ZORA (Macedónsko), POTHRATOR (SK)

Ne 19.8.2018 18:00 Spišská Nová Ves @ ZáZeMie 4 € PLAGÁT
ACCIDENT INSTANTANÉ (Francúzsko), WOLF (Francúzsko), DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

St 22.8.2018 20:00 Žilina @ Nová synagóga 6 € PLAGÁT
SANGRE DE MUERDAGO (Španielsko), JULINKO (Taliansko)

Št 23.8.2018 19:00 Praha @ Náš klub PLAGÁT
AUTOBONECO+< (Brazília), RG NOISE CITY (Brazília), THEREMINOVÉ KVARTETO (CZ)

Št 23.8.2018 19:00 Bratislava @ Cyklo kuchyňa dobrovoľné PLAGÁT
the WILDERNESS (SK), NAGY & BENI (SK), TUSCOMA (Nový Zéland), TON TRON (CZ)

Št 23.8.2018 20:00 Trnava @ Kubík dobrovoľný
JULINKO (Taliansko), KRUHY (CZ)

So 25.8.2018 Banska Štiavnica @ Tabaková továreň 15 € PLAGÁT
SEDEM MINÚT STRACHU (SK), FYASCO (SK), ACID FORCE (SK), I AM PENTAGON (CZ), JAKUBYSKO (SK), DISTAX (SK), DADCARE (SK), RANA (SK), BETON (SK), RÚBANISKO (SK), ADACTA (SK), the WILDERNESS (SK), HROBÁR (SK), PRACH (SK)
benefit pre OZ Túlavá labka

Po 27.8.2018 21:00 Liberec @ Azyl PLAGÁT
TRIGGER (Nemecko), TRANSIENT (USA), KLINGER (CZ)

Ut 28.8.2018 Košice @ Collosseum 15 € / 17 € / 19 € PLAGÁT
MADBALL (USA), RISK IT! (Nemecko)

Ut 28.8.2018 19:30 Banská Bystrica @ Kaktus PLAGÁT
ZRADA (Ukrajina), PROTI SRSTI (SK), CONCUSSA (SK), DADCARE (SK)

Ut 28.8.2018 20:00 Žilina @ Hájovňa PLAGÁT
BLUEINTHEFACE (Fínsko), PASTEL DE MIOLOS (Brazília), OZZMOND (Fínsko)

Pi 31.8.2018 Vigľaš @ Čítareň pub PLAGÁT
PTAKZ (CZ), FAJRONT (SK), DÁŠA FON FĽAŠA (SK)
after vinyl párty

ZRUŠENÉ!

Pi 31.8.2018 - 1.9.2018 Trebišov @ Sunnyho ranč
Skapal pes fest 2018:
CF98 (Poľsko), PARNEPAR (Chorvátsko), PTAKZ (CZ), the WILDERNESS (SK), VYDRAPENÁ BUŽÍRKA PUNK SYSTEM (SK), VELKÁ POTREBA (SK), FAT (SK), NABOSOPOSKLE (SK), #POKORA (SK), KONIAR (SK), OHEŇ 2 (SK), ...

Ne 2.9.2018 19:00 Plzeň @ Pohoda 150,- KČ PLAGÁT
SECT MARK (Taliansko), DZORNATA (Slovinsko), VZTEKLEC (CZ)

St 5.9.2018 20:00 Žilina @ Hájovňa PLAGÁT
HEVER (CZ), -273.15 (SK), CAMELEON (SK)

Št 6.9.2018 Čadca @ Acafé
TRASHCAT (UK), NOTABENE (SK)

Št 6.9.2018 20:00 Košice @ Collosseum 3 € PLAGÁT
-273,15 (SK), HEVER (CZ), MACHANKA (SK)

Št 6.9.2018 21:00 Bratislava @ Fuga PLAGÁT
PRIMITIVE MAN (USA), 16 (USA), KRAGROWARGKOMN (SK)

Pi 7.9.2018 19:00 Lučenec @ Slimák PLAGÁT
BOAK (UK), GHETTO (Francúzsko), -273.15 (SK), HEVER (CZ)

So 8.9.2018 Vranov nad Topľou @ Barónka PLAGÁT
the PUBLIC (SK), JAUBYSKO (SK), FAT (SK)

So 8.9.2018 17:30 Stříbrná Skalice @ Na Marjánce 180,- KČ PLAGÁT
SEE YOU IN HELL (CZ), LYCANTHROPHY (CZ), NEEDFULL THINGS (CZ), ASO NAGA (CZ), KUNTA KINTE (CZ), HNUS UMÍRAJÍCÍ (CZ), LEVÁK BOB (CZ), ROTTING BEETROOT (CZ), SOCIAL CRISIS (Poľsko)

So 8.9.2018 19:00 Praha @ Underdogs 200,- KČ PLAGÁT
HORROR VACUI (Taliansko), the BELLICOSE MINDS (USA), HROBOKOP (CZ), UNCLE GRASHAS FLYING CIRCUS (CZ)
afterparty: Djane Aisling

So 8.9.2018 20:00 Šaľa @ Peklo klub 3 € PLAGÁT
HEVER (CZ) -273.15 (SK), NAGY&BENI (SK)
benefit pre Alternativni centar za kulturu a aktivizam, Kraljevo

Ne 9.9.2018 20:00 Košice @ Collosseum 8 € / 10 € PLAGÁT
BLATOIDEA (UK)

Ne 9.9.2018 21:00 Liberec @ Azyl PLAGÁT
BOAK (UK), DECULTIVATE (CZ), GHETTO (Francúzsko), ÖSTRA TORN (Izrael)

Pi 14.9.2018 19:00 Košice @ Collosseum 3 € PLAGÁT
MITE DE CEMITIÉRE (Maďarsko), COCO BONGO (SK), DVERE (SK)

So 15.9.2018 Ostrava @ Provoz Hlubina PLAGÁT
CARL GUT (CZ), PRŮMYSLOVÁ SMRT (CZ), INNOXIA CORPORA (CZ), SEDEM MINÚT STRACHU (SK), CONTROLLED EXISTENCE (CZ), KULMA (CZ), PRÜGELKNABE (CZ)

So 15.9.2018 Zvolen @ Skatepark free PLAGÁT
-273.15 (SK), HROBÁR (SK), JAKUBYSKO (SK), FYASCO (SK).

St 19.9.2018 20:00 Brno @ Kabinet múz PLAGÁT
FOTOCRIME (USA), BLEAKNESS (Francúzsko)

St 19.9.2018 20:00 Žilina @ Hájovňa PLAGÁT
MEDICINE NOOSE (Nemecko), SPEWN (Macedónsko), BESNÉ PSISKO (SK)

Št 20.9.2018 20:30 Bratislava @ Fuga 6 € PLAGÁT
FOTOCRIME (USA), BLEAKNESS (Francúzsko), DROM (CZ)

Pi 21.9.2018 20:00 Púchov @ Podivný barón PLAGÁT
CTIB (CZ), DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

So 22.9.2018 Košice @ Collosseum 5 € PLAGÁT
CATASTROFY (SK), ČAD (SK), SURGERY (SK), BLACK LIGHT (SK)

So 22.9.2018 20:00 Piešťany @ Lajfky v Edene PLAGÁT
CTIB (CZ), DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

Ut 25.9.2018 Poprad @ Garáže PLAGÁT
... IS DODELIJK (Nemecko), GRAM (Nemecko)

St 26.9.2018 19:00 Lučenec @ Slimák PLAGÁT
GRAM (Nemecko), ... IS DODELIJK (Nemecko)

Št 27.9.2018 Znojmo @ Gogo PLAGÁT
BAESTIEN (CZ), RANA (SK), GREYBOWNES (CZ)

Pi 28.9.2018 Brno
PRŮMYSLOVÁ SMRT (CZ), JACK (Maďarsko)

Pi 28.9.2018 Trnava @ Kubík PLAGÁT
BAESTIEN (CZ), RANA (SK), GREYBOWNES (CZ)

Pi 28.9.2018 Nitra @ Mariatchi 4 € PLAGÁT
GYILKOS (Maďarsko), WITCH BONE GARDEN (Maďarsko), JÓB (SK)

Pi 28.9.2018 20:00 Bratislava @ Kulturák 10 €
the WILDERNESS (SK), VYDRAPENÁ BUŽÍRKA PUNK SYSTEM (SK), SATÉNOVÉ RUKY (SK)

So 29.9.2018 Plzeň
PRŮMYSLOVÁ SMRT (CZ), JACK (Maďarsko)

So 29.9.2018 20:00 Brno @ Kabinet múz 150,- KČ PLAGÁT
BALACLAVA (CZ), SAME RIVER TWICE (CZ), LOOSERS (CZ)

So 29.9.2018 20:00 Uherské Hradiště @ Mír 100,- KČ PLAGÁT
KULTRA! (CZ), KULLERVO (CZ), DUKES OF VATTENHAL (CZ), PLUM DUMPLINGS (CZ)

So 29.9.2018 20:00 Žilina @ Hájovňa PLAGÁT
BAESTIEN (CZ), RANA (SK), the WILDERNESS (SK)

Po 1.10.2018 20:00 Brno @ Kabinet múz 160 / 200 Kč PLAGÁT
PETROL GIRLS (UK), PART CHIMP (UK)

Po 1.10.2018 20:00 Ostrava @ Jeden tag
SWEATSHOP BOYS (Izrael), PRACH (SK)

Ut 2.10.2018 20:00 Sereď @ New York PLAGÁT
SWEATSHOP BOYS (Izrael), COCO BONGO (SK)

Ut 2.10.2018 20:00 Bratislava @ Flame bar 4 €
PETROL GIRLS (UK)

Pi 5.10.2018 Bratislava @ Kulturák
MACGYVER (CZ), JAKUBYSKO (SK), MUNÍCIA (SK), PRACH (SK), HROBÁR (SK)

Pi 5.10.2018 21:00 Nitra @ Mariatchi 5 € PLAGÁT
SENTIENT HORROR (USA), CARNAL TOMB (Nemecko), BETON (SK)

So 6.10.2018 Púchov @ Piváreň 6 4 € PLAGÁT
DISTAX (SK), RANA (SK), PRACH (SK), POSLEDNÝ ZAMYKÁ (SK)

So 6.10.2018 19:00 Košice @ Colloseum 3 € PLAGÁT
the WILDERNESS (SK), POVODÍ OHŘE (CZ)

So 6.10.2018 20 00 Šurany @ Underground pub 4 €
ADACTA (SK), DIS-K47 (CZ), ROZRUCH (CZ), STERCORE (SK), HRDZAVÝ NÔŽ (SK)

Ne 7.10.2018 Trnava @ Kubík
POVODÍ OHŘE (CZ), VOJDI (SK), DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

Po 8.10.2018 19:00 Košice @ Collosseum 4 €
BOOTBLACKS (USA), LIVING TEMPLES (Nemecko)

Št 11.10.2018 Praha @ café Na půl cesty dobrovoľný PLAGÁT
DEATH WISH KIDS (CZ), SLAVERY (CZ), KUNTA KINTE (CZ)
benefit na psí útulok v Modřanech

Pi 12.10.2018 Banská Bystrica @ Kaktus PLAGÁT
ZEMĚŽLUČ (CZ), ILEGALITY (SK), PIVNICA (SK), the WILDERNESS (SK), FAJRONT (SK)

Pi 12.10.2018 - 13.10.2018 Praha @ Underdogs PLAGÁT
Pravěk fest VII:
ALTAR DE FEY (USA), CALF (Grécko), LORDS OF THE HIGH ONES (Nemecko), FCKN BSTRDS (Holandsko), RØST (Rakúsko), CHAMBER (Nemecko), FEEDBACKER (Bulharsko), SPOTS (CZ), XINDL (Rakúsko), MEMERO (Nemecko), NĚMÁ BARIKÁDA (CZ), VAVA (Ukrajina), MNE (MANIFESTONOISESCALATION) (Írsko), FEEBLE MINDED (CZ), MALÄD (Ukrajina), SPREADING DREAD (CZ), Бобрик (Ukrajina), DNO (CZ), GALANTI (CZ), KAREL BRAUN (CZ), DRÉN (SK), NUSLE SOUND SYSTEM (CZ), POSTEA (CZ), BAMBULKYNE DOBRODRUŽSTVÁ (CZ), ERRANTES (CZ), ARCHANGEL (CZ), HY€NXXX (CZ), USMÍVÁ SE TAKHLE TVOJE MATKA?! (CZ), SURFIN´ BAZOOKA (CZ), PENIS VACUATED IN BLOODY ANAL CREEK (CZ), GRINDIS KHAN (CZ), OLGOJ CHORCHOJ SOUND SYSTEM DJS (CZ), DJANE AISLING SYNTHWAVE (CZ), PUŠTÍÍÍK (CZ)

Pi 12.10.2018 20:00 Brno @ Vegalité PLAGÁT
GLAÜKOMA (Bielorusko), ALKALMOTLANKODIK (CZ), CARL GUT (CZ)

Pi 12.10.2018 20:00 Dolný Kubín @ Oravia PLAGÁT
DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

So 13.10.2018 Bratislava @ garáže pod Prístavným mostom 5 € PLAGÁT
LYCANTHROPHY (CZ), JACK (Maďarsko), PRŮMYSLOVÁ SMRT (CZ), DADCARE (SK)

So 13.10.2018 19:00 Spišská Nová Ves @ Pinocchio 4 € PLAGÁT
SYSTEMIC DAMAGE (SK), DISTAX (SK), CONCUSSA (SK), DIKTÄT (SK)

So 13.10.2018 19:00 Rožnov pod Radhoštěm @ Vrátnice 170 / 200,- KČ PLAGÁT
INNOXIA CORPORA (CZ), TOM HOLLISTON (Kanada), PROMIŇ (CZ), the WILDERNESS (SK), SELINA MARTIN (Kanada)

So 13.10.2018 20:00 Žilina @ Hájovňa PLAGÁT
INJURED LIST (Nemecko), OLD HÄMMER (SK), DǍŠA FON FĽAŠA (SK)

So 13.10.2018 20:00 Nitra @ Mariatchi 3 € PLAGÁT
JOVANERA (CZ), FLASHBACK (CZ), TRUE REASON (SK)

Ne 14.10.2018 20:00 Trenčín @ Lúč PLAGÁT
INJURED LIST (Nemecko), PRACH (SK)

St 17.10.2018 20:00 Brno @ Vegalité PLAGÁT
KÄRZER (Rusko), HUMAN FAULT (CZ), PANZER THANATRON (CZ)

Pi 19.10.2018 - 20.10.2018 20:00 Trenčín @ Býk / Lúč 8 €
TUSCOMA (Nový Zéland), I AM PENTAGON (CZ), NULLUS SUM (CZ), ANTISOCIAL SKILLS (CZ), BLACK PASSENGER (SK), SHALLOV (CZ), NULAJEDNANULANULA (CZ), ZMAR (CZ), HROBÁR (SK), OLD HAMMER (SK)

So 20.10.2018 Žďár nad Sázavou @ Batyskaf PLAGÁT
LYCANTHROPHY (20 rokov, CZ), GRIDE (CZ), CONTROLLED EXISTENCE (CZ), NEEDFUL THINGS (CZ), MASSOLA (CZ), SHEEVA YOGA (CZ), NO GOD RHETORIC (CZ), PRŮMYSLOVÁ SMRT (CZ), ABORTION (SK)

So 20.10.2018 Praha @ Klinika PLAGÁT
SEKEROMLAT (CZ), ROŽAVA (CZ)
afterpárty: Štramberk rude boys
výťažok pôjde na podporu azylového domu pre zvieratá v Zápech u Prahy

So 20.10.2018 18:00 Brno @ Sibíř PLAGÁT
I LOVE 69 POPGEJU (CZ), DECEASED SQUIRREL ON THE PHONE (CZ), DEGENS (CZ), PŘEDKOŽKY (CZ)

So 20.10.2018 19:00 Bratislava @ Fuga PLAGÁT
DÁŠA FON FĽAŠA (SK), DIS-K47 (CZ), ROZRUCH (CZ), PODVEDOME (SK), RIGHT TO KILL (SK), ANTISOCIAL SKILLS (SK)

Ne 21.10.2018 19:30 Trnava @ Kubík PLAGÁT
ZMAR (CZ), NULAJEDNANULANULA (CZ), DAMATO (CZ)

Št 25.10.2018 19:00 Čadca @ Acafé 6 €
ABRAHAM (Švajčiarsko), SET & SETTING (USA), FUTURE USSES (USA)

So 27.10.2018 18:00 Košice @ Collosseum 5 €
PADKAROSDA (Maďarsko), PISS CRYSTALS (Maďarsko), NORMS (Maďarsko), SUΣMA (SK), ÉSZLELÉS (Maďarsko), #POKORA (SK), ...

So 27.10.2018 19:00 Orlová @ Futra PLAGÁT
APOLITA (CZ), ALKALMOTLANKODIK (CZ), ROSA PARKS (CZ), TENDENCIE (SK), BRÜNNER TODESMARCH (CZ)

So 27.10.2018 20:00 Žilina @ 12 opíc PLAGÁT
DISIDENT (SK), HAPPY COCKS (SK), PRACH (SK)

So 27.10.2018 21:00 Liberec @ Azyl PLAGÁT
V0NT (CZ), ROSA NEBEL (Rakúsko)

Po 29.10.2018 19:30 Bratislava @ Fuga 7 € PLAGÁT
WHORESNATION (Francúzsko), WARFUCK (Francúzsko), HORDUR (Francúzsko), SATAN (Francúzsko), SPACEGRINDER (Japonsko)

Po 29.10.2018 20:00 Brno @ Kabinet múz PLAGÁT
TOMMY AND THE COMMIES (Kanada), SYNY (Poľsko), LAVRA (CZ), SÍTĚ (CZ)

St 31.10.2018 20:00 Rožnov pod Radhoštěm @ Vrátnice 170 / 200,- KČ PLAGÁT
the NIGHTINGALES (UK), UŠTKNI (CZ)

Št 1.11.2018 19:00 Smíchov @ Brouk PLAGÁT
SURRA (Brazília), KOMPLEX VINY (CZň, HAUNEBU ZWEI (CZ)

Št 1.11.2018 20:00 Sereď @ New York PLAGÁT
LES MAUVAIS JOURS (Francúzsko), BOX (SK)

Pi 2.11.2018 21:30 Vsetín @ Tři opice 250,- / 300,- KČ
DOOM (UK), SEBESTŘET (CZ), RISPOSTA (CZ)

So 3.11.2018 18:00 Brno @ Sibíř dobrovoľný PLAGÁT
MAD RABBITS (CZ), LOOSERS (CZ), RATPACK (CZ), CO TO SAKRA JE (CZ), WHERE ARE WE NOW (CZ)
benefit pre útulok Voríšek

So 3.11.2018 19:30 Košice @ Collosseum 4 € PLAGÁT
CHOROBOPOP (CZ), CTIB (CZ), CAMELEON (SK), MY O VLKOCH (SK)

So 3.11.2018 20:00 Zruč nad Sázavou @ Pallasit PLAGÁT
POGOPHON (Nemecko), MAX POWER (Nemecko), TŘETÍ STUPEŇ TORTURY (CZ), K.Z.O. (CZ), DROP THE BOMB (CZ), ROŽAVA (CZ)

Ne 4.11.2018 19:30 Trnava @ Kubik
SMALL TOWN LIFE (SK), the AUSGEZEICHNET (SK)

So 10.11.2018 20:00 Žilina @ Hájovňa 4 € PLAGÁT
BOX (SK), the AUSGEZEICHNET (SK)

Po 12.11.2018 20:00 Brno @ Bajkazyl PLAGÁT
the GUESTS (USA), CHOROBOPOP (CZ)

Št 15.11.2018 21:00 Nitra @ Mariatchi 5 € PLAGÁT
ZOMBIES NO (Francúzsko)

Pi 16.11.2018 - 17.11.2018 21:00 @ Chata Trangoška 7 € jeden deň / 13 € dva dni PLAGÁT
Nö fest:
piatok: -273.15 (SK), ČAVALENKY (SK), LUCIFER EFEKT (CZ), PROTI SRSTI (SK)
sobota: KULMA (CZ), KULTRA! (CZ), NABOSOPOSKLE (SK), RULES (Chorvátsko), SEDEM MINÚT STRACHU (SK)
afterpárty: Flippah, Potkan

So 17.11.2018 Žilina @ 12 opíc
HOPES (CZ), FLOWERS FOR WHORES (CZ), SUPPRESSER (SK)

Ne 18.11.2018 19:00 Košice @ Collosseum 6 €
HOPES (CZ), FLOWERS FOR WHORES (CZ), SUPPRESSER (SK), ANIME TORMENT (CZ), MULUC PAX (Mexiko)

St 21.11.2018 Bratislava @ Flame
HOPES (CZ), FLOWERS FOR WHORES (CZ), SUPPRESSER (SK)

St 21.11.2018 19:30 Bratislava @ Flame pub PLAGÁT
FLOWERS FOR WHORES (CZ), SUPPRESSER (SK), HOPES (CZ)

Št 22.11.2018 20:00 Čadca @ Acafé 5 €
PRACH (SK), REPETITOR (Srbsko)

Pi 23.11.2018 19:00 Brno @ Sibiř PLAGÁT
TONER LOW (Holandsko), ALIUSTERRA (CZň, MENARCHE (CZ), JOHNY FOXTER (CZ)

Pi 23.11.2018 19:00 Orlová @ Futra 100,- KČ PLAGÁT
ANGSTBREAKER (Nemecko), C-4 (Poľsko), HIBAKUSHA (CZ)

Pi 23.11.2018 19:30 Rožnov pod Radhoštěm @ Vrátnice 100 / 120,- KČ PLAGÁT
POVODÍ OHŘE (CZ), PRACH (SK), STERN (CZ)

Pi 23.11.2018 20:00 Nitra @ Mariatchi 10 € PLAGÁT
LOS FASTIDIOS (Taliansko), HAPPY COCKS (SK), LOST SOULS (SK)

So 24.11.2018 19:00 Martin @ Včelín 4 € PLAGÁT
PROTI SRSTI (SK), DÁŠA FON FĽAŠA (SK), PRAPODSTATA (SK)

So 24.11.2018 19:26 Košice @ Collosseum 3 € PLAGÁT
SKLADKA (SK), HEVER (CZ), -273,15 (SK), MA CHANKA (SK), DVERE (SK)

So 24.11.2018 20:00 Nitra @ Nová pekáreň 5 € PLAGÁT
PER CAPITA (Nemecko), ABORTION (SK), RADIATION (SK), EMBOLISM (SK), SURGERY (SK), ENEMY SHOWER (SK)

So 24.11.2018 20:00 Brezno @ Bombura PLAGÁT
VELKÁ POTREBA (SK)

Ut 27.11.2018 20:00 Brno @ Kabinet múz
FVTVRE (CZ), RUTKA LASKIER (CZ), DECULTIVATE (CZ), NÁSILNÍK (CZ)

Št 29.11.2018 20:00 Sereď @ New York 5 € PLAGÁT
STORM{O} (Taliansko), DAMATO (SK)

So 1.12.2018 Praha @ 007 PLAGÁT
PRETTY LITTLE FLOWER (USA), NEEDFUL THINGS (CZ), KAOSQUAD (CZ)

So 1.12.2018 Poprad @ Kozlovňa Divoká
HUMAN HUMUS (10 rokov, SK), DISTAX (SK), FAT (SK), SEDRIK AND THE VOLKSWAGENS (SK)

So 1.12.2018 19:00 Trnava @ Kubik dobrovoľné PLAGÁT
FYASCO (SK), HEVER (CZ), CINNAMON WIND (SK), -275.15 (SK)
benefit pre Food not bombs Trnava

Po 3.12.2018 20:00 Bratislava @ Fuga PLAGÁT
P.L.F. (USA), RADIATION (SK)

Št 6.12.2018 20:00 Olomouc @ SF mini PLAGÁT
TENUE (Španielsko), ROSA PARKS (CZ)

Pi 7.12.2018 Brno @ Bajkazyl PLAGÁT
PROTEIN (Poľsko), REGRES (Poľsko), MENTAL TENSION (SK), HEVER (CZ)

Pi 7.12.2018 Žilina @ Hájovňa PLAGÁT
ROZPOR (SK), ADACTA (SK), PRACH (SK)
pred koncertom prednáška

So 8.12.2018 Košice @ Collosseum 5 € PLAGÁT
ROZPOR (SK), ADACTA (SK), SISTEM ERORR (SK)
pred koncertom prednáška

So 8.12.2018 19:00 Brno @ Yacht PLAGÁT
HATERS (CZ), COFFIN VARNISH (CZ), TENDENCIE (SK), ENCORE (CZ), RISPOSTA (CZ), SEE YOU IN HELL (CZ), BRUTALLY DECEASED (CZ), ONANY BOYS (CZ)

So 8.12.2018 20:00 Nitra @ Mariatchi PLAGÁT
the WILDERNESS (SK), SMALL TOWN LIFE (SK), the AUSGEZEICHNET (SK)

Po 10.12.2018 20:00 Olomouc @ SF mini PLAGÁT
CONTRACTIONS (Francúzsko), ETTE ENAKA (CZ)

So 15.12.2018 19:00 Lučenec @ Slimák PLAGÁT
BLACK PASSENGER (SK), PROTI SRSTI (SK), INCRIMINATE (SK), EXPERIMENT (SK)

So 15.12.2018 20:00 Šurany @ Underground pub 3 € PLAGÁT
DADCARE (SK), KONTRA (SK), STRIKE DOWN (SK)

So 15.12.2018 20:00 Trnava @ Kubík PLAGÁT
ETTE ENAKA (CZ), RUTKA LASKIER (CZ)

So 15.12.2018 20:00 Brno @ Vegalité PLAGÁT
FACAN (CZ), KUTYA HARAP (CZ), CTIB (CZ)
afterpárty: DJ Manič, DJ Jirza, DJ Alien

Po 17.12.2018 20:00 Olomouc @ SF mini PLAGÁT
STORM(O) (Taliansko), ICHI BANZAI (CZ), POSTEA (CZ)

Pi 21.12.2018 19:00 Trnava @ Zelený kríček
the WILDERNESS (SK), ZOTRWAČNOSŤ (SK), the AUSGEZEICHNET (SK)

So 22.12.2018 Banská Bystrica @ Bosorka PLAGÁT
COCO BONGO (SK), the WILDERNESS (SK), SEDEM MINÚT STRACHU (SK), P.R.D. (SK)

So 22.12.2018 Nitrianske Pravno @ caffé Laura 2.50 €
SAMOTAR (SK), MIŠO STICH (SK)

So 22.12.2018 19:00 Martin @ Včelín 5 € PLAGÁT
ODPAD (SK), ELL FASSO (SK), BRMBOLCE (SK), UNITY (SK)

So 22.12.2018 19:00 Stropkov @ U Fiľa 3 € PLAGÁT
GRINDING JESUS BROTHERS (SK), FAT (SK), CINNAMON WIND (SK)

So 22.12.2018 20:00 Prostějov @ Echo PLAGÁT
ALIUSTERRA (CZ), ROZRUCH!(CZ), HUMAN FAULT (CZ), SOLUTION OF PANIC (CZ), CONTINUA RECTO (CZ)

So 22.12.2018 21:00 Hurbanovo @ U Aničky PLAGÁT
ME AGAINST ALL (SK), SYMBIOSIS (SK), RAINY MOOD (SK)

Ut 25.12.2018 20:00 Havlíčkův Brod @ Oko 150 / 200,- KČ PLAGÁT
NAŠROT (CZ), NONSENSE (CZ), DENUDACE (CZ)

St 26.12.2018 19:00 Havlíčkův Brod @ Oko 150,- KČ PLAGÁT
NOVOVESKA (CZ), ABSOLUTE ZERO (CZ), BRAK (CZ), SALAZAR (CZ), ZDENĚK VĚTROVEC (CZ), EJAKULUJÍCÍ KOKOS (CZ)

St 26.12.2018 20:00 Šaľa @ Metroclub
OUR STORIES (SK), CRANIAL VOID (SK), SMALL TOWN LIFE (SK), the AUSGEZEICHNET (SK), WE STILL HERE (SK)

Št 27.12.2018 20:00 Oravská Lesná @ bar Lesňanka 3 € PLAGÁT
C.A.C.I.B. DORTMUND (SK), ZOZOO (SK), LUCIFER EFEKT (CZ)

Pi 28.12.2018 Košice @ Collosseum 7 € PLAGÁT
EXPOSURE (Nemecko), NIGHT FORCE (UK), INCRIMINATE (SK), FYASCO (SK), MENTAL TENSION (SK), SKLADKA (SK)

Pi 28.12.2018 Poprad @ Kozlovňa divoká
RANA (SK), BESNA (SK), STABBED (SK)

Pi 28.12.2018 19:00 Liptovský Mikuláš @ Kolotočovo 1 € + dobrovoľný príspevok PLAGÁT
ŽIADNE TAKVÔ (SK), ZOTRWAČNOSŤ (SK), ROZPOR (SK)

So 29.12.2018 Sačurov
RANA (SK), BESNA (SK), STABBED (SK), GRINDING JESUS BROTHERS (SK)

So 29.12.2018 20:00 Ráztočno @ Eso 3 € PLAGÁT
SEDEM MINÚT STRACHU (SK), FYASCO (SK), NOTA EKRAZIT (SK), MENTAL TENSION (SK)

Zaujalo nás:

Posledné komentáre:

19.06. 08:53 Scheby:


viac rozhovorov!
Čurby (rozhovor)

17.06. 22:30 Bretfa:


,, chlapci měl sem vás rád, ale dnes jsme každý na jiné straně barikády... ti zoufale jednoduché argumenty, ani se mě to nechce nějak vyvracet,, je mi z toho smutno
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)

11.06. 11:12 Mišo Štich:


Peckä!
(novinka)

07.05. 09:00 Tomáš Ničiteľ:


Skvelý scene report :) Som sa normálne vrátil v čase. Pre Ničiteľa to bol zásadný rok. V novembri 2013 sme odohrali náš prvý koncert práve v Interactive. Spolu s Human Humus, Warshock, Bur ..
Východné Slovensko scene report (archív zinov)

03.04. 21:34 Rado RK:


Bolo skvele, kopa ľudí naozaj odkiaľkoľvek...ako vždy naozaj ústretové prostredie bosorky...dik...normálne mi to pripomenulo BB spred skoro 20 rokov keď v Irishi, Tartarose, Podlaviciach, 77m ..
18.3.2024 PRACH, PIVNICA, NONCONFORMIST Banská Bystrica @ Bosorka (report)

28.03. 14:49 deegee:


Wrbo: Nesom istý, či si Adam pamätá večer :(
23.3.2024 MIND.OFF, ĎAS, DEPTHS OF MEXICO, MOIRA Košice @ Collosseum (report)

27.03. 07:06 Wrbo:


haha super report :-) Adam mi to podal podstatne strohejšie, už aj čítam, že prečo :-D
23.3.2024 MIND.OFF, ĎAS, DEPTHS OF MEXICO, MOIRA Košice @ Collosseum (report)

22.03. 19:06 emo:


Jedina moznost spieval Achmed. bol aj Vrabec ale nie vzdy. a staly clen bol Papi na gitare. Bicie neviem kto.
18.3.2024 PRACH, PIVNICA, NONCONFORMIST Banská Bystrica @ Bosorka (report)

22.03. 12:15 Majo:


Jasné že Košice!!!pilier ug scény vtedy a z chromatic A
18.3.2024 PRACH, PIVNICA, NONCONFORMIST Banská Bystrica @ Bosorka (report)

21.03. 19:21 adrik:


http://muzika-komunika.blogspot.com/2017/02/jedina-moznost-skusobna-live-atrium.html
18.3.2024 PRACH, PIVNICA, NONCONFORMIST Banská Bystrica @ Bosorka (report)