Pozývame:

Pi 14.6.2024 - 15.6.2024
Bardejov @ Basta

Forever Megashit XVIII:
piatok: MANON MEURT (CZ), the FREEBORN BROTHERS (Poľsko)
sobota: EGZEKUCJA (Poľsko), POSTEA (CZ), NAZI TAMPONS (SK), LUCIFER EFEKT (CZ), BODRUZAL (SK)
... ostatné koncerty

Vyhľadávanie:


Najnovšie fotky:

MASSA NERA, SNACKTHIEF (19.5.2024, Praha, Café Na půl cesty)

Najnovší rozhovor:

ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!"

Najnovší report:

ARCRA, SUKOB, KORIDOR (17.5.2024, Žilina @ Hájovňa)

Najnovšia recenzia:

KAZOSTROJ - Masopust MC

Najnovší cestopis:

NONCONFORMIST (Slovensko)

Najnovší článok:

Pozvánka na Riot over river 8

Naposledy naskenovaný zin:

Predčasná vzbura #7 / 2015

Naposledy preložený text:

ARTURO - Walzer

Najnovší recept:

Goody foody na cibuľke a hríboch


Rozhovor: ROTTEN ASS

Autor: Adrik | Pridané: 11.2.2009 | Počet videní: 4179

AdRik: Tak na začiatok klasika, predstavte sa Zhnité rite.

Krutor: Takže nazdar. Sme panková kapela Rotten ass zo Slotogradu. Kapela pozostáva z 5 členov, Miňo drtí kejtaru, Branečko škrekot, Fokular udáva rytmus, Chozé brázdi 4 struny a Krutor hrubozrnný spev Kapela vznikla začiatkom minulého roka. Hneď na začiatku sa udiali personálne zmeny kvôli nezhodám o výsledku tvorby. Takže niekto odchádza niekto prichádza. V spomenutej zostave fungujeme asi o mesiac neskôr.

AdRik: Ako ste sa vlastne dohodli, že budete hrať takúto muziku? Podobných kapiel je na Slovensku ako šafránu.

Miňo: Bubenik so spevákom (Braňom) sa dohodli na cruste alá Disrupt, zobrali basáka a gitaristu. Gitarista bol špinavý panker a chalani mu povedali akým štýlom má asi hrať a v celku mu to išlo. Tak sa začala tvoriť taká hudba.

Branečko: Takže to bolo tak, že sme behali s Fokulárom po vonku a nudili sme sa, tak sme chceli robiť hudbu. Fokular mal už predtým skúsenosti s kapelou, ale úplne iného štýlu, a to ho nebaví, tak sme chceli niečo, čo by nás fakt bavilo a bolo by to kurva dobré..Ja som za tým hľadal aj politiku a aj radikálnosť, keďže punk ma baví len keď je extrémny. Tak a ešte sme chceli hrať fakt špinavú hudbu, tak to je jednoznačne to, čo teraz robíme.

Krutor: Nemusíš byť zrovna veľký cestovateľ, aby si si všimol, že Slovensko je presýtené určitými hudobnými žánrami a čo naopak na slovenskej scéne chýba ... skrátka už nás nebavilo kukať stále tie isté kapely. Stále to isté. Tak trebalo konať! Fokular s Branečkom čosi načali a vyzeralo to fajn. Chceli niečo špinavé, ujebané na štýl Disrupt, ENT a tak ďalej ... no ja som sa k ním pridal posledný, zahrali sme si pár vecí. Celkom sa nám to šeckym páčilo ... len ja vždy musím všetko kritizovať ... snažím sa hnať kapelu viac do grindu, ale neúspešne.

AdRik: Čo hovíte na niektoré výroky, že crustové kapely sa už len opakujú ako v grafike, tak aj v textoch. Existuje ešte originalita v tomto štýle? Nemáte aj Vy s týmto problém?

Krutor: Myslím, že nielen crust, ale skoro šecky hudobné štýly sú už tak ohrané dokolečka, že vytvoriť niečo nové je fakt unikát. Pankáči píšu o pive a sexe, crustery o vojne. Mám dojem, že je také nepísané pravidlo, že ak crustová kapela nemá pesničku o vojne, ani to není crust. No a k tej grafike ... určite sa lepšie díva na nejaký ručne kreslený obrázok, čo niečo zobrazuje ako keď máš na obale albumu odfotených 4 pandrlákov.

Branečko: Určite veľa vecí je rovnakých, napríklad mňa sere, ako sa každá kapela snaží byť temná, a tak, ale každý asi robí, čo vie a asi aj my sme ovplyvnení tým Disruptom, ale texty sa dajú stále robiť iné aj keď určite nájdeš podobný text ako si spravil, ale skôr ťa to môže potešiť, že niekto o tom tiež premýšľa.

Miňo: Myslím, že niektoré témy sa musia opakovať, lebo tie problémy alebo konkrétne vojna sa často opakuje. Treba si pripomínať aká je a čo všetko dokáže zničiť, aby sa už viac neopakovala. V niektorých textoch aj nabádame ľudí, aby nežili pod stálym útlakom a pokúsili sa niečo s tým urobiť. No ale pravdupovediac texty sú pre nás najväčším problémom.

AdRik: Tak keď už sme načali tému texty, tak o čom sú? Len samá temnota a vojny, alebo máte aj nejaké unikátnejšie? A čo politika? Snažíte sa aj riešiť nejaké problémy v textoch?

Branečko: Temnota určite je, aj vojny sú, ale máme aj lepšie veci, napríklad týranie žien, stále veľmi málo rozoberaná téma v UG kultúre, to je dosť zlé si myslím. Samozrejme náboženstvo tam je, politiku riešíme aj v textoch si myslím. Máme pesničku o orwelovej parádnej knihe 198,4 ktorá je určite nejak politická a v podstate je to aj to, prečo to robíme, lebo chceme podať nejaký svoj názor, niečo je politické, niečo možno ni,e ale všetko je úprimné, a to je asi hlavné. Niekedy netreba byť fatálne politický, lebo tým neoslovíš normálnych ľudí, ktorým sa to bude zdať nudné.

Krutor: No ja mám s textami veľký problém! Ja nie som v tejto oblasti moc tvorivý človek. Mám problém napísať niečo ... ja som ten kritik, čo len pičuje, že text je na hovno, ale nič nespraví. Parazit som. Texty ma na svedomí Fokulár, Branečko a Miňo. Branečko tak najviac zabŕda do politiky z nás. Samozrejme nemáme texty len o tom, jak kdo leží mŕtvy v zákopoch. Sú to texty o veciach, čo sa nás týkajú alebo nás niečo sere, tak to vyjadríme. No ako som spomenul, ja texty nerobím. Ja som skôr kontrolór kvality, cezo mňa prejdú texty a buď sa mi páčia alebo ich nespievam.

AdRik: Väčšinou texty prevažne tvoria samotní speváci. Zaujímal by ma celý priebeh vzniku textu až po jeho odspievanie na koncerte. Určite sa stalo, že niekto s niečím nesúhlasil, ako to potom riešite ďalej? Právo veta? Zahodí sa celý text alebo škrtne len daná veta?

Krutor: No napríklad niekto má myšlienku, o čom bude text a niekto ho napíše. Ak sa mi nepáči, tak rezignujem a nespievam! Protest! Niekedy sa to rieši tak, že sa čosi škrtne, vymení alebo sa celý text zahodí. Miňo raz doniesol taký pankerský text že sme sa s Fokularom a Branečkom skoro dosrali od smiechu, ale snaha sa cení

Branečko: U nás nepíšu texty len speváci, väčšinou je to Miňo, Fokulár a ja a dohadujeme sa na skúške. Niekedy sa škrtne veta, niekedy zahodí text, je to podľa situácie. Prosto všetci sa zhodneme a Krutor všetko kritizuje a sám nie je schoný nič spraviť, debil.

Miňo ?Tak u nás toto neplatí, že si texty píšu iba samotní speváci. Väčšinou, ak niečo niekoho napadne hockoho, tak čosi spíše a na skúške sa to potom buď upravuje alebo nechá tak, ale stalo sa už viac krát sa mi zdá, že sme aj celý text zahodili he he he.

AdRik: Ako idú koncerty a Vy dokopy? Predsa len, väčšina akcií je čisto punkových, ale čisto hardcore. A vedeli by ste hrať na nejakej akcií, ktorá by sa sponzormi len hemžila? Stále sa smejem na to, ako napríklad nejaký metalisti pózujú na plagáte, akí sú drsní a tvrdí a pod ich menom sú logá firiem napríklad vyrábajúcich toaletné papiere.

Krutor: No sem tam nás niekto zavolá, sem tam aj čosi zahráme ... ale keď vravím sem tam, tak to je ozaj sem tam. Hráme dosť krátko. Máme pár koncertov za sebou. Kadejako dopadli ... V poslednej dobe sa to s koncertmi roztrhlo. Mám pocit, že to na scénu vplýva viac negatívne ako pozitívne. Ľudia sú vyberavejší, prepišťanejší, už sa im nechce cestovať do iných miest tak často. No záleží od toho, že aká by to bola akcia. Ak by to bol nejaký benefit a boli by tam sponzori, čo by prispievali na nejakú dobrú vec, tak nemám problém ... ale určite uprednosťujeme akcie v duchu UG.

Miňo: Tak koncertov máme v celku dosž, nemôžeme si sťažovať. Vzťahy sú dobré, síce si občas vymeníme názory, ale to sa bez toho ani nedá ako dobrí kamaráti. Hrať pod nejakým sponzorom by som si nevedel predstaviť aj keď nejaký ten smädný mních by nezaškodil he he he

Branečko: Koncerty Rotten ass idú na moje prekvapenie veľmi dobre. Ja aj navštevujem všetky koncerty čo sa dajú a aj s kapelou nemám problém hrať na akcii s punkovými kapelami, šak sme tiež punkáči, ale asi by som nehral na Underground feste alebo asi by som nehral s niektorými kapelami, ale nebolo by to kvôli tomu, aký štýl hrajú, ale čo prezentujú. A sponzori, no niekedy je ťažko, lebo aj na tú akciu treba peniaze, ale treba si uvedomiť odkiaľ pokiaľ. Mňa zabilo na UG, že bol sponzor Coca Cola a celkovo s takými kurevskými firmami by som nechcel mať nič spoločné.

AdRik: Kedy bude nejaká poriadna nahrávka? Alebo zrejete ako víno, a potom to príde?

Krutor: No takto. Momentálne máme nejaké problémy so skúšobňou. To je prvý problém. Druhý problém je, že máme málo songov na nahranie poriadného materiálu nad 25 minút, no a tretí problém, najzávažnejší je, že nieto financií. Niektorí členovia nemajú ani na lepší aparát, a tak hráme na gitare z výpredaja v dráčikovi :D a podobne ... a keď si pritom víne, tak či chceme či nie a musíme čakať kým dozrú iné veci. Teda čakáme a snaď sa jedného pekného dňa rozhodneme, že sa pôjde niečo natočiť a rozjebeme Európu

BRANECKO: Poriadna nahrávka?? He to čo je ?? Lepšie to už nebude :)

Miňo: Na nahrávku hlavne chýbajú peniaze keďže nikto nezarába okrem basáka, ale možno je to aj lepšie. Určite čím dlhšie kapela hrá, tak tým to je lepšie. No síce nedá sa to povedať o všetkých, niektoré časom idú do sračiek, ale dúfam, že to nebude náš prípad he he he

AdRik: No mal som na mysli aj nejako to vydať, nie len na CDr, .. určite je lepšia kvalita ako kvantita. Nejaký vinyl v budúcnosti?

Krutor: Tak to je iná vec ... ak vydať, tak buď vinyl alebo kazetka jednoznačne. Ale to je ešte v nedohľadne .. sme malá kapela. Načo ten zhon? Pomaly ďalej zájdeš! Treba koncertovať , tvoriť, a keď teda dozrejeme, tak sa bude čosi vydávať, hádam ak sa nerozpadneme dovtedy.

Branečko: Ak nám ho vydáš, tak nie je problém. Ale tak chceme čosi nahrať, chceme určite aj vydať, ale neviem o tom teraz viac povedať.

Miňo: To záleží od toho, ako sa bude ďalej dariť, časom sa uvidí.

AdRik: Tak možno otrepaná otázka, (ale nie každý je zabehaný v totálnom undergrounde) ktoré slovenské kapely (hlavne mladé) Vás v poslednom čase rozsekali? Povedzme, že také odporúčanie pre cezpoľných ..

Krutor: Najlepšia slovenská kapela bez pochýb Idiots parade! Par krát som ich videl. Napríklad v Žiari hrali s Magruder grind a chalaniská nechápali, čo sa deje, keď hrali Iidiots parade! Sánka spadnutá až na zem! Ďalej slovenké kapely. No neviem, či toho je moc až takého mladého tunak, ale výborné kapely: Roxor, Beton, Mitch buchannon, Čad / vandali ... no a z klasickejších vecí Davová psychóza, to je kult! Nedávno v PD hrali If there is a hope a po dlhom čase kapela, čo ma na koncerte uchvátila! Prvý krát som ich videl, ale odniesol som si fakt vynikajúci zážitok.

Branečko: Zo slovenských to bol naposledy Mansklig ladugard. Keď som ich videl, tak to bola bomba, potom som počul to cd a len ma to utvrdilo v tom, čo som si myslel. Ja mám ešte fest rád Mitch Buchannon. Asi toho bude viac, ale momentálne mi ďalšie nenapadajú. A nie ešte viem, naposledy ma totálne rozsekal ale vážne totálne Fantaghiro, vážne bomba.

Miňo: Tak z mladých ma celkom zaujala Persona non grata, hrajú dobre. Inak ma nič tak z SK scény neohúrilo. Skôr počúvam zahraničné kapely, ale zas tie staršie slovenské kapely, čo hrajú už nejaký ten rok sú nájebové!!! Hlavne Beton, Čad a Idiots parade.

AdRik: Muziky by už bolo asi aj dosť. Čo robíte vo voľnom čase, teda ak nejaký máte? A čo tak nejaké závislosti?

Krutor: Ja som momentálne nezamestnaný, takže mám toho času viac. Hlavne keď sa dá, tak vybehnem na skejt! To je moja láska. Ďalej hrám ešte v Ilúzií na bicie , takže tam nejaký ten čas dávam. Mám rád bicie, sa tam vytučeš keď ti je na chuja a nemyslíš na píčoviny. Vyčistí mi to hlavu a pokračujem ďalej. No a zbytok času sa venujem priatelke. To zaberá vlastne najviac času a čas od času je nejaký priestor aj na ostatné veci ... No a k závislostiam. Som závislý na hraní pool cez icq! Čo sa týka kapely, tak máme dvoch sXe, aj keď sa tak nijak nepovažujú, nekreslia si cez ruku žiadne jeby. Je s nimi sranda aj keď nechlascú, tak načo by ničili pečeň. Zbytok kapely poctivo popíja drinky. Čo sa fajčenia týka, neznášam to! Strieľal by som, úplne mám k tomu odpor, a keď vidím nejakého človeka fajčiť, tak nechápem .. Ale tak nech si jebú zdravie keď im to tak veľa dáva.

Miňo: Občas pojazdím na BMX, ale už pomenej ako minulé roky. Dobré zabitie nudy je hekys, futbal si zahrať, opekačka, samozrejme hranie a všetky krčmové hry haha proste snažím sa vymýšľať čokoľvek, aby som sa zabavil, ale väčšinou to skončí vždy iba pri chlaste!

Branečko: Vo voľnom čase sú to väčšinou tie koncerty, ale inak ja jednokolkujem. Kedysi som jazdil na biku, ale dve kolesá sú pre slabochov. :) Tak som presedlal na jedno koleso. Keď je pekne, čo teraz vôbec nie je, tak zoberem jednokolku a idem so skejťákmi ven. Potom samozrejme priateľka, kamaráti, hory, prechádzky, vega gulášsky, všetko, čo sa dá robiť s kamarátmi a je pri tom sranda. Keď som sám doma, tak stále počúvam hudbu (je jedno čo, punk, crust, indie, rap, metal, grind, gore, fakt je to úplne jedno) žonglujem, lúštim krížovky alebo čítam nejaké dobré knihy ... ešte mam rád večerné alebo skôr nočné výlety do ulíc, ale o tom sa nevraví.

AdRik: Tak vďaka za čas, ktorí ste strávili pri tomto rozhovore. Niečo, čo chcete dodať na záver alebo ste zabudli?

Krutor: My vďaka za rozhovor. No chcem len povedať, že ma mrzí, že Fokular a Chozé neboli prítomní pri tomto rozhovore. Dúfam, že som nikoho neurazil alebo si proti sebe nepohneval Majte sa krásne a slobodne! :D váš hirax

Branečko: Ja ďakujem. Čao.

Miňo: Aj my ďakujeme a buďme všetci úprimní a rozumní ako feťák Dušan ( môj vzor). čaaaaago laago.

Pridaj komentár k rozhovoru:

Meno:

Email:

Antispam: L+G+O

Správa:

#1543 howno napí­sal/a: 03.07.2009 12:34:24

rotten ass 4eveeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrr:D!

#1339 xhouplesx napí­sal/a: 12.05.2009 17:12:37

no vobec neviem oco vam tu ide ale to kdo a kolko koncertov odohral si myslim ze je uplne jedno a to ze njekdo njeco vydava je tiez uplne jedno dolezite je podporit scenu a nie sa tu hadat ako kokot ci hatemyself alebo rotten ass maju narok na vydanie vynylu myslim ze ked maju prostriedky a moznost je pekne nieco take stvorit!!! a pozdravujem vsetkych zucastnenych!!!

#702 dishell napí­sal/a: 17.02.2009 11:37:35

slusne si robia picu z tej kapely a ako sa krasne rozculuju :-D rotten ass drzim palce!

#701 jacovnik napí­sal/a: 17.02.2009 00:57:30

rotten ass. dva rozhovory v jednom. nech vam nejebe.

#699 natalia @ napí­sal/a: 14.02.2009 13:16:41

o čom je táto diskusia ? :D

#698 lex krutor @ napí­sal/a: 13.02.2009 18:47:28

boha skywalker:D už si asi dlho zo školy preč:D kurva !chybná gramatika za dunaj:D a tupci peši do prahy:D vidíme sa v RTM

#697 fokular @ napí­sal/a: 13.02.2009 17:53:24

:D:D DISkusia

#696 Skywalker HMS @ napí­sal/a: 13.02.2009 16:06:28

ano dnes vecer ked budu seci ozraty a budu iba tak postavat, popripade pospavat v rtm alebo inych prijemnych podnikoch.... kdo bude pisat zle veci od hate myself toho zbijem... este ze mi tu mama nechala napovedu na ten antispam...

#695 lex krutor @ napí­sal/a: 13.02.2009 15:41:46

skončí to už niekedy?:D

#694 kaco napí­sal/a: 13.02.2009 15:20:48

ci mi to pomoze alebo nie, to uz na mna, ok? vulgarne voloviny? ja pokladam za volovinu, ze tu nechach koment od cloveka, ktory pise v mojom mene nezmysly, a zmazes prave tie, ktore by si tu mal nechat ... vidim, ze toto je dalsie forum, kde si robi admin co sa mu zachce ... pochop, ze tym niekomu skodis, ludia si tym spravia mylnu mienku ... nehovorim, keby som tu napisal plny sloh nadavok, to si prosim pkene zmaz, ale nie, ked sa obranujem a napisem dve nadavky ... hail primitivom

#693 THRASHER napí­sal/a: 13.02.2009 15:11:04

jaaaj boha vidim ze internetova anonymita slavi svoj nasilny triumf aj na dalsej stranke:D

#692 AdRik @ napí­sal/a: 13.02.2009 14:10:56

kaco: A čo Ti to pomôže? Vulgárne nezmyselné voloviny aj tak mažem ..

#691 kaco napí­sal/a: 13.02.2009 13:08:25

adrik ak si admin rad by som ta poprosil o IP adresu cloveka, ktory tu pise v nasom mene nezmysly

#690 AdRik @ napí­sal/a: 13.02.2009 12:52:14

Skywalker HMS: Aký problém? Metematika na vysokoškolskej úrovni?

#689 Skywalker HMS napí­sal/a: 13.02.2009 12:17:47

kurva viete aky velky problem je dostat sa cez tieto antispamy?????

#688 Lucky napí­sal/a: 13.02.2009 10:56:15

hehe no tomu týpkovi čo tu za mna píše.....diki si ma dobre pobavil.... tuto stránku má mteraz prvý krát otvorenú a ani som nevedel že existuje.:D dufam že chcalani s rotten ass sa neurazili a nepochopili to zle lebo bol to len omyl a myslím že naozaj by som nemal dovod kydať na niekoho koho poznám a som s nimi za dobre.... takže pán imaginarny nabuduce napíš kto si a takéto lacne veci neskušaj ....alebo sa mi prihovor niekde na koncerte alebo v meste a možeme si to vyrozpravať.:) tak dnes v rtm pani

#686 kaco napí­sal/a: 13.02.2009 00:07:31

tak toto forum je inak zabezpecene voci takym curakom ako tuto podomnou, neviem o co ti ide, ale nemienim sa tu s tebou dalej handrkovat. LUCKY TU S TYM NEMA NIC SPOLOCNE!

#684 kaco @ napí­sal/a: 12.02.2009 19:49:07

sorry ospravedlnujem sa pisal to Lucky teraz mi to osobne povedal sorry prijebkovia

#682 HMS napí­sal/a: 12.02.2009 14:49:41

to pisal za nas asi lucky

#681 kaco napí­sal/a: 12.02.2009 14:33:33

no, vidim, ze sa zas nejaky prijebko doma nudi, a az moc pouziva ctrl + C/V s julom sme si dnes vsetko vyjasnili, a tomu kokotkovi co tu pise v nasom mene prajem krasny den :) nech sa mu cikulky prehanaju jeho ritkou jedna radost, pa

#680 Skywalker HMS napí­sal/a: 12.02.2009 14:17:00

pre vysvetlenie.... dobre bomby zhnite rite len tak dalej znamena ze sa mi pacil rozhovor a tvorba tejto kapely..... len pisem jak kokot, more viete chyba vzdelanie a inteligencia....

#679 OBLUDA napí­sal/a: 12.02.2009 13:17:07

problemy trapnej kapely

#678 Skywalker HMS napí­sal/a: 12.02.2009 13:14:59

Jou ano s Hate Myself nemame nic ine na robote iba pisat picoviny po webe... a tvarit sa namyslene:D:D:D:D:D:D:D dobre bomby zhnite rite len tak dalej......

#677 pata napí­sal/a: 12.02.2009 10:56:15

viete lebo zavidia im ze ich ludia maju radi a hate myself su taka neoblubena skupina a este aj sa tvaria namyslene

#676 zamilovanaDOrotenASS napí­sal/a: 12.02.2009 04:01:13

hejtmajsel kopiruje jeden text a preposiela ho na každe forum???.............a spat k roten ass:D ste super, jugo je super*: branko je super*: fokular je super*: a isto aj mino a chozé, len tak dalej vo vyhostovani metalpicovin zo ziliny

#675 lex krutor @ napí­sal/a: 11.02.2009 23:14:21

chodte sa hádať na hard-core.sk

#674 jebo z lesa napí­sal/a: 11.02.2009 22:57:07

to hate myself: co tym chces povedat ? za to ze mali mozno menej koncertov ako vy tak nemozu vydat vinyl? ide o kvalitu a ne o kvantitu!! vasu kapelu by som zakazal ;)

#673 hate myself @ napí­sal/a: 11.02.2009 22:28:10

kolko ste mali gigov? by som spocital na jednej ruke dokopy!kapely co funguju pol roka a idu vydat vynyl, to je troska moc na mna, vam sa nezda? toto odlscool podla mna ani zdaleka neni, len sa vjebanie silou mocou medzi ludi.sa pozri kde sme my kolko sme odohrali gigov!

#672 HiraX napí­sal/a: 11.02.2009 21:41:56

kricim :D

#671 montyno5 @ napí­sal/a: 11.02.2009 20:49:12

Popici NS BAnd:-)

#670 neonacista napí­sal/a: 11.02.2009 20:46:27

v prvej odpovedi pisem o sebe v tretej osobe ale neni to z toho ze by som bol az taky blby ale lex mi nepovedal ako to tu bude dane debil!!!!

Zaujalo nás:

Posledné komentáre:

11.06. 11:12 Mišo Štich:


Peckä!
(novinka)

07.05. 09:00 Tomáš Ničiteľ:


Skvelý scene report :) Som sa normálne vrátil v čase. Pre Ničiteľa to bol zásadný rok. V novembri 2013 sme odohrali náš prvý koncert práve v Interactive. Spolu s Human Humus, Warshock, Bur ..
Východné Slovensko scene report (archív zinov)

03.04. 21:34 Rado RK:


Bolo skvele, kopa ľudí naozaj odkiaľkoľvek...ako vždy naozaj ústretové prostredie bosorky...dik...normálne mi to pripomenulo BB spred skoro 20 rokov keď v Irishi, Tartarose, Podlaviciach, 77m ..
18.3.2024 PRACH, PIVNICA, NONCONFORMIST Banská Bystrica @ Bosorka (report)

28.03. 14:49 deegee:


Wrbo: Nesom istý, či si Adam pamätá večer :(
23.3.2024 MIND.OFF, ĎAS, DEPTHS OF MEXICO, MOIRA Košice @ Collosseum (report)

27.03. 07:06 Wrbo:


haha super report :-) Adam mi to podal podstatne strohejšie, už aj čítam, že prečo :-D
23.3.2024 MIND.OFF, ĎAS, DEPTHS OF MEXICO, MOIRA Košice @ Collosseum (report)

22.03. 19:06 emo:


Jedina moznost spieval Achmed. bol aj Vrabec ale nie vzdy. a staly clen bol Papi na gitare. Bicie neviem kto.
18.3.2024 PRACH, PIVNICA, NONCONFORMIST Banská Bystrica @ Bosorka (report)

22.03. 12:15 Majo:


Jasné že Košice!!!pilier ug scény vtedy a z chromatic A
18.3.2024 PRACH, PIVNICA, NONCONFORMIST Banská Bystrica @ Bosorka (report)

21.03. 19:21 adrik:


http://muzika-komunika.blogspot.com/2017/02/jedina-moznost-skusobna-live-atrium.html
18.3.2024 PRACH, PIVNICA, NONCONFORMIST Banská Bystrica @ Bosorka (report)

21.03. 19:20 Noro TT/Wien:


A bola tu otazka na tu Jedinu Moznost. Mysli sa JM z Kosic, kde hrali clenovia Nonc., tusim v 1989-91 (inac velmi potesilo, toto pocut po vyse 30 rokoch!)
18.3.2024 PRACH, PIVNICA, NONCONFORMIST Banská Bystrica @ Bosorka (report)

21.03. 19:17 Noro TT/Wien:


Dobre si to napisal kamo! Oplatilo sa z Viedne prist, aj ked boli namietky, ze Noncoformistisu nezohrati, ale u mna to atmosfera koncertu (aj pred koncertom) prevalcovala. Prach som predtym nepoznal ( ..
18.3.2024 PRACH, PIVNICA, NONCONFORMIST Banská Bystrica @ Bosorka (report)