Pozývame:


Ne 17.3.2024
Košice @ Collosseum

NONCONFORMIST (SK), PRACH (SK), NERVA (SK)
... ostatné koncerty

Vyhľadávanie:


Najnovšie fotky:

POSLEDNÉ DECEMBROVÉ DNI, REMDIK (24.2.2024, Bardejov @ Bašta)

Najnovší rozhovor:

ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!"

Najnovší report:

SAMČO, BRAT DÁŽĎOVIEK, TVOI POSTOI, UCHAFU, OTRAS (17.2.2024, Spišská Nová Ves @ Divadlo Kontra)

Najnovšia recenzia:

OFFSIDE REIDARS - This is now 7"

Najnovší cestopis:

SAMORAST (Čechy)

Najnovší článok:

Pozvánka na Riot over river 8

Naposledy naskenovaný zin:

Srbská vzbura #3.14 / 2011

Naposledy preložený text:

ARTURO - Walzer

Najnovší recept:

Goody foody na cibuľke a hríboch


PROMO ČLÁNOK NA KONCERTY TWO FINGERS IN THE AIR!

Autor: Two fingers in the air | Pridané: 21.10.2009 | Počet videní: 1282

Koncoročný nájeb v bratislavskej Oblude tentokrát zabezpečujú Two figers in the air:

7.11.2009 Punk n Rollovy večer v oblude:
Degradace V tento večer sa pocas svojho atomic boogie tour predstavia kapely Degradace, ktorá práve vydala nový album a bude k dostaniu aj na tomto koncerte a spolu s nimy vystúpi aj ich sesterská kapela the Crooked Beats. the Crooked Beats U oboch kapiel ide o parádny rokenrol a zaručenú show ako ste uz mnohi mohli vidiet na koncertoch Degradace. Ako domáci support sa predstaví domáca legenda z bratislavského mexika Kaktus! Chlapci majú za sebou prvý singel, ktorý znie viac nez slušne. Svojou účasťou podporia túto show aj mládenci s trenčína the 77.

19.11.2009 Rat City Riot + Pants on fire:
Rat city riot O Rat city riot sa u nás moc nevie aj ked ide o viac než kvalitnú kapelu! Niekolkokrát prešli hore dole Ameriku a makajú fakt tvrdo. Hudobne ide o nabitý streetpunk, ale občas má gitarista úlety do melodickejších polôh. Nové CD budu vydavat u vychytenych People like you records. Určite si nenechaj ujst kapelu takýchto kvalít! Tento krát sa o support postarajú Nitriansky mládenci Pants On Fire - parádny melodický rock n roll. Mali ste možnost vidiet na poslednom ročníku Streetrock festu kde chalani ukázali že idú správnym smerom.

28.11.2009
P:N:S V tento večer si prídu na svoje hlavne fanúšikovia tvrdšieho punku a crustu. Priamo s Prahy k nám dorazí ostrielaní HC punk P:N:S, ktorí momentálne vydali split CD so Society parasites u PHR! Ide o kvalitní materiál, o čom sa sami môžte presvedčit či už kúpov CD, ale lepšie spravíte, keď navštívite koncert. Lepšie raz vidieť ako sto krát počut :)
Na koncerte vystúpi aj kapela patriaca k domácej HC punk / crust špicke Ad acta! Mýslim že túto kapelu nie je treba predstavovať, každý určite už o nej aspon počul alebo navštívil koncert, kde sa sám mohol presvedčit, že táto kapela to má fakt zmáknuté!
Ako support prídu bratranci so Šurian Die hards - kapela ktorá sa rok od roku zlepšuje, čo sa týka nie len hudby ale aj show na pódiu. Nenechaj si ujsť a prídi to skontrolovať!

4.12. 2009 A ako posledný koncert v našej réžii v tomto roku predstavujeme úplnu pecku:
the Twinkles the Twinkles ! - legendárny 77 punk z Talianska! Kapela odohrala už v minulosti viac koncertov na Slovensku, kde ste mohli byť svedkovia ich strhujúcej show, ktorá nikoho nenechá len tak stáť na mieste. Príď si to znovu užiť do Obludy kam sa páni tešia a to je príslubom skvelého výkonu na pódiu!
the Toro bravo Ako ďalšia hviezda tohto večera sa predstavia prví páni OI! a streetpunku v bývalej USSR. Litovskí Toro bravo! Pôjde už o tretí koncert týchto pánov v Bratislave. Na každom koncerte predviedli maximálne nasadenie a skvelú show. Inak tomu nebude ani tentokrát!
O rozprúdenie zábavy v tento skvelý večer sa postará domáca legenda Munícia! K tejto kapele nie je čo dodať, kdo nezažije nepochopí. Miluj muníciu nenávid hudbu!

Na všetkých koncertoch distrá kapiel a kvalitná afterparty! pre viac info tu: massprocess.ma@gmail.com alebo http://www.myspace.com/twofingersintheair!

Pridaj komentár k článku:

Meno:

Email:

Antispam: U+D+U

Správa:

#1672 ??? napí­sal/a: 23.10.2009 02:03:21

Domaca legenda municia?

Zaujalo nás:

Posledné komentáre:

20.02. 01:49 Prasiak:


Jak sme sa na poslednu chviľu rozhodli, že tam ideme, tak sme sa najviac zjebovali na tom, že Samčo, boha, to zas bude. No normalne mi ten jeho set pripomenul (tiež som ho už dlho nevidel), že ..
17.2.2024 SAMČO, BRAT DÁŽĎOVIEK, TVOI POSTOI, UCHAFU, OTRAS Spišská Nová Ves @ Divadlo Kontra (report)

13.02. 10:01 TvojaManka:


Otec, ze ty tak trochu obdivujes Putina a zaroven tak trochu nenavidis demokraticke hodnoty? Pravdu ale mas, ze vela ludi zomrelo pre mocenske chutky tohto diktatora. A pritom by stacilo, aby nezautoc ..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)

13.02. 09:44 Bambulka:


Dedko, vsetkym jebe, len ty tu mas vysoku skolu zivota v odbore politologia a medzinarodne vztahy. Kto je vo vojne na ukrajine agresor? Rusko zautocilo na suverennu krajinu a ty tvrdis, ze sa mali vzd ..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)

12.02. 14:09 Scheby:


Rozpor hlasa Slava Banderizmu? :D dobre si sa opuscil, cenim nazor zo stvrtej cenovej
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)

11.02. 21:16 Dedo jozef:


Skurveny Rozpor celé roky sa hrali na veľkých Antifakov a teraz tam Sláva Banderizmu.a vám to úplne jebe?aké obsadenie Ruskom a Koreou vy ste dobre ojebany západom,A choďte do piče s tými v ..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)

30.01. 15:35 adrik:


axc: Áno.
(guestbook)

29.01. 08:31 axc:


cuzz ten nonconformist bude povodna zostava na koncerte?
(guestbook)

15.12. 14:57 Peter:


Fajná recenzia a príjemne je, že autor priznáva, že nie je nestranný - tak potom je Dáša "stranný"? -)))
DISIDENT - Ľudské stroje CD (recenzia)

13.12. 16:50 Luboshio:


Dík za recku Adrik, pozdravujem zo Zv!
DEMONIC-EYED / JAKUBYSKO MC (recenzia)

26.10. 14:53 d:


@kkt, nie som sice tvoj mily, ale aspon si mi nevynadal, pokrok. Nabuduce si prosim odpusti aj tieto zosmiesnujuce pomenovania.

Ja som boj proti fasizmu nechapal nikdy iba ako boj nacko ..
(novinka)