Zaujalo nás:

Posledné komentáre:

dnes 01:01 Andreas:


Andy16661...Kto tu obhajuje napadnutie UA Ruskom, ty trapko. Kde som sa tak vyjadril? Sa nauč aspoň chápať písaný text. To, že kritizujem Zelenského juntu a jeho náckovských kamošov, ktorí ..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)

15.07. 09:12 Andy16661:


To je presne ako aj v Palestíne. Hamas sú hajzli ale bojujú proti Izraelu takže preto im tam rastie podpora. Bandera a Melnik boli hajzli ale bojovali proti komunistom na ktorích sa odvoláva Put ..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)

15.07. 08:25 Andy16661:


Ja históriu UA poznám. A asi na rozdiel od teba viem čo sa tam dialo aj pred druhou svetovou. Ja viem aj čo je Zelenský zač lebo sledujem tie tvoje "neexistujúce a zakázané" opozične média ..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)

10.07. 13:22 slon:


axc, si vtipny asi ak rakovina
(novinka)

09.07. 09:32 axc:


Ako vždy proti systému, nadnárodným korporáciám, svetovým lídrom a vojnám....no co scena do ruska snimi?? ;)
(novinka)

08.07. 21:39 Andreas:


Andy16661, jasné, len ty si aeroplán... Áno, všade sú náckovia a podobné existencie (dokonca aj v Mongolsku), lenže ako nejaké okrajové elementy. Ale v Európe, hlavne UA to má ako štátnu ..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)

06.07. 12:19 Andy16661:


Andreas a punktum. Ja dúfam že ste už odleteli zo zeme lebo náckovia a podobní primitívi sú skoro v každej krajine.
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)

01.07. 20:13 Andreas:


Ani neprešlo 4 mesiace (od kadeakých obvinení o hoaxoch a bla, bla) a už máme v UA ten Panteón hrdinov Ukrajiny... Samí nácek a kolaborant v ňom. Ruský žid Zelenskyj sa kľačí pred pozost ..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)

01.07. 18:34 fog:


tak je. mea culpa.
12-13.6.2026 Siedmy kruh priateľov Mošovce @ areál Drienok (report)

30.06. 18:05 wsxw:


Ak si dobre pamatam, tak v piatok hrala kapela The Blots. Summa Iru hrali v sobotu ?
12-13.6.2026 Siedmy kruh priateľov Mošovce @ areál Drienok (report)

PROMO ČLÁNOK NA KONCERTY LAST RESORT

Autor: Šupka | Pridané: 14.10.2009 | Počet videní: 9334

Zdravime vsetkych priaznivcov Oi! muziky!
Dovolujeme si uz teraz potvrdit , ze do nasej republiky zavita jedna z najvacsich legiend Oi! hnutia a muziky okolo toho , skupina THE LAST RESORT z Anglicka . Uz na uvod snad len upresnit, ze Oi! hnutie nema nic spolocne so sucasnymi neonacistickymi a rasovymi skupinami a organizaciami. Aj tato kapela sa otvorene distancuje od akejkolvek sympatizacie s podobnymi nazormi a verejne bojuje proti akymkolvek prejavom ci uz rasovej alebo narodnej diskriminacie. Uz od zaciatku bola kapela jednou z hlavnych taznych sil Oi! hnutia v tychto casoch vo vtedajsom Anglicku a urcite inspirovala mnohych mladych ludi , si zvolit vlastnu cestu zivotom . Zaciatok kapely sa pise do roku 1980 spolocne aj s prvym koncertom v Londyne dna 4.marca 1981.
Sucasnu zostavu tvoria Roi (spev), Chris Jones (bicie), John Pearce (basa) a Keith Hillyer (gitara). Kapela je v tejto zostave od roku 2000. Hned po ich znovuzrodeni v roku 2000 nahrala kapela 8-skladbove demo so 4 novymi a 4 starymi skladbami ako ' Working Class Kids' a ' Held Hostage'. Jedna zo skladieb " We're gonna get you" bola uz predtym vydana na compilacnom albume "Addicted to Oi!"v podani kapely , ale vsak pod nazvom Millwall Roi (Millwall je mestska cast Londyna a taktiez aj londynsky futbalovy klub). Kapela pocas jej dlhorocnej kariery , vystupovala pod nazvami ako Millwall Roi, Warrior alebo len ako Resort .
Ako Millwall Roi , kapela vystupila na mnohych tribute albumoch a uz spominanej compilacii "Addicted to Oi!" vydanej u Captain Oi! Records. Zo spominanych albumov za zmienku stoja ci uz "Secret Life Of The 4-Skins", na ktory nahrali skladby "Wonderfull World" a "Chaos" , ale aj album s nazvom "Worldwide Tribute To The Real Oi! , Volume 2", ktory bol venovany hardcorovym kapelam , kde kapela nahrala "Gotta Go" od Agnostic Front a Warzone klasiku "She is A Skinhead Girl Warrior". Kapela sa v roku 2002, po vystupeni na jednom z najvacsich punkovych festivalov v Europe (Punk and Disorderly), definitivne rozhodla sa vratit k legendarnemu nazvu The Last Resort , ktory ludia dobre poznaju .
Na zaver snad este jeden z Roi-ovych komentov na adresu staronovych The Last Resort: "Mix osobnosti medzi nami v kapele je pre nas velmi dolezity a bez tych spravnych ludi by sa nic z toho nestalo. Pozname silu kazdeho z nas a podopierame jeden druheho , upevnujeme si nasu silu. Co sa dostava k posluchacom teraz , je ohromna a nezburatelna - stena zvuku ".

Odporucame fanusikom kapiel ako The Business, The Bruisers, Cock Sparrer , Rancid, Angelic Upstarts, The 4-Skins, atd...

3.november 2009 BRATISLAVA @ Randal Club
4.november 2009 KOSICE @ Collosseum

Pridaj komentár k článku:

Meno:

Email:

Antispam: O+O+A

Správa:

Pozývame:

... ostatné koncerty

Vyhľadávanie:


Najnovšie fotky:

ET TU FATTYÚ, HUMAN NEEDS, OUST (19.7.2026, Budapešť @ Kripta)

Najnovší rozhovor:

Čurby

Najnovší report:

TOLUEN, JAKUBYSKO, WHORESNATION, NAK´AY (25.6.2026, Lovčica - Trubín @ Jama)

Najnovšia recenzia:

ŠANOV 1 - Konec světa 12"

Najnovší cestopis:

Toutatis fest 2025 (Česko)

Najnovší článok:

Pozvánka na Riot over river 8

Naposledy naskenovaný zin:

Predčasná vzbura #14 / 2020

Naposledy preložený text:

ARTURO - Walzer

Najnovší recept:

Goody foody na cibuľke a hríboch