Zaujalo nás:
Posledné komentáre:
09.07. 08:47 Oscar:
supelak napísal/a: 02.01.2025
1. ...system neni problem. to ako je nastaveny a kto z neho profituje ano.
2. ... a nebude to konicek pre zopar elitarov, ktori pohrdaj ..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
08.07. 12:28 Supelak:
Oskar,
ty takto komunikujes aj v beznom zivote, alebo patris medzi tych, ktori sa zvyknu opustit ked sadnu za klavesnicu?
myslim, ze minimalne v 2 veciach sa zhodneme:
1. tiez mi ..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
03.07. 13:23 Oscar:
Fryette a jeho prispevok..
,,Je to hanba, ale presne taki ako ty stavaju okolo anarchistickych myslienok hradzu. Zalez do svojej teoretickej socialne revolucnej diery a cakaj, kym sa p ..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
03.07. 12:28 Oscar:
pozrel som clanok kontradikce od akademikov.
priestor tam ma npr. udavac Dubovik
https://antimilitarismus.noblogs.org/post/2024/04/29/vypraskat-praskace-a-jejich-komplice/
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
03.07. 10:43 Ali:
Fryette mam zaujem stebou pokecat ty core anarchizmus. Prosim prezentuj sa takto aj pri stoloch z A distrom kde tam ked bude.. Lebo internet je plny tochto hnoja co aj ty tu grcias a v reale nikde vas ..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
03.07. 10:37 Ali:
Vyrastla nam tu generacia nedotknutelnych ludi, ktori maju neskutocne sebavedomie a dokazu naramne klamat, len aby odvratili pozornost od toho, na com naozaj zalezi... napisal herec Emil Horvath.
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
03.07. 09:11 Oscar:
zasadna vec. vlastne tato subkulturna frajerina tu pise utocne na anarchist, na tip, ktori ale ani sam poriadne nepozna vid..co ma za svoje a ako pise... cestuj citaj debatuj.. nech je co najmenej toh ..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
03.07. 08:58 Oscar:
SUPELAK
Vysvetli mi uz ako sa da existovat ako anarcho elitar? Pocuvaj semka, ludia co nikdy nemali hodnoty smerovanie a cestu. Kto si vlastne TY ze takto pises?? spominas Kontradikce. To su ak ..
ROZPOR: "Kto chce mier, nech sa pripraví na vojnu!" (rozhovor)
18.05. 01:08 Scheby:
long live emo
ITLOOKSSINISTER (Slovensko) (predstavujeme kapelu)
06.05. 09:54 mato Y:
keby mal niekdo zajem-https://hudba.bazos.sk/inzerat/178365205/mc-crust-grindcore-noisecore-punk-hardcore.php
(guestbook)
KĽEMONES + DISIDENT (ČESKO)
Autor: Dáša fon fľaša | Počet videní: 916

štvrtok 25.8. Vysoké Mýto @ Fénix (+ROZ2KA NA 3,5 JACKA)

piatok 26.8. Most-Rudolice @ Rafanda (+TOM77)

sobota 27.8. Libochovice-Dubany @ Peklo (+SANDOKAN REBELLS, DxFxFx, TOM77)

nedeľa 28.8. Praha-Pankrác @ Café Na půl cesty (+TRAILER TRASH)

pondelok 29.8. - dohra
skoro ráno frčíme s Dankom do Dubaja. Lukáš odtiahne dodávku do Libochovíc. aby to bolo zaujímavejšie, tak sa nám pretrhne lano. dneska všetko robia z hovna asi. počkáme na týpka. zdvihne dodávku, kukne do motora, pošpára, poklepe. je to remenica (také oceľové koleso, na ktorom sa točí remeň), musia počkať na súčiastku, vymeniť a potom môžeme ísť. celé to bude hotové asi poobede. takže sa ideme prejsť na priľahlú monumentálnu zrúcninu hradu Hazmburk. dve čierne veže na starom čadičovom masíve, naozaj pôsobivé. ako správni pútnici sa tam musíme dostať pekne po svojich, takže zážitok je tak nejak kompletný. k tomu krásny deň, balzam na dušu. má to len jednu chybu, je pondelok a hrad je zamknutý. a už sa škriabeme po skale a sme dnu. nemerali sme predsa takú cestu, aby sme ostali pred bránou. nie sme však sami, aj ostatní turisti to tak riešia. žerieme tony sladučkých sliviek, jabĺk a hrušiek v sadoch pod hradom. v obci vyplienime jeden sekáč, kde majú všetko po 20 korún, pozrieme park v miestnom kaštieli a potom sa dorazíme obedom. tento deň z turné si budem pamätať asi najviac, aj keď to vlastne nesúvisí so žiadnym koncertom a možno je to také klišé. jednoducho pekný deň, ako sa hovorí po maďarsky "a day to remember". ale jeden knockout ešte príde, keď nám servisák povie, že za to vydrbané železné koliesko zaplatíme 6000 korún. za takú cenu sme mohli íst na turné aj do Berlína. sme ale šťastní, že to je hotové a frčíme najprv do Prahy naložiť pozostalých a potom na Slovensko. cesta je nudná, nikomu neni moc do reči, iba Danko občas zachloští dáku somarinu ako to on vie. na skúšobni vyložíme veci a okolo polnoci ležím v posteli a konečne sa môžem vyspať. cez všetky problémy s dodávkou budem na tých pár dní spomínať ešte dlho a hlavne si budem zase o niečo viacej vážiť nezištnú pomoc od kamarátov. veľké ďakujem patrí najmä hostiteľom z Dubaja a Pasimu, ľuďom z Mostu, Vysokého Mýta a Prahy, všetkým kapelám, čo s nami hrali a všetkým, čo sa prišli pozrieť na ten náš pojazdný cirkus.www.dasafonflasa.blogspot.sk
Pridaj komentár k cestopisu:
#3299 Wrbo napísal/a: 15.11.2011 17:01:03
Viem si dobre predstaviť, ako to je byť niekde ďaleko a zažiť situáciu s dojebaným autom prípadne inou kokotinou... Vtedy sú ako Dáša povedal nezištní kamoši na nezaplatenie !#3298 Sajmon napísal/a: 15.11.2011 12:39:55
ako sa hovorí po maďarsky "a day to remember"...to mně poser vole...:


#3297 Balki napísal/a: 14.11.2011 21:56:47
No, toto bolo o dost depresivnejsie, ale aj tak super citanie ;)#3291 rikArdo napísal/a: 12.11.2011 06:54:47
pri každom reporte ktorý čítam narazím na dojebanú dodávku, bez toho by to asi ani nebolo turné#3289 tadko napísal/a: 11.11.2011 16:41:33
na paradi citanicko daso len tak dalej :)Pozývame:
Pi 25.7.2025 - 26.7.2025
Poprad @ Koľaj 22
Akcia 22:
PLAGUE BOMB (Taliansko), MORDE (CZ), KATHAA (Poľsko), GLOBAL HORROR (Francúzsko),
DAMATO (SK), FAT (SK), BRUDNE CZYNY (Poľsko), DISTROPHY (SK), NIČITEĽ (SK), QUIETQUIETQUIET (Poľsko),
TRAVEX (SK), KOVOŠROT (SK), BLVE VELVET (SK), AMENTMA (SK), ZRCADLO SRDCA (SK), SCREEN (SK),
HADONOS (SK), STELA (SK), HMOTA (SK)
afterparty: KULO.ARE, ERREKTOR, MAUZER, RAYAA
... ostatné koncerty
Vyhľadávanie:
Najnovšie fotky:
ITLOOKSSINISTER, CAMILLE COROT (13.7.2025, Prešov @ Čierny most)
Najnovší rozhovor:
Najnovší report:
ITLOOKSSINISTER, CAMILLE COROT (8.7.2025, Prešov @ Čierny most)
Najnovšia recenzia:
Najnovší cestopis:
Najnovší článok:
Naposledy naskenovaný zin:
Naposledy preložený text:
Najnovší recept:
