21.6.2008 BULBULATORS, TWINKLES, PARADOX, BOYS; Bratislava, Randall

Autor: Vlado Deedee | Počet videní: 752


Prešiel dlhý čas pokiaľ som sa odhodlal napísať tento report. Po dlhom vyčkávaní prišiel ten deň. Bolo to 21. júna a štvorčlenná posádka z východu vyráža za svojou túžbou vidieť kapely Paradox, Twinkles a v prvom rade The Boys. Cesta je dlha a únavná, tak si ju skracujeme degustovaním pivného nápoja. V Poprade sa k našej posádke pridávajú ďalší dvaja členovia a naše kupé je plné. V ďalšom meste zvané Liptovský Mikuláš prichádzajú ďalší známi. Na miesto činu zvané Randál prichádzame okolo 18tej hodiny a hneď doplňujeme tekutiny. Pred klubom a aj v klube sa to hemží ľuďmi rôzneho veku aj národnosti. Ani sa nenazdám a na pódiu už stoja poľskí Bulbulators. Vpredu málo ľudí, no postupne sa to zapĺňa. Veľmi som sa tejto kapele nevenoval, no moje zvukovody započuli skladby ako "Nie Ma Kwiatków" a "Farbowany Blondyn". Ďalšia kapela, ktorá nastupuje na pódium sú Italiano punk rock ´77, ktorých nazývame The Twinkles. Ja osobne som sa na túto kapelu veľmi tešil. Ako náhle začínajú hrať, hor sa dopredu. Hrajú nejakú tú trištvrť hodinku. V svojom play liste mali zahrnuté skladby ako "Do You Wanna Dance With Me?", "You Are A Poseur", "My New Guitar" a veľmi vydarenú skladbu, ktorá hovorí za všetko "1977". Tretia kapela, ktorá sa predstavila bol legendárny Paradox. Táto kapela mala svoj posledný koncert 3.4.1984, takže vidieť zasa na pódiu Leďa s Kóňykom bol fakt zážitok. Počas koncertu sa vystriedali dvaja pôvodní basgitaristi a úlohu bubeníka si do svojich rúk zobral Tuleň. Počas vystúpenia je vpredu dosť plno, každý si užíva známe skladby ako "Máš moje číslo", "Počítač", a zaznela aj skladba "Veľka šťastná rodina". Koniec vystúpenia veľmi nevnímam a obzerám si distrá. Krátko po skončení vystúpenia sa na pódiu objaví kapela, na ktorú cely čas čakáme, a to The Boys. Svoju dvojhodinovú show odpálila skladbou "T.C.P". Vpredu je absolútne plno až sa nedá dýchať a každý si vychutnáva tóny skladieb ako "First time", "U.S.I." , "Brickfield night", "No money", "Kamiadze" a mňa hlavne prekvapila skladba "Heroine". Kapela svoje vystúpenie skončila niečo po polnoci, každý sa ženie k barom a ja ako správny fanúšik do backstagu po podpisy :D. V Randale trčíme nejako do 4tej rána a odchádzame na vlak s myšlienkou, že aj ten najbláznivejší sen sa môže stať skutočnosťou.

Pridaj komentár k reportu:

Meno:

Email:

Antispam: E+S+B

Správa:

#190 jano-bj napí­sal/a: 20.08.2008 11:54:00

ano ano, bolo super. good report...

#189 Barbie napí­sal/a: 24.07.2008 17:22:00

No teda Vladik velmi pekne , vyborny report vystihol si to na jednotku ano uzasny zazitok , ktory sme zazili spolu a budeme nanho spominat az do smrti

Zaujalo nás:

Posledné komentáre:

14.11. 13:37 roman:


Nevie niekto o voľnej LP - márne zháňam
RÚBANISKO - Nihil blues 10" (recenzia)

31.10. 11:48 Už jsme doma:


Ahoj Ixo,
nevím jestli jsme ti vůbec ofiko poděkovali za recku na Kry(hy), každopádně teď jsme na ni znovu narazili a rádi tak činíme alespoň teraz.
Díky moc a měj se krásn ..
UŽ JSME DOMA - Kry 12" (recenzia)

19.10. 09:22 Mišo Štich:


Dobrý názov, NERVY. Tak sa volala kapela v ktorej kedysi hral Maťo Ďurinda, Andrej Šeban, či Marián Greksa...
(novinka)

20.09. 19:21 kočo:


dík za pekné slová aj za pozvání! Len ešte treba spomenúť Tánine jedlo - to bol headliner večera!
14.9.2021 KAZOSTROJ, AHOJ, DIMENZIA X Banská Bystrica @ Kaktus (report)

14.09. 08:19 Elramon:


"covery zásadných punkrockových kapiel s novými textami, ktoré často predbehnú i originál" fakt? no menuj aspon dve
(novinka)

07.09. 10:11 fero:


Ďakujem Kočo za report.
7.8.2021 AHOJ, WARGAME, TEUFELSMAUER, POOPIČNÝ STAV, SAMORAST x ZINTAER, the PUBLIC, FYASCO, POOPIČNÝ STAV, PARASITE DREAMS, MENTAL TENSION, OTRAS, VLOČKA, JPN akustika Sereď @ Kemping (report)

28.08. 08:53 Wrbo:


To heavy metal ma nieco proti mne :-)
14.8.2021 ČAKAN, NAZI TAMPONS, TVOI POSTOI, YEARSBELOW, SAMORAST, FAJRONT, SISTEM ERORR Veľký Šariš @ Marakaňa (report)

26.08. 09:25 Balki:


Ja nemozem pochopit, co mas proti heavy metalu :D
14.8.2021 ČAKAN, NAZI TAMPONS, TVOI POSTOI, YEARSBELOW, SAMORAST, FAJRONT, SISTEM ERORR Veľký Šariš @ Marakaňa (report)

23.08. 10:05 BoP:


Ahojte, koupim vinyly od Blood Brothers: Burn piano Island Burn and Crimes
DIKES
(guestbook)

19.08. 13:34 masskillah:


parádny report bro)
7.8.2021 AHOJ, WARGAME, TEUFELSMAUER, POOPIČNÝ STAV, SAMORAST x ZINTAER, the PUBLIC, FYASCO, POOPIČNÝ STAV, PARASITE DREAMS, MENTAL TENSION, OTRAS, VLOČKA, JPN akustika Sereď @ Kemping (report)