Koncerty v roku:
[2021] [2020] [2019] [2018] [2017] [2016] [2015] [2014] [2013] [2012] [2011] [2010] [2009] [2008] [2007] [2006] [2005]
Pridaj nový koncert!
So 4.1.2014 19:00 Praha @ Final club
G.A.U (Nemecko), HOPSASALA (SK), ENCORE (CZ)

Pi 10.1.2014 19:00 Jihlava @ Ježek PLAGÁT
TASS (CZ), ZPUTNIK (CZ), MNM (CZ), 13 STEPS TO HELL (CZ), PRACOVNÍ ÚRAZ (CZ), K.P.D. (CZ), DISFUNKCE MYSLI (CZ), KÚROVEC (CZ)

So 11.1.2014 18:00 Bratislava @ Fuga PLAGÁT
LYMPHATIC GORE DECOMPOSITION (SK), PASSION OF TRUTH (CZ), SLUP (CZ), HIGH PURITY (CZ), ČAK NOJS (SK), HYDROUS PURULENCY (SK)

So 11.1.2014 20:00 Ořechov @ Restaurace U Rybníčka PLAGÁT
RISPOSTA (SK), CONTOLLED EXISTENCE (SK), ABORTION (SK), ŠKODA 120 (SK), BOILING POINT (SK), CARL GUT (SK), 6MAS (CZ), KUTYA HARAP (CZ)

Pi 17.1.2014 20:00 Ostrava @ Barrák
ATI EDGE & the SHADOWBIRDS (Maďarsko), TONY TARANTULA & HIS BASTARDS (Poľsko)

So 18.1.2014 18:00 Šumperk @ Music machine
DIMENZIA X (SK), ANIMA CANDIDA (SK), ŠROUBY (CZ), FACAN (CZ), BAD AGE (CZ), NORTH MORES (CZ)

So 18.1.2014 19:00 Poprad @ Rock fabric PLAGÁT
BACHOR (Poľsko), BULLBOXERS (SK), DEGUSTATOR (SK), CRUCIFIVE SKINS (SK)

So 18.1.2014 20:00 Jihlava @ Chilli bar PLAGÁT
PASKUDA (SK), SICK, GORE, SUFFER (CZ), FLUMMOX (CZ), CHOKED BY OWN VOMITS (CZ)

Ut 21.1.2014 Ostrava @ Barrák PLAGÁT
VIBRATORS (UK), the NEUNIKNEŠ (CZ)

Pi 24.1.2014 19:00 Trenčín @ Boogie PLAGÁT
BETON (SK), RADIATION (SK), BARNEY GUMBLE (SK), GATES OF PTULAH (SK)

So 25.1.2014 Vsetín @ Na tribuně PLAGÁT
KAŽDÝ JINAK (CZ), FACAN (CZ), KUTYA HARAP (CZ), KULTRA! (CZ)

So 25.1.2014 19:00 Lučenec @ Slimák PLAGÁT
JAKUBYSKO (SK), HOUSE OF TECH (SK), the CITADEL (SK)

So 25.1.2014 20:00 Bardejo @ Jazz rock café PLAGÁT
KONFLIKT (SK), HRANA (SK)

So 25.1.2014 20:00 Trenčín @ Boogie PLAGÁT
DÁŠA FON FĽAŠA (SK)
premietanie DFF - Lost in Poland + DJ Guga

So 25.1.2014 21:00 Boskovice @ Turbina PLAGÁT
TUMMO (CZ), MY DEAD CAT (CZ)
DJs Bambam, Dirty seven, Dlouhé bidlo

St 29.1.2014 Ostrava @ Plán b hardcore café
MOMBU (Taliansko), OVO (Taliansko), MASSOLA (CZ)

Št 30.1.2014 20:00 Bratislava @ U Očka PLAGÁT
PURGEN (Rusko), DETERMINATION (Rakúsko), INSEMINAČNÍ STANICE (CZ)

Pi 31.1.2014 České Budějovice @ Velbloud
SEE YOU IN HELL (CZ), KRUGER (CZ), CONOPED (CZ), KUZIMU MABAIA (CZ)

Pi 31.1.2014 Spišská Nová Ves @ Interactiv PLAGÁT
KILLCHAIN (SK), OBLITERATE (SK), DISTAX (SK)

Pi 31.1.2014 20:00 Rožňava @ New Sherwood PLAGÁT
DǍŠA FON FĽAŠA (SK), NOSTALGIA (SK), ZATMENIE MYSLE (SK)

So 1.2.2014 Poděbrady @ Boss bar
SEE YOU IN HELL (CZ), TELESA OHNEPAL (CZ)

So 1.2.2014 Bardejov @ Angels pub
AZKAZA (CZ), SOUND OF QUALM (SK)

So 1.2.2014 20:00 Bratislava @ U Dežmára PLAGÁT
SKYWALKER (CZ), STRENGTH TO ENDURE (SK)

So 1.2.2014 20:00 Trebišov @ Ranč na Koronči
DǍŠA FON FĽAŠA (SK)
premietanie DFF - Lost in Poland, debata

So 1.2.2014 20:00 Třebíč @ Peklo PLAGÁT
BIBLBROXX (CZ), TÍSŇOVÉ VOLÁNÍ (CZ), LIKVIDACE FIRMY (CZ), KÚROVEC (CZ)

Št 6.2.2014 Ostrava @ Plán b hardcore café PLAGÁT
BASAL BANAR (SK), JAKUBYSKO (SK)

Pi 7.2.2014 19:00 Prešov @ Pixel PLAGÁT
PUNKREAS (SK), TRIBE (SK), PISSED OFF (SK)

So 8.2.2014 Bardejov @ Angels pub PLAGÁT
PUNKREAS (SK), TRIBE (SK), PISSED OFF (SK)

So 8.2.2014 19:00 Praha @ Baryton PLAGÁT
PALAHNIUK (CZ), MURUROA (CZ), BASAL BANAR (SK), JAKYBUSKO (SK)

So 8.2.2014 19:30 Nosislav @ Hospoda Za mostem PLAGÁT
ZEMĚŽLUČ (SK), MACHINARIUM (CZ), DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

So 8.2.2014 20:00 Brno @ Vegalite PLAGÁT
TABULA RASA (CZ), ROSA PARKS (CZ), BAD AGE (CZ), DÁŠA FON FĽAŠA (SK), CÁCORY (CZ), KATA BREKEKEX (CZ)

So 8.2.2014 20:00 Topolcany @ Barbar PLAGÁT
ILEGALITY (SK), TRUE REASON (SK), TPS CREW (SK), COLDBLOODED (SK)
benefičný koncert pre karanténnu stanicu Topoľčany

Pi 14.2.2014 Plzeň @ Divadlo pod Lampou
TREES AWAY (USA), PIPES AND PINTS (CZ), BOY (CZ)

Pi 14.2.2014 20:00 Brno @ Vegalité
AUTISTIC YOUTH (USA), CATHOLIC GUILT (Rakúsko), RÚBANISKO (SK)

So 15.2.2014 Bratislava @ Fuga
COLD WORLD (Rakúsko), EVIDENCE SMRTI (CZ), ABORTION (SK), ADACTA (SK), LUTRA (SK)

So 15.2.2014 20:00 České Budějovice @ Velbloud
VYSOKÉ NAPĚTÍ (CZ), RETROPROTEST (CZ), DǍŠA FON FĽAŠA (SK), RÚBANISKO (SK)

So 15.2.2014 20:00 Bratislava @ U Očka PLAGÁT
FLATLAND WARRIORS (Nemecko), S.A.S. (CZ), SPEICHELBROISS (Nemecko)

Ne 16.2.2014 15:00 Košice @ Madrid PLAGÁT
nedeľný veget X.: ochutnávka vegánskcyh jedál

Ut 18.2.2014 20:00 Bratislava @ U Očka PLAGÁT
M.O.D. (USA), INGROWING (CZ), DOG ATTACK (Maďarsko), CRIPPLED FOX (Maďarsko)

St 19.2.2014 Brno @ Fléda
PIPES AND PINTS (CZ), BOY (CZ), QUEENS OF EVERYTHING (CZ)

St 19.2.2014 20:00 Bardejov
BIORCHESTR (CZ)

Pi 21.2.2014 Jablonec nad Nisou @ Rampa
PIPES AND PINTS (CZ), BOY (CZ)

Pi 21.2.2014 20:00 Třebíč @ Peklo PLAGÁT
STRAIGHT (CZ), AGGRESSIVE TYRANTS (CZ), 13 STEPS TO HELL (CZ), FREE TIBET (CZ)

So 22.2.2014 15:00 Havlíčkův Brod @ Oko PLAGÁT
SPS (CZ), N.V.Ú. (CZ), ŠANOV 1 (CZ), KONFLIKT (SK), AKUTNÍ OTRAVA (CZ), ZAČIATOK KONCA (SK), ROZPOR (SK), ČERTŮF PUNK (CZ), SARCASTIX (CZ), HOUBA (CZ)

So 22.2.2014 20:00 Děčín @ Biograffs
TABULA RASA (CZ), SHUT UP AND DANCE (CZ), POZITIVNÍ DEVIACE (CZ), ROSA PARKS (CZ), DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

Ne 23.2.2014 16:00 Prešov @ 263 pub PLAGÁT
nedeľný veget, prednáška kolektívu Biosphere, N3O AKUSTIKA

St 26.2.2014 20:00 Ostrava @ Barrák
HATEBREED (USA), NAPALM DEATH (UK)

Št 27.2.2014 20:00 Košice @ Collosseum - 777 PLAGÁT
CATHEDRAAL (Francúzsko), CONCUSSA (SK)

Pi 28.2.2014 20:00 Liptovský Mikuláš @ Adventure music club
EVIDENCE SMRTI (CZ), LUTRA (SK), SOUND OF QUALM (SK), DISTAX (SK), NOSTALGIA (SK), ZLOBA (SK)

Pi 28.2.2014 20:30 Napajedlá @ Malina PLAGÁT
BETON (SK), RADIATION (SK), AZKAZA (CZ), SAADE (CZ)

So 1.3.2014 Spišská Nová Ves @ Interactiv PLAGÁT
EVIDENCE SMRTI (CZ), SOUND OF QUALM (SK), NOSTALGIA (SK), ZLOBA (SK)

So 1.3.2014 Trenčín @ Boogie
LUTRA (SK), LE BAIN DE MAID (CZ), HUMAN PUPPET (CZ), BRIGHT EN (Taliansko)

So 1.3.2014 20:00 Komárno @ Rock klub 25 PLAGÁT
BETON (SK), RADIATION (SK), COCK HEADS (SK), UTÓPIA (SK), TRANZ (SK)

So 1.3.2014 20:00 Havlíčkův Brod @ Black Hole PLAGÁT
AFT (CZ), BOKOM OKOLKY (krst CD, SK), ČERVENÁ CIHLA (CZ), PRACOVNÍ ÚRAZ (CZ), BERMUDSKEJ KVÁDR (CZ)

Po 3.3.2014 19:00 Praha @ Roxy PLAGÁT
BOY (CZ, srst LP), TALES OF ERROR (CZ), HANBA (CZ)

Pi 7.3.2014 20:00 Praha @ Café Na půl cesty PLAGÁT
the CIRCLE-A (Réunion), PLUTO CREVÉ (Réunion)

So 8.3.2014 20:00 Šurany @ La bugaňa
GOMORA (CZ), CACOPHONIA (CZ)

So 8.3.2014 21:00 Brno @ Vegalité PLAGÁT
he CIRCLE-A (Réunion), PLUTO CREVÉ (Réunion), PRŮMYSLOVÁ SMRT (CZ)

Po 10.3.2014 20:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
CYCLAMEN (Francúzsko), NIČITEĽ (SK)

Št 13.3.2014 Bratislava @ Randal
PIPES AND PINTS (CZ), BOY (CZ)

Pi 14.3.2014 Žilina @ Smerr
PIPES AND PINTS (CZ), BOY (CZ)

Pi 14.3.2014 Rožnov pod Radhoštěm @ Vrah PLAGÁT
WIRRESAL (Nemecko), UŠTKNI (CZ), BAD AGE (CZ), WYNSTON SMYTH (SK)

Pi 14.3.2014 18:00 Praha @ Exit PLAGÁT
GRIDE (CZ), VALURY (CZ), V.O.H. (CZ), NĚMÁ BARIKÁDA (CZ), the BREED (CZ)

Pi 14.3.2014 20:00 Trenčín @ Boogie PLAGÁT
D.O.P. (CZ), CATASTROFY (SK), TENDENCIE (SK)

So 15.3.2014 Košice @ Collosseum
PIPES AND PINTS (CZ), LUNOKHOD (SK), BOY (CZ)

So 15.3.2014 17:00 Praha @ Exit PLAGÁT
SQUIRTOPHOBIC (Rakúsko), ATTACK OF RAGE (SK), HIGH PURITY (CZ), PERFECITIZEN (CZ), PRIMARY RESISTANCE (CZ), HIROŠIMA (CZ)

So 15.3.2014 19:00 Martin @ Elefant PLAGÁT
HUMAN HUMUS (SK), WYNSTON SMYTH (SK), BASAL BANAR (SK), GORDON SHUMWAY (SK), GROUND CONTROL (SK), ČAK NOJS (SK)

So 15.3.2014 19:00 Spišská nová ves @ Interactive PLAGÁT
SEDEM SUPRAPHON MINÚT FAMILY STRACHU (krst platne, SK), NIČITEĽ (SK), BIGĽAYZ (SK)

So 15.3.2014 20:00 Bratislava @ Fuga PLAGÁT
CATASTROFY (SK), GODNOISE (SK), D.O.P. (SK), BLIND RÄTTVISA (SK)

Ne 16.3.2014 Trenčín @ Boogie PLAGÁT
FONIJA (Macedónsko), CULTURE DEVELOPMENT (Macedónsko), RÚBANISKO (SK)

Ne 16.3.2014 18:00 Gorlice @ Amnezja
WŁOCHATY (Poľsko), AUSCHWITZ RATS (Poľsko)

Po 17.3.2014 Žilina @ Meštianska piváreň PLAGÁT
FONIJA (Macedónsko), CULTURE DEVELOPMENT (Macedónsko), the KĽEMONES (SK)

Ut 18.3.2014 20:00 Nitra @ El Mariatchi PLAGÁT
BISHOPS GREEN (Kanada), CHEAP TALK (SK)

Št 20.3.2014 19:30 Banská Bystrica @ Bosorka
ACIDEZ (Mexiko), MARESVIN (Dánsko), HOUSE OF TECH (SK)

Pi 21.3.2014 Jihlava @ Chilli bar
PIG//CONTROL (Nemecko), EARTH CRUST DISPLACEMENT (Nemecko), SEE YOU IN HELL (CZ), PRŮMYSLOVÁ SMRT (CZ), LYCANTHROPHY (CZ)

Pi 21.3.2014 19:00 Bratislava @ Fuga PLAGÁT
TWISTED TRUTH (CZ), KAOSQUAD (CZ), MURUROA (CZ), DISTANCE TO EMPTY (SK)

Pi 21.3.2014 19:00 Praha @ 007 PLAGÁT
ACIDEZ (Mexiko), MAD PIGS (CZ), SARCASTIX (CZ)

Pi 21.3.2014 20:00 Poprad @ Zanzibar PLAGÁT
MARESVIN (Dánsko), WYNSTON SMYTH (SK), the CITADEL (SK), NIČITEĽ (SK)

So 22.3.2014 Ostrava @ Barrák
PIPES AND PINTS (CZ), BOY (CZ)

So 22.3.2014 16:30 Brno @ Yacht PLAGÁT
CARL GUT (CZ), ŠIGELA (SK), MURUROA (CZ), RAPSOD (CZ), TUMMO (CZ), KAOSQUAD (CZ), ANGRY BRIGDE (CZ), SEE YOU IN HELL (CZ), KULTRA (CZ), PIG//CONTROL (Nemecko), EARTH CRUST DISPLACEMENT (Nemecko), SHEEVA YOGA (CZ), DIOS INJUSTO (CZ)
krst Hlubokej orby #30, freebox, spoločná vegánska večera, ..

So 22.3.2014 19:00 Brno @ Brooklyn
POPPY SEED GRINDER (CZ), CHOKED BY OWN VOMITS (CZ), PERFECITIZEN (CZ), CRUEL FACE OF LIFE (CZ), CONGENITAL ANOMALIES (CZ), DIRTY TALKING (CZ)

So 22.3.2014 19:00 Bratislava @ Randal PLAGÁT
HASIACI PRÍSTROJ (SK), SKAFANDER (SK), PAPUNDEKEL (SK), ODKLON (SK)

So 22.3.2014 19:00 Trenčín @ Boogie PLAGÁT
TOY PIŠTOĽS (SK), UŽ DOSŤ! (SK), JURA´S KANAL (SK)

So 22.3.2014 19:00 Prešov @ Pixel PLAGÁT
MARJORY STEWART BAXTER (Poľsko), the CITADEL (SK), BURN THE CROSS (Poľsko)
vegánske jedlo

So 22.3.2014 20:00 Banská Bystrica @ Bosorka PLAGÁT
JACK (Maďarsko), PASKUDA (SK), BASAL BANAR (SK)

Ne 23.3.2014 Praha @ Café v lese
PIG//CONTROL (Nemecko), BRÜNNER TODESMARSCH (CZ)

Ne 23.3.2014 Bánovce nad Bebravou @ Wood Pub
MARESVIN (Dánsko), APOTASY (SK), RAIN OF PAIN (SK), JUVENTUDE MALDITA (BRA)

Ne 23.3.2014 20:00 Košice @ Collosseum - 777 PLAGÁT
DÁŠA FON FĽAŠA (SK)
premietanie DFF - Lost in Poland

St 26.3.2014 Topoľčany @ Barbar
MARESVIN (Dánsko), SAMSARA (SK)

St 26.3.2014 18:00 Spišská Nová Ves @ Interactiv PLAGÁT
6MAS (CZ), HIBAKUSHA (CZ)
prednáška Biosphere

Št 27.3.2014 Žilina @ Bullwar PLAGÁT
GENTLE ART OF CHOKIN (Nemecko), HOUSE OF TECH (SK)

Št 27.3.2014 Ostrava @ Plán b hardcore café
MARESVIN (Dánsko), BASIC TORTURE PROCESS (cz)

Pi 28.3.2014 Ostrava @ Plán b hardcore café
HANBA (CZ), HAVE NO CLUE (Maďarsko)

Pi 28.3.2014 20:00 Hurbanovo @ U Aničky PLAGÁT
KRLJA (Chorvátsko) SEPPUKU (Chorvátsko), ALEA IACTA EST (SK), CHEAP TALK (SK)

Pi 28.3.2014 21:00 Ústí nad Labem @ Exil PLAGÁT
ABORTION (SK), FLUMMOX (CZ), WOUNDEAD KNEE (CZ), MOČOVÝ KHAMENI (CZ)

So 29.3.2014 Žilina @ Boonker PLAGÁT
ILÚZIA (posledný koncert, SK), ŽELEZNÁ KOLÓNA (SK), BARNEY GUMBLE (SK), PRIATELIA PADAJÚCEHO LÍSTIA (SK)

So 29.3.2014 17:00 Havlíčkův Brod @ Oko PLAGÁT
POP-PORN (CZ), SAKALA (CZ), NOVOVESKA (CZ), ŽIRAFIČKA (CZ), BLOW AWAY (CZ), ILLNESS (CZ), BRAK (CZ), ORTODOXNÍ TERROR (CZ), GUFERO (CZ), JANA BLAŽKOVÁ (CZ), MARESVIN (Dánsko)

So 29.3.2014 19:00 Praha @ Baryton PLAGÁT
KRLJA (Chorvátsko), SEPPUKU (Chorvátsko), CARL GUT (CZ), SEBESTŘED (CZ), HROBOCOP (CZ)

So 29.3.2014 20:00 Trenčín @ Lúč PLAGÁT
MAJOR KONG (Poľsko), DOPELORD (Poľsko), the PUBLIC (SK), MACUMBA (SK)

So 29.3.2014 20:00 Brno @ Boro
BLACK SACHBAK (Izrael), STOLEN LIVES (CZ), BOMBATOLCSÉR (CZ), HIGH PURITY (CZ)

So 29.3.2014 20:00 Malacky @ Atrium
BLIND RÄTTVISA (SK), O.M.F (SK), MESSIN DEHEAD (CZ), BARIKÁDY Z POPELNIC (CZ)

So 29.3.2014 20:00 Banská Bystrica @ Kaktus
HIBAKUSHA (CZ), 6MAS (CZ)

St 2.4.2014 20:00 Brno @ Boro PLAGÁT
VLNĚNA (CZ), FOREVER KRANG (CZ), DISBEATLESS (CZ), MC KOLONA (CZ), FRAU FRANKENSTAIN (CZ)
benefit na Fotbal proti rasismu

Pi 4.4.2014 Praha @ Modrá Vopice
MAJSTER KAT (SK), 1000 BOMBS (CZ), RADIATION (SK), BAJONET (CZ)

Pi 4.4.2014 20:00 Bratislava @ Fuga PLAGÁT
ISACAARUM (CZ), NEEDFUL THINGS (CZ), EPICARDIECTOMY (CZ), CHORDOTOMY (Nemecko)

So 5.4.2014 Mladá Boleslav @ Orthodox
MAJSTER KAT (SK), 1000 BOMBS (CZ), RADIATION (SK), BAJONET (CZ)

So 5.4.2014 19:30 Praha @ Café v lese
SICK GORE SUFFER (CZ), FLUMMOX (CZ), PRUGELKNABE (CZ), OTLOUKÁNEK (CZ), DĚTI DEŠTĚ (CZ)

So 5.4.2014 21:00 Humenné @ Live club
PORUCHA (SK), the BULLBOXERS (SK)

Ne 6.4.2014 19:00 Martin @ Včelín PLAGÁT
WOODOO HEALERS (Grécko), the BLOTS (SK)

Št 10.4.2014 Košice @ Collosseum PLAGÁT
DOG ATTACK (Maďarsko), DISKOBRA (Maďarsko), WYNSTON SMYTH (SK)

Št 10.4.2014 20:00 Žilina @ Kontajner PLAGÁT
DROM (CZ), MÖBIUS (SK)

Pi 11.4.2014 - 12.4.2014 Brno @ Boro PLAGÁT
NOISE FEST:
SEVEN MINUTES OF NAUSEA (Nemecko), END OF SILENCE (Nemecko), GADLAG (Slovinsko), WILIAM NURDIN (Francúzsko), JORGE BOEHRINGER (USA), K-LXM (CZ), SUPRAPHON FAMILY (SK), SEDEM SUPRAPHON MINÚT FAMILY STRACHU (SK), SEDEM MINÚT STRACHU (SK), MINIMAL BASTARD (Slovinsko), DJ PERO FOTAR (Slovinsko), SIST EN 343 (Slovinsko), GARASU (CZ), GORE OF THE COALMAN (CZ), SKLO (CZ)

Pi 11.4.2014 Košice @ Cassbar PLAGÁT
DROM (CZ), RETARDED FISH (SK), .STEPASIDE. (SK)

Pi 11.4.2014 Bratislava @ U Očka
MAJSTER KAT (SK), 1000 BOMBS (CZ), RADIATION (SK), BAJONET (CZ)

Pi 11.4.2014 Trenčín @ Boogie
ČAD (SK), CONTRASTIC (CZ), BRUTALLY DECEASED (CZ), HUMAN HUMUS (SK), STERCORE (SK)

Pi 11.4.2014 19:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
BRAINSCAN (SK), WASTAGE (SK), NAHUM(CZ), LUNOKHOD (SK)

Pi 11.4.2014 20:00 Šaľa @ Peklo PLAGÁT
DOG ATTACK (Maďarsko), DISKOBRA (Maďarsko), TENDENCIE (SK), CHEAP TALK (SK)

Pi 11.4.2014 20:00 Banská Bystrica @ Kaktus
BLANK OUT (CZ), ZATMENIE MYSLE(SK), VLASTNÝ NÁZOR (SK)

Pi 11.4.2014 20:30 Rožnov pod Radhoštěm @ Vrah PLAGÁT
MILANO (CZ), MADE BY THE FIRE (CZ), SEAL OF QUALITY (Francúzsko), KULTRA! (CZ)
ZRUŠENÉ!

So 12.4.2014 Košice @ Popka PLAGÁT
PUNKREAS (SK), TRIBE (SK), PISSED OFF (SK), ZATMENIE MYSLE (SK)

So 12.4.2014 Brno @ Brooklyn
MAJSTER KAT (SK), 1000 BOMBS (CZ), RADIATION (SK), BAJONET (CZ)

So 12.4.2014 Bratislava @ Randal
ČAD (SK), CONTRASTIC (CZ), BRUTALLY DECEASED (CZ), HUMAN HUMUS (SK)

Po 14.4.2014 20:30 Nitra @ Mariatchi PLAGÁT
OVERWEIGHT (Belgicko)

Št 17.4.2014 Lipany @ Kapibara
DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

Št 17.4.2014 20:00 Havlíčkův Brod @ U Milé tchýně PLAGÁT
CAST IRON JAW (UK), BACK DOWN (UK)

Pi 18.4.2014 19:00 Vranov nad Topoľou @ U Kmotra
DÁŠA FON FĽAŠA (SK)
premietanie dokumentu DFF: Lost in Poland

So 19.4.2014 Žilina @ Boonker
ZATREST (CZ), DEGRADACE (CZ), the KĽEMONES (SK)

So 19.4.2014 21.00 Rožnov pod Radhoštěm @ Vrah
EVIDENCE SMRTI (CZ), MACGYVER (CZ), INNOXIA CORPORA (CZ)
ZRUŠENÉ!

So 19.4.2014 21:00 Stropkov @ F-pub PLAGÁT
SAPROPHYTE (SK), KILLERFACE (SK)

Ne 20.4.2014 21:00 Ústí nad Labem @ Exil PLAGÁT
CHOKED BY OWN VOMITS (CZ), NOTHING TO ME (CZ), CHEVIN (Nemecko), DOVNITŘ (CZ)

Ut 22.4.2014 19:30 Brno @ Melodka PLAGÁT
CASUALTIES (USA), KUNG-FU GIRLZ (CZ)

St 23.4.2014 20:00 Nitra @ Mariatchi PLAGÁT
UNKILLED WORKER MACHINE (CZ)

Št 24.4.2014 Banská Bystrica
CASUALTIES (USA)

Št 24.4.2014 20:00 Žilina @ Kontajner pri Stanici Záriečie PLAGÁT
UNKILLED WORKER MACHINE (CZ), UNATTENDED FUNERAL (SK)

Pi 25.4.2014 Trenčín @ Lúč PLAGÁT
WHITEHORSE (Austrália), DEPRESY (SK), VOID FORGER (Rumunsko), HUMAN HOST BODY (Slovinsko), BLUES FOR THE RED SUN (CZ)

Pi 25.4.2014 19:00 Lučenec @ Slimák PLAGÁT
DEAFNESS BY NOISE (Chorvátsko), GODNOISE (SK), CHAOSREALM (Maďarsko)

Pi 25.4.2014 20:00 Třebíč @ Peklo PLAGÁT
V.O.H. (krst CD, CZ), FREE TIBET (CZ), TÍSŇOVÉ VOLÁNÍ (CZ), KUSAVÉ SANĚ (CZ)

So 26.4.2014 Šaľa @ Peklo PLAGÁT
NEW DEAD PROJECT (Maďarsko), VIA ANIMA (SK), the CITADEL (SK), SHALLOV (SK)

So 26.4.2014 20:30 Bratislava @ Fuga PLAGÁT
TOY PIŠTOĽS (SK), PASKUDA (SK), UHOL DOPADU (SK), ŠIGELA (SK)

Ut 29.4.2014 20:00 Trenčín @ Boogie PLAGÁT
the BORING (Francúzsko), MORE DANGEROUS THAN A THOUSAND RIOTERS (Francúzsko), SHALOV (SK)

St 30.4.2014 19:00 Rožnov pod Radhoštěm @ Městská knihovna PLAGÁT
ME2D (CZ), CTIB (CZ) & DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

St 30.4.2014 20:00 Sereď @ Kemping PLAGÁT
the BORING (Francúzsko), MORE DANGEROUS THAN A THOUSAND RIOTERS (Francúzsko), CHEAP TALK (SK)

Št 1.5.2014 20:00 Bratislava @ U Dežmára PLAGÁT
NINE ELEVEN (Francúzsko), the CITADEL (SK)

Pi 2.5.2014 Žiar nad Hronom @ MSKC Zrkadlovka PLAGÁT
AGATHOCLES (Belgicko), JACK (Maďarsko), SEDEM SUPRAPHON MINÚT FAMILY STRACHU (SK), KAOSQUAD (CZ), ALEA IACTA EST (SK), CHAPAI´AI (Maďarsko)

Pi 2.5.2014 Svitavy @ Tyjátr
MAJSTER KAT (SK), 1000 BOMBS (CZ), RADIATION (SK), BAJONET (CZ)

Pi 2.5.2014 19:00 Bratislava @ Randal PLAGÁT
ASPHYX (Holandsko), MALIGNANT TUMOUR (CZ), BETON (SK)

Pi 2.5.2014 19:00 Žilina @ Boonker PLAGÁT
BARBAR PUNK (CZK), BEFORE THE ZERO DAY (SK), SÁM SEBOU (SK), ZNÁME TVÁRE (SK)

So 3.5.2014 Prievidza @ Divadlo PLAGÁT
NINE ELEVEN (Francúzsko), the CITADEL (SK), LUTRA (SK), JEDINÁ MOŽNOSŤ (SK)

So 3.5.2014 Trenčín @ Boogie
MAJSTER KAT (SK), 1000 BOMBS (CZ), RADIATION (SK), BAJONET (CZ)

So 3.5.2014 20:00 Nitra @ Mariatchi
ONE BURNING MATCH (Francúzsko) RATS GET FAT (SK), BARNEY GUMBLE (SK)

Ne 4.5.2014 19:30 Košice @ Collosseum - 777
NINE ELEVEN (Francúzsko), SOUND OF QUALM (SK), MACUMBA (SK)

Ut 6.5.2014 18:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
WHAT WE FEEL (Rusko), MOSCOW DEATH BRIGADE (Rusko), P.R.S.O! (Srbsko), DICK CHENEY (Srbsko)
premietanie dokumentu Ivan - in memory of our friend

St 7.5.2014 Bratislava @ U Dežmára
WHAT WE FEEL (Rusko), MOSCOW DEATH BRIGADE (Rusko)

Št 8.5.2014 16:10 Banská Bystrica @ Kaktus PLAGÁT
ALERTALERT (Poľsko), CHORYGEN (Poľsko), SEDEM MINÚT STRACHU (SK), PASKUDA (SK), DNO (SK), RETORIK (SK), NOSTALGIA (SK), BASAL BANAR (SK)

Pi 9.5.2014 Tatranská Lomnica @ Switch PLAGÁT
ROZPOR (SK), POOPIČNÝ STAV (SK), DISTAX (SK)

Pi 9.5.2014 20:00 Spišská Nová Ves @ Interactiv PLAGÁT
ŠARIŠSKÁ NÁTIERKA (SK), GRASSITY (SK)
ZRUŠENÉ!

So 10.5.2014 10:00 Věznička u Jihlavy
ARAN EPOCHAL (CZ), BLACK BROTHERS (CZ), CÁCORY (CZ), GATTACA (CZ), I LOVE 69 POPGEJU (CZ), KALL (CZ), ██████ (CZ), REMEK (CZ), SAMČO, BRAT DÁŽĎOVIEK (SK), SONJA NEVERSTOP (CZ), TABULA RASA (CZ), ZLÁ KREV (CZ)
fotbal proti rasismu
divadlo Divadno, malovací workshop, výstava, vegan jídlo, pitie, distrá, ...

So 10.5.2014 19:00 Žilina @ Bullwar PLAGÁT
NOSTALGIA (SK), CRITICA (SK), ČAK NOJS! (SK), PROTI SRSTI (SK)

St 14.5.2014 20:00 Bratislava @ Fuga PLAGÁT
MODERN DELUSION (Chorvátsko), CHRESUS JIST (Srbsko), NULY (CZ)

Pi 16.5.2014 20:00 Ostrava @ Plán B hard core café PLAGÁT
SONIC AVENUES (Kanada), NEEDLES PINS (Kanada), the KĽEMONES (SK)

So 17.5.2014 Bratislava @ Fuga PLAGÁT
ANALOGS (Poľsko), ZAČIATOK KONCA (SK), ROZPOR (SK), TPS CREW (SK)

So 17.5.2014 České Budějovice @ Velbloud
SEE YOU IN HELL (CZ), ALIUSTERRA (CZ), LA MIGRA (CZ), S.U.S.U. (CZ), P.B.J.P. (CZ)
benefit pre kone

So 17.5.2014 20:00 Vigantice @ Tatra PLAGÁT
SONIC AVENUES (Kanada), TELEFON (CZ), NEEDLES PINS (Kanada)

So 17.5.2014 20:30 Prostějov @ Echo PLAGÁT
ROSA PARKS (CZ), ANIMA CANDIDA (CZ), BAD AGE (CZ), VETO (CZ), APOLITA (CZ)

St 21.5.2014 20:00 Bratislava @ Fuga PLAGÁT
P.L.F. (USA), DEAD INSTRUMENT (Dánsko), BLIND RÄTTVISA (SK)

Pi 23.5.2014 Bratislava @ Fuga
KISS ME KOJAK (CZ), VIA ANIMA (SK), NESME (SK)

Pi 23.5.2014 Banská Bystrica @ Kaktus PLAGÁT
NOSTALGIA (SK), CRITICA (SK), ČAK NOJS! (SK)

Pi 23.5.2014 Spišská Nová Ves @ Interactiv PLAGÁT
GREEN MONKEY (SK), SOUND OF QUALM (SK), NIČITEĽ (SK)

Pi 23.5.2014 20:00 Břeclav @ Piksla PLAGÁT
the DEAD GOATS (Poľsko), BRUTALLY DECEASED (CZ), MORTIFILIA (CZ), KRIMINALITAT (CZ)

Pi 23.5.2014 20:00 Brno @ Vegalité
HYSTERICS (USA), MORO MORO LAND (RUS), SLAVES OF STADIUM ROCK (CZ)

So 24.5.2014 16:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
MORBID CARNAGE (Maďarsko), EXORCIZPHOBIA (CZ), MAJSTER KAT (SK), CATASTROFY (SK), RADIATION (SK), EZKATOR (SK), INVASION OF MADNESS (SK), XANATORY (SK), WASTAGE (SK)

So 24.5.2014 19:00 Orlová @ Futra PLAGÁT
APOLITA (CZ), BAD AGE (CZ), EX-LEX (CZ), SMÍCH HYEN (CZ)

Ne 25.5.2014 Košice @ Collosseum - 777 PLAGÁT
NO TURNING BACK (Holandsko), the SETUP (Belgicko), FOR THE GLORY (Portugalsko), TRACES OF YOU (Taliansko), DOGCHAINS (Nemecko)

Ne 25.5.2014 20:30 Ostrava @ Plán b hardcore café PLAGÁT
BATALJ (Švédsko), OTLOUKÁNEK (CZ), ARCHIBALD TUTTLE (CZ)

Pi 30.5.2014 - 31.5.2014 Bystřička u Vsetína PLAGÁT
CULTBURGER PICNIC:
SPERMBIRDS (Nemecko), MALIGNANT TUMOUR (CZ), GRIDE (CZ), ZEMĚŽLUČ (CZ), DEZINFEKCE (CZ), ZUBY NEHTY (CZ), MORO MORO LAND (Rusko), KAŽDÝ JINAK (CZ), SEE YOU IN HELL (CZ), ALIUSTERRA (CZ), HOW LONG? (CZ), BOILING POINT (SK), KUTYA HARAP (CZ), MORO MORO LAND (Rusko), ESAZLESA (CZ), ZKAŽENÁ MYSL (CZ), ALIUSTERRA (CZ)

Pi 30.5.2014 20:00 Hurbanovo @ U Aničky PLAGÁT
SEE YOU IN HELL (CZ), ABORTION (SK), RADIATION (SK), JAKUBYSKO (SK), SEDEM MINÚT STRACHU (SK)

Ne 1.6.2014 19:00 Spišská Nová Ves @ Interactiv PLAGÁT
CRIMEN (Mexiko), WYNSTON SMYTH (SK) ROZDIEL (SK)

Ne 1.6.2014 20:00 Bratislava @ U Očka
SPERMBIRDS (Nemecko), MORO MORO LAND, DOWNSTREAM (SK), CHEAP TALK (SK)

Ut 3.6.2014 20:00 Nitra @ El Mariatchi PLAGÁT
CRIMEN (Mexiko), CHEAP TALK (SK)

Pi 6.6.2014 Spišská Nová Ves @ Interactiv PLAGÁT
NOSTALGIA (SK), CRITICA (SK), ČAK NOJS! (SK)

Pi 6.6.2014 19:00 Michalovice u Havlíčkova Brodu @ KD PLAGÁT
DRIÁK (CZ), V.H.S. (CZ), MENTÁLNĚ NARUŠENÁ MOUCHA (CZ), S.N.A.D. (CZ), DILEMMA IN CINEMA (CZ), BLANK OUT (CZ), WERGLŮV PJOS (CZ), BOKOM OKOLKY (SK)

So 7.6.2014 17:00 Martin @ Včelín PLAGÁT
DISIDENT (SK), BRMBOLCE (SK), ODPAL PRERUM (SK), LENART (SK)

Ut 10.6.2014 Žilina @ Bullwar PLAGÁT
PRIMITIVE MAN (USA), WAKE (Kanada)

St 11.6.2014 19:00 Praha @ 007 PLAGÁT
SUBHUMANS (UK), KUTYA HARAP (CZ)

Pi 13.6.2014 Ružomberok @ Panoptikum PLAGÁT
NOSTALGIA (SK), CRITICA (SK), ČAK NOJS! (SK)

Pi 13.6.2014 19:00 Havlíčkův Brod @ Oko PLAGÁT
UNDERSIDE (CZ), PORK SODA (CZ), BARRICADE (CZ), AGGRESSIVE TYRANTS (CZ), D.O.P. (CZ), JIZZ (CZ)

Pi 13.6.2014 - 14.6.2014 19:00 Bardejov @ Hrubá bašta PLAGÁT
FOREVER MEGASHIT:
piatok: TORNÁDO LUE (SK), SKA PETARDA (SK)
vernisáž výstavy študentov Fakulty umení TUKE
sobota: FIKTÍVNA REALITA (SK), RECITÁL (SK), NIČITEĽ (SK), BRUTE (SK)
premietanie Ivan. Na pamiatku nášho priateľa.

So 14.6.2014 Liptovský Mikuláš @ Adventure music club PLAGÁT
NOSTALGIA (SK), CRITICA (SK), ČAK NOJS! (SK)

So 14.6.2014 - 15.6.2014 19:30 Zruč nad Sázavou @ Pallasit PLAGÁT
PALLASIT FEST:
piatok: RV4 (CZ), HIROSHIMA NIGHTMARE (CZ), NAZARENO EL VIOLENTO (Mexiko), CRIPPLEKORPS (CZ), GINNUNGAGAP (CZ), VÁCLAV KLAUS (CZ)
sobota: K.P.D. (CZ), DISFUKNCE MYSLI (CZ), KONTUZE (CZ), PER CAPITA (Nemecko), WYNSTON SMYTH (SK), CITADEL (SK), ALEA IACTA EST (SK), ABORTION (SK), TENDENCIE (SK), SUB - ATOMIC - LEVEL (SK), COSTA COSANOSTA (Nemecko), VICTIM OF CLASSWAR (Nemecko)

So 14.6.2014 20:00 Brno @ Kabinet múz
TRAGEDY (USA), DROM (CZ), EVIDENCE SMRTI (CZ)

St 18.6.2014 19:00 Poprad @ Road pub
RABID DOGS (Taliansko), SURGERY (SK), GROUND CONTROL (SK)

St 18.6.2014 20:00 Trnava @ Art PLAGÁT
NO OPINION (Nemecko), DÁŠA FON FĽAŠA (SK), WANTED ONE ARM BANDITS (Rusko), RISING STRIKE (UK)

Pi 20.6.2014 - 21.6.2014 17:00 Sereď @ Kemping
JIG AI (CZ), SODOMA GOMORA (CZ), DISTORTED IMPLEMENT (Rakúsko), DEHYDRATED (Rusko), NECROVILE (Rumunsko), RABID DOGS (Taliansko), MORTAL TORMENT (Grécko), DESTRUCTIVE EXPLOSION OF ANAL GARLAND (CZ), PRASELIZER (CZ), GUTTED (Maďarsko), SANATORIUM (SK), ČAD (SK), ATTACK OF RAGE (SK), EARDELETE (CZ), M.A.C. OF MAD (CZ), SPINELESS FUCKERS (CZ), DEATH REVIVAL (SK), PANTERA REVIVAL (SK), STERCORE (SK)

Pi 20.6.2014 21:00 Ústí nad Labem @ Exil PLAGÁT
SEE YOU IN HELL (CZ), GOMORA (CZ), LIFE POSSESSION (CZ), RESTRICTION (CZ)

So 21.6.2014 16:00 Čermná u Sušice @ Bouda PLAGÁT
LIVER GARNISH (CZ), JOLLY JOKER & THE PBU (CZ), RABIES (CZ), OR (CZ), ASMODEUS (CZ), REST IN HASTE (CZ), RADIOLOKÁTOR (CZ), MÖRKHIMMEL (CZ)

Ne 22.6.2014 Brno @ Yacht PLAGÁT
CONTRAST ATTITUDE (Japonsko), KONTATTO (Taliansko), SEE YOU IN HELL (CZ), MÖRKHIMMEL (CZ), BRÜNNER TODESMARSCH (CZ), CONCUSSA (SK)

Ut 24.6.2014 20:00 Bratislava @ U Dežmára PLAGÁT
KUNG-GU GIRLZ (CZ), CIRGUZ (CZ), SHALLOV (SK)
benefit na útulok zvierat Záchranný koráb

St 25.6.2014 Ostrava @ Barrák PLAGÁT
MARKY RAMONE (USA), STARÉ PUŠKY (CZ), LORD BISHOP ROCKS (CZ), VINYETTE (USA)

St 25.6.2014 19:00 Havlíčkův Brod @ Vídeňská restaurace PLAGÁT
TASS (CZ), MAWATAKI (CZ)

So 28.6.2014 15:00 Spišská Nová Ves @ Resa PLAGÁT
BIGĽAYZ (SK), ROZDIEL (SK), NIČITEĽ (SK), HOLY FUCKT (SK), CLIFTONS (SK)

Št 3.7.2014 20:00 Bratislava @ Re:fresh club PLAGÁT
FIRST BLOOD (USA), STRENGTH TO ENDURE (SK)

So 5.7.2014 18:00 Martin @ Včelín
ZATREST (CZ), KÝBEL MAČIEK (SK), ANUS (SK), NA!NOSE!KUNDA (SK)

So 5.7.2014 20:00 Třebíč @ Peklo PLAGÁT
TASS (CZ), PRACOVNÍ ÚRAZ (CZ), REBÉLIE (CZ)

Ne 6.7.2014 Ostrava @ Barrák
KYLESA (USA), LAZER/WULF (USA), ARCHIBALD TUTTLE (CZ)

Po 7.7.2014 19:30 Ostrava @ Barrák
DEATH BEFORE DISHONOR (USA), STREETMACHINE (krst nového CD, CZ), FILTHYMINDS (CZ), EAT ME FRESH (CZ)

Ut 8.7.2014 Ostrava @ zkušebna Jeremenko PLAGÁT
RAS (Španielsko), KULMA (CZ), MASSOLA (CZ)

Pi 11.7.2014 - 12.7.2014 Hradec Králové @ Aiport
PLAY FAST OR DONT 11:
BLOODSUCKER (Rusko), BRUNNER TODESMARSCH (CZ), BURIED AT BIRTH (USA), CRIPPLED FOX (Maďarsko), CROWSKIN (Nemecko), DARK HORSE (Austrália), DEAD IN THE DIRT (USA), DEBACLE (Austrália), DERBE LEBOWSKI (Nemecko), DEVIATED INSTINCT (UK), FINAL EXIT (Japonsko), HALSHUG (Dánsko), HARD CHARGER (Kanada), HENRY FONDA (Nemecko), CHIENS (Francúzsko), CHRISTER PETTERSSON (Švédsko), INSTINCT OF SURVIVAL (Nemecko), LAS OTRAS (Španielsko), LIVSTID (Nórsko), MANGLE (UK), MARTYRDÖD (Švédsko), MINDBOIL (USA), OVERVIOLENCE (Švédsko), RAPSÖD (CZ), RAS (Španielsko), STRONG AS TEN (Francúzsko), SVART STÄDHJÄLP (Švédsko), TERVEET KÄDET (Fínsko), the KILL (Austrália), TORSO (USA), TÜRBOKRIEG (USA), USURPRESS (Švédsko), WHORESNATION (Francúzsko), ...

So 12.7.2014 16:00 Gorlice PLAGÁT
SECESJA (Poľsko), OUTLANDER (Poľsko), POSLEDNE DECEMBROVE DNI (SK), KOMPROMITACJA (Poľsko), INVERTED MIND (Poľsko), PROTI SRSTI(SK), SHIN PAIN (Poľsko)

Ne 13.7.2014 Bratislava @ U Očka PLAGÁT
VESTIGES (USA), TYRELLS OWL (Maďarsko), the CITADEL (SK)

Po 14.7.2014 20:00 Bratislava @ Re:fresh club PLAGÁT
XAWAKEX (Portugalsko), JUST SAY NO (Portugalsko), GAEA (Portugalsko)

Ut 15.7.2014 19:00 Žiar nad Hronom @ Erika pub PLAGÁT
FINAL EXIT (Japonsko), the KILL (Austrália), CONTROLLED EXISTENCE (CZ), SEDEM MINÚT STRACHU (SK)

St 16.7.2014 - 20.7.2014 Trutnov @ Na bojišti PLAGÁT
OBSCENE EXTREME:
ABORTION (SK), ACCION MUTANTE (Nemecko), ACXDC (USA), BEHEADED (Malta), BEHIND THE CEMETERY WALL (CZ), BESTA (Portugalsko), BLOODSOAKED (USA), BOLESNO GRINJE (Chorvátsko), BRUTAL TRUTH (USA), CATTLE DECAPITATION (USA), CHIENS (Francúzsko), CLITGORE (Rumunsko), CONTRASTIC (CZ), CORRUPT MORAL ALTAR (UK), CRIPPLE BASTARDS (Taliansko), DARK HORSE (Austrália), DEAF KIDS (Brazília), DEHYDRATED (Rusko), DEMONICAL (Švédsko), DOOM (Anglicko), ED (Taliansko), EPICARDIECTOMY (CZ), EU´S ARSE (Taliansko), EYEHATEGOD (USA), FILTHY CHARITY (Francúzsko), FINAL EXIT (Japonsko), FORENSSICK (Španielsko), GUTALAX (CZ), GUTSLIT (India), IDIOT IKON (Švédsko), IMMOLATION (USA), IMPLORE (Nemecko), INHUME (Holandsko), KADAVERIFICKER (Nemecko), KALIYUGA (Tunisko / Francúzsko), KATALEPSY (Rusko), KILLCHAIN (SK), KRÜGER (CZ), LIVSTID (Nórsko), MACHETAZO (Španielsko), MASOCHIST (Thajsko), MASTER (USA / CZ), MORGOTH (Nemecko), MURUROA (CZ), NAZARENO EL VIOLENTO (Mexiko), NUCLEAR (Čile), NUNSLAUGHTER (USA), OJCIEC DYKTATOR (Poľsko), POSSESSED (USA), PROPHECY (USA), RADIOLOKATOR (CZ), RAW POWER (Taliansko), RECTAL SMEGMA (Holandsko), SPERM OF MANKIND (SK), SUFFER THE PAIN (Švédsko), ŠKODA 120 (CZ), THE KILL (Austrália), TÜRBOKRIEG (USA), TWISTED TRUTH (CZ), ULTIMO MONDO CANNIBALE (Taliansko), UTANFÖRSKAPET (Švédsko), VALLENFYRE (UK), VITAMIN X (Holandsko), WARCOLLAPSE (Švédsko), WARFECT (Švédsko), WE ARE THE DAMNED (Portugalsko), WEHRMACHT (USA), WHORESNATION (Francúzsko), ZOMBIE INC. (Rakúsko)

St 16.7.2014 20.00 Brno @ Boro
LIVSTID (Nórsko), IDIOT IKON (Švédsko), CHIENS (Francúzsko), WHORESNATION (Francúzsko), RISPOSTA (CZ)

Pi 18.7.2014 21:00 Bratislava @ Fuga
MORT MORT MORT (Francúzsko), SUGARTOWN CABARET (Francúzsko), ŽEN (Chorvátsko), ONEIRONAUT

Ne 20.7.2014 19:00 Brno @ Melodka PLAGÁT
ADICTS (UK), BOY (CZ), SOUR BITCH (CZ)

Ne 20.7.2014 19:00 Bratislava @ Garáže pod Prístavným mostom
OLD SOUL (USA), LENTIC WATERS (Nemecko)

Ne 20.7.2014 20:00 Sereď @ Kemping PLAGÁT
STRUGGLING FOR REASON (Belgicko), the CITADEL (SK)

Ne 20.7.2014 20:30 Bratislava @ Fuga PLAGÁT
CATTLE DECAPITATION (USA), KILLCHAIN (SK), FISHARTCOLLECTION (SK)

Po 21.7.2014 20:00 Bratislava @ Re:fresh PLAGÁT
TORSO (USA), HOLY (Taliansko), STILLBORN (Rakúsko)

Ut 22.7.2014 Košice @ Collosseum
ADICTS (UK), the BULLBOXERS (SK)

Št 24.7.2014 20:30 Bratislava @ Fuga
BEYOND PINK (Švédsko), SPORT (Francúzsko), GULFER (Kanada)

Pi 25.7.2014 20:00 Bratislava @ Fuga PLAGÁT
DEAF KIDS (Brazília), BETON (SK), LUTRA (SK)

So 26.7.2014 12:00 Rimavská Sobota @ Amfiteáter PLAGÁT
RAGING FYAH (Jamajka), PERFECT GIDDIMANI (Jamajka), MEDIAL BANANA (SK), MC KEMON (Maďarsko), RIDDIM COLONY (Maďarsko), Mc RIDA RADAR (SK), RANKIN DELGADO (Taliansko), KATTY GYAL KENTA (CZ), MIKAEL (RAINBOW HI FI / SMOKAZ UNITED) (Poľsko), MESSENJAH (CZ), SELECTA ABNORMAN (SK)
+ sprievodné akcie: skate exhibícia, divadlo, grafity jam, live painting

So 26.7.2014 12:30 Branišovice PLAGÁT
INSANIA (CZ), PRIMARY RESISTANCE (CZ), Ú.N.P. (CZ), TERRORDOME (Poľsko), SHEEVA YOGA (CZ), ŠKODA 120 (CZ), FEAR OF EXTINCTION (CZ), TESTER GIER (Poľsko), V DOBĚ MORU (CZ), MACGYVER (CZ), EX-LEX (CZ), DEAF KIDS (Brazília), MORTIFILIA (CZ), CARL GUT (CZ)

Ut 29.7.2014 Žilina @ Bullwar Bar PLAGÁT
BEYOND PINK (SWE), TØRSÖ (USA), BOILING POINT (SVK)

Ut 29.7.2014 Brno @ Vegalité PLAGÁT
MINORITY OF ONE (Španielsko), DOWNSTREAM (SK), EAT ME FRESH (CZ)

St 30.7.2014 20:30 Trnava @ Art klub PLAGÁT
UNDER BAD EYES (Brazília), CHEAP TALK (SK), the WILDERNESS (SK)

Št 31.7.2014 20:00 Lučenec @ Slimák PLAGÁT
SIBERIAN MEAT GRINDER (Rusko), ACIDEZ (Mexiko)

Pi 1.8.2014 - 2.8.2014 20:00 Rožnov pod Radhoštěm @ areál Střelnice PLAGÁT
SETKÁNÍ SVOBODNÝCH DUŠÍ:
piatok: ANUS (SK), UNKILLED WORKER (CZ), TELEFON (CZ), INAU (CZ), DVA (CZ)
sobota: UŠTKNI (CZ), NORTH MORES (CZ), GAGARIN (CZ), KUTYA HARAP (CZ), KULTRA! (CZ), CTIB (CZ)

Ne 3.8.2014 Liberec @ Azyl PLAGÁT
KAMORRÄH (Španielsko), DISWAR (Španielsko), E.D.A.E. (CZ)

Ne 3.8.2014 20:00 Brno @ Kabinet múz PLAGÁT
NIGHT BIRDS (USA), ZEMĚŽLUČ (CZ), SEE YOU IN HELL (CZ)

Po 4.8.2014 19:00 Poprad @ Road pub PLAGÁT
the TIDAL SLEEP (Nemecko), AKELA (Nemecko), NIČITEĽ (SK), ZLOBÄ (SK)

Ut 5.8.2014 Ostrava @ Barrák PLAGÁT
EVERGREEN TERRACE (USA), SUNSET TRAIL (CZ), FOLLOW THE WAVES (CZ)

Ut 5.8.2014 20:00 Bratislava @ Refresh
The TIDAL SLEEP (Nemecko), AKELA (Nemecko)

Ut 5.8.2014 20:00 Jihlava @ Mystic club PLAGÁT
MAWATAKI (CZ), EXTREME (CZ), JIZZ (CZ), POINT 2 POINT (CZ), TERMINAL (CZ)

Pi 8.8.2014 - 9.8.2014 Sereď @ Kemping PLAGÁT
FFUD FEST:
CHILDREN OF GOD (USA), DAGGERS (Belgicko), AGGRENATION (Švédsko), TRIGGER (Nemecko), XKATEXMOSHX (Taliansko), ANF (Taliansko), DISCOMFORT (Taliansko), STORM {O} (Taliansko), HUMAN HOST BODY (Slovinsko), ZAPRTI ODDELEK (Slovinsko), NULLA OSTA (Chorvátsko), PUBLIC DISGRACE (Chorvátsko), MODERN DELUSION (Chorvátsko), PASMATERS (Chorvátsko), ANTIDOTUM (Poľsko), TYRELL´S OWL (Maďarsko), DOG ATTACK (Maďarsko), SHEEVA YOGA (CZ), YARVAR COCHA (CZ), GOMORA (CZ), AVVIKA (CZ), FINIS AFEMIE (CZ), ROSA PARKS (CZ), HLEDÁNÍ (CZ), BATY VON JANOF (CZ), DÁŠA FON FĽAŠA (SK), BOILING POINT (SK), ADACTA (SK), DIMENZIA X (SK), the CITADEL (SK), ALEA IACTA EST (SK), TENDENCIE (SK), BASAL BANAR (SK), HOUSE OF TECH (SK), CHEAP TALK (SK), LEŇOCHOD aka GREEN MONKEY (SK), GENOM BASTARD (SK), 7 MINÚT STRACHU & DRÉN (SK), SUPRAPHON FAMILY & NIČITEĽ (SK), CHAPPA´AI (Maďarsko), LOUD PALS MEET SUBATOMIC LEVEL (SK), DISKOTERROR SS (SK)

So 9.8.2014 17:00 Martin @ Včelín PLAGÁT
ILEGALITY (SK), ZOTRVAČNOSŤ (SK), PUNKTUM (SK), HOW?NO!CUC (SK)

Ne 10.8.2014 20:00 Žilina @ kontajner pri Stanici Záriečie PLAGÁT
TRIGGER (Nemecko), SHEEVA YOGA (CZ)

St 13.8.2014 21:00 Havlíčkův Brod @ Oko PLAGÁT
LACK OF LOAD (Švédsko), BRAINCOATS punk (Švédsko), REPAY (Švédsko)

So 16.8.2014 Praha @ 007
KRÜGER (CZ), EXILENT (CZ), MÖRKHIMMEL (CZ), SEE YOU IN HELL (CZ)

So 16.8.2014 14:00 Námestovo @ Lodenica
DÁŠA FON FĽAŠA (SK), the BLOTS (SK), DPH (SK), VAGRIS (SK), CATSPOP (SK), KUCA-PACA (SK)

So 16.8.2014 17:00 Michalovce @ Prímestská Šírava, bufet Ideál PLAGÁT
PARANOIYA (SK), POGO FACTORY (SK), NEVIEM ČO!?! (SK), PELIKANOS (SK), NO FUTURE (SK), PANKPOP (SK), IGNORÁCIA (SK), SKRYTÝ VÝZNAM (SK)

So 16.8.2014 20:00 Podbor @ fotbalové hřište PLAGÁT
G.A.U. (Nemecko), HELL DIVISION (Španielsko), SOCIAL CRISIS (Poľsko), ACRID SUNDAY (Slovinsko), ZAPRTI ODDELEK (Slovinsko), BESTIAL VOMIT (Peru / Brazília / Taliansko), JAGERNAUT (Grécko), HOW LONG? (CZ), HUMAN FAULT (CZ), SLAVERY (CZ)

Ne 17.8.2014 20:00 Liberec @ Azyl PLAGÁT
G.A.U. (Nemecko), ACRID SUNDAY (Slovinsko), ZAPRTI ODDELEK (Slovinsko), BESTIAL VOMIT (Peru / Brazília / Taliansko)

St 20.8.2014 20:00 Brno @ Vegalité PLAGÁT
CONTWIG (Francúzsko), PAT A MATH (CZ)

Št 21.8.2014 Ostrava @ Barák PLAGÁT
AGNOSTIC FRONT (USA), DEAF1CULT0 (CZ), TESTER GIER (Poľsko)

Pi 22.8.2014 19:00 Šurany @ La Bugaňa
BESTIAL VOMIT (Taliansko), GENOM BASTARD (SK)

Pi 22.8.2014 20:00 Havlíčkův Brod @ Pivnice u Pekelnýho Koně PLAGÁT
AGGRESSIVE TYRANTS (CZ), ILLNESS (CZ), TASS (CZ)

So 23.8.2014 Košice @ Collosseum PLAGÁT
AGNOSTIC FRONT (USA), LAST DAYZ (Poľsko), COLD REALITY (Maďarsko)

So 23.8.2014 19:00 Francova Lhota @ Na vleku PLAGÁT
MAC GYVER (CZ), TELEFON (CZ), BAD AGE (CZ), KOMPLEX VINY (CZ), URBURA (CZ)

So 23.8.2014 19:00 Žďár nad Sázavou @ Batyskaf PLAGÁT
WATER TORTURE (USA), GRIDE (CZ), LAHAR (CZ), LYCANTHROPHY (CZ), TUMMO (CZ), BRÜNNER TODESMARSCH (CZ), EVIDENCE SMRTI (CZ), KNIFEDOUTOFEXISTENCE (UK)

So 23.8.2014 19:00 Francova Lhota @ Vlek PLAGÁT
DÁŠA FON FĽAŠA (SK), URBURA (CZ), KOMPLEX VINY (CZ), MACGYVER (CZ), TELEFON (CZ), BAD AGE (CZ)

Pi 29.8.2014 19:00 Sereď @ Kemping
DANGLE MANATEE (Škótsko), DRUNKEN BASTARDS (Maďarsko), WILDERNESS (SK),

Pi 29.8.2014 20:00 Banská Bystrica @ Bosorka PLAGÁT
JACK (Maďarsko), BOILING POINT (SK), KEČÍ REČEV (SK)

So 30.8.2014 17:30 Martin @ Včelín PLAGÁT
PUNKREAS (SK), ZPUNKRUKY (SK), DERATOX (SK)
vegánske jedlo

ZRUŠENÉ!

So 30.8.2014 20:00 Nitra @ Music a caffe PLAGÁT
LOST SOULS (krst CD, SK), VAUDEVILLE (SK)

Ne 31.8.2014 18:00 Žilina @ Stanica Záriečie PLAGÁT
DANGLE MANATEE (Škótsko)
vegánska nedeľa od 17:00

Ne 31.8.2014 19:00 Lučenec @ Slimák PLAGÁT
AFGRUND (Fínsko / Taliansko / Rakúsko), SIX SCORE (Rakúsko), ABORTION (SK)

Št 4.9.2014 20:00 Praha @ Cross PLAGÁT
NAŠROT (CZ), V.O.H. (CZ)

Pi 5.9.2014 - 6.9.2014 Trebišov @ Koronč PLAGÁT
SKAPAL PES FEST:
piatok: PUNKPOP (SK), SAŠA PALINKAŠ (Srbsko), HLEDÁNÍ (CZ), DÁŠA FON FĽAŠA (SK), MY O VLKOCH (SK), PELIKANOS (SK)
sobota: PORUCHA (SK), BRITNEY PORN (SK), YEKTAL (SK), HAXLY ORCHESTRA (SK), SKAMPARARAS (Poľsko), LOST SOUL (SK), BANDASKA SOUND (SK), ...
diskusie, premietania, ..

Pi 5.9.2014 15:00 Prešov @ Teľov - smer Sigord PLAGÁT
PARTY 5 (Poľsko), SISTEM ERORR (SK), PIVNICA (SK), DOXICHTU (SK), BIGLAJZ (SK), POGO FACTORY (SK), ZATMENIE MYSLE (SK), DIVOKA 69 (SK), DEFORMÁCIA (SK), SKADZY STADZY (SK)

Pi 5.9.2014 20:00 Bardejov @ Jazz rock caffé
SISTEM ERORR (SK), SABOTÁŽ (SK), DÁTUM VÝROBY (SK)

So 6.9.2014 Martin @ Elefant PLAGÁT
DÁŠA FON FĽAŠA (SK), HLEDÁNÍ (CZ), FAJRONT (SK)

So 6.9.2014 16:00 Liptovský Mikuláš @ Chopper pub PLAGÁT
DISIDENT (SK), PIVNICA (SK), ČAK NOJS (SK), CRUCIFIVE SKINS (SK), CRITICA (SK), CHOĎ SA POZRIEŤ (SK), NOSTALGIA (SK)
benefit na útulok Očami PSA

So 6.9.2014 16:00 Havlíčkův Brod @ Pivnice u Pekelnýho koně PLAGÁT
ČERTŮF PUNK (CZ), SEX DEVIANTS (CZ), TRAGEDIS (CZ), VPV (CZ), BERMUDSKEJ KVÁDR (CZ), PRACOVNÍ ÚRAZ (CZ), BLANK OUT (CZ), REBÉLIE (CZ), TÍSŇOVÝ VOLÁNÍ (CZ)

Pi 12.9.2014 - 14.9.2014 Praha PLAGÁT
ENEMY OF THE SUN:
ANTISECT (UK), SKITSYSTEM (Švédsko), VARUKERS (UK), MARTYRDOD (Švédsko), AGRIMONIA (Švédsko), MARTYRDOD (Švédsko), FEMACOFFIN (USA), VISIONS OF WAR (Belgicko), MALIGNANT TUMOUR (CZ), ADACTA (SK), CANCER SPREADING (Taliansko), MARCH OF THE HORDES (CZ), TOMORROWS HELL (CZ), ABSOLUTIST (Írsko), BLINDED (CZ), COUNTDOWN TO ARMAGEDDON (USA), ENCORE (CZ), HANBA (CZ), KOMPLOTT (Špaielsko), NUCLEAR FROST (Brazília), SEE YOU IN HELL (CZ)

Pi 12.9.2014 Vsetín @ Suchý dok PLAGÁT
MYCIAA (Francúzsko), VENTOLÍN (CZ),

Pi 12.9.2014 - 13.9.2014 18:00 Polná u Jihlavy @ Zimní stadion PLAGÁT
MRKVANCORE 2014:
piatok: FOREVER KRANK (CZ), HUMAN FAULT (CZ), VLNY (CZ), AFARASTAFA (CZ), EWIG FROST (Rakúsko), GAGATIN (CZ), POTMĚ (CZ)
DJ Djogy, DJ/VJ Nostyle (Rakúsko)
sobota: HIFI-JACK (CZ), DISBEATLESS (CZ), FLUMMOX (CZ), PRŮMYSLOVÁ SMRT (CZ), the REVOLT (CZ), PIO SQUAD (CZ), KOLONA (CZ), MC BROKO (CZ)
Keramzit sound system, Diskoteror sound system,   DJ Bagr

Pi 12.9.2014 20:30 Bratislava @ Fuga PLAGÁT
MAJSTER KAT (SK), MIDNIGHT SCREAM (SK), CATASTROFY (SK)

So 13.9.2014 Bratislava
the CITADEL (SK)

So 13.9.2014 21:00 Bánovce nad Bebravou @ Wood pub PLAGÁT
SPEICHELBROISS (Nemecko), ABORTION (SK), GALIBA (SK), GAZDASGRIND (SK)

Ne 14.9.2014 Košice @ Collosseum
ZERO ABSOULU (Francúzsko)

Po 15.9.2014 19:00 Orlová @ Futra PLAGÁT
COME TOGETHER (Bielorusko), DESPIERTA (Bielorusko)

Št 18.9.2014 20:30 Brno @ Vegalité PLAGÁT
MAQUINA MUERTA (Mexiko), YARVAR COCHA (CZ), KULLERVO (CZ)

Pi 19.9.2014 20:00 Šahy @ MyHont café
GAB DE LA VEGA (Taliansko), MIKE XVX (USA)
premietanie Making the connection
vegánske jedlo

Pi 19.9.2014 20:30 Vigantice u Rožnova @ restaurace Tatra PLAGÁT
JUGGLING JUGULARS (Fínsko), INNOXIA CORPORA (CZ), MACGYVER (CZ)

So 20.9.2014 18:00 Martin @ Včelín
VYSOKÉ NAPĚTÍ (CZ), KUCA-PACA (SK), VAGRIS (SK)

So 20.9.2014 19:00 Trenčín @ Boogie bar
PUNKHART (CZ), CRIMINAL COLECTION (CZ), UHOL DOPADU (SK)

So 20.9.2014 20:00 Prostějov @ Echo PLAGÁT
SEE YOU IN HELL (CZ), KRIMINALITÄT (CZ), DEKASTA (CZ), REVERSE UNIVERSE (CZ), BAD AGE (CZ)
od 19:00 veganská večera

So 20.9.2014 20:00 Trnava @ The Jam
DISTAX (SK), HUMAN HUMUS (SK), the WILDERNESS (SK), LUTRA (SK), ABSINTH DRIVERS (SK)
vegánska večera

So 20.9.2014 20:00 Banská Bystrica @ Bosorka PLAGÁT
SHOCK TROOPERS (Macedónsko), HOPSASALA (SK), PASKUDA (SK)

So 20.9.2014 21:00 Rožňava @ Ačko PLAGÁT
PUNKREAS (SK), ZATMENIE MYSLE (SK)

Ut 23.9.2014 20:00 Lučenec @ Slimák PLAGÁT
PRISONER 639 (Belgicko), CONTRA SYSTEMA (SK)

Pi 26.9.2014 19:00 Spišská Nová Ves @ LP café PLAGÁT
NIČITEĽ (krst,SK), KARGE MERI (SK), HUMAN HUMUS (SK)

So 27.9.2014 19:00 Praha @ Saturnin (ex Jet club) PLAGÁT
PRISONER 639 (Belgicko), ŠKODA 120 (CZ), SEBESTŘET (CZ), CONTROLLED EXISTENCE (CZ)

So 27.9.2014 19:00 Havlíčkův Brod @ Pivnice u Pekelnýho koně PLAGÁT
NĚMÁ BARIKÁDA (CZ), DISFUNKCE MYSLI (CZ), PROPAGANDA (CZ), MIDNATT DOD (CZ), LIKVIDACE FIRMY (CZ), PRAY FOR DEATH (CZ)

So 27.9.2014 19:30 Plzeň @ Újezd PLAGÁT
CATASTROFY (SK), KAAR (CZ)
od 16:00 grilovačka

So 27.9.2014 20:00 Prievidza @ Diwadlo PLAGÁT
TOY PIŠTOĽS (SK), DÁŠA FON FĽAŠA (SK), JEDINÁ MOŽNOSŤ (SK)

So 27.9.2014 20:00 Bardejov @ Bašta
the ILLS (SK)

So 27.9.2014 20:00 Vsetín @ Vesmír PLAGÁT
QUI (USA), KURAC (CZ)

Ne 28.9.2014 19:00 Žiar nad Hronom @ Next bar PLAGÁT
ARCHAGATHUS (Kanada), SIX BREW BANTHA (Kanada), ABORTION (SK), JAKUBYSKO (SK)

Po 29.9.2014 20:00 Sereď @ Kemping PLAGÁT
SHOCK TROOPERS (Macedónsko), VLASTA POPIĆ (Chorvátsko)

Ut 30.9.2014 Vsetín @ Vesmír PLAGÁT
DON (USA), UŠTKNI (CZ)

Ut 30.9.2014 18:30 Košice @ Collosseum - Backstage PLAGÁT
premietanie: The fourth world war

Ut 30.9.2014 20:00 Bratislava @ Fuga PLAGÁT
SHOCK TROOPERS (Macedónsko), DISTANCE TO EMPTY (SK), FYASCO (SK), SHALLOV (SK)

Pi 3.10.2014 Uherské Hradiště @ Mír PLAGÁT
PUNK FLOID (CZ), VOLANT (CZ), RABIES (CZ)

Pi 3.10.2014 Ostrava @ Plán b hardcore café PLAGÁT
CHILD ABUSE (USA), COUNT PORTMON (CZ), MASSOLA (CZ)

Pi 3.10.2014 Ružomberok @ Panoptikum PLAGÁT
RETORIK (SK), CRITICA (SK), ANUS (SK)

Pi 3.10.2014 19:00 Prievidza @ Diwadlo PLAGÁT
TYRELLS OWL (Maďarsko), the CITADEL (SK), ADACTA (SK), FYASCO (SK)

Pi 3.10.2014 19:00 Orlová @ Futra PLAGÁT
SVINĚ! (CZ), PIVNICA (SK), ALIUSTERRA (CZ), APOLITA (CZ)
pred koncertom cestovateľský večer na tému nízkonákladového cestovania

So 4.10.2014 Banská Bystrica
TYRELLS OWL (Maďarsko), the CITADEL (SK)

So 4.10.2014 Bardejov @ Bašta
ZAUM (Kanada)

So 4.10.2014 19:30 Trenčín @ Lúč PLAGÁT
DISCHARGE (UK), ADACTA (SK), ANGRY BRIGADE (CZ), PUSSY TERROR (Poľsko)

So 4.10.2014 20:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
ROZPOR (SK), LORD ALEX (SK)

So 4.10.2014 20:00 Košice @ Rodeo pub PLAGÁT
HOLY FUCKT! (SK), ROZDIEL (SK)

Ne 5.10.2014 Lučenec
TYRELLS OWL (Maďarsko), the CITADEL (SK)

Ut 7.10.2014 20:00 Bratislava @ Re:fresh club PLAGÁT
GUST (Švédsko), CORRECTION (Švédsko)

Ut 7.10.2014 20:00 Šaľa @ Peklo PLAGÁT
ENOUGH HAS BEEN SAID (Mexiko), STRIKE DOWN (SK)

St 8.10.2014 20:00 Bratislava @ Fuga
ADDENDA (Španielsko), HUMAN HUMUS (SK), DISTAX (SK)

Pi 10.10.2014 - 11.10.2014 17:00 Praha @ Dr. Voják PLAGÁT
piatok: VICTIMS OF CLASSWAR (Nemecko), CHOKED BY VOMIT (CZ), MOČOVÍ KHAMENI (CZ), NAPALMEX (CZ), SPREADING DREAD (CZ), MENSTRUAL SOUP (CZ)
sobota: TASS (CZ), SPOTS (CZ), GUN JOKING (CZ), KOPEC ŠIŠEK (CZ), S.N.B. (CZ), ~ˇ^ˇ~ (CZ), UNCLE GRASHAS FLYING CIRCUS (CZ)
benefit na literárne undergroundové združene Pravěk

Pi 10.10.2014 19:00 Žilina @ Bullwar PLAGÁT
CANADIAN RIFLE (Kanada), TELEFON (CZ), PROTI SRSTI (SK)

Pi 10.10.2014 20:00 Partizánske @ Maják PLAGÁT
N.V.Ú. (CZ), HOUBA (CZ), TENDENCIE (SK)

Pi 10.10.2014 20:00 Komárno @ Club 25
HUMAN HUMUS (SK), ALEA IACTA EST (SK), LESS THEN ZERO (Maďarsko)

So 11.10.2014 Praha @ Vagon PLAGÁT
PUNK FLOID (CZ), VOLANT (CZ)

So 11.10.2014 13:30 Bratislava @ Komunitné centrum Zora PLAGÁT
Problémy v práci? - medzinárodná konferencia o riešení problémov na pracovisku

So 11.10.2014 14:00 Nové mesto nad Váhom @ Klub za rampami
N.V.Ú. (CZ), SPS (CZ), HOUBA (CZ), ROZPOR (SK), VISION DAYS (CZ), V.H.S. (SK), NEKULTÚRA (SK), DRIÁK (SK), SHADOW OF TELEVISION (SK), O.M.F. (SK), ANALICAL DESTROY (SK)

So 11.10.2014 17:00 Martin @ Včelín PLAGÁT
DIMENZIA X (SK), PRINCOVIA (SK), KÝBEL MAČIEK (SK), WICKED SICK (SK)

So 11.10.2014 20:00 Liptovský Mikuláš @ Adventure music club PLAGÁT
FYASCO (SK), PASKUDA (SK), ANUS (SK), ČAK NOJS (SK)

So 11.10.2014 20:00 Praha @ Modrá Vopice PLAGÁT
BETON (SK), EVIDENCE SMRTI (CZ), GENOM BASTARD (SK), JONESTOWN (CZ), PROPAGANDA (CZ), FEAR OF EXTINCTION (CZ)

Pi 17.10.2014 Nosislav @ Sportovní hala
SEE YOU IN HELL (CZ), RISPOSTA (CZ), CTIB (CZ), INNOXIA CORPORA (CZ), THALIDOMIDE (CZ)

Pi 17.10.2014 Raná u Loun PLAGÁT
PUNK FLOID (CZ), VOLANT (CZ)

Pi 17.10.2014 Kladno @ Barn PLAGÁT
PUNK FLOID (CZ), VOLANT (CZ)

Pi 17.10.2014 Trnava @ The Jam PLAGÁT
WASTED STRUGGLE (Maďarsko), the CITADEL (SK), BLACK HOURGLASS (Maďarsko), LUTRA (SK)

Pi 17.10.2014 Brezno @ Bombura
SEMPLICIMENT TAT TRIQ (Malta)

Pi 17.10.2014 19:00 Nitra @ El Mariatchi PLAGÁT
LORD ALEX (SK), ZHODA NÁHOD (SK)

Pi 17.10.2014 20:00 Bratislava @ Garáže pod Prístavným mostom PLAGÁT
AVVIKA (CZ / Švédsko), CÁCORY (CZ)

So 18.10.2014 Vrchlabí @ Dr. Max PLAGÁT
PUNK FLOID (CZ), VOLANT (CZ)

So 18.10.2014 Chrudim @ R klub PLAGÁT
PUNK FLOID (CZ), VOLANT (CZ)

So 18.10.2014 Sereď @ Da Vinci
SEMPLICIMENT TAT TRIQ (Malta)

So 18.10.2014 20:00 Čadca @ Acafé PLAGÁT
WASTED STRUGGLE (Maďarsko), the CITADEL (SK), FYASCO (SK), NULLUS SUM (CZ)

So 18.10.2014 20:00 Šaľa @ Peklo PLAGÁT
LA CAISA DE LA CIVILISATION (Mexiko), ARTURO MEZA (Mexiko), IMMORALITY (SK), LUTRA (SK)

So 18.10.2014 20:30 Rožňava @ Áčko music club PLAGÁT
TOY PIŠTOĽS (SK), SISTEM ERORR (SK), ZATMENIE MYSLE (SK)

Ne 19.10.2014 20:00 Žilina @ Stanica Záriečie PLAGÁT
PONTIAK (USA), XAXAXA (Macedónsko)

Ne 19.10.2014 20:00 Kosice @ Colosseum
SEMPLICIMENT TAT-TRIQ (Malta)

Po 20.10.2014 20:00 Košice @ Collosseum - 777 PLAGÁT
CHUCK BASS (Nemecko), NIČITEĽ (SK)

Ut 21.10.2014 18:30 Košice @ Collosseum PLAGÁT
prednáška: Vlci v Karpatoch

Ut 21.10.2014 20:30 Ostrava @ Plán b hardcore café PLAGÁT
WHORESNATION (Francúzsko), RETARDNATION (Kanada)

St 22.10.2014 20:00 Liptovský Mikuláš @ Adventure music club
LABDAM (Nemecko), HOLY FUCKT! (SK)

Pi 24.10.2014 Zábřeh @ Kulturák PLAGÁT
PUNK FLOID (CZ), VOLANT (CZ), RABIES (CZ)

Pi 24.10.2014 Košice @ Löfflerova 5
DÁŠA FON FĽAŠA (SK), INTERCITY (SK)

Pi 24.10.2014 20:00 Orlová @ Futra PLAGÁT
OJCIEC DYKTATOR (Poľsko), HUMAN HUMUS (SK), HIBAKUSHA (CZ)

So 25.10.2014 Olomouc @ S cube PLAGÁT
PUNK FLOID (CZ), VOLANT (CZ), RABIES (CZ)

So 25.10.2014 13:00 Spišská Nová Ves @ Zázemie PLAGÁT
ZLOBA (SK), KARGE MERI (SK), DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

So 25.10.2014 17:00 Dolný Kubín @ Piváreň PLAGÁT
NESME (SK), SLIMING SPOON (SK), RETORIK (SK), SEDEM MINÚT STRACHU (SK), DPH (SK)
afterparty Acid Atack a jeho crew

So 25.10.2014 19:30 Bratislava @ Fuga PLAGÁT
the OPPRESSED (UK), MISTER X (Bielorusko), ROZPOR (SK), MUNÍCIA (SK), HERETIK (SK)
afterpárty Ungly Selectors

So 25.10.2014 21:00 Svidník @ Holičstvo PLAGÁT
TOY PIŠTOĽS (SK), DÁŠA FON FĽAŠA (SK), SISTEM ERORR (SK)

Ut 28.10.2014 19:00 Praha @ Kuře v Hodinkách
HONNOR SS (Švédsko), UTPLANAD (Švédsko), SUICIDE BOMBERS (Švédsko), KRUGER (CZ)

Ut 28.10.2014 20:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
STONED JESUS (Ukrajina), GRINDING JESUS BROTHERS (SK), SCARAMANGA (SK)

Ut 28.10.2014 20:00 Bratislava @ Re:fresh PLAGÁT
xIRONx (Švédsko), UNATTENDED FUNERAL (SK), CHEAP TALK (SK)

Št 30.10.2014 Ostrava @ Dom umění
ROUILLEUX (CZ), GA RA SU (CZ), JATKY (CZ)

Pi 31.10.2014 Havlíčkův Brod @ Oko PLAGÁT
PUNK FLOID (CZ), VOLANT (CZ)

Pi 31.10.2014 19:00 Žiar nad Hronom @ MsKC - Zrkadlovka PLAGÁT
NEKROFILTH (USA), REPUKED (Švédsko), the PUBLIC (SK), RADIATION (SK), CHEAP TALK (SK)

So 1.11.2014 19:00 Prešov @ Fisher PLAGÁT
ODPAD (SK), POGO FACTORY (SK), 50% PANNA (SK), DOXICHTU (SK)

So 1.11.2014 20:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
the CHANCERS (CZ)
afterparty: Rude audio soundsystem

Ne 2.11.2014 Liberec @ Azyl
COLUMBO (Nemecko), CONTROLLED EXISTENCE (CZ)

Ne 2.11.2014 19:00 Spišská Nová Ves @ Revolution bar PLAGÁT
AFONIA (Rusko), THORWALD (SK)

Št 6.11.2014 20:30 Ostrava @ Plán b hardcore café PLAGÁT
SEE YOU IN HELL (CZ), PRÜGELKNABE (CZ), HOW LONG? (CZ)

Pi 7.11.2014 Košice @ Collosseum PLAGÁT
KARGE MERI (SK), the CITADEL (SK), SOUND OF QUALM (SK)

Pi 7.11.2014 20:00 Havlíčkův Brod @ Pivnice u Pekelnýho Koně PLAGÁT
VPV (krst CD, CZ), BLANK OUT (CZ), BERMUDSKEJ KVÁDR (CZ), POCHCANÁ RUKA (CZ), FOFRTON (CZ), ZREZLEJ ŘETĚZ (CZ)

Pi 7.11.2014 20:30 Vigantice u Rožnova @ restaurace Tatra PLAGÁT
TZN XENNA (Poľsko), DÁŠA FON FĽAŠA (SK), NIČITEĽ (SK)

So 8.11.2014 Brno @ Favál PLAGÁT
PUNK FLOID (CZ), VOLANT (CZ), RABIES (CZ)

So 8.11.2014 Bardejov
KARGE MERI (SK), SOUNG OF QUALM (SK)

So 8.11.2014 19:00 Trenčín @ Boogie PLAGÁT
WITCHRITE (Poľsko), BETON (SK), TENDENCIE (SK)
ZRUŠENÉ!

So 8.11.2014 19:00 Trenčín @ Havana club PLAGÁT
SLANDER (Taliansko), Il GHIACCIO (Taliansko), TENDENCIE (SK), DOWNSTREAM (SK)

So 8.11.2014 20:00 Liptovský Mikuláš @ Adventure music club
SPERM OF MANKIND (SK), DISTROPHY (SK), COCK2PUSSY (SK), LYMPHATIC GORE DECOMPOSITION (SK)

So 8.11.2014 20:00 Trnava @ Garage music bar PLAGÁT
ŠANOV 1 (CZ), DEGRADACE (CZ), SISTEM ERORR (SK), SHADOW OF TELEVISION (SK)

So 8.11.2014 20:00 Praha @ A studio Rubin PLAGÁT
DSMF (CZ), STRECHA (20 rokov, SK)

So 8.11.2014 20:00 Banská Bystrica @ Bosorka PLAGÁT
NIČITEĽ (SK)

Ut 11.11.2014 20:45 Ostrava @ Plán b hardcore café PLAGÁT
FAMINE (UK), DOG EGGS (UK), SHEEVA YOGA (CZ)

Pi 14.11.2014 - 15.11.2014 Starý Smokovec @ Casa dolce
OKTHOBER FEST:
piatok: KARGE MERI (SK), FYASCO (SK), AMMO (SK), DÁŠA FON FĽAŠA (SK), RATS GET FAT (SK), DOWNSTREAM (SK), TELEFON (SK)
sobota: RÚBANISKO (SK), DISTAX (SK), REMEK (CZ), ROZPOR (SK), GATTACA (SK), TIME OF MY LIFE (SK)
+ afterparty

ZRUŠENÉ!

Pi 14.11.2014 20:00 Brno @ Vegalité PLAGÁT
LIFE (Japonsko), RISPOSTA (CZ), ZKAŽENÁ MYSL (CZ), ALIUSTERRA (CZ)

Pi 14.11.2014 20:00 Žilina @ Meštianska piváreň PLAGÁT
RÚBANISKO (SK), DÁŠA FON FĽAŠA (SK), FYASCO (SK)

So 15.11.2014 Košice @ Collosseum
the FIALKY (CZ), RAMONES BRATISLAVA (SK)

So 15.11.2014 Orlová @ Futra PLAGÁT
GATTACA (CZ), REMEK (CZ), APOLITA (CZ)

So 15.11.2014 17:00 Brno @ Melodka PLAGÁT
AGATHOCLES (Belgicko), DESTRUCTIVE EXPLOSION OF ANAL GARLAND (CZ), ONANIZER (CZ), BUT (CZ), ABORTION (SK), MORKHIMMEL (CZ), BRUNNER TODESMARSCH (CZ), MARCH OF THE HORDES (CZ), EVIDENCE SMRTI (CZ)

Ne 16.11.2014 19:00 Martin @ Včelín PLAGÁT
GATTACA (CZ), REMEK (CZ), ROSA PARKS (CZ), ANUS (SK)

Ne 16.11.2014 21:00 Liberec @ Azyl PLAGÁT
CONTROLLED EXISTENCE(CZ), WOUNDEAD KNEE (CZ), MASSOLA (CZ), COLUMBO (Nemecko)

Št 20.11.2014 Košice @ Collosseum PLAGÁT
the BOJARSKI (Rusko), SISTEM ERORR (SK)

Pi 21.11.2014 20:00 Lučenec @ Slimák pub
ROZPOR (SK), LORD ALEX (SK)
ZRUŠENÉ!

Pi 21.11.2014 20:00 Banská Bystrica @ Bosorka PLAGÁT
DÁŠA FON FĽAŠA (SK), SISTEM ERORR (SK), VAUDEVILLE (SK), KARGE MERI (SK)

Pi 21.11.2014 20:00 Bratislava @ U Dežmára PLAGÁT
NEEDFULL THINGS (CZ), LYCANTHROPHY (CZ), ALEA IACTA EST (SK), BLIND RATTVISA (SK)

Pi 21.11.2014 20:00 Trenčín @ Lúč
BOILING POINT (SK), INNOXIA CORPORA (CZ), KULTRA! (CZ), F.P.B. (CZ)
Hank the DJ

So 22.11.2014 19:00 Sereď @ Kemping PLAGÁT
NEEDFULL THINGS (CZ), LYCANTHROPHY (CZ), PER CAPITA (Nemecko), 6MAS (CZ), BRICANYL TURBUHALER (CZ), ALEA IACTA EST (SK), LOUD PALS (CZ / SK)

So 22.11.2014 20:00 Břeclav @ Piksla PLAGÁT
SKELETHAL (Francúzsko), ABORTION (SK), RADIATION (SK), V DOBĚ MORU (CZ)

So 22.11.2014 20:00 Topoľčany @ Barbar
ROZPOR (SK), LORD ALEX (SK), POSLEDNÝ ZAMYKÁ (SK)

So 22.11.2014 20:00 Trnava @ Kubík
verejný pokec s Banánom (HANBA, ex BALACLAVA, ...) v rámci diskusného cyklu Besy undergroundu

Ne 23.11.2014 18:00 Bratislava @ U Očka PLAGÁT
SKELETHAL (Francúzsko), BETON (SK), RADIATION (SK), CAINO (Taliansko)

Ut 25.11.2014 16:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
burza muziky

Ut 25.11.2014 18:30 Košice @ Collosseum - 777 PLAGÁT
premietanie: Bold native

Ut 25.11.2014 21:00 Ostrava @ Plán b hardcore café PLAGÁT
BANANE METALIK (Francúzsko), RUŽOVÝ VANKÚŠ (CZ)

Pi 28.11.2014 19:30 Košice @ Collosseum
DAVOVÁ PSYCHÓZA (SK)
ZRUŠENÉ

Pi 28.11.2014 20:00 Jihlava @ Mystic club PLAGÁT
BARRICADE (CZ), POINT 2 POINT (CZ), HAKMAK (CZ), JIZZ (CZ)

Ne 30.11.2014 18:00 Spišská Nová Ves @ Legenda pub PLAGÁT
LA CAIDA DE LA CIVILIZATION (Mexiko), ARTURO MEZA (Mexiko), SUMA (SK), BIGĽAYZ (SK)
ZRUŠENÉ!

Pi 5.12.2014 19:30 Žilina @ Žilinská mestská piváreň
DISIDENT (SK), STERN (SK), PRIATELIA PADAJÚCEHO LÍSTIA (SK), ŠIGELA (SK)
vinylová afterpárty

Pi 5.12.2014 20:00 Šaľa @ Peklo PLAGÁT
PSYKOANALYYSI (Fínsko), HUMAN HUMUS (SK), BLACKMAIL (Maďarsko), ALEA IACTA EST (SK)

So 6.12.2014 Moldava nad Bodvou @ Heaven and hell PLAGÁT
DESTROI (SK), CHAOSSHIT (SK), DISTAX (SK)

So 6.12.2014 Bánovce nad Bebravou @ MSKS PLAGÁT
NECROVILE (Rumunsko), PSYKOANALYYSI (Fínsko), CONTRASTIC (CZ), DR. PAKO (SK), BRAINSCAN (SK), DOOMAS (SK), ZEMĚŽLUČ (CZ), ATTACK OF RAGE (SK), BLACKMAIL (Maďarsko), DISSOLUTION (CZ), TRI GROŠE (SK)

So 6.12.2014 18:00 Martin @ Včelín PLAGÁT
DISIDENT (SK), PRIATELIA PADAJÚCEHO LÍSTIA (SK), DÁŠA FON FĽAŠA (SK), STERN (SK)

So 6.12.2014 20:30 Svidník @ Holičstvo PLAGÁT
ST. BLACK (SK), KARGE MERI (SK), SOUND OF QUALM (SK), the SEARCH (SK)

Ne 7.12.2014 Žilina @ Bullwar PLAGÁT
HAZARDER (Chorvátsko), LEŇOCHOD (SK)

Ne 7.12.2014 21:00 Bratislava @ Fuga PLAGÁT
PSYKOANALYYSI (Fínsko), BLACKMAIL (Maďarsko), ALEA IACTA EST (SK)

Po 8.12.2014 19:00 Bratislava @ U Očka PLAGÁT
VYJEBANÍ MELANCHOLICI (SK), KAMOŠKO A KOKOSKO UPLUGGED (SK), VYDRAPENÁ BUŽÍRKA PUNK SYSEM (SK), ZLOKOT (SK), DJ REVEREND (SK)

Pi 12.12.2014 Plzeň @ Divadlo Pod lampou
the FIALKY (CZ), STARÉ PUŠKY (CZ), MUERTI (CZ), NEŽFALEŠ (CZ)

So 13.12.2014 Brno @ Yacht PLAGÁT
KILLED BY BRNO:
KUTYA HARAP (CZ), MOČOVÝ KHAMENI (CZ), AD ACTA (SK), LYCANTHROPHY (CZ), LAHAR (CZ), SEE YOU IN HELL (CZ), GRIDE (CZ), SHEEVA YOGA (CZ), TOMORROWS HELL (CZ)
spoločná veganská večera, freebox, ..

So 13.12.2014 Bratislava @ Fuga PLAGÁT
KRVNÁ SKUPINA (SK), CENZÚRA (SK), LOST SOULS (SK), ZHODA NÁHOD (SK), DIMENZIA X (SK)

So 13.12.2014 Košice @ Collosseum - 777 PLAGÁT
POINT BLANK RANGE (SK), STILLBORN (Rakúsko), TIGERWIZARD (Rakúsko)

So 13.12.2014 19:00 Kanianka @ Matrix PLAGÁT
JEDINÁ MOŽNOSŤ (SK), the CITADEL (SK), STERCORE (SK), TYPHOID (SK), LUPARA: THE WIDOWMAKER (CZ)
benefit na útulok

So 13.12.2014 19:00 Praha @ Storm club
EVIL CONDUCT (Holandsko), the FIALKY (CZ), SAINTS & SINNERS (CZ), STARÉ PUŠKY (CZ), MUERTI (CZ), NEŽFALEŠ (CZ), ZATREST (CZ)

Ne 14.12.2014 Žilina @ Bullwar PLAGÁT
CRIPPLED FOX (Maďarsko), CHEAP TALK (SK)

Ut 16.12.2014 18:30 Košice @ Collosseum - Backstage PLAGÁT
prednáška: Zázemie

Pi 19.12.2014 Prievidza @ Diwadlo PLAGÁT
PROTI SRSTI (SK), ABHORRENCE (SK), RATS GET GAT (SK), ODPAD (SK), DOWNSTREAM (SK)

Pi 19.12.2014 17:00 Bardejov @ Humbook PLAGÁT
POSLEDNÉ DECEMBROVÉ DNI (SK)
prezentácie aktivistov a neziskoviek

Pi 19.12.2014 20:00 Olomouc @ S klub
the FIALKY (CZ), STARÉ PUŠKY (CZ), MUERTI (CZ), NEŽFALEŠ (CZ), ZATREST (CZ)

So 20.12.2014 Košice @ Collosseum
SLOBODNÁ EURÓPA (SK)

So 20.12.2014 Čadca @ A café PLAGÁT
RÚŽOVÝ VANKÚŠ (CZ), MASSOLA (CZ)

So 20.12.2014 16:30 Martin @ Včelín PLAGÁT
ANUS (SK), the BLOTS (SK), BRMBOLCE (SK), ODPAD (SK), TRI GROŠE (SK)

So 20.12.2014 18:30 Brno @ Favál
the FIALKY (CZ), STARÉ PUŠKY (CZ), MUERTI (CZ), NEŽFALEŠ (CZ), ZATREST (CZ)

So 20.12.2014 20:00 Sereď @ Kemping PLAGÁT
JET8 (CZ), SMELSER (SK), the WILDERNESS (SK), CHEAP TALK (SK)

Ut 23.12.2014 21:00 Jihlava @ Mystic club PLAGÁT
THE MASK (CZ), OU!KEJ (CZ), VZHŮRU A NÍŽ (CZ)

St 24.12.2014 12:00 Žilina @ pred Starým Tescom
vianočná kapustnica pre bezdomovcov. Doneste niečo!

Št 25.12.2014 Bratislava @ Fuga
ADACTA (SK), KRUTÁ ZIMA (SK), LUTRA (SK), DISTANCE TO EMPTY (SK)

Št 25.12.2014 21:00 Havlíčkův Brod @ Oko PLAGÁT
NAŠROT (CZ)

Pi 26.12.2014 19:00 Havlíčkův Brod @ Oko PLAGÁT
NOVOVESKA (CZ), ILLNESS (CZ), ZODIAC (CZ), BRAK (CZ), ZRESLEJ ŘETĚS (CZ)

Pi 26.12.2014 20:00 Kuková pri Giraltovciach @ Bizarre PLAGÁT
HOLY FUCKT! (SK), ZATMENIE MYSLE (SK), BROKENROLL (SK)

Pi 26.12.2014 20:00 Francova Lhota @ Zkušebna
KUTYA HARAP (CZ), RISPOSTA (CZ), URBURA (CZ)

So 27.12.2014 19:00 Banská Bystrica @ 77 PLAGÁT
the PUBLIC (SK), ŽELEZNÁ KOLÓNA (SK), PIVNICA (SK), K1K6W1V (SK), PUNKRÁDIO (SK)
vega žrádlo

So 27.12.2014 19:00 Žilina @ Bullwar PLAGÁT
VOCATIO INTERNA (SK), BARNEY GUMBLE (SK), RATS GET FAT (SK), PROTI SRSTI (SK)

So 27.12.2014 20:00 Košice @ Cassbar PLAGÁT
SYSTEMIC DAMAGE (SK), KILLCHAIN (SK)

So 27.12.2014 20:00 Liptovský Mikuláš @ Adventure music club PLAGÁT
NOSTALGIA (SK), CRITICA (SK), ZATMENIE MYSLE (SK), CRUCIFIVE SKINS (SK)
benefit pre psí útulok

Ne 28.12.2014 21:00 Svidník @ Holičstvo PLAGÁT
VENTILATOR (SK), WIDLY BOIS (SK), BLIND GUT (SK), CINNAMON WIND (SK)

St 31.12.2014 14:00 Žilina @ pred Starým Tescom
DÁŠA FON FĽAŠA (SK)
vianočná kapustnica pre bezdomovcov. Doneste niečo!

Zaujalo nás:

Posledné komentáre:

19.10. 09:22 Mišo Štich:


Dobrý názov, NERVY. Tak sa volala kapela v ktorej kedysi hral Maťo Ďurinda, Andrej Šeban, či Marián Greksa...
(novinka)

20.09. 19:21 kočo:


dík za pekné slová aj za pozvání! Len ešte treba spomenúť Tánine jedlo - to bol headliner večera!
14.9.2021 KAZOSTROJ, AHOJ, DIMENZIA X Banská Bystrica @ Kaktus (report)

14.09. 08:19 Elramon:


"covery zásadných punkrockových kapiel s novými textami, ktoré často predbehnú i originál" fakt? no menuj aspon dve
(novinka)

07.09. 10:11 fero:


Ďakujem Kočo za report.
7.8.2021 AHOJ, WARGAME, TEUFELSMAUER, POOPIČNÝ STAV, SAMORAST x ZINTAER, the PUBLIC, FYASCO, POOPIČNÝ STAV, PARASITE DREAMS, MENTAL TENSION, OTRAS, VLOČKA, JPN akustika Sereď @ Kemping (report)

28.08. 08:53 Wrbo:


To heavy metal ma nieco proti mne :-)
14.8.2021 ČAKAN, NAZI TAMPONS, TVOI POSTOI, YEARSBELOW, SAMORAST, FAJRONT, SISTEM ERORR Veľký Šariš @ Marakaňa (report)

26.08. 09:25 Balki:


Ja nemozem pochopit, co mas proti heavy metalu :D
14.8.2021 ČAKAN, NAZI TAMPONS, TVOI POSTOI, YEARSBELOW, SAMORAST, FAJRONT, SISTEM ERORR Veľký Šariš @ Marakaňa (report)

23.08. 10:05 BoP:


Ahojte, koupim vinyly od Blood Brothers: Burn piano Island Burn and Crimes
DIKES
(guestbook)

19.08. 13:34 masskillah:


parádny report bro)
7.8.2021 AHOJ, WARGAME, TEUFELSMAUER, POOPIČNÝ STAV, SAMORAST x ZINTAER, the PUBLIC, FYASCO, POOPIČNÝ STAV, PARASITE DREAMS, MENTAL TENSION, OTRAS, VLOČKA, JPN akustika Sereď @ Kemping (report)

17.08. 11:18 fog:


fajny report brasko. ja ze cez vikend daco naklepem, ale nestihacka. tak uz vybaveno. tiptop
7.8.2021 AHOJ, WARGAME, TEUFELSMAUER, POOPIČNÝ STAV, SAMORAST x ZINTAER, the PUBLIC, FYASCO, POOPIČNÝ STAV, PARASITE DREAMS, MENTAL TENSION, OTRAS, VLOČKA, JPN akustika Sereď @ Kemping (report)

16.08. 16:06 Rado:


Stal ten gulas aspon za to? :D Inak tam hore maju aj celkom solidne ceny za pivko, alebo hociaky napoj ak si chcete dat. Vstupy chapem, vsak dajak sa na cestaky aspon musi vyzbierat, ale kde predavaju ..
25.7.2021 HEVER, OTRAS, BOOST Košice @ U Koňa (report)