Koncerty v roku:
[2021] [2020] [2019] [2018] [2017] [2016] [2015] [2014] [2013] [2012] [2011] [2010] [2009] [2008] [2007] [2006] [2005]
Pridaj nový koncert!
Pi 4.1.2013 Košice @ Collosseum
ANTARES (Taliansko), SEDITIUS (Taliansko)

So 5.1.2013 19:00 Žiar nad Hronom @ Underground club ´84 PLAGÁT
LJUBISA SAMARDZIC (Chorvátsko), PASSIVE AGGRESSIVE (Chorvátsko), PASKUDA (SK), RÚBANISKO (SK)

So 5.1.2013 21:00 Jihlava @ Rolling stones bar PLAGÁT
NAŠROT (CZ), AFT (CZ)

So 5.1.2013 22:00 Znojmo @ Gogo klub PLAGÁT
DISFUNKCE MYSLI (CZ), Š.O.K. (CZ), BAD AGE (CZ), the BREED (CZ)
freebox

Ut 8.1.2013 18:30 Košice @ Collosseum PLAGÁT
premietanie: Shop till you drop

Št 10.1.2013 20:00 Nitra @ El Mariatchi PLAGÁT
UNHOLY PREACHES (CZ), THUNDERBIRDS (CZ)

So 12.1.2013 19:00 Trenčín @ Boogie PLAGÁT
UNHOLY PREACHERS (CZ), THUNDERBIRDS (CZ), ELEGANS (SK)

So 12.1.2013 19:00 Bratislava @ Hviezdoslavovo námestie PLAGÁT
kontraples

So 12.1.2013 20:00 Velké Meziříčí @ Depo club PLAGÁT
SPÍNACÍ ŠPENDLÍK (CZ), RABIES (CZ), TÍSŇOVÝ VOLÁNÍ punk (CZ)

So 12.1.2013 20:00 Ostrava @ Barrák PLAGÁT
YELLOW SPOTS (Maďarsko), the THINNERS (Poľsko)

Pi 18.1.2013 18:00 Šumperk @ MC Kotelna
TASS (CZ), BRICANYL TURBUHALER (CZ), EASING DAZE (CZ), PEACH US (CZ), TATRAMAT ERROR (CZ)

Pi 18.1.2013 20:00 Dolný Kubín @ minibar Oravia
DÁŠA FON FĽAŠA (SK), BUZZYCAT (SK)

Pi 18.1.2013 21:00 Trenčín @ Boogie PLAGÁT
ALMOST FAILED (Rakúsko), the CITADEL (SK), BARNEY GUMBLE (SK), DOWNSTREAM (SK)
od 19:00 premietanie filmu 161>88

So 19.1.2013 18:00 Brno @ Favál PLAGÁT
LENG T´CHE (Belgicko), VULVALTHRONE (Slovinsko), CLITGORE (Rumunsko), SHITNOISE (CZ), MINCING FURY (CZ), PRASELIZER (CZ), PROFESOR LEFEBVRE (CZ), GENITAL DESTRUCTION (CZ)

So 19.1.2013 19.00 Brezno @ Bombura
LOOPATA MAKAY (SK), MINIMÁLNA TRVANLIVOSŤ (SK), BÚRKA (SK), SITŇAN (SK)
benefičný koncert

So 19.1.2013 19:00 Rajecké Teplice @ Elán
DÁŠA FON FĽAŠA (SK)
vinyl afterpárty

So 19.1.2013 19:30 Brno @ Yacht PLAGÁT
BOY (krst 7´´, CZ), MAD PIGS (CZ), DEGRADACE (CZ), SARCASTIX (CZ), ADACTA (SK)

So 19.1.2013 19:30 Lucenec @ Slimák PLAGÁT
ROZPOR (SK), ABHORRENCE (SK), JAKUBYSKO (SK)

So 19.1.2013 20:00 Šaľa @ Peklo
the PUBLIC (SK), BARNEY GUMBLE (SK), IMMORTAL (SK), RESPITE (SK)

Ut 22.1.2013 18:30 Košice @ Collosseum - Backstage PLAGÁT
premietanie: Suburbia

Št 24.1.2013 Lučenec
CHAPPA´AI (Maďarsko), 7 MINÚT STRACHU (SK)

Št 24.1.2013 20:00 Zvolen @ Pohoda
DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

Pi 25.1.2013 Dobříš @ Trezor
the FIALKY (CZ), E!E (CZ), CIRGUZ (CZ)

Pi 25.1.2013 19:00 Banská Bystrica @ klub 77
POTULNÝ ORCHESTER (SK), DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

Pi 25.1.2013 20:00 Brno @ Boro PLAGÁT
RIVERS RUN DRY (Maďarsko), AZKAZA (CZ), MACHINARIUM (CZ), MORSA (CZ), ALKALMATLANKODIK (CZ)

So 26.1.2013 Nitra @ El Mariatchi PLAGÁT
Marcel Duchoň s POTULNÝM ORCHESTROM (SK), Mišo Stich (SK)

So 26.1.2013 Uničov @ Na 4ce
PROFESOR LEFEBVRE (CZ), NAKOPALYPSA (CZ), PERSONALITY LAPSE (CZ), DRIVEN BY MOTOR (CZ), SEE YOU IN HELL (CZ)

So 26.1.2013 Mělník @ Stará mydlárna
the FIALKY (CZ), CIRGUZ (CZ)

So 26.1.2013 20:00 Šaľa @ Peklo
LUTRA (SK), CITADEL (SK), Downstream (SK), DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

Pi 1.2.2013 20:00 Košice @ Colloseum
reggae party, DJs Maťo & Citrón
Benefit pre Food not bombs Košice

So 2.2.2013 18:00 Žilina @ Boonker
ABHORRENCE (SK), BETON (SK), ADACTA (SK), PIGS IN THE LIVING ROOM (SK), DOWNSTREAM (SK)

So 2.2.2013 20:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
ROZPOR (SK), ZAČIATOK KONCA (SK), SLOBODNÁ VOĽBA (SK)

Ut 5.2.2013 18:30 Košice @ Collosseum - Backstage PLAGÁT
premietanie: Dead society

Ut 5.2.2013 20:00 Ostrava @ Barrák PLAGÁT
TAKARANY (Rusko), TCHOŘI (CZ)

St 6.2.2013 Brno @ Vegalité
DÁŠA FON FĽAŠA (SK), JAKUB TICHÝ (CZ), BUZZYCAT (SK)

Št 7.2.2013 20:00 Žilina @ Smerr
PIPES AND PINTS (CZ), DÁŠA FON FĽAŠA (SK), NANOSEKUNDA (SK)

Pi 8.2.2013 Říčany u Prahy @ K2
the FIALKY (CZ), UNHOLY PREACHERS (CZ)

Pi 8.2.2013 20:00 Košice @ Collosseum
PIPES AND PINTS (CZ), DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

Pi 8.2.2013 20:00 Havlíčkův Brod @ Oko PLAGÁT
NAŠROT (25 rokov, CZ), INSANIA (CZ), SOUR BITCH (CZ), D.O.P. (CZ)

So 9.2.2013 Demänovská Dolina @ Hotel Liptov PLAGÁT
FUERA MONDO (SK), the SPANKERS (CZ)

So 9.2.2013 20:00 Bratislava @ Randal
PIPES AND PINTS (CZ), DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

So 9.2.2013 21:00 Frýdek - Místek @ Stoun
DEGRADACE (CZ), BOY (CZ), BLACK AND BLUE (CZ)

Ne 10.2.2013 Most @ komunitní centrum Ateneo
DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

Po 11.2.2013 Bratislava @ Fuga PLAGÁT
PRAYING FOR OBLIVION (Belgicko), DRÉN + ODMENA Z TAJGY (CZ), DRAKH (SK), SUCK MY COCK (SK), ... LESOM (SK), VJ RE:FIX (SK)

Po 11.2.2013 20:00 Ostrava @ Barrák PLAGÁT
UK SUBS (UK), TV SMITH (UK), ZATREST (CZ)

Ut 12.2.2013 19:30 Brno @ Melodka PLAGÁT
UK SUBS (UK), TV SMITH (UK), BOY (CZ)

Pi 15.2.2013 Litoměřice @ Baronka
the FIALKY (CZ), MUERTI (CZ), UNHOLY PREACHERS (CZ)

Pi 15.2.2013 Humenné @ Nostalgia PLAGÁT
FUERA MONDO (SK), the SPANKERS (CZ)

Pi 15.2.2013 Dečín @ Biograffs
SEE YOU IN HELL (CZ), KOMPLEX VINY (CZ), AORTA (CZ), FASTERATU (CZ), COLYMBOSATION ECPLECTICOS (CZ)

Pi 15.2.2013 18:30 Zvolen @ piváreň Pohoda PLAGÁT
PASKUDA (SK), BASAR BANAL (SK), INTESTACY (CZ), ABORTION (SK), KRÜGER (CZ)
vega žrádlo, distro

Pi 15.2.2013 20:00 Sereď @ Šport klub PLAGÁT
CTIB (CZ) & DÁŠA FON FĽAŠA (SK)
ska reggae afterpárty

Pi 15.2.2013 20:00 Mladá Boleslav @ U - turn
DEGRADACE (CZ), NEŽFALEŠ (CZ), CIRGUZ (CZ)

Pi 15.2.2013 20:30 Brno @ Favál PLAGÁT
PLEXIS (CZ), ZEMĚŽLUČ (CZ), OLDSKULLS (CZ)

Pi 15.2.2013 21:00 Boskovice @ Tubírna PLAGÁT
TOMMOROS HELL (CZ), ADACTA (SK), TUMMO (CZ)
afterparty: Ramon Ramirez

So 16.2.2013 Prešov @ Pumpa PLAGÁT
FUERA MONDO (SK), the SPANKERS (CZ)

So 16.2.2013 15:00 Havlíčkův brod @ klub Oko
PURGEN (Rusko), KONFLIKT (SK), N.V.Ú. (CZ), PLEXIS (CZ), ZEMĚŽLUČ (CZ), ROZPOR (SK), NAČO NÁZOV (SK), V.T.MARVIN (CZ), S.A.S. (CZ), AGGRESSIVE TYRANTS (CZ)

So 16.2.2013 19.00 Šurany @ La Bugaňa
INTESTACY (CZ), KRÜGER (CZ), BETON (SK), TRANZ (SK)

So 16.2.2013 19:30 Bratislava @ Randal
POHĽAD ZBLÍZKA (SK), QUOLIČOMU (SK), MERDIER (SK)

So 16.2.2013 19:30 Zruč nad Sázavou @ Pallasit PLAGÁT
KONTUZE (CZ), HIROSHIMA NIGHTMARE (CZ), ŠKODA 120 (CZ), AZID (CZ), BLANK OUT (CZ), BESTIA TRIUMPHANS (CZ)

So 16.2.2013 20:00 Žilina @ Bullwar
CTIB (CZ) & DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

So 16.2.2013 20:00 Bratislava @ Randal
POHĽAD ZBLÍZKA (SK), QUOLIČOMU (SK), JANA HELLS GANG (SK), MERDIER (SK)

So 16.2.2013 20:00 Moravská Chrastová @ Vinárna U Chrastavanky PLAGÁT
TOP SEKRET (CZ), SHEEVA YOGA (CZ), SHEEVA YOGA (CZ), HIGHT PURITY (CZ), SELF DESTRUCT (CZ), ACHTUNK! (CZ)

Ne 17.2.2013 14:00 Košice @ Collosseum
nedeľný veget IV.

Po 18.2.2013 Košice @ Collosseum PLAGÁT
SAWER FAMILY (USA)

Po 18.2.2013 20:00 Praha @ 007 PLAGÁT
MINKIONS (Taliansko), BLINDED (CZ)

Ut 19.2.2013 18:30 Košice @ Collosseum PLAGÁT
premietanie: Edge

Št 21.2.2013 Košice @ Collosseum
ZUBROWSKA (Francúzsko)
ZRUŠENÉ

Pi 22.2.2013 Jablonec nad Nisou @ Na rampě
the FIALKY (CZ), BULBULATORS (Poľsko)

Pi 22.2.2013 19:00 Trenčín @ Boogie PLAGÁT
ČAD (SK), BETON (SK), BOILING POINT (SK)

Pi 22.2.2013 19:00 Martin @ Pirát PLAGÁT
the KĽEMONES (SK), DISIDENT (SK), IDEE FIXE (SK)

Pi 22.2.2013 20:00 Čadca @ Deja vu
VETO (CZ), HOUSE OF TECH (SK), HOPELESS YOUTH (SK)

So 23.2.2013 Brezno @ Bombura PLAGÁT
the KĽEMONES (SK), DISIDENT (SK), DÁŠA FON FĽAŠA (SK), WYNSTON SMYTH (SK), SCHOOLWASTE (SK)
afterpárty DISKO TERROR

So 23.2.2013 19:00 Banská Bystrica @ Kaktus PLAGÁT
PROTI SRSTI (SK), the BLOTS (SK), CAUSA INVIDIA (SK), HOUSE OF TECH PROJECT (SK)

So 23.2.2013 20:00 Brno @ Vegalité PLAGÁT
FINIS AFEMIE (CZ), ASO-NAGA (CZ), EX-EX (CZ), ALIUSTERRA (CZ)

So 23.2.2013 20:00 Šaľa @ Peklo
NEW DEAD PROJECT (Maďarsko), TYRELLS OWL (Maďarsko), TENDENCY FACES TO US (SK)

So 23.2.2013 20:00 Ostrava @ Plán b hardcore café PLAGÁT
HIBAKUSHA (CZ), STREGESTI (Poľsko), KUTYA HARAP (CZ), YARVAR COCHA (CZ)

So 23.2.2013 21:00 Bratislava @ Obluda
VOWELS (Nemecko), BOILING POINT (SK), UNATTENDED FUNERAL (SK), VOCATIO INTERNA (SK), MINDFUCK (SK)

Ne 24.2.2013 Brno @ Kabinet múz PLAGÁT
GBH (UK), OLDSKULLS (CZ)

Pi 1.3.2013 19:30 Banská Bystrica @ klub 77
ABHORRENCE (SK), GOT A WOLF (CZ), RATS GET FAT (SK)

Pi 1.3.2013 19:30 Martin @ Hush club PLAGÁT
MACGYVER (CZ), FACAN (CZ), VIA ANIMA (SK)

Pi 1.3.2013 20:00 Žiar nad Hronom @ Hells Pub
DEGRADACE (CZ)

Pi 1.3.2013 20:00 Štoky u Jihlavy @ Stará Kovárna PLAGÁT
SPÍNACÍ ŠPENDLÍK (CZ), MŮJ MILÝ DENÍČKU (CZ), BRAK (CZ), VETROL (CZ)

So 2.3.2013 Turzovka @ Depo club
BLACK AND BLUE (CZ), NA SMIECH (SK), ÚNIKOVÝ VÝCHOD (SK), OTRÁVENÁ GENERACE (CZ)

So 2.3.2013 Košice @ Collosseum
PUNKREAS (SK), ZAKAZANÝ OVOCE (CZ), TOTALNÍ NASAZENÍ (CZ)

So 2.3.2013 18:00 Nitra @ El Mariatchi PLAGÁT
ZHODA NÁHOD (SK), LOST SOULS (SK), SLOBODNÁ VOĽBA (SK)

So 2.3.2013 20:00 Trenčín @ Lúč PLAGÁT
ABHORRENCE (SK), GOT A WOLF (CZ), RATS GET FAT (SK), BURIED DAY BURNED (SK)

Po 4.3.2013 Košice @ Collosseum
PRO-PAIN (USA), SIX REASONS TO KILL (Nemecko), UNDIVIDED (USA), DON GATTO (Maďarsko)

Ut 5.3.2013 Bratislava
SEPUKKU (Chorvátsko), KRLJA (Chorvátsko)

Ut 5.3.2013 18:30 Košice @ Collosseum PLAGÁT
premietanie: Shop till you drop

Ut 5.3.2013 20:00 Ostrava @ Barrák PLAGÁT
PRO-PAIN (USA), SIX REASONS TO KILL (Nemecko), UNDIVIDED (USA), DON GATTO (Maďarsko)

St 6.3.2013 Otrokovice
SEPUKKU (Chorvátsko), KRLJA (Chorvátsko)

Št 7.3.2013 20:00 Liberec @ Azyl
SEPUKKU (Chorvátsko), KRLJA (Chorvátsko), COCK BRUTALITY (CZ)

Pi 8.3.2013 Třebíč @ MKS
VISACÍ ZÁMEK (CZ), the FIALKY (CZ)

Pi 8.3.2013 20:00 Malacky @ Átrium PLAGÁT
DÁŠA FON FĽAŠA (SK), O.M.F. (SK), BLIND RATTVISA (SK)
+ punkotéka

Pi 8.3.2013 20:30 Rožnov pod Radhoštěm @ Vrah PLAGÁT
ROXOR (SK), SUMO (CZ), ZKAŽENÁ MYSL (CZ), KUTYA HARAP (CZ)

So 9.3.2013 14:00 Brno @ Skleněná louka
prednáška: Veganská strava pro běžný život i extrémní sport

So 9.3.2013 16:30 Brno @ Yacht PLAGÁT
od 16:30: BRÜNNER TODESMARSCH, ALIUSTERRA
od 19:00: BAD AGE (CZ), CONTROLLED EXISTENCE (CZ), BARNEY GUMBLE (SK), SEE YOU IN HELL (CZ), ABORTION (SK), YARVAR COCHA (CZ), ROXOR (SK), BOILING POINT (SK), RABIES (CZ)
od 16:00 výstava plagátov a fotiek
od spoločná vegánska večera + videoprojekcia

So 9.3.2013 19:00 Trenčín @ Boogie bar PLAGÁT
DIMENZIA X (SK), VNITŘNÍ FAKTOR (CZ), ZOTRWAČNOSŤ (SK), UŽ DOSŤ! (SK)

So 9.3.2013 19:00 Sereď @ Kemping
SBA (SK), SOUKROMEY POZEMEK (CZ), OPLAN (SK), ANTON COBALT (SK), HOOLEE (SK)

So 9.3.2013 20:00 Trnava @ Rock cafí The Jam
JENNY WOO (Kanada)

So 9.3.2013 20:00 Velké Meziříčí @ Depo club PLAGÁT
TASS (CZ), MENTÁLNĚ NARUŠENÁ MOUCHA (CZ), JESUS AND THE BASTARDS (CZ)

Št 14.3.2013 Košice @ Collosseum
DIRTY ARTICHOKES (Taliansko)

Št 14.3.2013 Bratislava
ANTI PASTI (UK)

Št 14.3.2013 21:00 Bratislava @ Sub club PLAGÁT
DÁŠA FON FĽAŠA (SK), GAGARIN (CZ), WNCHNZ (SK), ILMUNDIE (SK)

Pi 15.3.2013 Nové mesto nad Váhom @ Klub za rampami PLAGÁT
FUERA MONDO (SK), the SPANKERS (CZ)

Pi 15.3.2013 Košice @ Collosseum
NAČO NÁZOV (SK)
ZRUŠENÉ

Pi 15.3.2013 Olomouc
ANTI PASTI (UK)

Pi 15.3.2013 20:00 Nymburk @ Mlejn PLAGÁT
DÁŠA FON FĽAŠA (SK), AKUSTICI (CZ)

So 16.3.2013 Praha @ Exit us PLAGÁT
JIG - AI (CZ), GRIDE (CZ), CH.O.V. (CZ), GUTALAX (CZ), C.F.O. (CZ), BOWEL FUCK (CZ), NEEDFUL THINGS (CZ), VALURY (CZ), HIGH PURITY (CZ)
tombola

So 16.3.2013 Nitra @ Valašský šenk PLAGÁT
FUERA MONDO (SK), the SPANKERS (CZ)

So 16.3.2013 Bratislava PLAGÁT
nenásilná blokáda pochodu neonacistov

So 16.3.2013 Plzeň
ANTI PASTI (UK)

So 16.3.2013 18:00 Banská Bystrica @ Komunitné centrum
vegánska večera

So 16.3.2013 19:00 Prešov @ Ester PLAGÁT
DOXICHTU (SK), KAMUFLÁŽ (SK), LOS PASTWA (Poľsko), PARTY 5 (Poľsko), 50% PANNA (SK)

So 16.3.2013 19:00 Lučenec @ Slimák PLAGÁT
ADACTA (SK), BETON (SK), WYNSTON SMYTH (SK)
distro

So 16.3.2013 20:00 Banská Bystrica @ klub 77
DEGRADACE (CZ), ZATREST (CZ), RAMONES BRATISLAVA (SK)

So 16.3.2013 20:00 Frýdek - Místek @ U Černého kocoura PLAGÁT
DÁŠA FON FĽAŠA (SK), JAKUB TICHÝ (CZ)

Ne 17.3.2013 19:00 Trenčín @ Boogie PLAGÁT
STEP ON MEMORIES (Taliansko), PROTI SRSTI (SK), DOWNSTREAM (SK)

Ut 19.3.2013 20:30 Ostrava @ Plán b hardcore café PLAGÁT
BATALJ (Nemecko), SKLO (CZ), OTLOUKANEK (CZ)

St 20.3.2013 Olomouc @ U-klub
VISACÍ ZÁMEK (CZ), the FIALKY (CZ)

Št 21.3.2013 Ostrava @ Garáž
VISACÍ ZÁMEK (CZ), the FIALKY (CZ)

Št 21.3.2013 20:00 Brno @ Vegalité PLAGÁT
HUMAN ERROR (Maďarsko), SïCK, GORE, SUFFER (CZ), S.U.M.O. (CZ)

Št 21.3.2013 20:30 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
AFGRUND (Švédsko), MUMAKIL (Švajčiarsko), HIGH PURITY (CZ), STERCORE (SK)

Pi 22.3.2013 Litomyšl @ Kotelna
VISACÍ ZÁMEK (CZ), the FIALKY (CZ)

Pi 22.3.2013 19:00 Hrušovany u Brna @ Sokolovna
MACHINARIUM (CZ), KONFIDENT (CZ), ČAD (SK), MACERACE (CZ), MR. DYNABOOM (CZ), COBAIN SURVIVAL (CZ), V DOBĚ MORU (CZ)
+ kúzelník

Pi 22.3.2013 19:00 Prievidza @ Diwadlo PLAGÁT
NAČO NÁZOV (SK), JEDINÁ MOŽNOSŤ (SK), BARNEY GUMBLE (SK), PROTI SRSTI (SK), WYNSTON SMYTH (SK)
afterparty - Dj Caggy

Pi 22.3.2013 20:00 Lhotka u Přerova @ U Olinka PLAGÁT
DIVNÍ HOSTI (CZ), STERN (CZ), CTIB (CZ), DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

Pi 22.3.2013 20:30 Ostrava @ Plán b hardcore café PLAGÁT
SEE YOU IN HELL (CZ), BOILING POINT (SK), SHEEVA YOGA (CZ)

So 23.3.2013 Rožnov pod Radhoštěm @ Vrah PLAGÁT
SEEDS IN BARREN FIELDS (Švédsko), LAWINE (Holandsko), GATTACA (CZ), DROM (CZ), SEE YOU IN HELL (CZ), DAŠA FON FLAŠA (SK), HLEDÁNÍ (CZ), FAKNÉ (CZ)
od 15:00 spoločná vegánska večera

So 23.3.2013 Nitra @ Nová pekáreň
ZÓNA A (SK), the FIALKY (CZ)

So 23.3.2013 Banská Bystrica @ Kaktus
NAČO NÁZOV (SK), PROTI SRSTI (SK), NAD VECOU (SK)

Ne 24.3.2013 20:30 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
SEEDS IN BARREN FIELDS (Švédsko), MARNOST (CZ)

Št 28.3.2013 18:00 Levice @ Dom Reviczky Ház PLAGÁT
TABULA RASA (CZ), NA SMIECH (SK), SHADOW OF TELEVISION (SK)

Št 28.3.2013 19:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
RIGHT TO KILL (SK), DISFUNKCE MYSLI (CZ), LYMPHATIC GORE (SK)

Št 28.3.2013 21:00 Žilina @ Smerr
NAČO NÁZOV (SK), PELIKANOS (SK), ODPAL PRERUM (SK)

Pi 29.3.2013 Žiar nad Hronom @ Underground club ´84 PLAGÁT
TABULA RASA (CZ), NA SMIECH (SK), PIVNICA (SK), SHADOW OF TELEVISION (SK)

Pi 29.3.2013 Šala @ Peklo
DISFUNKCE MYSLI (CZ), STERCORE (SK), ATTACK OF RAGE (SK)

Pi 29.3.2013 19:00 Praha @ Bažina PLAGÁT
M:40 (Švédsko), KRÜGER (CZ), PRAY FOR DEATH (CZ), SANITÄR (CZ)

Pi 29.3.2013 20:00 Nitra @ El Mariatchi PLAGÁT
SECRET ARMY (Španielsko)

So 30.3.2013 17:00 Revúca @ Piváreň Daka PLAGÁT
TABULA RASA (CZ), NA SMIECH (SK), CHILLY PRÁSHOCK (SK), PIVNICA (SK), VLASTNÝ NÁZOR (SK), QUOLIČOMU? (SK), VÝHRADA SVEDOMIA (SK)

So 30.3.2013 20:00 Banská Bystrica @ Kaktus PLAGÁT
DISFUNKCE MYSLI (CZ), DNO (SK), HOPSASALA (SK)

Ne 31.3.2013 20:00 Újezd @ Popocafepetl PLAGÁT
the HOLY KINGS (Nemecko), CIRGUZ (CZ)

Ut 2.4.2013 20:30 Brno @ Vegalité PLAGÁT
ALTERCADO (Chile), ZKAŽENÁ MYSL (CZ), RESURGO (CZ)
ZRUŠENÉ

St 3.4.2013 20:00 Praha @ 007 PLAGÁT
DEFY (Brazília), SUBTERROR (Brazília)

Št 4.4.2013 19:00 Žiar nad Hronom @ Underground club ´84 PLAGÁT
WOJCZECH (Nemecko), ATTACK OF THE MAD AXEMAN (Nemecko), ALEA IACTA EST (SK), GORDON SHUMWAY (SK)

Št 4.4.2013 19:30 Žilina @ Bullwar PLAGÁT
ZOO HARMONICS (Izrael), the KĽEMONES (SK), RÚBANISKO (SK)

Št 4.4.2013 20:00 Brno @ Boro PLAGÁT
DEFY (Brazília), SUBTERROR (Brazília), RISPOSTA (CZ)

Pi 5.4.2013 Rožnov pod Radhoštěm @ Vrah PLAGÁT
ATTACK OF THE MAD AXEMAN (Nemecko), WOJCZECH (Nemecko), JELLY BELLY (SK)

Pi 5.4.2013 18:00 Bratislava @ Fuga PLAGÁT
DEFY (Brazília), BETON (krst 7´´, SK), SUBTERROR (Brazília), ROXOR (SK), ŠIGELA (SK)

Pi 5.4.2013 19:00 Přísnotice @ Kulturák PLAGÁT
SEE YOU IN HELL (CZ), KUTYA HARAP (CZ), YARVAR COCHA (CZ), V DOBĚ MORU (CZ), ALKALMATLANKODIK (CZ), BRÜNNER TODESMARSCH (CZ)

Pi 5.4.2013 20:00 Banská Bystrica @ Tirish PLAGÁT
SPÍNACÍ ŠPENDLÍK (CZ), SITŇAN (SK), ŠHT (SK)

So 6.4.2013 Košice @ Collosseum
SPÍNACÍ SPENDLÍK (CZ), DE ŁINDOWS (Poľsko)

So 6.4.2013 19:00 Zvolen @ Pohoda PLAGÁT
ROXOR (SK), BOILING POINT (SK), WYNSTON SMYTH (SK), D.N.O. (SK)
distro

So 6.4.2013 19:30 Brno @ Boro PLAGÁT
ATTACK OF MAD AXEMAN (Nemecko), WOJCZECH (Nemecko), 6MAS (CZ), SEE YOU IN HELL (CZ), KLUTZ (CZ), NEEDFUL THINGS (CZ)

Ne 7.4.2013 14:00 Košice @ Collosseum - Backstage PLAGÁT
nedeľný veget V.
+ premietanie

Po 8.4.2013 19:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
vegánska večera + hovorené slovo Grega Bennicka z TRIAL

Ut 9.4.2013 18:30 Košice @ Collosseum PLAGÁT
premietanie: 161>88

St 10.4.2013 Bratislava @ Fuga
RAI KO RIS (Nepál), DÁŠA FON FĽAŠA & RADO GUMBLE (SK), MIŠO STICH (SK)

Pi 12.4.2013 Plzeň @ Divadlo Pod lampou
ZÓNA A (SK), the FIALKY (CZ)

Pi 12.4.2013 Šaľa @ Peklo PLAGÁT
TORN FROM EARTH (Maďarsko), BLIND RATTVISA (SK), the MOLNARZ (Maďarsko)

Pi 12.4.2013 20.00 Trenčín @ Lúč PLAGÁT
ADACTA (SK), MASSMORD (SK), TENDENCIE (SK)

Pi 12.4.2013 20:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
DOWNFALL OF GAIA (Nemecko), DEMONWOMB (Rakúsko), GOT A WOLF (CZ)

Pi 12.4.2013 20:00 Martin @ Hush club
DEGRADACE (CZ), ZATREST (CZ), BLOTS (SK)

Pi 12.4.2013 20:00 Prešov @ Pixel music club
ANHORRENCE (SK), DISTAX (SK), MOONBUSTERS (SK)

So 13.4.2013 České Budějovice @ Velbloud
ZÓNA A (SK), the FIALKY (CZ)

So 13.4.2013 19.00 Prešov @ Bunker
ZATREST (CZ), DEGRADACE (CZ), 50% PANNA (SK)

So 13.4.2013 19:00 Banská Bystrica @ Kaktus PLAGÁT
BOMBATÖLCSÉR (CZ), ALEA IACTA EST (SK), BASAL BANAR (SK), GORDON SHUMWAY (SK), HUMAN HUMUS (SK), SEDEM MINÚT STRACHU (SK)
+ premietanie dokumentov o Šárií

So 13.4.2013 19:00 Praha @ Motoráj
PILSNER OIQUELL (CZ), NORMALS?! (CZ), TPS CREW (SK), SUFFERING INCLUDED (CZ)

So 13.4.2013 19:00 Trenčín @ Boogie PLAGÁT
DORT BIRDS (Nemecko), MENKENKE (Nemecko), A KIND OF PROTEST (Nemecko)

So 13.4.2013 20.00 Čadca @ Deja vu
DOWNFALL OF GAIA (Nemecko), the PUBLIC (SK), MASSMORD (SK)

Ne 14.4.2013 20:00 Ostrava @ Barrák PLAGÁT
TOASTERS (USA), GENTLEMANS CLUB (SK), HRANA (SK)

Ne 14.4.2013 20:00 Bardejov @ Angels pub
DINOSAURS ARE STILL ALIVE (Švédsko)

Po 15.4.2013 20:00 Ostrava @ Barrák PLAGÁT
DEPARTED (UK), ALMOST FAILED (Rakúsko)

Pi 19.4.2013 Havlíčkův Brod @ KD Ostrov
VISACÍ ZÁMEK (CZ), the FIALKY (CZ)

Pi 19.4.2013 19:00 Trenčín @ Boogie bar PLAGÁT
PLEXIS (CZ), DEGRADACE (CZ), LOST SOULS (SK)

Pi 19.4.2013 20:00 Ústí nad Labem @ Exil
MOČOVÝ KHAMENI (22 rokov, CZ), INTESTACY (CZ), SEE YOU IN HELL (CZ), FINIS AFEMIE (CZ), CULTURE OF DEATH (CZ)

Pi 19.4.2013 20:00 Prešov @ Pumpa music club PLAGÁT
KONFRONT (CZ), SAPROPHYTE (SK), GODNOISE (SK), GRINDING JESUS BROTHERS (SK)

Pi 19.4.2013 20:00 Michalovice u Havl.Brodu @ KD PLAGÁT
SPEICHELBROISS (Nemecko), NAŠROT (CZ), NONSENSE (CZ), TCHOŘI (CZ), QUESTION MARK (CZ), SAKALA (CZ)

So 20.4.2013 Rakovník @ Letiště
LAHAR (CZ), SEE YOU IN HELL (CZ), SOMETHING LIKE (CZ), E.D.A.E. (CZ), MOČOVÝ KHAMENI (CZ), ATTITUDE (CZ)

So 20.4.2013 Letovice @ KD
VISACÍ ZÁMEK (CZ), the FIALKY (CZ)

So 20.4.2013 Bratislava @ Randal
NAČO NÁZOV (SK), ODPAL (SK), PRERUM (SK)

So 20.4.2013 20:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
the GREAT SABATINI (Kanada), MÖBIUS (SK)

So 20.4.2013 20:30 Humenné @ The club PLAGÁT
KONFRONT (CZ), SAPROPHYTE (SK)

Ne 21.4.2013 Velké Meziříčí @ Rock Depo PLAGÁT
PAURA (Brazília), ALCATRAZ (USA), MAWATAKI (CZ)

Po 22.4.2013 20:00 Ostrava @ Barrák PLAGÁT
PAURA (Brazília), BARRICADE (CZ)

Ut 23.4.2013 18:30 Košice @ Collosseum - Backstage
premietanie: Zelená púšť

Št 25.4.2013 Praha @ Cross PLAGÁT
RADIO DEAD ONES (Nemecko), the FIALKY (CZ), SOUR BITCH (CZ)

Št 25.4.2013 Trenčín @ Lúč PLAGÁT
the CANYON OBSERVER (Slovinsko), MOBIUS (SK)

Pi 26.4.2013 Bratislava @ Randal PLAGÁT
RADIO DEAD ONES (Nemecko), the FIALKY (CZ), the ELEGANS (SK)

Pi 26.4.2013 20:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
YOUTH VIOLENCE (Maďarsko), BARNEY GUMBLE (SK), ALEA IACTA EST (SK), WHO SOWS VIOLENCE REAPS STORM (Maďarsko), the CITADEL (SK)

Pi 26.4.2013 20:00 Bardejov @ Angels pub
the CANYON OBSERVER (Slovinsko), INVOID (SK), KUMURU (SK), SOUND OF QUALM (SK)

Pi 26.4.2013 20:00 Hradec Králové @ klub ČP 4 PLAGÁT
PLANETY (CZ), ESAZLESA (CZ), LAUNDERED SYRUP (CZ)

So 27.4.2013 Opava @ Art PLAGÁT
RADIO DEAD ONES (Nemecko), the FIALKY (CZ), BLACK AND BLUE (CZ)

So 27.4.2013 Košice @ Collosseum
BRICKHEADS (Srbsko)

So 27.4.2013 19:00 Lučenec @ Slimák PLAGÁT
BUT (CZ), ABORTION (SK), BASAL BANAR (SK)

So 27.4.2013 20:00 Frýdek-Místek @ Sokolík PLAGÁT
BOILING POINT (SK), CONFUSION (CZ), KONFIDENT (CZ), VAS SZUSZANNE (CZ)
distro a vege jedlo

Ne 28.4.2013 Ostrava @ Plán b hardcore café
the CANYON OBSERVER (Slovinsko), GUST (Švédsko), LAMENTO (CZ)

Ne 28.4.2013 Tatranská Lomnica @ Switch club
BRICKHEADS (Srbsko), RÚBANISKO (SK)

Po 29.4.2013 Brno @ Vegalité
SPECTRES (Kanada), MACGYVER (CZ)

Po 29.4.2013 20:00 Banská Bystrica @ Kaktus PLAGÁT
BRICKHEADS (Srbsko), the KĽEMONES (SK)

Ut 30.4.2013 18:30 Žilina @ Smerr PLAGÁT
NASIBIR (SK), the SHED (SK), NOXCUSE (SK), PRENIČ ZANIČ (SK), DAVE BRANNIGAN (SK)

Ut 30.4.2013 20:00 Žiar nad Hronom @ Underground club ´84 PLAGÁT
ROXOR (SK), BETON (SK), JEDINÁ MOŽNOSŤ (SK)

St 1.5.2013 19:30 Brno @ Yacht PLAGÁT
BROKEN BONES (UK), ROXOR (SK), RISPOSTA (CZ), TUMMO (CZ)

St 1.5.2013 20:00 Praha @ 007 PLAGÁT
FREDAG DEN 13:E (Švédsko), FEAR OF EXTENCTION (CZ)

Pi 3.5.2013 Košice @ Collosseum
AL & BLACK CATS (USA)

Pi 3.5.2013 18:00 Dolný Kubín @ Dreváreň
BEDLAM (SK), CHILLY PRÁSHOCK (SK), RETORIK (SK), NO PENS (SK), SKRYTÁ MINULOSŤ (SK), VIA ANIMA (SK), KARPATY SÚ SMREKY A HMLY (SK)
+ afterpárty

So 4.5.2013 Prešov @ Pixel PLAGÁT
BFA (USA), NO LIFE (Poľsko), DISTAX (SK)

So 4.5.2013 17:00 Věznička u Jihlavy @ U Tadeáše PLAGÁT
od 17:00 vonku: HLEDÁNÍ (CZ), WORLDHOOD UNPLUGGED (CZ)
od 19:00: DROM (CZ), ILÚZIA (SK), STEVIE BRUFEN (CZ), MEMENTO MORI (CZ), SONJA NEVERSTOP (CZ), REGGIENA WALLOW (CZ)
fotbal proti rasizmu 6

So 4.5.2013 17:00 Šurany @ La Bugaňa
RISPOSTA (CZ), HUMAN ERROR (Maďarsko), ADACTA (SK), MASSMORD (SK), DÁŠA FON FĽAŠA (SK), BATY FON JANOF (CZ)
+ vegánska kuchyňa, distro, premietanie dokumentu "10 rokov revolučného 1. mája v Berlíne", ohňová show

So 4.5.2013 18:00 Brezno @ Pod zeleným stromom
VIA ANIMA (SK), BRMBOLCE (SK), V.P.N. (SK!, FARBY LAKY (SK), MADAFAKABRADA (SK), ZPUNKRUKY (SK)

Ne 5.5.2013 16:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
nedeľný veget VI.

Ne 5.5.2013 19:30 Košice @ Collosseum PLAGÁT
COUNTDOWN (Belgicko), WYNSTON SMYTH (SK), DISTAX (SK)

Po 6.5.2013 20:00 Bratislava @ Fuga PLAGÁT
LINK (Belgicko), LUTRA (SK)

St 8.5.2013 Ostrava @ Plán b hardcore café PLAGÁT
GATTACA (CZ), REMEK (CZ)

Št 9.5.2013 19:00 Žilina @ Bulwar PLAGÁT
GATTACA (CZ), REMEK (CZ)

Št 9.5.2013 20:00 Bratislava @ Obluda
ESAZLESA (CZ), PHYLLISIETRICHSON (Francúzsko)

Pi 10.5.2013 - 11.5.2013 Užhorod PLAGÁT
VEIN RIVERS:
PHYLLISDIETRICHSON (Francúzsko), GATTACA (CZ), REMEK (CZ), BLACK HOURGLASS (Maďarsko), EUGLENA (Rusko), MINARET (Rusko), SMILE TO THE WIND (Rusko), Маяк (Rusko), RINGS OF RHEA (Ukrajina), SEN DENI (Bielorusko), EEVA (Ukrajina), AXIDANCE (Rusko), CATHEDRAAL (Francúzsko), SHIZUNE (Taliansko), EXMISJA (Poľsko), MARJORY STEWART-BAXTER (Poľsko), DATE RAPE (Ukrajina)

Pi 10.5.2013 19:30 Košice @ Collosseum
SPS (CZ), NEZFALEŠ (CZ)

Pi 10.5.2013 20:00 Praha @ Bunkr pod Parukářkou
ZEITGEIST (Taliansko), MOČOVÝ KHAMENI (CZ), SCHEISS BOHMEN (CZ), SANITAR (CZ)

So 11.5.2013 Brno @ Vegalité
TELEFON (CZ), INNOXIA CORPORA (CZ), SEE YOU IN HELL (CZ)

So 11.5.2013 Žiar nad Hronom @ Underground club ´84 PLAGÁT
GATTACA (CZ), REMEK (CZ)

So 11.5.2013 16:00 Zvolen @ Pohoda PLAGÁT
ZLÁ KREV (CZ), SMÍCH HYEN (CZ), JAKUBYSKO (SK), NA SMIECH (SK), SEDEM MINÚT STRACHU (SK), GORDON SHUMWAY (SK), LUTRA (SK), PASKUDA (SK), ATTACK OF RAGE (SK)

So 11.5.2013 20:00 Trnava @ Moto bar rock blues
SPS (CZ), S.B.A. (SK), DVANÁSŤ A 1/2 (SK), SHADOW OF TELEVISION (SK)

So 11.5.2013 20:00 Bánovce nad Bebravou @ Wood pub
ZAČIATOK KONCA (SK), DR. PAKO (SK), JEDINÁ MOŽNOSŤ (SK), PIVNICA (SK)

So 11.5.2013 20:00 Martin @ Včelín PLAGÁT
HOPSASALA (SK), VOCATIO INTERNA (SK), the PUBLIC (SK), PISSKIT (SK)
vege/vega bufet

Ne 12.5.2013 16:30 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
GATTACA (CZ), REMEK (CZ)

Ne 12.5.2013 20:00 Čadca @ Deja vu
ESA Z LESA (CZ), DAŠA FON FLAŠA (SK)

Po 13.5.2013 20:00 Ostrava @ Barrák PLAGÁT
STIGMA (USA), STAY TRUE! (CZ), BACKFIST (CZ)

Št 16.5.2013 20:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
BERNAYS PROPAGANDA (Macedónsko), ILÚZIA (SK)

Pi 17.5.2013 Košice @ Pohkoi
DÁŠA FON FĽAŠA (SK), CTIB (CZ)
distro

Pi 17.5.2013 20:00 Bratislava @ Obluda
RABBITS (USA), ARABROT (NOR), NICKEL IN THE SINK (SK)

So 18.5.2013 Čaklov @ Pomykov
DÁŠA FON FĽAŠA (SK), CTIB (CZ)

So 18.5.2013 15:00 Ostrava @ Plán b hardcore café PLAGÁT
HLEDÁNÍ (CZ), KUBA TICHÝ (CZ), GAGARIN (CZ), KULMA (CZ), SIN OF LILITH (CZ), LAMENTO (CZ)
divadlo Stroj moci?, premietanie, vegan grilovačka, + afterparty: DJS: Zahněda, Škrtátko, Balsam

Ne 19.5.2013 20:30 Bratislava @ Obluda
BI MARKS (USA), ILEGALITY (SK)
čítanie Peter Getting - Obes sa kým sa dá

Po 20.5.2013 19:00 Lučenec @ Slimák PLAGÁT
FUBAR (Holandsko), WARFUCK (Francúzsko), JAKUBYSKO (SK)

Št 23.5.2013 18:30 Ostrava @ Zkušebna Jeremenko PLAGÁT
RÚBANISKO (SK), DIOS INJUSTO (CZ), MASSOLA (CZ), SMÍCH HYEN (CZ)
grilovanie, bar

Št 23.5.2013 19:00 Žilina @ Bullwar
THALIDOMIDE (CZ), EMPTY HALL OF FAME (CZ), CRITICA (SK)

Pi 24.5.2013 19:00 Liptovský Mikuláš @ Kolotočovo
THALIDOMIDE (CZ), EMPTY HALL OF FAME (CZ), CRITICA (SK)

Pi 24.5.2013 20:00 Ústí nad Labem @ Exil
CHOKED BY VOMITS (krst CD, CZ), NARCOLEPTIC (krst CD, CZ), ABORTION (SK), URIN (CZ)

So 25.5.2013 Brno @ Moravské náměstí - Pisárecký park PLAGÁT
TRIGGER EFFECT (Kanada), SEE YOU IN HELL (CZ), INSANIA (CZ), ESAZLESA (CZ), TALES OF ERROR (CZ), MY DEAD CAT (CZ), ALIUSTERRA (CZ), HLEDÁNÍ (CZ), POTMĚ (CZ), BRÜNNER TODESMARSCH (CZ), ...

So 25.5.2013 17:00 Sokolov @ club Fedor
ABORTION (SK), NARCOLEPTIC (krst CD, CZ), CHOKED BY OWN VOMITS (krst CD, CZ), SELFEXILE (CZ)

So 25.5.2013 20:00 Bratislava @ Fuga PLAGÁT
DOGSFLESH (UK), EWIG FROST (Rakúsko), HERETIX (SK), ELEGANS (SK)

So 25.5.2013 20:30 Trenčín @ Klub Lúč PLAGÁT
GODNOISE (SK), LUTRA (SK), MACUMBA (SK), HOUSE OF TECH (SK), BASAL BANAR (SK)

So 25.5.2013 20:30 Rožnov pod Radhošťem @ Vrah PLAGÁT
TELEFON (CZ), INNOXIA CORPORA (CZ), BOILING POINT (SK)

Ne 26.5.2013 20:00 Hradec králové @ Klub ČP 4
TRIGGER EFFECT (Kanada), ARGONAUT (SK)

Št 30.5.2013 Tatranská Lomnica @ Switch club
TRIGGER EFFECT (Kanada), TIME OF MY LIFE (SK), MOONBUSTERS (SK)

Št 30.5.2013 20:00 Ostrava @ Barrák PLAGÁT
DEADLINE (UK), the WET FOX (CZ)

Št 30.5.2013 21:00 Brno @ Vegalité
WASTED (Fínsko), TUMMO (CZ)

Pi 31.5.2013 - 1.6.2013 Siřem u Blšan PLAGÁT
PUNX PICNIC:
PEACEBASTARD (Nemecko), REACTORY (Nemecko), W.H.A.T. (Nemecko), ROXOR (SK), SHEEVA YOGA (CZ), AVVERKAD (Nemecko), TUMMO (CZ), EARTH CRUST DISPLACEMENT (Nemecko), CONTROLLED EXISTENCE (CZ), NEZAPOMEŇ! (CZ), V RUKOU OSUDU (CZ), DISBEATLESS (CZ), SNAD (CZ), SLAVERY (CZ), FEAR OF EXTINCTION (CZ), SCHEISS BOHMEN (CZ), CRIPPLEKORPS (CZ), KOBRA XI (CZ), RUŽOVÝ VANKÚŠ (CZ),
divadlo, vegejedlo, ..

Pi 31.5.2013 Slavonice PLAGÁT
LAHAR (CZ), MARCH OF HORDES (CZ)

Pi 31.5.2013 - 1.6.2013 14:00 Vsetin @ Letní kino Bystřička PLAGÁT
WASTED (Fínsko), HARD SKIN (UK), DISTRESS (Rusko), KOMATOZ (Rusko), INKWIZYCJA (Poľsko), ČAD (SK), HOW LONG? (CZ), MACGYVER (CZ), BONUS (CZ), NORTH MORES (CZ), DÁŠA FON FĽAŠA (SK), FACAN (CZ), LAHAR (CZ), ROXOR (SK), CTIB (CZ), EVIDENCE SMRTI (CZ), INNOXIA CORPORA (CZ), KAIN (Rakúsko), MORAL BREACH (Poľsko), CZERW NARODU (Poľsko),
+ DJ Strapatý

Pi 31.5.2013 - 1.6.2013 18:00 Nowy Targ @ Dudek klub PLAGÁT
FERMENT FEST 5:
piatok: CASTET (Poľsko), the LOWEST (Poľsko), OREIRO (Poľsko), WATCHING ME FALL (Poľsko), GOOD LOOKIN OUT (Poľsko), KUROI AME (Poľsko), HOLY EXTERMINATION (Poľsko), KOMPROMITACJA (Poľsko)
sobota: HARD SKIN (UK), WASTED (Fínsko), BIAŁA GORACZKA (Poľsko), SCHIZMA (Poľsko), DRIP OF LIES (Poľsko), WE ARE IDOLS (Poľsko), CALM THE FIRE (Poľsko), OMERTA SF (Poľsko)

Pi 31.5.2013 21:00 Banská Bystrica @ Bosorka PLAGÁT
NIKOLA MUCHA (CZ)

So 1.6.2013 Lubeník @ Kultúrny dom
BEFORE THE ZERO DAY (SK) , PSEUDOSAPIENS (SK), QUOLIČOMU? (SK), RETARDED FISH (SK), DIZLODERS (SK)
benefit pre detský domov Škovránok

So 1.6.2013 Žilina @ Bullwar PLAGÁT
TIME OF MY LIFE (SK), MOONBUSTERS (SK), JAKUBYSKO (SK), RÚBANISKO (SK)

So 1.6.2013 18:00 Pardubice @ RC Ponorka PLAGÁT
ABORTION (SK), ČAD (SK), VANDALI (SK), ROXOR (SK), CONTROLLED EXISTENCE (CZ), EARDELETE (CZ), MURUROA (CZ)

So 1.6.2013 19:00 Púchov @ piváreň Šestka
NAČO NÁZOV (SK), ODPAL (SK), PRE RUM (SK), the PELICANOS (SK), KAČAKURA (SK)

Ne 2.6.2013 19:00 Žiar nad Hronom @ Underground club ´84 PLAGÁT
LAHAR (CZ), JAKUBYSKO (SK), HOPSASALA (SK), STERCORE (SK)

Ne 2.6.2013 20:00 Košice @ Collosseum
KEYSER SOZE (USA)

Po 3.6.2013 Košice @ Collosseum
JAYKE ORVIS AND THE BROKEN BAND AND JAMES HUNNICUTT (USA), JET-SONS (Poľsko), KOFFIN KATS (USA)

Po 3.6.2013 Ostrava @ Plán b hardcore café PLAGÁT
TUMMO (CZ), SHEEVA YOGA (CZ)

Po 3.6.2013 20:00 Čadca @ Deja vu PLAGÁT
LAHAR (CZ), RÚBANISKO (SK), GREEN MONKEY (SK)

Ut 4.6.2013 20:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
LAHAR (CZ), CATASTROFY (SK), TENDENCIE (SK)

Ut 4.6.2013 20:00 Ostrava @ Barrák PLAGÁT
KOFFIN KATS (USA), NOIZZTOY (CZ)

St 5.6.2013 Martin @ Pirát PLAGÁT
SHEEVA YOGA (CZ), TUMMO (CZ), RÚBANISKO (SK), CRITICA (SK)
vege/ega bufet

St 5.6.2013 21:00 Bratislava @ Fuga
DYING IN THIS PLACE (Chorvátsko), DOWNSTREAM (SK), STRENGTH TO ENDURE (SK)

Št 6.6.2013 Prešov @ Pixel PLAGÁT
SHEEVA YOGA (CZ), TUMMO (CZ), ROXOR (SK), SYSTEMIC DAMAGE (SK), WYNSTON SMYTH (SK)

Pi 7.6.2013 19:00 Michalovice u Havl.Brodu @ KD PLAGÁT
MUERTI (CZ), TASS (CZ), ZPUTNIK (CZ), INSEMINAČNÍ STANICE (CZ), VHS (CZ), DRIÁK (CZ), D.O.P. (CZ), WERGLŮV PJOS (CZ)

Pi 7.6.2013 20:00 Vranov nad Topľou @ Abadon PLAGÁT
SHEEVA YOGA (CZ), TUMMO (CZ), ROXOR (SK), SYSTEMIC DAMAGE (SK), DISTAX (SK)

So 8.6.2013 Šaľa @ Peklo bar PLAGÁT
SHEEVA YOGA (CZ), TUMMO (CZ), BASAL BANAR (SK)

So 8.6.2013 Ružomberok @ Nové korzo
REÁLNA FIKCIA (SK), CHILLY PRÁSHOCK (SK), LABUŹNÍCI (SK)

So 8.6.2013 19:00 Dubník @ Motorest PLAGÁT
MORKHIMMEL (CZ), ABORTION (SK), MÄSO (SK), MINDFUCK (SK), RADIATION (SK), SEDEM MINÚT STRACHU (SK), SUPRAPHON FAMILY (SK), ZPP BAND (SK), WYNSTON SMYTH (SK)

So 8.6.2013 19:00 Topoľčany @ Vox
DPH (SK), LTT (SK), JEDINÁ MOŽNOSŤ (SK), GODNOISE (SK)

So 8.6.2013 20:30 Ostrava @ Plán b hardcore café PLAGÁT
SETE STAR SEPT (Japonsko), WHORESNATION (Francúzsko), PRÜGELKNABE (CZ)

Ne 9.6.2013 19:00 Lučenec @ Slimák PLAGÁT
DÁŠA FON FĽAŠA (SK)
premietanie: DÁŠA FON FĽAŠA: Lost in Poland

Ut 11.6.2013 19:30 Košice @ Collosseum PLAGÁT
CANCER BATS (Kanada), GOT A WOLF (CZ)

St 12.6.2013 Brno @ Vegalité
ARMLESS CHILDREN (Fínsko), MAAILMANLOPPU (Fínsko), ALKALMATLANKODIK (Maďarsko)

Št 13.6.2013 - 15.6.2013 Torgau PLAGÁT
GRIND THE NAZI SCUM #12:
BITTERNESS EXHUMED (Nemecko), DEATHRONATION (Nemecko), DEFACED (nemecko), DEPARTMENT OF CORRECTION (Francúzsko), DISSOULED (Nemecko), ENTERA (Nemecko), FAXE (Francúzsko), HARM (Nemecko), xKATExMOSHx (Taliansko), LAST EXIT SUICIDE (Nemecko), LEFT HAND PATH (Nemecko), LIFELESS (Nemecko), LIVSTID (Nórsko), MINDFLAIR (Nemecko), OBSCURE INFINITY (Nemecko), RATBOMB (Francúzsko), REACTION TO RUIN (Taliansko), RECKLESS MANSLAUGHTER (Nemecko), RENOUNCE AUTHORITY (Nemecko), SEITA (Holandsko), UNDEAD CREEP (Taliansko), WARFUCK (Francúzsko), WHORESNATION (Francúzsko), WORMROT (Singapur)

Št 13.6.2013 - 14.6.2013 Bardejov @ Hrubá bašta PLAGÁT
MEGASHIT 7:
štvrtok: DÁŠA FON FĽAŠA (SK), TRIO STAREJ HUDBY (SK)
+ vernisáž
piatok: STRATENÁ EXISTENCIA (SK), SUPRAPHON FAMILY (SK), AWARIAT NATO (Poľsko), JAKUBYSKO (SK), VIA ANIMA (SK), ZKOUŠKA SIRÉN (SK)
reggae vinyl práty
sobota: POSLEDNÉ DECEMBROVÉ DNI (SK), the ILLS (SK), the PUBLIC (SK)

Pi 14.6.2013 Sereď @ Kemping PLAGÁT
ARMLESS CHILDREN (Fínsko), MAAILMANLOPPU (Fínsko), BARNEY GUMBLE (SK), WYNSTON SMYTH (SK), ALEA IACTA EST (SK)

Pi 14.6.2013 - 15.6.2013 18:00 Bratislava @ Garáže pod Prístavným mostom PLAGÁT
piatok: ABHORRENCE (SK), BOILING POINT (SK), UNATTENDED FUNERAL (SK), DÁŠA FON FĽAŠA (SK), ŽELEZNÁ KOLÓNA (SK)
sobota: BETON (SK), MANSKLIG LADUGARD (SK), ADACTA (SK), LUTRA (SK)

Pi 14.6.2013 20:00 Brno @ Yacht PLAGÁT
APPÄRATUS (Malajzia), ATOMIC DEATH (Malajzia), BLACK HOLE OF CALCUTTA (USA), LYCANTHROPHY (CZ), ZKAŽENÁ MYSL (CZ), MORSA (CZ)

Pi 14.6.2013 20:00 Praha @ Bunkr pod Parukářkou
JACK (Maďarsko), KASCHORROS WICIADOS (Rakúsko), GINNUNGAGAP (CZ), SLAVERY (CZ)

So 15.6.2013 12:00 Prievidza @ Diwadlo Music Club
ABHORRENCE (SK), FROM OUR HANDS (SK), TALKSHOW (SK), ODPAD (SK), POINT BLANK RANGE (SK), DYKMAN (SK), PIGS IN THE LIVING ROOM (SK), KREINS (SK), DOWNSTREAM (SK), NO PULS (SK), ...

So 15.6.2013 14:00 Zruč nad Sázavou @ Pallasit PLAGÁT
BLACK HOLE OF CALCUTTA (USA), DEPRAVATION (Nemecko), DOOMSISTERS (Francúzsko), SOCIAL CRISIS (Poľsko), TRIGGER (Nemecko), ABJURED (Nemecko), RV4 (CZ), KONTUZE (CZ), NAPALMED (CZ), YARVAR COCHA (CZ), KUTYA HARAP (CZ), PRAY FOR DEATH (CZ), LYCANTHROPHY (CZ), SEE YOU IN HELL (CZ), LIFE POSSESSION (CZ)

So 15.6.2013 19:00 Hradec Králové @ Klub ČP 4 PLAGÁT
OR (CZ), NOD NOD (CZ)

Ne 16.6.2013 19:00 Lučenec @ Slimák PLAGÁT
CAPTAIN CLEANOFF (Austrália), CHIENS (Francúzsko), ATTACK OF RAGE (SK)

Ne 16.6.2013 20:30 Rožnov pod Radhoštěm @ Vrah PLAGÁT
PUSTINA (CZ), TOTAL DISASTER (UK), LES RHINOCERÓS (USA), NORTH MORES (CZ)

Po 17.6.2013 20:00 Havlíčkův Brod @ Oko PLAGÁT
TOXIC SHOCK (Belgicko)

St 19.6.2013 Brno @ Vegalité
JEALOUS COWARDS (Švédsko)

St 19.6.2013 17:00 Košice @ Collossem PLAGÁT
zbierka pre súkromný azyl Drobec

Pi 21.6.2013 Točník @ Hrad
AUXES (USA), LYSSA (CZ), OTK (CZ), OR (CZ), PLANETY (CZ), TIM REMIS (CZ), ZKOUŠKA SIRÉN (CZ)

Pi 21.6.2013 17:00 Martin @ Pirát PLAGÁT
V.P.N. (SK), BRMBOLCE (SK), the BLOTS (SK), PUNKTUM (SK), SKRYTÁ MINULOSŤ (SK)

Pi 21.6.2013 - 22.6.2013 18:00 Čermná u Sušice @ Vlčí bouda PLAGÁT
piatok: K-LXM (CZ), PLEASE THE TREES (CZ)
sobota: AZID (CZ), PRODAVAČ (CZ), MORTIFILIA (CZ), CÉMUR ŠÁMUR (CZ), MÖRKHIMMEL (CZ), ČAD (SK), DJ ŽELVÍN (CZ)

Pi 21.6.2013 18:30 Brno @ Prýgl
ZEMĚŽLUČ (CZ), INSANIA (CZ), IDIOT CRUSOE (CZ)

Pi 21.6.2013 20:00 Košice @ Collosseum
ARGIES (Argentína)

Pi 21.6.2013 20:00 Bratislava @ Randal PLAGÁT
LORD ALEX (25.výročie, pôvodná aj súčasná zostava)

So 22.6.2013 Banská Bystrica @ Bosorka
ILÚZIA (SK), PELIKANOS (SK), ODPAL (SK), PRERUM (SK)

So 22.6.2013 17:00 Liptovský Mikuláš @ Kolotočovo PLAGÁT
DISTAX (SK), GORDON SHUMWAY (SK), BASAL BANAR (SK), COCK2PUSSY (SK), ČAK NOJS (SK)

So 22.6.2013 20:00 Bardejov @ Jazz rock café PLAGÁT
FALEŠNÝ OBVINĚNÍ (CZ), DOXICHTU (SK), 50% PANNA (SK), SABOTÁŽ (SK!, BOD OMYLU (SK)

Ne 23.6.2013 20:20 Bratislava @ Obluda
RANK/XEROR (USA), RAT COLUMNS (USA)

Ut 25.6.2013 20:00 Košice @ Collosseum
LES K-NARDS BOITEUX (Francúzsko)

St 26.6.2013 Brno @ Vegalité
TOTAL COMPLETE (Izrael), EASING GAZE (CZ), BRICANYL TURBUHALER (CZ), ALKALMOTLANKODIK (CZ)

St 26.6.2013 20:00 Nitra @ El Mariatchi PLAGÁT
LES K-NARDS BOITEUX (Francúzsko)

Št 27.6.2013 17:00 Praha @ Modrá vopice PLAGÁT
TOTALNÍ NASAZENÍ (CZ), the FIALKY (CZ), N.V.Ú. (CZ), NEZFALEŠ (CZ), RAMONES BRATISLAVA (SK), CLIMAX (CZ), ŠVINDL (CZ)

Št 27.6.2013 20:00 Ostrava @ Barrák PLAGÁT
EVERY TIME I DIE (USA), SCARRED BY BEAUTY (Dánsko)

Pi 28.6.2013 20:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
ANTAGONIST A.D. (Nový Zéland), ABHORRENCE (SK), COLD REALITY (Maďarsko)

So 29.6.2013 Martin @ Music club
PERKELE (Švédsko) , BULBULATORS (Poľsko), SAINT AND SINNERS (CZ), UNITED BASTARDS (Rakúsko)

So 29.6.2013 20:00 Malacky @ Atrium PLAGÁT
ALEA IACTA EST (SK), the CITADEL (SK), NEW VILLAGE GANG (SK), BLIND RATTVISA (SK)

So 29.6.2013 9:30 Brnenec u Svitav @ areál hasičského zboru za teplárňou PLAGÁT
E!E (CZ), SPS (CZ), N.V.Ú. (CZ), PLEXIS (CZ), SLOBODNÁ EURÓPA (SK), HOUBA (CZ), ZEMEŽLUČ (CZ), PUNK FLOID (CZ), VISION DAYS (CZ), SPÍNACÍ ŠPENDLÍK (CZ), ODPAD (SK), DEGRADACE (CZ), CLIMAX (CZ), VERGLUV PJOS (CZ), INSEMINAČNÍ STANICE (CZ), VHS (CZ), DRIÁK (CZ), ACHTUNG (CZ), MENTÁLNE NARUŠENÁ MOUCHA (CZ)
občerstvenie, distrá, stanovanie v aeráli

Po 1.7.2013 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
SLÖA KNIVAR (Švédsko), ŠIGELA (SK)

Po 1.7.2013 20:30 Brno @ Vegalité PLAGÁT
MAKABERT FYND (Švédsko), FEAR OF EXTINCTION (CZ), BRÜNNER TODESMARSCH (CZ)

Ut 2.7.2013 Trenčín @ Boogie
SLÖA KNIVAR (švédsko), BARNEY GUMBLE (SK)

St 3.7.2013 - 8.7.2013 Trutnov @ Bojiště
OBSCENE EXTREME 15:
ABORTED (Belgicko), AGATHOCLES (Belgicko), AHUMADO GRANUJO (CZ), ANAAL NATHRAKH (UK), ANTIGAMA (Poľsko), APE UNIT (Taliansko), CAPTAIN CLEANOFF (Austrália), CHRIST DENIED (Španielsko), COCK AND BALL TORTURE (Nemecko), COLDWAR (Írsko), COLDWORKER (Švédsko), CRYPTOPSY (Kanada), DEPARTMENT OF CORRECTION (Francúzsko), DEPRESSION (Nemecko), DESECRATION (UK), DISTRESS (Rusko), EN PSYCHRO (Cyprus), ENTRAILS MASSACRE (Nemecko), ESOTERIC (UK), EVOKEN (USA), EXHUMED (USA), FLESHLESS (CZ), FUCK THE FACTS (Kanada), GADGET (Švédsko), GRAVE (Švédsko), GRAVEYARD (Španielsko), GRUESOME STUFF RELISH (Španielsko), HAEMORRHAGE (Španielsko), HOLOCAUSTO CANIBAL (Portugalsko), HOODED MENACE (Fínsko), HORSEBASTARD (UK), HOUR OF PENANCE (Taliansko), INFANTICIDE (Švédsko), INFECTED FLESH (Španielsko), JESUS AINT IN POLAND (Taliansko), KRISIUN (Brazília), LANDMINE MARATHON (USA), MAKABERT FYND (Švédsko), MASSGRAV (Švédsko), MUCUPURULENT (Nemecko), MUMAKIL (Švajčiarsko), NAPALM DEATH (UK), NATRON (Taliansko), NEGATIVE APPROACH (USA), OBLIVIONIZED (UK), PAGANIZER (Švédsko), PARENTAL ADVISORY (Rakúsko), PERFECITIZEN (CZ), RATOS DE PORAO (Brazília), SETE STAR SEPT (Japonsko), SEVERANCE (USA), SIMBIOSE (Portugalsko), STRONG INTENTION (USA), SUBLIME CADAVERIC DECOMPOSITION (Francúzsko), USURPRESS (Švédsko), WAKE (Kanada)

St 3.7.2013 Šurany @ La bugaňa
MAKABERT FYND (Švédsko), FEAR OF EXTINCTION (CZ), MASSMORD (SK)

Št 4.7.2013 Púchov @ Gin nar
DÁŠA FON FĽAŠA (SK)
+ premietanie

Št 4.7.2013 20:00 Banská Bystrica @ Kaktus PLAGÁT
MAKABERT FYND (Švédsko), FEAR OF EXTINCTION (CZ), MASSMORD (SK), MACUMBA (SK)

Pi 5.7.2013 19:00 Tisovec @ Casablanca
the PELIKANOS (SK), PSEUDOSAPIENS (SK), QUOLIČOMU? (SK), VLASTNÝ NÁZOR (SK)

Pi 5.7.2013 20:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
RATOS DE PORAO (Brazília), ZAČIATOK KONCA (SK), TRUE REASON (SK), BLIND RÄTTVISA (SK)

Pi 5.7.2013 21:00 Rožnov pod Radhoštěm @ Vrah PLAGÁT
GRRZZZ (Francúzsko), BUTTERFLY KILLERS (CZ), UŠTKNI (CZ)

Ne 7.7.2013 Bratislava @ Garáže pod Prístavným mostom PLAGÁT
WAKE (Kanada), MINDFUCK (SK)

Po 8.7.2013 Brno @ Vegalité
SHUDDER AND SPIT (Nemecko), THALIDOMIDE (CZ), ZLÁ KREV (CZ)

Po 8.7.2013 Zvolen @ Bývalá skúšobňa IDIOTS PARADE PLAGÁT
SUPRAPHON FAMILY (SK), SEDEM MINÚT STRACHU (SK)

Po 8.7.2013 20:00 Bratislava @ Fuga PLAGÁT
DISTRESS (Rusko), RIGHT TO KILL (SK)

Ut 9.7.2013 18:00 Praha @ Modrá Vopice
AGROTOXICO (Brazília), ANONYMOUS HATE (Brazília), MURUROA (CZ), KRUGER (CZ)

Ut 9.7.2013 19:00 Žiar nad Hronom @ Underground club 84 PLAGÁT
SETE STAR SEPT (Japonsko), CHAPPA´AI (Maďarsko), SUPRAPHON FAMILY (SK), SEDEM MINÚT STRACHU (SK)

Ut 9.7.2013 20:00 Bratislava @ Randal PLAGÁT
EXHUMED (USA), HOLOCAUSTO CANIBAL (Portugalsko), MINCING FURY (CZ), BETON (SK), STERCORE (SK)

St 10.7.2013 Budapešť @ Óbudai próbatermek PLAGÁT
SETE STAR SEPT (Japonsko), SICK.GORE.SUFFER (CZ), SUPRAPHON FAMILY (SK), SEDEM MINÚT STRACHU (SK), CHAPAI´AI (Maďarsko), DANCE OR DIE!!! (Maďarsko)

St 10.7.2013 18:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
EXHUMED (USA), ATTACK OF RAGE (SK), SYSTEMIC DAMAGE (SK), HUMAN HUMUS (SK)

Št 11.7.2013 20:00 Praha @ Café na půl cesty PLAGÁT
WHORESNATION (Francúzsko), CONTROLLED EXISTENCE (CZ), SUPRAPHON FAMILY (SK), SEDEM MINÚT STRACHU (SK), FLUMMOX (CZ)

Pi 12.7.2013 - 13.7.2013 Gdynia @ Ucho
DIY HARD CORE PUNK FEST 9:
THE MOB (UK), ACTIVE MINDS (UK), SATANIC MALFUNCTIONS (UK), HARDA TIDER (Švédsko), WAKE (Kanada), DRIP OF LIES (Poľsko), ICON OF EVIL (Poľsko), ALERT! ALERT! (Poľsko)

Pi 12.7.2013 Brno @ Vegalité PLAGÁT
TUNA (Brazília), SUPRAPHON FAMILY (SK), SEDEM MINÚ STRACHU (SK), BESTIA TRIUMPHANS (CZ), ALIUSTERRA (CZ)

Pi 12.7.2013 Ostrava @ Plán b hardcore café PLAGÁT
KLUTZ (CZ), MASSOLA (CZ), VACLAV KLAUS (CZ)

Pi 12.7.2013 - 13.7.2013 17:00 Zdynia @ Łemkwoska watra PLAGÁT
SIE DZIEJE 3:
TIME OF MY LIFE (SK), ILEGALITY (SK), DÁŠA FON FĽAŠA (SK), APTEKA (Poľsko), TZN XENNA (Poľsko), PLAGIAT 199 (Poľsko), RB (Poľsko), PARTY 5 (Poľsko), ..

So 13.7.2013 21:00 Bratislava @ Fuga PLAGÁT
SUPRAPHON FAMILY (SK), SEDEM MINÚT STRACHU (SK), URBAN FAILURE (SK), DRÉN (SK)

Ne 14.7.2013 20:00 Žilina @ Bullwar PLAGÁT
SUPRAPHON FAMILY (SK), SEDEM MINÚT STRACHU (SK)

Ne 14.7.2013 20:00 Košice @ Collosseum
GOVERNMENT FLU (Poľsko)

St 17.7.2013 20:00 Praha @ Modrá vopice PLAGÁT
HELLSTORM (Grécko), BRÜNNER TODESMARSCH (CZ), MORSA (CZ), FEAR OF EXTINCTION (CZ)

Št 18.7.2013 19:00 Žiar nad Hronom @ Underground club ´84 PLAGÁT
DESPISE YOU (USA), the PUBLIC (SK), ABORTION (SK), CONTROLLED EXISTENCE (CZ)

Št 18.7.2013 20:00 Bratislava @ Fuga PLAGÁT
HUMAN ERROR (Maďarsko), DO YOU THINK I CARE? (Maďarsko), ALEA IACTA EST (SK), RIGHT TO KILL (SK)

Pi 19.7.2013 - 20.7.2013 Hradec Králové @ Hangár 184 PLAGÁT
PLAY FAST OR DONT 10:
ACTIVE MINDS (UK), AGE OF WOE (Švédsko), COLD WORLD (Rakúsko), DEATH TOLL 80K (Fínsko), DESPISE YOU (USA), GET WORSE (UK), GUIDED CRADLE (USA / CZ), HELLSTORM (Grécko), ISKRA (Kanada), MOB 47 (Švédsko), MY MAN MIKE (Južná Kórea / Francúzsko / USA), PERIKATO (Fínsko), POLIKARPA Y SUS VICIOSAS (Kolumbia), RAGEOUS INTENT (Španielsko), SATANIC MALFUNCTIONS (UK), SEX DWARF (Švédsko), SETE STAR SEPT (Japonsko), the SHINING (Holandsko), TRIGGER (Nemecko), ABORTION (SK), CONTROLLED EXISTENCE (CZ), LYCANTHROPHY (CZ), NEEDFUL THINGS (CZ), PRŮMYSLOVÁ SMRT (CZ), RISPOSTA (CZ)

Pi 19.7.2013 - 20.7.2013 Východná @ Amfiteáter PLAGÁT
OTRAS FEST:
NAČO NÁZOV (SK), BRAINSCAN (SK), MACUMBA (SK), SPERM OF MANKIND (SK), PAGE NOT FOUND (SK), PRENIČ ZANIČ (SK), CHOĎ SA POZRIEŤ (SK), 4FAL (SK), QUARRELING MEN (SK), PELIKANOS (SK), COCKTOPUSSY (SK), THORWALD (SK), STERCORE (SK), ČAK NOJS (SK), GORDON SHUMWAY (SK), ..

ZRUŠENÉ

Pi 19.7.2013 - 21.7.2013 Tábor @ Čapův dvǚr PLAGÁT
MIGHTY SOUNDS:
7 SECONDS (USA), ANTI-FLAG (USA), ATLAS LOSING GRIP (Švédsko), BAD MANNERS (UK), BANANE METALIK (Francúzsko), BETTER WAY (CZ), BOB WAYNE (USA), BURNING STEPS (CZ), BUSINESS (USA), CARRY-ALL (Taliansko), CAS HALEY (USA), COMEBACK KID (USA), the COMPUTERS (UK), CREEPSHOW (Kanada), CRUSHING CASPARS (Nemecko), DAVOVÁ PSYCHÓZA (SK), DIRTY BLONDES (CZ), DISCOBALLS (CZ), DOCTOR KRAPULA (Kolumbia), DOWN BY LAW (USA), DR. RING DING (Nemecko), ELECTRIC RIVER (UK), FAST FOOD ORCHESTRA FEAT DR. KARY (CZ), the FIALKY (CZ), FROM DAWN TO FALL (Rakúsko), GANGNAILS (CZ), GET DEAD (USA), the GO SET (Austrália), GREEN SMATROLL (CZ), GUITAR GANGSTERS (UK), HOUBA (CZ), JAYA THE CAT (USA / Holandsko), JSK - JUANTXO SKALARI & LA RUDE BAND (Západná Sahara), KONFLIKT (SK), KY-MANI MARLEY (Jamajka), LEFTOVER CRACK (USA), MACKA B (UK), MAD PIGS (CZ), MAD SIN (Nemecko), MAMA MARJAS (Taliansko), the MENZINGERS (USA), MR. T-BONE & the YOUNG LIONS (Taliansko), NEW YORK SKA JAZZ ENSEMBLE (USA), the OFFENDERS (Taliansko), PAY NO RESPECT (UK), PETER AND THE TEST TUBE BABIES (UK), POLEMIC (SK), PRAGO UNION (CZ)? PRAGUE CONSPIRACY (CZ), QUEENS OF EVERYTHING (CZ), RADIO DEAD ONES (Nemecko), RANDOM HAND (UK), the ROUGHNECK (UK), SEWER RATS (Nemecko) SKAFERLATINE (Francúzsko), SKARFACE (Francúzsko), SKINDRED (UK), SMOKEY BASTARD (UK), the SPANKERS (CZ), SPICY ROOTS (Nemecko), STO ZVÍŘAT (CZ), STRANGER COLE AND THE STEADYTONES (Jamajka / Nemecko), the SUBWAYS (UK), SUIDICAL TENDENCIES (USA), SWINGIN UTTERS (USA), the TALKS (UK), TINY FINGERS (Izrael), the TOASTERS (USA), TOTAL CHAOS (USA), UK SUBS (UK), UNITED FLAVOUR (CZ), VAVAMUFFIN (Poľsko), WAYWARD CAINES (Nemecko), WORLDHOOD (CZ), YOUR DEMISE (UK), ZOČI VOČI (SK)

So 20.7.2013 - 21.7.2013 Branišovice PLAGÁT
SETE STAR SEPT (Japonsko), MASTER (USA / CZ), INSANITY ALERT (Rakúsko), DAVOVÁ PSYCHÓZA (SK), ČAD (SK), the SHINING (Holandsko), ZEMĚŽLUČ (CZ), HUMAN ERROR (Maďarsko), SVINĚ! (CZ), NADIR (Maďarsko), BUT (CZ), RAGING DEATH (Poľsko), FACAN (CZ), DO YOU THINK I CARE? (Maďarsko), STERCORE (SK)

So 20.7.2013 Hranice na Moravě @ Hluzov PLAGÁT
DG 307 (CZ), ATOMOVÁ MIHULE (CZ), FKLETZI (CZ), KONFIDENT (CZ), SPYTIHNĚV (CZ), BLAHO19 (CZ), CTIB (CZ), MEZI BŘEHY (CZ)

Ne 21.7.2013 Bratislava @ Fuga PLAGÁT
PARANOIZ (Maďarsko), BRADA (SK), ...LESOM (SK), WOODOOMAN (SK)

Ne 21.7.2013 10:00 Branišovice PLAGÁT
O INIMIGO (Brazília), CRITICAL MADNESS (CZ), the BREED (CZ), HUMAN FAULT (CZ), BOLEST BUDE VÉTŠÍ (CZ), FEAR OF METANOL (CZ), DISFUNKCE MYSLI (CZ)

Po 22.7.2013 Trenčín @ Boogie
CONFUSION (Francúzsko), KILL FOR PEACE (Francúzsko), STRENGTH TO ENDURE (SK)

Po 22.7.2013 20:00 Bratislava @ Fuga PLAGÁT
ISKRA (Kanada), GOATCRAFT (SK)

Ut 23.7.2013 19:30 Košice @ Pohkoi PLAGÁT
SPORT (Francúzsko), NO GUTS NO GLORY (Francúzsko), NO WEATHER TALKS (Nemecko)

Št 25.7.2013 Ostrava @ U peciválů
PERIFERIC (CZ)

Št 25.7.2013 20:00 Bratislava @ Fuga PLAGÁT
BRUTAL TRUTH (USA), ABORTION (SK), KILLCHAIN (SK), ANNIHILATE! (Rakúsko)

Pi 26.7.2013 - 27.7.2013 19:30 Rožnov pod Radhoštěm @ Areál rožnovské střelnice PLAGÁT
SETKÁNÍ SVOBODNÝCH DUŠÍ:
piatok: TELESA OHNEPAL (CZ), UŠTKNI (CZ), ZEMĚŽLUČ (CZ)
sobota: ŠIGELA (SK), NO BOUNDARIES (CZ), HERIDA PROFUNDA (Poľsko), STERN (CZ), RED APOLLO (Nemecko)
pingpongový turnaj, prednáška ´Ruce pryč od chudých´

So 27.7.2013 18:00 Zvolen @ areál Osko PLAGÁT
JAKUBYSKO (SK), PASKUDA (SK), SEDEM MINÚT STRACHU (SK), DNO (SK)
krst spoločnej LP, grilovanie, guláš

So 27.7.2013 21:00 Bardejov @ Jazz rock café PLAGÁT
ROZPOR (SK), PARTY 5 (Poľsko)

Ne 28.7.2013 14:00 Košice @ lezecká stena Rokodromo
nedeľný veget VII.

Ne 28.7.2013 15:00 Praha @ Cross PLAGÁT
xKATExMOSHx (Taliansko), HERIDA PROFUNDA (Poľsko), CATARRO (Brazília), BEHIND THE MIRROR (Švajčiarsko), LUPARA: THE WIDOWMAKER (CZ), SLAVERY (CZ), JONESTOWN (CZ), FLUMMOX (CZ), WOUNDEAD KNEE (CZ)

Št 1.8.2013 - 3.8.2013 Moravská Třebová PLAGÁT
POD PAROU:
BAD RELIGION (USA), ADICTS (UK), JELLO BIAFRA AND THE GUANTANAMO SCHOOL OF MEDICINE (USA), AGNOSTIC FRONT (USA), the CASUALTIES (USA), STRUNG OUT (USA), STREET DOGS (USA), DISCHARGE (UK), ONE WAY SYSTEM (UK), SKATALITIES (Jamajka), FIRST BLOOD (USA), RESISTANCE 77 (UK), EVERGREEN TERRACE (USA), PURGEN (Rusko), FRANTIC FLINSTONES (UK), BLOODSUCKING ZOMBIES (Rakúsko), DEATHBEFOREDISHONOR (USA), the BRAINS (Kanada), BUSTER SHUFLE (Rakúsko), the RESIGNATORS (Austrália), YELLOW CAP (Nemecko), CRUSHING CASPARS (Nemecko), KONFLIKT (SK), N.V.Ú. (CZ), DAVOVÁ PSYCHÓZA (SK), STO ZVÍŘAT (CZ), E!E (CZ), SPS (CZ), PLEXIS (CZ), TOTÁLNÍ NASAZENÍ (CZ), ILEGALITY (SK), WERGLŮV PJOS (CZ)

Št 1.8.2013 20:00 Jihlava @ Vrakbar PLAGÁT
GATTACA (CZ), DROM (CZ), REMEK (CZ)

Pi 2.8.2013 20:00 Žilina @ Bullwar PLAGÁT
COKE BUST (USA), BETWEEN EARTH & SKY (USA), BOILING POINT (SK)

Pi 2.8.2013 21:00 Ostrava @ Plan B hardcore café PLAGÁT
ROBOT ORCHESTRA (Francúzsko), LIVELIKE (CZ)

Po 5.8.2013 Brno @ Yacht
CATHARSIS (USA), GATTACA (CZ), REMEK (CZ)

Pi 9.8.2013 - 10.8.2013 17:00 Sereď @ Kemping PLAGÁT
FFUD FEST 4:
MYMANMIKE (Južná Kórea / Francúzsko / USA), KIS INSANE (Izrael), CIVIL OLYDNAD (Švédsko), HUFFIN PAINT (UK), BLAME IT ON THE OCEAN (Taliansko), STEP ON MEMORIES (Taliansko), JUNGBLUTH (Nemecko), CHEVIN (Nemecko), DETERMINATION (Rakúsko), D.J. & THE WOOTCHYAK (Chorvátsko), the FIGHT (Poľsko), JACK (Maďarsko), BACK OFF! (Maďarsko), GATTACA (CZ), TELEFON (CZ), CONTROLLED EXISTENCE (CZ), TUMMO (CZ), BETON (SK), ILÚZIA (SK), VIA ANIMA (SK), TIME OF MY LIFE (SK), ABORTION (SK), PASKUDA (SK), BARNEY GUMBLE (SK), SEDEM MINÚT STRACHU (SK), HOPSASALA (SK), LUTRA (SK), STERCORE (SK), HOPELESS YOUTH (SK), DOWNSTREAM (SK), DÁŠA FON FĽAŠA (SK), RÚBANISKO (SK), MIŠO STICH a KOVI (SK), BATY VON JANOF (SK)
afterpárty: STRAPATÝ a DENISA (SK), JUNIOR BENGEL (SK), MUSTACH BAR (Francúzsko)
tobogan, jedlo, distrá, premietanie, ..

Pi 9.8.2013 20:00 Ústí nad Labem @ Exil PLAGÁT
WARCOLA (USA), JUST ANOTHER CONSUMER (USA), the SCANDALS (USA), EVIL EYE (UK)

Pi 9.8.2013 20:00 Plzeň @ Újezd PLAGÁT
ČLOVĚKOK (CZ), NUCLEAR BASTARDS (CZ), SHITBURGER (CZ), the ... (CZ)
od 16:00 grilovačka

Po 12.8.2013 20:00 Ostrava @ U peciválů
UP!GREAT (CZ)

St 14.8.2013 20:00 Praha @ Cross PLAGÁT
HIDINGINSIDEVICTIMS (USA), SUICIDE STATE (Holandsko), KAAR (CZ), WOUNDEAD KNEE (CZ), FLUMMOX (CZ)

Pi 16.8.2013 19:00 Stříbrná Skalice @ Na Marjánce
LOS REZIOS (Peru), KOMMANDO KRONSTADT (Nemecko), RISPOSTA (CZ), KRUGER (CZ), CACOPHONIA (CZ), GINNUNGAGAP (CZ), PROPAGANDA (CZ)

So 17.8.2013 Žiar nad Hronom @ Underground club ´84 PLAGÁT
HEAD & SHOULDERS (Rakúsko), MC BROKO (CZ), HIDDEN BY THE GRAPES (Rakúsko), BASAL BANAR (SK)

So 17.8.2013 20:00 Podbor @ Fotbalové hřište PLAGÁT
DISFUNKCE MYSLI (CZ), KOMANDO KRONDSTADT (Nemecko), JACK (Maďarsko), MIDNATT DOD (CZ), LOS REZIOS (Peru), EARTH CRUST DISPLACEMENT (Nemecko), VICTIMS OF CLASSWAR (Nemecko), ALERT (Izrael), GUYANA DEATHTAPE (Nemecko)

Ne 18.8.2013 20:00 Tišnov @ hospoda u Palce PLAGÁT
ALERT (Izrael)

Po 19.8.2013 20:00 Velké Meziříčí @ Depo club PLAGÁT
ALERT (Izrael), TÍSŇOVÉ VOLÁNÍ (CZ), JESUS AND THE BASTARDS (CZ)

Ut 20.8.2013 20:00 Brno @ Vegalité PLAGÁT
ALERT (Izrael), BRÜNNER TODESMARSCH (CZ), ALKALMATLANKODIK (CZ)

St 21.8.2013 19:00 Humpolec @ Motorkářské doupě PLAGÁT
ALERT (Izrael)

St 21.8.2013 21:30 Havlíčkův Brod @ Oko klub PLAGÁT
ALERT (Izrael)

Pi 23.8.2013 - 24.8.2013 Vendryně
ALBÁNSKY DIY FEST:
IlÚZIA (SK), OTRÁVENÁ GENERACE (CZ), CONFUSION (CZ), VALURY (CZ), ŠKODA 120 (CZ), DIVNÍ HOSTI (CZ), AFFRESSIVE TYRANS (CZ), NA SMIECH (SK), DÁŠA FON FĽAŠA (SK), HUMAN HUMUS (SK), OTVORENI PRELOM (Srbsko), SPLAŠ MORŮ (CZ), ZÁVIŠ (CZ), HIBAKUSHA (CZ), NA POKRAJI DEBILITY (CZ), VYSOKĚ NAPĚTÍ (CZ), BOMBATOLCSÉR (CZ)

Pi 23.8.2013 21:00 Rožňava @ Cold light music club PLAGÁT
SISTEM ERORR (SK), ZATMENIE MYSLE (SK), DISASTER (SK)

So 24.8.2013 Francova Lhota @ Na vleku PLAGÁT
ČAD (SK), UŠTKNI (CZ), the BREED (CZ), NEZAPOMEŇ (CZ), RUŽOVY VANKUŠ (CZ), EVIDENCE SMRTI (CZ)
Dj Strapo

So 24.8.2013 18:00 Martin @ Elefant PLAGÁT
SOCIAL SUICIDE (Nórsko), STILL SHAKING (Norsko), PUNKTUM (SK), HOW?NO!CUC (SK)

Pi 30.8.2013 Brno @ Vegalité
REPELENT SS (CZ), RATS GET FAT (Sk)

Pi 30.8.2013 12:00 Turany PLAGÁT
the BLOTS (SK), BRMBOLCE (SK), CREA CAGE (SK), MEZOKAIN (SK), RAMCHAT (SK), VENDETA (SK), ZÓNA A (SK), KONFLIKT (SK), SLOBODNÁ EURÓPA (SK), ..

So 31.8.2013 Praha @ Modrá Vopice PLAGÁT
GENERAL SURGERY (Švédsko), DESTRUCTIVE EXPLOSION OF ANAL GARLAND (CZ), CONTRASTIC (CZ), RABID DOGS (Taliansko), BLOCKHEADS (Francúzsko), INHUMATE (Francúzsko), GUTALAX (CZ), MERCILESS PRECISION (UK), INGROWING (CZ), FEASTEM (Fínsko), SPERMBLOODSHIT (Taliansko)

Po 2.9.2013 20:00 Velké Meziříčí @ Depo club PLAGÁT
RUN TIME ERROR (Nemecko), COLUMBO (Nemecko), ORTODOXNÍ TERROR (CZ)

Ut 3.9.2013 19:00 Žilina @ Bullwar PLAGÁT
MIDNIGHT CRISIS (Nemecko), WHACK & WASTED (Nemecko), the KĽEMONES (SK)

St 4.9.2013 Bratislava @ Fuga PLAGÁT
NO OMEGA (Švédsko), SIKE (Ukrajina), BLUESBREAKER (UKrajina), MELANIES APRIL (SK)

St 4.9.2013 Trenčín @ Boogie bar PLAGÁT
MIDNIGHT CRISIS (Nemecko), WHACK & WASTED (Nemecko), DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

Št 5.9.2013 Poprad @ Road pub PLAGÁT
PENTAGRAMČEK (SK), DAŠA FON FLAŠA (SK), ZRCADLO SRDCA (SK)

Št 5.9.2013 20:00 Praha @ Cross PLAGÁT
NEEDFUL THINGS (CZ), ALEA IACTA EST (SK), FLUMMOX (CZ), CONTROLLED EXISTENCE (CZ) eedful Things, Alea Iacta Est, Flummox, Controlled Existence

Št 5.9.2013 20:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
GO DEEP (USA), THIS ROUTINE IS HELL (Holandsko), NO OMEGA (Švédsko)

Pi 6.9.2013 Brno @ Vegalité
1000 LET OD RÁJE (CZ), TALES OF ERROR (CZ), GOT A WOLF (CZ)
benefit na Vegan fighter

Pi 6.9.2013 - 7.9.2013 Polná u Jihlavy @ Zimní stadion PLAGÁT
MRKVAN CORE 6:
UNHOLY PREACHERS (CZ), MIMORITMUS (CZ), AFARASTAFA (CZ), RASTA FUHRER (CZ), 13 STEPS TO HELL (CZ), INDIENAMI (CZ), JET 8 (CZ), FUNKY SHIP (CZ), PANKIX (CZ), INDOCTRINATE (Rakúsko), PROLETÁŘI VŠECH ZEMÍ (CZ), STRAIGHT (CZ)

Pi 6.9.2013 19:00 Bratislava @ Randal PLAGÁT
MALIGNANT TUMOUR (CZ), MAJSTER KAT (SK), EYE BEYOND SIGHT (SK), LOS COCOTOS (SK)

So 7.9.2013 13:00 Michalovice u Havl.Brodu @ KD PLAGÁT
NEŽFALEŠ (CZ), DISCOBALLS (CZ), COCA CORE COMPANY (CZ), BARRICADE (CZ), MENTÁLNĚ NARUŠENÁ MOUCHA (CZ), TRAGEDIS (CZ), TODLETO REBELS (CZ), BRAK (CZ), NOVOVESKA (CZ), ČERVENÁ CIHLA (CZ), HIGHSTREET HOOLIGANS (CZ), PRACOVNÍ ÚRAZ (CZ), PEACH U.S. (CZ), ASSORT PLASTIC (CZ)

So 7.9.2013 17:00 Poprad @ Road pub PLAGÁT
HUMAN HUMUS (SK), THORWALD (SK), CATASTROFY (SK), DISTAX (SK), ČAK NOJS (SK), PISSED OFF (SK)

So 7.9.2013 20:00 Hradec králové @ Severní terasy - Žižkovy sady PLAGÁT
FOOLK (SK), GARASU (CZ), JACQUES KUSTOD (SK)

Ut 10.9.2013 Košice @ Cassbar
GET WISE (Belgicko)

St 11.9.2013 20:00 Bratislava @ Garáže pod prístavným mostom PLAGÁT
TINNER (Fínsko), BLIND RATTVISA (SK), MASSMORD (SK), DRÉN (SK)

Pi 13.9.2013 - 15.9.2013 Praha @ 007 + Modrá Vopice PLAGÁT
ENEMY OF THE SUN:
HELLSHOCK (USA), MEANWHILE (Švédsko), CRESS (UK), DISCHANGE (Švédsko), BELGRADO (Španielsko), the SYSTEM (UK), SPEEDWOLF (USA), ARMAGEDOM (Brazília), LAHAR (CZ), KONTATTO (Taliansko), HORROR VACUI (Taliansko), FEAR OF EXTINCTION (CZ)

Pi 13.9.2013 18:00 Martin @ Včelín
ROZPOR (SK), VAUDEVILLE (SK), CRITICA (SK), SLOBODNÁ VOĽBA (SK)

Pi 13.9.2013 20:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
WASTED STRUGGLE (Madarsko), CVLT OF GRACE (Maďarsko)

Pi 13.9.2013 20:30 Prešov @ Wave PLAGÁT
ŠARIŠSKÁ NÁTIERKA (SK)

So 14.9.2013 Bratislava @ Fuga PLAGÁT
BLOODY PHOENIX (USA), ORÄNGÄTTÄNG, (Nemecko), ATTACK OF RAGE (SK), M.O.R.D. (SK)

So 14.9.2013 Brno @ Vegalité
LOS REZIOS (Peru), TOMORROWS HELL (CZ), EVIDENCE SMRTI (CZ), MACHINARIUM (CZ)

So 14.9.2013 19:00 Turčianske teplice @ Baník PLAGÁT
GORDON SHUMWAY (SK), DNO (SK), ČAK NOIS (SK), IMPRO CONTROL (SK), VIA ANIMA (SK), NOSTALGIA (SK)

So 14.9.2013 20:00 Trnava @ Rock café The jam PLAGÁT
SHADOW OF TELEVISION (SK), the WILDERNESS (SK), CIRGUZ (CZ)

So 14.9.2013 20:00 Žilina @ Bullwar PLAGÁT
BERNAYS PROPAGANDA (Macedónsko), GREEN MONKEY (SK)

So 14.9.2013 21:00 Bardejov @ Jazz rock café PLAGÁT
ZAČIATOK KONCA (SK), ROZBUJANE BETONIARY (Poľsko)

Ne 15.9.2013 20:00 Brno @ Boro PLAGÁT
BLOODY PHOENIX (USA), DETERMINATION (Rakúsko), STOLEN LIVES (CZ)

Ut 17.9.2013 19:30 Bratislava @ Garáže pod Prístavným mostom PLAGÁT
FONIJA (Macedónsko), VLASTA POPIĆ (Chorvátsko), ŠIGELA (SK), AMIANTI MANI (SK)

St 18.9.2013 Brno @ Vegalité
THALIDOMIDE (CZ), ANGRY BRIGADE (CZ), SCALP (CZ)

St 18.9.2013 20:45 Ostrava @ Plán b hardcore café PLAGÁT
VILE INTENT (Kanada), OTLOUKÁNEK (CZ), VETO (CZ)

Št 19.9.2013 Trenčín
ANGRY BRIGADE (CZ), THALIDOMIDE (CZ), SCALP (CZ)

Pi 20.9.2013 Brno @ Vegalité
HANOI (Maďarsko), NEW DEAD PROJECT (Maďarsko), FINIS AFEMIE (CZ), STRIDOR (CZ)

Pi 20.9.2013 19:00 Bytča @ Gáter
ZÓNA A (SK), BOKOM OKOLKY (SK)

Pi 20.9.2013 19:00 Lučenec @ Slimák
ANGRY BRIGADE (CZ), THALIDOMIDE (CZ), SCALP (CZ)

Pi 20.9.2013 - 21.9.2013 20:00 Znojmo @ Gogo PLAGÁT
piatok: SEE YOU IN HELL (CZ), MORSA (CZ), MIDNATT DOD (CZ), PANDEMIE A (CZ)
sobota: DISPIRATE (CZ), ALIUSTERRA (CZ), RISPOSTA (CZ), DISFUNKCE MYSLI (CZ), K.P.D. (CZ)
vegan / vegetarián jedlo

Pi 20.9.2013 21:00 Sereď @ Kemping PLAGÁT
NOT ON TOUR (Izrael), the CITADEL (SK), the KĽEMONES (SK), CHEAP TALK (SK)

So 21.9.2013 Rožnov pod Radhoštěm @ Vrah PLAGÁT
DOGSFLESH (UK), KUTYA HARAP (CZ), YARVAR COCHA (CZ)

So 21.9.2013 18:00 Zvolen @ areál Osko PLAGÁT
VILE INTENT (Kanada), VOCATIO INTERNA (SK), GORDON SHUMWAY (SK), BASAL BANAR (SK)

So 21.9.2013 19:00 Žiar nad Hronom @ California club
TOY PIŠTOĽS (SK), AGÁTA (SK), ATENTÁT (SK), PATÁLIA (SK)
ZRUŠENÉ!

So 21.9.2013 19:30 Orlová @ Futra PLAGÁT
BINARY DIVISION (CZ), SHEEVA YOGA (krst split 10´´, CZ), the PUBLIC (SK), HIBAKUSHA (krst LP, CZ)

So 21.9.2013 20:00 Topoľčany @ Barbar PLAGÁT
DISTANCE (CZ), EVERYDAY HATE (CZ), ZAČIATOK KONCA (SK), TRUE REASON (krst CD, SK)

So 21.9.2013 20:00 Malacky @ piváreň Atrium PLAGÁT
THALIDOMIDE (CZ), ANGRY BRIGADE (CZ), SCALP (CZ), BLIND RATTVISA (SK)

So 21.9.2013 20:00 Prešov @ Pixel
ZÓNA A (SK), BULLBOXERS (SK)

St 25.9.2013 Bratislava @ Fuga
VILE INTENT (Kanada), SIAMESE QUEENS (Belgicko), BARNEY GUMBLE (SK)

Št 26.9.2013 20:00 Brno @ Vegalité PLAGÁT
VILE INTENT (Kanada), SEE YOU IN HELL (CZ), PRŮMYSLOVÁ SMRT (CZ), BAD AGE (CZ)

Pi 27.9.2013 19:00 Praha @ Hospoda nad Viktorkou PLAGÁT
VILE INTENT (Kanada), TRIGGER (Nemecko), SICK, GORE, SUFFER (CZ), VÁCLAV KLAUS (CZ)

Po 30.9.2013 20:00 Havlíčkův Brod @ Oko PLAGÁT
EMPTY LUNGS (Írsko), ABSOLUTE ZERO (CZ)

Št 3.10.2013 20:00 Košice @ Collosseum
ROCKEFELLAS (SK)

Pi 4.10.2013 21:00 Rožnov pod Radhoštěm @ Vrah PLAGÁT
LED BY FEAR (Rusko), HIBAKUSHA (CZ), UNNATENDED FUNERAL (SK)

So 5.10.2013 Ostrava @ Barrák PLAGÁT
PUNK FLOID (CZ), VOLANT (CZ)

So 5.10.2013 18:00 Nové mesto nad Váhom @ Klub za rampami
BARB WIRE DOLLS (USA), SPÍNACÍ ŠPENDLÍK (CZ), ILEGALITY (SK), KARPINA (SK), NEKULTÚRA (SK), the WILDERNESS (SK), VÝSTRAHA (SK)

So 5.10.2013 20:00 Šaľa @ Peklo
ZAČIATOK KONCA (SK), DIMENZIA X (SK), S.B.A. (SK), STRIKE DOWN (SK)

So 5.10.2013 20:30 Strážnice @ Green bar PLAGÁT
SEE YOU IN HELL (CZ), MARCH OF THE HORDES (CZ), KUTYA HARAP (CZ), MORKHIMMEL (CZ)

Ne 6.10.2013 14:00 Ústí nad Labem @ Exil
SMASHING DUMPLINGS (CZ), WE ALL GONNA DIE (CZ), ENDEMICY (Nemecko), COSTA COSANOSTRA (Nemecko)
od 14:00 grilovačka

Ne 6.10.2013 20:30 Bratislava @ Fuga PLAGÁT
SIBERIAN MEAT GRINDER (Rusko), STREETS OF RAGE (Francúzsko), ŽELEZNÁ KOLÓNA (SK), ELEGANS (SK), ŠIGELA (SVK)

Po 7.10.2013 19:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
SIBERIAN MEAT GRINDER (Rusko), STRIDOR (CZ), MELANIES APRIL (SK)
distro, vegan food

Ut 8.10.2013 19:00 Žiar nad Hronom @ Next bar PLAGÁT
WHOS MY SAVIOURS (Nemecko), MOBIUS (SK), CONGREED (Nemecko), GREEN MONKEY (SK)

Ut 8.10.2013 20:30 Topoľčany @ Bar bar
SIBERIAN MEAT GRINDER (Rusko)

Pi 11.10.2013 Zábřeh @ Kulturák PLAGÁT
PUNK FLOID (CZ), VOLANT (CZ)

Pi 11.10.2013 20:00 Poprad @ Zanzibar PLAGÁT
the WILDERNESS (SK), the BULLBOXERS (SK), SHADOW OF TELEVISION (SK)

Pi 11.10.2013 21:00 Sereď @ Kemping PLAGÁT
SEE YOU IN HELL (CZ), BARNEY GUMBLE (SK), BASAL BANAR (SK), TENDENCIE (SK)
ZRUŠENÉ!

So 12.10.2013 Vysoké Mýto @ M klub PLAGÁT
PUNK FLOID (CZ), VOLANT (CZ)

So 12.10.2013 16:00 Stříbrná Skalice @ Na Marjánce PLAGÁT
the PUBLIC (SK), AD ACTA (SK), BASAL BANAR (SK), KRIMINALITAT (CZ), M 3 (CZ), JONESTOWN (CZ), FEAR OF EXTINCTION (CZ), SLAVERY (CZ), BLUE SCREEN OF DEATH (CZ), ANGRY BRIGADE (CZ), SICK GORE SUFFER (CZ), BLU-82/B (CZ)

So 12.10.2013 20:00 Žilina @ Bullwar PLAGÁT
SEE YOU IN HELL (CZ), SHEEVA YOGA (CZ), UNNATENDED FUNERAL (SK)

So 12.10.2013 20:00 Bardejov @ Jazz rock café PLAGÁT
STRATENÁ EXISTENCIA (SK), the WILDERNESS (SK), the BULLBOXERS (SK), SHADOW OF TELEVISION (SK)

So 12.10.2013 20:00 Michalovice u Havl.Brodu @ KD PLAGÁT
HOUBA (CZ), N.V.Ú. (CZ), ŽIRAFIČKA (CZ), BERMUDSKEJ KVÁDR (CZ)

Ne 13.10.2013 20:00 Bratislava @ Fuga PLAGÁT
BILLY THE KID (Kostarika), POINT BLANK RANGE (SK), STRENGTH TO ENDURE (SK)

Po 14.10.2013 20:00 Liberec @ Azyl PLAGÁT
TOTALICKERS (Španielsko), the BREED (CZ), SICK,GORE,SUFFER (CZ)

Ut 15.10.2013 20:30 Bratislava @ Fuga
JUCIFER (USA), MOBIUS (SK), LINE GATE (SK)

Št 17.10.2013 Brno @ Favál PLAGÁT
PUNK FLOID (CZ), VOLANT (CZ)

Št 17.10.2013 Brno @ Boro PLAGÁT
NIKKI LOUDER (Slovinsko), PSYCHOFAGIST (Taliansko), NEW WAVE SYRIA (Slovinsko), SHEEVA YOGA (CZ), DALILA KAYROS (Taliansko), KURAC (CZ)

Št 17.10.2013 20:00 Košice @ Collosseum
CONTINENTAL (USA), LE YIKES (SURF CLUB) (USA)

Pi 18.10.2013 Uherské Hradiště @ Mír PLAGÁT
PUNK FLOID (CZ)

Pi 18.10.2013 Ostrava @ Plán b hardcore café PLAGÁT
PSYCHOFAGIST (Taliansko), DALILA KAYROS (Taliansko), SHEEVA YOGA (CZ)

Pi 18.10.2013 20:00 Praha @ Hospoda nad Viktorkou PLAGÁT
FEJLFIX (Dánsko), P.U.F.F. (Nemecko), FLUMMOX (CZ)

Pi 18.10.2013 20:00 Prievidza @ Element PLAGÁT
POINT BLANK RANGE (SK), RETARDED FISH (SK), NO PULS (SK), HUMAN CONFESSION (SK)

Pi 18.10.2013 21:00 Ústí nad Labem @ Exil PLAGÁT
ČAD (SK). BOB (CZ), NAPALMED (CZ), MOČOVÝ KHAMENI (CZ)

So 19.10.2013 Vrchlabí @ Dr. Max PLAGÁT
PUNK FLOID (CZ), VOLANT (CZ)

So 19.10.2013 Praha @ Vagon PLAGÁT
PUNK FLOID (CZ), VOLANT (CZ)

So 19.10.2013 17:00 Bratislava @ U Dežmára PLAGÁT
DAYDREAM (CZ), JUST FOR BEING (CZ), the CITADEL (SK)

So 19.10.2013 19:00 Prešov @ Bunker PLAGÁT
TOY PIŠTOĽS (SK), DÁŠA FON FĽAŠA (SK), DEFORMÁCIA (SK)
premietanie DFF: Lost in Poland

So 19.10.2013 19:00 Martin @ Pirát PLAGÁT
YARVAR COCHA (CZ), KUTYA HARAP (CZ), the BLOTS (SK), SKRYTÁ MINULOSŤ (SK)
vegánsky bufet

So 19.10.2013 20:00 Banská Bystrica @ klub 77 PLAGÁT
the WILDERNESS (SK), the BULLBOXERS (SK), SHADOW OF TELEVISION (SK)

Ne 20.10.2013 20:00 Nitra @ Staré divadlo Tatra PLAGÁT
HAPPY COCKS

Št 24.10.2013 Bratislava @ Fuga PLAGÁT
DEAD IN THE DIRT (USA), SYSTEMIC DAMAGE (SK), UNATTENDED FUNERAL (SK), HOUSE OF TECH (SK)

Št 24.10.2013 Teplice @ Božak PLAGÁT
JOHNNY FIREBIRD (Nemecko), CIRGUS (CZ)

Pi 25.10.2013 Plzeň @ Divadlo pod Lampou PLAGÁT
PUNK FLOID (CZ)

Pi 25.10.2013 18:00 Banská Bystrica @ klub 77 PLAGÁT
DEZINFEKCE (CZ), ZAČIATOK KONCA (SK), PIVNICA (10 rokov, SK), DIMENZIA X (SK)
distro, burza, vege žrádlo

Pi 25.10.2013 18:00 Jeseník @ Plíživá kontra PLAGÁT
VIA ANIMA (SK), NA SMIECH (SK), ANIMA CANDIDA (CZ), NAKOPALYPSA (CZ), RACHOT PĚTKY (CZ), SLAVERY (CZ)

Pi 25.10.2013 19:30 Zvolen @ areál Osko PLAGÁT
SYSTEMIC DAMAGE (SK), JAKYBYSKO (SK), SEDEM MINÚT STRACHU (SK)

So 26.10.2013 Znojmo @ Gogo PLAGÁT
PUNK FLOID (CZ)

So 26.10.2013 Zilina @ Bullwar
SYSTEMIC DAMAGE (SK), VOCATIO INTERNA (SK), HOUSE OF TECH (SK)

So 26.10.2013 Zruč nad Sázavou @ Pallasit
KONTUZE (CZ), KLUTZ (CZ), CACOPHONIA (CZ), INDOCTRINATE (Rakúsko), FLUMMOX (CZ)

So 26.10.2013 Roudnice @ Renda PLAGÁT
JOHNNY FIREBIRD (Nemecko), CIRGUS (CZ)

So 26.10.2013 Bánovce nad Bebravou @ Wood pub
GODNOISE (SK), RAIN OF PAIN (SK), JEDINÁ MOŽNOSŤ (SK), MACUMBA (SK)

So 26.10.2013 19:00 Žiar nad Hronom @ California PLAGÁT
DEZINFEKCE (CZ), PIVNICA (SK), TOY PIŠTOĽS (SK), AGATA (SK), ATENTÁT (SK), PATALIA (SK)

So 26.10.2013 19:00 Šurany @ La bugaňa PLAGÁT
JONESTOWN (CZ), KRUGER (CZ), TOMORROWS HELL (CZ)

So 26.10.2013 19:00 Morkovice @ Sýpka PLAGÁT
NA SMIECH (SK), ANIMA CANDIDA (CZ), BRICANYL TURBUHALER (CZ), DIRTY TALKING (CZ)

Ne 27.10.2013 Rožnov pod Radhoštěm @ Vrah PLAGÁT
DEZINFEKCE (CZ), FACAN (CZ), JONESTOWN (CZ), KRUGER (CZ)

Ne 27.10.2013 Kladno @ Autodafé PLAGÁT
JOHNNY FIREBIRD (Nemecko), CIRGUS (CZ)

Pi 1.11.2013 Olomouc @ S cube PLAGÁT
PUNK FLOID (CZ), VOLANT (CZ)

Pi 1.11.2013 Košice @ Collosseum PLAGÁT
SHEEVA YOGA (CZ), ABORTION (SK), SEDEM MINÚT STRACHU (SK), GORDON SHUMWAY (SK), THORWALD (SK), ŠARIŠSKÁ NÁTIERKA (SK), KORAI ÖRÖM (Maďarsko), ..
DJs, ochutnávka naozaj štipľavých jedál, ..

Pi 1.11.2013 19:00 Spišská Nová Ves @ Interactiv PLAGÁT
BURN THE CROSS (Poľsko), WARSHOCK (Poľsko) S.A.T.A.N (Poľsko), HUMAN HUMUS (SK), NIČITEĽ (SK)

So 2.11.2013 Rožnov pod Radhoštěm @ Vrah PLAGÁT
PARAMOUNT STYLES SOLO (USA), ARAN EPOCHAL (CZ), TELEFON (CZ)

So 2.11.2013 20:00 Bardejov @ Angels pub PLAGÁT
BURN THE CROSS (Poľsko), ABORTION (SK), WARSHOCK (Poľsko), S.A.T.A.N. (Poľsko), PRUGELKNABE (CZ), OTLOUKÁNEK (CZ)

St 6.11.2013 19:00 Košice @ Cassbar PLAGÁT
GRIM (Belgicko), PISSED OFF (SK)

Št 7.11.2013 20:00 Brno @ Vegalité PLAGÁT
RUIDOSA INMUNDICIA (Rakúsko), KYLMÄ SOTA (Fínsko), MIDNATT DÖD (CZ), BOMBATÖLCSÉR (CZ)

Pi 8.11.2013 20:00 Košice @ Collosseum
WHISKEY FUNERAL (Taliansko)

Pi 8.11.2013 20:00 Trenčín @ Boogier PLAGÁT
STERCORE (SK), LUPARA: THE WIDOWMAKER (CZ), MACUMBA (SK), JEDINÁ MOŽNOSŤ (SK)

Pi 8.11.2013 21:00 Holešov @ Wats club PLAGÁT
ADACTA (SK), SEE YOU IN HELL (CZ), PROF. LEFEBVRE (CZ)

So 9.11.2013 Praha @ Lucerna
KRITICKÁ SITUACE (CZ)

So 9.11.2013 Opava @ Jam PLAGÁT
PUNK FLOID (CZ)

So 9.11.2013 Hořovice @ Florida PLAGÁT
BLINDED (CZ), BOILING POINT (SK), ANGRU BRIGADE (CZ), STOLEN LIVES (CZ), LYCANTHROPHY (CZ), UNNATENDED FUNERAL (SK), DISBEATLES (CZ)
od 18:00 premietanie Behind the mask

So 9.11.2013 19:00 Michalovice u Havl.Brodu @ KD PLAGÁT
DEBUSTROL (CZ), PAVILON 9 (CZ), AGGRESSIVE TYRANTS (CZ), D.O.P. (CZ), ZODIAC (CZ)

So 9.11.2013 20:00 Košice @ Collosseum
SITŇAN (SK), GROBIANI (SK)

So 9.11.2013 20:00 Bojnice @ Kazačok
TYPHOID (SK), LUPARA: THE WIDOWMAKER (CZ), STERCORE (SK), MACUMBA (SK)

St 13.11.2013 20:00 Velké Meziříčí @ Depo club PLAGÁT
M.A.D. BAND (Rusko), PRACOVNÍ ÚRAZ (CZ)

Št 14.11.2013 13:00 Havlíčkův Brod @ Psychiatrická nemocnice PLAGÁT
M.A.D. BAND (Rusko)

Št 14.11.2013 20:00 Štoky u Jihlavy @ Stará kovárna PLAGÁT
M.A.D. BAND (Rusko)

Pi 15.11.2013 - 16.11.2013 Starý Smokovec @ Casa dolce PLAGÁT
OKTHOBER FEST:
piatok: ČAD (SK), DISTAX (SK), ROXOR (SK), SOUND OF QUALM (SK), SEDEM MINÚT STRACHU & SUPRAPHON FAMILY (SK), MOONBUSTERS (SK), NOSTALGIA (SK), RÚBANISKO (SK)
sobota: TELEFON (CZ), SIN OF LILITH (CZ), DÁŠA FON FĽAŠA (SK), RATS GET FAT (SK), CONCUSSA (?), TIME OF MY LIFE (SK), ILÚZIA (SK), BULLBOXERS (SK),
+ vinyl selectors

Pi 15.11.2013 20:00 Tišnov @ Měks PLAGÁT
M.A.D. BAND (Rusko)

Pi 15.11.2013 20:00 Nové Mesto nad Váhom @ Za rampami PLAGÁT
the FIALKY (CZ), RAMONES BRATISLAVA (SK)

So 16.11.2013 Košice @ Collosseum
BARB WIRE DOLS (USA), SPÍNACÍ ŠPENDLÍK (CZ)

So 16.11.2013 Polička @ Divadelní club PLAGÁT
M.A.D. BAND (Rusko)

So 16.11.2013 20:00 Brno @ Boro PLAGÁT
6MAS (10 rokov, CZ), PRŮMYSLOVÁ SMRT (10 rokov, CZ), ALEA IACTA EST (SK), V DOBĚ MORU (CZ)

So 16.11.2013 20:00 Havlíčkův Brod @ Oko PLAGÁT
M.A.D. BAND (Rusko), FORBIDDEN FRUIT (CZ)

So 16.11.2013 20:00 Žilina @ Smerr PLAGÁT
the FIALKY (CZ), RAMONES BRATISLAVA (SK)

Ne 17.11.2013 15:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
nedeľný veget VIII: ochutnávka vegánskych jedál + prednáška Biosphere kolektívu

Ut 19.11.2013 Košice @ Collosseum PLAGÁT
HATEBREED (USA), SAPROPHYTE (USA)

St 20.11.2013 Košice @ Collosseum
REZUREX (USA), VAUDEVILLE (SK)

St 20.11.2013 19:00 Šurany @ La bugaňa
SATAN (Francúzsko), STERCORE (SK)

Pi 22.11.2013 19:30 Košice @ Collosseum
ROZPOR (SK), ELEGANS (SK), INCIDENT (SK)

Pi 22.11.2013 20:00 Banská Bystrica @ klub 77 PLAGÁT
the FIALKY (CZ), RAMONES BRATISLAVA (SK)

So 23.11.2013 Košice @ Collosseum
ASS TO MOUTH (Poľsko), RIGHT TO KILL (SK), THORWALD (SK), LYMPHATIC GORE (SK), NO FUTURE (SK)
ZRUŠENÉ!

So 23.11.2013 Bánovce nad Bebravou @ MsKS
SOLID NOISE (Dánsko), MARESVIN (Dánsko), INGROWING (CZ), CRANIOTOMY (SK), GALADRIEL (SK), GUTALAX (CZ), BBYB (CZ), INSEMINAČNÍ STANICE (CZ), DR. PAKO (SK), ZAČIATOK KONCA (SK)

So 23.11.2013 19:00 Žilina @ Meštianska piváreň PLAGÁT
PRIATELIA PADAJÚCEHO LÍSTIA (SK), BARNEY GUMBLE (SK), RÚBANISKO (SK), CHEAP TALK (SK)

So 23.11.2013 20:00 Brezno
T.P.S. CREW (SK), GODNOISE (SK), TRUE REASON (SK)

So 23.11.2013 20:00 Plzeň @ Kapsa PLAGÁT
JONESTÖWN (CZ), ČLOVĚKOK (CZ), DEMÖRALYZÉR (CZ)

So 23.11.2013 20:00 Liptovský Mikuláš @ Kolotočovo PLAGÁT
the FIALKY (CZ), RAMONES BRATISLAVA (SK)

So 23.11.2013 21:00 Rožnov pod Radhoštěm @ Vrah PLAGÁT
KULTRA (CZ), DRIP OF LIES (Poľsko), HOUPACÍ KONĚ (CZ)

Št 28.11.2013 Rožnov pod Radhoštěm @ Vrah PLAGÁT
RICKOLUS (USA), SAADE (CZ)

Pi 29.11.2013 Jihlava @ Chilli bar PLAGÁT
PRŮMYSLOVÁ SMRT (10 rokov, CZ), 6MAS (10 rokov, CZ), LYCANTHROPHY (CZ), RAPSOD (CZ)

Pi 29.11.2013 20:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
GOOD REASON (SK), PODFUCK (SK)

So 30.11.2013 19:00 Spišská Nová Ves @ Interactiv PLAGÁT
SYSTEMIC DAMAGE (SK), ROXOR (SK), CONCUSSA (SK)

So 30.11.2013 20:00 Šahy @ Galeri pub PLAGÁT
RIVERS RUN DRY (Maďarsko), MELANIES APRIL (SK)

So 30.11.2013 20:00 Liptovský Mikuláš @ Adventure PLAGÁT
the BLOTS (SK), ODPAL PRERUM (SK), BOKOM OKOLKY (SK)

Ne 1.12.2013 19:30 Košice @ Collosseum PLAGÁT
ZERO ABSOLU (Francúzsko), SOUND OF QUALM (SK)

Ut 3.12.2013 20.00 Košice @ Collosseum
PETER PAN SPEEDROCK (Holandsko)

Št 5.12.2013 20:00 Košice @ Collosseum
DETONATORS (Srbsko)

Pi 6.12.2013 19:00 Banská Bystrica @ klub 77 PLAGÁT
VIA ANIMA (SK), N3O AKUSTIKA (SK), BAD KARMA BOY (SK), BASOSTROJ (SK)
benefit

Pi 6.12.2013 19:30 Martin @ Elefant PLAGÁT
DETONATORS (Srbsko), the KĽEMONES (SK), the BLOTS (SK)

So 7.12.2013 19:30 Šaľa @ Peklo PLAGÁT
ABORTION (SK), CHAPPA´AI (Maďarsko), DARCHAIC (SK), SEDEM SUPRAPHON MINÚT FAMILY STRACHU (SK), TRANZ (SK), ALEA IACTA EST (SK)
tombola

So 7.12.2013 20.00 Košice @ Collosseum
SLOBODNÁ EURÓPA (SK)

So 7.12.2013 20:00 Trnava @ U zeleného stromu
the WILDERNESS (krst nového albumu)

So 14.12.2013 19:00 Brno @ Yacht PLAGÁT
KILLED BY BRNO:
REPELENT SS (CZ), KULLERVO (CZ), (CZ), BRÜNNER TODESMARSCH (CZ), UNATTENDED FUNERAL (SK), FINIS AFEMIE (CZ), SEE YOU IN HELL (CZ), EVIDENCE SMRTI (CZ), MOČOVÝ KHAMENI (CZ), KOMPLEX VINY (CZ), PRÜGELKNABE (CZ), RÚŽOVÝ VANKÚŠ (CZ), MÖBIUS (SK)
od 18:00 vegánska večera

So 14.12.2013 19:00 Nitra @ El Mariatchi PLAGÁT
PLAYGROUND VIOLENCE (SK), OKSYI (SK)

So 14.12.2013 19:00 Strážske @ Park pub PLAGÁT
PUNKREAS (SK), TRIBE (SK), PISSED OFF (SK)

So 14.12.2013 20:00 Topolčany @ Bar bar
ROZPOR (SK), T.P.S. CREW (SK), MACUMBA (SK)

So 14.12.2013 20:00 Spišská Nová Ves @ Interactiv PLAGÁT
the PUBLIC (SK), WYNSTON SMYTH (SK), CRITICA (SK)

Ne 15.12.2013 15:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
nedeľný veget IX. + premietanie Peaceable kingdom

Pi 20.12.2013 Rožnov pod Radhoštěm @ Vrah PLAGÁT
KONTROLL (CZ), CTIB (CZ), TOMÁŠ PALUCHA (CZ), INAU (CZ)

Pi 20.12.2013 19:00 Nitra @ El Mariatchi PLAGÁT
DPH (SK), ZHODA NÁHOD (SK), BARNEY GUMBLE (SK), HAPPY COCKS (SK)
selecters

Pi 20.12.2013 19:00 Prievidza @ Diwadlo
ZAČIATOK KONCA (SK), ILÚZIA (SK), RATS GET FAT (SK), DOWNSTREAM (SK), MACUMBA (SK)
Dj Caggy

So 21.12.2013 19:00 Brezno @ Bombura PLAGÁT
TOY PIŠTOĽS (SK), NA SMIECH (posledný koncert, SK), VIA ANIMA (SK)

So 21.12.2013 19:00 Košice @ Collosseum
benefit pre Food not bombs: DJ Paly, Samčo
distro

So 21.12.2013 19:30 Prešov @ Pixel PLAGÁT
the SIN OF LILITH (CZ), RATS GET FAT (SK), CONCUSSA (SK), SOUND OF QUALM (SK)
distro

So 21.12.2013 20:30 Hurbanovo @ U Aničky PLAGÁT
LESS THAN ZERO (Maďarsko), BASAL BANAR (SK), UNDER THE KNIFE (SK), TRANZ (SK), STERCORE (SK)

Ne 22.12.2013 20:00 Ústí nad Labem @ Exil PLAGÁT
CRIPPLEKORPS (CZ), K.Z.O. (CZ), SCHEISS+BOHMEN (CZ), RESTRICTION (CZ), DEMONTAGE (CZ)

Ut 24.12.2013 14:00 Žilina @ pred starým Tescom
DÁŠA FON FĽAŠA (SK)
Varenie kapustnice pre bezdomovcov. Prineste veci čo chcete darovať bezdomovcom a ľudom v kríze (deky, oblečenie, jedlo...)

St 25.12.2013 19:00 Bratislava @ U očka PLAGÁT
DRUNKEN BASTARDS (Maďarsko), FANATIC ATTACK (Maďarsko), RADIATION (SK), GATES OF PTULAH (SK)

St 25.12.2013 21:00 Havlíčkův Brod @ Oko klub PLAGÁT
NAŠROT (akusticky, CZ)

Pi 27.12.2013 19:00 Martin @ Kocka
RETORIK (SK), DPH-DK (SK), SKRYTÁ MINULOSŤ (SK)

Pi 27.12.2013 19:00 Prešov @ Pixel
SISTEM ERORR (SK), OSC (Poľsko)

So 28.12.2013 Sačurov @ Šport club PLAGÁT
BETON (SK), KILLCHAIN (SK), SYSTEMIC DAMAGE (SK), CONCUSSA (SK)

So 28.12.2013 Spišská Nová Ves @ Interactiv PLAGÁT
NIČITEĽ (SK), ANDREA ROTTIN (Taliansko), VLNĚNA (CZ)

So 28.12.2013 Banská Bystrica @ Kaktus PLAGÁT
DIVOKA69 (SK), STRATA VKUSU (SK), PEXESO (SK), 30 DEKA PYPY (SK)

So 28.12.2013 18:30 Uherské Hradiště @ Mír PLAGÁT
STREGESTI (Poľsko), GUANTANAMO PARTY PROGRAM (Poľsko), DUKES OF VATTENHAL (CZ), NULLUSSUM (CZ), the BREED (CZ), SOCIAL PARTY (CZ), APOLITA (CZ), URNA (CZ)
benefit na wolf.sk

So 28.12.2013 20:00 Bardejov @ Jazz rock cafe PLAGÁT
FALEŠNÝ OBVINĚNÍ (CZ), SISTEM ERORR (SK)

So 28.12.2013 20:00 Liptovský Mikuláš @ Adventure music club PLAGÁT
NOSTALGIA (SK), CRITICA (SK), ČAK NOJS (SK)
benefit na OZ Zatúlaný chlpáčik

So 28.12.2013 21:00 Ústí nad Labem @ Exil PLAGÁT
ERRORIZER (Nemecko), CRUEL FACE OF LIFE (CZ), NOTHING TO ME (CZ), MOČOVÝ KHAMENI (CZ)

Ne 29.12.2013 19:00 Martin @ Pirát PLAGÁT
VLNĚNÁ (CZ), A. ROTTIN & K. OSWALDOVÁ (Taliansko / CZ), PROTI SRSTI (SK), BRMBOLCE (SK)
vege bufet

Ut 31.12.2013 Žilina @ pred starým Tescom
DÁŠA FON FĽAŠA (SK)
Varenie kapustnice pre bezdomovcov. Prineste veci čo chcete darovať bezdomovcom a ľudom v kríze (deky, oblečenie, jedlo...)

Zaujalo nás:

Posledné komentáre:

19.10. 09:22 Mišo Štich:


Dobrý názov, NERVY. Tak sa volala kapela v ktorej kedysi hral Maťo Ďurinda, Andrej Šeban, či Marián Greksa...
(novinka)

20.09. 19:21 kočo:


dík za pekné slová aj za pozvání! Len ešte treba spomenúť Tánine jedlo - to bol headliner večera!
14.9.2021 KAZOSTROJ, AHOJ, DIMENZIA X Banská Bystrica @ Kaktus (report)

14.09. 08:19 Elramon:


"covery zásadných punkrockových kapiel s novými textami, ktoré často predbehnú i originál" fakt? no menuj aspon dve
(novinka)

07.09. 10:11 fero:


Ďakujem Kočo za report.
7.8.2021 AHOJ, WARGAME, TEUFELSMAUER, POOPIČNÝ STAV, SAMORAST x ZINTAER, the PUBLIC, FYASCO, POOPIČNÝ STAV, PARASITE DREAMS, MENTAL TENSION, OTRAS, VLOČKA, JPN akustika Sereď @ Kemping (report)

28.08. 08:53 Wrbo:


To heavy metal ma nieco proti mne :-)
14.8.2021 ČAKAN, NAZI TAMPONS, TVOI POSTOI, YEARSBELOW, SAMORAST, FAJRONT, SISTEM ERORR Veľký Šariš @ Marakaňa (report)

26.08. 09:25 Balki:


Ja nemozem pochopit, co mas proti heavy metalu :D
14.8.2021 ČAKAN, NAZI TAMPONS, TVOI POSTOI, YEARSBELOW, SAMORAST, FAJRONT, SISTEM ERORR Veľký Šariš @ Marakaňa (report)

23.08. 10:05 BoP:


Ahojte, koupim vinyly od Blood Brothers: Burn piano Island Burn and Crimes
DIKES
(guestbook)

19.08. 13:34 masskillah:


parádny report bro)
7.8.2021 AHOJ, WARGAME, TEUFELSMAUER, POOPIČNÝ STAV, SAMORAST x ZINTAER, the PUBLIC, FYASCO, POOPIČNÝ STAV, PARASITE DREAMS, MENTAL TENSION, OTRAS, VLOČKA, JPN akustika Sereď @ Kemping (report)

17.08. 11:18 fog:


fajny report brasko. ja ze cez vikend daco naklepem, ale nestihacka. tak uz vybaveno. tiptop
7.8.2021 AHOJ, WARGAME, TEUFELSMAUER, POOPIČNÝ STAV, SAMORAST x ZINTAER, the PUBLIC, FYASCO, POOPIČNÝ STAV, PARASITE DREAMS, MENTAL TENSION, OTRAS, VLOČKA, JPN akustika Sereď @ Kemping (report)

16.08. 16:06 Rado:


Stal ten gulas aspon za to? :D Inak tam hore maju aj celkom solidne ceny za pivko, alebo hociaky napoj ak si chcete dat. Vstupy chapem, vsak dajak sa na cestaky aspon musi vyzbierat, ale kde predavaju ..
25.7.2021 HEVER, OTRAS, BOOST Košice @ U Koňa (report)