8.10.2008 TIME OF MY LIFE, MONDO GECKO; Spišská nová ves, Semafor

Autor: Adrik | Počet videní: 1003


Do metropoly Spiša prichádzame niečo pred pol ôsmou, Semafor je hneď pri stanici, takže o nejakých 5 minút po vystúpení z vlaku sa už vítame s "poľskou" kapelou Time of my life. Klub je malinký a ešte menej ľudí je v ňom. Ďalšie vítanie s domácimi a borovičkou a chlapci s Time of my life nelenia, rozkladajú aparatúru a začínajú hrať. Vpredu sú dokopy asi 5 ľudia, aj to väčšina Izraelcov, ktorých ako bolo vidieť TOML veľmi zaujali. Nejaký menší bordel vpredu, hlavne zo strany organizátora Mareka Marchina a jede se dál. Niektorí ľudia by sa možno aj na nejaké surovosti odhodlali len keby pred kapelou nezavadzali zabetónované stoly. Dosť veľká nevýhoda klubu. Poľskí podtatranci s nasadením menia staré songy za úplne nové a naopak, tešte sa na nový sedempalec čuráci! Kurva nechcem zas zväčšovať ego týmto hudobníkom, ale videl som ich naživo x krát, ale stále prídu s novými príhovormi, skladbami a podobne, takže čo koncert, to nový zážitok. Určite utekaj na ich najbližší koncert!!! Dnes sú nejako všetci hyperaktívni v nalaďovaní sa, nestíham ani popozerať distro Poliaka, ktorí vozil dodávkou Izraelčanov na ich šialenom európskom turné, a už hrajú Mondo gecko. V živote som predtým o nich nič nepočul, ale je to skvelý pocit vedieť, že hard core sa hraje po celom svete, dokonca aj na blízkom východe .. Ľudí vpredu o niečo viac, asi sedem. Izraelčania spúšťajú rýchly thrash hard core s rôznymi vyhrávkami a sólami, ktorí začal menší cirkus na "pódiu" o rozmeroch 3 x 3 metra: menšie pokusy o stagediving, šialený basák mal asi 15 metrovú šnúru od basy, a tak behá cez celý klub, po stoloch, skáče z komba na ľudí a tak dále a tak dále. Konečne sa rozhýbali nejakí ľudia, avšak takáto kapela a z takej diaľky by si podľa mňa zaslúžila väčšie obecenstvo. Veď skús popočúvať nejaké skladby na ich májspejse a uvidíš, ze nekecám! Texty a predslovy v angličtine, takže sa sem tam aj niečo na ľudí snáď pochytilo, hlavne vyfakovanie policajtov, ktorí prerušili deň predtým koncert v Bardejove. Akcia sa končí pomerne skoro kvôli nočnému kľudu, ale náš výlet ani zďaleka nekončí. Ďakujem páchateľovi Marekovi M. za skvelý koncert, aj keď v strede týždňa a ešte raz vďaka za 24 hodinovú anti-dehydrovú pohotovosť a nocľah! Spiš kill your nerve cells!

Pridaj komentár k reportu:

Meno:

Email:

Antispam: G+H+Z

Správa:

Zaujalo nás:

Posledné komentáre:

14.11. 13:37 roman:


Nevie niekto o voľnej LP - márne zháňam
RÚBANISKO - Nihil blues 10" (recenzia)

31.10. 11:48 Už jsme doma:


Ahoj Ixo,
nevím jestli jsme ti vůbec ofiko poděkovali za recku na Kry(hy), každopádně teď jsme na ni znovu narazili a rádi tak činíme alespoň teraz.
Díky moc a měj se krásn ..
UŽ JSME DOMA - Kry 12" (recenzia)

19.10. 09:22 Mišo Štich:


Dobrý názov, NERVY. Tak sa volala kapela v ktorej kedysi hral Maťo Ďurinda, Andrej Šeban, či Marián Greksa...
(novinka)

20.09. 19:21 kočo:


dík za pekné slová aj za pozvání! Len ešte treba spomenúť Tánine jedlo - to bol headliner večera!
14.9.2021 KAZOSTROJ, AHOJ, DIMENZIA X Banská Bystrica @ Kaktus (report)

14.09. 08:19 Elramon:


"covery zásadných punkrockových kapiel s novými textami, ktoré často predbehnú i originál" fakt? no menuj aspon dve
(novinka)

07.09. 10:11 fero:


Ďakujem Kočo za report.
7.8.2021 AHOJ, WARGAME, TEUFELSMAUER, POOPIČNÝ STAV, SAMORAST x ZINTAER, the PUBLIC, FYASCO, POOPIČNÝ STAV, PARASITE DREAMS, MENTAL TENSION, OTRAS, VLOČKA, JPN akustika Sereď @ Kemping (report)

28.08. 08:53 Wrbo:


To heavy metal ma nieco proti mne :-)
14.8.2021 ČAKAN, NAZI TAMPONS, TVOI POSTOI, YEARSBELOW, SAMORAST, FAJRONT, SISTEM ERORR Veľký Šariš @ Marakaňa (report)

26.08. 09:25 Balki:


Ja nemozem pochopit, co mas proti heavy metalu :D
14.8.2021 ČAKAN, NAZI TAMPONS, TVOI POSTOI, YEARSBELOW, SAMORAST, FAJRONT, SISTEM ERORR Veľký Šariš @ Marakaňa (report)

23.08. 10:05 BoP:


Ahojte, koupim vinyly od Blood Brothers: Burn piano Island Burn and Crimes
DIKES
(guestbook)

19.08. 13:34 masskillah:


parádny report bro)
7.8.2021 AHOJ, WARGAME, TEUFELSMAUER, POOPIČNÝ STAV, SAMORAST x ZINTAER, the PUBLIC, FYASCO, POOPIČNÝ STAV, PARASITE DREAMS, MENTAL TENSION, OTRAS, VLOČKA, JPN akustika Sereď @ Kemping (report)