Koncerty v roku:
[2021] [2020] [2019] [2018] [2017] [2016] [2015] [2014] [2013] [2012] [2011] [2010] [2009] [2008] [2007] [2006] [2005]
Pridaj nový koncert!
So 22.5.2021 20:00 Bardejov @ Bašta PLAGÁT
SEDEM MINÚT STRACHU (SK), SUPRAPHON FAMILY (SK) ONDREY ZINTAER (SK)

Pi 4.6.2021 19:00 Bratislava @ garáže pod Prístavným mostom PLAGÁT
CONTROLLED EXISTENCE (CZ), MENTAL TENSION (SK), INVALID (SK)
afterparty: DJs Inso (BWO) & Brhell

Št 10.6.2021 - 12.6.2021 Bardejov @ Bašta PLAGÁT
štvrtok: divadlo A. Duchnoviča
piatok: OTRAS (SK), AHOJ (SK), CAMELEON (SK), NAZI TAMPONS (SK), TVOI POSTOI (SK)
vernisáž
sobota: CTIB (CZ), DÁŠA FON FĽAŠA (SK), MANON MEURT (CZ)
slam poetry

So 12.6.2021 16:00 Zruč nad Sázavou @ Pallasit
INTERPUNKCE, STRAGE DI STATO, GORC, KUNTA KINTE, DEATH WISH KIDS, RV4, SAYRAID, ZRŮDNÝ ALLEN, ORBAN, RABIES

So 19.6.2021 16:00 Stonava @ pohostinství Bulač PLAGÁT
128 POSLEDNÍCH (CZ), BASTARD INSTINKT (CZ), VYSOKÝ NAPĚTÍ (CZ), BULAČ (CZ), KURVY Z NORY (CZ), MUDRGUIT (CZ)

So 19.6.2021 20:00 Šaľa @ pivnička U Šuma PLAGÁT
the AUSGEZEICHNET (SK), SMALL TOWN LIFE (SK), the WILDERNESS (SK)

Pi 25.6.2021 20:00 Bratislava @ garáže pod Prístavnym mostom PLAGÁT
the WILDERNESS (SK), DAMATO (SK), OLD TOMB (SK), VOID ODYSSEY (SK)

So 26.6.2021 19:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
TVÖ (SK), KOLÁRČIK & BAND (SK), BUG SPENCER (SK), APATHEA (SK), OTRAS (SK)

So 3.7.2021 Ostrava @ Slezkoostravský hrad PLAGÁT
DISCHARGE (UK), EXPLOITED (UK), CRUSHING CASPARS (Nemecko), ANALOGS (Poľsko), SAINTS & SINNERS (CZ), MALOMOCNOST PRÁZDNOTY (CZ), KONFLIKT (SK), SUPERTESLA (CZ), VISION DAYS (CZ)

So 3.7.2021 Trenčin PLAGÁT
BETON (SK), OLD HÄMMER (SK), DUDETHEWOLF (SK),

So 3.7.2021 Košice @ Pokhoi
Slávnostné narazenie piva Divočina
labell music select

So 3.7.2021 18:00 Nitra @ Hidepark PLAGÁT
SEDEM MINÚT STRACHU (SK), MY O VLKOCH (SK), BLACK PASSENGER (SK), PLEŠATÁ ZPĚVÁČKA (CZ), SYSTEMIC DAMAGE (SK), PRISON OF MY LIFE (SK), BESNA (SK), FYASCO (SK)

So 3.7.2021 19:00 Banská Bystrica @ Bosorka PLAGÁT
PENTAGRAMČEK (SK), FAJRONT (SK), HASTROŠI (SK)

Pi 16.7.2021 - 18.7.2021 Trutnov @ Bojiště PLAGÁT
Obscene extreme 2021:
ABORTION (SK), AFTERCOME (CZ), BETON (SK), BLACK SACHBAK (Izrael), BOWELFUCK (CZ), BRÜNNER TODESMARSCH (CZ), CENOTAPH (Turecko), CONQUESTIO (CZ), ENDSEEKER (GER), EXORCIZPHOBIA (CZ), FLESHCRAWL (GER), FORCE OF HELL (CZ), GOSPEL OF THE FUTURE (CZ), HYSTOS (CZ), IMPULSEALER (CZ), INSANITY ALERT (GER), KULMA (CZ), LYCANTHROPHY (CZ), MINCING FURY (CZ), NAHUM (CZ), NECROVILE (Rumunsko), NEEDFUL THINGS (CZ), PRŮMYSLOVÁ SMRT (CZ), REPULSIVE FEAST (Nemecko), SCHIRENC PLAYS PUNGENT STENCH (Rakúsko), SCHISMOPATHIC (Poľsko), SCHIZOPHRENIA (Belgicko), SICK DESTROYER (CZ), SICK SINUS SYNDROME (CZ), SKELETHAL (Francúzsko), SKIPLIFE (CZ), SKORUP/A (Poľsko), SLUP (CZ), SPASM (CZ), SQUASH BOWELS (Poľsko), SYSTEMIC DAMAGE (SK), TURTLE RAGE (Nemecko), WOJCZECH (Nemecko), YACOPSAE (Nemecko), ZATRATA (Poľsko)

So 17.7.2021 Poprad @ garáže PLAGÁT
THORWALD (SK), JAKUBYSKO (SK), HROBÁR (SK), OTRAS (SK)

So 17.7.2021 18:00 Košice @ U Koňa PLAGÁT
PRACH (SK), DF (SK), NERVA (SK), BUG SPENCER (SK), FUKOTY (SK)

So 17.7.2021 19:00 Bratislava @ garáže pod Prístavným mostom
DETI (SK), the AUSGEZEICHNET (SK), LEMINANE (SK)

So 17.7.2021 19:00 Sereď @ Kemping PLAGÁT
AHOJ (SK), KALIMERO (SK), OLD TOMB (SK), DAMATO (SK), CRANIAL VOID (SK)

Pi 23.7.2021 20:00 Šaľa @ Pivnička U Šuma (ex Peklo) PLAGÁT
DAMATO (SK), OLD TOMB (SK), WINE FAULT (SK), KAZOSTROJ (SK)

Pi 23.7.2021 20:00 Púchov @ Župný dom PLAGÁT
UZ JSME DOMA (CZ)

So 24.7.2021 Sereď @ Kemping
ABORTION (SK), BETON (SK), DIMENZIA X (SK), ČERTUV PUNK (CZ), CROSS CZECH (CZ), DISTAX (SK), MUERTI (CZ), DAŠA FON FLAŠA (SK), PUNKREAS (SK), NEKULTURA (SK), SISTEM ERROR (SK), TVOI POSTOI (SK), BARIKADY Z POPELNIC (CZ), BEAUTIFUL BASTARDS (SK), MARHULE (SK), MNAT (SK), STOPIF (SK) BEZ VAČKU (SK)

So 24.7.2021 20:00 Trnava @ Risko PLAGÁT
ZINTAER (SK), UNCLE GRASHA´S FLYING CIRCUS (CZ)

Ne 25.7.2021 19:00 Košice @ U Koňa PLAGÁT
BOOST (CZ), HEVER (CZ / SK), OTRAS (SK)

Pi 30.7.2021 Poprad @ garáže
the WILDERNESS (SK), DISTAX (SK), NERVA (SK), POOPIČNÝ STAV (SK)

Pi 30.7.2021 20:00 Zvolen @ Wake up PLAGÁT
2 MONKEY HOOKERS AND A RACIST DWARF (SK), JAKUBYSKO (SK), DADCARE (SK), SEDEM MINÚT STRACHU (SK)

Pi 30.7.2021 20:00 Bratislava @ garáže pod Prístavným mostom PLAGÁT
NEKULTURA (SK), KAZOSTROJ (SK), NNAT (SK)

So 31.7.2021 Malá Bystřice @ Santov PLAGÁT
KURVY ČEŠI (CZ), INNOXIA CORPORA (CZ), CHOROBOPOP (CZ), STERN (CZ), PERLY SVINÍM (CZ), BOLEHLAV (CZ)

So 31.7.2021 18:00 Spišská Nová Ves @ výklad bývalej predajne Protetika PLAGÁT
ZINTAER (SK), NIČITEĽ (SK), SUMA (SK)

So 7.8.2021 Sereď @ Kemping PLAGÁT
the PUBLIC (SK), BETON (SK), SAMORAST x ZINTAER (SK), MENTAL TENSION (SK), OLD TOMB (SK), AHOJ (SK), POOPIČNÝ STAV (SK), TEUFELSMAUER (SK), PARASITE DREAMS (Rakúsko), VLOČKA (SK), 2 MANKY HOOKERS AND RACIST DWARF (SK), JPN akustika (SK), OTRAS (SK), FYASCO (SK), WARGAME (SK)

Pi 13.8.2021 Košice @ Collosseum PLAGÁT
MY O VLKOCH (SK), SISTEM ERORR (SK), TVOI POSTOI (SK), NAZI TAMPONS (SK)
vinyl afterpárty

Pi 13.8.2021 Poprad @ garáže
ADACTA (SK), DIKTÄT (SK), HADONOS (SK), POTHRATOR (SK)

So 14.8.2021 Veľký Šariš @ Marakaňa PLAGÁT
SISTEM ERORR (SK), FAJRONT (SK), SAMORAST (SK), ČKN (SK), TVOI POSTOI (SK), NAZI TAMPONS (SK), YEARSBELOW (SK)

Pi 20.8.2021 - 21.8.2021 18:00 Šaľa @ Piesky pri žel. moste
Festiváh:
piatok: TOO MUCH HATE (SK), ZADNÉ ČELO (SK), WE STILL HERE (SK), ILEGALITY (SK), ČISTÁ RYŽA (SK)
sobota: AUSGEZEICHNET (SK), SMALL TOWN LIFE (SK), FACE DEFECT (SK), KALIMERO (SK), SBA (SK), WARGAME (SK) C.A.C.I.B. DORTMUND (SK), FROM ANOTHER MOTHER (SK)

Pi 27.8.2021 - 28.8.2021 Hostašovice @ U Zrzávky PLAGÁT
Vzdor fest VII.:
ADACTA (SK), BETON M3 (Poľsko), BI-LA KAIFA (CZ), BOLEHLAV (SK), BRÜNNER TODESMARSCH (CZ), CONCUSSA (SK), CONTINUA RECTO (CZ), DEATH CULTURE DEPRIVATION (CZ), DIKTÄT (SK), FYASCO (SK), HATERS (CZ), HOW LONG? (CZ), HWCO (CZ), IMPULSEALER (CZ), KOITU SS (CZ), MASSOLA (CZ), MÜNCHEN KONFLIKT (CZ), NIC ŚMIESZNEGO (Poľsko), ORTODOX (Poľsko), PÄNIKA (Poľsko), PERLY SVINÍM (CZ), RADUGA (Poľsko), SKORUP/A (Poľsko), STRAGE DI STATO (CZ), THE NEUNIKNEŠ (CZ), TWO MANKY HOOKERS AND A RACIST DWARF (SK), VSTÁVEJ DEME SPÁT (CZ)

So 28.8.2021 19:30 Trnava @ Kubik
NIČITEĽ (SK), OLD TOMB (SK), CAMELEON (SK)

St 1.9.2021 Praha @ 007 PLAGÁT
SKIPLIFE (CZ), TERMINATOR X (CZ), RHIZOME FIGHTERS (CZ), GARBAGE FEAST (CZ)

St 1.9.2021 20:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
MATRAK ATTAKK (Francúzsko), CONCUSSA (SK)

Št 2.9.2021 Lesonice @ Soya house PLAGÁT
DECULTIVATE (CZ), SKIPLIFE (CZ), TERMINATOR X (CZ), LICKSPIT (CZ)

Št 2.9.2021 20:00 Bratislava @ Cyklokuchyňa
AHOJ (SK), SAMORAST (SK)
koncert v rámci Mestského akčného kempu

Pi 3.9.2021 Olomouc @ Baumax diy skate spot PLAGÁT
PRUGELKNABE (CZ), DECULTIVATE (CZ), SKIPLIFE (CZ), TERMINATOR X (CZ), LICKSPIT (CZ)

Pi 3.9.2021 19:00 Košice @ U Koňa PLAGÁT
THERAPIST (SK), OLD TOMB (SK), DAMATO (SK), CAMELEON (SK)

So 4.9.2021 Poprad @ garáže
ROZPOR (SK), OLD TOMB (SK), DAMATO (SK), VESMYR (SK), KRUDUS (SK)

So 4.9.2021 Košice @ Collosseum
TEUFELSMAUER (SK), NABOSOPOSKLE (SK), LUNOKHOD (SK), OTRAS (SK)

So 4.9.2021 Brno @ Bajkazyl PLAGÁT
PRUGELKNABE (CZ), DECULTIVATE (CZ), TERMINATOR X (CZ)

So 4.9.2021 19:00 Žilina @ KC Hoffmann
RESEKCIA (SK), JEDINÁ MOŽNOSŤ (SK), TVOI TATKO (SK)

Ne 5.9.2021 20:00 Bratislava @ garáze pod Prístavným mostom PLAGÁT
PARNEPAR (Chorvátsko), STARÉ DETI (SK)

Ut 7.9.2021 Praha @ U Kaštanu
Dělej něco! - prezentácia knihy o čs fanzinoch

Pi 10.9.2021 19:00 Bratislava @ garáže pod Prístavným mostom PLAGÁT
DIMENZIA X (SK), BOX (SK), DESTRICTUS (SK)

So 11.9.2021 Košice @ Collosseum PLAGÁT
!V.V.Ú (CZ), HAXLLY ORCHESTRA (SK), NAZI TAMPONS (SK)
after vinyl párty

Ut 14.9.2021 19:30 Banská Bystrica @ Bosorka PLAGÁT
DIMENZIA X (SK), KAZOSTROJ (SK), AHOJ (SK)

Pi 17.9.2021 Poprad @ garáže PLAGÁT
RANA (SK), NIČITEĽ (SK), KATKA MÁLIKOVÁ (SK)

Pi 17.9.2021 19:00 Banská Bystrica @ 77
DEPRESY (SK), HECATE (SK), DEMONIC - EYED (SK), SEDEM MINÚT STRACHU (SK), the PUBLIC (SK)

Pi 17.9.2021 20:00 Púchov @ Podivný barón PLAGÁT
PRACH (SK) + CTIB (SK)

So 18.9.2021 19:00 Šurany @ Dole
KALIMERO (SK), HRDZAVÝ NÔŽ (SK), OLD HEROLD (SK), FAJRONT (SK)

Po 27.9.2021 19:00 Bratislava @ T3
TELEPATHS (Švédsko), BIBIONE (CZ)

Po 27.9.2021 19:30 Bratislava @ Fuga
MOSCOW DEATH BRIGADE (Rusko), ADACTA (SK), WARGAME (SK)

Št 30.9.2021 19:00 Bratislava @ Kulturák
TRI GROŠE (SK), DIMENZIA X (SK), METAMORFÓZA (SK)

Pi 1.10.2021 19:30 Banská Bystrica @ SOVA bar & Art klub
GÁGOR (SK), BLOODY REDEMTION (SK), DIKTÄT (SK), DISTAX (SK)

Pi 1.10.2021 20:21 Žilina @ KC Hoffmann PLAGÁT
LIDSKÉ ZDROJE (Rakúsko), NAZI TAMPONS (SK)

So 2.10.2021 Bardejov @ Bašta
LIDSKÉ ZDROJE (Rakúsko), NAZI TAMPONS (SK), FUKOTY (SK)

So 2.10.2021 19:00 Bratislava @ Kulturák
BETON (SK), THERAPIST (SK), DAMATO (SK), DISTAX (SK), KULTÚRA SMRTI (SK)

So 2.10.2021 19:00 Brno @ Kabinet múz PLAGÁT
JACK (Maďarsko), PRŮMYSLOVÁ SMRT (CZ), NEEDFUL THINGS (CZ), SKIPLIFE (CZ), LYCANTHROPHY (CZ), JAKUBYSKO (SK)

Pi 8.10.2021 20:00 Orlová @ Futra PLAGÁT
BLIND RULER CURSED LAND (CZ), USNU? (CZ), MASSOLA (CZ)

Pi 8.10.2021 20:15 Banská Bystrica @ Bosorka
BRIZOLIT (SK), TATROFKA 200025000 (SK), THERAPIST (SK)

So 9.10.2021 Brno @ Bajkazyl PLAGÁT
ACID ROW (CZ), BAMBULKYNĚ DOBRODRUŽSTVÁ (CZ)

Pi 22.10.2021 19:00 Snina @ Fiesta PLAGÁT
ROZPOR (SK), 29. AUGUST (SK!, ANGRY DOPLHINS (SK), RAPTOR KOCH - karaoke show (SK)

So 23.10.2021 Košice @ Collosseum PLAGÁT
ROZPOR (SK), 29. AUGUST (SK)

So 23.10.2021 Brno @ Sibíř PLAGÁT
ADACTA (SK), BLUES FOR THE RED SUN (CZ), LEZOK (CZ), MORKHIMMEL (CZ), MŮRA (CZ), NARCOSA (CZ), SEKEROMLAT (CZ), TUMMO (CZ)

So 23.10.2021 Šaľa @ Dole PLAGÁT
DEATHLEM (SK), SANGRE DE IDIOTAS (SK), ČISTÁ RYŽA (SK), SAMUHAYA (SK), OTRAS (SK)

So 23.10.2021 19:00 Ostrava @ Rock hill PLAGÁT
ITAL (CZ), POSTEA (CZ), BAMBULKYNE DOBRODRUŽSTVÁ (CZ), PLAGUE CALLED HUMANITY (CZ), GARLANDS (CZ)

Ne 24.10.2021 19:30 Brno @ Bajkazyl PLAGÁT
AURAL/AUDIO (CZ), INSTINCT PRIMAL/WILLHELM GRASSLICH collab set (CZ), USNU? (CZ), BLIND RULER CURSED LAND (CZ)

So 30.10.2021 19:30 Zruč nad Sázavou @ Pallasit PLAGÁT
RAISE YOUR MIDDLE FINGER (CZ) NIERENSTEIN (Nemecko), LEVÁK BOB (CZ), DEATH CULTURE DEPRIVATION (CZ), KUOLEMAN TEATTERI (Nemecko), LIDSKÉ ZDROJE (Rakúsko)

Pi 5.11.2021 20:00 Žilina @ Smer 77
TOTÁLNÍ NASAZENÍ (CZ)

So 13.11.2021 Košice @ Collosseum PLAGÁT
ADACTA (SK), NERVA (SK), DRUGS (SK)

So 13.11.2021 Brno @ Sibíř
PERLY SVINÍM (CZ), INNOXIA CORPORA (CZ), COFFIN VARNISH (CZ), ALIUSTERRA (CZ)

Pi 19.11.2021 Košice @ Collosseum PLAGÁT
ČAD (SK), CATASTROFY (SK)

So 20.11.2021 Košice @ Collosseum PLAGÁT
ČAD (SK), CATASTROFY (SK)

So 20.11.2021 18:00 Nitra @ Nová pekáreň
NEEDFUL THINGS (CZ), ABORTION (SK), JACK (Maďarsko), MIVEDANTAL (CZ), OLD TOMB (SK), SANGRE DE IDIOTAS (SK), FUNUS (SK)

Pi 26.11.2021 20:00 Vsetín @ 3 opice PLAGÁT
LOS FASTIDIOS (Taliansko), ROZPOR (SK), Kultra! (CZ)

So 4.12.2021 19:00 Brno @ Yacht PLAGÁT
GRIDE (CZ), SEE YOU IN HELL (CZ), BRÜNNER TODESMARCH (CZ), CONTINUA RECTO (CZ), KOITU SS (CZ), V.O.H. (CZ), BUT (CZ)

Pi 17.12.2021 20:00 Polná @ Polenský klub PLAGÁT
BAHRATAL (CZ), EXORCIZPHOBIA (CZ), PRŮMYSLOVÁ SMRT (CZ), KANDAR (CZ), REFORE (CZ)

Zaujalo nás:

Posledné komentáre:

19.10. 09:22 Mišo Štich:


Dobrý názov, NERVY. Tak sa volala kapela v ktorej kedysi hral Maťo Ďurinda, Andrej Šeban, či Marián Greksa...
(novinka)

20.09. 19:21 kočo:


dík za pekné slová aj za pozvání! Len ešte treba spomenúť Tánine jedlo - to bol headliner večera!
14.9.2021 KAZOSTROJ, AHOJ, DIMENZIA X Banská Bystrica @ Kaktus (report)

14.09. 08:19 Elramon:


"covery zásadných punkrockových kapiel s novými textami, ktoré často predbehnú i originál" fakt? no menuj aspon dve
(novinka)

07.09. 10:11 fero:


Ďakujem Kočo za report.
7.8.2021 AHOJ, WARGAME, TEUFELSMAUER, POOPIČNÝ STAV, SAMORAST x ZINTAER, the PUBLIC, FYASCO, POOPIČNÝ STAV, PARASITE DREAMS, MENTAL TENSION, OTRAS, VLOČKA, JPN akustika Sereď @ Kemping (report)

28.08. 08:53 Wrbo:


To heavy metal ma nieco proti mne :-)
14.8.2021 ČAKAN, NAZI TAMPONS, TVOI POSTOI, YEARSBELOW, SAMORAST, FAJRONT, SISTEM ERORR Veľký Šariš @ Marakaňa (report)

26.08. 09:25 Balki:


Ja nemozem pochopit, co mas proti heavy metalu :D
14.8.2021 ČAKAN, NAZI TAMPONS, TVOI POSTOI, YEARSBELOW, SAMORAST, FAJRONT, SISTEM ERORR Veľký Šariš @ Marakaňa (report)

23.08. 10:05 BoP:


Ahojte, koupim vinyly od Blood Brothers: Burn piano Island Burn and Crimes
DIKES
(guestbook)

19.08. 13:34 masskillah:


parádny report bro)
7.8.2021 AHOJ, WARGAME, TEUFELSMAUER, POOPIČNÝ STAV, SAMORAST x ZINTAER, the PUBLIC, FYASCO, POOPIČNÝ STAV, PARASITE DREAMS, MENTAL TENSION, OTRAS, VLOČKA, JPN akustika Sereď @ Kemping (report)

17.08. 11:18 fog:


fajny report brasko. ja ze cez vikend daco naklepem, ale nestihacka. tak uz vybaveno. tiptop
7.8.2021 AHOJ, WARGAME, TEUFELSMAUER, POOPIČNÝ STAV, SAMORAST x ZINTAER, the PUBLIC, FYASCO, POOPIČNÝ STAV, PARASITE DREAMS, MENTAL TENSION, OTRAS, VLOČKA, JPN akustika Sereď @ Kemping (report)

16.08. 16:06 Rado:


Stal ten gulas aspon za to? :D Inak tam hore maju aj celkom solidne ceny za pivko, alebo hociaky napoj ak si chcete dat. Vstupy chapem, vsak dajak sa na cestaky aspon musi vyzbierat, ale kde predavaju ..
25.7.2021 HEVER, OTRAS, BOOST Košice @ U Koňa (report)