Koncerty v roku:
[2021] [2020] [2019] [2018] [2017] [2016] [2015] [2014] [2013] [2012] [2011] [2010] [2009] [2008] [2007] [2006] [2005]
Pridaj nový koncert!
So 7.1.2017 20:00 Znojmo @ Gogo
ADACTA (SK), SLAVERY (CZ), APOLITA (CZ), CARL GUT (CZ)

Pi 13.1.2017 19:00 Spišská Nová Ves @ Legenda PLAGÁT
FAT (SK), MORDUM (SK), DISTAX (SK), NIČITEĽ (SK), THORWALD (SK)

So 14.1.2017 20:00 Veľký Krtíš @ Marťák PLAGÁT
PIVNICA (SK), PEXESO (SK), FAJRONT (SK)

Ut 17.1.2017 20:00 Brno @ Kabinet múz PLAGÁT
FLOWERS FOR WHORES (CZ), GOT A WOLF (CZ), DECULTIVATE (CZ)

Pi 20.1.2017 20:00 Trnava @ Garden pub
the WILDERNESS (SK)

So 21.1.2017 19:00 Martin @ Včelín PLAGÁT
DIMENZIA X (SK), BRMBOLCE (krst CD, SK), PROTI SRSTI (SK), FUCKING WORLD (SK)

So 21.1.2017 20:00 Banská Bystrica @ Bosorka PLAGÁT
TOY PIŠTOĽS (SK), PIVNICA (SK), STRATA VKUSU (SK), PASKUDA (SK)
benefit na klub Bosorka

Pi 27.1.2017 Vysoké Mýto @ Bar bar PLAGÁT
DEFUELD (Švédsko), ORANGECLUB (Švédsko)

Pi 27.1.2017 19:00 Prievidza @ Rave PLAGÁT
CHEAP TALK (SK), JEDINÁ MOŽNOSŤ (SK), UNITE PEOPLE OF THE UNDERGROUND (SK), SLEEP SEEKER (SK), ARCHÉ & TONY (SK)

Pi 27.1.2017 19:00 Lučenec @ Slimák PLAGÁT
CHAPPA AI (Maďarsko), MEDICATION TIME (SK), UNDECIDED (SK)

Pi 27.1.2017 - 2.1.2017 20:00 Bratislava @ Fuga
Streetpunk winter riot fest 3:
AGENT BULLDOG (Švédsko), BOVVER 96 (USA / Nemecko), BRAINDANCE (UK), CROWN COURT (UK), INCIDENT (SK), ANALOGS (Poľsko), HAPPY COCKS (SK), MUNÍCIA (SK)
DJs afterpárty

So 28.1.2017 Kopřivnice @ Mandala PLAGÁT
DEFUELD (Švédsko), ORANGECLUB (Švédsko)

So 28.1.2017 19:00 Žilina @ Stanica - Záriečie
PISSKIT (SK), MEDICATION TIME (SK), ADACTA (SK)

So 28.1.2017 20:00 Plzeň @ Pohoda PLAGÁT
KIBERA (CZ), DISAVOIR VIVRE (CZ)
benefit pre ukrajinského antifašistu a aktivistu Artema

Ne 29.1.2017 Ostrava @ Chacharkovo doupě PLAGÁT
DEFUELD (Švédsko), ORANGECLUB (Švédsko)

Po 30.1.2017 Nitra @ Mariatchi PLAGÁT
DEFUELD (Švédsko), ORANGECLUB (Švédsko)

Ut 31.1.2017 Banská Bystrica @ Cult club PLAGÁT
DEFUELD (Švédsko), ORANGECLUB (Švédsko)

St 1.2.2017 Košice @ U Legionárov PLAGÁT
DEFUELD (Švédsko), ORANGECLUB (Švédsko)

St 1.2.2017 Košice @ Collosseum
JOHNNY CAMPBELL (UK), JAMES BAR BOWEN (UK), DÁŠA FON FĽAŠA DÁŠA (SK)

Št 2.2.2017 Moldava @ Heaven hell PLAGÁT
DEFUELD (Švédsko), ORANGECLUB (Švédsko)

Pi 3.2.2017 Prešov @ Fester PLAGÁT
DEFUELD (Švédsko), ORANGECLUB (Švédsko)

Pi 3.2.2017 20:00 Rožňava @ Rakwa PLAGÁT
WE ARE IINTERVIEW (Švajčiarsko), VELKÁ POTREBA (SK)

Pi 3.2.2017 21:00 Sereď @ Kemping PLAGÁT
ADACTA (SK), GODOT YOUTH (CZ), TENDENCIE (SK), PASKUDA (SK)

So 4.2.2017 Praha @ Jižák PLAGÁT
DEFUELD (Švédsko), ORANGECLUB (Švédsko)

So 4.2.2017 20.00 Košice @ CassBar PLAGÁT
VELKÁ POTREBA (SK), FARA (SK), TURBOSAMPLER (SK)

Pi 10.2.2017 19:00 Bratislava @ Fuga PLAGÁT
SEE YOU IN HELL (CZ), TUMMO (CZ), TOMORROWS HELL (CZ), RISPOSTA (CZ)
Od 19:00 spoločná vegánska večera

Pi 17.2.2017 19:00 Ostrava @ Gora PLAGÁT
TOP SEKRET (CZ), CORPORAL JIGSORE (Bolívia), KRACKBRAINED (Nemecko), BASIC TORTURE (CZ), LUPARA: THE WIDOWMAKER (CZ)

Pi 17.2.2017 20:00 Topoľčany @ BarBar PLAGÁT
KOVADLINA (CZ), TRUE REASON (SK), SUPPRESSER (SK)

Pi 17.2.2017 20:00 Košice @ Cassbar
QUI (USA), MY O VLKOCH (SK)

So 18.2.2017 Košice @ Collosseum
ŠANOV (CZ), DIMENZIA X (SK)

So 18.2.2017 Čadca @ A café
KOVADLINA (CZ), SUPPRESSER (SK), MEDICATION TIME (SK)

So 18.2.2017 Znojmo @ Gogo
LUTRA (SK), TUMMO (CZ), KIBERA (CZ), SPLACHOVACÍ NOČNÍK (CZ)

So 18.2.2017 16:00 Ostrava @ Barrák PLAGÁT
GRUESOME STUFF RELISH (Španielsko), PULMONARY FIBROSIS (Francúzsko), AHUMADO GRANUJO (CZ), SKULLHOG / BILE (Holandsko), GRUNT (Portugalsko), INGROWING (CZ), ABORTION (SK), BASEMENT TORTURE KILLINGS (UK), DEFECAL OF GERBE (Francúzsko), DESTRUCTIVE EXPLOSIONS OF ANAL GARLAND (CZ), DEVIATION (Poľsko), GUTTER SLUT (CZ), CRYSTALEPSY (CZ), BLOODY OBSESSION (CZ), POTHEAD (CZ), HATERS (CZ),

So 18.2.2017 20:00 Brno @ Minus Trojka PLAGÁT
ŠKODA 120 (CZ), STOLEN LIVES (CZ), PRÜGELKNABE (CZ), PRŮMYSLOVÁ SMRT (CZ), V DOBĚ MORU (CZ), MASSOLA (CZ), SHITSYSTEM (CZ)

Ne 19.2.2017 Košice @ Collosseum PLAGÁT
KOVADLINA (CZ), SUPRESSER (SK), MEDICATION TIME (SK)

Pi 24.2.2017 Šaľa @ Peklo PLAGÁT
SxOxTxEx (Maďarsko), ALEA IACTA EST (SK), MEDICATION TIME (SK), BLIND RÄTTVISA (SK)

Pi 24.2.2017 18:30 Spišská Nová Ves @ Legenda PLAGÁT
ROSA PARKS (CZ), TENDENCIE (SK), APOLITA (CZ), SAMORAST (SK)

Pi 24.2.2017 20:00 Vsetín @ Vesmír PLAGÁT
ROZPOR (SK), the NEUNIKNEŠ (CZ), HUMAN FAULT (CZ), KLEC (CZ)

So 25.2.2017 Ružomberok @ Korzo
BRUTE (SK), ATARAXIA (SK), MEDICATION TIME (SK)

So 25.2.2017 16:00 Havlíčkův Brod @ hala Bodus PLAGÁT
TOY DOLLS (UK), STARTS (Nemecko), ROZPOR (SK), ŠANOV 1 (CZ), ILEGALITY (SK), SPS (CZ), E!E (CZ), DIMENZIA X (SK), KONFLIKT (SK), V.T.MARVIN (CZ), RV-4 (CZ), TASS (CZ)

So 25.2.2017 19:00 Košice @ Collosseum - 777 PLAGÁT
ROSA PARKS (CZ), APOLITA (CZ), TENDENCIE (SK)

So 25.2.2017 19:30 Zruč nad Sázavou @ Pallasit PLAGÁT
NÁTĚROVÁ HMOTA (CZ), DISAVOIR VIVRE (CZ), BRYCANYL TURBUHALER (CZ), TUPÉ OSTŘÍ (CZ), DEMORALYZÉR (CZ)

So 25.2.2017 20:00 Prievidza @ Cyber cafe PLAGÁT
DÁŠA FON FĽAŠA (SK), PÓL / CHILLI IN THE KITCHEN (SK)

Pi 3.3.2017 Bratislava @ Fuga PLAGÁT
NEON LIES (Chorvátsko), ELECTIONS IN THE DEAFTOWN (SK)
Sunless & Midnight souls DJs

Pi 3.3.2017 Trenčín @ Lúč
TOMORROW´S HELL (CZ), BETON (SK), ROXOR (SK), FYASCO (SK), KRUTÁ ZIMA (SK)

Pi 3.3.2017 19:00 Prague @ Buben PLAGÁT
BLACK AND BLUE (CZ), BABY SECONDHAND (CZ), DEZERT OF THE DAY (CZ), VOLE! (CZ)

Pi 3.3.2017 20:00 Zvolen @ DK ŽSR PLAGÁT
ČAD (SK), CATASTROFY (SK), JAKUBYSKO (SK), PIVNICA (SK)

So 4.3.2017 19:00 Praha @ Underdogs ballroom PLAGÁT
CRANIAL (Nemecko), OR (CZ), NULAJEDNANULANULA (CZ), IZANASZ (CZ), LHOSTEJNOST (CZ)

So 4.3.2017 19:00 Prešov @ Jam club PLAGÁT
ROZPOR (SK), GAGARIN (CZ), MY O VLKOCH (SK), SISTEM ERORR (SK), SAMORAST (SK)
Pred koncertom prednáška lesoochranárskeho zoskupenia VLK

Ne 5.3.2017 20:00 Havlíčkův Brod @ Oko PLAGÁT
the DUEL (UK), ŽIRAFIČKA (CZ)

Po 6.3.2017 20:00 Košice @ Collosseum
MEANTRAITORS (Rusko)

St 8.3.2017 18:30 Košice @ Collosseum - Backstage PLAGÁT
premietanie: Behind the mask

Št 9.3.2017 19:00 Pezinok @ Špajzka PLAGÁT
DÁŠA FON FĽAŠA (SK), VELKÁ POTREBA (SK)

Pi 10.3.2017 Brno @ Vegalité PLAGÁT
HALITOSIS (Maďarsko), KARAK (Maďarsko), SEPTIC ASSAULT (Maďarsko), GULLIVER (Maďarsko)

So 11.3.2017 19:00 Martin @ Včelín PLAGÁT
LOOPATA MAKAY (SK), UNITE PEOPLE OF THE UNDERGROUND (SK). C.A.C.I.B. DORTMUND (SK), BAGANJA CREW (SK)
after párty Koshuty ragadug selectaz

So 11.3.2017 20:00 Sereď @ Kemping PLAGÁT
SLANDER (Taliansko), DISCOMFORT (Taliansko / UK), RATS GET FAT (SK), COCO BONGO (SK)

So 11.3.2017 20:00 Banská Bystrica @ Farhof PLAGÁT
PASKUDA (SK), VELKÁ POTREBA (SK)

Ne 12.3.2017 19:00 Bratislava @ Fuga
NASTY (Nemecko), SUPPRESSER (SK), DISTANT (SK)

Ne 12.3.2017 20:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
KALK (Nemecko), COCO BONGO (SK)

Ne 12.3.2017 20:00 Lučenec @ Slimák PLAGÁT
VICIOUS REALITY (Poľsko), BLACK PASSENGER (SK)

Po 13.3.2017 20:00 Praha @ Hospůdka nad Viktorkou PLAGÁT
GRÄNSLANDET (Švédsko), RISE OF ETNA (Švédsko)

Pi 17.3.2017 19:00 Trnava @ Kubík PLAGÁT
ZRADA (Ukrajina), the WILDERNESS (SK), COCO BONGO (SK), TENDENCIE (SK)

Pi 17.3.2017 20:00 Břeclav @ Piksla
VELKÁ POTREBA (SK), HOG MEETS FROG (Rakúsko), VYDRAPENÁ BUŽÍRKA PUNK SYSTEM (SK)

So 18.3.2017 Banská Bystrica @ Kaktus PLAGÁT
ZRADA (Ukrajina), the PUBLIC (SK), RATS GET FAT (SK)

So 18.3.2017 Jihlava @ Bezvědomí PLAGÁT
GODOT YOUTH (CZ), BLIND RATTVISA (SK), LACK OF SUN (CZ), BLACK ASPIRIN (CZ), CHEAP TALK (SK), LOCURA (CZ)

So 18.3.2017 18:00 Ostrava @ Chacharkovo doupě PLAGÁT
VELKÁ POTREBA (SK), NITROCEL (CZ), BANDA (CZ), SPAM (CZ)

So 18.3.2017 19:00 Brno @ Yacht PLAGÁT
DIS-K47 (CZ), ZKAŽENÁ MYSL (CZ), BETON (SK), SEE YOU IN HELL (CZ), HOW LONG? (CZ), DEZINFEKCE (CZ), I AM PENTAGON (CZ)
vegánska večera, freebox, FNB, ...

So 18.3.2017 19:00 Děčín @ Biograffs club PLAGÁT
TABULA RASA (CZ), FINIS AFEMIE (CZ), UPROSTŘED PÁDU (CZ), POZITIVNÍ DEVIACE (CZ), FAJRONT (SK), DJ KOLONA (CZ)

So 18.3.2017 20:00 Frýdek-Místek @ Sokolík PLAGÁT
BLACK AND BLUE (CZ), BRATROVA SVATBA (CZ), IQ:60 (CZ), KOITU:SS (CZ)

So 18.3.2017 20:00 Morkovice @ Sýpka PLAGÁT
BARRICADE (CZ), TRUE REASON (SK), NZK (CZ), VPV (CZ)

Po 20.3.2017 20:00 Bratislava @ Fuga
ANTAGONIZERS ATL (USA), CENZÚRA (SK)

St 22.3.2017 18:30 Košice @ Collosseum - Backstage PLAGÁT
premietanie: Sonita

Pi 24.3.2017 20:00 Slavičín @ Sokolovna PLAGÁT
[PERU] (Poľsko), ITS EVERYONE ELSE (Slovinsko), MAKATA-O (Nemecko)

So 25.3.2017 Nitra @ Mariatchi PLAGÁT
ZAČIATOK KONCA (SK), BEAUTIFUL BASTARDS (SK), DROWNING CHARON (SK)

So 25.3.2017 Liberec @ Azyl PLAGÁT
MAJOR KONG (Poľsko), EVIL REGIMENT (CZ)

So 25.3.2017 20:00 Valašské Meziříčí @ Přístav
[PERU] (Poľsko), STERN (CZ), YARVAR COCHA (CZ)

So 25.3.2017 21:00 KOMÁRNO @ Rock club 25 PLAGÁT
MESRINE (SK), ODPLACH (SK), COCK HEADS (SK)

Ne 26.3.2017 18:00 Sereď @ Kemping PLAGÁT
RIISTETYT (Fínsko), BETON (SK)

Po 27.3.2017 20:00 Trnava @ Kubik nápadov PLAGÁT
ITS EVERYONE ELSE (Slovinsko)

Št 30.3.2017 20:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
DESERT STORM (UK), FAT (SK)

Pi 31.3.2017 18:00 Žilina @ Kolečko
ROZPOR (SK), PPL (SK), VNITŘNÍ FAKTOR (CZ), BRMBOLCE (SK), SEDEMBOLESTNÝ PANIC MÁRIO (SK)

Pi 31.3.2017 20:00 Rožnov pod Radhoštěm @ T klub PLAGÁT
PAST (Poľsko), ITS EVERYONE ELSE (Slovinsko)

Pi 31.3.2017 20:30 Handlová @ Sound city pub PLAGÁT
ČAD (SK), CATASTROFY (SK), JEDINÁ MOŽNOSŤ (SK)

So 1.4.2017 17:00 Spišská Nová Ves @ skejtpark PLAGÁT
POD ALTÁNKOM (SK), SAMOTÁR (SK), PENTAGRAMČEK (SK), CANNONBALL STATMAN (USA)

So 1.4.2017 19:30 Martin @ Včelín PLAGÁT
ČAD (SK), CATASTROFY (SK), PIVNICA (SK), IMMERSION (SK)

So 1.4.2017 20:00 Brno @ Kabinet múz PLAGÁT
PAST (Poľsko), SONIC AVENUES (Kanada), TELEFON (CZ)

Ne 2.4.2017 20:00 Žilina @ Stanica Zárečie PLAGÁT
PAST (Poľsko), PRACH (SK)

Po 3.4.2017 20:00 Bratislava @ Fuga
NEKROMANTIX (Dánsko), NEW VILLAGE GANG (SK)

Po 3.4.2017 20:00 Trnava @ Kubík PLAGÁT
PAST (Poľsko), DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

Ut 4.4.2017 Pardubice PLAGÁT
PAST (Poľsko)

Ut 4.4.2017 20:00 Velké Meziříčí @ Depo PLAGÁT
PURGEN (Rusko), ZATIMNIC (CZ), MORS ULTIMA (CZ)

St 5.4.2017 Liberec @ Azyl PLAGÁT
PAST (Poľsko), KACZYNSKI (CZ)

St 5.4.2017 19:00 Košice @ Collosseum - Backstage
premietanie: Baráky

St 5.4.2017 20:00 Bratislava @ Garáže pod Prístavným mostom PLAGÁT
BAD FUTURE (USA), SMELSER (SK)

Št 6.4.2017 Mělník @ Stará mydlárna PLAGÁT
PAST (Poľsko)

Pi 7.4.2017 Prachatice PLAGÁT
PAST (Poľsko)

Pi 7.4.2017 20:00 Trenčín @ Lúč
The WILDERNESS (SK), VELKÁ POTREBA (SK), the QUEUES (CZ)

So 8.4.2017 Praha @ Eternia PLAGÁT
PAST (Poľsko)

So 8.4.2017 19:00 Strážnice @ Green bar PLAGÁT
DUKES OF VATTENHÅL (CZ), MÖRKHIMMEL (CZ), DMC (CZ), BETON (SK), BRUTALLY DECEASED (CZ)

So 8.4.2017 20:00 Trenčín @ Lúč PLAGÁT
BOOZE AND GLORY (UK), INCIDENT (SK), CENZÚRA (SK)

So 8.4.2017 20:00 Prostějov @ Echo PLAGÁT
SLAVERY (CZ), KONFIDENT (CZ), MORAL HANGOVER (CZ), SOLUTION OF PANIC (CZ)

St 12.4.2017 Brno
SHALLOV (SK)

St 12.4.2017 19:00 Praha @ Eternia PLAGÁT
HEALER OF BASTARDS (UK), TEPPICHBODENDISCO (Nemecko), COST OF LIVING (CZ), GALANTI (CZ)

St 12.4.2017 19:00 Lučenec @ Slimák PLAGÁT
UTANFÖR SKAPET (Švédsko), KYLIGA DÄLEN (Maďarsko)

St 12.4.2017 20:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
KLEINE SCHWEINE (UK), MY O VLKOCH (SK)

Št 13.4.2017 19:30 Bratislava @ Garáže pod Prístavným mostom PLAGÁT
UTANFÖR SKAPET (Švédsko), KYLIGA DÄLEN (Maďarsko)

Št 13.4.2017 20:00 Sereď @ Kemping PLAGÁT
JOLLIETTE (Mexiko), SHALLOV (SK), RUTKA LASKIER (CZ), ABSINTH DRIVERS (SK)

Pi 14.4.2017 Košice @ Collosseum
SHALLOV (SK), 52 HERTZ WHALE (SK)

Pi 14.4.2017 17:00 Liptovský Mikuláš @ Kolotočovo PLAGÁT
AGRESIA (SK), DISTROPHY (SK), the BLOTS (SK), BRMBOLCE (SK)

So 15.4.2017 Znojmo @ Gogo PLAGÁT
UTANFÖR SKAPET (Švédsko), KYLIGA DÄLEN (Maďarsko)

So 15.4.2017 Nitrianske Pravno @ piváreň Stanica
LUCIFER EFEKT (CZ), the WILDERNESS (SK), UNITE PEOPLE OF THE UNDERGROUND (SK), SLEEP SEEKER (SK)

So 15.4.2017 19:00 Košice @ Collosseum - 777 PLAGÁT
RISPOSTA (CZ), BRÜNNER TODESMARCH (CZ), STRAFPLANET (Rakúsko), FYASCO (SK), MENTAL TENSION (SK)
Od 18:00 vegánska žranica - niečo dones alebo príď hladný!

So 15.4.2017 19:00 Poprad @ Zanzibar
SHALLOV (SK), 52 HERTZ WHALE (SK), THOSE WEIRD THINGS (SK)

So 15.4.2017 19:00 Trnava @ Kubík PLAGÁT
PASKUDA (SK), LUTRA (SK), BLIND RATTVISA (SK), OLD HAMMER (SK)

Ne 16.4.2017 Liberec @ Azyl PLAGÁT
EAT MY FEAR (Nemecko), SCHWACH (Nemecko), LEX (CZ)

Ne 16.4.2017 Prešov
SHALLOV (SK)

Ne 16.4.2017 20:00 Praha @ Hospůdka nad Viktorkou PLAGÁT
UTANFÖR SKAPET (Švédsko), KYLIGA DÄLEN (Maďarsko)

Ne 16.4.2017 20:00 Trenčín @ U Býka PLAGÁT
RISPOSTA (CZ), BRÜNNER TODESMARCH (CZ), OLD HÄMMER (SK)

Po 17.4.2017 Sačurov
SHALLOV (SK)

St 19.4.2017 19:30 Brno @ Vegalité
RIXE (Francúzsko), PMS84 (USA), MORAL HANGOVER (CZ)

St 19.4.2017 20:00 Bratislava @ Fuga
210 (Rusko), RATS GET FAT (SK)

Št 20.4.2017 19:00 Bratislava @ Garáže pod Prístavným mostom PLAGÁT
MATRAK ATTAKK (Belgicko), BLIND RATTVISA (SK), JEŽIŠOVI PIVO NELEJ (SK)

Št 20.4.2017 19:00 Praha @ Centrála PLAGÁT
UNCLE GRASHA´S FLYING CIRCUS (CZ)
Selector conqueror, DJ Divoch

Pi 21.4.2017 20:00 Liberec @ Azyl PLAGÁT
FOREST HUM (Rusko), AMOCLEN (CZ), UNCLE GRASHA´S FLYING CIRCUS (CZ), BAMBULKYNE DOBRODRUŽSTVÁ (CZ)

So 22.4.2017 Brno @ Bajkazyl
GATTACA (CZ), ZLÁ KREV (CZ), GAGARIN (CZ), SCALP (CZ) a GODOT YOUTH (CZ)
zine fest

So 22.4.2017 Čadca @ A café
SEE YOU IN HELL (CZ), HOW LONG? (CZ), HOPSASALA (SK)

So 22.4.2017 19:00 Martin @ Včelín PLAGÁT
DR. PAKO (SK), DAILY NOISE CLUB (Bulharsko), the BLOTS (SK)

So 22.4.2017 19:00 Trnava @ Artklub PLAGÁT
BOX (SK), the WILDERNESS (SK), UMRETI FIT (Maďarsko), BARNEY GUMBLE (SK)

So 22.4.2017 19:30 Plzeň @ garáž PLAGÁT
FOREST HUM (Rusko), PORAJMOS (CZ), LÖST (CZ)
od 17:00 benefičný beh, grilovačka, ...

So 22.4.2017 19:30 Košice @ Collosseum PLAGÁT
SPS (CZ)

Ne 23.4.2017 19:00 Praha @ Baryton PLAGÁT
CRYPTIC VOID (USA), FOREST HUM (Rusko), TRIGGER (Nemecko), CONTROLLED EXISTENCE (CZ)

Ne 23.4.2017 20:00 Trnava @ Kubík
SHALLOV (SK), OAKEN (Maďarsko)

Po 24.4.2017 Bratislava @ Fuga
NO OMEGA (Švédsko), GLOOM SLEEPER (Nemecko), MAIRA (Rakúsko), SHALLOV (SK)

Ut 25.4.2017 Košice @ Collosseum
NO OMEGA (Švédsko), RATS GET FAT (SK)

Ut 25.4.2017 Bratislava @ MMC
EXPLOITED (UK), CASUALTIES (USA), CODE RED (Nemecko), KONFLIKT (SK)

St 26.4.2017 20:00 Bratislava @ Fuga PLAGÁT
CRYPTIC VOID (USA), CONTROLLED EXISTENCE (CZ), NEEDFUL THINGS (CZ)

Pi 28.4.2017 Praha
SHALLOV (SK)

Pi 28.4.2017 Viedeň @ Pankahyttn
the WILDERNESS (SK), SAMORAST (SK), MORAL HANGOVER (CZ), DIS-K47 (CZ)

Pi 28.4.2017 20:30 Napajedla @ Malina PLAGÁT
ROXOR (SK), BETON (SK), TOMORROWS HELL (CZ)

Pi 28.4.2017 20:30 Jihlava @ Bezvědomí PLAGÁT
CRYPTIC VOID (USA), NEEDFULL THINGS (CZ), LYCANTHROPHY (CZ), CONTROLLED EXISTENCE (CZ)

Pi 28.4.2017 21:00 Nitra @ Mariatchi PLAGÁT
EGERIA (Taliansko), CATASTROFY (SK)

So 29.4.2017 19:00 Lučenec @ Slimák PLAGÁT
ROXOR (SK), BETON (SK), UNDECIDED (SK)

So 29.4.2017 20:00 Topoľčany @ Bar bar PLAGÁT
RÚBANISKO (SK), TPS CREW (SK), the WILDERNESS (SK), DISAVOIR VIVRE (CZ), LAST HOPE (Bulharsko)

Ne 30.4.2017 20:00 Sereď @ Kemping PLAGÁT
KULTRA (CZ), RÚBANISKO (SK), BLACK PASSENGER (SK), SEDEM SUPRAPHON MINÚT (SK), the CITADEL (SK)
vinyl afterparty

Ne 30.4.2017 20:00 Brezno @ Bombura PLAGÁT
BETON (SK), ROXOR (SK), CASCABEL (SK)

St 3.5.2017 Banská Bystrica @ 77
DAVOVÁ PSYCHÓZA (SK)

Št 4.5.2017 Nitra @ Nová pekáreň
DAVOVÁ PSYCHÓZA (SK)

Št 4.5.2017 Viedeň @ Pankahyttn
SVINĚ! (CZ), DEZINFEKCE (CZ)

Št 4.5.2017 20:00 Bardejov @ Bašta
BAESTIEN (CZ)

Pi 5.5.2017 Prešov @ skúšobňa PLAGÁT
BAESTIEN (CZ), SUMA (SK)

Pi 5.5.2017 Púchov @ Billiard bar
DAVOVÁ PSYCHÓZA (SK)

Pi 5.5.2017 - 6.5.2017 Věžnička U Jihlavy PLAGÁT
Fotbal proti rasizmu:
piatok: STOLEN LIVES (CZ), SEANNÉ (CZ), DÁŠA FON FĽAŠA (SK), MÖBIUS (SK)
sobota: KUNG-FU GIRLZ (CZ), OLDŘICH JANOTA (CZ), CACIB DORTMUND (SK), MAVA (CZ), SAME RIVER TWICE (CZ), GHETTOBLASTER (CZ), SHEEVA YOGA (CZ), DIMITAR (CZ), JOHNNY NÁSILNÍK (CZ), DJ DADYŠ (CZ)
Futbalový turnaj, workshopy, detský kútik, ping pong, ...

Pi 5.5.2017 19:00 Bratislava @ Garáže pod Prístavným mostom PLAGÁT
CANINE (Francúzsko), the WILDERNESS (SK), PACINO (CZ), ANNE M. CHRISTIANSEN (CZ)

Pi 5.5.2017 20:00 Frýdek-Místek @ Sokolík PLAGÁT
ZNOUZECTNOST (CZ), BRATROVA SVATBA (CZ), GARLANDS (CZ)

So 6.5.2017 Hodonín @ Nautilus
DAVOVÁ PSYCHÓZA (SK)

So 6.5.2017 19:00 Banska Bystrica @ Kaktus
HANOI (Maďarsko), DIS-K47 (CZ), CHEAP TALK (SK), ZOZOO (SK), FYASCO (SK), HOPSASALA (SK)

So 6.5.2017 19:00 Trnava @ Kubík
BAESTIEN (CZ), RATS GET FAT (SK), CINNAMON WIND (SK)
vegan jedlo - benefit pre FNB

So 6.5.2017 21:00 Znojmo @ Gogo PLAGÁT
TASS (CZ), BERMUDSKEJ KVÁDR (CZ), VPV (CZ)

Ne 7.5.2017 19:00 Bratislava @ Garáže pod Prístavným mostom PLAGÁT
PUFF (Nemecko), CUNTROACHES (Nemecko), LEADRES OF THE FUCKING ASSHOLES (SK), JOZEF ŽEMĽA (SK)

Ne 7.5.2017 19:00 Praha @ Eternia PLAGÁT
DIVIDING LINES (Nemecko), BEN BLOODYGRAVE (Nemecko), PLAGUE CALLED HUMANITY (CZ), WASTED WHATEVER (CZ), DEKASTA (CZ)
DJs ZeitUngeist & It sicko

Ne 7.5.2017 20:00 Košice @ Collosseum - 777 PLAGÁT
DIS-K47 (CZ), SAMORAST (SK), SAMOTÁR (SK)

Po 8.5.2017 Bratislava @ Randal
DAVOVÁ PSYCHÓZA (SK)

St 10.5.2017 19:00 Trnava @ Kubík PLAGÁT
HOLLYWOODFUN DOWNSTAIRS (Nový Zéland), ERIKAJEMOJA (SK), RANA (SK)

Št 11.5.2017 Praha @ 007
DAVOVÁ PSYCHÓZA (SK), RÚBANISKO (SK)

Št 11.5.2017 19:00 Plzeň @ Městská plovárna PLAGÁT
PRŮMYSLOVÁ SMRT (CZ), KAOSQUAD (CZ), COMMODORE 64 (CZ), WP (CZ)
DJ G.esus Christ

Št 11.5.2017 19:00 Trnava @ Kubík PLAGÁT
ROSA PARKS (CZ), APOLITA (CZ)

Pi 12.5.2017 Plzeň @ Kalikovák
DAVOVÁ PSYCHÓZA (SK), RÚBANISKO (SK)

Pi 12.5.2017 - 13.5.2017 Havlíčkův Brod @ Oko PLAGÁT
piatok: ABSOLUTE ZERO (CZ), PIRATES OF THE PUBS (CZ), SPS (CZ), JOLLY JOKER AND THE PBU (CZ), SRAZ SVĚTELSKÝCH MÁNIČEK (CZ), NOVOVESKA (CZ)
sobota: ZPUTNIK (CZ), ZÁVIŠ (CZ), PUNK FLOID (CZ), SEX DEVIANTS (CZ), NEŽFALEŠ (CZ), VOLANT (CZ), NAŠROT (CZ), X - CORE (CZ), A BUDE HŮŘ (CZ), SALAZAR (CZ)

Pi 12.5.2017 19:00 Svitavy @ Hospoda U Mrtvoly PLAGÁT
PRŮMYSLOVÁ SMRT (CZ), KAOSQUAD (CZ), MARANA (CZ), LOCURA (CZ)

Pi 12.5.2017 20:00 Banská Bystrica
HOLLYWOODFUN DOWNSTAIRS (Nový Zéland), DISTAX (SK), ERIKAJEMOJA (SK)

So 13.5.2017 Chrudim @ R klub
DAVOVÁ PSYCHÓZA (SK), RÚBANISKO (SK)

So 13.5.2017 Košice @ Collosseum
EAT ME FRESH (CZ), HOPE (CZ)

So 13.5.2017 18:30 Trutnov @ Národní dům PLAGÁT
PRŮMYSLOVÁ SMRT (CZ), KAOSQUAD (CZ), EXORCIZPHOBIA (CZ), PIT FULL DEATH (CZ)

So 13.5.2017 19:00 Martin @ Včelín
DR. PAKO (SK), ZATREST (CZ)
ZRUŠENÉ!

So 13.5.2017 20:00 Prostějov @ Echo PLAGÁT
KOMPLEX VINY (CZ), RISPOSTA (CZ), BRICANYL TURBUHALER (CZ), DIS-K47 (CZ), BAD AGE (CZ)

So 13.5.2017 20:00 Trnava @ Artklub PLAGÁT
ČAD (SK), CATASTROFY (SK), MANYAC (SK)

So 13.5.2017 20:00 Handlová @ Sound city PLAGÁT
HOLLYWOODFUN DOWNSTAIRS (Nový Zéland), DISTAX (SK), ERIKA JE MOJA (SK)

Ne 14.5.2017 Košice
JANPALACH (Ukrajina), SMALLDEPO (Ukrajina)
ZRUŠENÉ!

Ut 16.5.2017 Trenčín @ Lúč
DAVOVÁ PSYCHÓZA (SK)

St 17.5.2017 Praha @ Buben
DAVOVÁ PSYCHÓZA (SK)

Pi 19.5.2017 Limoměřice @ Baronka
DAVOVÁ PSYCHÓZA (SK)

Pi 19.5.2017 - 20.5.2017 Praha @ Modrá Vopice PLAGÁT
Punx picnic:
HELLKRUSHER (UK), MOB 47 (Švédsko), INSTINCT OF SURVIVAL (Nemecko), PARANOID (Švédsko), PASSIV DÖDSHJÄLP (Švédsko), VENGEANCE OF KARMA (Švédsko), CRUTCHES (Švédsko), SOCIETY´S DECLINE (švédsko), OVERCHARGE (Taliansko), DZORNATA (Slovinsko), MÖRKHIMMEL (CZ), SEE YOU IN HELL (CZ), GOMORA (CZ), FEAR OF EXTINCTION (CZ), SLAVERY (CZ), ANGRY BRIGADE (CZ), AFTERLIFE (CZ), FICKEN LEBEN (CZ)

Pi 19.5.2017 20:00 Brno @ Bajkazyl PLAGÁT
YOUTH AVOIDERS (Francúzsko), STALLED MINDS (Francúzsko)

So 20.5.2017 19:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
BLUESBREAKER (Ukrajina), TOUCH (Maďarsko), REMINDED (Ukrajina), VICIOUSxREALITY (Poľsko)

So 20.5.2017 19:00 Bratislava @ garáže pod Prístavným mostom PLAGÁT
YOUTH AVOIDERS (Francúzsko), STALLED MINDS (Francúzsko)

So 20.5.2017 20:00 Sereď @ Kemping
POTENCE (Francúzsko), JEANNE (Francúzsko), SAMORAST (SK), RANA (SK)

So 20.5.2017 20:00 Banská Bystrica @ Kaktus PLAGÁT
DISIDENT (SK), PEXESO (SK), TPS CREW (SK)

Ut 23.5.2017 19:00 Praha @ Unterdogs PLAGÁT
CATAYA (Nemecko), NULAJEDNANULAJEDNA (CZ), AFTERLIFE (CZ), IZANASZ (CZ)

St 24.5.2017 Trnava @ Artklub
DAVOVÁ PSYCHÓZA (SK)

Št 25.5.2017 Žilina @ Kolečko
DAVOVÁ PSYCHÓZA (SK)

Pi 26.5.2017 Zvolen @ DK ŽSR
DAVOVÁ PSYCHÓZA (SK)

Pi 26.5.2017 20:00 Vsetín @ Vesmír PLAGÁT
VOLE (CZ), GODOT YOUTH (CZ), JEŽÍŠOVI PIVO NELEJ (SK), MENARCHE (CZ), DISKOTEROR SS (SK)

Pi 26.5.2017 20:00 Olomouc @ SF mini PLAGÁT
HISSING FAUNA (CZ), SWEEPS04 (CZ), SERPENT EYES (Švédsko)

Pi 26.5.2017 21:30 Nitra @ Mariatchi PLAGÁT
BURNING STEPS (CZ), TRIBUTE TO FREEDOM (SK)

So 27.5.2017 Košice @ Collosseum PLAGÁT
DAVOVÁ PSYCHÓZA (SK), ZATMENIE MYSLE (SK)

So 27.5.2017 16:00 Krhovice u Znojma @ Fotbalové hřiště
KOMPOST (Taliansko), ZEMĚŽLUČ (CZ), MUNÍCIA (SK), SCALP (CZ), BRUNNER TODESMARSCH (CZ), MORAL HANGOVER (CZ), PANDEMIE A (CZ), LŽI (CZ)

So 27.5.2017 19:00 Trnava @ Kubík
CRYPTIC COMMANDS (Rakúsko), JAYDEN (Rakúsko)

So 27.5.2017 20:00 Partizánske @ Maják PLAGÁT
ILEGALITY (SK), ZPUTNIK (CZ), CHEAP TALK (SK), PSYCHICKY NA DNE (SK)

So 27.5.2017 20:00 Rožnov pod Radhoštěm @ T klub
[PERU] (Poľsko), VOLE (CZ)

So 27.5.2017 21:00 Hurbanovo @ U Aničky
SITŇAN (SK), MESRINE (SK), REINKARNACE (SK)

Ne 28.5.2017 18:00 Spišská Nová Ves @ Zázemie PLAGÁT
MÄKKELÄ (Fínsko / Nemecko), DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

Po 29.5.2017 Liberec @ Azyl
SACRIFICIO (Mexiko)

Po 29.5.2017 20:00 Košice @ Pokhoi PLAGÁT
MÄKKELÄ (Fínsko / Nemecko), DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

Po 29.5.2017 21:00 Liberec @ Azyl PLAGÁT
SACRIFICIO (Mexiko), KAJSE/KAJTO (CZ), VOLE (CZ)

Ut 30.5.2017 20:00 Banská Bystrica @ Cult club PLAGÁT
MÄKKELÄ (Fínsko / Nemecko), DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

St 31.5.2017 Bratislava @ Fuga
DAVOVÁ PSYCHÓZA (SK)

St 31.5.2017 19:30 Žilina @ Hájovňa PLAGÁT
MÄKKELÄ (Fínsko / Nemecko), DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

Št 1.6.2017 Brno @ Melodka
DAVOVÁ PSYCHÓZA (SK)

Pi 2.6.2017 Nowy Targ @ Piwnica u Winiarskich
POCHWALONE (Poľsko), FATE (Poľsko), L.A.S.T. (Poľsko), NICITEL (SK)

Pi 2.6.2017 Ostrava @ Barrák
DAVOVÁ PSYCHÓZA (SK)

Pi 2.6.2017 - 3.6.2017 Havlíčkův Brod @ Oko PLAGÁT
piatok: MENTÁLNĚ NARUŠENÁ MOUCHA (CZ), PAVILON 9 (CZ), BLANK OUT (CZ), HUMAN FAULT (CZ), BRAK (CZ), BLIKAJÍCÍ MIMINKO (CZ)
sobota: TRAGEDIS (CZ), AGGRESSIVE TYRANTS (CZ), RV-4 (CZ), PRIMITIV PLEBS (CZ), VPV (CZ), BURMUDSKEJ KVÁDR (CZ), ZODIAC (CZ), NA ROVINU! (CZ)

Pi 2.6.2017 19:00 Poprad @ Zanzibar PLAGÁT
ČAD (SK), CATASTROFY (SK), DISTAX (SK)

So 3.6.2017 Bratislava @ Randal
DAVOVÁ PSYCHÓZA (SK)

So 3.6.2017 Košice @ Collosseum
ČAD (SK), CATASTROFY (SK), CRUENT (SK)

So 3.6.2017 19:00 Martin @ Včelín PLAGÁT
TRI GROŠE (SK), ZOTRWAČNOSŤ (SK), the WILDERNESS (SK), PUNKGEA (SK)

So 3.6.2017 21:00 Liberec @ Azyl PLAGÁT
MOOM (Izrael), DECULTIVATE (CZ)

Ne 4.6.2017 Olomouc @ Bajkazyl
ARAN EPOCHAL (CZ), ANDY THE DOORBUM (USA)

Št 8.6.2017 19:00 Brno @ Vegalité PLAGÁT
INSANITY ALERT (Rakúsko), COMANIAC (Švajčiarsko), WARFIELD (Nemecko), PRŮMYSLOVÁ SMRT (CZ), ACID FORCE (SK)

Št 8.6.2017 20:00 Žilina @ Stanica Zárečie PLAGÁT
NATURE BOYS (USA), PRACH (SK)

Pi 9.6.2017 - 10.6.2017 Zruč nad Sázavou @ Pallasit PLAGÁT
Pallasit fest 2017:
piatok: FLIGHT665 (CZ), COMMODORE 64 (CZ), SVINĚ! (CZ), SVÍZEL (CZ), FLUMMOX (CZ), LEVÁK BOB (CZ), RABIES (CZ)
sobota: EINE STUNDE MERZBAUTEN (CZ), 6MAS (CZ), ŠKODA 120 (CZ), USNU? (CZ), ALEA IACTA EST (SK), DELUSION (CZ), NAKAM (Nemecko), MEAT MENTALS (Nemecko), MASSOLA (CZ), KULMA (CZ), CONTROLLED EXITENCE (CZ), STRAFPLANET (Rakúsko), RIVERS RUN DRY (Maďarsko)

Pi 9.6.2017 18:00 Prostějov @ Echo
VELKÁ POTREBA (SK), TERAKOKOTOVA ARMÁDA (CZ), the LAST DAY BEFORE (CZ)

Pi 9.6.2017 19:00 Spišská Nová Ves @ Legenda PLAGÁT
GENUINE JACKS (SK), DÁŠA FON FĽAŠA (SK), the BLOTS (SK), NATURE BOYS (USA)

So 10.6.2017 Košice @ Collosseum
COCO BONGO (SK), MENTAL TENSION (SK), RATS GET FAT (SK)
Selector Citron

So 10.6.2017 19:00 Dubnica nad Váhom @ The Doors pub
VELKÁ POTREBA (SK), NAGY&BENI (SK)

Ne 11.6.2017 Košice @ Collosseum
HEXIS (Dánsko), CABAL (Dánsko)

St 14.6.2017 20:00 Bratislava @ Fuga
HEXIS (Dánsko), CABAL (Dánsko), ABSINTH DRIVERS (SK)

Št 15.6.2017 - 17.6.2017 Bardejov @ Bašta PLAGÁT
Forever Megashit XI.:
štvrtok: Divadlo Kontra
piatok: STABBED / OBLITERATE (SK), LUNOKHOD (SK), JAKUBYSKO (SK)
afterpárty: BANDASKA (SK)
sobota: SUMA COLLECTIVO (SK), KALLE (CZ)
Výtvarná performance miestnych výtvarníkov, Megashit cinema, ...

Pi 16.6.2017 Olomouc @ SF mini
GATTACA (CZ), ROSA PARKS (CZ)

Pi 16.6.2017 20 Praha @ Baryton PLAGÁT
MAKABERT FYND (Švédsko), VIOLENT PARTY (USA)

So 17.6.2017 Ostrava @ Mandragora PLAGÁT
8 DNI VENKOVA (CZ), BASIC TORTURE PROCESS (CZ), DIRTY TALKING (CZ), DNO (CZ)

So 17.6.2017 14:00 Čermné u Sušice @ Boudy
BUMFRANG3 (CZ), CONOPED (CZ), DO ŘADY! (CZ), KAOSQUAD (krst 7´´, CZ), LYCANTHROPHY (CZ), MASÁŽ (CZ), PLEASE THE TREES (CZ), UNNA (CZ), WALDEN (CZ)

So 17.6.2017 19:00 Martin @ Včelín PLAGÁT
VYSOKÉ NAPĚTÍ (CZ), BÚRKA (SK), PEXESO (SK), FAJRONT (SK)

Ne 18.6.2017 19:30 Bratislava @ Garáže pod Prístavným mostom
RAGANA (USA), SBSM (USA), SEQVOIA (Rakúsko)

Št 22.6.2017 18:00 Trnava @ Ten!Podnik PLAGÁT
OIOIPIRATOI (CZ), DÁŠA FON FĽAŠA (SK), NAGY&BENI (SK), BOY WONDER & DENIS z the WILDERNESS (SK)

Št 22.6.2017 19:00 Bratislava @ Garáže pod Prístavným mostom PLAGÁT
ALEMENT (USA), DEMOLIZER (SK), BARBAR (SK)

So 24.6.2017 12:00 Zaježovské lazy @ Kulturák PLAGÁT
CÁCORY (CZ), DÁŠA FON FĽAŠA (SK), OI OI PIRATOI (CZ), JOŽKO ŽEMLA (SK), OKSYI (SK), SAMOTÁR (SK), CHILLI IN THE KITCHEN (SK), FAJRONT (SK), ...
začiatok už od piatka 23.6.

So 24.6.2017 16:00 Liptovský Mikuláš @ Kolotočovo
OI!BRYGADA (Poľsko), TRI GROSE (SK), S.N.T. (SK), UNITY (SK), 50% PANNA (SK), PUNKGEA (SK)
benefit pre miestny útulok

So 24.6.2017 20:00 Orlová @ Futra PLAGÁT
INNOXIA CORPORA (CZ), VETO (CZ), MOISANI (CZ), AKOPOAPOKALYPSE (CZ)

Ne 25.6.2017 20:00 Rožnov pod Radhoštěm @ T klub PLAGÁT
ODIO (USA), KUTYA HARAP (CZ)

Ne 25.6.2017 21:00 Liberec @ Azyl PLAGÁT
NOTHING CLEAN (UK), BOB (CZ)

Po 26.6.2017 20:00 Olomouc @ SF mini PLAGÁT
Ian Svenonius & ESCAPE-ISM (USA), CTIB (CZ)

St 28.6.2017 20:00 Brno @ Bajkazyl PLAGÁT
RESPIRE (Kanada), GOT A WOLF (CZ), DAERRWIN (CZ)
benefičný koncert na podporu LGBTQ alt*pride

St 28.6.2017 20:00 Banská Bystrica @ Kaktus PLAGÁT
ESAZLESA (CZ) , ĎAS (SK)

Št 29.6.2017 20:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
ESAZLESA (CZ), RESPIRE (Kanada)

So 1.7.2017 Olomouc @ SF mini PLAGÁT
YC-CY (Švajčiarsko), MYCOP (CZ)

Ne 2.7.2017 20:00 Bratislava @ Garáže pod Prístavným mostom
TERROR CÓSMICO (Mexiko), WEEDSNAKE (Mexiko)

Po 3.7.2017 20.00 Poprad @ Tortuga PLAGÁT
COCO BONGO (SK)
+ premietanie skejtových videí

Ut 4.7.2017 19:00 Orlová @ Futra
TERROR REVOLUCIONARIO (Brazília), HIBAKUSHA (CZ), BRAHMASTRAMANTRA (CZ)

St 5.7.2017 - 9.7.2017 Trutnov @ Na bojišti PLAGÁT
Obscene extreme 2017:
AGE OF WOE (Švédsko), AHUMADO GRANUJO (CZ), ANAL GRIND (Bielorusko), ANARCHUS (Mexiko), ANIMALS KILLING PEOPLE (USA), BACTEREMIA (Kolumbia), BLACK SKIES BURN (Veľká Británia), BLACKMAIL (Maďarsko), BOTTOM (Poľsko), BRODEQUIN (USA), CREATIVE WASTE (Saudská Arábia), CRUDE S.S. (Švédsko), CYTOTOXIN (Nemecko), DARKNESS (Nemecko), DEAD INFECTION (Poľsko), DEAD ROOT (Austrália), DEATHTOPIA (Japonsko), DISCHARGE (UK), EL KASO URKIJO (Španielsko), EMBOLISM (SK), EVIL INVADERS (Belgicko), FIEND (USA), FULL OF HELL (USA), GHOUL (USA), GOD´S AMERICA (USA), GOMORA (CZ), HAGGUS (USA), HARD CHARGER (Kanada), HOLY MOSES (Nemecko), CHOKED BY OWN VOMITS (CZ), INFERIA (Fínsko), INFEST (USA), KRISIUN (Brazília), MALIGNANT TUMOUR (CZ), MASTER BLASTER (Nový Zéland), MEAT SPREADER (Poľsko), MEATKNIFE (Nemecko), MOOM (Izrael), MYTERI (Švédsko), NOT (CZ), NOWYOUREFUCKED (Austrália), NUCLEAR ASSAULT (USA), NUCLEAR DEVASTATION (Holandsko), PSYCHONEUROSIS (Poľsko), PSYKOANALYYSI (Fínsko), PURTENANCE (Fínsko), RATOS DE PORAO (Brazília), RAZOR (Kanada), RAZORRAPE (Mexiko), ROTTENNESS (Švédsko), SADISM (Chile), SATAN´S DEFLORATION INCORPORATED (Nemecko), SECTESY (CZ), SEE YOU IN HELL (CZ), SHITFUCKINGSHIT (Taliansko), SINISTER (Holandsko), SLAVEBREED (Grécko), STORMTROOPERS OF BEER (USA / Holandsko), SUCKING LEECH (Nemecko), SUPPURATION (Kolumbia), SYSTEMATIC DEATH (Japonsko), TERROR REVOLUCIONÁRIO (Brazília), the ARSON PROJECT (Švédsko), TOTAL CHAOS (USA), VICTIMS (Švédsko), VIOLATOR (Brazília), VISCERA TRAIL (Izrael), WOJCZECH (Nemecko), WOLFBRIGADE (Švédsko), WORMED (Španielsko)

Št 6.7.2017 20:00 Bratislava @ Garáže pod Prístavným mostom
PSYKOANALYYSI (Fínsko), BLACKMAIL (Maďarsko)

Pi 7.7.2017 - 8.7.2017 Sklabiňa @ Strelnica
Opičí bál:
piatok: SAMOTÁR (SK), HUMAN HUMUS (SK), URBURA (CZ), JAKUBYSKO (SK), BARNEY GUMBLE (SK), SUΣMA (SK)
sobota: PIVNICA (SK), BLACK PASSENGER (SK), TORPUR (Poľsko), RISPOSTA (CZ), ZKAŽENÁ MYSL (CZ), DISTAX (SK), FYASCO (SK), EVIDENCE SMRTI (CZ), LÁJE (CZ)
afterpárty: Denisa & Strapatý (SK)

Pi 7.7.2017 19:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
FULL OF HELL (USA), THORWALD (SK), ATARAXIA (SK), SUPRESSER (SK)

Pi 7.7.2017 20:00 Bratislava @ Fuga
DISCHARGE (UK), LUTRA (SK)

Ut 11.7.2017 20:00 Sereď @ Kemping
CLOWNS (Australia), WONK UNIT (UK)

Ut 11.7.2017 20:30 Bardejov @ Bašta
70 CM³ OF YOUR CHEST (Litva), PINK JERUSALEM (Litva)

Št 13.7.2017 Košice @ Collosseum PLAGÁT
H2O (USA), HEAVY RUNNER (Poľsko), DOWNSTREAM (SK)

Št 13.7.2017 20:00 Olomouc @ SF mini PLAGÁT
QUESTIONS (Brazília), EMPTY HALL OF FAME (CZ)

Pi 14.7.2017 - 15.7.2017 Duchonka @ Malá pláž PLAGÁT
TO MUSIC FEST:
DR. PAKO (SK), BACKFIST (CZ), ISOLATED (Nemecko), DEGRADACE (CZ), ZAČIATOK KONCA (SK), HEAD2DOWN (SK), TRUE REASON (SK), TPS CREW (SK), BEAUTIFUL BASTARDS (SK), ZERO TOLERANCE (SK), MAENIA (SK), DOGMA INC. (SK), KONFRONT (CZ), COMPANION (Rakúsko), ATTACK OF RAGE (SK), DENOI (CZ), HOPES (CZ), 50% PANNA (SK), PLÁN TO KILL (CZ), LIBERTAS (SK), WASTAGE (SK), BAD VICTIM (CZ), ULTIMA (CZ), HAPPY COCKS (SK), ...

So 15.7.2017 20:00 Trnava @ Kubík PLAGÁT
SEDEM MINÚT STRACHU (SK), DE BLENDERS (Belgicko), VRV (Belgicko)

Ut 18.7.2017 20:00 Brno @ Vegalite PLAGÁT
PSYCHOTIK TANTRUM (Kanada), DEADLY SADISTIC EXPERIMENT (CZ), JOHNY FOXTER (CZ)

St 19.7.2017 19:00 Orlová @ Futra
LUCKY MALICE (Nórsko), GUST (Švédsko), PIJN (UK)

Št 20.7.2017 20:00 Bratislava @ Garáže pod Prístavným mostom PLAGÁT
SILENCE MEANS DEATH (Belgicko), BARNEY GUMBLE (SK)

Po 24.7.2017 19:00 Bratislava @ Garáže pod Prístavným mostom
GET DEAD (USA), PRACH (SK), DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

Po 24.7.2017 20:00 Trnava @ Kubík PLAGÁT
EAGLEHASLANDED (Rusko), радост-страдање (Srbsko)

Ut 25.7.2017 Orlová @ Futra PLAGÁT
WALK THE PLANK (USA), DURGA (Španielsko)

Ut 25.7.2017 19:00 Košice @ Collosseum - 777 PLAGÁT
NINE ELEVEN (Francúzsko), GERANIUM (Francúzsko)

Pi 28.7.2017 20:00 Bratislava @ Garáže pod Prístavným mostom PLAGÁT
ALEMENT (USA), BARBAR (SK), DEMOLIZER (SK)

So 29.7.2017 Vodňany PLAGÁT
RESTARTS (UK), SEE YOU IN HELL (CZ), P.S. (CZ), THANX! (CZ), DEZINFEKCE (CZ), TELESA OHNEPAL (CZ), COMMODORE 64 (CZ), STRÖM (CZ), SVINĚ! (CZ), PIVNICA (SK)

So 29.7.2017 16:00 Námestovo
BRMBOLCE (SK), KÝBEL MAČIEK (SK), the LAMPIONS (SK), the KOWAL CHICKS (SK), NOSTALGIA (SK), KUCA-PACA (SK), VESELÁ FARMA (SK)
ohňová show

So 29.7.2017 17:00 Tylovice @ louka nad Vrahem PLAGÁT
the WILDERNESS (SK), LUCIFER EFEKT (CZ), JOHNNY NÁSILNÍK (CZ), GHETTOBLASTER (CZ), STERN (CZ), CTIB (CZ)

Ut 1.8.2017 Bratislava @ Garáže pod Prístavným mostom PLAGÁT
VISIONS OF WAR (Belgicko), HARD CHARGER (Kanada), BETON (SK)

St 2.8.2017 19:00 Orlová @ Futra PLAGÁT
MEINHOF (UK), JO RIITTAA! (CZ)

St 2.8.2017 20:00 Čadca @ A café PLAGÁT
ELECTROZOMBIES (Chile), WILT (USA)

Št 3.8.2017 Praha @ Baryton
MEINOF (UK), LEVÁK BOB (CZ)

St 9.8.2017 19:00 Bratislava
DESOLATED (UK)

Pi 11.8.2017 - 13.8.2017 17:00 Sereď @ Kemping PLAGÁT
Ffud fest VIII:
NOT ON TOUR (Izrael), the BORING (Francúzsko), HOBOS (Taliansko), SLANDER (Taliansko), DON VITO (Nemecko), HIRNSÄULE (Nemecko), NOVIOT POCHETOK (Macedónsko), PASMATERS (Chorvátsko), NO TRIVIA PEDDLERS (Chorvátsko), VVVLV (Rumunsko), BURN THE CROSS (Poľsko), RUTKA LASKIER (CZ), EMPTY HALL OF FAME (CZ), JET8 (CZ), GODOT YOUTH (CZ), ANTISOCIAL SKILLS (CZ), ILEGALITY (SK), the PUBLIC (SK), BETON (SK), the CITADEL (SK), RÜBÄNISKÖ (SK), the WILDERNESS (SK), ZOZOO (SK), SAMORAST (SK), RIGHT TO KILL (SK)
Fast´n´noise tent: SIST EN 343 (Slovinsko), CHRUP (CZ), UNCLE GRASHA´S FLYING CIRCUS (CZ), SEDEM SUPRAPHON MINÚT (SK), MASSOLA (CZ), SxOxTxE (Maďarsko), PRÜGELKNABE (CZ), KARAK (Maďarsko), RABIES (CZ), MEDICATION TIME (SK), CARL GUT (CZ), PANZER THANATRON (CZ)
Akustické triezvenie: TED MOODY (Francúzsko), MIŠO ŠTICH (SK), SAMOTÁR (SK)
afterpárty: JUNIOR BENGEL, DJ GONZO, TEMNÉ MELÓDIE - GARGAMEL, TRASHMAN, HELLHOUND
Prednášky, diskusie, chilli contest, diy dielňa v réžii trnavského Kubíku

Ut 15.8.2017 19:00 Lučenec @ Slimák
BITTER YOUTH (UK), PRIMITIVE LIFE (Nemecko)

St 16.8.2017 Plzeň @ Městská Plovárna PLAGÁT
TRAVOLTA (Belgicko), VZTEKLEC (CZ)

Pi 18.8.2017 - 19.8.2017 Podbor @ fotbalové hřište PLAGÁT
More noise for life:
piatok: MORAL HANGOVER (CZ), DIS-K47 (CZ), INSECT TERROR (Nemecko), PARTiYA (Bielorusko), AFFRES (Francúzsko), DISHOPE (Nemecko), INSOMNIA ISTERICA (Švajčiarsko), SPAM JAVELIN (UK), SIX-SCORE (Maďarsko)
sobota : !FLIGHT665 (CZ), ANCIENT EMBLEM (Španielsko), SUB ALERT (Švédsko), SPEEDKÖBRA (Nemecko), KRIMTÄNK (Švédsko), LUST FOR DEATH (Francúzsko), EMISSARIES OF SYN (UK), DISKOBRA (Maďarsko), DEZINFEKCE (CZ), AUXILIO (Španielsko), KRÖSUS (Rakúsko), RÁKOSI (Maďarsko), TRAVOLTA (Belgicko), OBSCENE REVENGE (Taliansko), LHOSTEJNOST (CZ)

Pi 18.8.2017 21:00 Liberec @ Azyl PLAGÁT
ANCIENT EMBLEM (Španielsko), 20 LITER YOGHURT (Nemecko)

So 19.8.2017 17:30 Šírava @ bufet Ideal PLAGÁT
KSS (SK), NO FUTURE (SK), ANGRY DOLPHINS (SK), SKRYTÝ VÝZNAM (SK), PAPUNDELEKL NEVER DIES (SK)

So 19.8.2017 18:00 Borsky Sv. Jur @ Kemping Tomky PLAGÁT
KRUTÁ ZIMA (SK), the WILDERNESS (SK), ACORNHOEK (SK),BLIND RATTVISA (SK), DEGUSTATORS (SK)

Št 24.8.2017 20:00 Brno @ Vegalité PLAGÁT
MORT MORT MORT (Francúzsko), SAME RIVER TWICE (CZ)

Št 24.8.2017 20:00 Bratislava @ Fuga PLAGÁT
BACKSLIDER (USA), WAKE (Kanada), UNATTENDED FUNERAL (SK)

So 26.8.2017 Banská Štiavnica @ Spojár PLAGÁT
ACID FORCE (SK), BAJONET (SK), BETON (SK), HROBÁR (SK), LUTRA (SK), RADIATION (SK), RÚBANISKO (SK), SEDEM MINÚT STRACHU (SK), the WILDERNESS (SK)
benefit pre OZ Túlavé labky

Ne 27.8.2017 Orlová @ Futra
WE WATCH CLOUDS (USA), MYCOP (CZ)
prednáška o Sea shepherd

Št 31.8.2017 20:00 Poprad @ Zanzibar PLAGÁT
the WILDERNESS (SK), BAESTIEN (CZ), NIČITEĽ (SK)

Pi 1.9.2017 - 2.9.2017 12:00 Trebišov @ Nová Koronč (Sunnyho ranč) PLAGÁT
Skapal pes fest:
FREEBORN BROTHERS (Poľsko), JET8 (CZ), GONSOFUZ (Maďarsko / Rusko), SUZI SOPRANO (Slovinsko), RÚBANISKO (SK), FAJRONT (SK), BUSINESS MERMAID (SK), FUNERAL SERVICE (SK), DETOX OF PONY (SK), SISTEM ERORR (SK), POMARANČ (SK), LADIES AND GENITALS (SK), PANKPOP (SK), LADY LOUD & LITCHI (SK), FROM THE SIX (SK), SAMČO, BRAT DÁŽĎOVIEK (SK), ERIK SIKORA (SK)
DJ TBCK crew DU2 a Zuwa, DJ spanq

Pi 1.9.2017 19:00 Lučenec @ Slimák PLAGÁT
the WILDERNESS (SK), BAESTIEN (CZ), SAMORAST (SK)

Pi 1.9.2017 20:00 Liberec @ Azyl PLAGÁT
ABORTION (SK), JAKUBYSKO (SK), HIBAKUSHA (CZ), TOP SEKRET (CZ), BOWEL FUCK (CZ)

So 2.9.2017 Košice @ Collosseum
STILLBORN (Rakúsko)

So 2.9.2017 19:00 Bratislava @ garáže pod Prístavným mostom PLAGÁT
the WILDERNESS (SK), BAESTIEN (CZ), COCO BONGO (SK)

Ut 5.9.2017 Poprad @ Arthouse
CANNONBALL STATMANN (USA), DEAD SUNSETS (SK)

Ut 5.9.2017 20:00 Brno @ Kabinet múz PLAGÁT
BLEAKNESS (Francúzsko), BITPART (Francúzsko), RICKOLUS (USA)

St 6.9.2017 18:00 Spišská Nová Ves @ skejtpark
CANNONBALL STATMANN (USA), SAMČO, BRAT DÁŽĎOVIEK (SK), ZDCADLO SRDCA (SK)

St 6.9.2017 20:00 Brno @ Vegalité PLAGÁT
SxOxTxEx (Maďarsko), FATHER BLUEBEARD (Maďarsko), YOSHIMITSU (CZ), USNU? (CZ)

Pi 8.9.2017 Sereď @ Kemping
ECOWAR (Austrália), CANNONBALL STATMANN (USA), COCO BONGO (SK), OČISTEC (SK)

So 9.9.2017 18:00 Stříbrná Skalice @ Na Marjánce
RISPOSTA (CZ), STOLEN LIVES (CZ), CONTROLLED EXISTENCE (CZ), GINNUNGAGAP (CZ), KOMPLEX VINY (CZ), INTERPUNKCE (CZ)

So 9.9.2017 19:00 Zvolen
JAKUBYSKO (SK), COCO BONGO (SK), IN TO THE ZOID (SK)

So 9.9.2017 20:00 Bratislava @ Garáže pod Prístavným mostom
SxOxTxEx (Maďarsko), FATHER BLUEBEARD (Maďarsko), GRIZMO (Rakúsko), ALEA IACTA EST (SK)

Pi 15.9.2017 20:00 Banská Bystrica @ Bosorka
SIGNAL OF HOPE (Bielorusko), BLACK PASSENGER (SK), JEDINÁ MOŽNOSŤ (SK)

So 16.9.2017 Bardejov @ Rock café PLAGÁT
INKWIZYCJA (Poľsko), 33 TRZYSTA (Poľsko), SIGNAL OF HOPE (Bielorusko)

So 16.9.2017 18:00 Ostrava @ Důl Hlubina PLAGÁT
VETO (CZ), BOILING POINT (SK), SEE YOU IN HELL (CZ), TUMMO (CZ), RÚBANISKO (SK), HIBAKUSHA (CZ), BBYB (CZ), CTIB vs. DxFxFx (CZ / SK), SHEEVA YOGA (20 rokov, CZ)
after párty DJ Kacid

So 16.9.2017 21:00 Hurbanovo @ U Aničky
ADACTA (SK), LUTRA (SK), T.E.I.B. (SK)

Ne 17.9.2017 20:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
APORIA (Poľsko), 365 DNI (Poľsko)

Po 18.9.2017 19:00 Bratislava @ Garáže pod Prístavným mostom PLAGÁT
FATUM (Rusko), TANATOR (Rusko), DISPOSE (SK)

Po 18.9.2017 20:00 Trnava @ Kubík PLAGÁT
EKEBUBA (Chorvátsko), PRACH (SK)

St 20.9.2017 Olomouc @ SF mini
PISS TEST (USA), DÁŠA FON FĽAŠA (SK), MENARCHE (CZ)

St 20.9.2017 20:00 Olomouc @ SF mini PLAGÁT
PISS TEST (USA), DAŠA FON FLAŠA (SK)

Pi 22.9.2017 20:00 Žilina @ Kolečko
EXTIP (SK), PPL (SK), DISIDENT (SK)

So 23.9.2017 19:00 Žilina @ 12 opíc PLAGÁT
DR. PAKO (SK), JEDINÁ MOŽNOSŤ (SK), BRMBOLCE (SK), VPV (SK), NSU (SK)

So 23.9.2017 20:00 Šurany @ Underground pub PLAGÁT
VAZIO (Brazília), SEDEM MINÚT STRACHU (SK)

Ne 24.9.2017 18:00 Banská Bystrica @ Kaktus
VAZIO (Brazília), HROBÁR (SK)

Ne 24.9.2017 19:00 Poprad @ Zanzibar PLAGÁT
FREDAG DEN 13:E (Švédsko), HIGHRIDER (Švédsko), the PUBLIC (SK)

Št 28.9.2017 Košice @ Collosseum
LORD ALEX (SK), GOT BLUE BALLS (SK)

Št 28.9.2017 20:00 Trnava @ Kubík
the HOMESICK (Holandsko), ANY OTHER (Taliansko)

Pi 29.9.2017 20:00 Prešov @ Fester
VÝHRADA SVEDOMIA (SK), DÁTUM VÝROBY (SK), PSEUDOSAPIENS (SK)

Pi 29.9.2017 20:00 Sereď @ Kemping PLAGÁT
ÖNKIIRTÁS (Maďarsko), JEŽIŠOVI PIVO NELEJ (SK), KRISTÁLYVONAT (Maďarsko), SMALL TOWN LIFE (SK), GYPSY SS (Maďarsko)
after párty: DISKOTERROR (SK)

Pi 29.9.2017 20:00 Praha @ Caffé URX PLAGÁT
the WILDERNESS (SK), NÁSILNÍK (CZ)

So 30.9.2017 19:00 Trnava @ Archa PLAGÁT
ROSA PARKS (CZ), LÁJE (CZ), KOLONA (CZ), JURAJ VAČKO (SK)
autorská poézia

So 30.9.2017 20:00 Žďár nad Sázavou @ Batyskaf PLAGÁT
DEATH CULTURE DEPRIVATION (CZ), EVIDENCE SMRTI (CZ), MAC GYVER (CZ), NO GOD RHETORIC (CZ), MAGUA (CZ)

So 30.9.2017 20:00 Bratislava @ Stupavar PLAGÁT
the WILDERNESS (SK), LUCIFERS (SK)

Št 5.10.2017 Olomouc @ SF mini
PACINO (CZ), LOW SUN (Kanada), WORST GIFT (Kanada), RAW DEAL (CZ)

Št 5.10.2017 19:00 Bratislava @ garáže pod Prístavným mostom PLAGÁT
MATRAK ATTAKK (Belgicko), OCASO (Nemecko), WALTER LUFTHS KONFLIKT (Nemecko)

Pi 6.10.2017 19:00 Spišská Nová Ves @ Pinnochio pizza PLAGÁT
SVINĚ! (CZ), COMMODORE 64 (CZ), PIVNICA (SK)

Pi 6.10.2017 20:00 Prostějov @ Nezávislý prostor Echo
MATRAK ATTAKK (Belgicko), KULMA (CZ), KUTYA HARAP (CZ), CARL GUT (CZ), BRIGHTER THAN A QUASAR (CZ)

So 7.10.2017 14:00 Banská Bystrica @ Urban spot (ex kino hviezda) PLAGÁT
MUNÍCIA (SK), MR. TEDDY AND THE SIDEKICKS (SK), LOS FASTIDIOS (Taliansko), the WILDERNESS (SK), PEXESO (SK), BAD HABIT (Maďarsko), SVINĚ! (CZ), CLIFTONS (SK), COMMODORE64 (SK), TENDENCIE (SK), PASKUDA (SK)

So 7.10.2017 19:00 Partizánske @ Maják PLAGÁT
DIMENZIA X (SK), DR. PAKO (SK), LTT (SK), BRMBOLCE (SK)

So 7.10.2017 19:00 Trnava @ Kubík
ANTISOCIAL SKILLS (CZ / SK), BOX (SK)

So 7.10.2017 20:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
RABIES (CZ), BURNING STEPS (CZ)
ZRUŠENÉ!

So 7.10.2017 20:00 Čadca @ A café
DEATHWISH (USA), OLD HAMMER (SK), HOPSASALA (SK)

Po 9.10.2017 20:00 Brno @ Kabinet múz PLAGÁT
GENERACION SUICIDA (USA), ADACTA (SK), SEE YOU IN HELL (CZ)

Po 9.10.2017 21:00 Bratislava @ Fuga
██████ (CZ), ŽRIEBÄDLO (SK)

Ut 10.10.2017 19:30 Bratislava @ Garáže pod Prístavným mostom
POLICE CEMETERY (Maďarsko), HEROIN (Maďarsko)

St 11.10.2017 20:00 Brno @ Kabinet múz
TVIVLER (Dánsko), DUKES OF VATTENHAL (CZ)

Št 12.10.2017 19:00 Trnava @ Kubík
KALK (Nemecko), TVIVLER (Dánsko)

Pi 13.10.2017 19:00 Lučenec @ Slimák PLAGÁT
DÁŠA FON FĽAŠA (SK), the PUBLIC (SK), ANTISOCIAL SKILLS (SK)

So 14.10.2017 Nitrianske Pravno @ piváreň Stanica
JOHNNY NÁSILNÍK (CZ), GHETTOBLASTER (CZ), EDOSHŮV KURNÍK (CZ), ERIKA JE MOJA (SK), ZOZOO (SK)
ZRUŠENÉ!

So 14.10.2017 19:00 Žilina @ 12 opíc PLAGÁT
MUNÍCIA (SK), SUPPRESSER (SK), MENTAL TENSION (SK), LANDLESS (SK)

So 14.10.2017 19:00 Velké Meziříčí @ Depo PLAGÁT
NONE SHALL FALL (Holandsko), AGGRESSIVE TYRANTS (CZ), SELFISH HATE (Nemecko), BARRICADE (CZ), POUND (Holandsko), ALTERNATIVE CORE (CZ)

Ne 15.10.2017 Čadca @ A café
JOHNNY NÁSILNÍK (CZ), GHETTOBLASTER (CZ), EDOSHŮV KURNÍK (CZ)
ZRUŠENÉ!

Ne 15.10.2017 19:30 Bratislava @ Fuga
IN LOVE YOUR MOTHER (Švajčiarsko), the ART OF FADING (Rakúsko), SAMORAST (SK)

Ne 15.10.2017 20:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
BRASS (Kanada), HEDKS (Kanada)

Ut 17.10.2017 Olomouc @ SF mini
LA CASA FANTOM (Nórsko), SAME RIVER TWICE (CZ)

Ut 17.10.2017 20:00 Brno @ Kabinet múz
MAJORITY RULE (USA), VLNĚNA (CZ)

St 18.10.2017 20:00 Žilina @ Hájovňa PLAGÁT
LA CASA FANTOM (Nórsko), PRACH (SK), WORST GIFT (Kanada), LOW SUN (Kanada)

Št 19.10.2017 Bardejov @ Bašta
I WORST GIFT (Kanada), LOW SUN (Kanada)

Pi 20.10.2017 - 21.10.2017 20:00 Trenčín @ Lúč / Býk PLAGÁT
DAWN RAY´D (UK), SEE YOU IN HELL (CZ), ROZPOR (SK), LÁJE (CZ), ROSA PARKS (CZ), APOLITA (CZ), L´ANIMA LIBERA (CZ), PROTI SRSTI (SK), SAMORAST (SK), RIGHT TO KILL (SK), ZOZOO (SK), ALEA IACTA EST (SK)

So 21.10.2017 18:30 Praha @ Baryton PLAGÁT
ZIMMER FREI (CZ), KUNTA KINTE (CZ), LET THEM BURN (CZ)
benefit na psí útulok

Ne 22.10.2017 20:00 Bratislava @ Fuga PLAGÁT
MALDICION (Mexiko), SKID RAID (Mexiko), BACKLASH (Fínsko), HAPEA (Fínsko)

Ut 24.10.2017 19:00 Trnava @ Kubík PLAGÁT
JODIE FASTER (Francúzsko), KSILEMA (Bielorusko), SLABAK (Rusko)

Št 26.10.2017 Olomouc @ SF mini
EDHOCHULI (USA), ROŽAVA (CZ)

Pi 27.10.2017 Bardejov @ Bašta
SWAN BRIDE (SK)

Pi 27.10.2017 20:00 Zlín @ Pod Lipou PLAGÁT
HAPEA (Fínsko), BACKLASH (Fínsko), L´ANIMA LIBERA (CZ)

Pi 27.10.2017 21:00 Nitra @ Mariatchi PLAGÁT
LOS FASTIDIOS (Taliansko), CARTOUCHE (Francúzsko), DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

So 28.10.2017 Brezno @ Bombura
VELKÁ POTREBA (SK), NAGY & BENI (SK), FUNERAL SERVICE (SK)

So 28.10.2017 19:00 Martin @ Včelín
PUNKGEA (SK), NO A ČO 95 (SK), SARGAZMUS (SK), NASCHVAL (SK)

So 28.10.2017 20:00 Ráztočno @ Eso PLAGÁT
ILEGALITY (SK), PEXESO (SK), JAKUBYSKO (SK), NSU (SK)

So 28.10.2017 21:00 Sereď @ Kemping PLAGÁT
DISCURE (Rakúsko), BLIND RATTVISA (SK), DISTAX (SK), FYASCO (SK), MENTAL TENSION (SK)

Ne 29.10.2017 Bardejov @ Bašta
BRAINEATER (Poľsko), HIKURY BEACH (Mexiko)

Po 30.10.2017 Brno @ Vegalité PLAGÁT
REPRESIONE (Taliansko), KULLERVO (CZ), CARL GUT (CZ), RISPOSTA (CZ)

St 1.11.2017 19:00 Banská Bystrica @ Bosorka
BURN THE CROSS (Poľsko), BRAINEATER (Poľsko)

St 1.11.2017 19:00 Pardubice @ Automatické mlýny PLAGÁT
BESTIAL VOMIT (Taliansko), LEVÁK BOB (CZ)

Št 2.11.2017 Trnava @ Kubík
LIONEL DIXIT (CZ), KAZIMÍR NIČIČ (SK)

Št 2.11.2017 20:00 Plzeň @ Sally Brown PLAGÁT
xINQUISITIONx (Francúzsko), VZTEKLEC (CZ),

Pi 3.11.2017 20:00 Banská Štiavnica @ Spojár PLAGÁT
SPACEGRINDER (Japonsko), MALÄD (Ukrajina), SEDEM MINÚT STRACHU (SK), HAKES (SK), HROBAR (SK), JAKUBYSKO (SK)

So 4.11.2017 19:00 Orlová @ Futra PLAGÁT
JACK (Maďarsko), APOPTOSIS (Maďarsko), ŠKODA 120 (CZ), 6MAS (CZ), HIBAKUSHA (CZ), HLEDÁNI (CZ)

So 4.11.2017 19:00 Velké Meziříčí @ Depo PLAGÁT
T.D.O. (CZ), ČICH FENY (CZ), PESAR! (CZ), TÍSŇOVÉ VOLÁNÍ (CZ), PANDEMIE - A (CZ), SAWDUST (CZ).

So 4.11.2017 20:00 Banská Bystrica @ Klub 77 PLAGÁT
SPACEGRINDER (Japonsko), S.O.T.E. (Maďarsko), MALÄD (Ukrajina), the PUBLIC (SK), SEDEM MINÚT STRACHU (SK)

So 4.11.2017 20:00 Vsetín Vesmír @ Vesmír PLAGÁT
YARVAR COCHA (CZ), ZIMMER FREI (CZ), NORTH MORES (CZ)

Ne 5.11.2017 20:00 Bratislava @ Fuga
the HARDKNOCKS (USA), NEW VILLAGE GANG (SK)

Po 6.11.2017 20:00 Brno @ Kabinet múz PLAGÁT
SAVAK (USA), the POISON ARROWES (USA)

Po 6.11.2017 20:00 Bratislava @ Fuga
P.R.O.B.L.E.M.S. (SK), BLACK PASSENGER (SK)

Ut 7.11.2017 20:00 Brno @ Kabinet múz PLAGÁT
P.R.O.B.L.E.M.S. (USA), RÚBANISKO (SK), BRUNNER TODESMARCH (CZ)

Št 9.11.2017 20:00 Vsetín @ Vesmír PLAGÁT
OI POLLOI (UK), the LAB RATS (UK), ZKAŽENÁ MYSL (CZ), KUTYA HARAP (CZ)

Pi 10.11.2017 19:00 Trnava @ Kubík PLAGÁT
I AM PENTAGON (CZ), COCO BONGO (CZ)

Pi 10.11.2017 19:00 Bratislava @ Stret klub
BLACKMAIL (Maďarsko), RANA (SK), BESNA (SK)

Pi 10.11.2017 20:00 Martin @ Včelín PLAGÁT
DEGRADACE (CZ), ZSA ZSA GABOR´S (Rakúsko), BEAUTIFUL BASTARDS (SK)

Pi 10.11.2017 20:00 Banská Bystrica @ Bosorka PLAGÁT
TRI GROŠE (SK), TRAUMA 84 (CZ), PIVNICA (SK), KONTRA (SK)

So 11.11.2017 Košice @ Collosseum
ŽELEZNÁ KOLÓNA (SK), OUR CHOICE (SK)
ZRUŠENÉ

So 11.11.2017 Nitra @ Mariatchi PLAGÁT
ABORTION (SK), DEHYDRATED (SK), BLACKMAIL (SK), SEDEM MINÚT STRACHU (SK), GRINDING JESUS BROTHERS (SK)

So 11.11.2017 19:00 Olomouc @ U Čerta PLAGÁT
SEE YOU IN HELL (CZ), SCALP (CZ), APOLITA (CZ), PANICKÁ ATAKA (CZ), KOLEKTIVNÍ VINA (CZ)

So 11.11.2017 20:00 Čadce @ Acafe PLAGÁT
RAVELIN (CZ), PRACH (SK), NUKK (Poľsko)

St 15.11.2017 20:00 Brno @ Kabinet múz PLAGÁT
WILD MOHICANS (USA), DEZINFEKCE (CZ)

Št 16.11.2017 19:00 Trnava @ Kubík
KACZINSKY (CZ), HYDRAULITER (CZ)

Št 16.11.2017 20:00 Prešov @ Fester PLAGÁT
JEŽIŠOVI PIVO NELEJ (SK), PIVNICA (SK), FAJRONT (SK)

Pi 17.11.2017 Čadca @ Acafé
KACZINSKY (CZ), HYDRAULITER (CZ), MRAVCOLEV (SK)

Pi 17.11.2017 19:00 Lučenec @ Slimák PLAGÁT
ROZPOR (SK), JEŽIŠOVI PIVO NELEJ (SK), PIVNICA (SK)
afterpárty: DISKOTEROR SOUNDSYSTEM (SK)

Pi 17.11.2017 19:00 Spišská Nová Ves @ Pinocchio pizza PLAGÁT
CHAPPA´AI (Maďarsko), KARAK (Maďarsko), HUMAN HUMUS (SK), ČAK NOJS (SK)

Pi 17.11.2017 19:00 Šurany @ Underground pub PLAGÁT
ADACTA (SK), SCHEISS BÖHMEN (CZ), KRUTÁ ZIMA (SK)

So 18.11.2017 Košice @ Collosseum
APG (SK), BEST BAD TRIP (Maďarsko), CASSOVIA REGGAE DUB UNITY (SK), FAT (SK), FYAH SON BANTU (Keňa), GAIN CONTROL (SK), CHAPPA´AI (Maďarsko), JOHNY FOXTER (CZ), KARAK (Maďarsko), MAXIM DOKALENKO (SK), MC GREM (Poľsko), MŠK (SK / CZ), NO GOD RHETORIC (CZ), TONE DE PHONE (SK), BOMBATOLCSÉR (CZ)

So 18.11.2017 20:00 Banská Bystrica @ Bosorka
ADACTA (SK), ROZPOR (SK), JAKUBYSKO (SK), JEŽIŠOVI PIVO NELEJ (SK)

Ne 19.11.2017 Olomouc @ SF mini
CRIPPLED FOX (Maďarsko), STOLEN LIVES (CZ), MORIARTY (CZ)

Pi 24.11.2017 - 25.11.2017 @ chata Trangoška PLAGÁT
Nö fest:
BOILING POINT (SK), C.A.C.I.B. DORTMUND (SK), CONTROLLED EXISTENCE (CZ), DISTAX (SK), CHOROBOPOP (?), MACGYVER (CZ), OHEŇ 2 (SK), PRACH (SK), RUTKA LASKIER (CZ)
afterpárty, prednáška / film od Lesoochranárskeho združenia VLK

Pi 24.11.2017 21:00 Žilina @ Kolečko
KONFLIKT (SK), HOOF KRIKOV (SK), BOKOM OKOLKY (SK)

So 25.11.2017 18:00 Orlová @ Futra PLAGÁT
the WILDERNESS (SK), APOLITA (CZ), SUPEREGO KID (CZ), GUANTANAMO PARTY PROGRAM (Poľsko), KOTVA (Rakúsko), MC BROKO (CZ / Rakúsko)
Od 13:00: 20 rokov Futry, prednášky, čítanie poézie, výstava, ...

St 29.11.2017 20:00 Brno @ Kabinet múz PLAGÁT
PAKKOSYÖTTO (Fínsko), KOVADLINA (CZ), MACGYVER (CZ), MANUAL DE COMBATE (Chile)

Št 30.11.2017 19:00 Trnava @ Kubík PLAGÁT
PAKKOSYÖTTO (Fínsko), KOVADLINA (CZ), the WILDERNESS (SK) COCO BONGO (SK)

Pi 1.12.2017 - 2.12.2017 Košice @ Collosseum PLAGÁT
benefit pre VLKa:
piatok: ROZPOR (SK), LUTRA (SK), SISTEM ERORR (SK)
sobota: POSLEDNÉ DECEMBROVÉ DNI (SK), DÁŠA FON FĽAŠA (SK), the KOWAL CHICKS (SK)

Pi 1.12.2017 20:00 Jeseník @ El Chorro
DEATH WISH KIDS (CZ), KUNTA KINTE (CZ), WRANÍ OKO (CZ)

Pi 1.12.2017 20:00 Velké Meziříčí @ Depo PLAGÁT
DUKLA VOZOVNA (CZ), POZOR MAMUT (CZ), ZATÍM NIC (CZ)

So 2.12.2017 19:00 Lučenec @ Slimák PLAGÁT
JAKUBYSKO (SK), VORGAR (Maďarsko), DESIDE (SK)

So 2.12.2017 20:00 Znojmo @ Gogo PLAGÁT
ILEGALITY (SK), T.D.O. (CZ), KUSAVÉ SANĚ (CZ), PANDEMIE - A (CZ).

Ne 3.12.2017 Košice @ Collosseum
SLANDER (Taliansko), HAWSER (Holandsko)

So 9.12.2017 19:00 Brno @ Yacht PLAGÁT
BI-LA KAIFA (CZ), AFTERLIFE (CZ), ŠKODA 120 (CZ), SHEEVA YOGA (CZ), SEE YOU IN HELL (CZ), BRUTALLY DECEASED (CZ), LAHAR (CZ), KRUTÁ ZIMA (SK)

So 9.12.2017 19:00 Trnava @ Kubík
GATTACA (CZ), SAMORAST (SK)
benefit pre Food not bombs

St 13.12.2017 Bratislava @ Randal
GBH (UK), BRATISLAVSKÉ DIEVČATÁ (SK)

Pi 15.12.2017 Olomouc @ SF mini
FLOWERS OF WHORES (CZ), SAMORAST (SK), DUKES OF VATTENHAL (CZ), DECULTIVATE (CZ)

Pi 15.12.2017 20:00 Brno @ Bajkazyl PLAGÁT
JAKUBYSKO (SK), PASKUDA (SK), NO GOD RHETORIC (CZ)

So 16.12.2017 Plzeň @ Pohoda PLAGÁT
ANTISOCIAL SKILLS (CZ), JAKUBYSKO (SK), PASKUDA (SK)

So 16.12.2017 19:00 Malacky @ piváreň Atrium
LUTRA (SK), DEGUSTATORS (SK), BLIND RATTVISA (SK)

So 16.12.2017 19:30 Košice @ Collosseum
EXTIP (SK), CLIFTONS (SK)

Po 18.12.2017 18:00 Banská Bystrica @ Záhrada PLAGÁT
the WILDERNESS (SK), VYDRAPENÁ BUŽÍRKA PUNK SYSTEM (SK), JEŠTĚ JSME SE NEDOHODLI (CZ), B COMPLEX (SK), CHUDÁCI (SK)

Ut 19.12.2017 19:00 Bratislava @ Fuga PLAGÁT
the WILDERNESS (SK), VYDRAPENÁ BUŽÍRKA PUNK SYSTEM (SK), JEŠTĚ JSME SE NEDOHODLI (CZ), B COMPLEX (SK)

Št 21.12.2017 20:00 Brno @ Kabinet múz PLAGÁT
FOTOCRIME (USA), KULTRA! (CZ), BLOOD PACT (CZ)

Pi 22.12.2017 20:00 Banska Bystrica @ Kaktus PLAGÁT
DÁŠA FON FĽAŠA (SK), COCO BONGO (SK), FAJRONT (SK), UNITY (SK)
benefit pre útulok Túlavá labka

So 23.12.2017 Nitrianske Pravno @ piväreň Stanica PLAGÁT
DÁŠA FON FĽAŠA (SK), ZOZOO (SK), CHILLI V KUCHYNI (SK)
premietanie dokumentu Nesmrteľný les

So 23.12.2017 20:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
the WILDERNESS (SK), COCO BONGO (SK), NABOSOPOSKLE (SK)
benefit pre Food not bombs Košice

Po 25.12.2017 18:00 Žilina @ Stanica Záriečie PLAGÁT
RAVE DRUIDS (SK), LANDLESS (SK), ATARAXIA (SK), JAKUBYSKO (SK), FYASCO (SK)

Po 25.12.2017 21:00 Havlíčkův Brod @ Oko PLAGÁT
NAŠROT (akusticky, CZ)

Ut 26.12.2017 19:00 Havlíčkův Brod @ Oko PLAGÁT
CANIS PILA (CZ), NOVOVESKA (CZ), SALAZAR (CZ), ABSOLUTE ZERO (CZ), BRAK (CZ)

Pi 29.12.2017 19:00 Moldava nad Bodvou @ Heaven and hell PLAGÁT
CHAOSSHIT (SK), MEMO (SK), FAT (SK)

Zaujalo nás:

Posledné komentáre:

19.10. 09:22 Mišo Štich:


Dobrý názov, NERVY. Tak sa volala kapela v ktorej kedysi hral Maťo Ďurinda, Andrej Šeban, či Marián Greksa...
(novinka)

20.09. 19:21 kočo:


dík za pekné slová aj za pozvání! Len ešte treba spomenúť Tánine jedlo - to bol headliner večera!
14.9.2021 KAZOSTROJ, AHOJ, DIMENZIA X Banská Bystrica @ Kaktus (report)

14.09. 08:19 Elramon:


"covery zásadných punkrockových kapiel s novými textami, ktoré často predbehnú i originál" fakt? no menuj aspon dve
(novinka)

07.09. 10:11 fero:


Ďakujem Kočo za report.
7.8.2021 AHOJ, WARGAME, TEUFELSMAUER, POOPIČNÝ STAV, SAMORAST x ZINTAER, the PUBLIC, FYASCO, POOPIČNÝ STAV, PARASITE DREAMS, MENTAL TENSION, OTRAS, VLOČKA, JPN akustika Sereď @ Kemping (report)

28.08. 08:53 Wrbo:


To heavy metal ma nieco proti mne :-)
14.8.2021 ČAKAN, NAZI TAMPONS, TVOI POSTOI, YEARSBELOW, SAMORAST, FAJRONT, SISTEM ERORR Veľký Šariš @ Marakaňa (report)

26.08. 09:25 Balki:


Ja nemozem pochopit, co mas proti heavy metalu :D
14.8.2021 ČAKAN, NAZI TAMPONS, TVOI POSTOI, YEARSBELOW, SAMORAST, FAJRONT, SISTEM ERORR Veľký Šariš @ Marakaňa (report)

23.08. 10:05 BoP:


Ahojte, koupim vinyly od Blood Brothers: Burn piano Island Burn and Crimes
DIKES
(guestbook)

19.08. 13:34 masskillah:


parádny report bro)
7.8.2021 AHOJ, WARGAME, TEUFELSMAUER, POOPIČNÝ STAV, SAMORAST x ZINTAER, the PUBLIC, FYASCO, POOPIČNÝ STAV, PARASITE DREAMS, MENTAL TENSION, OTRAS, VLOČKA, JPN akustika Sereď @ Kemping (report)

17.08. 11:18 fog:


fajny report brasko. ja ze cez vikend daco naklepem, ale nestihacka. tak uz vybaveno. tiptop
7.8.2021 AHOJ, WARGAME, TEUFELSMAUER, POOPIČNÝ STAV, SAMORAST x ZINTAER, the PUBLIC, FYASCO, POOPIČNÝ STAV, PARASITE DREAMS, MENTAL TENSION, OTRAS, VLOČKA, JPN akustika Sereď @ Kemping (report)

16.08. 16:06 Rado:


Stal ten gulas aspon za to? :D Inak tam hore maju aj celkom solidne ceny za pivko, alebo hociaky napoj ak si chcete dat. Vstupy chapem, vsak dajak sa na cestaky aspon musi vyzbierat, ale kde predavaju ..
25.7.2021 HEVER, OTRAS, BOOST Košice @ U Koňa (report)