Koncerty v roku:
[2021] [2020] [2019] [2018] [2017] [2016] [2015] [2014] [2013] [2012] [2011] [2010] [2009] [2008] [2007] [2006] [2005]
Pridaj nový koncert!
Ne 3.1.2010 20:00 Spišská nová ves @ Semafor II. PLAGÁT
A bit of braindead (Nemecko), Everything falls apart (USA), Deformácia

Pi 8.1.2010 Jindřichův Hradec @ Lucky Pery club
See you in hell, Katarakta, Hiroshima nightmare, Rotten brats

So 9.1.2010 Spišská nová ves @ Semafor II.
Heartbeat, Boiling point, Rotten äss
ZRUŠENÉ!

So 9.1.2010 Rožnov pod Radhošťem @ Vrah PLAGÁT
River city rebels (USA), Uštkni, the Kľemones

So 9.1.2010 České Budějovice @ Velbloud
See you in hell, S.O.S., Mururoa, Katarakta

Pi 15.1.2010 Vsetín @ zkušebny - Jatka PLAGÁT
Yarvar cocha, Depresy mouse, Paskuda

Pi 15.1.2010 Prievidza @ Divadlo PLAGÁT
Street spirit, the Kľemones

So 16.1.2010 Košice @ Collosseum
Zóna A, Strecha
distro

So 16.1.2010 20:00 Rýmařov @ Na Růžku PLAGÁT
Synhystemi, Blood in your wells, Paskuda, Cutting embryo

So 16.1.2010 20:00 Žiar nad Hronom @ Kaktus music bar
Sitňan, ŠHT

Pi 22.1.2010 Košice @ Collosseum
Absinth / tequila párty

So 23.1.2010 Prostějov @ hospoda U černocha PLAGÁT
Dirty talking, Poltergeist, Apetit terror, Blood in your wells

So 23.1.2010 Hurbanovo @ U Aničky
Human error (Maďarsko), Dead colony, Animality, Hypnosphere

So 23.1.2010 17:00 Beluša pri Púchove @ KD
Debustrol (CZ), Načo názov, Suburban terrorist (USA), Flessless (CZ), Brainscan, Editor

So 23.1.2010 19:00 Ostrava @ Marley PLAGÁT
Tleskač, Gentlemen´s club

So 23.1.2010 20:00 Spišská nová ves @ Semafor II. PLAGÁT
Heartbeat, Whisper of a lie, Kumuru, Rúbanisko

Po 25.1.2010 19:30 Brno @ Sklenená louka
Dáša fon fľaša
večierok k 30. výročiu vzniku celosvetového hnutia Food not bombs, prednáška zakladateľa Keitha McHenryho, premietanie videa FNB v Afrike, občerstvenie zdarma, ..

Ut 26.1.2010 20:00 Trnava @ Synagóga
Scott Kelly (USA), Vanth

Pi 29.1.2010 Rožnov pod Radhoštěm @ Vrah PLAGÁT
Time of my life, Rúbanisko, Depresy mouse

So 30.1.2010 Levice @ Area 51
Hospital Bukra, Sitňan, Grobiani, Šoková terapia, Štb

So 30.1.2010 20:30 Štoky u Jihlavy @ Stará kovárna PLAGÁT
Time of my life, Disbeatless, Afarastafa & Joe, E.R.C.P., Dáša fon Rúbanisko

Po 1.2.2010 20:00 Brno @ Jolanda
Time of my life, Rúbanisko

Ut 2.2.2010 20:00 Senica @ Wiliam Wallace
Zdanie klame, Araboth, Myší šramot

So 6.2.2010 Košice @ Collosseum - Backstage
Citronela backstage párty
párty na podporu Food not bombs Košice

So 6.2.2010 19:00 Liptovský Mikuláš @ Brooklyn music club PLAGÁT
Otrava na myši

So 6.2.2010 20:00 Sereď @ Kemping PLAGÁT
Barney Gumble, Heartbeat, Blind rättvisa, Ilúzia

Po 8.2.2010 20:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Deadverse (Švajčiarsko), April Bias, Heartbeat

Ut 9.2.2010 20:00 Brno @ Melodka club
Exit ten (UK), the Casino brawl (UK), Taster´s choice (Taliansko), Translunaria, Corposant

Pi 12.2.2010 Košice @ Collosseum PLAGÁT
Paprika korps (heavy reggae, Poľsko)
afterpárty, ovocníčkovia za 50 centov

Pi 12.2.2010 Starý Smokovec @ Casa dolce
Ilúzia, April bias

Pi 12.2.2010 20:00 Jihlava @ Ponorka PLAGÁT
Rasta fuhrer, Průmyslová smrt, HFD, Kopec šišek, Bačaračičevapčiči
benefit pre food not bobms Jihlava

So 13.2.2010 18:00 Brno @ Melodka club
Cultura tres (Venezuela) Tisíc let od ráje, See you in hell, Sungate, Sic.engine

So 13.2.2010 18:30 Humenné @ Kudla
Bod zlomu, Paranoiya, Zopsahlava, Jakutin

So 13.2.2010 20:00 Topoľčany @ Barbar
Načo názov, Sixth sense, Fight 4 life

Pi 19.2.2010 Humenné @ CVČ
Konflikt, Paranoiya, the Now, Punkreas, Devil street 13

Pi 19.2.2010 Banská Bystrica @ klub 77 PLAGÁT
Zóna A, Disident, Got blue balls

Pi 19.2.2010 19:00 Čadca @ Vináreň U Jozefka PLAGÁT
Boredom (Rakúsko), Rivers run dry (Maďarsko), Tupak amaru (CZ), Plešatá spěváčka (CZ)

So 20.2.2010 Partizánske @ Maják
Attack of rage, Poškodený tovar, Ground zero, Coldbloded

So 20.2.2010 17:00 Trebišov @ Best pub PLAGÁT
Dieter Bohlenn, Porucha, SNP, Padla na hlavu

So 20.2.2010 18:00 Galanta @ M klub PLAGÁT
Alea iacta est, Sprostá otázka, Vostok room (Maďarsko), Haw (Maďarsko)

So 20.2.2010 18:00 Martin @ Včelín (Pirát) PLAGÁT
Zatrest (CZ), Brain drain (CZ), Vaudeville, DJ Fľaša

Ne 21.2.2010 19:00 Žilina @ Retro pub PLAGÁT
Bob Rooney (Nemecko), Nihil Baxter (Nemecko), Boiling point

Po 22.2.2010 Vsetín
Trashcat (UK), Ne!budeme

Po 22.2.2010 19:30 Košice @ Collosseum PLAGÁT
Bob Rooney, Nihil Baxter (obe thrash hard core násery, Nemecko), Persona non grata (crust punk, Vranov)

Pi 26.2.2010 Brezno
Dáša fon fľaša
+ vinyl párty

Pi 26.2.2010 Brno @ Vegalité PLAGÁT
the Intruderss, V době moru, Fear of extcinction

Pi 26.2.2010 20:00 Bardejov @ Castella PLAGÁT
Burn the cross (Poľsko), Paskuda, Sabotáž

So 27.2.2010 Hranice na Moravě @ Inferno klub PLAGÁT
Konfident (10 rokov!), Depresy mouse, Lycantrophy, Veto, Critical madness

So 27.2.2010 Brno @ Vegalité PLAGÁT
Rapida muerte, Blu - 82/b, Korubo, CN roudhouse kick (Nemecko)

So 27.2.2010 19:00 Banská Bystrica @ Tirish pub PLAGÁT
the Public, Tri groše, Fear of extinction (CZ), Paskuda

So 27.2.2010 20:00 Malacky @ Piváreň PLAGÁT
Blind rättvisa, Rotten äss, Ježišovi pivo nelej

So 27.2.2010 20:00 Hurbanovo @ U Aničky PLAGÁT
ČAD, Rivers run dry, Sprostá otázka, Tranz, Odklon

So 27.2.2010 20:00 Spišská nová ves @ Semafor II. PLAGÁT
Performed, Default ass fault, Killer face, Grinding Jesus brothers

So 27.2.2010 20:00 Brandýs nad Labem @ klub K PLAGÁT
Joke (Francúzsko), Interpret neznámy

Št 4.3.2010 Ostrava @ U vodní dýmky PLAGÁT
Dáša fon fľaša, Jakub Tichý, Turoň a Votoupal

Pi 5.3.2010 Orlová @ Futra PLAGÁT
Dáša fon fľaša, Jakub Tichý, Turoň a Votoupal, Tyranie identity

Pi 5.3.2010 Strážske @ Park pub PLAGÁT
Risposta (CZ), Roxor, Persona, Čo koho do toho
distro

So 6.3.2010 Brno @ Muzak PLAGÁT
Dáša fon fľaša, Jakub Tichý, Turoň a Votoupal, Spojené náhody

So 6.3.2010 Šaľa @ Metroklub
Devil street 13, Underdose, Sprostá otázka, the Wilderness

So 6.3.2010 Ružomberok @ Nové korzo PLAGÁT
Risposta (CZ), Roxor, Haarp

So 6.3.2010 19:00 Žilina @ Bunker PLAGÁT
Abhorrence, Point blank range, Rozpor, Mansklig ladugard, Adacta, Vandali
afterpárty: DJ Hank

So 6.3.2010 19:30 Plzeň @ Neutral PLAGÁT
Rotten brats, Cripplekorps, Katarakta, Barrel, Demoralyzér

Ne 7.3.2010 Bratislava @ U Očka
Born to lose (USA), Heartbreak stereo (Fínsko), Troublekid (Nemecko)

St 10.3.2010 19:00 Frýdek-Místek @ Sokolík PLAGÁT
K.A.N.G. (Litva), Poltergeist

Št 11.3.2010 20:00 Námestovo @ Triangel pub
K.A.N.G. (Litva), Respiration lost, Fastback

Pi 12.3.2010 Spišská nová ves @ Semafor II. PLAGÁT
K.A.N.G. (Litva), Rotten äss, Boiling point

Pi 12.3.2010 Vsetín @ music bar Tři opice
Garage & Tony Ducháček, Stará dobrá ruční práce

Pi 12.3.2010 Frýdek-Místek @ Sokolík PLAGÁT
the Kľemones, Disident, Líheň, Mletý standard, Jakub Tichý

Pi 12.3.2010 20:00 Benešov @ Červený drak PLAGÁT
Despite everything (Grécko), PNS, Kung - fu girls, RV4
DJ´s Hrochopanda & Pionýr - oldies disco afterparty

So 13.3.2010 Ostrava @ Chlív PLAGÁT
the Kľemones, Disident, Aqva silentia, Snadné pohyby

So 13.3.2010 19:00 Dolný Kubín @ Stará piváreň
Toy pištoľs, Na smiech, DPH, Deratox

So 13.3.2010 20:00 Český Těšín @ Motorhouse
K.A.N.G. (Litva), Ilúzia, Veto, Ex lex

So 13.3.2010 20:00 Sereď @ Kemping
ČAD, Time of my life, Anonym kids, Sprostá otázka, Barney gumble

So 13.3.2010 21:00 Brno @ Vegalité PLAGÁT
Despite everything (Grécko), Tupak amaru, Resurgo

So 13.3.2010 21:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Lets grow (Srbsko), Jaibo! (Srbsko)

Ne 14.3.2010 20:00 Trenčín @ Lúč PLAGÁT
Last legion alive (Belgicko), Tomorrows hell (CZ), Beton

Št 18.3.2010 20:00 Brno @ Yacht PLAGÁT
Gasmask terror (Francúzsko), Risposta, Lexomyl (Francúzsko), Boiling point

Št 18.3.2010 20:00 Žilina @ Smerr pub PLAGÁT
SPS (CZ), the Kľemones, Postavení mimo hru (CZ)

Pi 19.3.2010 20:00 Nové zámky @ IMC
SPS (CZ), Postavení mimo hru (CZ)

Pi 19.3.2010 20:00 Detva @ K - klub PLAGÁT
Dáša fon fľaša, Divadlo Lano (Pinka a Lutna), DJ Dáša

So 20.3.2010 Prostějov @ U Černocha PLAGÁT
Konfident, Paskuda, Tomorrows hell, Empty hall of fame

So 20.3.2010 Chynorany @ bar Adriša PLAGÁT
Dáša fon fľaša, DJ Dáša

So 20.3.2010 19:00 Tisovec @ KD PLAGÁT
Toy pištoľs, Na smiech, Pivnica, Vlastný názor
ZRUŠENÉ!

So 20.3.2010 20:00 Topoľčany @ Barbar
SPS (CZ), Postavení mimo hru (CZ)

So 20.3.2010 20:00 Bratislava @ U Očka PLAGÁT
Odklon, Prikázaný smer, Striguli

So 20.3.2010 20:00 Bratislava @ Obluda
Uštkni (CZ), Steh

Po 22.3.2010 20:00 Starý Smokovec @ Casa dolce PLAGÁT
Henry Fonda (Nemecko), Rúbanisko

Ut 23.3.2010 Vsetín @ Jatka
Sleazy, inc. operated (Nemecko), Zkažená mysl

Ut 23.3.2010 20:00 Bardejov @ Castella PLAGÁT
Henry Fonda (Nemecko), Deformácia, Dáša fon Rúbanisko

St 24.3.2010 Košice @ Cassbar PLAGÁT
Sleazy inc. operated (girrls punk riot, Nemecko), Jurij and the gagarins (Košice)

Št 25.3.2010 20:00 Námestovo @ Triangel pub
Fuck the facts (Kanada), Suburban terrorist, Rotten äss, Agresívna burina

Pi 26.3.2010 Bratislava
Dáša fon fľaša, the Weeds (Škótsko / Slovensko)
ZRUŠENÉ!

Pi 26.3.2010 18:00 Český Těšín @ Motorhouse PLAGÁT
Red insect, Aqua silentia, Estar alerta, Papa furat la muerte

Pi 26.3.2010 20:00 Vsetín @ Jatka PLAGÁT
Napszykłat (Poľsko), Like she, Goro white dog

Pi 26.3.2010 20:00 Prešov @ U Ponča PLAGÁT
Strecha, Ex tip

Pi 26.3.2010 20:00 Ostrava @ Bogotá PLAGÁT
Fuck the facts (Kanada), Dobytčí mor, Veto, Zkažená mysl

So 27.3.2010 18:00 Bratislava @ Horský park PLAGÁT
xTrue Naturex (USA), Mike XVX (USA)

So 27.3.2010 19:00 Žilina @ Smerr pub PLAGÁT
Zeměžluč (CZ), Načo názov, Potulný orchester

So 27.3.2010 20:00 Starý Smokovec @ Casa dolce PLAGÁT
Sleazy inc. operated (Nemecko), the Kľemones, Time of my life, DJ Dáša

So 27.3.2010 20:00 Hurbanovo @ U Aničky PLAGÁT
Post fata resurgo (Taliansko), Enema shower, Alea iacta est, Barney Gumble

Ne 28.3.2010 19:00 Spišská nová ves @ Semafor II. PLAGÁT
Jesus is angry (Grécko), Billy Harris (USA), Alfatec (Taliansko), Supraphon family

Ne 28.3.2010 19:00 Frýdek-Místek @ Sokolík PLAGÁT
Sleazy inc. operated (Nemecko), Jesus is a noise commander (Poľsko), Sorry Satori

Po 29.3.2010 20:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Barney Gumble, Alea iacta est, All day hell (Poľsko), the Analafists (Litva)

Ut 30.3.2010 Bratislava @ Randal PLAGÁT
Agnostic front (USA), This is hell (USA), Do or die (Belgicko), Call to preserve (USA)

St 31.3.2010 Košice @ Collosseum PLAGÁT
Agnostic front (veteráni NYHC), This is hell (NYHC), Do or die (Belgicko), Call to preserve (USA)

Pi 2.4.2010 Vsetín @ Ohrada - hospoda U splavů
How long?, Ex lex, Stregesti (Poľsko)

Pi 2.4.2010 Humenné @ Kudla
the Kľemones, Disident, Porucha
ZRUŠENÉ!

Pi 2.4.2010 Ostrava @ Kocour v notách
Dáša fon fľaša, Jakub Tichý

Pi 2.4.2010 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Tomorrows hell (CZ), Poltergeist (CZ), Blind rättvisa

Pi 2.4.2010 17:00 Martin @ KD Záturčie
Odpad, Pripad Ewy Burdovej, Kali - yuga, S.R.O., Horská chata, How?no!cuc

So 3.4.2010 Bardejov @ Castella
the Kľemones, Disident, Porucha, Kamufláž
ZRUŠENÉ!

Ne 4.4.2010 Košice @ Collosseum
the Kľemones, Disident, Porucha
ZRUŠENÉ!

Ne 4.4.2010 Brno @ klub Boro PLAGÁT
Nesseria (Francúzsko), Le kraken (Kanada), Gattaca, Průmyslová smrt

Ne 4.4.2010 Valašské Meziřičí @ Přístav PLAGÁT
Stregesit (Poľsko), Depresy mouse, Poltergeist, Confusio sino, Estar alerta

Ne 4.4.2010 19:00 Banská Bystrica @ Tirish pub PLAGÁT
Diskoirra (Španielsko), Time of my life, Paskuda

Po 5.4.2010 Bardejov
Le Kraken (Kanada), Nesseria (Francúzsko), Kumuru

Ut 6.4.2010 Banská Bystrica @ klub 77 PLAGÁT
Total Chaos (USA), the Kľemones

St 7.4.2010 Žilina @ Retro pub PLAGÁT
Alex Rok (USA), Dáša fon fľaša

St 7.4.2010 19:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Diskusia na tému národ a nacionalizmus

Št 8.4.2010 Košice @ Cassbar PLAGÁT
Alex Rok (USA)
Jam session

Pi 9.4.2010 Hlohovec @ Ameti pub
Ex tip, Disident
ZRUŠENÉ!

Pi 9.4.2010 19:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
Idiots parade (fast core so ženským spevom, Zvolen), Jakubysko (grind core / violence, Zvolen), Kumuru (experimentálny prasopal, Bardejov), Sound of qualm (emo core cirkus, Bardejov), Time of my life (hard core pank herci, Tatry)

Pi 9.4.2010 19:30 Čadca @ Deja vu PLAGÁT
Lucky funeral (Grécko), Esa z lesa (CZ)
afterpárty: DJ L´Hydropsy, DJ Robot lásky + Drederick Tatum

Pi 9.4.2010 21:00 Košice @ U Legionárov PLAGÁT
Gore and carnage (goregrind, Mexiko), Purulent spermcanal (grind-gurman core, CZ), Corpus Luteum (40% gore - alko porn grind, KE), Thorwald (grindcore, KE), Carnal Diafragma (grind, CZ)

So 10.4.2010 Košice @ Collosseum PLAGÁT
Lasting traces (hc, Nemecko), Way down (hc, Nemecko)

So 10.4.2010 Prešov
Esa z lesa (CZ), Vocatio interna, Green monkey

So 10.4.2010 17:00 Humenné @ Kudla PLAGÁT
the Waves, Porucha, Zašitá diera

So 10.4.2010 20:00 Brno @ Yacht PLAGÁT
Geriatric unit (UK), Cold world (Rakúsko), Stolen lives, Idiots parade, Tummo

So 10.4.2010 20:00 Spišská nová ves @ Semafor II.
Jesus is angry (Grécko), Billy Harris (USA)

Št 15.4.2010 18:30 Košice @ Collosseum - Backstage PLAGÁT
premietanie kina Liberta: 4. svetová vojna

Št 15.4.2010 19:00 Košice @ U Legionárov PLAGÁT
Goretex (pártygrind, Rakúsko), Decius (death metal, Rakúsko), Burn the fragments (instrumental metal, KE)

Pi 16.4.2010 Bardejov @ Black rose pub
Kumuru, Sound of qualm

Pi 16.4.2010 19:00 Liptovský Mikuláš @ Kolotočovo PLAGÁT
Spasm (CZ), Rotten äss, Distrophy, Corpus luteum

Pi 16.4.2010 19:30 Tisovec @ Vináreň PLAGÁT
the Klemones, Disident

Pi 16.4.2010 20:00 Spišská nová ves @ Semafor II. PLAGÁT
10. poschodie, Retarded fish, Swill, No brake

Pi 16.4.2010 20:00 Šamorín @ Piton bar PLAGÁT
6mas (CZ), Human error (Maďarsko), Alea iacta est, Sprostá otázka, Dark suffering

So 17.4.2010 Žďár nad Sázavou @ Batyskaf
Giuda (Taliansko), See you in hell, Gride, Lycantrophy, ..

So 17.4.2010 Prešov @ U Ponča
Kumuru, Sound of qualm, Bardrokk

So 17.4.2010 Bardejov @ Castella
Porucha, Kamufláž, Niečo navyše

So 17.4.2010 18:00 Michalovce @ U Flinstona PLAGÁT
Spasm (CZ), Carnivora (CZ), Corpus luteum, Thorwald, No future, Distrophy

So 17.4.2010 20:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
the Klemones, Disident

So 17.4.2010 20:00 Nitra @ Naozzay
Hasiaci prístroj, Punkrádio

Ut 20.4.2010 Brno @ Yacht
Drumcorps (USA), Enten og eller
ZRUŠENÉ!

Št 22.4.2010 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Radio Dead Ones (Nemecko), The Kľemones

Št 22.4.2010 Banská Bystrica @ Tirish pub
Znouzectnost (CZ), Dáša fon fľaša

Pi 23.4.2010 Turčianske Teplice @ Amnesia pub PLAGÁT
the Kľemones, Dáša fon fľaša

Pi 23.4.2010 19:00 Stratená @ Pelc PLAGÁT
Zopsahlava, Šoková terapia, Frutitutipinter, Prikázaný smer

Pi 23.4.2010 20:00 Žiar nad Hronom @ Amadeus PLAGÁT
Systematic death (Japonsko), See you in hell (CZ), Ilegality, Roxor, Agáta

Pi 23.4.2010 20:00 Poprad @ Rock fabric PLAGÁT
Zóna a, the Fialky (CZ), Street spirit, the Bullboxers (5 rokov)

Pi 23.4.2010 20:00 Námestovo @ Triangel pub PLAGÁT
Il disagio (Taliansko), ČAD, Agresívna burina, Fastback

So 24.4.2010 Košice @ Collosseum PLAGÁT
the Toasters (ska legenda hrajúca od 1981, NYC), Vidiek, Red five point star
afterpárty: Bandaska, DJ Citron, DJ Martin

So 24.4.2010 19:00 Banská Bystrica @ Tartaros PLAGÁT
Odklon, Prikázaný smer, Uhol dopadu, Výzva

So 24.4.2010 19:00 Banská Bystrica @ klub 77 PLAGÁT
the Fialky (CZ), Street spirit, the Bullboxers

So 24.4.2010 19:00 Praha @ 007 PLAGÁT
Incident, Crossczech

So 24.4.2010 19:30 Strážske @ Park pub PLAGÁT
Zopsahlava, No future, Decis, Porucha

So 24.4.2010 20:00 Brno @ Yacht PLAGÁT
Systematic death (Japonsko), See you in hell, Mad pigs, Festa desperato, Napalmed, Rádiolokátor, Evidence smrti

So 24.4.2010 20:00 Nemšová @ Fans klub PLAGÁT
Zhoda náhod, the Kľemones, Disident, Lost Souls

Ne 25.4.2010 Viedeň @ Aréna
Systematic death (Japonsko), Cold world (Rakúsko), See you in hell

Ut 27.4.2010 18:30 Košice @ Collosseum - Backstage
premietanie kina Liberte: Skinhead attitude

Pi 30.4.2010 Stropkov @ Biker pub
Kumuru, Sound of qualm

Pi 30.4.2010 Vraclav @ Ihrisko PLAGÁT
Dáša fon rúbanisko
pálenie čarodejníc

Pi 30.4.2010 18:00 Bardejov @ Castella PLAGÁT
Zopsahlava, Dátum výroby, Jakutin, Time to rest

Pi 30.4.2010 19:00 Zvolen @ World klub PLAGÁT
Dead fathers, Strata vkusu, Paskuda

So 1.5.2010 Rožnov pod Radhoštěm @ Vrah
Uštkni, Playback revival, Yarvar cocha

So 1.5.2010 19:00 Spišská nová ves @ Semafor II. PLAGÁT
Zopsahlava, Dátum výroby, Na smiech, Rodinný delikt

So 1.5.2010 20:00 Košice @ Tabačka PLAGÁT
Mouth of architect (sludge, USA), Emor (post rock), the Fate wills it (hard core)

Ne 2.5.2010 20:00 Spišská nová ves @ Semafor II. PLAGÁT
Grand predateur (Francúzsko), John Makay (Francúzsko), Warsaw was raw (Francúzsko)

Ne 2.5.2010 20:00 Praha @ U Sluníčka PLAGÁT
Dáša fon fľaša, Jakub Tichý

Pi 7.5.2010 20:00 Brno @ Vegalité PLAGÁT
Rapsod, Blind rättvisa, J.P.N., Rúbanisko

Pi 7.5.2010 20:00 Košice @ Cassbar
Jam session

So 8.5.2010 Plzeň @ Neutral PLAGÁT
Průmyslová smrt, Cripplekorps, Barrel, Demoralyzer

So 8.5.2010 Věžnička u Jihlavy @ U Tadeáše PLAGÁT
Empty hall of fame, Edelweiss piraten, !úl..., Bonus, Dáša fon fľaša, My dead cat, Rúbanisko
futbal proti rasizmu cez deň na ihrisku od 11:00

So 8.5.2010 Dunajská streda @ Soul hounter club
the Idoru (Maďarsko), Nothings stops a serial killer

So 8.5.2010 16:30 Banská Bystrica @ Tartaros PLAGÁT
Alea iacta est, Idiots parade, Paskuda, Mizar, 6mas (CZ), Tichý bordel, Attack of rage, Chilly prashock

So 8.5.2010 20:00 Malacky @ Piváreň PLAGÁT
Boiling point, Barney Gumble, Sprostá otázka
afterpárty: DJ Ďobo

Št 13.5.2010 18:30 Košice @ Collosseum - Backstage
premietanie kina Liberte: Pickaxe

Pi 14.5.2010 Rožnov pod Radhoštěm @ Vrah
Trigger effect (Kanada), Wollongong, Social party

Pi 14.5.2010 19:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
ČAD (crustová vojna, Svätý Jur), Malignant tumour (rock n rollová válcovačka, mix Motorhead, Discharge a Entombed, Ostrava), Invasion of madness (košický old school thrash metal)

Pi 14.5.2010 19:30 Spišská nová ves @ Nový kelt PLAGÁT
Padla na hlavu, Rodinný delikt

So 15.5.2010 Žilina @ Squat Palác Sofia PLAGÁT
Tyranie identity (CZ), Dáša fon fľaša, the Weeds (Scotland/SK), Rúbanisko
1. narodeniny squatu, cez deň opekačka s kamošmi, vege pochúťky od výmyslu sveta, pivo aj limo, torta, oslava ako má byť... www.myspace.com/palacsofia

So 15.5.2010 17:00 Hradec Králové @ RC Strojovna PLAGÁT
OBSCENE SOCIETY
Skitsystem (Švédsko), Birdflesh (Švédsko), Wormrot (Singapúr), See you in hell, Assessor, Dobytčí mor, Mother, Risposta, Fear of extinction, Mururoa, Decomposing manure

So 15.5.2010 19:00 Spišská nová ves @ Dom kultúry PLAGÁT
ČAD, Malignant tumour (CZ), Kid Nero (Nemecko), Vengeance today (Nemecko) Obliterate, Invasion of madness, Cripplekorps (CZ)

So 15.5.2010 20:00 Valašské Klobouky @ TJ Sokol PLAGÁT
Discharge (UK), El banda (Poľsko), Telefon, Ne!budeme

So 15.5.2010 20:00 Trenčín @ Lúč PLAGÁT
Houba (CZ), Punk floid (CZ)

Ne 16.5.2010 Brno @ Yacht
Discharge (UK), Roxor, Festa desperato

St 19.5.2010 19:00 Frýdek-Místek @ U Černého kocoura PLAGÁT
Charogne stone (Francúzsko), Elephant (Francúzsko), Gershwin & fire (Francúzsko), Schtern (Francúzsko)

Št 20.5.2010 19:30 Frýdek-Místek @ U Černého kocoura PLAGÁT
Lobotomies (UK), Only fumes and corpses (UK),

Pi 21.5.2010 Malacky @ Piváreň PLAGÁT
the Flame still burns, Roxor, Blind rättvisa, Beton

Pi 21.5.2010 Košice @ Collosseum
Znouzectnost (rock punk, CZ), Kolowrat (Košice)

Pi 21.5.2010 20:00 Tábor @ RC Orion PLAGÁT
Lahar, Disbeatless, Rapida muerte
benefičný koncert pre otevrioci.cz

So 22.5.2010 Banská Bystrica @ Tirish Pub PLAGÁT
Znouzectnost (CZ), Dáša fon fľaša

So 22.5.2010 17:00 Liptovský Mikuláš @ Kolotočovo
Thalidomide (CZ), ČAD, the Comedown, Strata vkusu

So 22.5.2010 19:00 Považská Bystrica @ klub Dreváreň
Načo názov, Ilegality, Fight4life

Po 24.5.2010 Brno @ Jolanda PLAGÁT
Hidden by grapes (Rakúsko), Lambda (Rakúsko)

Ut 25.5.2010 19:00 Košice @ Collosseum - Backstage PLAGÁT
premietanie kina Liberta: Ženy pre m€ny

St 26.5.2010 Brno @ Vegalité PLAGÁT
Shades of grey (Švédsko), Jonestown, Evidence smrti, Melete (Slovinsko)

St 26.5.2010 19:00 Humenné @ Kudla PLAGÁT
Ignorácia, No future, Porucha

Št 27.5.2010 Brno @ Yacht PLAGÁT
Sista sekunden (Švédsko), Thalidomide, Raw reason

Št 27.5.2010 20:00 Trenčín @ Lúč PLAGÁT
Shades of grey (Švédsko), Jonestown (CZ)

Pi 28.5.2010 19:30 Bratislava @ Mark Twain (Karloveské rameno Dunaja) PLAGÁT
Dáša fon fľaša, the Weeds

So 29.5.2010 19:00 Žilina @ Retro club PLAGÁT
Degradace (CZ), Disident, Jelly babies, Zpunkruky, DJ Fľaša

So 29.5.2010 19:00 Bardejov @ Castella PLAGÁT
Czosnek (Poľsko), Marsz na Waszyngton (Poľsko), Tupolev (Poľsko), Sabotáž

Ne 30.5.2010 20:00 Bratislava @ Garáže pod Prístavným mostom
Rakkaus (Fínsko), Maradona (Rakúsko)

Ut 1.6.2010 Bratislava @ Obluda
What we feel (Rusko), Hausvabot (Nemecko)
premietanie pred koncertom

Ut 1.6.2010 19:00 Košice @ Collosseum - Backstage PLAGÁT
premietanie kina Liberta: the Take
po premietaní prednáška a diskusia Ne/voliť?

St 2.6.2010 19:00 Jihlava @ Ultima PLAGÁT
What we feel (Rusko), Hausvabot (Nemecko), Disbeatless, Rapida muerte
od 19:00 premietanie filmu o politickej situácií v Rusku

Št 3.6.2010 20:00 Brno @ Jolanda PLAGÁT
Gelo (Taliansko), Sposa in alto mare (Taliansko)

Pi 4.6.2010 Brno
Gusto mastivo (UK), Black sister (UK / Maďarsko), Step on it (Maďarsko)

Pi 4.6.2010 Opava @ Music bar Jam
the Real McKenzies (Kanada), the End (Poľsko)

Pi 4.6.2010 20:00 Spišská nová ves @ Semafor II. PLAGÁT
Best friends (USA), the Kľemones, Čo koho do toho

So 5.6.2010 Vsetín
FUK (UK)

So 5.6.2010 18:00 Žilina @ Smerr
Hasiaci prístroj, Punkrádio, Pivnica

So 5.6.2010 19:00 Nitra @ Naozzay PLAGÁT
Prikázaný smer, Uhol dopadu, Odklon, A.T.P.

Po 7.6.2010 Brno @ Vegalité PLAGÁT
Rakkaus (Fínsko), V době moru

Ut 8.6.2010 19:00 Košice @ Collosseum - Backstage PLAGÁT
premietanie kina Liberta: Zanon - továreň bez šéfov
po premietaní prednáška a diskusia Ne/voliť?

Št 10.6.2010 20:00 Humenné @ Moliére
Ska reggae párty

Pi 11.6.2010 Košice @ Collosseum
Streetmachine (hard core, CZ)
ZRUŠENÉ

Pi 11.6.2010 Košice @ Tabačka
the Ocean (experimentálny post hc, Nemecko), Showyourteeth (hard core / metal, Rakúsko)

Pi 11.6.2010 19:30 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Time of my life, Your fucking nightmare (CZ), the Flame still burns, Boiling point, Blind rättvisa
fotoprojekcia

Pi 11.6.2010 20:00 Ostrava @ Provoz Hlubina PLAGÁT
Svině!, Kulma, Tyranie identity, Anti - covers, Dezinfekce

So 12.6.2010 16:00 Topoľčany @ Duchonka PLAGÁT
Dezinfekce (CZ), Madcult, Svině! (CZ), Ilegality, ČAD, Bessar ungas (CZ), Buried day burned

So 12.6.2010 19:00 Bratislava @ U Očka PLAGÁT
Heretix, Princovia, Anonym kids

So 12.6.2010 19:30 Prešov @ Bunker PLAGÁT
Načo názov, Alerta, Deformácia

St 16.6.2010 21:00 Banská Bystrica @ Tartaros
Wormrot (Singapúr), Respite

Št 17.6.2010 20:00 Ostrava @ Bogotá PLAGÁT
Wormrot (Singapúr), Needful things, Vocation interna

Pi 18.6.2010 - 19.6.2010 Bojkovice @ Statek Ústsko
Mišmaš 17:
GNU, Bulbul (Rakúsko), Michaels uncle, Plum (Poľsko), Korai orom (Maďarsko), Like she, Dva, Deer deer, Ondřej Smeykal, Kazety, Analogue birds trio (Nemecko), Dáša fon fľaša, ...

Pi 18.6.2010 19:30 Košice @ Collosseum PLAGÁT
Rozpor (oipunk, Bratislava), Deformácia (punk, Prešov)
distro

Pi 18.6.2010 20:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Stillbirth (Nemecko), Nonprolific, Hate control

Pi 18.6.2010 20:00 Stoky u Jihlavy @ Stará kovárna PLAGÁT
Wormrot (Singapúr), Disbeatless, Lycantrophy, Průmyslová smrt

Pi 18.6.2010 22:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
Citronela & roots tradition (reggae stage), Predator, Trewor & Dr. Octopus (dnb stage), Problem & no problem (oldies stage)
tatranský čaj za 70 centov

So 19.6.2010 Čadca @ KD PLAGÁT
Cripple bastards (Taliansko), At the soudawn (Taliansko), Malignant tumour (CZ), the Public, Depresy, Stillbirth (Nemecko), the Arson project (Švédsko), Loma prieta (USA)
počas celého dňa skate jam

So 19.6.2010 17:00 Bardejov @ Castella PLAGÁT
FOREVER MEGASHIT 4:
Rozpor, Ortodox (Poľsko), Jhator, Aletheia, St. black, Ema Camelia (CZ), Dátum výroby, Citronela soundsystem

Ne 20.6.2010 Prešov @ City club PLAGÁT
Future ruins (Švédsko), Time of my life, Woundead knee (CZ)
distro

Ne 20.6.2010 19:00 Žilina @ Bullwar bar PLAGÁT
La veru berlue (Francúzsko), Unattended funeral

Ne 20.6.2010 20:00 Partizánske @ bar Maják PLAGÁT
Argies (Argentína)

Po 21.6.2010 Bratislava @ Obluda
Death by stereo (USA)

Pi 25.6.2010 Žilina @ Smerr pub
Davová psychóza, HT, Proti srsti, Anonym kids

Pi 25.6.2010 Brno @ Sklenená louka PLAGÁT
Plague mass (Rakúsko), Run rivers dry (Maďarsko), Tummo

Pi 25.6.2010 20:00 Spišská nová ves @ Semafor II. PLAGÁT
Plague mass (Rakúsko), Lycantrop, Depresy mouse (CZ), Paskuda, Thorwald
ZRUŠENÉ!

So 26.6.2010 Žilina @ Bunker PLAGÁT
Bury my sins (Nemecko), Julith krishun (Nemecko), Nullus sum (CZ), Whisper of a lie, the Fate wills it

So 26.6.2010 Levice @ Rakva
Die hards, Šoková terapia, Z ničoho nič, Glaurung, Traja kamaráti a Milan

So 26.6.2010 Malacky @ Piváreň PLAGÁT
Paskuda, Depresy mouse (CZ)
ZRUŠENÉ!

So 26.6.2010 13:00 Lučenec PLAGÁT
HELVETE FEST 6:
Afgrund (Švédsko), Magrudergrind (USA), Needful things (CZ), ČAD, Škoda 120 (CZ), Distaste (Rakúsko), Trigger (Nemecko), Suffering mind (Poľsko), Touched by nausea (Južná Afrika), Another way (Maďarsko), Jakubysko, 6mas (CZ), Gyalazat (Maďarsko), Embolism, Sheeva yoga (CZ), Respite
distro

So 26.6.2010 18:00 Košice @ Collosseum
Padla na hlavu (hyper fast core alá Charles Bronson, KE) Strata vkusu (hc / punk, BB) Chilly práshock (ska / grunge, BB) 106,9 (punk, Ružomberok)

Ne 27.6.2010 Košice
Magrudergrind (grind, USA)
ZRUŠENÉ!

Ne 27.6.2010 Banská Bystrica @ Irish pub PLAGÁT
Paskuda, Depresy mouse (CZ)
ZRUŠENÉ!

Po 28.6.2010 19:30 Košice @ Collosseum
Skarhead (legendárny NYHC), Death before dishonour (hard core, USA), Strength approach (hard core, Taliansko)

Po 28.6.2010 20:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Future ruins (Švédsko), Touched by nausea (Južná Afrika), Mindfuck

St 30.6.2010 20:30 Námestovo @ Triangel PLAGÁT
Korrozao (Brazília), Agresívna burina, Persona non grata

Pi 2.7.2010 Žilina @ Bullwar bar PLAGÁT
Gattaca (CZ), Vocatio interna

Pi 2.7.2010 18:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
BBYB (CZ), Mizar, Thorwald, Cock 2 pussy

Pi 2.7.2010 20:00 Spišská nová ves @ Semafor II. PLAGÁT
Labrats bugband (Švajčiarsko), the Public, Agresívna burina, Persona non grata, Prezident klaun

So 3.7.2010 Lucia Baňa
Neon union, Thorwald, Každý svoje, U.Z.R., Born for reason, Sociopat, Tribe, Nič moc!, Freepoint, Fucktor

Ne 4.7.2010 Žilina @ Retro pub PLAGÁT
Synhystemi (CZ), Colony (CZ), Ružový vankúš (CZ), Hopeless youth

St 7.7.2010 Košice @ Collosseum
Walls of Jericho (hard core metal, USA), Slaughter at the engagement party (metalcore, Maďarsko)

Pi 9.7.2010 Žiar nad Hronom @ Amadeus
Davová psychóza, ŠHT, Sitňan, Tuzexx

Pi 9.7.2010 18:00 Košice @ Collosseum
Purulent jacuzzi (goregrind, Rusko), Purulent spermcanal (CZ), Distrophy (goregrind prasopal, LM), Freepoint (metal, KE)

Pi 9.7.2010 20:00 Spišská nová ves @ Semafor II. PLAGÁT
Beton, Parte!, Roxor, Paskuda

Pi 9.7.2010 20:00 Sereď @ Kemping PLAGÁT
Visions of war (Belgicko), the Flame still burns, the Citadel, Barney Gumble

So 10.7.2010 Poprad @ Rock fabric
Street machine (CZ)
ZRUŠENÉ!

So 10.7.2010 21:00 Brno @ Vegalité PLAGÁT
Hirnlos (Estónsko), Beyond the borders (Litva), Brutal project (Španielsko)

Ne 11.7.2010 20:00 Žiar nad Hronom @ Amadeus PLAGÁT
Catheter (USA), Who s my saviour (Nemecko), Idiots parade, Beton, Alea iacta est

Ut 13.7.2010 20:00 Spišská nová ves @ Semafor II. PLAGÁT
Brutal project (Španielsko), Fading tomorrow, Killer face

Ut 13.7.2010 20:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Anchor (Švédsko)
premietanie filmu Edge - perspectives on drug free culture

Št 15.7.2010 - 17.7.2010 Trutnov @ Na bojišti PLAGÁT
OBSCENE EXTREME 2010:
2 minute dreka (Taliansko), Ablach (Škótsko), Amputated (UK), Archagatus (Kanada), Attack of the mad axeman (Nový Zéland), Avulsed (Španielsko), Bloody Phoenix (USA), Catheter (USA), Cattle decapitation (USA), Cerebral bore (Škótsko), Cripple bastards (Taliansko), Cut to fit (Fínsko), Deranged (Švédsko), Disfigured corpse, Doom (UK), D.R.I. (USA), Eardelete, Exhale (Švédsko), Facial abuse (Švédsko), Funerus (USA), General surgery (Švédsko), Haemorrhage (Španielsko), Hovadah (CZ/UK), Incantation (USA), Inevitable end (Švédsko), Insidious decrepancy (USA), Instinct of survival (Nemecko), Japanische kampfhorspiele (Nemecko), Krush (Holandsko), Looking for an answer (Španielsko), Lycantrophy, Malignant tumour, Martyrdod (Švédsko), Master, Mindflair (Nemecko), Minkios (Taliansko), Misery index (USA), Mucus (Belgicko), Nashgul (Španielsko), Noisebazooka (Rakúsko), Noxa (Indonézia), Psychofagist (Taliansko), Obscure mortuary (Nemecko), Passiv dodshjalp (Švédsko), Psychofagist (Taliansko), Purulent jacuzzi (Rusko), Putrescence (Kanada), Rompeprop (Holandsko), Sexy police (Nórsko), Social chaos (Brazília), Tinner (Fínsko), the Arson project (Švédsko), the Sickening (Nórsko), Trauma moralis (Lotýšsko), Trigger (Nemecko), Unlearned (Nemecko), Victims (Švédsko), Vilefuck (Švédsko), Viral load (USA), Warbringer (USA), Warpath (Írsko), Wasteform (USA), Whoresnation (Francúzsko), World downfall (Nemecko), Xaros (Francúzsko)

So 17.7.2010 Ružomberok
Psychofagist (Taliansko)

Po 19.7.2010 Prešov
First blood (USA), Abhorrence, Saprophyte, Fat mans war face (Nemecko)

Pi 23.7.2010 - 24.7.2010 Rokycany
FLUFF FEST:
Another breath (USA), Municipal waste (USA), Ampere (USA), Ruiner (USA), Comadre (USA), Carpathian (Austrália), Amen ra (Belgicko), Vitamin X (Holandsko), the Carrier (USA), Cruel hand (USA), Sista sekunden (Švédsko), Miles away (Austrália), Omega massif (Nemecko), Unrestrained (USA), Ressurectionists (Nemecko), Lewd acts (USA), Gadget (Švédsko), Meleeh (Švédsko), Forfeit (USA), Purification (Taliansko), Rosetta (USA), Punch (USA), Ramming speed (USA), Plague mass (Rakúsko), Nine eleven (Francúzsko), Maintain (USA), Ruined families (Grécko), City of ships (USA), Ultimate blowup (Turecko), Your fucking nightmare, Never reach home (Turecko), At daggers drown (Nemecko), Cornered (Holandsko),

So 24.7.2010 Vodňany @ Sokolská louka PLAGÁT
FESTA DE LA POHODA 2010:
One way system (UK), E!E, NVÚ, the Fialky, Kollatera (Nemecko), Sociální teror, Cripplekorps, Dezinfekce, Sanitär, Svině!, KZO

So 24.7.2010 Trnava @ Galéria Jána Koniarka
Steve von Till / Harvestman (USA)

So 24.7.2010 13:00 Branišovice PLAGÁT
Cyness (Nemecko), Pigsty, Davová psychóza, Mizar, X - core, Načo názov, Čertůf punk, Ybca, Harmony bay, Mr. Dynaboom, Idiots parade, Cop de fona (Španielsko), Portia, Sakumprásk

So 24.7.2010 18:30 Bánov @ pohostinstvo Cap PLAGÁT
Die hards, Animality, Diesel, Tranz, Disent
afterpárty: Pub 22

Ut 27.7.2010 Lučenec @ SLimák pub
Disturbance project, Paskuda

Ut 27.7.2010 20:00 Ostrava @ Bogotá PLAGÁT
Slavebreed (Grécko), Kulma

Ut 27.7.2010 20:30 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Nine eleven (Francúzsko), Adorno (Portugalsko), Ruined famielies (Grécko), Eric Ayotte (USA)

St 28.7.2010 Prešov @ City club PLAGÁT
Nine eleven (Francúzsko), Daggers (Belgicko), At daggers drawn (Nemecko)

Št 29.7.2010 Turzovka
Slaktattack (Švédsko), Komatoz (Rusko), Repulsione (Taliansko), Uzomi (Brazília), Roxor
ZRUŠENÉ!

Št 29.7.2010 20:00 Spišská nová ves @ Semafor II. PLAGÁT
Fredag den 13:E (Švédsko), Default ass fault, Time of my life, Kumuru, Sound of qualm

Pi 30.7.2010 - 31.7.2010 Hradec Králové @ letiště - Hangar 187 PLAGÁT
PLAY FAST OR DONT:
Archagathus (Kanada), Bad luck on ride on wheels (Nemecko), Beginning of the end (UK), Bloody Phoenix (USA), Counterblast (Švédsko), Deviated instinct (UK), Disturbance project (Španielsko), Encroached (Japonsko), Evidence smrti, Festa desperato, Filth of mankind (Poľsko),Forca macabra (Fínsko), Fy fan (Švédsko), Hello bastards (UK), Hibernation (Grécko), Insuiciety (UK), Jesus crost (Holandsko), Joe Pesci (UK), Komatoz (Rusko), Love potion (Dánsko), Meinhof (UK), Nakot (Srbsko), Ramming speed (USA), Repulsione (Taliansko), Roxor, Slaktattack (Švédsko), Slavebreed (Grécko), Sylvester Staline (Francúzsko), Uncurbed (Švédsko), War all the time (UK), Warcollapse (Švédsko)

Pi 30.7.2010 19:00 Prešov @ Véčko
Davová psychóza, Time to rest

Pi 30.7.2010 19:00 Námestovo @ nábrežie Oravskej priehrady PLAGÁT
Bloody Phoenix (USA), Breed

So 31.7.2010 18:00 koliba Podstráň za Popradom @ Kuwajt PLAGÁT
Degustator, Apriori, Cruor, Zrcadlo srdca, Human humus

St 4.8.2010 Bratislava @ Sub club
Cornerstone roots (Nový Zéland)

Št 5.8.2010 Košice @ Collosseum PLAGÁT
Cornerstone roots (Nový Zéland), Karavana

Pi 6.8.2010 @ camping Tomky PLAGÁT
ALKOGREZZCUP XIII:
Ilegality, Švablast, Ježišovi pivo nelej, Blind rättvisa, the Citadel, Drifted shadow, the Last day of Jesus, Papundekel, ..
+ tradičný futbálek, stanovanie

Pi 6.8.2010 Prešov @ U Ponča
Cornerstone roots (Nový Zéland)

Pi 6.8.2010 13:00 Revúca @ Barón
Before the zero day, Na smiech, Vlastný názor, Inbetweendays, Merdier, Rast eden, Reakcia, Supernowa, Sakra_drzé céé

Pi 6.8.2010 19:30 Rožnov pod Radhoštěm @ areál Strelnice PLAGÁT
SETKÁNÍ SLOBODNÝCH DUŠÍ:
piatok: Papa furat la muerte, Insania, Telefon
sobota: Ruin, Hugo Ludra, Yarvar cocha, Uštkni
premietanie, pingpongový turnaj, tombola, DJ Valach, ..

So 7.8.2010 20:00 Prachatice @ camp Rechle PLAGÁT
Rádiolokátor, Pressboil, Dny, Retroprotest
prvých 200 pív zdarma, na mieste ochutnávka donesených jedál

Ut 10.8.2010 19:00 Zvolen @ W - klub PLAGÁT
Citizen patrol (Holandsko), Boiling point, Jakubysko, D.N.O.

Pi 13.8.2010 - 14.8.2010 Sereď @ kemping PLAGÁT
FFUD FEST:
Telefon (CZ), JET8 (CZ), Reflections of internal rain (Srbsko), Suicide pride (Maďarsko), Bublifunk, Ska3x, Ilúzia, Ad acta, Heartbeat, Boiling point, Roxor, the Flame still burns, Alea iacta est, Blind rättvisa, Die hards, Paskuda, Sprostá otázka, Barney Gumble, State of mind, Anton Cobalt, the Citadel, Bandaska, Dáša fon fľaša, the Boring (Francúzsko), Geranium (Francúzsko), Rübänïskö, Nido di vespe (Taliansko), Carlos Dunga (Taliansko)

Pi 13.8.2010 19:00 Benešov @ Červený drak PLAGÁT
Sidetracked (Nemecko), Time of my life, Jonestown, Rapsöd, Disbeatless, Němá barikáda, Rapida muerte

So 14.8.2010 14:00 Dedinky @ Futbalové ihrisko PLAGÁT
Dimenzia X, Hasiaci prístroj, Punkreas, Podfuck, Jakutin, Alternatiwe, Pivnica, Punkradio, Cliftons, Zotrwačnosť, Odklon, stoičostoi, Na smiech, Swill, It´s ok, ŠHT, Odplach, ...

So 14.8.2010 20:00 Sabinov @ Gól bar
Time to rest, Rock street, Alter ego

Ut 17.8.2010 20:00 Spišská nová ves @ Semafor II. PLAGÁT
Foolish (Francúzsko), Assassins (CZ), G.U.R. (CZ)

St 18.8.2010 19:00 Čadca @ Deja vu PLAGÁT
Obstacles (Dánsko), Rúbanisko, Pisskit
afterpárty Pjubak

Št 19.8.2010 18:30 Košice @ Collosseum PLAGÁT
Madball (legendárny NYHC, USA), Punishable act (hard core, Nemecko), Unrestrained (hard core, USA), the River card

Št 19.8.2010 20:00 Brandýs nad Labem @ klub K PLAGÁT
Dissidence radio (Francúzsko), Tvůj dědek

So 21.8.2010 16:00 Ružomberok @ Čutkovská dolina
Hladina alfa, the Waether, A.G.E.N.T., Švepes, Kneel in dust, Faith, Sandale, Hallogenerator, DJ Gargamel

So 21.8.2010 19:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Clash city rebels (Maďarsko), Joe67
premietanie Hell W10

So 21.8.2010 19:00 Bánov @ hostinec Cap PLAGÁT
Paskuda, Die hards, Enema shower, Sprostá otázka, Animality

So 21.8.2010 21:00 Brno @ Vegalité PLAGÁT
Rákosi (Maďarsko), Ninpulators (Maďarsko)

So 21.8.2010 9:00 Kunín @ areál za kinom PLAGÁT
Ex lex, Rapsod, Blu - 82/b, Rotten äss, Fasteratu, Lykantrop, Experiment homo sapiens, Hlupší smysl, Rúbanisko, Estar alerta
od 9:00 futbalový turnaj

Ut 24.8.2010 Vysoké Mýto PLAGÁT
Dáša fon fľaša, Rúbanisko

Pi 27.8.2010 - 28.8.2010 Komen PLAGÁT
BALKANIKA CORE MEETS KRASTIVAL:
Riistetyt (Fínsko), Patareni (Chorvátsko), Uncurbed (Švédsko), Bloody Phoenix (USA), Klinika (Poľsko), Argies (Argentína), Filth of mankind (Poľsko), O.S.D.S. (Taliansko), Homo homini lupus (Chorvátsko), Sotatila (Rakúsko / Fínsko), Czosnek (Poľsko), Baka yaro (Slovinsko), Anaeroba (Slovinsko), Dickless tracy (Slovinsko), Determination (Rakúsko)

Pi 27.8.2010 Zlaté Moravce @ Kompas PLAGÁT
Pants of fire, Načo názov, Vandali, Bačova fujara, ..

So 28.8.2010 12:00 Poprad @ koliba Podstráň PLAGÁT
Unmourned, Doomas, Corpus Luteum, Freepoint, Surgery, Thirller, Cliftons, Psychotropegg, Cruor, Prezident klaun, Apriori, Polystyren

So 28.8.2010 18:00 Michalovce @ piváreň PLAGÁT
KSS, Sonicates

Ne 29.8.2010 Hradec Králové @ La putyka
Filth of mankind (Poľsko), Mother, Festa desperato

Ne 29.8.2010 Jihlava @ Garáž diy Jihád PLAGÁT
Dáša fon fľaša, Rúbanisko
vega grilovačka

Po 30.8.2010 20:00 Spišská nová ves @ Semafor II. PLAGÁT
the Lines we cross (Nemecko), Mindplague (Nemecko), Cannibal system (Rakúsko), Z.U.A. (Rakúsko)

Ut 31.8.2010 Žilina @ Boonker PLAGÁT
Lykantrop, the Kľemones, Ilúzia, Rotten äss, Hopeless Youth, Unattended Funeral

Ut 31.8.2010 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Ultimo mondo cannibale (Taliansko), Dr. gore (Taliansko), Sperm of mankind, Distrophy

Ut 31.8.2010 19:00 Frýdek-Místek @ Sokolík PLAGÁT
Junk messiah (Chorvátsko)

St 1.9.2010 20:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
Just went black (melodický hard core, Nemecko), Roxor (japan raw crust, Vranov)

Št 2.9.2010 20:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Just went black (Nemecko), the Fight (Poľsko), Juggernaut (Rakúsko), Gattaca (CZ)

Pi 3.9.2010 20:00 Nové Zámky @ A.V.P. club
Odplach, Odklon, Starfist

Pi 3.9.2010 20:30 Jihlava @ Ponorka PLAGÁT
Pavilionul 32 (Rumunsko), the Sin of Lilith, Samochojito, Sanitär
premietanie

So 4.9.2010 14:00 Kralupy @ Na baráčku PLAGÁT
Družba (10 rokov), Do řady!, Vision days, Wergjův pjos, Krutá pravda, Třetí stupeň tortury, Urin

So 4.9.2010 19:00 Žilina @ Boonker PLAGÁT
Ilúzia (krst LP!), the flame still burns, Heartbeat, Dáša fon Rúbanisko, Dj Dáša

Ne 5.9.2010 19:00 Spišská nová ves @ Semafor II. PLAGÁT
Farmers boulevard (Nemecko), Zrcadlo srdca

Št 9.9.2010 19:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
Visions of war (crustoví fotri z Belgicka), Boiling point (thrash hc rúbanica, Žilina fucktown), Unattended funeral (total power violence, Žilina)
ZRUŠENÉ!

Št 9.9.2010 19:00 Brno @ Desert PLAGÁT
Pozvakowski (Maďarsko), Piča z hoven, Radimova kapela Karel

Pi 10.9.2010 Rakovník @ Na letišti
See you in hell, Woundead knee, B.O.B.

Pi 10.9.2010 Bardejov
Boiling point, Unattended funeral

Pi 10.9.2010 Banská Bystrica @ Bosorka
Paskuda, Dáša fon rúbanisko, DJ Fľaša

Pi 10.9.2010 18:00 Humenné @ Kudla
Začiatok konca, CBA, Porucha, the Pelikanos

So 11.9.2010 Písek @ Pí klub
See you in hell, Lahar, Gride, Kusuman

So 11.9.2010 10:00 Most @ park za budovou SHD
Rapsöd, Gummo sound, Tom 77, Burning steps, Assassins, Sandokan rebells, Dwarf sound system, Palahniuk, Sh!t crew, Anime torment, Dryada theatre, Random terror sound system, Mokrý danditi

So 11.9.2010 18:00 Strážske @ Park pub PLAGÁT
Epitome (Poľsko), Halucynogen (Poľsko), Thorwald, Mizar, 3x denne, Grinding jesus brothers

So 11.9.2010 20:00 Prešov @ U Ponča PLAGÁT
Začiatok konca, Deformácia, 50%-ná panna

Ut 14.9.2010 Banská Bystrica @ Tirish Pub
HT, the Kľemones, ŠHT, Nasmiech

Ut 14.9.2010 20:30 Košice @ Collosseum PLAGÁT
Vinyl punkotéka & crustotéka
vege občerstvenie, starorežná a mastika za 80 centov

St 15.9.2010 Čadca
Alpinist (Nemecko), Kain (Rakúsko), the Fate wills it

St 15.9.2010 20:00 Ostrava @ Stará aréna
Mossuraya (Švajčiarsko), Zabloudil

Št 16.9.2010 Lučenec @ Slimák pub
Troublekid (Nemecko), Comedya

Št 16.9.2010 19:30 Žilina @ Bullwar bar PLAGÁT
Crippled fox (Maďarsko), Boiling point, Parte!

Št 16.9.2010 19:30 Prešov @ City club PLAGÁT
Alpinist (Nemecko), Madcult, Dawn to come

Pi 17.9.2010 Rožňava @ Motor klub
Na smiech, Pivnica

Pi 17.9.2010 Nemšová @ Fans club PLAGÁT
the Fialky, Hasiaci prístroj, the Bullboxers, the 77

Pi 17.9.2010 19:00 Benešov @ Červený drak PLAGÁT
Thalidomide (krst LP), Your fucking nightmare (krst LP), Rank´n´file, (Nórsko), Kung - fu girls, Just for being
afterpárty DJ Hrochopanda, Pionyr, MxDx, Knir

Pi 17.9.2010 20:00 Tvrdošovce @ Bora bora bistro PLAGÁT
Concrete (Maďarsko), Sprostá otázka, Animality, Interpingvinal rondondendron (CZ / Maďarsko)

Pi 17.9.2010 20:00 Spišská nová ves @ Semafor II. PLAGÁT
Mossuraya (Švajčiarsko), Čo koho do toho, Morted

So 18.9.2010 Rožňava @ Motor klub
KSS, No future

So 18.9.2010 Levice @ Rakva
Na smiech, Šoková terapia, Fľaška vysočiny (CZ), Smer Omsk

So 18.9.2010 18:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Ilúzia, Dáša fon rúbanisko
Vegánske hody, žranica

St 22.9.2010 Čadca
Hongo (Španielsko), Verge on reason (Nemecko), the Sin of Lilith (CZ)

St 22.9.2010 18:00 Žilina @ Boonker PLAGÁT
Billy the kid, Time of my life, Whisper of a lie, Madcult, Parte!

Št 23.9.2010 20:00 Ostrava @ skúšobňa Sheeva yoga
Verge on reason (Nemecko), Tomorrows hell, Poltergeist

Pi 24.9.2010 18:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
Narcoleptic (death /grind, CZ), Twisted truth (pure grind, CZ), the Search (metal, Prešov), Grinding jesus brothers (grind, Stropkov), Invasion of madness (thrash metal, Košice)

Pi 24.9.2010 20:00 Košice @ Dejavu PLAGÁT
Eternity, Forma

So 25.9.2010 17:00 Žilina @ Smerr PLAGÁT
Dukla vozovna (CZ), Bod omylu, Rotten äss, Stav núdze,

So 25.9.2010 18:00 Banská Bystrica @ Tartaros PLAGÁT
Twisted truth (CZ), Narcoleptic (CZ), Corpus luteum, Invasion of madness, Freepoint

So 25.9.2010 20:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Deathraid (USA), Kurwa aparata (Rakúsko), Beton

Ne 26.9.2010 19:00 Nitra @ Stará pekáreň PLAGÁT
Deathraid (USA), Die hards, Sprostá otázka, Barney Gumble, Slobodná voľba

Ut 28.9.2010 19:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
Uzbeks (úplne šialený punk z Izraela, členovia Mondo gecko), Radio Maquis (parádny melodický francúzsky hard core), Time of my life (hard core punk z Kilimandžára)

Ut 28.9.2010 20:00 Bratislava @ garáže pod Prístaným mostom PLAGÁT
Rank n´file (Nórsko), Cloak / Dagger (USA)

St 29.9.2010 19:00 Martin @ Včelín (Pirát) PLAGÁT
Uzbeks (Izrael), Rank n´file (Nórsko), Disident

Pi 1.10.2010 Zlín @ U Tetoura
See you in hell, Sheeva yoga, Tomorrows hell, Krutá zima

Pi 1.10.2010 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Pianoearthquake (Taliansko), Boredom (Rakúsko), Mobius, Vanth

Pi 1.10.2010 19:30 Spišská nová ves @ Semafor II. PLAGÁT
Balamuta (CZ), the Vagabunds, Tribe

Pi 1.10.2010 21:00 Prešov @ City club
Kneel in dust, the Fate wills it, Ante portas, Blasfemia (Poľsko)

So 2.10.2010 Brno @ Melodka
Evacuate (USA), Mad pigs (krst LP!), Risposta, See you in hell, Rotten brats

So 2.10.2010 Hurbanovo @ U Aničky
ČAD, Adacta, Disent, Tranz

So 2.10.2010 20:00 Žilina @ squat Palác Sofia PLAGÁT
Mobius
hard tekkno afterpárty

Po 4.10.2010 Zvolen @ Music rock café
Evacuate (USA), Mad pigs

Št 7.10.2010 20:00 Ostrava @ skúšobňa Sheeva yoga
the Afternoon gentlemen (UK), Sheeva yoga

Št 7.10.2010 20:00 Žiar nad Hronom @ Amadeus PLAGÁT
Weekend nachos (USA), Wojczech (Nemecko), Unattended funeral, Mindfuck

Št 7.10.2010 20:30 Brno @ Vegalité PLAGÁT
Šanov 1, Biblbroxx

Pi 8.10.2010 Žďár nad Sázavou
Weekend nachos (USA), Wojczech (Nemecko), Festa desperato

Pi 8.10.2010 Brandýs nad Labem @ K - klub PLAGÁT
What we feel (Rusko), Jalapenos
od 19:00 videoprojekcia filmu o nacizmu v Rusku

Pi 8.10.2010 Sokolov @ Alfa klub PLAGÁT
Prague conspiracy, Pipes and pints, Rocket dogs, Já ještě nevím

Pi 8.10.2010 18:00 Orlová @ Futra PLAGÁT
Hibakusha, H.G.W. (Poľsko), Depresy mouse, Tupak amaru

Pi 8.10.2010 19:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Ad acta (10 rokov), See you in hell (CZ), Die hards
každý dostane CD Adacty zadarmo

Pi 8.10.2010 19:30 Košice @ Collosseum PLAGÁT
Twinkles (pop punk, Taliansko), the Bullboxers (Poprad)
ZRUŠENÉ!

Pi 8.10.2010 20:00 Ostrava @ Bogotá
Brutally deceased, Heaving earth, Imperial foeticide, Aliention mental

Pi 8.10.2010 20:00 Spišská nová ves @ Semafor II. PLAGÁT
United and strong (Nemecko), Disident

So 9.10.2010 Bratislava @ Obluda
Ramallah underground (Palestína / Rakúsko), Štvanec, Medical Herb,
diskusia s členkou ISM

So 9.10.2010 Jablonec nad Nisou @ Na rampě PLAGÁT
Prague conspiracy, Pipes and pints, Rocket dogs, Muerti

So 9.10.2010 17:00 Česká skalice
Znouzectnost, Do řady!, Bojkot, Jo!Ska, Los candelabros, Rizikové pracoviště, Z pytle ven

So 9.10.2010 17:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Afternoon gentlemen (UK), Mindfuck

Po 11.10.2010 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Burning streets (USA), Disident

Ut 12.10.2010 Spišská Nová Ves @ Semafor
the Kľemones, Gaťe

Št 14.10.2010 19:00 Žilina @ squat Palác Sofia PLAGÁT
GxFxTx (Litva), Brosided (Litva), Parte

Pi 15.10.2010 - 16.10.2010 Starý Smokovec @ Casa dolce PLAGÁT
OKTHOBERFEST:
GxFxTx (Litva), Brosided (Litva), Boiling point, Vocatio interna, ČAD, Zrcadlo srdca, the Fate wills it, Madcult, Disbeatles (CZ), Roxor, Time of my life, Rúbanisko, Jakubysko, DJ Dáša
distrá

Pi 15.10.2010 Brezno @ Pod zeleným
Paskuda, Na smiech, Pivnica, Strata vkusu

Pi 15.10.2010 Bratislava @ Obluda
Lost in mind, Comedown, Eyes of azrael

Pi 15.10.2010 Pardubice @ Žlutý pes PLAGÁT
Prague conspiracy, Pipes and pints, Rocket dogs, R.A.F.

Pi 15.10.2010 20:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
Skarbone 14 (ska punk, Belgicko)
ska after párty Citronela

So 16.10.2010 Detva @ K - klub
Paskuda, Na smiech, Pivnica, Strata vkusu

So 16.10.2010 Bratislava @ Obluda
No turning back (Holandsko), Last hope (Bulharsko)

So 16.10.2010 Ostrava @ Marley PLAGÁT
Prague conspiracy, Pipes and pints, Rocket dogs, Staré pušky

So 16.10.2010 Čadca @ U Crustyho
Ilúzia, the Ochranky, Tinitus vibrations, In hearth (krst CD!)

So 16.10.2010 21.00 Rožnov pod Radhoštěm @ Vrah
Illegal illusion, Papa furat la muerte, Disbeatless

St 20.10.2010 Ústí nad Labem @ Národní dům PLAGÁT
Prague conspiracy, Pipes and pints, Rocket dogs, Houba

St 20.10.2010 Bratislava @ Randal
Sham 69 (UK), Princovia, Antivirus

St 20.10.2010 19:00 Spišská nová ves @ Semafor II. PLAGÁT
Staightjacket nation (Austrália), Na smiech, Rúbanisko

St 20.10.2010 19:00 Žilina @ Bullwar PLAGÁT
Tiny Ghosts (Nemecko), Mobius

Št 21.10.2010 Olomouc @ S klub PLAGÁT
Prague conspiracy, Pipes and pints, Rocket dogs, R.A.F.

Pi 22.10.2010 Orlová @ Futra PLAGÁT
Tyranie identity, Dáša fon fľaša, Rúbanisko
od 18:00 prednáška Boj za oslobození zvířat: antikapitalistická perspektíva

Pi 22.10.2010 Prostějov @ Apollo 13 PLAGÁT
Prague conspiracy, Pipes and pints, Rocket dogs, R.A.F.

Pi 22.10.2010 Bratislava @ Randal
Načo názov (posledný koncert), Nekultúra

Pi 22.10.2010 20:00 Praha @ 007 PLAGÁT
Le scrawl (Nemecko), Gride, Nihil

Pi 22.10.2010 20:00 Bardejov @ Castella PLAGÁT
A bit of braindead (Nemecko), Ape attack (Nemecko), Kumuru

So 23.10.2010 Praha @ Discentrum PLAGÁT
Tyranie identity, Dáša fon fľaša, Rúbanisko, Tom 77

So 23.10.2010 Uherské Hradiště @ Mír PLAGÁT
Prague conspiracy, Pipes and pints, Rocket dogs, R.A.F.

So 23.10.2010 20:00 Brno @ Favál PLAGÁT
Dezerter (Poľsko), Zeměžluč, Innoxia corpora

Ne 24.10.2010 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Angel city outcasts (USA), Heretix

Ne 24.10.2010 11:55 Most @ Bunkr PLAGÁT
Tyranie identity, Dáša fon fľaša, Rúbanisko, Tom 77
+ prednáška Boj za oslobození zvířat: antikapitalistická perspektíva

Ne 24.10.2010 19:00 Čadca @ U Crustyho
La casa fantom (Nórsko), Unattended funeral

Po 25.10.2010 Bratislava @ garáže pod Prístaným mostom PLAGÁT
Straightjacket nation (Austrália), Blind rättvisa

Št 28.10.2010 Trnava @ Art club
Mother (CZ)

Št 28.10.2010 19:00 Banská Bystrica @ Tartaros PLAGÁT
Fasteratu (CZ), Strata vkusu, Paskuda, D.N.O.

Pi 29.10.2010 Poprad @ Rock fabric PLAGÁT
Konflikt, Totální nasazení (CZ), Time to rest

Pi 29.10.2010 Louny
prednáška Boj za oslobození zvířat: antikapitalistická perspektíva

Pi 29.10.2010 19:00 Šaľa @ Astra pub PLAGÁT
Kazamate (Taliansko), the Citadel, Rendszerhiba

Pi 29.10.2010 19:00 Čadca @ U Crustyho
Johny Bravo, Membrane (Francúzsko), Sugartown cabaret (Francúzsko), Sleeping in ghetsemane (USA), Remek (CZ)

Pi 29.10.2010 19:30 Košice @ Collosseum PLAGÁT
Mother (3/4 Themy eleven, hc Praha), Kohout plaší smrt (pogo punk, Liberec)

Pi 29.10.2010 20:00 Praha @ Modrá vopice PLAGÁT
Saprophyte, Barricade, Filthyminds, Crosscheck

So 30.10.2010 Bratislava @ Obluda
Straight opposition (Taliansko), My distance (Taliansko)

So 30.10.2010 Sečovce @ U Riša
KSS, Improvium, Harem heroes, SNP

So 30.10.2010 Prešov @ City club
Remek (CZ), Stone heart (Poľsko), Turtle fighters

So 30.10.2010 19:30 Brno @ Favál PLAGÁT
Saprophyte, Filthyminds, BOA, Project Parabelum, Crosscheck

So 30.10.2010 20:00 Spišská nová ves @ Semafor II. PLAGÁT
Rapsod (CZ), Byč, Morted, Psychotropegg
(presunuté z 29. na 30.)

So 30.10.2010 20:00 Trenčín @ Lúč PLAGÁT
Mother (CZ), Mobius
afterpárty DJ Hank

Ne 31.10.2010 19:00 Brno @ Sklenená louka PLAGÁT
Fasteratu, P.L.H., Intruderss

Ne 31.10.2010 20:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Mother (CZ), Remek (CZ)

St 3.11.2010 19:00 Spišská nová ves @ Semafor II. PLAGÁT
Realicide (USA), David Bradavek, Supraphon superstars
ZRUŚENÉ!

Št 4.11.2010 19:00 Žilina @ Squat Palác Sofia PLAGÁT
Dáša fon fľaša, Jakub Tichý, Buzzycat

Št 4.11.2010 19:00 Košice @ Collosseum
Polemic (pop ska, BA), Divokej Bill (folk / rock, CZ)

Št 4.11.2010 19:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Scorbiti kurdan (CZ), Human steak (CZ), Disbeatless (CZ), Průmyslová smrt (CZ), Afarastafa # BK (CZ), Rasta fuhrer (CZ), Epsteinbarr (CZ), Křikzticha (CZ), MC Broko (CZ), DJs Jogy & Bagr

Pi 5.11.2010 20:00 Banská Bystrica @ klub 77
Skafander, Ska3x, Chilly práshock

Pi 5.11.2010 20:00 Martin @ Včelín PLAGÁT
Dáša fon fľaša, Jakub Tichý, Buzzycat, DJ Fľaša

Pi 5.11.2010 21:00 Rožnov pod Radhoštěm @ Vrah PLAGÁT
Telefon (krst LP), Baraka face junta (Poľsko), Am (Poľsko), Antidotum (Poľsko)

Pi 5.11.2010 21:00 Prievidza @ Divadlo
Happy cocks, Cenzúra, Poškodeny tovar

So 6.11.2010 20:00 Bytča @ café Mezzanine PLAGÁT
Dáša fon fľaša, Jakub Tichý, Buzzycat

So 6.11.2010 20:00 Nemšová @ Fans club (staré kino) PLAGÁT
Degradace (CZ), Zatrest (CZ), Kaktus, Fatal error

St 10.11.2010 20:00 Košice @ Collosseum
Lighthouse (Nemecko), Touche amore (USA)

St 10.11.2010 20:00 Brno @ Yacht
Crude (Japonsko), Selfish (Fínsko), Mad pigs, V době moru

Št 11.11.2010 18:00 Žilina @ Boonker club PLAGÁT
the Arson project (Švédsko), Abnormyndefect (Moldavsko), Mizar, Rotten äss

Št 11.11.2010 19:00 Prešov @ Bunker PLAGÁT
Crosscheck (CZ), Saprophyte, Eternity

Pi 12.11.2010 19:00 Košice @ Collosseum
Promile (punk metal, CZ), Paragraf 219 (punk rock, CZ), Alternatiwe (KE)

Pi 12.11.2010 19:30 Brno @ Yacht PLAGÁT
Age (Japonsko), Giuda (Taliansko), Čad, Lycanthhrophy, Hiroshima nightmare, Evidence smrti

Pi 12.11.2010 20:00 Spišská nová ves @ Semafor II. PLAGÁT
the Kľemones, Gaťe, Somna (Francúzsko)

Pi 12.11.2010 20:00 Stropkov @ Bikers pub
Slaughtering (Mexiko), Crosscheck (CZ), Saprophyte, Eternity

So 13.11.2010 Přísnotice @ Kulturák
Telefon, Rádiolokátor, Avenger, See you in hell, Roxor, Risposta, Innoxia corpora, Machinarium

So 13.11.2010 Košice @ Collosseum PLAGÁT
Klasse kriminale (street punk, Taliansko), the Kľemones (punkrock´n´roll)

So 13.11.2010 17:00 Ostrava @ Chlív
Aqva silentia (posledný koncert), Zeměžluč, Degradace, Vysoké napětí, Volant, Hasiací prístroj, Mad pigs

So 13.11.2010 18:00 Žilina @ squat Palác Sofia
Spots (CZ), Deratox, Czosnek (Poľsko), H.G.W. (Poľsko)

So 13.11.2010 18:00 Strážske @ Park pub PLAGÁT
Slaughtering (Mexiko), Crosscheck (CZ), Saprophyte, Eternity

So 13.11.2010 19:30 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Nailbiter (UK), Blues for the red sun, Poltergeist, Demolizer, Rotten äss

So 13.11.2010 20:00 Javorinka @ Šenk PLAGÁT
Heartbeat, Ilúzia, Sick

Ne 14.11.2010 20:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
the Arson project (Švédsko), Abnormyndeffect (Moldavsko), Mindfuck

Ut 16.11.2010 Rožnov pod Radhoštěm @ Vrah PLAGÁT
Innoxia corpora, Svině!, Dezinfekce

Ut 16.11.2010 Ostrava @ skúšobňa Sheeva yoga PLAGÁT
Paskuda, Jakubysko

Ut 16.11.2010 19:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
the Arson project (grind core, Švédsko), Abnormyndeffect (Moldavsko), Nomenmortis (death / grind, KE), Thorwald (grind, KE)

Ut 16.11.2010 19:30 Košice @ Collosseum
the Rabble (punk rock, Nový Zéland), Pelikanos (punk, KE)
ZRUŠENÉ!

St 17.11.2010 Lučenec @ Slimák pub
the Rabble (Nový Zéland)
ZRUŠENÉ!

St 17.11.2010 Poděbrady @ Boss bar PLAGÁT
Paskuda, Jakubysko

St 17.11.2010 20:45 Praha @ Rock café
Armia (Poľsko)

St 17.11.2010 21:00 Brno @ Vegalité
Reflections of internal rain (Srbsko), Evidence smrti

Št 18.11.2010 Litoměřice @ Jemafor
Paskuda, Jakubysko

Št 18.11.2010 20:00 Praha @ Black pes
Wehrmacht (USA), Rádiolokátor, Exorcizphobia

Pi 19.11.2010 Bratislava @ Randal
Konflikt, Totální nasazení (CZ)

Pi 19.11.2010 Považská Bystrica @ Jumbo PLAGÁT
the Kľemones, Papundekel

Pi 19.11.2010 Trenčín @ Lúč PLAGÁT
Unkilled worker machine (CZ)

Pi 19.11.2010 18:00 Děčín @ Biograffs club PLAGÁT
Lycanthrophy, Paskuda, Jakubysko, Blu 82/b, Žmolck
prednáška Boj za oslobození zvířat: antikapitalistická perspektíva + premietanie

Pi 19.11.2010 19:00 Banská Bystrica @ klub 77
G.B.H. (UK), Spínací spendlík (CZ), Hasiaci prístroj

Pi 19.11.2010 19:30 Trnava @ Staropramen pub PLAGÁT
Adacta, Čad, Nothing will remain, Barney Gumble

Pi 19.11.2010 20:00 Čadca @ U Crustyho
My funeral (CZ), Tomorrows hell (CZ), Outsmarted (Rakúsko), Tides from nebula (Poľsko)

So 20.11.2010 Piešťany @ Irish pub PLAGÁT
Unkilled worker machine (CZ)

So 20.11.2010 17:00 Revúca @ MsKS - Bábková sála
Dimenzia X, Na smiech + DDH, Pivnica, Time to rest, Vlastný názor, Protesta, Supernowa, Sakra a Loki, Merdier
benefit pre revúcky útulok

So 20.11.2010 18:00 Bardejov @ Castella PLAGÁT
Sound of qualm, Kumuru, Pneumatic frost (Poľsko), S.A.T.A.N. (Poľsko), Killer face, Aletheia (Poľsko), Grinding Jesus brothers

So 20.11.2010 19:30 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Zrada, the Delikvents, Odklon, Uhol dopadu, Metanoja,

So 20.11.2010 20:00 Rakovník @ klub Letiště PLAGÁT
Rapsod, Stolen lives, Your fucking nightmare, Sanitär, Paskuda

So 20.11.2010 20:00 Brezno @ Bombura PLAGÁT
Rhodesian, Minimálna trvanlivosť, Disident, the Kľemones
benefit na útulok pre psov

So 20.11.2010 21:00 Bardejov @ Jazz rock caffe PLAGÁT
Stoičostoi, Sabotáž, Terminus

Ne 21.11.2010 19:00 Spišská nová ves @ Semafor II. PLAGÁT
Uzomi (Brazília), Invasion of madness, Cruor

Ne 21.11.2010 19:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
Rezurex (psychobilly, USA), Pelikanos (punk, KE)

Ne 21.11.2010 20:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Unkilled worker machine (CZ)

Po 22.11.2010 Brno @ Muzejka PLAGÁT
Paramount styles (USA), Trouble vs glue (Taliansko), Unkilled worker machine

Po 22.11.2010 20:30 Brno @ Favál
Varukers (UK), the Fiend (UK)

Ut 23.11.2010 Praha @ 007 PLAGÁT
Grant hart (USA), Unkilled worker machine

Št 25.11.2010 20:00 Brno @ Skleněná louka PLAGÁT
Citizens (Škótsko), Tosiro, Piča z hoven, Dáša fon rúbanisko
+ prednáška brnenskej skupiny Amnesty International a infoshopy ďalších organizácií, zaoberajúcimi sa právami žien, prípadný výťažok venovaný AI.

Pi 26.11.2010 19:00 Prešov @ Bunker
Dimenzia x, Sistem erorr, Fucktor, Strecha, Odpad

Pi 26.11.2010 20:00 Brezno @ Pod zeleným stromom PLAGÁT
Dáša fon fľaša, the Weeds (Škótsko / Slovensko), Loopata makay

Pi 26.11.2010 21:00 Prievidza @ Diwadlo
Extip

So 27.11.2010 Prostějov @ U černocha PLAGÁT
Estar alerta, Ex-lex, Dispiräte, Midnatt dod
+ afterpárty do rána

So 27.11.2010 20:00 Detva @ K-klub PLAGÁT
the Kľemones, Papundekel

So 27.11.2010 20:00 Hlohovec @ Brooklyn
Extip

Po 29.11.2010 19:00 Košice @ Collosseum - Backstage PLAGÁT
prednáška Boj za oslobození zvířat: antikapitalistická perspektíva + premietanie filmov o ALF a vegánstve, distro, vege občerstvenie

Pi 3.12.2010 20:00 Bardejov @ Jazz rock caffe
Slobodná Európa, Pelikáni

Pi 3.12.2010 20:00 Spišská nová ves @ Semafor II. PLAGÁT
ska / reggae / oldies / punkotéka
Citronela soundsystem, neDJ Adrik

So 4.12.2010 Košice @ Collosseum
Slobodná Európa

So 4.12.2010 18:00 Žiar nad Hronom @ Kaktus music bar
Odpad, Agata, Zhoda náhod

So 4.12.2010 20.00 Sereď @ Kemping PLAGÁT
Dáša fon rúbanisko, Barney Gumble, Boiling ooint, Blind rattvisa

So 4.12.2010 20:00 Michalovce @ Piváreň PLAGÁT
KSS, No future

So 4.12.2010 22:00 Malacky @ Basta pub
Extip

St 8.12.2010 19:00 Spišská nová ves @ Semafor II. PLAGÁT
Human host body (Slovinsko), Sound of qualm, Bradavek

Pi 10.12.2010 Spišská nová ves @ Semafor II.
St. black, Eternity, Dustfear, Frown, Desecrated dreams

Pi 10.12.2010 Žilina @ Boonker PLAGÁT
Zóna a, Disident, Tife tife!

Pi 10.12.2010 Tišnov @ Žumpa
See you in hell, Zeměžluč

Pi 10.12.2010 21:00 Bratislava @ Randal
Extip, Raptor04, Pelikanos

So 11.12.2010 18:30 Strážske @ Park pub
Punkreas, Zakazaný ovoce (CZ), Varovný signál

So 11.12.2010 19:00 Brno @ Yacht PLAGÁT
KILLED BY BRNO 8:
Midnatt dod, Zkažená mysl, Stand up, speak up!, See you in hell, Festa desperato, Uštkni, Mother, Rapsod, Muroroa, Sumo
vege večera od 17.00

So 11.12.2010 19:00 Šahy @ Csemadok PLAGÁT
Sourbone, Refly (krst CD), Byč, Eyes of Azrael

So 11.12.2010 19:00 Trenčín @ Lúč PLAGÁT
Blood in our wells (CZ), Krutá zima, Unattended funeral, Parte, Vocation interna
pred koncertom premietanie a diskusia s kolektívom Palác Sofia squat

So 11.12.2010 20:00 Sereď @ Kemping
Soukromey pozemek (CZ), Container, Hash, Massmord, Take death

So 11.12.2010 20:00 Košice @ Cassbar PLAGÁT
Oheň 2

So 11.12.2010 20:00 Bratislava @ Randal
the Kľemones, Street spirit, Papundekel (krst CD)

Ut 14.12.2010 19:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
Jaya the cat (reggae punk, USA / Holandsko), Urban Majik Johnson (funk reggae, Nemecko)

Ut 14.12.2010 19:00 Zvolen @ Rock cafe PLAGÁT
Nitad (Švédsko), Midfuck, D.N.O., Rúbanisko

St 15.12.2010 20:00 Nitra @ Valašský šenk PLAGÁT
Jaya the cat (USA), Urban Majik Johnson (Nemecko)
ska / reggae / rocksteady párty: Junior Bengel, Skipi, Citrón

Št 16.12.2010 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Radio dead ones (Nemecko), Dáša fon rúbanisko

Pi 17.12.2010 Košice @ Collosseum PLAGÁT
Konflikt, Totální nasazení, Time to rest

Pi 17.12.2010 Bratislava @ Obluda
Čad, Majster kar, Parte!, Crosscheck (CZ), Anonym kids

Pi 17.12.2010 19:00 Dolný Kubín @ Piváreň PLAGÁT
the Kľemones, Disident, Pohroma
punkotéka

So 18.12.2010 Púchov @ Jama club
Kohout plaší smrt (CZ), Dimenzia x, Družba (CZ), Uhol dopadu

So 18.12.2010 Bratislava @ Obluda
Dismay, Insane innocent, Apothecy, Blind rättvisa

So 18.12.2010 18:00 Martin @ Včelín PLAGÁT
Telefon (CZ), Estar alerta (CZ), Proti srsti, the Kľemones

So 18.12.2010 19:30 Topoľčany @ Vox
Die hards, Poškodený tovar, Embolism, Nikdy viac

So 18.12.2010 20:00 Spišská nová ves @ Semafor II. PLAGÁT
Insania (CZ), Dustfear

So 18.12.2010 20:00 Hurbanovo @ U Aničky PLAGÁT
Massmord, Barney Gumble, Freedom is a lie (Maďarsko), Citadel

Ne 19.12.2010 Bratislava @ Obluda
Insania (CZ)

St 22.12.2010 20:00 Spišská nová ves @ Semafor II. PLAGÁT
Pelikanos, Cliftons, Sistem erorr

Št 23.12.2010 18:00 Prievidza @ Diwadlo PLAGÁT
Ilúzia, Johnny Bravo, Psychicky na dne, Dáša fon fľaša

So 25.12.2010 18:00 Čadca @ U Crustyho PLAGÁT
Rotten äss, D.N.O., Paskuda, Pisskit, How long? (CZ)

So 25.12.2010 20:00 Žilina @ Bullwar PLAGÁT
Hopeless youth, Causa invidia

Ut 28.12.2010 20:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
the Effort (USA), At daggers drawn (Nemecko), Johnny Bravo

St 29.12.2010 19:00 Poprad @ Rock fabric PLAGÁT
Gazdasgrind, Moonfog, Grinding Jesus brothers, Killer face, Distrophy, Human humus, Default ass fault, Cruor

St 29.12.2010 20:00 Spišská nová ves @ Semafor II. PLAGÁT
Prezident klaun, Niekde sa stala chyba, Zrcadlo srdca

Pi 31.12.2010 Bratislava @ Obluda
silvestrovská Misfits párty

Pi 31.12.2010 Čadca @ Deja vu
Heaven in her arms (Japonsko), Ausitot mort (Francúzsko)

Zaujalo nás:

Posledné komentáre:

19.10. 09:22 Mišo Štich:


Dobrý názov, NERVY. Tak sa volala kapela v ktorej kedysi hral Maťo Ďurinda, Andrej Šeban, či Marián Greksa...
(novinka)

20.09. 19:21 kočo:


dík za pekné slová aj za pozvání! Len ešte treba spomenúť Tánine jedlo - to bol headliner večera!
14.9.2021 KAZOSTROJ, AHOJ, DIMENZIA X Banská Bystrica @ Kaktus (report)

14.09. 08:19 Elramon:


"covery zásadných punkrockových kapiel s novými textami, ktoré často predbehnú i originál" fakt? no menuj aspon dve
(novinka)

07.09. 10:11 fero:


Ďakujem Kočo za report.
7.8.2021 AHOJ, WARGAME, TEUFELSMAUER, POOPIČNÝ STAV, SAMORAST x ZINTAER, the PUBLIC, FYASCO, POOPIČNÝ STAV, PARASITE DREAMS, MENTAL TENSION, OTRAS, VLOČKA, JPN akustika Sereď @ Kemping (report)

28.08. 08:53 Wrbo:


To heavy metal ma nieco proti mne :-)
14.8.2021 ČAKAN, NAZI TAMPONS, TVOI POSTOI, YEARSBELOW, SAMORAST, FAJRONT, SISTEM ERORR Veľký Šariš @ Marakaňa (report)

26.08. 09:25 Balki:


Ja nemozem pochopit, co mas proti heavy metalu :D
14.8.2021 ČAKAN, NAZI TAMPONS, TVOI POSTOI, YEARSBELOW, SAMORAST, FAJRONT, SISTEM ERORR Veľký Šariš @ Marakaňa (report)

23.08. 10:05 BoP:


Ahojte, koupim vinyly od Blood Brothers: Burn piano Island Burn and Crimes
DIKES
(guestbook)

19.08. 13:34 masskillah:


parádny report bro)
7.8.2021 AHOJ, WARGAME, TEUFELSMAUER, POOPIČNÝ STAV, SAMORAST x ZINTAER, the PUBLIC, FYASCO, POOPIČNÝ STAV, PARASITE DREAMS, MENTAL TENSION, OTRAS, VLOČKA, JPN akustika Sereď @ Kemping (report)

17.08. 11:18 fog:


fajny report brasko. ja ze cez vikend daco naklepem, ale nestihacka. tak uz vybaveno. tiptop
7.8.2021 AHOJ, WARGAME, TEUFELSMAUER, POOPIČNÝ STAV, SAMORAST x ZINTAER, the PUBLIC, FYASCO, POOPIČNÝ STAV, PARASITE DREAMS, MENTAL TENSION, OTRAS, VLOČKA, JPN akustika Sereď @ Kemping (report)

16.08. 16:06 Rado:


Stal ten gulas aspon za to? :D Inak tam hore maju aj celkom solidne ceny za pivko, alebo hociaky napoj ak si chcete dat. Vstupy chapem, vsak dajak sa na cestaky aspon musi vyzbierat, ale kde predavaju ..
25.7.2021 HEVER, OTRAS, BOOST Košice @ U Koňa (report)