Koncerty v roku:
[2021] [2020] [2019] [2018] [2017] [2016] [2015] [2014] [2013] [2012] [2011] [2010] [2009] [2008] [2007] [2006] [2005]
Pridaj nový koncert!
Po 5.1.2009 Žilina @ Smerr
Los fastidios (Taliansko), Munícia, Horrorshow (Poľsko)

Ut 6.1.2009 Banská Bystrica @ klub 77
Obtrusive (Nemecko), Die hards

St 7.1.2009 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Los fastidios (Taliansko), Obtrusive (Nemecko), Munícia

So 10.1.2009 19:00 Banská Bystrica @ klub 77
Sitňan, Das kokot projekt, How?no!cuc

Ut 13.1.2009 19:00 Žiar nad Hronom @ MsKC - Zrkadlovka PLAGÁT
Malach (USA), Jakubysko, Crusade of fanatism

Pi 16.1.2009 Brno @ Brooklyn PLAGÁT
X - core, Filthyminds, Scarecrow

Pi 16.1.2009 - 17.1.2009 18:00 Havlíčkův brod @ Effect klub PLAGÁT
piatok: Nouzovej výstup, Pedofilní děti, Illness, Absolute zero (krst CD), Oi! zone, Bestia, Triumphans, Primitiv plebs, Headache, Aggresive tyrans, Noostrak, L.P.S., Pletiivo, S.P.D.
sobota: Brak, El brkas, Entity lyric, Seltaeb, Nu pagadi, Možná sdělení, Hypnoza, Question Mark, Fullstop, Defragemnt, Upland, Nonperpexus, Embargo, Marcel Kříž, Podobrazy, P.S.Ú., the Skřele, Crazy Áňa

Pi 16.1.2009 18:30 Strážske @ Park klub PLAGÁT
Poďme do práce, Čo koho do toho, No future, Paranoya

So 17.1.2009 Prešov @ Bunker PLAGÁT
Everyday hate (CZ), D.N.S.J crew, Saprophyte
ZRUŠENÉ!

So 17.1.2009 Trenčín @ Eso
Toy pištoľs, Uhol dopadu, Už dosť!

So 17.1.2009 20:00 Žilina @ Smerr
Slobodná Európa, Tri groše

Pi 23.1.2009 Bardejov
DPH

Pi 23.1.2009 Vranovice @ U Fialů
ČAD, Mizar, See you in hell, Resurgo, Scarto, Risposta, Jakubysko

Pi 23.1.2009 Nové zámky @ IMC club
Editor, Horská chata, New project, Dies effertum irae

So 24.1.2009 Brezno @ Bombura
DPH, Na smiech, Fatal error

So 24.1.2009 Stará Turá @ Hasičáreň
Editor, Horská chata, Bačova fujara, D.P.K.

So 24.1.2009 Banský Bystrica @ Kino hviezda
Napalm death (UK), Splitter (Švédsko), Pigsty (CZ), Pathology stench

So 24.1.2009 18:00 Jihlava @ Edgar club
Rozpor, Ilegality, Čertůf punk, The fialky, Aft, S.P.D.

So 24.1.2009 19:00 Prešov @ Bunker
Punkreas, Poďme do práce, Time to rest

Pi 30.1.2009 Košice @ Collosseum
SPS (česká punková legenda), Jakutin (punk rock zo Spišskej novej vsi), No future (pogo punk z Michaloviec)

Pi 30.1.2009 Poprad @ Rock fabric
Slobodná Európa, Poďme do práce

Pi 30.1.2009 Blansko @ Rachota
See you in hell, Resurgo, Scarto

Pi 30.1.2009 19:00 Michalovce @ U Flinstouna
KSS, Editor, Horská chata, Žumpa

So 31.1.2009 Snina @ Wiking pub
Čo koho do toho, Editor, Horská chata, Varovný signál

So 31.1.2009 19:00 Prievidza @ Divadlo
How?no!cuc, Das kokot projekt, Strop

So 31.1.2009 19:00 Rožňov pod Radhoštěm @ Vrah PLAGÁT
Brambilla (Rakúsko), AM (Poľsko), Paracetamol (VS kaseta zaciela sie)
od 19:00 Vernisáž výstavy Iva Sumce spojená s projekciou a hudbou v podaní dua Čert a Káča.

Po 2.2.2009 Košice @ Collosseum
Koffin kats (rockabilly / psychobilly, USA), Devil street 13 (jediná slovenská psychobilly kapela)
ZRUŠENÉ!

Pi 6.2.2009 20:00 Trnava @ Art club
The Third Memory (Francúzsko), Tummo (CZ)

Pi 6.2.2009 20:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Rapsod (CZ), Nagaika (CZ), My dead cat (CZ), Ježišovi pivo nelej

So 7.2.2009 Brno @ Yacht
English dogs (UK), Dogflesh (UK), See you in hell

So 7.2.2009 Devínska nová ves @ Štadión
B.S.C., Dimenzia X

So 7.2.2009 Snina @ Viking pub
Jakutin, Paranoiya

So 7.2.2009 19:00 Žilina @ Smerr PLAGÁT
Abhorrence, Tummo (CZ), Vandali, Ad acta, Point black range

So 7.2.2009 19:00 Žilina @ Kozel pub
The night swift (Švédsko), Disorient (Poľsko), Delikvent

Št 12.2.2009 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Dáša von Fľaša, Turoň (CZ), Jakub Tichý (CZ)

Pi 13.2.2009 Bratislava @ Randal
Vandali , HT

Pi 13.2.2009 Šaľa @ Metro
Prikázaný smer, Editor, Horská chata, New project

Pi 13.2.2009 Rajecké Teplice @ Domček PLAGÁT
Dáša von Fľaša, Turoň (CZ), Jakub Tichý (CZ)

Pi 13.2.2009 Žiar nad Hronom @ Mskc Zrkadlovka
Rozpor, Agáta, Back fliping dog, Sociálny prípad

Pi 13.2.2009 18:30 Košice @ Stage free
Ani krok späť (oi!, BA), Padla na hlavu (ultra fast core, KE), Kamufláž (punkrock, BJ), Time to rest (punk, PO)
ZRUŠENÉ!

Pi 13.2.2009 19:00 Sereď @ Kemping PLAGÁT
Zhoda náhod, Paskuda, Die hards, Sprostá otázka, Crusade of fanatism, Tma, Untermensch de luxe, Freebird

So 14.2.2009 Nové zámky @ IMC klub
Vandali, HT

So 14.2.2009 Trnava @ Art klub
Editor, Horská chata, Kŕdeľ divých Adamov, Noise generator

So 14.2.2009 Martin @ Pivnica U Katky PLAGÁT
Dáša von Fľaša, Turoň (CZ), Jakub Tichý (CZ)

So 14.2.2009 15:30 Ostrava @ Tančírna
Squash bowels (Poľsko), Epitome (Poľsko), 40 gradi% (Chorvátsko), Fleshless, Jig-ai, Spasm, Felisha, Spineless fuckers, Carnivora

So 14.2.2009 17:30 Strážske @ Park pub PLAGÁT
Paranoiya, Corpus luteum, Hlavný uzáver, Time to rest, Roksound, Velvet stone

Pi 20.2.2009 Košice @ Collosseum
Vandali (crazy rock n roll, Svätý Jur), HT (alternatíva, Žilina), Alternatiwe (alternativa, Košice)

Pi 20.2.2009 Banská Bystrica @ klub 77
Mystery of 19th october, Editor, Horská chata, Prípad pre Samantu

Pi 20.2.2009 Bratislava @ Randal
the Fialky (CZ), Kaktus, Bullboxers

Pi 20.2.2009 20:00 Spišská nová ves @ Semafor PLAGÁT
Prezident klaun (rozlúčka so Semaforom)

So 21.2.2009 Svidník @ Holíčstvo
Vandali, HT, Alternatiwe

So 21.2.2009 Dolný Kubín @ klub 77
Editor, Horská chata, Pohroma, Kristov báchor

So 21.2.2009 Poprad @ Rock fabric
the Fialky (CZ), Zhoda náhod, Bullboxers

So 21.2.2009 19:30 Prešov @ City pub PLAGÁT
Drown my day (Poľsko), Idiots parade, Madcult

Ut 24.2.2009 Žilina @ Smerr PLAGÁT
Pipes and pints (CZ), the Kľemones, Jelly babies

Ut 24.2.2009 Praha @ Divadlo Archa
Merzbow (Japonsko), B.B.N.U., Napalmed

Št 26.2.2009 Košice @ Khoi khoi PLAGÁT
Pipes and pints (punk rock s gajdami, CZ),Time of my life (pozitívny rýchly hard core z Tatier)

Št 26.2.2009 20:00 Jihlava @ Edgar klub PLAGÁT
Insuiciety (Mexiko / Nemecko / Poľsko), Infekcja (Poľsko)

Pi 27.2.2009 Banská Bystrica @ Tartaros
Vandali, HT

Pi 27.2.2009 Topoľčany @ klub Taverna
Editor, Horská chata, the Sixth sense

Pi 27.2.2009 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Pipes and pints (CZ), Phantoms on fire (CZ), DJ Tchitchi man

So 28.2.2009 Nitra @ Stará pekáreň
Vandali, HT

So 28.2.2009 Lučenec @ Slimák
Lunatic gods, Editor, Prípad pre Samantu, Horská chata

So 28.2.2009 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Degradace (CZ), Crooked beats (CZ), Dead popes company (CZ), 52nd St.system

So 28.2.2009 České Budějovice @ klub Mr. Brown
Evidence smrti, Den za dnem, Life possession, Risposta

So 28.2.2009 Rožňov pod Radhoštěm @ Vrah
Be fading fast (USA), Pigsty, Inverse

So 28.2.2009 18:30 Snina @ Viking pub PLAGÁT
Psychopathic sadism (CZ), St. black, Primal is the concrete

Pi 6.3.2009 Spišská nová ves @ Semafor
Untermensch delux, Tma, Persona non grata
ZRUŠENÉ!

Pi 6.3.2009 Skalica @ Orlovňa
Editor, Horská chata, T.N.T., Mišý šramot

Pi 6.3.2009 Brno @ Yacht
Varukers (UK), Mad pigs, Ad acta, PNS

Pi 6.3.2009 19:00 Banská Bystrica @ Kaktus PLAGÁT
Roxor, Untermensch delux, Tma, Paskuda, Crusade of fanatism

So 7.3.2009 Martin @ Kocka
Odpad, Lunatic gods, Editor, Protest, Horská chata

So 7.3.2009 Chrudim @ Agora
Scarto, Life possession, Expandeer, Risposta, Tupak amaru

So 7.3.2009 18:00 Lovčica @ Trubín PLAGÁT
the Kľemones, Agáta, Rozkrok, Apatia

So 7.3.2009 20:00 Košice @ Collosseum - Békstejdž PLAGÁT
Untermensch delux, Tma (2x komárnenský crustový nášup! ex Averzia a ex E330), Persona non grata (debut mladej crust - punkovej úderky z Vränovä)
Každý tretí návštevník dostane promo CDr zdarma!

So 7.3.2009 20:00 Jarcová (u Valašského Meziříčí) @ Kulturák PLAGÁT
Varukers (UK), Konfident, Ad acta, Death never pain, Estar alerta

So 7.3.2009 20:00 Český Těšín @ Liberte PLAGÁT
Butelis Byrzgalo (Litva), Dr Zoydbergh (Poľsko), Downfall of Gaia (Nemecko)

Ne 8.3.2009 Praha @ Exit Chmelnice
Varukers (UK), ..

Ne 8.3.2009 19:00 Košice @ Khoi khoi
Amoba (raw HC/punk, Švédsko), Avskyvärld (raw HC/punk, Švédsko), Roxor (disbeat, skoro Ukrajina)

Po 9.3.2009 20:00 Trenčín @ Lúč PLAGÁT
Avskyvärld (Švédsko), Amoba (Švédsko), Boiling point

Ut 10.3.2009 18:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
Born from pain (metalický hard core, Holandsko), Killchain (death metal, KE), Saprophyte (old school hard core, PO)

Pi 13.3.2009 Skalica @ Orlovňa
HT, Vandali

Pi 13.3.2009 Prešov @ Bunker
Hospital bukra, Grobiani, Sitňan, Time To Rest

Pi 13.3.2009 18:30 Žiar nad Hronom @ MSKC skúšobňa
Zatrest (CZ), Agáta, Pivnica, Panika davu, Výpadok prúdu

Pi 13.3.2009 19:00 Zvolen @ World klub PLAGÁT
Jakubysko, Adacta, Crusade of fanatism, Paskuda

Pi 13.3.2009 20:00 Jihlava @ Edgar club PLAGÁT
Paraminds (Rakúsko), Gospel of the future, Rasta fuhrer, Průmyslová smrt, Mimoritmus, Proletáři všech zemí

So 14.3.2009 Púchov @ XXX club
Vandali, HT

So 14.3.2009 Snina @ Viking
Hospital Bukra, Grobiáni, Sitňan, Time To Rest

So 14.3.2009 Liberec @ Had
Zeměžluč, Korubo, Scalp, Pozitivní deviace, Lost generation

So 14.3.2009 Banská Bystrica @ Tartaros PLAGÁT
Znouzectnost, the Kľemnones

So 14.3.2009 Strážske @ Park klub
Street spirit, No future, the Bullboxers, Porucha, Padla na hlavu

So 14.3.2009 18:00 Orlová @ Futra PLAGÁT
Rádiolokátor, Bloody obsession, Algorhythm of decadence

So 14.3.2009 19:30 Košice @ Collosseum PLAGÁT
Toy pištoľs (politický diy punk po dlhých rokoch opäť u nás, BB), Paskuda (fast core as fast, BB), Crusade of fanatism (d-takt crust, BB)

So 14.3.2009 20:00 Přelouč @ Cosa nostra PLAGÁT
Rapsod, Morkhimmel, Expander, Life possession

So 14.3.2009 20:00 Bánovce nad Bebravou @ Nostalgia pub
Tomorrows hell (CZ), Jakubysko, Sixth Sense, Jediná Možnost, Rotten äss

Ne 15.3.2009 19:00 Žiar nad Hronom @ MsKC - Zrkadlovka PLAGÁT
Nunslaughter (USA), Sathanas (USA), Rádiolokator (CZ)

Pi 20.3.2009 Pezinok @ Dom kultúry
Vandali, HT

Pi 20.3.2009 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Orchester nového primitivizmu, Dety z defektu

Pi 20.3.2009 Prešov @ City pub PLAGÁT
Bury my sins (Nemecko), Baal (Nemecko), Turtle fighters

So 21.3.2009 Brezno @ Bombura
Vandali, HT

So 21.3.2009 Žilina @ Smerr pub
Hospital bukra, Grobiani, Sitňan

So 21.3.2009 Vsetín @ Hospoda U splavu PLAGÁT
Gyalazat (Maďarsko), Jack (Maďarsko), Dirty talking

So 21.3.2009 17:00 Orlová @ Futra PLAGÁT
Tupak amaru (5 rokov), Es una mieroa (krst CD), Raincoat 34, Karnatvar, Hibakusha, Jezus crust
od 17.00 vegánska večera

So 21.3.2009 19:00 Žilina @ Fancy molock club PLAGÁT
Bury my sins (Nemecko), Baal (Nemecko), Birthmark, Whisper of a lie

Ne 22.3.2009 19:00 Brno @ klub Muzak PLAGÁT
Bernays propaganda (Macedónsko), Steh, Nulová tolerance

Ne 22.3.2009 20:00 Praha @ V Jelení PLAGÁT
Bury my sins (Nemecko), Baal (Nemecko)

Št 26.3.2009 Hradec Králové @ La Putika (El Diablo)
Diskonto (Švédsko), Needful things

Št 26.3.2009 19:00 Český Těšín @ Liberte PLAGÁT
Hellbastard (UK), How long?, Kulma

Pi 27.3.2009 Trnava @ Art klub
Vandali, HT

Pi 27.3.2009 Rožňov pod Radhoštěm @ Vrah
Diskonto (Švédsko), the Public, Korubo

Pi 27.3.2009 Nitra @ Naozzay PLAGÁT
Visceral grinder (Mexiko), Distate (Rakúsko), Craniotomy, Sanatorium

Pi 27.3.2009 19:30 Brno @ Yacht PLAGÁT
Hellbastard (UK), Lahar, Tomorrows hell, Idiots parade, D.E.I., Kriminalität

So 28.3.2009 Šaľa @ Metroklub
Vandali, HT

So 28.3.2009 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Hellbastard (UK), Beton, Ad acta, Morkhimmel (CZ), Radiation

So 28.3.2009 Strážske @ Park klub
Editor, No future, Horská chata, Paranoiya

So 28.3.2009 20:00 Plzeň @ 100 dolla PLAGÁT
Climax, Barrel, Behind the barricade, Hagugag

St 1.4.2009 20:00 Praha @ 007 PLAGÁT
Pain runs deep (Poľsko), Bhimal (Poľsko)

Št 2.4.2009 19:00 Žilina @ Smerr PLAGÁT
Pain runs deep (Poľsko), Bhimal (Poľsko), Time of my life, Boiling point

Pi 3.4.2009 Banská Bystrica @ Klub 77
Punk floid, Poďme do práce, ŠHT

Pi 3.4.2009 Jablonec nad Nisou @ Na Rampě club PLAGÁT
Drown my day (Poľsko), Smashed face, !Úl, Beautiful cafillery

So 4.4.2009 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Last target (Japonsko), Ticking bombs (Švédsko)

So 4.4.2009 Kolín @ U Vodvárků pub PLAGÁT
Drown my day (Poľsko), Smashed face, !Úl, Bed sores

So 4.4.2009 17:00 Žilina @ Smerr klub PLAGÁT
Allskapones (CZ), Sakumprásk (CZ), the Kľemones, Zmena plánu, Dáša von fľaša, Poďme do práce, Panta rei, Looster

So 4.4.2009 19:00 Prievidza @ Divadlo PLAGÁT
Abhorrence, Birthmark, Point blank range, DJ Caggy

So 4.4.2009 20:00 Rožňov pod Radhoštěm @ Vrah PLAGÁT
Midi lidi, Trottel (Maďarsko), Likeshe, Plum (Poľsko)
od 19:00 vernisáž Pavly Malinovej, Jana Vytisku a Pavla Ptáčnika

Ne 5.4.2009 18:00 Trnava @ Art klub PLAGÁT
Bane (USA), Dr. Acula (USA), Salt The Wound (USA), To Kill (Taliansko), Abhorrence

Št 9.4.2009 Banská Bystrica @ klub 77
Silver shine (Maďarsko), Rozpor, Ilúzia, Poloha 69

Pi 10.4.2009 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
the Idoru (Maďarsko), Ilúzia, Heartbeat

Pi 10.4.2009 Nová Paka @ Sekec mazec PLAGÁT
Drown my day (Poľsko), Smashed face, !Úl

Pi 10.4.2009 19:30 Košice @ Collosseum PLAGÁT
Gride (fast core psycho deštrukcia, Prachatice / Budějovice), Lahar (kurva rýchly thrash core z Písku), Rádiolokátor (rýchla thrash smršť v podaní členov Gride / Lahar hrajúci covery i necovery)

Pi 10.4.2009 20:00 Brno @ Tuner klub PLAGÁT
Diskoirää (Španielsko), Hibakusha, Depresy mouse, 6 mas

Pi 10.4.2009 21:00 Lžovice u Týnce nad Labem @ Cabicárna PLAGÁT
Inner conflict (Nemecko), Bestia triumphans, Climax

So 11.4.2009 Košice @ Khoi khoi PLAGÁT
the Idoru (Maďarsko), Ilúzia, Heartbeat

So 11.4.2009 Plzeň @ Pod lampou PLAGÁT
Drown my day (Poľsko), Smashed face, !Úl, Something like

So 11.4.2009 Rožňov pod Radhoštěm @ Vrah PLAGÁT
Inner conflict (Nemecko), Real life version (Slovinsko), Raincoat 34, Gangster kanálový
Pred koncertom o 19.00 prebehne otvorená diskusia na tému neonacisté dnes a jak im čeliť: antifašistické strategie a každodennosť odporu.

So 11.4.2009 18:00 Tisovec @ Záhradka
Los píčos, Preukaz poistenca, Vlastný názor, D plešh

So 11.4.2009 20:00 Trenčín @ Lúč PLAGÁT
Gride (CZ), Lahar (CZ), Rádiolokátor (CZ)

Ne 12.4.2009 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Gride (CZ), Lahar (CZ), Rádiolokátor (CZ), the Public, Alea Iacta Est

Ne 12.4.2009 19:00 Žilina @ Smerr PLAGÁT
the Idoru (Maďarsko), Ilúzia, Heartbeat, P.P.L.

Ne 12.4.2009 19:00 Velké Meziříčí @ Rock Depo club PLAGÁT
My autumn (Rusko), Smashed face, Mawataki, 5 symbols,

Po 13.4.2009 19:00 Košice @ Collosseum
Death by stereo (melodický hard core, jediný koncert na Slovensku, Kalifornia, USA), Embers (metalcore, Maďarsko)

Št 16.4.2009 20:00 Vsetín @ Ohrada
Restarts (UK), Ex lex, Lehká mozková disfunkce

Pi 17.4.2009 Poprad @ Rock fabric
Vandali, HT

Pi 17.4.2009 Šurany @ Hala
Motörhead revival Orgasmatron (CZ), ZNT, Hard noise

Pi 17.4.2009 Sačurov @ Šport klub
Evidence smrti (CZ), Abortion, Roxor, Haarp

Pi 17.4.2009 Bratislava @ Obluda
Restarts (UK), See you in hell (CZ), Zeměžluč (CZ), Munícia

So 18.4.2009 Prešov @ V klub
HT, Vandali, Poďme do práce

So 18.4.2009 Nitra @ Naozzay
Evidence smrti (CZ), Abortion, Roxor, Idiots parade

So 18.4.2009 18:30 Snina @ Viking pub PLAGÁT
Motörhead revival Orgasmatron (CZ), Khadaver, Breaking dawn

So 18.4.2009 20:00 České Budějovice @ Mr. Brown PLAGÁT
Innoxia corpora, Dezinfekce, Svině, Poslední slovo

So 18.4.2009 20:00 Žilina @ Smerr
Rozpor, Proti srsti, Načo názov

Ne 19.4.2009 Bratislava @ Obluda
Evidence smrti (CZ), Abortion, Roxor, Idiots parade, Mansklig ladugard

Po 20.4.2009 18:00 Žiar nad Hronom @ MsKC - Zrkadlovka PLAGÁT
Bloody Phoenix (USA), Abortion, Beton, Evidence smrti (CZ), Roxor

St 22.4.2009 Pardubice @ RC Ponorka
Bloody Phoenix (USA), Needful things

Št 23.4.2009 19:30 Brno @ Yacht PLAGÁT
Bloody Phoenix (USA), Sheeva yoga, Supraphon family, Twisted truth, Disney
výstava koláží

Pi 24.4.2009 Prievidza @ Divadlo
Vandali, HT

Pi 24.4.2009 Vsetín @ Semetín
Lvmen, Innoxia corpora

Pi 24.4.2009 18:30 Snina @ Viking pub PLAGÁT
Punkreas, Dátum výroby, Porucha

Pi 24.4.2009 20:00 Liptovský Mikuláš @ Brooklyn music club
Street spirit, the Bullboxers

So 25.4.2009 19:00 Humenné @ MSKS PLAGÁT
Skafander, Ani krok späť, Padla na hlavu, Porucha

So 25.4.2009 20:00 Kežmarok @ Ponorka
Street spirit, the Bullboxers

So 25.4.2009 21:00 Jihlava @ Edgar club PLAGÁT
Kylie Minoise (UK), Gokkun (Bulharsko), Supraphon family, Napalmed

Po 27.4.2009 19:00 Banská Bystrica @ klub 77
Unseen (USA)

St 29.4.2009 18:00 Žilina @ Fancy molock club PLAGÁT
Your demise (UK), Deez nuts (UK), More than life (UK), Turtle fighters, Show your teeth
Na koncerte súťaže o foťáky od lomography.sk

Št 30.4.2009 Levice @ S klub
Vandali, HT

Št 30.4.2009 Nitra
Crosscheck (CZ), Saprophyte, Goodnoise

Pi 1.5.2009 Liptovský Mikuláš @ Kolotočovo
Vandali, HT

Pi 1.5.2009 Tisovec @ Záhradka
Agáta, Rozkrok, ŠHT, Protesta, Vlastný názor, Los píčos, School park, Preukaz poistenca

Pi 1.5.2009 Banská Bystrica
Crosscheck (CZ), Saprophyte, Goodnoise

Pi 1.5.2009 18:00 Brno @ Melodka
Spasm, Tisíc let od ráje, Malignant tumour, Dark gamballe, Asmodeus
Vyhlásenie ankety Britva 2008

Pi 1.5.2009 19:00 Prešov @ Bunker PLAGÁT
Spínací špendlík (CZ), DPH, Načo názov, Time to rest, Deformácia, No future, Jakutin

So 2.5.2009 Košice @ Collosseum
Rozpor, Načo názov

So 2.5.2009 Snina @ Viking
Spínací špendlík (CZ), Time to rest, ..

So 2.5.2009 Prešov @ City club
the Public, Roxor, Jakubysko, Obliterate

So 2.5.2009 Humenné @ Kudla pub PLAGÁT
DPH, Life possession, Porucha, Persona non grata

So 2.5.2009 Martin
Crosscheck (CZ), Saprophyte, Goodnoise

So 2.5.2009 19:00 Prievidza @ Divadlo PLAGÁT
Embers (Maďarsko), Heartbeat, Breed

So 2.5.2009 19:30 Brno @ Yacht PLAGÁT
Capitalist casualties (USA), Gride, Wojczech (Nemecko), See you in hell (krst 7´´), Evidence smrti, Scarto, Prugelknabe

Ne 3.5.2009 Žilina
Crosscheck (CZ), Saprophyte, Goodnoise

Ne 3.5.2009 19:00 Žiar nad Hronom @ MsKC - Zrkadlovka PLAGÁT
Capitalist casualties (USA), Wojczech (Nemecko), The public, Idiots parade

Po 4.5.2009 20:00 Rožňov pod Radhoštěm @ Vrah PLAGÁT
Agent orange (USA), My dead cat

Ut 5.5.2009 Prešov @ City club
Presley bastards (Fínsko), April bias

Št 7.5.2009 Velká Bíteš @ Kulturák
See you in hell, Smashed face, Onset, Zamomenutá minulost, ..

Št 7.5.2009 Martin @ Kocka pub
Skarface (Francúzsko), Horrorshow (Poľsko)

Št 7.5.2009 - 9.5.2009 18:00 Praha @ Milada
MILADA FEST XI.:
štvrtok: divadlo + premietanie
piatok: Age of death, Blu-82/b, Kobra XI, Scalp, Kohoutek, Stolen lives, Lichikolha, M.A.C. od mad, Spots, Tupak amaru, Jedovatý push-upky, Korubo, Fasteratu
sobota: herný deň + electronic párty
nedeľa: nohejbalový turnaj

Št 7.5.2009 20:30 Brno @ Music bar Végalité
Blind rättvisa, Ježišovi pivo nelej, Spots

Pi 8.5.2009 Košice @ Collosseum PLAGÁT
Skarface (ska, Francúzsko), Horrorshow (clockwork punk, Poľsko)

Pi 8.5.2009 Kežmarok
Crosscheck (CZ), Saprophyte, Goodnoise

Pi 8.5.2009 19:00 Trebišov @ B-klub PLAGÁT
Mauzoleum, Punkreas, Suprafón

Pi 8.5.2009 20:00 Vysoké Mýto @ Mikádo PLAGÁT
Ježišovi pivo nelej, Blind rättvisa, Myrmydons

Pi 8.5.2009 20:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Human tanga (Taliansko), Thunderbirds (CZ) + striptíz a afterpárty Dj Promile

So 9.5.2009 Vsetín
River for sale, Pavilon M2

So 9.5.2009 Šaľa @ Metro klub
Skarface (Francúzsko), Cenzúra, Die hards, Tranz, Hard noise

So 9.5.2009 Snina
Crosscheck (CZ), Saprophyte, Goodnoise

So 9.5.2009 16:00 Liptovský Mikuláš @ Kolotočovo PLAGÁT
Edelweiss piraten (CZ), Němá barikáda (CZ), Adacta, Rotten ass, Jakubysko, Paskuda

So 9.5.2009 17:00 Věžnička u Jihlavy PLAGÁT
Ježišovi pivo nelej, Blind rättvisa, Ruce po obrně, Joe D. & Afarastafa, Rudá lůza, Tupak Amaru, Tyranie identity, Klíče v zámku
od 12:00 futbalový turnaj

So 9.5.2009 17:00 Devínska nová ves @ Srdce
Spray (krst CD), Rádioaktívny odpad, Problém 5, Kam z konopí
len za priaznivého počasia

So 9.5.2009 20:00 Český Těšín @ Liberte PLAGÁT
Oldies párty - Benefit na Liberte

So 9.5.2009 20:00 Stará Turá @ Hasičáreň
Bez efektu, Nekultúra, Dety z defektu

Ne 10.5.2009 Prešov
Crosscheck (CZ), Saprophyte, Goodnoise

Ne 10.5.2009 Zlín @ U Teutora
Skarface (Francúszko)

Po 11.5.2009 19:00 Čadca @ Vináreň u Jozefka PLAGÁT
the Public, Altercado, Le christ hypercubistic

Št 14.5.2009 20:00 Vsetín @ hospoda U splavu PLAGÁT
Riot brigade (Nemecko), Veto, Alcore

Pi 15.5.2009 Košice @ Collosseum
Davová psychóza (legenda slovenského punk rocku opäť na turné)

Pi 15.5.2009 19:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Inepsy (Kanada), Dead is sexy, Krutá zima

Pi 15.5.2009 19:30 Brno @ Yacht PLAGÁT
Mob 47 (Švédsko), Cold world (Rakúsko), Ruidosa inmundicia (Rakúsko), Mad pigs, Risposta, Resurgo

Pi 15.5.2009 20:00 Prievidza @ Divadlo PLAGÁT
Nine Eleven (Francúzsko), Ilúzia, Feed the Vulture, Mitch Buchannon

So 16.5.2009 Svidník @ Holičstvo
Davová psychóza

So 16.5.2009 18:30 Strážske @ Park klub
Zo psa hlava, Deformácia, Time to rest, Bod zlomu

So 16.5.2009 20:00 Plzeň @ Neutral klub PLAGÁT
the Cardiacs, P.N.S., Gangster kanálový, Barrel

So 16.5.2009 20:00 Trenčín @ Lúč PLAGÁT
Inepsy (Kanada), Time of my life, Madcult

So 16.5.2009 20:00 Stará Turá @ Hasičáreň
Ne! budeme, Konte in air, Pezzidi recambio

So 16.5.2009 21:30 Rožnov pod Radhoštěm @ Vrah
Vialka (Francúzsko / Kanada), Evilasmodel, Dáša von Fľaša

Ne 17.5.2009 20:00 Rožnov pod Radhoštěm @ Vrah
Inepsy (Kanada), Rapa nui (Bosna), Motherpig (Bosna)

Ut 19.5.2009 Praha @ Exit
Davová psychóza

Št 21.5.2009 20:00 Olomouc @ Garage pub
Don Vito (Nemecko), Magic Barbecue (Francúzsko)

Pi 22.5.2009 Poprad @ Rock fabric
Davová psychóza

Pi 22.5.2009 Babice u Havlíčkova Brodu @ U pacienta
Red insect, Demarche, See you in hell, Rapsod

Pi 22.5.2009 20:00 Stará Turá @ Hasičáreň
Cenzúra, Ani krok späť, Prasklá struna, the Hydes

So 23.5.2009 Nižná na Orave
Davová psychóza

So 23.5.2009 21:00 Rožnov pod Radhoštěm @ Vrah
Germ attack (Kanada), Wollongong, Sulk

Ne 24.5.2009 20:00 Bardejov @ Klubovňa Kumuru
Germ attack (Kanada)

Pi 29.5.2009 Bratislava @ Randal
Davová psychóza

Pi 29.5.2009 Prešov @ Bunker
Zóna A, Slobodná Európa

Pi 29.5.2009 Námestovo @ Triangel
the Kľemones, Vec verejná, Dalla mattina alla sera, Neon union

So 30.5.2009 Košice @ Collosseum
Zóna A (77), Slobodná Európa (punk´n´roll)

So 30.5.2009 Olomouc
Davová psychóza

So 30.5.2009 Námestovo @ Triangel
Madcult, Ilúzia, Empty hall of fame (CZ), Panta rei, Fastback

So 30.5.2009 20:00 Stará Turá @ Hasičáreň PLAGÁT
Načo názov, Rozpor, Stavebný materiál, Poďme do práce, Zotrwačnosť

So 30.5.2009 20:00 Vsetín @ Tři opice PLAGÁT
Michael´s uncle, Telefon, Le christ Hypercubistic

So 30.5.2009 20:00 Brno @ Brooklyn club PLAGÁT
War from a harlots mouth (Nemecko), Smashed face, Beautiful cafillery, Anime torment

Ne 31.5.2009 Banská Bystrica @ Irish pub
Sprostá otázka, Jumble, Stainless

Ne 31.5.2009 20:00 Velešín @ local pub U Jakuba
Farmer´s boulevard (Nemecko), Dezinfekce

So 6.6.2009 12:00 Ústí nad Labem @ Areál ZKO PLAGÁT
UTÚLEK FEST:
Znouzectnost, Fly to Mars, Ahmed má hlad, Sto zvířat, Houba, Zóna A, Visací zámek, Uraggan Andrew, Discoballs, Ignorance, Lidoví lečitelé, Jaroslav Hutka, Peshata, the Hysterics, Pascal Briggs, Delusion, Pech, 100°C

So 6.6.2009 17:00 Bardejov @ Castella PLAGÁT
MEGASHIT FOREVER:
Mizar, Obliterate, Hard noise, Time of my life, Avariat Nato (Poľsko), Chrumkies, Dátum výroby

So 6.6.2009 19:30 Košice @ Collosseum - Békstejdž PLAGÁT
Korubo (svojský krast / pank s hrubým spevom, CZ), Scarto (thrashpank náklep, CZ), Roxor (zlá vec, Ukrajina)

Ne 7.6.2009 20:00 Bratislava @ Garáže pod prístavným mostom PLAGÁT
Scarto (CZ), Korubo (CZ), Blind rättvisa

Pi 12.6.2009 Hořovice @ statek Hella
See you in hell, Sheeva yoga, Jonestown

Pi 12.6.2009 Lucia Baňa
Gate, C.B.A, Punkreas, U.Z.R, Dalla matina alla Sera, Suprafon, Siempre, Nič moc, Jurij & the Gagarins

Pi 12.6.2009 18:00 Trebišov @ B-klub PLAGÁT
Dieter Bohlenn, KSS, the Search, Porucha

Pi 12.6.2009 20:00 Námestovo @ Triangel PLAGÁT
Adacta, Konfident (CZ), Paskuda, Hellwaits

So 13.6.2009 Košice @ Collosseum
E!E (česká punková zábava)

So 13.6.2009 Zruč nad Sázavou
PALLASIT FEST:
See you in hell, Needful things, Say why, Life possession, Sheeva yoga, Hirošima, Ruce po obrně, Pray for death, ..

So 13.6.2009 Prešov @ City pub
Lycantrophy (CZ), Stolen lives (CZ), Time of my life

So 13.6.2009 10:00 Strašice u Rokycan @ Koupaliště PLAGÁT
Totální Nasazení, Punk Floid, Status Praesents, Sex Deviants, Budulínek, JET 8, A bude hůř, In Public ILL, Delusion, Los Pedofilos, Skaff, Chuan Pedro Rodriges, divadelný spolok Prašivina

So 13.6.2009 21:00 Rožňov pod Radhoštěm @ Vrah PLAGÁT
Gruk (USA), Vals (Holandsko), Tupak Amaru, Boiling point
Od 17.00 Grafitti dieľňa spojená s novým vyzdobovaním Vraha

Ne 14.6.2009 Praha @ Milada
See you in hell, Sheeva yoga, Fist a ferret (Rakúsko)

Ne 14.6.2009 20:00 Trenčín @ Lúč PLAGÁT
Stolen lives (CZ), Boiling point

Po 15.6.2009 Košice @ Collosseum PLAGÁT
Men without God (experimentálny hardcore metal, Nemecko)

Ut 16.6.2009 19:00 Banská Bystrica @ Klub 77 PLAGÁT
Men without God (Nemecko), Aborted (Belgicko), Acacia strain (USA), Salt the wound (USA)

St 17.6.2009 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Men without God (Nemecko)

St 17.6.2009 19:00 Žiar nad Hronom @ MsKC Zrkadlovka PLAGÁT
Machetazo (Španielsko), Needful things (CZ), Mizar

Št 18.6.2009 Brno @ Fleda
Davová psychóza

Pi 19.6.2009 - 20.6.2009 Kolonica @ Športový areál PLAGÁT
FAJNÝ FEST:
Saprophyte, Karpina, Mladé rozlety, Poďme do práce, Punkreas, Time to rest, ..

Pi 19.6.2009 20:00 Ružomberok @ Nové korzo
Time of my life, Roxor, Jonestown (CZ)

So 20.6.2009 Bratislava @ Randal
Hospital bukra, Grobiani, Sitňan

So 20.6.2009 Prievidza @ Divadlo
Hate control, Godnoise

So 20.6.2009 Žilina @ Honey bunny pub PLAGÁT
Men without God (Nemecko), ČAD, Green monkey

So 20.6.2009 20:00 Košice @ Collosseum - Békstejdž PLAGÁT
H.G.W. (rýchly crust punk, Poľsko), Hibakusha (grind / mince / crust, CZ)

So 20.6.2009 20:00 Ostrava @ Prostor - Tančírna
Skampararas (Poľsko), Discoballs, Moskvič

Po 22.6.2009 20:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Strength Approach (Taliansko), Gold kids (Taliansko), Lifeend (Taliansko)

Št 25.6.2009 20:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Analena (Chorvátsko), If there is a hope, MItch Buchannon

Pi 26.6.2009 Banská Bystrica @ kino Hviezda
Davová psychóza

Pi 26.6.2009 19:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
the Grit (psychobilly maniaci z UK), the Kľemones (bicykľoví pankáči)
Po koncerte after párty pri príležitosti otvorenia baru CASSBAR sprevádzaná akustickým vystúpením the Grit!

So 27.6.2009 Žilina @ Smerr
Davová psychóza

So 27.6.2009 Humenné @ Kudla PLAGÁT
the Kľemones, Porucha, Dieter Bohlenn, Hmožddž´s

So 27.6.2009 20:00 Stará turá @ Hasičáreň
Debaras (CZ), Mentalita lidstva (CZ)

Pi 3.7.2009 Trenčín
Davová psychóza

So 4.7.2009 Košice @ Zelený dvor
Ska / reggae párty

So 4.7.2009 Brno @ Rondo Aréna
Motorhead (UK)

So 4.7.2009 20:00 Ublo @ Horní hřiště PLAGÁT
Hangover music company (Fínsko), Dead rabbit (Fínsko), Burutawa gawa, Estar alerta
Od 8.00 nohejbalový turnaj

St 8.7.2009 18:30 Košice @ Collosseum PLAGÁT
Comeback kid (hc, Kanada), Defeater (hc, USA), Turtle fighters (hc, KE)

So 11.7.2009 Rožňov pod Radhoštěm @ Vrah
Tes (Holandsko), Tyranie identity, Miloš Hlávka

So 11.7.2009 13:00 Václavice na Dobeníně
Zěměžluč, Ilegality, Tass, Rizikové pracoviště, Bojkot, Werglův pjos, Los candelabros, Jo!Ska, P.L.H., Nukleární hovada, Z pyle ven

So 11.7.2009 19:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Giuda (Taliansko), Campus stermini (Taliansko), Beton

St 15.7.2009 Starý Smokovec @ Casa dolce
Mondo gecko (Izrael), Time of my life

St 15.7.2009 20:00 Spišská nová ves @ Rock pub II. PLAGÁT
Livstid (Nórsko), S.O.Detestation (Švédsko)
Koncert začne presne o 20.00!
ZRUŠENÉ!

Št 16.7.2009 - 18.7.2009 Svojšice u Přelouče PLAGÁT
OBSCENE EXTREME 2009:
40gradi (Chorvátsko), A den of robbers (Belgicko), Abaddon incarnate (Írsko), Abnormyndeffect (Moldavsko), Accion mutante (Nemecko), Afgrund (Švédsko), Amoclen, Belching beet (Nemecko), Birdflesh (Švédsko), Blood duster (Austrália), Boiler (Nemecko), Bombstrike (Švédsko), Bufo (Fínsko), Captain Cleanoff (Austrália), Choked by own vomits, Crepitation (UK), Dead infection (Poľsko), Defecal of gerbe (Francúzsko), Desecration (UK), Disfear (Švédsko), Disaste, F.A.M. (Poľsko), Feastem (Fínsko), Fleshless, GAF (Fínsko), Hail of bullets (Holandsko), Heaving earth, Hirošima, Idiots parade, Imperial foeticide, Jig-ai, Joe Pesci (UK), Lividity (USA), Ĺivstid (Nórsko), M40 (Švédsko), Machetazo (Španielsko), Mob 47 (Švédsko), Mondo Gecko (Izrael), Mortifilia, Mumakil (Švajčiarsko), Municipal waste (USA), Napalm death (UK), Necroville (Rumunsko), Oxidised razor (Mexiko), Praselizer, Ramming speed (USA), RAS (Španielsko), Ratos de porao (Brazília), Septicopyemia (Rusko), Slavebreed (Grécko), Sound of detestation (Švédsko), Spasm, Spineless fuckers, Supreme pain (Holandsko / Slovinsko), Tsubo (Taliansko), Ultimo mondo cannibale (Taliansko), Urtikaria anal (Mexiko), Venomous concept (USA), Wolfbigade (Švédsko), Wormrot (Singapúr)

Pi 17.7.2009 - 18.7.2009 Šurany @ Tona
STREETROCK FEST 3:
piatok: Business (UK), Discipline (Holandsko), Slobodná Európa, Degradace (CZ), Rozpor, Zhoda náhod, Thunderbirds (CZ), Die hards, Hardnoise, Sixth sense, Got to fail, Bandaska
sobota: Los fastidios (Taliansko), the Fialky (CZ), Last minute (Maďarsko), Dph, Muerti, Adacta, Ilegality, Conspiracy failed, Nežfaleš (CZ), Devil street 13, Pants on fire, DJ Kalika

So 18.7.2009 Rožňov pod Radhoštěm @ Vrah
2 sick monkeys (UK), Dead subverts (UK)

Po 20.7.2009 Bratislava @ Randal PLAGÁT
Far from finished (USA), Koffin kats (USA), Hydrant (Indonézia)

St 22.7.2009 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Kingdom (UK), Dead vows (Švédsko), the Flame still burns

St 22.7.2009 Košice @ Collosseum PLAGÁT
Far from finished (USA), Koffin kats (USA), Hydrant (Indonézia)

Pi 24.7.2009 - 25.7.2009 Rokycany u Plzně @ areál sportovního letiště
FLUFF FEST:
Trial (USA), An Albatross (USA), Kingdom (USA), Zann (Nemecko), Have heart (USA), To kill (Taliansko), Victims (Švédsko), Outlast (Švédsko), Ratos de porao (Brazília), Death is not glamorous (Nórsko), Analena (Chorvátsko), As we fight (Dánsko), Burial (Nemecko), Daymares (Poľsko), Rise and fall (Belgicko), Fall of efrafa (UK), Shipwreck AD (USA), Ghostlimb (USA), Celeste (Francúzsko), the Effort (USA), Senata fox (Chorvátsko), June paik (Nemecko), Wait in vain (USA), Glasses (Nemecko), Press gang (Nemecko), xRepresentx (USA), Bora (Litva), Antillectual (Holandsko), Tackleberry (Nemecko), Tesa (Lottýšsko), Dead vows (Švédsko), Outrage (USA), AYS (Nemecko), Ray (Rusko), Dakhma, Mondo gecko (Izrael), La prosperite, Reconcile (Argentína), Troy von Balthazar (USA), Climatizado, Like she, Ottaven (Taliansko), Dne, Burningboy, Hissing fauna

So 25.7.2009 20:00 Stará Turá @ Hasičáreň
Výprodej zeber (CZ), Driák (CZ)

Št 30.7.2009 19:00 Brno @ Metro music bar PLAGÁT
My dead cats, Tisíc let od ráje, Zeměžluč
Od 19:30 premietanie dokumentu Život bez škatulky, po koncerte afterpárty.
Benefičný koncert na pomoc o.s. Pamír - útulok pre kone v Nemojanoch.

Pi 31.7.2009 18:00 Lučenec @ Slimák pub PLAGÁT
Primates (Španielsko), Maradona (Rakúsko), Paskuda, Crusade of fanatism

Pi 31.7.2009 19:00 Čadca @ Vináreň U Jozefka PLAGÁT
Heart in, Tinitus vibrations, Chicorams

So 1.8.2009 19:00 Šahy @ Csemadok
ZoPsaHlava, Na smiech, ReFly, Night of gale, Šoková terapia

So 1.8.2009 19:00 Žiar nad Hronom @ Pohostinstvo U Beňa PLAGÁT
Whisper of a lie, the Fate wills it, Crusade of fanatism, Paskuda

St 5.8.2009 20:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Killnation (Taliansko), Joe D & Afarastafa (CZ), Steh

Pi 7.8.2009 - 8.8.2009 Beňaďovo @ Futbalové ihrisko PLAGÁT
HALI GALI FEST:
the Flame still burns, Fastback, Panta rei, Vagris, Bublifunk, Sokmosbrk, Pokraj, How?no!cuc, Strop, Bačova fujara, Oheň2, Bandaska sound system, ..
cajovňa, lanová atrakcia, ohňová show, divadlo..

So 8.8.2009 17:00 Michalovce @ U Kapra PLAGÁT
KSS, No future, Žumpa, Improvium, Dragonfly, KŠC, S.N.P, NOB, Black labeles

St 12.8.2009 20:00 Praha @ Matrix club
Amebix (UK), Gride, Mother

Št 13.8.2009 - 15.8.2009 Jaslovské Bohunice @ Amfiteáter
HARD FEST:
Skarface (Francúzsko), Ilegality, Vandali, X-core (CZ), SPS (CZ), Punk floid (CZ), N.V.Ú. (CZ), Konflikt, Editor, Hospital bukra, Punkreas, Horská chata, Zóna A, Karpina, the Fialky (CZ), Skaprašupina, ..

Pi 14.8.2009 - 15.8.2009 Rožňov pod Radhoštěm @ Vrah PLAGÁT
SETKÁNÍ SVOBODNÝCH DUŠÍ
piatok: Dáša von Flaša, See you in hell, Solid decline (Nemecko), Telefon
sobota: Bandanos (Brazília), Vakl, Uštkni, Innoxia corpora
behom festivalu prebehne aj ping pongový turnaj

Pi 14.8.2009 20:00 Ostrava @ Bogotá club PLAGÁT
Captain Cleanoff (Austrália), Depresy mouse, Veto, Purity

Ne 16.8.2009 19:30 Prešov @ City club PLAGÁT
Killing option (Slovinsko), Whisper of a lie

Po 17.8.2009 Žilina @ Honey bunny PLAGÁT
Bandanos (Brazília), Boiling point, Vandali revival band

St 19.8.2009 Košice @ Collosseum PLAGÁT
Flatfoot 56 (street punk s gajdami, Chicago), Bad luck charms (ex US bombs, punk rock rock n roll, New York City)

Pi 21.8.2009 19:00 Karviná @ Hard café PLAGÁT
Day after, Menace infect, Hibakusha, Kulma

Pi 21.8.2009 19:00 Žilina @ Honey bunny PLAGÁT
Dáša fon fľaša, Jakub Tichý (CZ), Rúbanisko
Posledný koncert v tomto klube!

Pi 21.8.2009 20:00 Prahatice @ Camp Rechle PLAGÁT
Rádiolokátor, Gride, Ingrowing, P.B.J.B., S.O.S.
Na mieste ochutnávka najpálivejších vegetariánskych chilly vypaľovačiek. Donáška vlastných výtvorov vítaná!

Pi 21.8.2009 20:00 Prešov @ City club PLAGÁT
Hell burns away (Francúzsko), the Fate wills it

So 22.8.2009 18:00 Martin @ Včelín (Pirát) PLAGÁT
Dáša fon fľaša, Jakub Tichý (CZ), Live kapela, Buzzycat
Po koncerte rock´n´roll platňovica

Ne 23.8.2009 Stránske @ U Marcela PLAGÁT
Dáša fon fľaša, Jakub Tichý (CZ)

Pi 28.8.2009 - 29.8.2009 Kranj @ Izbruhov kulturni bazen
BALKANIKA CORE 2:
piatok: Trifail (Slovinsko), Final approach (Slovinsko), Nakot (Srbsko), Los dolares (Španielsko / Venezuela), AK47 (Srbsko), Born / dead (USA), Antimaster (Mexiko), Rawside (Nemecko)
sobota: Human lost body (Slovinsko), Nulla osta (Chorvátsko), Campus sterminii (Taliansko), Mordare (Španielsko), Iskra (Kanada), Varukers (UK), Warcollapse (Švédsko), Driller killer (Švédsko)

Pi 28.8.2009 - 29.8.2009 16:00 Český Těšín @ areál na Válcovně
ALBÁNSKY DIY FEST 8:
Syde, Garlands, Orgas matron, Nihillizzm (Poľsko), Disney, Gospel of the future, Psací stroy, Tomorows hell, Confusion, Depresy mouse, Synhistemi, Vocatio interna, Green monkey, Aqva silentia, Dobytčí mor, My funeral, Blood in our well, Rabies, H.G.W. (Poľsko), Supraphon family

Pi 28.8.2009 - 29.8.2009 18:00 Řečany nad Labem @ Parket u fotbalového hřiště PLAGÁT
PUNX PIKNIK 7:
Telefon, Eye for an eye (Poľsko), Audre (Poľsko), V.O.H., Ruce po obrně, PNS, Vakl, Crazy crash, Uštkni, Innoxia corpora, SayWhy?

So 29.8.2009 18:30 Michalovce @ U Flinstona PLAGÁT
KSS, No future, KŠC, Žumpa

Št 3.9.2009 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Campus stermini (Taliansko), Minkions (Taliansko)

Št 3.9.2009 20:00 Rožnov pod Radhoštěm @ Vrah PLAGÁT
Morne (USA), Poltergeist, Inverse

Pi 4.9.2009 - 5.9.2009 Hradec Králové @ Letiště PLAGÁT
PLAY FAST OR DONT 6:
Selfish (Fínsko), Campus sterminii (Taliansko), Infekcja (Poľsko), Iskra (Kanada), Morne (USA), Yacopsae (Nemecko), the Arson project (Švédsko), Infäme (Španielsko), Suffering mind (Poľsko), Instinct of survival (Nemecko), Extinction of mankind (UK), Trigger (Nemecko), Dirty power game (Taliansko), Tortyr (Švédsko), Violent headache (Španielsko), S.A.T.A.N. (Poľsko)

Pi 4.9.2009 Šurany @ Spoločenská hala
Die hards, DPH, Slobodná Európa, Pants on fire, Hard noise

Pi 4.9.2009 - 5.9.2009 20:00 Ůdolí Čertova Mlýna @ Hospůdka U Jury PLAGÁT
HIGH VE SLEZKU:
Elektrickmann, Karavana, Moskvič, Sultan soliman, Kofe - in, Helpness, Gentlemen´s club, Social party, the Neunikneš + DJ´s stage

So 5.9.2009 15:00 Stratená
Preukaz poistenca, Drevotrieska X, Swill, Prikázaný smer, Dátum výroby, ŠHT, ZoPsaHlava, the Kľemones, Zhoda náhod, Sitňan, Na smiech, Interpunkcia, ..
Prvých sto účastníkov dostane CD zdarma

Po 7.9.2009 Turzovka @ Depo
Infäme (Španielsko), Únikový východ

Po 7.9.2009 Košice @ Collosseum PLAGÁT
Earth crisis (vegan straight edge hard core, USA), Sworn enemy (metal core, USA), Neaera (melodický death metal core, Nemecko), Waking the cadaver (slamming gore groove, USA), War from a harlots mouth (mathcore, Nemecko), Thy will be done (thrash metal, USA), War of ages (metalcore, USA)

Po 7.9.2009 19:00 Žiar nad Hronom @ Next bar PLAGÁT
Ghoul (USA), Jakubysko, Boiling point

Ut 8.9.2009 19:00 Ostrava @ Bogotá PLAGÁT
the Arson project (Švédsko), Sun hystemi, Prugelknapbe

Ut 8.9.2009 20:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Die young (USA), Plague mass (Rakúsko)

St 9.9.2009 Bratislava @ Garáže pod prístavným mostom
Hello bastards (Brazília), Spengimas (Litva)

St 9.9.2009 19:00 Banská Bystrica @ klub 77 PLAGÁT
the Arson project (Švédsko), Contrasto (Taliansko), Idiots parade, Boiling point

Pi 11.9.2009 Košice @ Collosseum
Davová psychóza, Problém 5, Podfuck
distro

So 12.9.2009 Bratislava @ Randal
the Silver shine (Maďarsko) Carlos and his howling coyotes (CZ) Devil street 13, Ram1´s

So 12.9.2009 Frýdek-Místek @ U Černého kocoura
the Kľemones, LÍHeň, Jakub Tichý, Dáša fon fľaša

So 12.9.2009 18:30 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Vegánske hody (guláš, gril, hummus, burgre, zákusky)
Premietanie (Slaughterhouse - the task of blood, Essen fleisch, Truth or diary?, Earthlings)
diskusia + afterpárty

Po 14.9.2009 Žilina @ Smerr pub
Davová psychóza, Ilúzia

Po 14.9.2009 21:00 Brno @ Vegalité
Fleas and lice (Holandsko), Doomsday hour (USA)

Ut 15.9.2009 19:00 Bardejov @ Castella PLAGÁT
In defence (USA), SS20 (Nemecko), Persona non grata

Pi 18.9.2009 Žilina @ Malá sála, Mestské divadlo
Znouzectnost (CZ), the Kľemones

Pi 18.9.2009 20:00 Hurbanovo @ U Aničky PLAGÁT
the Black gramola conspiracy (Španielsko), Paskuda, Tranz, Alea iacta est, Enema shower

So 19.9.2009 Žilina @ Smerr PLAGÁT
Zóna A, Disident, Rozkrok

Ut 22.9.2009 20:00 Praha @ Bio Oko PLAGÁT
Premietanie filmov so squaterskou tématikou, diskusia, výstava fotografií, občerstvenie Food not bombs ..

St 23.9.2009 19:00 Žiar nad Hronom @ Next bar PLAGÁT
Nashgul (Španielsko), Sheeva yoga (CZ), Paskuda

Št 24.9.2009 20:00 Námestovo @ Triangel PLAGÁT
Questions (Brazília), United and strong (Nemecko), Breed

Pi 25.9.2009 Oščadnica @ U Drevorubača PLAGÁT
Tri groše (krst CD), the Public, Disident, Boiling point

Pi 25.9.2009 Topoľčany
Final prayer (Nemecko), Self respect (Poľsko), Začiatok konca

Pi 25.9.2009 20:00 Vsetín @ Jasenka - hospoda Na Moštárně PLAGÁT
Anyway, My funeral, Inverse

Pi 25.9.2009 20:30 Brno @ Vegalité PLAGÁT
Pavilionul 32 (Rumunsko), Poltergeist, AM (Poľsko)

So 26.9.2009 Rožnov pod Radhoštěm @ Vrah
Witch hunt (USA), Beton, Roxor, How long?, Risposta

So 26.9.2009 Žilina @ Smerr pub PLAGÁT
Slobodná Európa, the Kľemones

So 26.9.2009 19:00 Prešov @ krčma U Ponča PLAGÁT
Strecha (krst CD), Saprophyte, Deformácia

So 26.9.2009 20:00 Jihlava @ Garáž DIY PLAGÁT
Pavilionul 32 (Rumunsko), Stolen lives, Rapsod
vegánska grilovačka

Ne 27.9.2009 20:00 Trenčín @ Lúč PLAGÁT
Pavilionul 32 (Rumunsko), Blind rättvisa

Po 28.9.2009 19:30 Košice @ Collosseum PLAGÁT
Pavilionul 32 (politický DIY hard core punk z Rumunska!), Time of my life (hard core klasika!, Alpy)
Benefit a zbierka pre zatknutých srbských anarchosyndikalistov.

Po 28.9.2009 20:00 Bratislava @ Obluda
Rasta Fűhrer (CZ), Rudá Lůza (CZ), skaparty DJs Upo & Kurwa

Po 28.9.2009 20:00 Banská Bystrica @ Tirish pub PLAGÁT
Contrasto (Taliansko), Crusade of fanatism, Die hards, Mitch Buchannon

Pi 2.10.2009 Viedeň @ EKH
True (Chorvátsko), Beton

Pi 2.10.2009 Hlohovec @ Ameti PLAGÁT
Lord Alex, Zhoda náhod

Pi 2.10.2009 18:00 Bratislava @ stará budova STV PLAGÁT
BBC Scotland, Dascia de la bouteille, Uns alepak, Besné psisko

Pi 2.10.2009 19:00 Čadca @ Vináreň PLAGÁT
Hombre malo (Nórsko), John Ball (CZ), Green monkey, the Pele mele

Pi 2.10.2009 20:00 Námestovo @ Triangel pub PLAGÁT
Lykantrop, Time of my life, Agresívna burina, Fastback

So 3.10.2009 Prievidza @ Divadlo PLAGÁT
Lord Alex, Zhoda náhod

So 3.10.2009 19:00 Košice @ Collosseum
N.V.Ú. (punk, CZ)

So 3.10.2009 20:00 Vsetín @ Jatka PLAGÁT
Hombre malo (Nórsko)

Ne 4.10.2009 20:00 Trenčín @ Lúč PLAGÁT
Dishonorable discharge (Nórsko), Persona non grata

Po 5.10.2009 Žilina @ kníhkupectvo Artfórum PLAGÁT
Dáša fon fľaša

St 7.10.2009 20:00 Jihlava @ Ponorka PLAGÁT
Asidefromaday (Francúzsko), Michal Platinum (Francúzsko), Human steak

Št 8.10.2009 19:30 Prešov @ City club PLAGÁT
Fast motion (Francúzsko), Mitch Buchannon, Retarded fish

Pi 9.10.2009 19:00 Košice @ Collosseum PLAGÁT
Time to rest (skate punk, Prešov), Zakázaný ovoce (punk, CZ), Punkreas

Pi 9.10.2009 20:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Jožo Jigga Jigga, Dety z defektu

Pi 9.10.2009 20:00 Námestovo @ Triangel pub PLAGÁT
Es una mierda (CZ), Protest, Sanatorium, Swrab

So 10.10.2009 Púchov @ Queens pub
Načo názov, Slobodná Európa

So 10.10.2009 18:00 Martin - Priekopa @ Pohostinstvo Divadlo PLAGÁT
Dáša von fľaša, Záviš (CZ), Mada faka brada (živý jukebox 3 bratov, výťažok z neho poputuje na podporu psieho útulku)

So 10.10.2009 19:00 Plzeň @ Neutral PLAGÁT
Požadovaný stav mysli, Fasteratu, Blu-82/b, Barrel, Demoralyzér

So 10.10.2009 19:30 Strážske @ Park pub PLAGÁT
Zakazaný ovoce (CZ), Punkreas, Time to rest

Ne 11.10.2009 19:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
What we feel (Rusko), Stolen lives (CZ), Rapsod (CZ), Point blank range
Premietanie, diskusia, distrá, ..

Po 12.10.2009 19:30 Košice @ Collosseum PLAGÁT
Michel Platinium (fast hard core epilepsia, Francúzsko), Stolen lives (thrash hard core, CZ), Rapsöd (true thrash core, CZ)

Ut 13.10.2009 20:00 Spišská nová ves @ Semafor PLAGÁT
Fake empire (Nemecko), Charge electrise

Pi 16.10.2009 - 17.10.2009 Starý Smokovec @ Casa dolce PLAGÁT
OKTHOBERFEST:
ČAD, Idiots parade, Roxor, Madcult, Ilúzia, Time of my life, Rúbanisko, Dáša fon fľaša, Suprahon family

Pi 16.10.2009 19:00 Čadca @ Vináreň PLAGÁT
Siege of hate (Brazília), Say why? (CZ), Vocatio interna, My ocean (Bielorusko)

Pi 16.10.2009 20:00 Jihlava @ Ponorka PLAGÁT
Spengimas (Litva), La prospérité, Disbeatless, Colony

So 17.10.2009 20:00 Vsetín @ music bar Tři opice PLAGÁT
Už jsme doma, Uštkni

So 17.10.2009 21:00 Brno @ Vegalité PLAGÁT
Reflections of internal rain (Srbsko), Evidence smrti

Pi 23.10.2009 Bratislava @ Obluda
xMotivationx (Maďarsko), Crippled fox (Maďarsko), Heartbeat

Pi 23.10.2009 Poprad @ Rockfabric PLAGÁT
Lord Alex, Zhoda náhod

Pi 23.10.2009 Žilina @ Squat palác Sofia PLAGÁT
Dáša fon fľaša, the Hypnotizers, Rúbanisko

Pi 23.10.2009 19:00 Košice @ Collosseum
SPS (CZ), Hasiaci prístroj (Banská Bystrica)

So 24.10.2009 Trenčín @ Piano klub
Načo názov, Ilegality, Odpad, Stavebný materiál
ZRUŠENÉ!

So 24.10.2009 Brno @ Jolanda PLAGÁT
Dáša fon fľaša

So 24.10.2009 Topoľčany @ Bar - Bar PLAGÁT
Lord Alex, Zhoda náhod

So 24.10.2009 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Nine eleven (Francúzsko), Fire at will (Francúzsko), Catilina (Rakúsko)

So 24.10.2009 17:00 Púchov @ XXX PLAGÁT
Tranzit, Kamufláž, Už dosť!, Rozpor, Edelweiss piraten (CZ), Noc barikád (CZ), Park wolnosci (Poľsko), Zbeer (Poľsko) ZRUŠENÉ

So 24.10.2009 20:00 Spišská nová ves @ Semafor II. PLAGÁT
Age of death (CZ), De tiempo peste (CZ)

Pi 30.10.2009 Košice @ Collosseum
Pigsty (CZ), Nomenmortis, Thorwald, Corpus luteum

Pi 30.10.2009 20:00 Námestovo @ Triangel pub PLAGÁT
DJ Ratsana, DJ Apko

So 31.10.2009 Liptovský Mikuláš
Pigsty, Nomenmortis, Corpus luteum

So 31.10.2009 19:00 Turzovka @ Depo klub
Suffering mind (Poľsko), Lycantrophy (CZ), Idiots parade, Načo názov

So 31.10.2009 19:00 Trebišov @ Best pub PLAGÁT
Suprafon, C.B.A., Gaťe, Nirvana revival

So 31.10.2009 20:00 Brno @ Yacht PLAGÁT
Distress (Rusko), Diskelmä (Fínsko), Beton, Estar alerta, 6mas
od 17:30 videoprojekcia z archívu Drunk nach osten

So 31.10.2009 20:00 Námestovo @ Triangel pub PLAGÁT
Vec verejná, Dream, Fastback, Vagris, Agresívna burina, Vagris, the Lampions
po koncerte párty do rána

Ut 3.11.2009 Bratislava @ Obluda
Distress (Rusko), Les consansgains (Francúzsko), Les 7 pieds sales (Francúzsko)

Ut 3.11.2009 19:00 Bratislava @ Randal
Last resort (UK), the Riot (CZ)

St 4.11.2009 19:00 Košice @ Collosseum
Last resort (UK), Začiatok konca (Topoľčany)

St 4.11.2009 20:00 Trenčín @ Lúč PLAGÁT
Distress (Rusko), Beton, Morkhimmel (CZ), Mansklig ladugard

Št 5.11.2009 19:00 Žiar nad Hronom @ MsKČ - Next bar PLAGÁT
Distress (Rusko), Beton, Morkhimmel (CZ), Mansklig ladugard

Pi 6.11.2009 Prešov @ Bunker PLAGÁT
the Fialky (CZ), Street spirit, Time to rest, ZoPsaHlava, Dátum výroby

Pi 6.11.2009 Banská Bystrica @ klub 77 PLAGÁT
Lord Alex, Zhoda náhod

Pi 6.11.2009 Košice @ Collosseum PLAGÁT
Morkhimmel (very metal punk darkness, Praha), Beton (legenda bratislavského prasopalu), Roxor (crust&chlast zbesilosť, Ukrajina)

Pi 6.11.2009 19:00 Čadca @ Vináreň U Jozefka PLAGÁT
Ema Camelia (CZ), Junky donkey (Španielsko), Veľa hodín

Pi 6.11.2009 20:00 Námestovo @ Triangel pub PLAGÁT
Dimenzia X, Pohroma, Dáša von fľaša, Disident, ŠHT

Pi 6.11.2009 20:00 Košice @ Tabačka kulturfabrik
Les 7 pieds sales (folkovo - harmonikový punk, Francúzsko), Les consansgains (anarkopunk´n´roll, Francúzsko)

So 7.11.2009 Žilina @ Smerr pub PLAGÁT
the Fialky (CZ), Street spirit, Time to rest, the Bullboxers

So 7.11.2009 Košice @ Collosseum PLAGÁT
Lord Alex, Zhoda náhod

So 7.11.2009 Bratislava @ Obluda
Degradace (CZ), Crooked Beats (CZ), Kaktus, the 77

So 7.11.2009 Prešov @ U Ponča
Falešný obvinění (CZ), Sociální teror (CZ), Odpad

So 7.11.2009 Vranov @ Garáž Roxor
Beton, Time of my life, DJ Deneš

So 7.11.2009 Trebišov @ Best pub PLAGÁT
Citronella sound system

So 7.11.2009 18:00 Přísnotice @ Kulturní dům
Yarma (Španielsko), Yarvar cocha, De tiempo peste, Roxor, Underground theatre, Uštkni, Mad pigs
od 17:00 turnaj v stolnom futbale, afterpárty DJ paAos, v priebehu dňa výstavy Nesehnutí + tvorba lokálného grafika Ondra Vágnera

So 7.11.2009 19:00 Brno @ Boro klub PLAGÁT
Attack of the mad axeman (Nemecko), Lycantrophy, Veto, Škoda 120, 6 mas

So 7.11.2009 20:00 Spišská nová ves @ Semafor II. PLAGÁT
Ema Camelia (CZ)

Ne 8.11.2009 Orava @ (miesto sa upresní)
Attack of the mad axeman (Nemecko), Agresívna burina

Po 9.11.2009 20:00 Havlíčkův brod @ Kavárna U notáře PLAGÁT
Mindfuckingboy feat Kissmett (Singapúr), Gokkon (Bulharsko), Illness

Ut 10.11.2009 20:00 Humpolec @ Lokál 410 PLAGÁT
Mindfuckingboy feat Kissmett (Singapúr), Gokkon (Bulharsko), Illness

Pi 13.11.2009 Košice @ Collosseum PLAGÁT
the Fialky (CZ), Street spirit, Time to rest, ZoPsaHlava, Varovný signál

Pi 13.11.2009 Nitra @ Naozzay PLAGÁT
Lord Alex, Zhoda náhod

Pi 13.11.2009 Brno @ Vegalité PLAGÁT
Stregesti (Poľsko), Gattaca

Pi 13.11.2009 Prešov @ City club
Abhorrence, Kneel in dust, Point blank range, Birthmark

So 14.11.2009 Strážske @ Park pub PLAGÁT
the Fialky (CZ), Street spirit, Time to rest, ZoPsaHlava, the Now

So 14.11.2009 Bratislava @ Randal PLAGÁT
Lord Alex, Zhoda náhod

So 14.11.2009 18:00 Brno @ Mandragora PLAGÁT
Vyčůrat a spát, Kohout plaší smrt, Disident, the Kľemones, Inseminační stanice

So 14.11.2009 18:00 Tisovec @ Vináreň
Na smiech, Kurva stoka, Možno raz + DJ punk/hc

Ne 15.11.2009 19:00 Rajecké Teplice @ čajovňa Dar PLAGÁT
Turoň a Votoupal (CZ), Dáša fon fľaša

Po 16.11.2009 19:00 Martin @ Pivnica U Katky PLAGÁT
Turoň a Votoupal (CZ), Dáša fon fľaša

Ut 17.11.2009 19:00 Žilina @ Real pub PLAGÁT
Turoň a Votoupal (CZ), Dáša fon fľaša

Št 19.11.2009 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Rat city riot (USA), Pants on fire

Pi 20.11.2009 Detva @ K - klub PLAGÁT
Lord Alex, Zhoda náhod

Pi 20.11.2009 Zlín @ U Teutora PLAGÁT
Empty hall of fame, Heartbeat, R.A.F., Edelweiss piraten

Pi 20.11.2009 20:00 Jasenná @ hospoda pod Vartovňů PLAGÁT
Hluboké bezvědomí, Ne!budeme, Tomorrows hell, Agonie, Thýpek of negative

So 21.11.2009 Svidník @ Holíčstvo PLAGÁT
Lord Alex, Zhoda náhod

So 21.11.2009 Uničov @ Na 4ce PLAGÁT
Empty hall of fame, Heartbeat, R.A.F., Edelweiss piraten

So 21.11.2009 Košice @ Collosseum PLAGÁT
Simon, Chontie (reggae stage v Backstejdži), Overmind (dnb stage v 777, Citronela (oldies stage v Cassbare)
otvorenie prvého ska / reggae podniku v Košiciach, tequila za 70 centov

So 21.11.2009 18:00 Martin @ 69 PLAGÁT
Načo názov, the Crooked beats (CZ), Degradace (CZ), Devil street 13, Jelly Babies

So 21.11.2009 19:00 Žilina @ Smerr pub PLAGÁT
Oi polloi (Škótsko), Czosnek (Poľsko), Rotten äss

So 21.11.2009 19:00 Prostějov @ U Černocha PLAGÁT
Disney, Demarche, Korubo, Risposta, Kriminalität

Ne 22.11.2009 20:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Unquiet (Nemecko), Ema Camelia (CZ)

Ut 24.11.2009 Bratislava @ Obluda
Hellshock (USA), Morkhimmel (CZ), Beton

Št 26.11.2009 19:00 Kraków @ klub Lochness
GBH (UK), Sexbomba

Št 26.11.2009 20:00 Brno @ Yacht PLAGÁT
Hellshock (USA), Saywhy?, V.O.H., Blood in your wells

Pi 27.11.2009 Banská Bystrica @ klub 77 PLAGÁT
the Fialky (CZ), Street spirit, Time to rest, ZoPsaHlava

Pi 27.11.2009 20:00 Košice @ Cassbar PLAGÁT
Dáša fon fľaša (špinavé akustické prdy), Rúbanisko (temný folkový teror), Alice Cooper (starý chuj ako predjedlo)
+ vinyl párty

Pi 27.11.2009 20:00 Spišská nová ves @ Semafor II. PLAGÁT
Time of my life, Roxor, Supraphon family

So 28.11.2009 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Adacta, Pipes and pints (CZ), PNS (CZ), Die hards

So 28.11.2009 Lučenec @ Slimák pub PLAGÁT
the Fialky (CZ), Street spirit, Time to rest, Psychicky na dne

So 28.11.2009 Bardejov @ Castella PLAGÁT
Dáša fon fľaša, Rúbanisko
+ vinyl párty

So 28.11.2009 19:00 Ostrava @ Marley PLAGÁT
Sultan Soliman (krst CD), Tabu (Poľsko), Coltcha united, OstravSKA band

So 28.11.2009 20:00 Námestovo @ Triangel PLAGÁT
Skinned alive (CZ), Demolice baráku (CZ), the Breed (CZ), Panta rei

Ut 1.12.2009 19:00 Banská Bystrica @ Tirish pub PLAGÁT
Pipes and pints (CZ), Dáša von fľaša

St 2.12.2009 Lučenec @ Slimák pub PLAGÁT
Pipes and pints (CZ)

Št 3.12.2009 Prešov @ U Ponca PLAGÁT
Pipes and pints (CZ), Saprophyte

Pi 4.12.2009 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Toro bravo (Litva), the Twinkles (Taliansko), Munícia

Pi 4.12.2009 Strážske @ Park pub PLAGÁT
Pipes and pints (CZ), Saprophyte

Pi 4.12.2009 18:30 Sačurov @ Šport klub PLAGÁT
Destructive explosion of anal garland (CZ), Nomenmortis, Thorwald, Corpus luteum, Čo koho do toho

Pi 4.12.2009 21:00 Vsetín @ music bar Tři opice PLAGÁT
Psí vojáci, Ciment

So 5.12.2009 Košice @ Collosseum PLAGÁT
Pipes and pints (CZ), Saprophyte

So 5.12.2009 18:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
ČAD (krst CD, oslava 15 rokov!), Majster kat, Time of my life, Mortally infected, Mizar, Kotúče DM (krst CD)

So 5.12.2009 19:00 Brno @ Yacht PLAGÁT
KILLED BY BRNO 7:
See you in hell (10 rokov!), Korubo, Mad pigs, Roxor, Lycantrophy, Lahar, Gride, Telefon, Ruidosa inmundicia (Rakúsko)
spoločná vegetariánska / vegánska večera od 17:00 do 18:00; freebox

So 5.12.2009 19:00 Banská Bystrica @ Tirish pub PLAGÁT
Degradace (CZ), the Crooked beats (CZ), the Kľemones

So 5.12.2009 19:00 Bardejov @ Castella PLAGÁT
Decis, Jakutin, Kamufláž, Pokraj

So 5.12.2009 20:00 Český Těšín @ klub Liberté
Munícia, Němá barikáda, Empty hall of fame, Noc barikád, Edelweiss piraten

Št 10.12.2009 19:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Dáša fon fľaša, Rúbanisko, the Weeds (Škótsko), DJ Causa socialis
cestovateľská prednáška o expedícii v Maroku

Pi 11.12.2009 Brno @ Vegalité PLAGÁT
Le ligne maginot (Rakúsko), Dis-traktor, Aktivna propaganda (Slovinsko)

Pi 11.12.2009 Prešov @ Bunker
Konflikt, Varovný signál

Pi 11.12.2009 18:00 Tisovec @ Záhradka
ZoPsaHlava, Pivnica, Strata vkusu

So 12.12.2009 Banská Bystrica @ Kaktus
Vocatio interna, the Public, Barney Gumle
ZRUŠENÉ!

So 12.12.2009 19:00 Humenné @ Kudla
Porucha, Paranoiya, Lupiči, the Waves,

So 12.12.2009 19:30 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Flowers of whores (CZ), Lahar (CZ), Boiling point

So 12.12.2009 20:30 Brno @ Mandragora PLAGÁT
Zeměžluč, Idiot Crusoe, Angry brigade, Demarche

Pi 18.12.2009 České Budějovice @ K2 PLAGÁT
Ilegality, Svině!, Dezinfekce, Hiroshima nightmare

Pi 18.12.2009 18:00 Ostrava @ Marley PLAGÁT
Polemic, Švihadlo, Plagiat 199 (Poľsko), Silesijah all stars

Pi 18.12.2009 20:00 Bratislava @ Subclub PLAGÁT
Podwórkowi chuligani (Poľsko), Fast food orchestra (CZ), Skapela
afterpárty: DJ Ichiman a Junior

So 19.12.2009 Malacky @ Piváreň PLAGÁT
Barney Gumble, Blind rättvisa, Vortex

So 19.12.2009 18:00 Martin @ Kocka
the Kľemones, How?no!cuc, Kali-yuga, Vec verejná

So 19.12.2009 19:00 Prievidza @ Divadlo PLAGÁT
Cenzúra, Mitch Buchannon, Lost souls, Stres, Dáša fon fľaša, ČervenoČervena

So 19.12.2009 19:00 Čadca @ Vináreň U Jozefka PLAGÁT
Colony (CZ), Idiots parade, Like she (CZ), DJ Robot lásky, DJ Drederick tatum

So 19.12.2009 20:00 Český Těšín @ klub Liberte PLAGÁT
How long?, En una mierda, 6mas

So 19.12.2009 21:00 Rožnov pod Radhoštěm @ Vrah PLAGÁT
Estar alerta, Zeměžluč, Vzhůru nohama

Po 21.12.2009 19:30 Prešov @ City pub PLAGÁT
Downfall of Gaia (Nemecko), Time of my life, BFA (Poľsko), Haarp

St 23.12.2009 18:00 Spišská nová ves @ Semafor II.
ZoPsaHlava, Jakutin, Cliftons

So 26.12.2009 19:00 Púchov @ XXX club
Načo Názov, Ilegality, Odpad, Vysoké napětí (CZ), Fight4life

Ne 27.12.2009 Prešov @ City club
CN roundhouse kick (Nemecko), Comedown

Ne 27.12.2009 19:00 Bratislava @ Obluda PLAGÁT
Children of technology (Taliansko), Ewig frost (Rakúsko), Demolizer, Risposta (CZ)

Ne 27.12.2009 19:00 Prievidza @ Divadlo PLAGÁT
Time of my life, Boiling point, Rotten äss
+ afterpárty: DJ WRS

Št 31.12.2009 Komárno @ skúšobňa PLAGÁT
Averzia, Untermench de luxe

Zaujalo nás:

Posledné komentáre:

19.10. 09:22 Mišo Štich:


Dobrý názov, NERVY. Tak sa volala kapela v ktorej kedysi hral Maťo Ďurinda, Andrej Šeban, či Marián Greksa...
(novinka)

20.09. 19:21 kočo:


dík za pekné slová aj za pozvání! Len ešte treba spomenúť Tánine jedlo - to bol headliner večera!
14.9.2021 KAZOSTROJ, AHOJ, DIMENZIA X Banská Bystrica @ Kaktus (report)

14.09. 08:19 Elramon:


"covery zásadných punkrockových kapiel s novými textami, ktoré často predbehnú i originál" fakt? no menuj aspon dve
(novinka)

07.09. 10:11 fero:


Ďakujem Kočo za report.
7.8.2021 AHOJ, WARGAME, TEUFELSMAUER, POOPIČNÝ STAV, SAMORAST x ZINTAER, the PUBLIC, FYASCO, POOPIČNÝ STAV, PARASITE DREAMS, MENTAL TENSION, OTRAS, VLOČKA, JPN akustika Sereď @ Kemping (report)

28.08. 08:53 Wrbo:


To heavy metal ma nieco proti mne :-)
14.8.2021 ČAKAN, NAZI TAMPONS, TVOI POSTOI, YEARSBELOW, SAMORAST, FAJRONT, SISTEM ERORR Veľký Šariš @ Marakaňa (report)

26.08. 09:25 Balki:


Ja nemozem pochopit, co mas proti heavy metalu :D
14.8.2021 ČAKAN, NAZI TAMPONS, TVOI POSTOI, YEARSBELOW, SAMORAST, FAJRONT, SISTEM ERORR Veľký Šariš @ Marakaňa (report)

23.08. 10:05 BoP:


Ahojte, koupim vinyly od Blood Brothers: Burn piano Island Burn and Crimes
DIKES
(guestbook)

19.08. 13:34 masskillah:


parádny report bro)
7.8.2021 AHOJ, WARGAME, TEUFELSMAUER, POOPIČNÝ STAV, SAMORAST x ZINTAER, the PUBLIC, FYASCO, POOPIČNÝ STAV, PARASITE DREAMS, MENTAL TENSION, OTRAS, VLOČKA, JPN akustika Sereď @ Kemping (report)

17.08. 11:18 fog:


fajny report brasko. ja ze cez vikend daco naklepem, ale nestihacka. tak uz vybaveno. tiptop
7.8.2021 AHOJ, WARGAME, TEUFELSMAUER, POOPIČNÝ STAV, SAMORAST x ZINTAER, the PUBLIC, FYASCO, POOPIČNÝ STAV, PARASITE DREAMS, MENTAL TENSION, OTRAS, VLOČKA, JPN akustika Sereď @ Kemping (report)

16.08. 16:06 Rado:


Stal ten gulas aspon za to? :D Inak tam hore maju aj celkom solidne ceny za pivko, alebo hociaky napoj ak si chcete dat. Vstupy chapem, vsak dajak sa na cestaky aspon musi vyzbierat, ale kde predavaju ..
25.7.2021 HEVER, OTRAS, BOOST Košice @ U Koňa (report)